Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!

χτινακι να εισαι δυνατη κ θα ερθει ενα γερο μπεμπακι συντομα στην αγκαλια σου.κ θα δεις πως θα εισαι τοοσο ερωτευμενη μαζι του που δεν θα αφηνει να θυμασαι τα παλια.ολα θα πανε καλα.

τονια,λετε για περιτομη δηλ ε?αυτο δεν μπορει να γινει μετα την επιθυμητη εγκυμοσυνη?συγνωμη κιολας,αλλα αυτο δεν φαινεται απο μικρος?γιατι τωρα?τωωρα απλως αρχισε να τον ποναει?εμεις του μικρου μας εχει πει ο γιατρος κ του "ανοιγουμε" το πουλακι απο 4-5 μηνων.πως κ αφησε τοσα χρονια ρε παιδι μου?

τιτινακι να δεις που ακομα δεν σου εχει ερθει περιοδος λογω αγχους.

εγω περιμενω..δεν ξερω ποτε!ειχα 18/04 την προηγουμενη φορα,αλλα ο κυκλος μου δεν ειναι κ ο πιο σταθερος.αν κ μετα τη γεννα εχει στρωσει αρκετα.εγω λεω πως περιμενω 20-22 του μηνα να εχω περιθωριο πολλες μερες να μην αγχωθω.

σας αφηνω γιατι εταξα του μικρου βολτα κ εχει παρει τα παπουτσια στο χερι! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλησπερα κ χιλια συγγνωμη για την απουσια μου ...

θετικα ΑΡΝΗΤΙΚΟ :mrgreen: ηταν το τεστ μου την Παρασκευή (12η μερα μετα την ωορρηξια) κ Δευτερα περιμενω περιοδο κανονικά εκτος ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΝΝΝΝΝ εκανα πολυ νωρις το τεστ κ εχουμε καμια εκπληξη :P που δε το νομιζω :mrgreen:

ισως ΙΣΩΣ καλυτερα ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα γιατι μαλλον θα μετακομισουμε τελος Ιουνιου σε αλλη γειτονια κ ετσι θα μπορεσω να συμμετεχω ενεργοτατα στην διαδικασία !! μου τη σπαει να κανουν αλλοι τις "δικες μου δουλειες" (καθαρισματα - τακτοποιηση) κ φυσικά ουτε λογος για να "δινω εντολες" κ γω να καθομαι (δεν ειναι καθολου στο αιμα μου) .... :mrgreen:

εχω ενθουσιαστει τοσο πολύ που πραγματικά δε με ενοιαξε τοσο το αρνητικο τεστ ! αν κ ΛΙΙΙΙΓΟ με προβληματιζει το οτι "βαρεσαμε" πανω στις καραγονιμες μερες κ ΔΕΝ εκατσε, καθοτι με τον Κωνσταντινακο μας μια φορα εγινε (ετσι) σωστα κ τσουπ να το το μωρακι... αλλα θα δουμε...

ειναι ο δευτερος κυκλος μετα απο ενα χρονο θηλασμου (κ χωρις ιχνος περιοδου) οποτε ισως να ναι αρρυθμιστες ακομα οι ορμονες...

τε σπα ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ τρεχω να ξεκουραστώ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτανακι δεν εκανες νωρις το τεστ, μια χαρα ειναι ακομη και μια μερα πριν να σου ερθει σου δειχνει.

Εχεις πολυ αγχος και ειναι λογικο να ξεσπαει στην περιοδο!!!! να προσεχετεβ απο δω και περα!!!

Μαρια την ιδια μερα περιμενουμε περιοδο, εγω δεν εκανα τεστ ακομη και δεν ξερω εαν θα το κανω. εχω ολα τα συμπτωματα να μου ερθουν!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

χτινακι να εισαι δυνατη κ θα ερθει ενα γερο μπεμπακι συντομα στην αγκαλια σου.κ θα δεις πως θα εισαι τοοσο ερωτευμενη μαζι του που δεν θα αφηνει να θυμασαι τα παλια.ολα θα πανε καλα.

τονια,λετε για περιτομη δηλ ε?αυτο δεν μπορει να γινει μετα την επιθυμητη εγκυμοσυνη?συγνωμη κιολας,αλλα αυτο δεν φαινεται απο μικρος?γιατι τωρα?τωωρα απλως αρχισε να τον ποναει?εμεις του μικρου μας εχει πει ο γιατρος κ του "ανοιγουμε" το πουλακι απο 4-5 μηνων.πως κ αφησε τοσα χρονια ρε παιδι μου?

τιτινακι να δεις που ακομα δεν σου εχει ερθει περιοδος λογω αγχους.

εγω περιμενω..δεν ξερω ποτε!ειχα 18/04 την προηγουμενη φορα,αλλα ο κυκλος μου δεν ειναι κ ο πιο σταθερος.αν κ μετα τη γεννα εχει στρωσει αρκετα.εγω λεω πως περιμενω 20-22 του μηνα να εχω περιθωριο πολλες μερες να μην αγχωθω.

σας αφηνω γιατι εταξα του μικρου βολτα κ εχει παρει τα παπουτσια στο χερι! :lol::lol:

Καλημερα!Βρε κοριτσακι μου,αυτο δεν το ειχε ο αντρας μου απο μικρος!!Αυτο συνεβη εδω και 2 εβδομαδες και μπορει να συμβει σε καθε αντρα οποιασδηποτε ηλικιας χωρις αιτια.Ψαξτο να δεις στο google και θα δεις οτι ειναι η πιο συνηθησμενη εγχειριση που γινεται στους αντρες!!Απλα συμβαινει!!όσο για την εγκυμοσυνη,πως θα γινει αν εκεινος δεν ειναι καλα?????Θα δουμε βεβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki mou sou eyxomai apo kardias kali epityxia stis exetaseis sou kai kala apotelesmata:) oso gia to testaki pou vghke arnhrtiko elpizw kiegw tin epomeni fora pou tha xreiastei na kaneis test to apotelesam na einai kati pou tha to perimeneis me anypomonisia kai tha se gemisei xara ;)

tonia mou na pate kai se allon giatro giati kiegw etsi opws to les nomizw oti tha xreiastei peritomi telika...oti kai na einai perastika na einai:)

Ναι βρε κοριτσακι μου,θα παμε αυριο!!

Τιτινακι και εγω συμφωνω,την επομενη φορα ευχομαι ολα να σου ερθουν οπως τα θες!!!

Όσο για τις εξετασεις καλη επιτυχια,χωρις αγχος και με σωστη προετοιμασια θα τα καταφερεις!!

Κοριτσια σας αφηνω παω για ποδηλαταδα με τον αντρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια και χρόνια πολλά μανουλίτσες!!!

τονια μου, άντε να ξεμπερδεύετε με το ιατρικό αυτό θέμα κ να έρθει γρήγορα το μωράκι σας!

μαράκι, μη σκας! εφόσον μάλιστα μετακομίζεις, θα έρθει το σπόρι παρέα με το νεο περιβάλλον.όσο για τις γόνιμες, ξέρεις φαντάζομαι καλά μέσα απ'το μαμμυ ότι ακόμη κι αν βαρέσεις σε αυτές ντουγρού, μόνο 20-25% πιθανότητες υπάρχουν για γονιμοποίηση, άρα τι να ανησυχείς έστω και λίγο?

εγώ εικάζω ότι οι γόνιμες είναι 17η-18η γιατί έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου κάποια στιγμή. να φανταστείς ότι μια φορά το κάναμε την 15η μέρα και μια φορά σε άλλο μήνα την 17η και δεν ήρθε το νινί. χωρίς να επιδιώκουμε εγκυμοσύνη μεν, απολαμβάνοντας δε το σεξ όποτε να'ναι ακόμη και στις γόνιμες, υποτίθεται. βασικά έτσι το πάμε.όποτε μας έρχεται η επιθυμία δεν κοιτάμε μέρες κ δεν σκέφτομαι εντελώς τελείως τα κιλά. με απασχολούν, αλλά αν έρθει ένα μωράκι, θα συνεχίσω τη μετρημένη διατροφή. άλλωστε έχασα ήδη 6, οπότε σίγουρα είμαι καλύτερα απο πριν ;) ίδωμεν! και τώρα που μιλάμε είναι ένας μήνας που κάναμε εκτός των άλλων και 15η μέρα, περιμένω περιοδο κατα 19 με 20 του μήνα, δλδ το άλλο σ/κ, οπότε βλέπουμε... χαλαράααα...... τελικά τα τεστ ωορρηξίας δεν τα αγόρασα... βασικά ήθελα να μάθω στα σίγουρα γόνιμες, αλλά εκ των υστέρων είπα να μην πλω στη διαδικασία τεσταρίσματος. εύχομαι λοιπόν Μαράκι έναν θετικό Ιούνιο!!! και μην ξεχνάς: ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ!!!! :lol::lol::lol:

ράνια που είσαι φιλενάδα? εσύ για πε τι κύκλο εχεις? εμένα ρε γμτ παίζει απο 27-31 μετά τη γέννα, ενώ πριν ήταν λίγο πιο μεγάλος, δλδ πάντα σχεδόν 30-31. τώρα κάνει κ κάτι κουλά.... πάντως μαζί περιμένουμε τη βλαμμένη :|

έχω μια απορία: γιατί μας έχουμε βάλει στο "προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό"? αφού είμαστε χαλαρές λιγάκι, δεν είμαστε?

φιλάκια σε όοοοοοοολα τα κοριτσάκια, μια καλή και ευχάριστη Κυριακή να έχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου και σε μενα αφαντη!! και δεν ειχα καθιστερηση απο τοτε που σταματησα τον θηλασμο. εαν δεν ερθει ουτε αυριο, μαλλον θα κανω το τεστ. δεν ξερω αλλα ειμαι ηρεμη πολυ!!!!!!

ελα ΜΑρια λες να κανουμε παρεα στην εγκυμοσυνη;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ελπίζω να με δεχτειτε κ εμενα στην παρεα σας. Εγω -θεωρω- πως προσπαθω καποιους μηνες, και λεω θεωρω γιατι ο αντρας μου εχει όρεξη μόόόόόνο τις "άγονες" μέρες κ με εχει τρελάνει. Τέλος πάντων, αυτό το μήνα έκανα τεστ ωορρηξιας της hometest αλλα επειδή έλειπε την μέρα της ωορρηξίας, κάναμε την επόμενη.Τώρα είμαι πρησμένη, ανακατεύομαο, αύριο είναι να ΜΗ μου έρθει περίοδος αλλα έκανα ένα τεστ κύησης της hometest κ βγήκε αρνητικό. Λέτε να είναι λάθος? Και άν είναι σωτό, λέτε τον επόμενο μήνα να μη μας ξανάρθει?Πάντως εγώ αρχίζω δίαιτα αν μου έρθει γιατί τόσο καιρό λέω "ας μην κάνω δίαιτα μήπως μείνω έγκυος και δεν κάνει" κ έχω βάλει 7 κιλά! Καλή μας επιτυχία κορίτσια, και να υποστηρίζουμε η μία την άλλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ελπίζω να με δεχτειτε κ εμενα στην παρεα σας. Εγω -θεωρω- πως προσπαθω καποιους μηνες, και λεω θεωρω γιατι ο αντρας μου εχει όρεξη μόόόόόνο τις "άγονες" μέρες κ με εχει τρελάνει. Τέλος πάντων, αυτό το μήνα έκανα τεστ ωορρηξιας της hometest αλλα επειδή έλειπε την μέρα της ωορρηξίας, κάναμε την επόμενη.Τώρα είμαι πρησμένη, ανακατεύομαο, αύριο είναι να ΜΗ μου έρθει περίοδος αλλα έκανα ένα τεστ κύησης της hometest κ βγήκε αρνητικό. Λέτε να είναι λάθος? Και άν είναι σωτό, λέτε τον επόμενο μήνα να μη μας ξανάρθει?Πάντως εγώ αρχίζω δίαιτα αν μου έρθει γιατί τόσο καιρό λέω "ας μην κάνω δίαιτα μήπως μείνω έγκυος και δεν κάνει" κ έχω βάλει 7 κιλά! Καλή μας επιτυχία κορίτσια, και να υποστηρίζουμε η μία την άλλη

Καλως ηρθες natata!!!

Aντε,αντε κοριτσακια ελπιζω να εχουμε πολλα θετικα τεστακια!!Εγω αν και σημερα ειμαι στο φουλ γονιμη,δυστυχως δεν γινεται τιποτα :oops: ξερετε γιατι..... :roll:

xtinaki μου,ευχομαι εσυ να μας γεμισεις αισιοδοξια οταν εσυ θα μας ανακοινωσεις πρωτη την εγκυμοσυνη σου!!!!! :ymparty: Μακαρι κοριτσακι μου,στο ευχομαι ολοψυχα!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα!natata καλως ηρθες κ εσυ στην παρεα μας!ενα θα σου πω για τα βρωμοτεστ του εμποριου που δεν τα χωνευω καθολου.ενα μηνα πριν μεινω εγκυος κ κανοντας θεραπεια με το γιατρο μου,κανω τεστ εγκυμοσυνης κ βγηκε θετικο!τι χαρα πηρα καταλαβαινεις.ευτυχως δεν προλαβα να το πω πουθενα,την αλλη μερα μου ηρθε περιοδος!οποτε "ορκιστηκα" μονο χοριακη απο εκει κ περα.αρα..μεχρι να δειτε περιοδο η θετικη χοριακη,μην απογοητευεστε η μην χαιρεστε αντιστοιχα.

τονια,δεν εχω καταλαβει ρε γμτ τι γινεται με τη φιμωση.. :oops::oops: δεν μπορειτε να κανετε τανι τανι?δεν μπορει να εκσπερματισει?(τι λεξιλογιο χρησιμοποιω η ρουφιανα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα!natata καλως ηρθες κ εσυ στην παρεα μας!ενα θα σου πω για τα βρωμοτεστ του εμποριου που δεν τα χωνευω καθολου.ενα μηνα πριν μεινω εγκυος κ κανοντας θεραπεια με το γιατρο μου,κανω τεστ εγκυμοσυνης κ βγηκε θετικο!τι χαρα πηρα καταλαβαινεις.ευτυχως δεν προλαβα να το πω πουθενα,την αλλη μερα μου ηρθε περιοδος!οποτε "ορκιστηκα" μονο χοριακη απο εκει κ περα.αρα..μεχρι να δειτε περιοδο η θετικη χοριακη,μην απογοητευεστε η μην χαιρεστε αντιστοιχα.

τονια,δεν εχω καταλαβει ρε γμτ τι γινεται με τη φιμωση.. :oops::oops: δεν μπορειτε να κανετε τανι τανι?δεν μπορει να εκσπερματισει?(τι λεξιλογιο χρησιμοποιω η ρουφιανα!)

Ρανια μου,δεν ειναι οτι δεν μπορουμε,απλα φοβομαστε....Και να εκσπερματισει μπορει και απ'ολα να κανει μπορει ;) απλα μετα ποναει γιατι κοκκινιζει μπροστα το ακροπροσθιο,κοινως...πετσακι.Επισης η βαλανος δεν βγαινει εντελως και αυτο του προκαλει δυσφορια...και εγω δεν θελω να υποφερει το αγορακι μου.... :((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΩΡΑ 10.52 (περιπου) ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΦΑΝΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω ομως ακομα ολο αυτο το αισθημα σα να ειμαι, μονο αιμα δεν βλεπω.... :? κ στον Κωνσταντινο μας δεν αισθανομουν καθολου ετσι... ημουν λιγο πιο "αναλαφρη" να το πω; πως να το περιγραψω ;

ε νομιζω οτι απο ωρα σε ωρα θα φανουν κ τσαμπα φανταζομαι ελπιδες :P

λετε να καθυστερεί γιατι Σαββατο καναμε τανι τανι (για ψυχαγωγία :P ) :lol::lol::lol: ;;;

τε σπα...

Τονια μου τι σας εχει βρει και σας ; αντε να το λυσσετε αυτο το θεματακι να περασετε στο αναπαραγωγικό τανι τανι !!!

Ρανια μου ριξες μια μαχαιρια στην καρδια με την ιστορια σου... με καθυστερηση κ δεν ησουν τελικα εγκυος ; αααα δεν μου αρεσε καθολου (γιατι εγω παω αυριο για 1η μερα καθυστερησης -ΑΝ δεν ερθει τωρα μεταμεσονυκτια εμενα η περιοδος μου)

Georgi !!!!!!!!!!!!!! τετοια να μου λες να αρχιζω να χοροπηδαω ... προσπαθω να παραμεινω λογική στα σημαδια του σωματος μου κλπ αλλα ψεμματα δεν θα σας πω... ακομα το ψιλοελπιζω μηπως ειμαι τελικα... :roll::x

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑΤΑΤΑ εχω να σου πωωωω... δεν παιζει ρολο η διαιτα ... δυστυχως στην πρωτη μου εγκυμοσυνη επειδη ειχα παραπανω κιλα η γιατρος μου με εβαλε σε υγιεινή διατροφή (μου εδωσε διαιτολογιο 1600 θερμιδων) κ το ακολουθησα για 2 μηνες ΠΙΣΤΟΤΑΤΑ μετα χαλαρωσα αλλα ευτυχως ΟΧΙ ΠΟΛΥ, ετσι κ πηρα 10 κιλακια ως κ τον 9ο :x:) κ φυσικα πριν το σαραντισμο ειχαν φυγει ΟΛΑ!

μια ισορροπημενη υγιεινή διατροφή ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ και στην εγκυμοσύνη ! η "λιμοκτονια" απαγορευεται σε οποιαδηποτε φαση μας ;):roll:

Που ναι η Αντρια να μας πει κανενα νεοτερο χαρουμενο ;;;;; :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΩΡΑ 10.52 (περιπου) ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΦΑΝΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω ομως ακομα ολο αυτο το αισθημα σα να ειμαι, μονο αιμα δεν βλεπω.... :? κ στον Κωνσταντινο μας δεν αισθανομουν καθολου ετσι... ημουν λιγο πιο "αναλαφρη" να το πω; πως να το περιγραψω ;

ε νομιζω οτι απο ωρα σε ωρα θα φανουν κ τσαμπα φανταζομαι ελπιδες :P

λετε να καθυστερεί γιατι Σαββατο καναμε τανι τανι (για ψυχαγωγία :P ) :lol::lol::lol: ;;;

τε σπα...

Τονια μου τι σας εχει βρει και σας ; αντε να το λυσσετε αυτο το θεματακι να περασετε στο αναπαραγωγικό τανι τανι !!!

Ρανια μου ριξες μια μαχαιρια στην καρδια με την ιστορια σου... με καθυστερηση κ δεν ησουν τελικα εγκυος ; αααα δεν μου αρεσε καθολου (γιατι εγω παω αυριο για 1η μερα καθυστερησης -ΑΝ δεν ερθει τωρα μεταμεσονυκτια εμενα η περιοδος μου)

Georgi !!!!!!!!!!!!!! τετοια να μου λες να αρχιζω να χοροπηδαω ... προσπαθω να παραμεινω λογική στα σημαδια του σωματος μου κλπ αλλα ψεμματα δεν θα σας πω... ακομα το ψιλοελπιζω μηπως ειμαι τελικα... :roll::x

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑΤΑΤΑ εχω να σου πωωωω... δεν παιζει ρολο η διαιτα ... δυστυχως στην πρωτη μου εγκυμοσυνη επειδη ειχα παραπανω κιλα η γιατρος μου με εβαλε σε υγιεινή διατροφή (μου εδωσε διαιτολογιο 1600 θερμιδων) κ το ακολουθησα για 2 μηνες ΠΙΣΤΟΤΑΤΑ μετα χαλαρωσα αλλα ευτυχως ΟΧΙ ΠΟΛΥ, ετσι κ πηρα 10 κιλακια ως κ τον 9ο :x:) κ φυσικα πριν το σαραντισμο ειχαν φυγει ΟΛΑ!

μια ισορροπημενη υγιεινή διατροφή ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ και στην εγκυμοσύνη ! η "λιμοκτονια" απαγορευεται σε οποιαδηποτε φαση μας ;):roll:

Που ναι η Αντρια να μας πει κανενα νεοτερο χαρουμενο ;;;;; :x:x:x:x:x

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!Ειναι νωρις-νωρις ο αντρας μου πηγε για δουλεια και εγω ξυπνησα.....Αντε να διαβασω ευχαριστα νεακια καθυστερησεων και θετικων αποτελεσματων!!!!!

Αχ Μαρακι μου,αντε να το λυσουμε το θεμα,δεν λες τιποτα...Χθες το βραδυ ο αντρας μου ηθελε αλλα εγω δεν....Κοιμηθηκα απο τις 10 το βραδυ.Ασε που διεκρινα και καποια μουτρακια τωρα πρωι-πρωι.Δεν μπορω βρε κοριτσια,φοβαμαι μη του συμβει τιποτα.Και τωρα εχω εκνευριστει παρα πολυ γιατι επιμενει πως "θα στρωσει" το θεμα και εχει νευριασει και δεν θελει να παμε σε γιατρο.Ουφ,δεν αντεχω!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Όσο για τη διαιτουλα,Natata μου καλα σου λεει το Μαρακι!!Υγειηνη διατροφη ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!Κοριτσια εχω χασει 3 κιλα σε 15 μερες(βεβαια εχω πλακωθει και στο ποδηλατο,τη Κυριακη καναμε 44 χλμ...)Απλα εκοψα τα τσιμπολογηματα,τα γλυκα και το ψωμι.Δεν πειναω,απλα ακομα ειναι στο μυαλο μου.Τρωω περιπου 1500 θερμιδες(ειμαι 1,72 και 78 κιλα πλεον απο 81.. :ymblushing::ymblushing: ).Μετα τον γαμο ειχα αφεθει πολυ και εμεινα και χωρις δουλεια,ολη μερα στο σπιτι τσμπολογουσα....

Αυτα προς το παρον κοριτσακια μου!!Καλη μερα σε ολους!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ευχαριστω που με κάνατε μέλος της παρέας!

maria+fotis, σε νιώθω, είναι 8 το πρωί κ δεν έχει έρθει η αναθεματισμένη, αλλα τη νιώθω στο δρομο της. Το στήθος μου πονάει λιγότερο, ωστόσο..

Tonia, πείσε τον αντρούλη να πάτε σε ένα καλό ουρολόγο. Αντί να ταλαιπωρείστε, το πρόβλημα αυτό λύνεται πάάάρα πολύ γρήγορα. Καλό είναι να τον δεί γιατί υπάρχουν κ άλλες παθήσεις (βαλανοποσθίτιδες κτλ) που λύνονται απλά με αγωγή, γιοατί να βασανίζεται?

Φιλιά σε όλες και κουράγιο! Φεύγω για δουλειά και ενημερώνω το μεσημέρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομη η περιοδος να ερθει!!!!!!!!!! τωρα πια λεω να μην ερθει!!!!

Νατασα σωστη διατροφη επιτρεπετε στην σγκυμοσυνη!! εγω στις 2 πηρα 15 κιλα. τωρα βεβαια μου εμειναν 7 απο την τελευταια. δεν προσπαθω καθολου ομως να χασω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και σημερα αισθανομαι κ πιο αναλαφρη.... :shock:

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ... τεστ δεν εχω επαναλαβει γιατι θεωρω οτι ΛΟΓΙΚΑ (ω ναι ακομα προσπαθω να βαζω μπροστα τη λογική μου !) οτι μπορει να ερθει απο ωρα σε ωρα... ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ μετραω κ ξαναμετραω στο ημερολογιο την ωορρηξια μου (επιβεβαιωμενη απο τα τεστ ωορρηξιας + καραμπινατα σημαδια που ειχα) κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειχα ωορρηξια 29/4 κ σημερα ειναι 17η μερα μετα την ωορρηξια... :shock::):):):):):)

τον προηγουμενο μηνα την 14η μερα Μ.Ω. ειχε ερθει η περιοδος !! ΑΡΑ ;;;;

σκεφτομαι το απογευμα να παρω τεστ αλλα απο την αλλη αυτο το γλυκο βασανιστήριο της καθυστέρησης... εχει αρχισει να μου αρεσει... !!!!!!!! δεν ξερω δεν ξερω.... :?:lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mου "μυριζουν" 3 νεα σπορακια απο Natata,Maria και georgi!!!!!

Αντε,αντε ευχομαι η επομενη περιοδος σας να ειναι μετα τους 9 μηνες!!!!!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπααααααααααααα.... Τονια μου ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ηταν το τεστακι... μολις τεσταριστηκα...

ε ενταξει για να μην δειχνει κ αυτο τωρα που ειμαι ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ τοτε παει.... παει η εμπιστοσυνη που ειχα στα τεστ ωορρηξιας.... παει κ η εμπιστοσυνη μου στην επιστήμη... παει...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα δηλαδή ;;! που ειναι η περιοδος ΟΕΟ ;;! αντε με το καλο να ερθει γιατι συμφωνα με την γυναικολογο μου θα πρεπει να παω για τεστ ΠΑΠ (μου ειχε πει να δω 2 περιοδους μετα τον τοκετό) κ κανα υπερηχο να δουμε τι παιζει εκει μεσα μου :geek:

αντε καλο μας μεσημερι κοριτσακια :x:x:x:x ευχομαι οι υπολοιπες να εχετε ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ ;)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπααααααααααααα.... Τονια μου ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ηταν το τεστακι... μολις τεσταριστηκα...

ε ενταξει για να μην δειχνει κ αυτο τωρα που ειμαι ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ τοτε παει.... παει η εμπιστοσυνη που ειχα στα τεστ ωορρηξιας.... παει κ η εμπιστοσυνη μου στην επιστήμη... παει...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα δηλαδή ;;! που ειναι η περιοδος ΟΕΟ ;;! αντε με το καλο να ερθει γιατι συμφωνα με την γυναικολογο μου θα πρεπει να παω για τεστ ΠΑΠ (μου ειχε πει να δω 2 περιοδους μετα τον τοκετό) κ κανα υπερηχο να δουμε τι παιζει εκει μεσα μου :geek:

αντε καλο μας μεσημερι κοριτσακια :x:x:x:x ευχομαι οι υπολοιπες να εχετε ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ ;)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :x:x:x

δεν πειραζει κοριτσακι μου γλυκο...next time!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 η ωρα και ακομη τιποτα..!Βεβαια μετα το χθεσινο αρνητικο τεστ δε σκεφτομαι τιποτα..Ξεκινησα και διατροφη, ακουμπησα και τοσα ευροπουλα στο σουπερ μαρκετ (στανταρ διαδικασια οταν αρχιζουμε διαιτα!) και αρχιζω!

Ας μην στενοχωριόμαστε για τα αρνητικά τεστ,

Κουράγιο και την επόμενη φορά είναι σίγουρο!

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι την ειδα την αναθεματισμενη με το που γυρισα απτη δουλεια!!18 τον προηγουμενο μηνα,15 τωρα..μαλλον εστρωσε για τα καλα ο κυκλος μου!αλλα δεν ειναι 14 μερες μετα την ωορρηξια σιγουρα.ειναι πολυ λιγοτερες.ειναι μουφα τα τεστακια λετε?

για το μονο που χαρηκα ειναι πως ζυγιστηκα κ εχω χασει μισο κιλο απο την κυριακη που ειχα ξαναζυγιστει κ μου ηρθαν..αρα εχω κ μια κατακρατηση 1-2 κιλακια!αχχχ.θελω μια 20αρια χαλαρα!!!απο τον γεναρη βεβαια εχω χασει 12 ηδη στο χαλαρο.με αυτη τη διαιτολογο με κοβω να χανω αερατα!!για να δουμε!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει ρανια μου,παμε για τον επομενο μηνα ολες μαζι....Εγω σημερα ειμαι στην τελευταια μερα της ωορηξιας αλλα μαλλον δεν και σημερα..... :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι την ειδα την αναθεματισμενη με το που γυρισα απτη δουλεια!!18 τον προηγουμενο μηνα,15 τωρα..μαλλον εστρωσε για τα καλα ο κυκλος μου!αλλα δεν ειναι 14 μερες μετα την ωορρηξια σιγουρα.ειναι πολυ λιγοτερες.ειναι μουφα τα τεστακια λετε?

για το μονο που χαρηκα ειναι πως ζυγιστηκα κ εχω χασει μισο κιλο απο την κυριακη που ειχα ξαναζυγιστει κ μου ηρθαν..αρα εχω κ μια κατακρατηση 1-2 κιλακια!αχχχ.θελω μια 20αρια χαλαρα!!!απο τον γεναρη βεβαια εχω χασει 12 ηδη στο χαλαρο.με αυτη τη διαιτολογο με κοβω να χανω αερατα!!για να δουμε!

φιλια

Ρανια μου εχετε γενεθλια???Χρονια πολλα και καλα!Παντα γερο και τυχερο να ειναι το αστερακι σου!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...