Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aloooooooooo !!!

αχ Τιτινάκι.... ειναι νωρις μωε μωε για μωρακι για σας... παντα με την καλή την εννοια το λεω!!! χαρειτε τωρα τα νιατα σας :x:x:x μη ζοριζεστεεεεεεεε κ δυο χρονια μετα να κανεις παιδακι ξερεις ποσο διαφορετικά θα ειναι ;; ομως σε συγχαίρω που εισαι ΚΑΤΑ των εκτρωσεων !!! ευγε ! :x

αντρια μου ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣ;;;;;;;;; ΜΑΚΑΡΙ !! εγω με clear blue (απλο) στις 9 μερες μετα την ωορρηξια ΔΕΝ εδειξε, ενω στις 11 μερες ηταν πεντακαθαρο θετικό (δηλαδή 2-3 μερες προ περιοδου) !!!

εγω μαλλον Παρασκευή θα τεσταριστώ... εχω χαζο-πονακια στα γυναικολογικά και κατω κατω αλλα δεν μπορω να ξεχωρίσω αν ειναι απο κουραση ή κατι αλλο ;) .... :( ..... παει χαζεψα μου φαινεται :lol: αλλα σιγουρα εχω αρχισει να κατουριεμαι πανω μου :lol::lol::lol: ολο τσισακια βρισκω στο βρακι μου..!!! τι κακο ειν αυτό ;;! εφοδιαστηκα με σερβιετακια μπας κ δεν γινω ρεζιλι :lol:

τε σπα...

ενα παραπονο εχω αυτες τις μερες... αρχισα παλι το χαπι του θυροειδή (Τ4 25mg) κ μου φερνει αυπνιες... κ ειμαι σαν το ζομπι ολη μερα μαμωτο...!!! δυο μερες τωρα ουτε δυναμεις ουτε κουραγια ειχα να παω το μικρο στις κουνιες... ελπιζω αυριο να μαι καλυτερα...

ΝΥΧΤΕΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μη στεναχωριεσαι !! να πας στο ντοκτορι κ να του πεις να σου βαλει κ καμια εξεταση ορμονολογική (απλες) να δεις τι παιζει ;):geek: και ΑΝ χρειαζεται κατι ρυθμισμα (με απλα χαπακια εννοαω :roll: ) ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ! :x

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ !!!! (Α ρε Georgi βετερανε με τα ΔΥΟ παιδιά... καλα να μην ξεχωριζουμε εμεις συμπτωματα... μα εσυ;;; :lol::lol::lol: ----αχ αχ... θελω κ γω ΔΥΟ ΓΙΟΥΣ !!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτανακι τι εγινε τελικα με τον φιλο σου; Δεν εισαι παντρεμενη;

Ρανια μου ξεκινησατε προσπαθειες; καλο ειναι που δεν εχεις αγχος πια!!

Εγω εχω φρικαρι, δεν θελω 3ο αλλα ολα προς τα εκει δειχνουν. ακομη και να βαψω τα νυχια μου στα ποδια δεν μπορουσα ευκολα κατι μ'ενοχλουσε στην κοιλια, σαν να εχω μια πετρα και δεν μπορουσα να σκυψω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου καλες :D Τελικά εκλεισα ραντεβου για τις 14/5 στη γιατρο μου..να δω τι θα μου πει..θα ειναι και η 11η μερα οποτε ακομα καλυτερα...να δω ωοθυλακιο ,ενδομητριο κτλ..Θα παω που θα παω για τεστ παπ,να δω και αυτα ;) ...Το Σαββατο ειχαμε και τη 2η επετειο μας!Καλα περασαμε!Φιλια σε ολες...αντε να ακουσουμε κανενα ευχάριστο μεσα στο Μαη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο για ενα νεαρο ζευγαρι να εχει νινι αλλα κ παλι αν τυχει δεν θα σκοτωσουμε μια αθωα ψυχουλα.. Πιστευω οτι ενα μωρο ειναι θεοσταλτο και αν ειναι να ερθει θα ερθει! Το καλο με εμας ειναι οτι κ το αγορι μου επειδη το χουμε συζητησει θελει πολυ να κανουμε παιδακι. Σιγουρα οχι απο τωρα αλλα δεν θα τον χαλαγε αν συνεβαινε.. Νιωθει ετοιμος γι αυτο και θεωρω τον εαυτο μου ευλογημενο που τον εχω στη ζωη μου.. Georgi μου δεν ειμαι ακομα παντρεμενη! Ειμαι και μικρουλα μολις 18! Πιστευω εχουμε ακομα μελλον για γαμο! Παντως με τον φιλο μου τα βρηκαμε ευτυχως.. Δεν κρατανε ποτε οι καυγαδες μας! Κοριτσια πλακα πλακα εμεις που δινουμε φετος με τον φιλο μου πανελληνιες θα παρουμε και επιπλεον μορια αν ειμαι εγκυος :P χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Andria!Με το καλο!!

Αχ βρε Τιτινακι μου σε διαβαζω και χαιρομαι παρα πολυ για τις αποψεις σου!!Συμφωνω 100% μαζι σου για το οτι δεν σκοτωνεις μια ψυχουλα οταν ερχεται αλλα σιγουρα και λιγο ακομα να αργησει το μωρακι θα ειναι καλυτερο για σενα!!Παντως οτι ειναι να γινει να γινει με το καλο!!!!

Κοριτσια εγω ειμαι παρα πολυ προβληματισμενη και ανησυχη....Αντιμετωπιζουμε ενα προβλημα με το..."συστημα" του αντρα μου και εχω τρελαθει.Εχουμε πολυ καιρο να....αφου ειχα καθυστερηση και φοβομουν να κανω κατι,μετα αδιαθετησα 30/4 και αφου τελειωσα την περιοδο,ειπαμε χαλαρα να ξεκινησουμε προσπαθειες απο αυτον τον μηνα.Για οσες δεν ειχατε διαβασει σε προηγουμενα ποστ μου,ο αντρας μου ηταν αρνητικος για εγκυμοσυνη λογω οικονομικων.Αποφασισαμε ομως πως θελουμε να κανουμε παιδακι,η ηλικια μας ειναι καπως περασμενη για 1ο (εγω 32 και εκεινος 37) και ειπαμε πως τα οικονομικα δεν θα στρωσουν ποτε,αρα τι να περιμενουμε.Εδω και καποιες μερες,αφου το θεμα ειχε ξεκινησει κατα τη διαρκεια της περιοδου μου αλλα δεν μου ειχε πει,ο αντρας μου εχει θεμα.μαλλον εκανε φιμωση.Σημερα το απογευμα θα παμε σε ουρολογο-ανδρολογο.Απ'οτι διαβασαμε στο ιντερνετ θα χρειαστε περιτομη.Δεν ειναι κατι σοβαρο,αλλα ειναι καπως επιπονο για εναν ανδρα....Ασε που θα αναβληθει κατα πολυ το ξεκινημα των προσπαθειων μας αφου αν η φιμωση οφειλεται σε κανα μικροβιο θα πρεπει να το λυσουμε το θεμα,δηλ.και εγω γυναικολογο,μετα να συνελθει απο την περιτομη(μετα απο 1-1,5 μηνα) και βλεπουμε.Πανω που ειπαμε πως θα ξεκινησουμε μας παει παλι πισω....

Ξερει καποια κατι για την φιμωση?Εχετε ακουσει κατι ή εχει συμβει σε καποιον δικο σας??Πειτε μου σας παρακαλω γιατι ειμαι αρκετα ανυσηχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αndria μου συγχαρητηριαααααααααααααα!!!! Με το καλο να γινεις μανουλα! Τονακι μου δεν ξερω τι ακριβως ειναι αλλα ειχε παθει ο αδερφος της κολλητης μου. Εκανε περιττομη και ειναι μια χαρα τωρα. Μην ανησυχεις δεν ειναι πολυς καιρος 1 μηνας περιπου.. Θα δεις ολα θα πανε καλα.. Λιγο υπομονη θελει και υποστηριξη! (Και το θετικο ειναι οτι μετα θα σου φαινεται πιο μεγαλο το τετοιο του :P) χεχεχε!!! φιλακια πολλα και μη στενοχωριεσαι κοριτσαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia mou se euxaristw k euxomai na pane kala me ton androuli sou, 8etiki ske4i..3erw pws niw8eis, otan me ton andra mou ston 1 xrono pou prospa8ousame emeina egkuos (me spermategxisi) k itan e3wmitrio evala enesi me8otrea3atis (anti na kanw apo3esi) mina dekemvrio k gia 3 oloklirous mines den eprepe na meinw egkuos logw teratogenesi alla maio 8a itan o gamos mas k eipame na min prospa8isoume mipws k meinw k eixa anagoules ktl k talaipwri8w sto gamo, diladi gia 6 oloklirous mines den eprepe na meinw egkuos, nomiza pws mou eklevan to oneiro na ginw mana eimoun xalia k parakalousa ton andra mou na kanoume mia "ipoxwrisi" alla otan mpika sto internet k eida pws mporei na vgei ena mwro me teratoggeneseis frikara..To oneiro mou na meinw egkuos emeine pisw alla den ipirxe alli epilogi, meta efaga allo 1 xrono na meinw egkuos k twra me to 1o mina eleu8erwn epafwn ta katafera k emeina kapws etsi :o..Na eisai aisiodo3i!!!!!!!

Titinaki mou se euxaristw!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτανακι τι πας να κανεις κοπελα μου;; το σκεφτηκες καλα; δεν ρωτας και εμενα που εκανα στα 24 παιδι και τελικα κατεληξα να τον μεγαλωσω μονη μου, γτ ο κυριος ξαφνικα αποφασισε οτι δεν ειναι ετοιμος για παιδι; 3 μηνων εγκυος εγω!!

Ειναι υπερβολικα δυσκολα σ'αυτη την ηλικια! Για να καταλαβω εχετε ελευθερες επαφες;

Νυχτεριδα να ζησετε παντα ευτυχισμενη!!! και του χρονου με το αγγελουδι σας αγκαλιτσα!!!!

Εγω ολα καλα!! την Δευτερα περιμενω την περιοδο και ανυπομωνω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε συ Αντρια!!πολυ χαρηκα!εκανες καλη αρχη μου φαινεται!αντε να περνουμε σειρα!!

Τονια δεν ξερω τι γινεται στην περιπτωση της φιμωσης..συγνωμη,αυτο εγινε απο τον πολυ καιρο που ειχε να "το" χρησιμοποιησει?

Γιωργια,sorry,αλλα μαλλον επεσες σε ποοολυ μ#$%@α την πρωτη φορα!24 χρονων δεν ησουν κ τοσο μικρουλα.φανταζομαι δηλ κ αυτος καπου εκει θα ηταν?το 18 του "τιτινακιου" το ακουω πολυ μικρο,αλλα 24?μαλλον επεσες στην περιπτωση η δεν ησασταν ισως αρκετο καιρο μαζι..περασμενα ξεχασμενα να λες,τουλαχιστον να εισαι ευτυχισμενη με τον αντρουλη σου τωρα κ για παντα!

εγω δεν το κοβω να εγινε τπτ..μονο μια φορα εγινε μια μερα μετα απο το θετικο τεστ ωορρηξιας..δεν πειραζει ομως,να ειμαστε καλα κ εχουμε καιρο μπροστα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΥ ΑΝΤΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μας κουφανες !!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ Κ ΗΣΥΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!!! Η Βικτωρια σας θα αποκτησει αδελφακι ;;;!!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ;!!!

μπραβο μπραβο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρανια καλε τι λες τωρα ; εγω στον Κωνσταντινο 1η κ μια φορα "βαρεσαμε" πανω στην διαγνωσμενη ωορρηξια κ ΚΑΛΩΣ ΤΟ !!!! ηρθε το τζιτζικι μας !! αντε να μας πεις κ συ ευχαριστα σε λιγο !!!

εγω περιμενω ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ... εννοειται οτι φανταζομαι συμπτωματα, αλλα ειναι πραγματικά, αλλα λιγο παρατραβηγμενα απο την επιθυμια μου... τε σπα... εχω πονακια χαμηλά, ψιλογεμισε κ το στηθος μου... αλλα ολα μοιαζουν με επικειμενη περιοδο οποτε κραταω κ μικρο καλαθι...

Παρασκευή θα τεσταριστω (λεω)... εχω μονο ενα τεστ εδω κ ειπα στον εαυτο μου οτι ΜΟΝΟ αυτο θα κανω κ αν ειναι αρνητικό θα περιμενω περιοδο οποτε κοιταζω να το κανω οσο πιο αργα γινεται για να ειναι κ πιο εγκυρο το αποτελεσμα χαχχαχαχαχαχα :mrgreen:

αχ ΠΤΩΜΑ ειμαι παλι... πτωμα.... ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και παλι συγχαρητηρια ΑΝΤΡΙΑ !!! αντε κ στις υπολοιπες (που θελουν ;) ) :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se euxarsitw poli Marigoula mou.. Sou euxomai apo ta va8i tis kardias mou tin Paraskevi na deis ena TERASTIO + ..Pote perimeneis periodo? egw avrio kanonika 8a evlepa alla eixa polla k entona simptwmata k etsi ekana to test simera to prwi k emfanistike "EGKUOS 1-2" diladi 3-4 evdomadwn avrio 8a parw k ta apotelesmata tis xoriakis..

Euxomai se OLES ena 8etikotato testaki!!!!!!!!!

fouuuuuu fouuuuuuuuuuu :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια μου 5 χρονια ειμασταν μαζι. επεσα σε ....... ακομη και τωρα οταν τον βλεπω μετανιωνω για τα 5 χρονια που ημουνα μαζι του οχι για το παιδι, που παρεπιπτωντως του μοιαζει παρα πολυ φατσικα γτ σαν χαρακτηρας μοιαζει σε μενα.

Τιτανακι εαν ερθει ενα παιδι τωρα πως θα μπορεσετε να το μεγαλωσετε; οικονομικα εννοω; προσπαθω να καταλαβω πως τα εχεις σκεφτει.

Ρανια μου μικρη ημουνα τοτε γτ ολοι οι φιλοι μου και το περιγηρο μου το μονο που σκεφτοντουσαν ηταν τα ξενυχτια στα μπαρ και οχι του μωρου :lol::lol::lol:

Μαρια αντε και εσυ ενα θετικο τεστ!!!!!! σαν την Ανδρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια μου λυπαμαι πολυ δεν θελω να μου συμβει κατι παρομοιο.. Ομως ειμαι σιγουρη πως ο φιλος μου δεν θα με εγκαταλειψει σε αυτο.. Ξερω οτι κ εκεινος δεν θελει απο τοσο μικρος να γινει μπαμπας αλλα δεν ειναι πως θα φρικαρει και εντελως.. Αν παιζει τετοιο θεμα θα βρουμε τροπο και θα το μεγαλωσουμε.. Ο φιλος μου βρηκε ηδη μια δουλεια που ειναι αρκετα καλη κι εγω εχω ετοιμη τη δουλεια της μαμας μου την οποια θα συνεχιζα ετσι κι αλλιως. Anyway να σας πω και τι εγινε χθες γιατι τρομαξα πολυ και σημερα ειμαι στο κρεβατι.. Χθες ηρθε ο φιλος μου και καναμε λιγο τανι τανι και σε καποια φαση εντελως ξαφνικα με επιασε ενας πονος στη μητρα πολυ εντονος και σταματησαμε αμεσως.. Μεσα σε λιγα δευτερολεπτα ειχα διπλωθει στα δυο και σφαδαζα. Ο φιλος μου δεν με αφησε λεπτο και πηρε αμεσως τηλεφωνο τη μανα μου να ερθει σπιτι να δει αν χρειαζομαι νοσοκομειο. Ειχα συσπασεις πολυ εντονες και πρωτη φορα πονεσα τοσο πολυ στη ζωη μου. Με επιαναν ανα 3-5 λεπτα και ψιλοσταματουσαν. Ζαλιζομουν, μουδιαζαν τα ακρα μου και ηθελα να κανω εμετο.. Ζεσταινομουν αφορητα και εχανα τις αισθησεις μου. Ηρθε η μανα μου και μου εδωσε ενα παυσιπονο και μου ειπε πως αν δεν περναγε ο πονος σε 20 λεπτα θα επαιρνε το 166.. Ευτυχως ο πονος δεν ηταν τοσο εντονος μετα και εμεινα στο κρεβατι μεχρι κ σημερα. Τωρα ειμαι καλα. Ποναω μονο χαμηλα απο αριστερα. Αν και ειναι καμια βδομαδα και κατι που ποναω εκει κατω.. Δεν εχω ιδεα τι ηταν αυτο που επαθα.. Μηπως ξερετε τι παιζει να ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτανακι μου δεν στο ευχομαι! σε καμια δεν το ευχομαι να μεγαλωσει μονη της το μωρο. σε μενα ειδε 1η φορα το μωρο 13 μηνων. αυτος δεν ηθελε. καλα διατροφη τα τελευταια 5 χρονια!!!

Εκανες τεστ; σου ηρθαν σημερα; Πονους ετσι εντονους εχω και εγω τωρα και 2 εβδομαδες σχεδον και ειναι απο το εντερο μου. κανονικα αριστερα χαμηλα ειναι απο κει αλλα οχι παντα. απο την στιγμη που σου περασε ολα καλα!!

που θελεις να περασεις; Περαστικα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki μην το αφήσεις !! να το κοιταξεις !!! κ μενα για εντεροπονος μου ακουγεται... δες το μη σε πιασει κανενας κολικος κ τρεχεις ξαφνικά... εγω σου ευχομαι να μην ειναι τιποτα !!

ΑΝΤΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που σαι να μας πεις νεοτερα ;; χοριακη κλπ !! :x:x:x:x

εγω τεσταρομαι αυριο πουρνο πουρνο :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!μαρια ειδα στο fb κατι που αναρτησες χτες νομιζω τυπου τι ωραια που θα περασουν οι επομενοι μηνες κ μπηκα βουυυρ εδω να ακουσω ευχαριστα!κ εσυ με ξενερωσες γαιδουριτσα :D που δεν εχεις κανει τεστ ακομα!!αντε,αυριο θα μπω πουρνο πουρνο κ εγω να μαθω τα νεααα!!

τιτινακι κ εγω νομιζω πως ειναι κολικος εντερου η κατι τετοιο.κοιταξε το κ ας σου περασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι τετοιο πιστευω κ εγω. Θα παω για εξετασεις αμεσα και θα σας πω! Περιοδος δεν ηρθε κοπελιες οποτε αναμενουμε ακομα και γι αυτο! Αν δω οτι δεν ερχεται σε μερικες μερες θα παρω τεστακι και ο Θεος να βαλει το χερι του! Γεωργια μου στενοχωρηθηκα πολυ με αυτα που εγραψες αλλα αυτος ο ηλιθιος χανει! Και πραγματικα εσυ εισαι η αξια της υποθεσης που τα καταφερες με το παιδακι σου! ΜΠΡΑΒΟ! Μαρακι καλη επιτυχια ευχομαι και θα μπω κ εγω αυριο να ενημερωθω!!! Αντε κοριτσια να τελειωνω κι εγω με τις κωλοπανελληνιες να ησυχασω γιατι δεν μπορω αλλο.. Για ΤΕΙ Αισθητικης σκεφτομαι μιας και εχουμε μαγαζι ετοιμο.. Αλλα αυτο που μου αρεσει εξισου ειναι η μαιευτικη.. Οποτε αναλογως τι θα γραψω θα δειξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria συγχαρητήρια!!! μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!

μαράκι, με το καλό αύριο ένα μεγάλο ++++++!!!!!!!!!!!

georgi εύχομαι και για εσένα το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Ράνια, ποτέ δεν ξέρεις! "μια φορά μονάχα φτάνει για να γίνει το νινί!!!!", έκανα και στίχο..

νυχτερίδα, καλό γιατρό κ αναμένουμε νεότερα. όπου να'ναι θα σκάσει μύτη και το μπεμπέκι!

τιτινάκι γεια κ σ'εσένα! καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου.

καληνύχτα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια περιμενουμε!!!!!! ελα το θετικο τεστ!!!!!!!!!!!!!

Ρανια εσυ ποτε περιμενεις;

Τιτανακι εαν ειναι εντερο μονο με το χρονο θα το καταλαβεις αποκλειοντας αλλα πραγματα. μαλλον εισαι αγχωμενη με τις εξετασεις και γι'αυτο σε επιασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!μολις γυρισα απτη διαιτολογο.3 κιλα στις πρωτες 2 εβδομαδες.θα μπορουσα κ καλυτερα αν δεν εκανα κ τις παρασπονδιες μου,αλλα δεν πειραζει,καλα ειναι κ αυτα!

μαρια περιμενουμε εεεεε!!!!!!!!!!

τιτινακι κ εγω αισθητικος ειμαι κ εχω δικο μου μαγαζι εδω στην πολη μου.ειναι πολυ καλα.εσυ αθηνα μενεις?αν εχεις κ χωρο απο τη μαμα σου,ειναι σουπερ!στο τει βεβαια ειναι καποιες κολλημενες καθηγητριες αλλα οκ..καλη επιτυχια!!

γιωργια,ντεμι,νυχτεριδα,φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...