Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! εμενα μου ηρθε χθες 27η μερα...οποτε παμε για επομενο μηνα :D:D τονια..αν εκανες ωορηξια 14η μερα επρεπε να σου ερθει και εσενα χθες...εκτος αν εκανες 15η....ξερεις τι σημαινει αυτο?????αν εκανες 14η ωορηξια...τοτε μαλλον +++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, καλή εβδομαδα και καλό μήνα..

Κορίτσια τον επόμενο μήνα θα γίνουν τα θαύματα...θα πάτε διακοπές και εκεί θα χαλαρώσετε και τσουπ!! Εμένα όλα τα παιδάκια έχουν γενέθλια Απρίλιο εκτός απο τον δικό μου που είναι χειμωνιάτικος...στην παρέα είναι σύνολο 6 παιδια -τα 5 εχουν γεννηθεί Απρίλιο που σημαίνει σύληψη τέλος Ιουλιου- αρχές Αυγούστου. Τυχαίο ? Δεν νομίζω!!!

Εκανα την Παρασκευη ΠΑΠ - τελος εβδομαδας περιμένω αποτελέσματα αλλά ήδη ξεκινήσαμε επίσημα προσπάθειες. Με κύκλο 30 ημερών μου είπε 12-19η ημέρα επαφή μέρα παρά μέρα. Βέβαια εμείς ξεκινήσαμε και πριν την 12η αλλά για άλλους λόγους.... ;););):oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καλημερα καλο μηνα σε ολες !! Εγω εχω κυκλο 28-30. Αυτη τη φορα αισθανθηκα ωορηξια 12η -13η μερα και απο τη 12η ανεβασα δεκατα. Ως τωρα που ειμαι στη 18η εχω καθε μερα δεκατα. Τι σημαινει αυτο; Ποτε μπορει να ειχα ωορηξια? Επαφες ειχα μονο την 7η και τη 13η μερα .Υπαρχουν πιθανοτητες? :roll::roll::roll::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

coco αν είσαι σίγουρη για την ωορρηξία σου, μια χαρά είναι και η 13η μέρα επαφής σας. μπορεί να γίνει το ευχάριστο μόνο και με μία φορά στις "επικίνδυνες" μέρες! σου το εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΙΓΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω demie μου ,μακαρι ...! σημερα ειμαι στην 21η και απο 13 εχω καθε μερα δεκατα ,δεν ξερω αν παιζει ρολο η ζεστη και δεν συμβαινει τιποτα.Κανω υπομονη.

Maraki δεν ειμαι σιγουρη αλλα εχω ακουσει πολλες φορες αρνητικη χοριακη αν ειναι πολυ νωρις.Εξαρταται το ποσο νωρις και τον κυκλο σου γιατι μπορει να μην εχει ανεβει ακομα και να εισαι εγγυος. Περιμενε μεχρι μια μερα καθυστερηση εστω και μετα ξανακανε. Σου ευχομαι να ναι θετικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

COCO ΜΟΥ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΩΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ.ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ Κ Ο ΘΕΟΣ.ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 8/7 Κ ΜΕΤΑ ΕΠΑΦΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΩΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΙΣ 23/7.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 31/7 Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΗΡΘΕ ΟΜΩΣ 4/8 Κ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ Κ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 6/8 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΠΟΛΥ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΔΕΚΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΩΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΡΧΩΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ Κ ΛΕΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ Κ Ο ΘΕΟΣ.ΛΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ Κ 1 ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ?????????????????????? :?:?:?:?:?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ περιεργο μαρακι πραγματι! αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι τα δεκατα. Αλλιως θα ελεγα οτι μπορει να εχεις καθυστερηση λογω αλλαγης κυκλου ,καλοκαιριου , κρυωματος ή κατι αλλου. Τι τεστ εκανες ? το εκανες σωστα? Ευχομαι να εισαι εγγυος!! περιμενε 2 μερες και την πεμπτη κανε αλλη μια χοριακη ,οχι τεστ, και ο θεος βοηθος.Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! Μaraki και COCO Kαλως ηρθατε στην παρεουλα μας αλλα αν θελετε επειδη εχουμε ανοιξει καινουριο θεμα ειναι καλυτερα να γραφετε εκει : http://www.mammyland.com/forum/21/20347...Το λεω γιατι πλεον δεν πολυ γραφουμε εκει και δεν τα βλεπουμε αυτα που γραφετε!!!!!Φιλια πολλα και ευχομαι οτι επιθυμειτε και να σας φερουμε τυχη οπως εφερε και σε εμενα το Μammyland!!!! :D:D ΒΥΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...