Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

konna mou sou euxomai suntoma na mas anakoinwseis ta euxarista :D:D

coco ki egw trelo priksimo sto stomaxi-koilia..dekata apo pote exeis?egw de nomizw pws exw

μαιμουδιτσα δεκατα εχω μετρησει εδω και μια βδομαδα ισως ειχα και απο νωριτερα δεν το ξερω. Παντως σημερα εφτασα 37,8 και φοβαμαι λιγο μην εχω κατι αλλο.αφου ξυπνησα απο το πυρετο.ειναι δυνατον τοσο ψηλα να φτασουν ,αυτο ειναι πυρετος. Τελος παντων θα σας πω νεοτερα.Καλημερα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και καλη εβδομαδα κοριτσια!!!

Μαιμουδιτσα μου καλα στεφανα!!!Βρε ασε τα περι εγκυμοσυνης και κοιτα τωρα να απολαυσεις τον γαμο σου!!!Και οταν θα χαλαρωσεις να δεις ποσο ευκολα θα το πιασετε το νινακι ;) !!!

Coco,Valentina και Κοννα,καλως ηρθατε στη παρεουλα μας και με το καλο να μεινετε εγκυουλες συντομα!!!!!!!

Valentina μου,δυστυχως δεν ξερω να σου απαντησω :( .....Παντως σου ευχομαι με το καλο ενα μωρακι!!!!!!

Που ειστε καλε οι υπολοιπες??????

Παω να δω και στην ομαδα τι γινεται!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

coco mou giati toso polu?de niw8eis kati allo?makari na eisai eggyoula :P:P pote 8a kaneis testaki?exeis ka8usterisi?emena simera me ponousa frixta i koilia mou les kai 8a mou er8ei!les vre na ef8inete to ninaki mas?? 8-) kalimera koritsiaa!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι βρε Μαιμουδιτσα μου,οταν περιμενεις νινακι ποναει η κοιλιτσα????Αληθεια?Δεν το ηξερα.......

Και εγω εχω κατι ενοχλησουλες........ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai tonia mou afou einai ta idia sumptwmata me tis periodou :P:P kai prin eniwsa katw xamila kati periergo pou de to exw ksananiwsei ;) ante panagitsa mou na ma8oume oles ta efxarista se liges meres...na vgei to proais8ima mou!!!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Είστε καλά; Και εγω στα ίδια είμαι....αλλά πρέπει να κάνουμε υπομονή. Ατελείωτες οι μέρες....Αν και πιστευω οτι θα είναι αρνητικό. Δεν ξέρω γιατί είμαι απαισιόδοξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

coco mou giati toso polu?de niw8eis kati allo?makari na eisai eggyoula :P:P pote 8a kaneis testaki?exeis ka8usterisi?emena simera me ponousa frixta i koilia mou les kai 8a mou er8ei!les vre na ef8inete to ninaki mas?? 8-) kalimera koritsiaa!!

Δεν ξερω μαλλον καμια ιωση θα εχω τι να πω !παντως μου ηρθε περιοδος τωρα με 2 μερες καθυστερηση και ακομα εχω δεκατα. δεν ξανασχολουμαι αλλο με θερμοκρασια τελικα. Καλη επιτυχια σε σας κοριτσια !!καλημερα :) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de peirazei coco mou ton epomeno mina eimai sifgouri oti 8a exeis efxarista nea ;) kai oson afora ti 8ermokrasia exw akousei apo polles kopeles pws itan eggyes kai den eixan anevasmeni 8ermokrasia.o ka8e organismos einai diaforetikos!perastikoulia!filakia polla!

starfish mou giati eisai apaisiodoksi????de prepei ;) pote DEN perimeneis eipame?apo sumptwmata pws pas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!

Τι κάνετε? Θέλω αισιοδοξία και θετική ενέργεια σε όλες σας!! Είναι η καλύτερη συνταγή για μπεμπέ!! Εμείς είμαστε καλά. Πήγα την Πέμπτη στην αιματολόγο μου, είδε τις εξετάσεις αίματος που ειχα κάνει πριν κανα 3μηνο και μου είπε ότι είμαι μια χαρά και ότι αγωγή θα πάρω όταν μείνω έγκυος πάλι. Γλίτωσα προσωρινά ενέσεις....ουφ.... Τώρα περιμένω 21-22/6 και κατευθείαν πάω για ΠΑΠ και στα καπάκια προσπάθειες για νινάκι. Αν και έχουμε ξεκινήσει ήδη ελέυθερες επαφές αλλά ήταν εντελώς εκτός γόνιμων ημερών. Έχω τρελό θέμα με το πρήξιμο όμως...ενώ είμαι στα ίδια κιλά έχω τουμπανιάσει σε κοιλια και χέρια, πόδια. Η βέρα δεν μου κάνει τώρα και στην εγκυμοσύνη την φόραγα μέχρι τον 7ο..Ξεκινάω αποτοξίνωση μήπως έχω κατακράτηση τρελή - δεν θέλω να ξεκινήσω έτσι εγκυμοσύνη.. :(:(:(

Στην εγκυμοσύνη το πρώτο τρίμηνο πονάει η κοιλιά λες και περιμένεις περίοδο, τσιμπίματα χαμηλά πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!Δεν εχω χρονο να σχολιασω πρεπει να φυγω για δουλεια!!!Καλως ηρθατε COCO KONNA ΚΑΙ valentinapar στο MAMMYLAND και καλη επιτυχια ευχομαι!!!

ΦΙΛΙΑ σε ολες και θα τα ξαναπουμε!!!! bye!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimouditsa ολα ετοιμα για τον γαμο????Για πες μας???Πως ειναι το νυφικο?πως θα κανεις τα μαλλια σου?Μακιγιαζ???

Αχ τι ωραια!!!!!!!!εγω περυσι 30/4 παντρευτηκα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s'euxarsitw polu coco mou!!!!!!makari na ir8e..8a einai to kalutero dwro gia to gamo mas :x:x

tonia ola etoima!kati leptomeries emeinan kai telos!!x8es kaname kai to krebati,itan polu wraia!!to nufiko einai ligo fountoto apo konta me ligi oura kai lkigo gualistero kai to mpousto einai olo stras kai anamesa sto sti8os apo katw diladi exei mia trupoula kai kremenetai ena diamanti!ola sbarofski parakalw 8-) kai ta mallia mou 8a einai katw ola mpoukles kai 8a ta mazepsw pisw apo ta plaina me ena elafru fouskwma epanw kai anamesa sto piasimo 8a exw krustalakia plegmena sta malia mou!!kai to makigiaz 8a einai se tonous tou roz mwv..etsi ligo kalokairino kai oxi vari!!ax einai polu teleia ola koritsia :D:D:D pantws egw kalou kakou koritsia arxisa apo simera na pinw lemonia pou tin ka8usteroun giati an den emeina egkuos paizei ti mera tou gamou na mou er8ei kai de 8elw ka8olouuuuu :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι μου!Θα εισαι τελεια νυφουλα!!!Μακιγιαζ και μαλλια περιπου και εγω ετσι τα ειχα!!!Όσο για το νυφικο και μενα φουσκωτο ηταν και η φουστα μακρια balloon!!!!!!

Να περασετε τελεια ευχομαι και να ζησετε ευτυχισμενα!!!!!!!!!!!!

παντως τα λεμονια κανουν δουλεια!!Και εγω στον γαμο μου περιμενα περιοδο.....Οταν εκλεισα τον γαμο μηνες πριν τα ειχα υπολογισει αλλα μετα απο αγχος,δουλειες κλπ αλλαξε τελειως ο κυκλος μου :twisted: .Ευτυχως ομως πλακωθηκα στα λεμονακια και καθηστερησε 3 μερουλες :mrgreen::mrgreen: !!!!!!

Θα πατε ταξιδακι μετα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s'euxaristw poluuu!!!nai re su ki emena opws ta upoliza mines prin de 8a erxotan kai meta allakse kai peftei ekeini ti mera gamwto :evil::evil::evil: alla nai ta lemonia einai eksairetika :lol::lol: alla elpizw kai pistevw pws de 8a er8ei logo twn lemoniwn ;);) gia na doume!pistevw na mi pesei eksw to enstikto mou!asxeto alla de niw8w egkuos..alla kai pali 8a mou peis pia niw8ei stin arxi?? :) taksidaki legame na pame kana parisi i krouaziera sti mesogeio alla telika de 8a pame pou8ena giati ta oikonomika den lene kai polla.skeftomaste omws na pame kamia parga,zakun8o,paksous.. kapou ekei!!kai fusika samothraki meta giati exoume kai spiti ekei ;);) eseis pou pigate taksidaki?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ταξιδακι δεν πηγαμε πουθενα λογω οικονομικων και το μετανιωσαμε.....

Γι'αυτο σου λεω,αν μπορειτε να πατε καπου γιατι μετα οι υποχρεωσεις μεγαλωνουν και το σκεφτεσε πιο πολυ.....

Να πατε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalispera se oles kai mia agalia stis kainourgies kopeles!!!den tha sxoliasw twra giati molis epestrepsa kai eimai ptwma....paw na ksaplwthw loipon kai tha ta poume argotera...ta nea mou stin omadoula an kai akoma den exw kati na sas pw...filia se oles kai kalu mas tyxi :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μενα!!!Καλως ηρθατε νεα κοριτσια στην παρεα μας!!εγω σημερα πρωτη μερα στη δουλεια μετα την αδεια!!ολα καλα!συνηθισα πλεον :D:D:D Οπως εγραψα και στην ομαδα,το πρωι με ενοχλουσε αφανταστα το αρωμα της διπλανης,με αναγουλιαζε!μετα οκ.και τωρα που μπηκα σπιτι..με ενοχλει η ατμοσφαιρα...γενικα η μυρωδια της :?::?: τι να πω..αυριο θα παω να κανω προγεστερονη..21η μερα σε κυκλο 26 ημερων γιατι ειχα ωορηξια 14η μερα,και πρεπει 7 μερες μετα την ωορηξια.αφου εχω τον ορμονικο αυτου του μηνα..ας τον τελειωσω με την προγεστερονη και θα την δειξω τεταρτη που θα παω για καλλιεργεια.αυτα τα νεα μου!φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ!!!!ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΑΙΣΧΟΣ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ! :(:( ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΕΠΕ...ΤΟΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ!!!ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ....ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ-ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Εγώ παντρευτηκα τον 9ο του 2008 & πηγαμε Μαλδίβες. Ηταν καλές εποχές τοτε και υπηρχε χρήμα - αν και το ταξίδι μου το έκανε δώρο το αφεντικό μου ;);)8-)8-) .

Maimouditsa με το καλό!! Καλά στέφανα!! Να ζήσετε! Παξούς και Αντίπαξους ειδικά έχει απίστευτα νερά για βουτιές!! Πολύ καλύτερα απο Μαλδίβες..

Κάντυ-Κάντυ, μια χαρά είναι και ο πολιτικός. Γλιτώνεις πολύ κούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Εγώ παντρευτηκα τον 9ο του 2008 & πηγαμε Μαλδίβες. Ηταν καλές εποχές τοτε και υπηρχε χρήμα - αν και το ταξίδι μου το έκανε δώρο το αφεντικό μου ;);)8-)8-) .

Maimouditsa με το καλό!! Καλά στέφανα!! Να ζήσετε! Παξούς και Αντίπαξους ειδικά έχει απίστευτα νερά για βουτιές!! Πολύ καλύτερα απο Μαλδίβες..

Κάντυ-Κάντυ, μια χαρά είναι και ο πολιτικός. Γλιτώνεις πολύ κούραση!!

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!Δεν μου αρεσει καθολου ο πολιτικος δεν καταλαβα τιποτα!Ουτε νυφικο ουτε καλεσμενους...μονοι μας πηγαμε γιατι λεγαμε να κανουμε πρωτα τον πολιτικο και του χρονου τον θρησκευτικο και μετα πεσαμε πανω στην κριση!!!!Αστα γκαντεμια!!!! :(:( Τελοσπαντων...να ειμαστε καλα!!!!φιλια!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...