Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!Παλι βιαστικη !!!!!Συγνωμη!!!!Φευγω για δουλεια...ουφ βαριεμαι λιγο!!!! :oops::oops: Αν ειναι τα λεμε το βραδυ...Δεν εχω και πολλα νεα ουτως η αλλως!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!Φιλια πολλα!!!! :D:DΥΓ : Εχασε καμια σας κανενα κιλο;;;;Εγω πεδευομαι ακομα!!!!Δυσκολα τα πραγματα αλλα δεν τα παραταω και ας μου παρει μηνες!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!!! Τι μου κανετε; Μαιμουδιτσα με το καλο ο γαμος!!!! Κοιτα να το ευχαριστηθεις... εγω παντρευτηκα τον Αυγουστο του 2009 και ημουν πεντε μηνων εγκυος και δεν το ευχαριστηθηκα και πολυ γιατι με ειχε φαει η κουραση .... απ' την μια ετρεχα για ετοιμασιες και απ' την αλλη για εξετασεις κλπ.. αλλα δεν πειραζει αξιζε τον κοπο... οσον αφορα τα συμπτωματα εγω ειχα ηδη 2 μερες καθυστερηση και πονουσε η κοιλια μου και η μεση μου και νομιζα πως ηταν απ'την περιοδο που περιμενα... αλλα ηταν τελικα εγκυμοσυνη!!! Πολυ ευκολα μπορεις να μπερδευτεις.... το μονο διαφορετικο ειναι οτι δεν εμφανιζεται ιχνος σπυριου :!: Φιλακια πολλα σε ολες :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete?egw molis gurisa apo to xwrio tou antra mou..piga kommwtirio gia vafi kai antavgies na eimai senia sto gamo :lol::lol:

KANTY-KANTY ki emena de mou aresei ka8olou o politikos kai se kamia periptwsi de 8a ton dialega!!!pantws na to kanete ton 8riskeftiko me ta vaftisia why not?? ;) egw dudtuxws oute na valw oute na xasw kana kilo mporw giati meta pws 8a to valw to nufiko :lol::lol::lol: ase pou to kako einai oti 8a eimai prismeni gamwto logw tis periodou pou DEN tin perimenw ennoeitai :P:P alla entaksei kati 8a ginei!

eugeniafrapa s'euxarsitw polu kopela mou!!!a to afentiko polu kalos an8rwpos prepei na einai..tetio taksidi!!!!!ki egw ekei i8ela na pame alla 8elei pollaaaaaa lefta kai den eimaste gia tetoia dustuxws :cry: de peirazei kai oi paksoi kaloi einai ;)

MARY12 euxaristw polu!!gia 5 minwn de 8a eimai sigoura gia 1 makari :lol::lol: vasika oute kan 8a to exw ma8ei giati DEN tin perimenw 1-2 meres meta ektos an DEN er8ei ti mera tou gamou :evil: an kai pronoisa...arxisw na pinw lemonia!ti na kanw i gunaika :P gia ta sumptwmata pou les etsi ki alliws i mesi me ponaei apo tis douleies kai to pera dw8e me tis etoimasies kai spurakia panta vgazw..ena sugkekrimeno pou to vgazw prin er8ei de to evgala akoma 8-) kai elpizw na mi vgei!tsimpimatakia exw pou kai pou xamila i deksia i aristera,priksimo arketo stomaxi-koilia kai apo x8es arxise na me ponaei to aristero sti8os kati san souvlies me pianoun :!: de kserw ti einai!elpizw gia kalo :P:P

filakia polla se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale kopeles pou eiste oles eksafanismenes??? elate na kanoume kana mwxampeti pou lene kai sto xwrio mou,na perasei i wra :lol::lol::lol::lol::lol: egw apolamvanw enan freddo espresso pou ton eftiaksa me ta xerakia mou stin kainourgia mas polukafetiera dwro tou koumparou ;) koritsia i mesi mou me exei pe8anei :shock: prwti fora me ponaei toso polu :| ti na pw..8a deiksei! :P:P ante kale mpeite na ta poume...m'afisate moni kai variemaiiii

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω!!!και εγω κοριτσια πολιτικο εκανα μονο!!!!και ειπαμε γαμο με βαφτιση μαζι...αν ερθει ποτε μωρακι..αλλιως..θα γινω γρια νυφη :D:D εμεις στον πολιτικο ειμασταν μονο οι οικογενειες..και μετα φαγαμε σε ταβερνα!βγηκαμε φωτο και βιντεο.με δικη μας καμερα :D αλλα και εγω θελω θρησκευτικο!!!!!εστω και με 50 ατομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante vre nyxterida kala pou emfanistikes giati de tin paleva allo moni :lol::lol: emeis oute kan skeftikame politiko de mas aresei ka8olou opws eipa kai parapanw!akou gria nufi..me ekanes kai gelasa :lol::lol: siga!!!ola 8a ginoun polu suntoma ;););) pote den perimeneis???exeis ka8usterisi i oxi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανω???δεν του αρεσει ο θρησκευτικος με πολυ κοσμο :cry::cry: εγω ΔΕΝ περιμενω 25/6,τη Δευτέρα...δεν νιωθω κατι ομως...μονο χθες που αναγουλιαζα σε κατι αρωματα...σημερα ειμαι οκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω 26 ημερων κυκλο..δηλαδη η περιοδος ερχεται 27η μερα...σχεδον παντα..ελεγχω την ωορηξια με τεστ..και ξερω ποτε θα ερθει ετσι η περιοδος...14η μερα ειχα ωορηξια..αρα θα ερθει 27η.το εχω ψαξει πολυ το θεμα...ολοι γραφουν σε κυκλο 28 ημερων οτι γινεται 14η μερα αλλα δεν ειναι ετσι...σε εμενα 14η μερα σε κυκλο 26 ημερων...οποτε...λαθος μερες προσπαθουσα παλαιοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι λετε βρε τρελοκομεια παλι?????Γρια νυφη νυχτεριδακιιι??????????Τι λες βρε τρελοκομειοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!

Θα μπω αργοτερα να σχολιασω περαιτερω γιατι φευγω.........Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εκανες 15η ωορηξια λογικα θα σου ερθει 28η μερα αυτο το μηνα...τσεκαρε το...για να δουμε αν ισχυει σε ολες το οτι η περιοδος ερχεται 14 μερες μετα την ωορηξια...maimouditsa μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi vevea..apoxwrizomai egw toso wraia pareoula vre?? :D:D ouf ekana ena ntouzaki kai xalarwsa ligo an kai i mesi-plati me exoun pai8anei gamwto ;) ase pou evgala kai ena spuraki xamila st koilia :roll: mallon apo to tzin 8a itan pou me piezei ligo :cry: eixe puon,tto evgala kai evala ligo betadin

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...