Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

Τόνια, δεν καταλαβα καλά? Γιατί σε ειρωνεύονται? Παντού υπάρχουν κομπλεξικοί άνθρωποι - θα κρατάς διπλα σου μόνο αυτούς που σε αγαπάνε, που έχουν θετική σκέψη και άσε τους άλλους να σκάνε απο την ζηλια τους!!! Εγώ πάντως εδώ μέσα έχω κάνει πολύ καλές φιλες - έχουμε ταιριάξει απόλυτα. Τόνια εσύ κατάλαβες για ποια παρέα μιλάω - είχες έρθει πρόσφατα για να πάρεις μια δόση γκαστρόσκονης ;);)

Εμείς είμαστε καλά - τα ίδια και τα ίδια δηλαδή της καθημερινότητας μας. Την Τρίτη θα πάμε Γερμανία για δυο μέρες με τον άντρα μου και τον κουνιάδο μου και ελπίζω να χαρούμε λίγο τάνι τάνι όχι στην μούγκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsakia :) phga telika shmera kai graftika..lew apo avrio na ksekinisw...telika tonia mou exthes kai mageirepsa kai "mageirepsa"xixixix!!re koritsia exwmplextei ayto to mhna me tis meres mou...enw hmoun sigouri pote eixa woriksia giati opws exw pei to katalavainw apo diafora sumptwmata niwthw sxedon oles tis meres ponakia xamhla kai moudiasma sta podia kai ygra full....ti na pw...tha deiksei...

tonia mou giayto pou me rwtises den kserw ti na sou pw....eilikrina...egw oso milaga mazi tous me eixan sthriksei polu kai den eixa diapistwsei kati tetoio...ta diavasa ta mhnymata kai ontws yparxei stoixeio eirwnias...den kserw eilikrina...egw vevaia meta apo to symvan me to mwro mou den eixa epafi me kamia tous(den me rwtise kai kamia ti kanw an fantazomai oti exoun kiaytes ta dika tous...egw vevaia tha rwstousa apo endiaferon alla exw mathei na mhn exw apaitiseis aptous anthrwpous pou den einai polu kontinoi mou)ektos apo 2 exaireseis me tis opoies milame eniote kai exoume mia pio steni k ousiastiki sxesi nomizw...ayta....mhn stenaxwriese mayta!!!koita na xareis to vafthsthri sou kai me to kalo kai sta dika sou :)

natata mou eyxomai i tyxi na sou xamogelase kai etsi xwris agxos na erthei to ninaki!!!makari koritsaki mou...

egw nomizw pws me ti voitheia pou pernw exw xalarwsei liagki..exw hremisei arketa kai den skeytomai synexeia ta idia k ta idia...gia na doume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου καλη αρχη κοπελα μου!!!!Μπραβο προκομενο κοριτσακι!!Τα καταφερνεις στα "μαγειρεματα" :lol::lol::lol: !!Πολυ χαιρομαι κουκλιτσα μου που η βοηθεια πιανει τοπο και που συνεχιζεις!!!!Λες να κραταει περισσοτερο η ωορηξια??Μπορει να συμβει αυτο???Παντως συνεχισε το.."μαγειρεμα" και συντομα θα πετυχει η συνταγη!!!!!!!!Εγω θα κανω αποψε ενα τανι-τανι για να αρχισω σωστα αφου απο αυριο αρχιζουν οι γονιμες μου...Θα δουμε!!!Δεν ευελπιστω βεβαια να πιασω με τη πρωτη προσπαθεια,απο τον πρωτο μηνα και με το γνωστο θεματακι!!!

Οσο γι'αυτο που ειπαμε περι "ειρωνιας"δεν πειραζει καλα να'ναι.Αρκετα στεναχωρεθηκα....Αλλα ισως να εχουν προβλημα και με τις ορμονες,τι να πω!!με το καλο τα νινακια τους και τιποτα αλλο!!

Φιλακια πολλα κοριτσακια μου!!Αληθεια που ειστε οι υπολοιπες??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Τικανετε;;;Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Ποιος πηραξε το κοριτσι μας να παω εγω τωρα να τις κανω ΝΤΑ!!!! Tonia μου μην στενοχωριεσαι κουκλα μου...οι ανθρωποι δυστηχως απο τα πολλα προβληματα εχουν σαλταρει τελειως!!!!Που να δεις τι ακουω εγω καθημερινα στη δουλεια μου που ερχομαι σε επαφη με παρα πολυ κοσμο!!!Σε ποιο forum εγινε αυτο;;;Τελοσπαντων!!!Να σας ζησει το βαφτηστηρι σας και ευχομαι και με ενα δικο σου συντομα!!!Νatata μου, ΜΠΡΑΒΟ!!!Πολυ χαιρομαι και για σενα αυτα τα τυχαια συνηθως ειναι και τα καλυτερα!!!Σε βλεπω και εσεβνα συντομα με μωρακι!!!Νyxterida που εισαι;;;xtinaki μου καλη αρχη στο γυμναστηριο!!!Καλα εκανες!!!Θα σου κανει παρα πολυ καλο στη ψυχολογια και παντου!!!Η γυμναστικη και η σωστη διατροφη ειναι οτι καλυτερο!!ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ πολυ χαιρομαι και για σενα!!!Η αληθεια ειναι οτι και εγω ηθελα να συνεχισω τον χορο που εχω αφησει στη μεση αλλα δυστηχως τα μπερδεμενα ωραρια που εχω στη δουλεια δεν μου το επιτρεπουν!!! :(:(eugeniafrapa μου καλο ταξιδι και σε εσενα και καλα να περασετε και καλο Τανι τανι!!!Αντε να το ευχαριστηθειτε ευχομαι!!!! ;);) Αυτα απο εμενα..δεν εχω νεα!!!Κουραση και αγχος στη δουλεια δυστυχως :( !!!Τ κεφια μου δεν ειναι και στα καλυτερα τους αυτες τις μερες!!!Φλια σε ολες!!!!περιμενω νεα!!! BYE!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANTY μου...εδω ειμαι!!Συνεχεια γραφω...μάλλον δεν με διαβαζεις... :D:D:D ολα καλα...ακομα..αυριο θα παω στη γιατρο το απογευμα,οπότε και το βραδακυ,,,θα σας εχω ενημέρωση ;) αυριο εχω ρεπο :) θα κανω τις δουλιτσες,θα βγω για ψωνια..θα δω γιατρο..και θα τα πουμε!!!Τονια μου να σας ζησει το μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μια και διαβαζω πολυ εδω.....βρηκα αυτο το αρχειο...μου αρεσε και ειπα να το μοιραστω μαζι σας...το εγραψα και στην ομαδα μας!!

http://www.esay.org.cy/pdf/vivlio_diale ... 09_web.pdf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια...

να μαι και εγώ...πόσες φορές μπήκα ξεκινούσα μια απάντηση και όλο κάτι γινόταν και το άφηνα..ελπίζω τώρα να καταφέρω να πατήσω την υποβολή... :roll:

νατατα το καλό είναι οτι έκανες ωο και μάλιστα καλή και το καλύτερο είναι οτι εκείνες τις μέρες κάνατε και μπόλικο τάνι....με το καλό...μακάρι να πιάστηκε το σπόρι... %%-%%-

ευγενία με το καλό να πάτε Γερμανία και να γυρίσετε τρεις... :mrgreen::mrgreen: αλλά βασικά να ευχαριστηθείτε τάνι χωρίς την παρουσία του μικρού Νώντα...(Επαμεινώνδας φαντάζομαι ο μικρός...αν με το καλό κάνουμε αγοράκι και εμείς Επαμεινώνδα θα έχουμε.... :P )

χτινάκι μπράβο για το γυμναστήριο...καλή αρχή στην άθληση εντός και εκτός σπιτιού.. ;);):D

τόνια να σας ζήσει το μπεμπάκι...με το καλό και με ένα δικό σου..

κάντυ τα ξεκινησες τα τεστάκια??

νυχτερίδα τι είπε ο γιατρός για τα αποτελέσματα??(μηπως το έγραψες κάπου κ εγώ δεν το είδα...??)

ράνια μου άνοιξες την όρεξη..αυτό μονο.... :@):o)

αυτά θυμάμαι.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninou μου ...το απογευμα θα παω...το εγραψα καπου :D ...επομενως το βραδυ θα σας ενημερωσω...το λινκ που ανεβασα παντως,λεει πολλα ωραια πραγματα και ειναι απο γιατρους...σημερα εχω ρεπο και θα περασω πολλες ωρες παλι διαβαζοντας εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Ninou Επαμεινώνδας ο μικρός μου - άντε με το καλό ένα μωράκι σύντομα και ας είναι και αγοράκι για να έχουν και το ίδιο όνομα!! Αχ ο άντρας μου θέλει πάλι αγόρι..

μετά την Γερμανία θα το πιάσω..και στον Νώντα είχαμε πάει τριήμερο στα Ζαγοροχώρια και μόλις γύρισα τον έπιασα. Οι διακοπές είναι ότι καλύτερο για να πιάσεις μωράκι...για αυτό και το 70% των παιδιών που ξέρω έχουν γεννηθεί Απρίλιο - η σύλληψη έγινε μεταξύ Ιουλίου και Αυγούστου ;);)

Νυχτερίδα περιμένουμε ενημέρωση!!

Τόνια μην επιτρέπεις σε κανέναν να σε στεναχωρεί!!! Αν και δεν ξέρω τι ακριβώς έγινε, μην δίνεις σημασία σε ανθρώπους και πράγματα που δεν είναι ουσιαστικά.

Χτινάκι, πόσο θα ήθελα να είχα τον χρόνο να ξεκινήσω και εγώ γυμναστήριο - ο άντρας μου όταν τον γνώρισα ήταν ο γυμναστής μου και με το που ξεκίνησε η σχέση σταμάτησα το γυμναστήριο γιατί δεν είχα χρόνο..πόσο μάλλον τώρα!!! Είναι ότι καλύτερο μπορείς να κάνεις για εσένα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλενάδες! όλα καλά? χεχε...ανήκω κι εγώ στο κλαμπ της καλοκαιρινής συλληψης σε διακοπές ή ακριβώς μετά απο αυτές ;) χαλαρό το καλοκαιράκι, να δείτε που θα έχουμε ανακοινωσούλες!!! λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και τ'αγόρι μου είναι η μαγική συνταγή :lol:

Τόνια, επέστρεψα στην ανακοίνωσή σου για τη φίλη, αλλά δεν είδα καμία απάντηση. δλδ τι σου είπαν κ πού? πάντως κρίμα να ειρωνεύονται για κάτι τόσο ευχάριστο και άκρως ανθρώπινο...

σας φιλώ κ θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου ακούστε τί έπαθα. 22η μέρα του κύκλου και μετά τις καλές εξετάσεις έχω λίγο καφέ αίμα. Στο εσώρουχο - σκούπισμα κτλ. Σήμερα 23η μέρα τα ίδια. Ξέρω πως αφού έγινε νωρίτερα η ωορρηξία θα αδιαθετήσω νωρίτερα, αλλα τόόόσο νωρις? Συνέχεια νιώθω πως κυλάει.. Να δείτε που αύριο - μεθαύριο θα έρθει κανονικά.. Ελπίζω πραγματικά να είναι σημάδι από κάτι άλλο αλλά δεν το πολυπιστεύω..Και από τις διαταραχές αυτές των ορμονών είμαι μέσα στη στενοχώρια. Μακάρι να είναι από σύλληψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natata meta tin worhksia mou eixa kiegw gia mia mera kafe vlenes...kai synexeia anoxlisoules xamila opws periodou...den thelw na enthousiastw giati pithanotata den einai tipota...kane ypomoni liges meroules kai tha mathoume...egw exw akoma 10 meres mexri na adiathetisw...gia na doume..upomoni

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου χαθηκα γιατι σημερα ειμαι ολη μερα αγκαλια με τον μπεμπη!!!!!!Ειναι κουκλακι,τελειο το αγορακι μου το γλυκοοο!!!!!Ευχομαι συντομα ολες να βρεθουμε αγκαλια με το δικο μας μπεμπακι!!!

Παω να διαβασω τι γραψατε και θα σας απαντησω σημερα ή αυριοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!νατατα οι καφε βλεννες τοσο νωρις μπορει να ειναι κ απο συλληψη!μακαρι κοριτσακι μου!!εγω εβγαλα το γνωστο σπυρακι που βγαζω τελευταια πριν την περιοδο.απο βδομαδα περιμενω..χτινακι κ εσενα πλησιαζουν οι μερες ε?αντε μωρε να παρουμε τα πανω μας!!

παω κ στην ομαδα να δω κ τα νεα της νυχτεριδας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλενάδες! όλα καλά? χεχε...ανήκω κι εγώ στο κλαμπ της καλοκαιρινής συλληψης σε διακοπές ή ακριβώς μετά απο αυτές ;) χαλαρό το καλοκαιράκι, να δείτε που θα έχουμε ανακοινωσούλες!!! λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και τ'αγόρι μου είναι η μαγική συνταγή :lol:

Τόνια, επέστρεψα στην ανακοίνωσή σου για τη φίλη, αλλά δεν είδα καμία απάντηση. δλδ τι σου είπαν κ πού? πάντως κρίμα να ειρωνεύονται για κάτι τόσο ευχάριστο και άκρως ανθρώπινο...

σας φιλώ κ θα επανέλθω!

Demie μου δεν ειναι στο ποστακι της ανακοινωσης αλλα σε αλλο ποστ!!Αστο μωρε δεν πειραζει....εχουμε αλλα να ασχοληθουμε!!!

Νατατα μου κατι μου λεει πως το πετυχες το μπεμπακι σου!!!! :P:P Μακαρι κοριτσι μου στο ευχομαι!!!!!

Ευγενια μου καλο ταξιδι!!!!!!!!Καλα να περασετε και καλα τανια(που λεει και η Ρανια μας)

Αυτα!!!Τα εγραψα και στην ομαδα μας!!

Ευχαριστω πολυ ολες σας για τις ευχουλες σας για τον μπεμπακο μας!!!Μα τι κουκλι ζωγραφιστο ειναι αυτο????????????Ειμαι ξετρελαμενη σας λεωω!!!!!!!!!Αντε με το καλο και στα δικα μας Παναγιτσα μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Τόνια μου, να σου ζήσει και ο μπεμπάκος, ειδικά αφού τόσο τον ήθελε και προσπάθησε η μανούλα του! Εμένα σήμερα συνεχίζεται το καφέ...Θα δούμε, γιατί έχω και μία ψυχολογία χάλια, αφού με τον αντρούλη συνέχεια μαλώνουμε.. Τέλος πάντων, φιλια και θα σας ενημερώνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλαρωστε και ηρεμηστε Νατασα μου....Το ξερω πως υπαρχει πολυ αγχος...Και εμεις ετσι ειμαστε,δεν μαλωνουμε ακριβως αλλα υπαρχει γκρινια....Διαβαζε και στην ομαδα μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!!!! :P Τι κανετε;;;;Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!Σας εχω διαβασει ολες απλα δεν θα σχολιασω γιατι ειμαι παρα παρα πολυ κουρασμενη και δεν εχω κουραγιο τωρα!!! :oops: Ευχομαι να περασετε ολες ενα υπεροχο σαββατοκυριακο επισης ευχομαι καλο τανι τανι και θα τα ξαναπουμε συντομα!!! ;);) Φιλια πολλα!!! Bye!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριστακια μου.Ειμαι πολυ αγχωμενη.....Ειμαι στις μερες μου,απο τανι τανι καλα παμε αλλα δεν νοιωθω τους γνωστους μου εως τωρα πονους της ωοριξιας μου,ουτε εχω τα υγρα που ειχα παντα.Τι εγινε?Γιατι μπλοκαρα ετσι??Ετσι συμβαινει???Ειναι ο πρωτος μηνας των προσπαθειων μας.....Ουφ..... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορλιτσια καλησπερα,

Θέλω να σας συστηθώ γιατί εσας σας ξέρω πολύ καλά. Όσο εντύπωση και να σας κάνει σας "παρακολουθω" πολυ καιρό. Αγωνιούσα με τις αγωνίες σας και χαιρόμουνα με τις χαρές σας. Πολλές φορές μπήκα για να δω αποτεσματα εξετάσεων με αγωνία. Ήρθε ο καιρός να γραφτώ και εγω όμως....γιατί επιτέλους ξεκινάμε και εμείς για μωράκι!

Είναι κάτι που το ήθελα όπως καταλαβαίνετε καιρό. Μετά απο μια περίοδο περίεργη με τον άντρα μου, όπου αυτός ήθελε να περιμένουμε και εγω όχι....ξεκινήσαμε! Το περίεργο είναι πως μόλις εγω του είπα πως θα κάνουμε αυτό που θέλει και θα περιμένουμε....αυτός ολοκλήρωσε κανονικα :D:D:D .

Που είναι το περίεργο όμως. Μετα τις 2 επαφές σε γόνιμη μέρα του κύκλου (13η μέρα σε κύκλο 27-28 ημερων) εχω αιμοραγία... Δεν μου εχει ξανασυμβεί. Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι το κλασσικο....καφέ αίμα 3-4 μέρες πριν απο κάθε περίοδο. Είναι δυνατόν να έχει να κάνει με την ελέυθερη επαφή; Ή είναι καμια διαταραχή ρε γμτ και θα μου έρθει περίοδος στις 14-15 μέρες;; Σημειώνω πως μεσοκύκλια αιμοραγία λόγω ωορηξίας....δεν είχα! Όσο κάναμε την μέθοδο της διακεκομένης συνουσίας. Περιμένω τα φώτα σας ως πιο έμπειρες!

Σας ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Ολα καλα;;;;ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ:demie_14 μου καλο καλοκαιρι και ελπιζω καλο τανι τανι!!!Λες οντως το καλοκαιρακι να εχουμε ανακοινωσουλες;;;;Οχι Αγχος παιδια!!!!Εγω που ειμαι το πιο αγχωτικο ατομο που υπαρχει στον πλανητη σας το λεω!!!!Προσπαθηστε οσο μπορειτε να το αποβαλετε!!!!"Το καλοκαιρακι στην ακρογυαλια δως μου ενα φιλακι και ελα πιο κοντα για τανι τανι!!!!"χαχαχα!!! =))=)) Σας το αφιερωνω!!!! :YMHUG: Natata μου και που ηρθε δεν πειραζει!!!!Τον επομενο μηνα...DONT WORRY ;);)xtinaki μου μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι!!!! :D Αντε να αρχισουν οι ανακοινωσουλες σιγα σιγα!!! :ymsmug::ymsmug: Τονια μου εχεις ξετρελαθει με το μπεμπη ετσι;;;Αντε και στα δικα σου γρηγορα και σταματα να αγχωνεσαι!!!!Απο τωρα;;;Απο τον πρωτο μηνα;;;Αστο για αργοτερα!!!χαχα πλακα κανω..!!! :):)NYXTERIDOYLA μου ευχομαι να περασες καλα στην Λευκαδα και να πιαστηκε και το μπεμπακι!!!! :ymapplause::ymapplause:ρανια28 μου περιμενω να μας πεις και εσυ τι εγινε;;;Σου ηρθε;;;;Ηταν ωορηξια η τιποτα απο τα δυο και εχουμε μπεμπΑΚΙ;;;; :-$:-$starfish μου ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑMMYLAND KAI ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!Μου τυχαινει και εμενα πριν να μου ερθει η περιοδος να βλεπω καφε καποιες φορες αλλα για αυτο που ειπες για την αιμοραγια δεν καταλαβα τι εχει γινει;;;Εισαι σιγουρη οτι δεν σου ηρθε περιοδος νωριτερα;;;Ποτε ειχες τον προηγουμενο μηνα και ποτε ξαναπεριμενεις;;;;Παντως εχω ακουσει και εχω διαβασει οτι κοπελες στην ωορηξια τους να βλεπουν αιμα αρκετο και να πονανε πολυ!!!Και εγω εχω δει αιμα αλλα οχι αιμοραγια!Γιατι δεν ρωτας τον γυναικολογο σου;;;; :-?:-? Αυτα!!!Εγω ξεκινησα τα τεστακια και την ψαχνω!!!!Που θα παει θα την τσακωσω και τοτε.... [smilie=sex.gif]Βεβαια εμεις καλοπερναμε ουτως η αλλως και αν ερθει και η ωορηξια ακομα καλυτερα!!! ;;);;) Ελπιζω να μην ξεχασα καμια!!!Περιμενω νεα σας-Φιλια Πολλα και Καλη Βδομαδα!!!! :-h:-h

images?q=tbn:ANd9GcT_dYTR-DD9whCIyfk0BKaArBY0ZB6x30Tu4hpSX0s7mVgzCvRi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...