Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

γεωργιαννα περιμενε ερχομαι για βοηθεια ...ευχαριστως.και εμενα ο αντρας μου της ιδιας αποψης ειναι.οχι φωτο των παιδιων.εχει χαρη που δεν ξερω να βαζω φωτο αλλιως..............θα παμε παιδιατρο σε λιγο.ο μεγαλος 38 πυρετο και ο μικρος εβγαλε και κατι σπυρακια στα χερια και στα ποδια.σε συνδιασμο με τα κοκκινα ματια.τα λεμε βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασω μου περαστικα σας!!!! μηπως ο μικρος επαθε αλλεργια σε κατι;

φωτο ειναι ευκολο να βαζεις εδω. θα σε βοηθησω εαν θελεις.

σας βαζω 2 φωτο απο το ημερολογιο, καλα μου πηρε πολυ χρονο και ακομη δεν το εχω τελειωσει, θελω τα γενεθλια του. Σκεφτομαι να κανω και στον Αλεξανδρο αλλα ολο τρενο. τωρα πια στην δουλεια μπορω να κοβω ή τρενο σχημα ή βατραχο και σε μικρα διαφορα σχηματα, βεβαια οταν θελει η αλλη κοπελα!! :lol::lol: γτ δεν τα κανω εγω αυτα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα απο θεσσαλονικη με τη μυρτω στο στηθος...

Τωρα ρην εβαλα για υπνο.ειχαμε μεγαλη μερα!περασμε το πρωι δυο ωρες στη μικροβιολιγο,της πηρε αιμα,τα αποτελεσματα ιλα καλα αλλα δεν κατουρησε!!!ηπιε μισο ποτηρι νερο,θηλασε ποση ωρα κ τζιφος!πηρα σακουλακια κ μου εδειξε πως να το κανω σπιτι.

Διαβαζω σθγα σιγα τα νεα σας...

Γλυκερια μου,να πω μονο οτι ο χαμος τψν γονιων ειναι αδιανοητος...σου ευχομαι απο την καρδια μου συλληπητηρια,δυναμη κ να ειστε καλα να τον θυμαστε.μην ξεχνας οτι υπηρξες απο τους τυχερος ανθρωπους που ειχες εναν μπαμπα να σ'αγαπαει κ να τον αγαπας...καθολου αυτονοητο...μια ζεστη αγκσλια απο μενα!!!

Ανδρια,πως νιωθεις;;;να χαιρεστε τη βικτωριελλα!!!ο γιωργος γιατι γιορταζει;;;να ειναι παντα γερη,δυνατη,τσαχπινα κ ευτυχισμενη!!!

Ελενα-σαμανθα,πως νιωθεις που κοντευουν οι μερες;;;ολα να πανε καλα κ να σφιηεις συντομα στην αγκαλια σου ...το δευτερο κοριτσακθ εκτος κ αν μας την σκασεισ κ βγει αγορι!!!καλοδεχιυμενο!!!

Σουλα,δεν παιζεσαι!!!παντα γελαω με τα μηνυματα σου!!εγω τρεκοπιπινο;;;εχουμε πολλες μικρουκες εδω!!γιουλη,αφρο θα ξεχναω σιγουρα καποιες!!:-) πως οαει η κοιλθτσα;;φουσκωνει;;κ αλλη μπασκετμποκιστρια;;;μπραβι!!!ο μπαμπας εχει χεστει απο τη χαρα του;;;

αναστασια μου,τι επαθε το κροκοδειλακι μας;;γιαουρτακι τρωει η λιγω αλλεργιας απαγορευεται;να μιυ τη φιλησεις κ καλο κουραγιο!φαινεται κιγο το φαγητο που τρωει αλλα μπορει να περναει φαση ισως κ λιγω ζεστης...

Δαφνη μου,σε κατακαβαινω...η μυρτω δαγκωνει ο,τι βρει μπροστα της κ τρωει ι,τι βρει στο δθαβα της!!χνιυδια,τριχες .σωστη τροφοσυλλεκτρια!στη ζουγκλαειπαμε θα εοιβιωνε μια χαρα!!:-)σας περιμενουμε χαβια μια χαρα.μινο 1-3.6 θα ειμαστε θεσσαλινθκη για εκπαιδευση..κουραστηκα με το ανεβα- κατεβα...

Γιουλη μου,με το καλο η βαφτθση!!!θα εισαι μια κουκλα κ μην ακους ξανεναν!!!συγχαρητγρια για την προσπαθεια που κατελαβες!!οσο για τα πεθερικα...δεν αξιζει καν να ασχολεισαι!το ονομα του ακεξη ειναι υπεροχο κ παιχνιδιαρικο.τα υπολοιπα ειναι μικροτητες...να περασετε τελεια!

Γεωργιαννα αρζηγε!!!υπνηλθα ακουω...νευα....σιγουρακθ το εχουμε!!!ποκυ ομορφο το αλμπουμ για το βατραχακι σου!μπραβο!!

Ελενακος,ποθος σε συγχυσε;;;να ερθω να τον μαλωσ!!!

Αφροδιτη,θηρθο μπραβο για το βιβλθο!!!πολυ συγκινητικο!!!κ μινο εναμισι κιλακι εμειβε;;;μπραβο εις διπλιυν!!!

Βασιλικη μου,περαστικα στα αγορακια σου!!!πως ειναι σημερα;τι ειπε ο παιδιατρος;

αν ξεχναω κατι συγχωρεστε με...αλλωστε εχουμε οει πολλες φορες εδω για τη συρρικνωση του εγκεφαλιυ στην εγκυμισυνη...χιχιχι!

Παω να ετοιμαστω.θα περασει να με οαρε η αγαοημενη μιυ κουμπαρουλα να παμε για τρεκη....πορτοκαλαδα!!!αχ βαχ!!!με βλεπω ξανα αλκοολ σε κανια δθετια!!!χαχα

σας φιλω γκυκα.επειδη γραφω απο τοκινητο δεν μπιρω να δω το κειμενο μιυ για διορθωσεις..ελπιζω να βγαινει νοημα...ματς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπως ετσι ειναι, με φωτο της μικρης και κενες σελιδες για τις ευχες!!! ολα τα εκανα εγω, δηλ. το κοψιμο των σελιδων ( πηρα λεπτο χαρτονι σε χρωμα σωμον) και το ντυσιμο του αλμπουμ με το εμπριμε χαρτι και το υφασμα!!μονο τα ξυλινα γραμματα παρηγγειλα ( 7 ε κοστισαν και 4 η αποστολη)!! επισης, μου πηρε 3 μερες να το φτιαξω, γιατι το δουλευα μεσημερι και βραδυ, οταν κοιμοταν η αθηνουλα!! αλλα, πραγματικα, το χαρηκα!!!ενιωσα οτι εκανα κατι που θα εχω και θα θυμαμαι οτι εκανα για τη βαφτιση της αθηνας μετα απο χρονια!!!

Afrodith εχω ενθουσιαστεί με το αλμπουμ!!!Ειναι όπως θα ήθελα,ρομαντικουλι κ γλυκούλι!!!

Εφτιαξα κ εγώ ενα κ σκεφτομουν να γράψω κάτι απεξω,καλή ιδεα τα ξυλινα γραμματα,αλλα ακριβα....απο scrabooking τα παρηγγειλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou euxaristoume!! K tou george itan ta gene8lia tou, 10/05 k oi dio :) .. Oso gia tin egkimosini exw ponous se oli tin koiliaki xwra.. Fovame poli, stin Victoria den eixa ka8olou ponous k se auti ka8e treis k ligo trexw toualeta giati toso poli ponaw pou pistevw 8a dw aima..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodith εχω ενθουσιαστεί με το αλμπουμ!!!Ειναι όπως θα ήθελα,ρομαντικουλι κ γλυκούλι!!!

Εφτιαξα κ εγώ ενα κ σκεφτομουν να γράψω κάτι απεξω,καλή ιδεα τα ξυλινα γραμματα,αλλα ακριβα....απο scrabooking τα παρηγγειλες???

γωγω, το φανταστηκα οτι θα σου αρεσε, μαλλον εχουμε το ιδιο στιλ στο μυαλο μας, εως και την ιδια ημερομηνια κλεισαμε τη βαφτιση!!! :lol::lol: απο τη σφραγιδομανια τα παρηγγειλα τα γραμματα, εστειλα mail και τα κοριτσια με βοηθησαν πολυ!!!7 ευρω δεν μου φανηκαν πολλα, ειδικα για κατι που ειναι προσωποποιημενο και θα γινει ενθυμιο, γιατι το σκεφτεσαι;;;

γεωργιαννα, πολυ ωραιο το ημερολογιο, τελειο!!!!και μ'αρεσει που ειναι χαρουμενο σαν το διονυσακη σου!!!

δαναη, ελπιζω να μην ταλαιπωρηθηκε η μυρτουλα με τις εξετασεις! :( τιποτε δεν θα εχει, ειμαι σιγουρη, απλα ειναι mignonne το κοριτσι!!!!αντε, καλα να περασετε στη σαλονικη μου!!!

βασιλικη μου περαστικα στα αγορακια σου!!!μαλλον καμια αλλεργια θα εχει ο μικρουλης σου!!! θα σου προτεινα για τη διακοσμηση να αγγαρεψεις καποια ξαδερφη η φιλη, γιατι εσυ θα εχεις πολλα στο κεφαλι σου εκεινη τη μερα...ρωτα μηπως μπορει καποιος να σε βοηθησει ....

το ευχαριστο ειναι οτι ο αντρας μου βρηκε ενα πολυ ωραιο μπλε λινο κουστουμι με ριγε ροζ πουκαμισο, και το δυσαρεστο ειναι οτι τσακωθηκαμε απο μαλακιες.....οποτε, παω να τα ξαναβρουμε τωρα ;)

η αθηνουλα κοιμηθηκε πριν 1,5 ωρα και δεν εκανε κιχ!!ελπιζω να ηταν φαση και να περασε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou euxaristoume!! K tou george itan ta gene8lia tou, 10/05 k oi dio :) .. Oso gia tin egkimosini exw ponous se oli tin koiliaki xwra.. Fovame poli, stin Victoria den eixa ka8olou ponous k se auti ka8e treis k ligo trexw toualeta giati toso poli ponaw pou pistevw 8a dw aima..

Αντρια μην αγχωνεσαι με τους πονους,πρεπει να μεγαλώνει η μητρα.εγω πονουσα φοβερα,ξυπνουσα και τη νυχτα.και επειδη δεν ειχα σταθερο κυκλο δεν ειχα καταλαβει οτι ημουν εγκυος.πηγα στο γυναικολογο να δω αν πεθαινω και μου ειπε οτι ημουν 7εβδομαδων και 4ημερων!!!φαντασου εκπληξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να ευχηθώ μια ήρεμη και ξεκούραστη νύχτα για όλες!

Το παιδί μου κοιμάται εδώ και τέσσερις ώρες σερί και δεν έχει κάνει ούτε ένα α! Θαύμα, θαύμα!!!

Όνειρα γλυκά να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια μην αγχωνεσαι με τους πονους,πρεπει να μεγαλώνει η μητρα.εγω πονουσα φοβερα,ξυπνουσα και τη νυχτα.και επειδη δεν ειχα σταθερο κυκλο δεν ειχα καταλαβει οτι ημουν εγκυος.πηγα στο γυναικολογο να δω αν πεθαινω και μου ειπε οτι ημουν 7εβδομαδων και 4ημερων!!!φαντασου εκπληξη!

Despina mou nomiza pws sto 1o mwraki 8a exoume etsi ponous -parolo pou egw den eixa- epeidi oi mues tis mitras einai "sfiktoi" enw stin 2i egkimosini den exoume tetoia k oi mues einai pleon xalaroi k proetoimasmenoi!

Otan 3aplwnw eimai mia xara otan stekomai k eidika otan kourastw den palevete k sto stasidi niw8w pws 8a lipo8imisw exw entoni zalada k milame apo ta prwta deuterolepta niw8w etsi :?

Perimenw na er8ei mia kopela na me voi8isei stis douleies tou spitiou auta pou den antexontai, exw poli siderwma, prepei na ginoun epeigontws ta para8ira tou spitiou ekana k egw 3eskonisma, evala plintiria-stegnwtiria k twra prepei na ka8arisw tin kouzina alla kourastika.. Eutixws gia to party mas avrio 8a kanei pooollaaa fagita k glika i mama mou k i pe8era mou ena fagito k ena gliko k etsi den 8a ta kanw ola moni mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ανδρια τους ιδιους πονους ειχα εγω στον Διονυσακη. εαν θυμασαι τον περισσοτερο καιρο εμεινα στο κρεβατι. Ηταν απο το εντερο τελικα που πιεζοταν, αλλα παντα πρεπει να προσεχεις να μην κουραζεσε.

εμεις ξενηχτησαμε εχθες. πηγαμε εδω στην γειτονια για φαγητο με την νονο του Διονυση και περασαμε υπεροχα. Αλλα σημερα κουτουλαω!! Καλα ρολοι εχουν τα παιδακια μας στο κεφαλι τους; κοιμηθηκε 11 το βραδυ και ξυπνησε κλασσικα στις 8.30!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai nai Gewrgianna mou oso mporw 3ekourazome, 8elei k agkalies i Victoria k den mporw na min tin pianw, san tin Tetarti tin nixta tin ekana mpanio k me epiase enas foveros ponos k eipa ok tin pa8ame :oops: k apo douleies opws sas eipa ir8e mia kopela k me voi8a simera alla k pali iparxoun pragmata pou 8elw na ta kanw egw k apo 8ema oikonomikou fisika tis eipa na kanei tis varetes douleies..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!κλασικα ειναι η ωρα της ημερας που χαλαρωνω με τη μυρτω διπλα να θηλαζει..αργοτερα θα βγω με μια παλια μου φιλη παιδικη απο την κατασκηνωση.απο τα 7 μας γνωριζομαστε κ βρισκομαστε οποτε ανεβαινω κ επικοινωνουμε συχνα στο τηλ.κ τωρα ειναι κ αυτη εγκυος στο δευτερο κ θα βγουμε οι γκαστρωμενες αφου βαλουμε τα μωρα μας για υπνο...για σοκολατα!!!μεγαλωσαμε...

Δαφνη μπραβο για τον αρουλη που κοιμηθηκε σερι.η μυρτω σημερα ειχε 37,9 στον ποπο.ελπιζω το βραδυ να μην ξανασηκωσει.τωρα ειναι καλα αλλα της εδωσε η μαμα μου algofren στις 4.30.

Γωγω μου πως εισαι;το τικερακι σου ειναι για το μνημοσυνο του πεθερου σου η θυμαμαι κατι λαθος;

δεσποινα φανταζομαι την εκπληξη σου στο γυναικολογο!

Ανδρια μου οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε.καλα κανεις κζητας βοηθεια.να ξεκουραζεσαι!κ εγω ειμαι πιο ανησυχη σε αυτη την εγκυμοσυνη.αναμενομενο αλλα ολα θα πανε καλα...να την απολαυσεις!

Γεωργιαννα πως εισαι;;;περιμενουμε ;-) δεν νομιζω να σε αγχωνουμε..χιχι

φιλακια σε ολες κ καλο βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae emena me agxwnei pou pianw varos k stin douleia k angkastika k tin mikri..

Extes to vradi mpike stin kliniki i 3aderfi mou me prowres sispaseis, einai sxedon 32 evdomadwn, itan toses polles pou fovi8ikan gia prowro toketo, tis evale enesi gia tis sispaseis, gia ta pneumonakia rou mwrou k mia alli gia na iremisei na koimi8ei giati oso agxonotan epideinwnotan i katastasi tis.. 8a tin evgaze simera to mesimeri alla telika tin kratise k apo4e.. Einai xalia 4ixologika k me ton dikaio tis, eipe tis mamas tis na min tin parei til kaneis oute na tin episkeftei giati epireazetai telika pige i mama tis giati eskase apo tin agwnia tis k anastatw8ike k etsi efige..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μου έλειψε η παρέα σας πολύ!! Καταρχάς να πω απο το λίγο που είδα καλή εγκυμοσύνη στην Άντρια και τη Δάναη,πολύ χάρηκα!! Είναι και καμιά άλλη;; Δεν έχουμε ιντερνετ στο καινούργιο σπίτι και στο μαγάζι πλέον δεν έχω το χρόνο γιατί αυξήθηκε η δουλειά λόγω του ότι πήραμε το κύκλο εργασιών μιας επιχείρησης κάτω στην Αθήνα που έκλεισε και καταλαβαίνετε.. αλλά δόξα το θεό, δουλειά να υπάρχει και να πάνε όλα καλά!! Έχουμε κάνει συμβόλαιο με την cyta και σε περίπου ένα μήνα θα έχουμε ιντερνετ για να δουλεύω και στο σπίτι οπότε θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας πιο συχνά ελπίζω!! Κάναμε και εμείς τα πρώτα μας γενέθλια τα περάσαμε πολύ όμορφα βγάλαμε 7δοντάκια, κοιμόμαστε επιτέλους το βράδυ και αφήνουμε τη μαμά να ξεκουράζετε και κατα τα άλλα ήσυχα. Δουλειά, σπίτι, κάνουμε και καμιά βολτουλα τώρα που ξάνοιξε και ο καιρός.. πάω να διαβάσω όσο προλάβω και τα δικά σας νέα γιατί μπήκα στα κλεφτά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννα μου, πολυ χαρηκα που εμαθα νεα σου!!!τι κανει ο παναγιωτακης;;;

δαναη, καλα να περασετε!!!

η αθηνα, εριξε πολυ κλαμα το μεσημερι δεν ηθελε με τιποτα να κοιμηθει, την ξαπλωνα στην κουνια κι αυτη σηκωνοταν με κλαματα :( τελικα δεν κοιμηθηκε και στις 9.30 επεσε ξερη... οποιαδηποτε βοηθεια η συμβουλη καλοδεχουμενη, μαλλον κατι πρεπει να αλλαξω στην τακτικη του υπνου γιατι και το παιδι μου αλλαζει...ξερω οτι πρεπει να βρουμε το δρομο που μας βολευει (κυριως εκεινη) αλλα θα ηθελα να ακουσω και τη γνωμη σας...πως βαζετε τα μωρα σας για υπνο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΗ ΤΗς ΙΔΙΟΤΗΤΑς ΜΑς ΑΥΤΗς....ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ....ΧΡΟΝΙΑ ΜΑς ΠΟΛΛΑ....ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ....ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΗ ,ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙς ΜΑΝΟΥΛΕς ΜΑς ΠΟΥ Ο ΘΕΟς ΕΥΛΟΓΙΣΕ ΝΑ ΜΑς ΔΟΥΝ ΚΙ ΕΜΑς ΜΑΝΟΥΛΕς.....

ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΗς ΜΑΜΑς ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΓΑΛΑΝΕ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ,ΟΛΟΙ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΠΩς ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ,ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ .......Σ ΑΓΑΠΩ ΜΑΜΑ!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ και στις μαμαδες μας!!!!!

Γλυκερια μου με εκανε και δακρυσα με την περιγραφη σου!!

Χρονια σου πολλα!!!! να σε χαιρονται οσοι σ'αγαπανε!

εγω ολο δουλειες στο σπιτι και μαγειρεματα!!! εχω και μπολικο σιδερο αλλα δεν νομιζω σημερα γτ ζεστενομαι!!!

Εσεις τι κανετε σημερα; Ο Αλεξανδρακος μου μου εκανε δωρο 2 σκουλαρικια που μου τα εφτιαξε στο σχολειο, ιδιο με το περσινο κολιε. δυστηχως δεν φοραω σκουλαρικια, θα τα στειλω στην αδελφη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,πραγματικά συμφωνούμε :D

Δεν ειναι ακριβά τα γραμματα,το σκέφτομαι γτ στην ουσία ειναι αλμπουμ φωτογραφιών που έιχα φτιάξει κ πρόσθεσα κενες σελίδες για ευχές,οπότε θέλω κάτι απέξω ώστε να μην ειναι μόνιμο....κτβες?Να εχει κ τα 2.

Εγω την κοιμιζω στο κρεββατι μας,καθομαι μεχρι να κοιμηθει κ μετά την βαζω στην κούνια της.

Το γάλα εχει μειωθει πάρα πολυ...εκεί που επινε 270-300 μλ τωρα πίνει ούτε 120-150 μέγιστο....αυριο θα την πάω σε καινουργια γιατρό γτ ο αλλος μου την εσπασε....οποτε θα δουμε....

Εν τω μεταξύ μας εχει πάει η βάπτιση,ο κούκος αιδόνι,γτ μείωσαν τον μισθό του Χρηστου τα οποια δεν ειχαμε υπολογίσει...κ προστεθηκαν κ αλλα ατομα οπότε τα έξοδα για τραπέζι εχουν τριπλασιαστεί...χαρα μας μεγαλη,αλλά εχουμε στριμωχτεί,δεν ξέρω αν θα καταφερω να αγοράσω υλικά για στολισμό,ρούχα ο Χρηστος δεν φτάνουν...κτλ...κρίμα ρε γμτ...εχουμε κ την φωτογραφο της οποίας θα πληρώσουμε κ διανυκτερευση.

Δανάη το τικερακι ειναι λάθος κ δεν εχω υπομονη να το φτιάξω ή να βρώ αλλο κ το παράτησα...το μνημοσυνο ηταν 21 Μαρτιου.

Καλά να περασετε :D

Αντριά κουράγιο,η αρχη θα ειναι δυσκολη φανταζομαι....

Γλυκερία πραγματικά με συγκίνησες....ετσι ειναι,οπως τα λές,εμένα η δικιά μου η μάνα το γιορταζε στα μπουζουκια,αλλα ο καθενας με τον τροπο του,τι να πώ. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, και για εμας το ιδιο, ολο αυξανονται τα ατομα για το τραπεζι, αν και θα εχουμε απωλειες...δεν πολυκαταλαβα τι εννοεις με το "κατι μονιμο" ... να μην φαινεται σαν βιβλιο ευχων;;; ειμαι λιγο στοκος τετοιες ωρες :lol::lol:

γλυκερια μου, πραγματικα τα ειπες πολυ ωραια!!να χαιρομαστε τις μανουλες μας που μας εχουν παντα στην καρδια τους, οπου κι αν ειναι!!!και χρονια μας πολλα και καλα με τα παιδακια μας!!!

ειμαι πτωμα, ολη μερα στο ποδι, τελειωσαμε και τις μπομπονιερες σημερα και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι εφυγε μια πολυ μεγαλη δουλεια της βαπτισης!!! :D:D αυριο εχει μαγειρεμα για να εχω ελευθερο το πρωινο της τριτης για να βγω στη αγορα για φορεμα μαλλον ;)

να μην ξεχασω, γιουλακι, να χαιρεσαι τον αλεξακο σου!!!!καλος χριστιανος να ειναι , και να εχει παντα ολα τα καλα του κοσμου!!!ελπιζω να περασατε πολυ ωραια, περιμενω νεα σου!!!

καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά μαμάδες!!!

Έτσι όπως το είπες Γλυκερία μου κι η δική μου μαμά στη γέννα όλο για μένα ρώταγε.

Το Αρουλίνι μου σήμερα μου έκανε όμορφο δωράκι, 5 βηματάκια μόνος του, αδέξια αλλά με πολλή ενέργεια και χαρά!

Περάσαμε ωραίο Σαββατοκύριακο, είχαμε φίλου χθες και το ξενυχτήσαμε, στις 4 τα ξημερώματα έφυγαν! Και σήμερα το απόγευμα πήγα με τον Άρη και μια φίλη σ' ένα αφρικανικό φεστιβάλ, δοκιμάσαμε καινούριες γεύσεις και χορέψαμε!

Ερείπιο είμαι τώρα και πάω προς το κρεβατάκι μου... σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα γεωργιτσα!!!!!!!!

:ymparty:

αναστασια μου να την χαιρεστε κ να την δειτε οπως ποθειτε!!!!!!!!!

χαρουμενα γεννεθεια να ειναι χιλιοχρονη!!!!!!

το μαμμυ μου κολλαει πολυ κ με ζοριζει δεν μπορω να γραψω με πεταει κ ουτε φατσουλες δεν μπορω να βαλω τι γινετε παλι????

γλυκερια τα εγραψες τοσο ομορφα που με εκανες να δακρυσω....

πραγματικα καποιες φορες σκεφτομε πως θα παει να γεννησει το κοριτσακι μου αν θα την πονεσουν κ στεναχωριεμε...μετα δινω μια τσιμπια στον εαυτο μου κ λεω σουλα χαλαρωσε λιγο ακομη 13 μηνων ειναι!!!!ελεος :lol:

εμενα στην γεννα γραμμενη με ειχαν παντως ολοι πανω απο το μωρο ηταν :?

την αλλη μου κορη θα την πουμε αναστασια!!!!σας το ειπα??χαχαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχχχχχ βρε κοριτσάκι μου... Και εγώ αποφεύγω να σε κάνω tag σε αυτό το τοπικ για να μην σου προκαλώ περισσότερο πόνο.. τι δύναμη ψυχής έχεις για να έρχεσαι να μας γράφεις για να μας δώσεις κουράγιο.. παρακαλάω και προσεύχομαι να κλείσει αυτός ο κύκλος του βαναυσου και άδικου αυτού πόνου εδώ.. να είσαι η τελευταία θεέ μου... καμία γυναίκα να μην το ζήσει ξανά... να πάνε όλα κατ'ευχήν με υγιή και τελειόμηνα μωράκια σε όλες μας και σύντομα η Παναγίτσα μας να σε ευλογήσει με ένα ακόμα υγιές θαυματακι στην αγκαλιά σου..! Πάρε αγκαλιά την κορούλα σου.. πάρε δύναμη από το θαύμα που έχεις ήδη στη ζωή σου.. και σίγουρα όταν μαζέψεις τα κομμάτια σου και είσαι έτοιμη, θα έρθει και το αδερφάκι..! Έχεις όλη την αγάπη μου... Κουράγιο κοριτσάκι μου.. 
    • Στο γενεσις θα πάω. Για αγιο Λούκα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια 
    • Ναι Θεσσαλονίκη μένω!  Θα πάμε να δούμε κάποιες κλινικές γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με σχεδόν όλες της Θεσσαλονίκης.  Θα δούμε γενεσις,άγιο Λουκά, βιοκλινικη και ίσως γενική κλινική !  Εσύ;
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂 Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶 Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰 Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...
    • @Christi.D. από Θεσσαλονίκη είσαι? Που θα γεννήσεις?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...