Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

georgi79,nyxterida,Tonia P-M,ninou ...Ωραια ολα αυτα αλλα...ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ!Τοσο καιρο που προσπαθουσα χωρις υπολογισμους και τεστ δεν εκανα τιποτα και το μερα παρα μερα ειναι καλο αλλα οταν τα ωραρια στη δουλεια σου ειναι αστα-βραστα τι κανεις;;;;Παιρνεις τεστ και σταματας να αγχωνεσαι!Αυτο θα κανω!Πριν αγχωνομουνα περισσοτερο!ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΛΕΓΑ:Τωρα τι θα κανω;;;;Λες να εχασα καμια μερα;;;;Λες να ηταν η ωορηξια την μερα που δεν καναμε γιατι δεν προλαβαμε;Τωρα ομως που θα εχω τα τεστ θα κανουμε τανι τανι οποτε γουσταρουμε και θα κανουμε και τις μερες που λενε τα τεστ χωρις να φοβαμαι οτι θα τις χασω!!!! ;);) Ελπιζω λοιπον το καλοκαιρακι να ειναι πιο τυχερο για ολες μας γιατι ο Μαιος δεν ηταν και τοσο...!!!!Φιλια πολλα!!!!καληνυχτα!!!! :x@};-:x

images?q=tbn:ANd9GcRimqR4_DNIrItwExxV662kfPCwW8KKo2N4U8h8fO4lIOEDHzaz

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια και καλο μηνααααααααα!!!!!!!!

Νυχτεριδουλα,ετσι για το γουρι,ας μην αλλαξουμε ποστακι,ας το αφησουμε ετσι!!!!Ας μην παμε σε Ιουνιο!!!!Που χαθηκατε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ καλημέρα και καλό μήνα!! Να είναι για όλες σας καλός και στο τέλος του μήνα να είσαστε όλες σας γκαστρούλες..

Και εγώ είμαι κατά των τεστ...θα με άγχωναν περισσότερο παρά καλό θα μου έκαναν. Αν υπήρχε συγκεκριμένος λόγος τότε εννοείτε ότι θα έκανα αλλά επειδή θα με άγχωναν περισσότερο θα προσπαθούσα να το αποφύγω. Και εγώ έκανα προσπάθειες για κάποιους μήνες πριν πιάσω τον Νώντα αλλά λάθος ημέρες. Πήγα στον γιατρό μου, μου είπε ποιες ημέρες πρέπει να έρθω σε επαφή και με την πρώτη προσπάθεια στις σωστές ημέρες έπιασα τον Νώντα. Αλλά δεν είχα άγχος, έκανα μέρα παρά μέρα και μετά καθόμουν με τα πόδια προς τα πάνω για κανένα μισάωρο. Δεν σηκωνόμουν καθόλου απο το κρεβάτι και έπεφτα κατευθείαν για ύπνο..!!!! Τώρα στο δεύτερο να δούμε τι θα κάνουμε...ακόμα δεν έχουμε μπει στην διαδικασία των ελευθερων επαφών. Στις 14 του μήνα έχω ραντεβού με την αιματολόγο μου να μου πει αν χρειάζεται να πάρω κάποια αγωγή πριν ξεκινήσω προσπάθειες για την θρομβοφιλία που έχω και τέλος του μήνα ένα τεστ ΠΑΠ για να πάρω το ΟΚ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστουμε Ευγενια μου!!!Θρομβοφιλια τι ειναι αυτο?Πως μου ξεφυγε εμενα?Εχω μπει σε ενα πολυ αγχωτικο τρυπακι με τον προγεννητικο ελεγχο και εχω κατααγχωθει....Διαβαζω για κυστικη ινωση,CMV,HIV,ηππατιτιδες και ολα αυτα και πρεπει να ηρεμησω λιγο...Τι αγχωθηκα τωρα με ολα αυτα???

Natataaaaa που εισαι??Ηρεμησε με λιγο!!!!Αληθεια βρε κοριτσια,τις εχετε κανει ολες αυτες τις εξετασεις???? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!Κοριτσακια μου ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Που εχετε Κρυφτει όλες;;;;Εχετε παει τριημερακι;;;;Τι παθαμε καλε για δυο μερες;Τι επαθε το φορουμ;;;Στενοχωρεθηκα πρα πολυ που δεν μπορουσα να μπω και να σας μιλησω!!!!Ελπιζω να ειναι ολα καλα τωρα και να μην ξαναδημιουργηθει προβλημα!!!! :roll::roll: ΕΛΠΙΖΩ ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!! ;);) Λοιπον σε λιγες μερες θα ξεκινησω τα hometest και θα ηθελα να μου πειτε αν ξερει καμια απο εσας τι να προσεξω μην κανω κανενα λαθος και πανε χαμενα και τα τεστ και ο μηνας!!!Φιλια πολλα σε ολες σας-περιμενω νεα σας!!!!Βye!!! :x@};-@};-:x

images?q=tbn:ANd9GcQo3vTrMHH0JXpK2Tuy4QmSKbF992A3hfuOv_KFxGe4LKpv_7fB

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!Δεν ειχα προσβαση και γι αυτο χαθηκα!!!πηγα την Παρασκευή κ πηρα τα αποτελεσματα του ορμονικου ελεγχου 2η μερα περιοδου...για δειτε... FSH 12,68. LH 3,75. ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ 8,09 ΚΑΙ (ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ Ε2,17-Β-ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ) 27,89.. ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΕΛΕΤΗΣΩ..Ραντεβου εχω την Πεμπτη για να τα δειξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν καταλαβαινω τιποτε απο αυτα νυχτεριδουλα μου!!!!Ειναι καλα η κακα;;;;Εμενα ο γιατρος δεν μου ειπε να κανω τετοιες εξετασεις ακομα!!!!Αν δεν πιασω μεχρι το Δεκεμβριο τοτε θα μας βαλει σε διαδικασια εξετασεων ειπε..!!!Τωρα δεν ξερω εσυ προσπαθουσες καιρο;;;;Συγνωμη κιολας που ρωταω αλλα ειχες καποιο προβλημα;;;;Δεν καταλαβαινω γιατι τοσες εξετασεις!!!!;;;; #:-s#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχισα να προσπαθω απο περυσι τον Ιουλιο,αλλα στην αρχη δεν ειχα ρυθμισμενη την tsh του θυρεοειδη..αρα ας πουμε οτι μετραω 2-3 μηνες μετα..αλλα οχι εντατικα.Απλά μου ειπε η γιατρός να δουμε και τις ορμονες.Δεν ειχα καποιο προβλημα,ο κυκλος μου ειναι 25-26 ημερων.Αλλα τωρα που εψαχνα στο ιντερνετ στεναχωρεθηκα γιατι η τιμη της FSH ηταν 12,68 με οριο το 10,2......και αγχωθηκα.Η μεγαλη τιμη δειχνει οτι δεν παραγονται ωαρια καλης ποιοτητας...και οτι οι ωοθηκες γερνανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδάκια κ καλό μας Ιούνη! νυχτεριδάκι, ελπίζω όλα να είναι καλά με τις εξετάσεις.δεν υπερβαίνει κατά τόσο πολύ το όριο το αποτέλεσμά σου, οπότε περίμενε τη συμβουλή του γιατρού κ άσε αυτές τις πληροφορίες του ίντερνετ που σε αγχώνουν...

μα τι πράμα είναι κι αυτό με το μαμμυ? ακόμη κ τώρα που επιτέλους γράφω, φαίνεται κάτω απο τη σελίδα μια άλλη σελίδα :shock:

σας αφήνω κ ελπίζω να έχουμε μια υπέροχη εβδομάδα! για όσες εργαζομενούλες έχουν αργία, καλή απόλαυση κ ξεκούραση! αν πάλι δουλεύετε, υπομονή, το σ/κ θα ξαναρθει δριμύτερο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχισα να προσπαθω απο περυσι τον Ιουλιο,αλλα στην αρχη δεν ειχα ρυθμισμενη την tsh του θυρεοειδη..αρα ας πουμε οτι μετραω 2-3 μηνες μετα..αλλα οχι εντατικα.Απλά μου ειπε η γιατρός να δουμε και τις ορμονες.Δεν ειχα καποιο προβλημα,ο κυκλος μου ειναι 25-26 ημερων.Αλλα τωρα που εψαχνα στο ιντερνετ στεναχωρεθηκα γιατι η τιμη της FSH ηταν 12,68 με οριο το 10,2......και αγχωθηκα.Η μεγαλη τιμη δειχνει οτι δεν παραγονται ωαρια καλης ποιοτητας...και οτι οι ωοθηκες γερνανε....

Νyxteridoyla μου ευχομαι να πανε ολα καλα και να ειναι καλα τα αποτελεσματα!!!! ;);) Μην ψαχνεις στο internet συνεχεια γιατι δεν γραφει και παντα σωστα πραγματα...Εγω δεν εχω προβλημα με τον θυροειδη μου εχω κανει γενικες εξετασεις,ενα γενικο τσεκ απ που πρεπει να κανουμε ολοι μας μια φορα το χρονο και εχω κοιταξει και τα γυναικολογικα μου και ολα καλα!!!!Εμεις προσπαθουμε απο Σεπτεμβριο αλλα οχι εντατικα και μου ειπε ο γιατρος μου οτι δεν με βαζει ακομα εμενα και τον συζυγο σε διαδικασια εξετασεων γιατι το θεωρει πολυ νωρις και ειναι κριμα να μας βαλει σε αυτη την διαδικασια να τρεχουμε και να αγχωθουμε και να μπουμε σε αυτο το τρυπακι οτι μπορει να εχουμε καποιο προβλημα!Μου ειπε οτι αν δεν μεινω εγκυος μεχρι το Δεκεμβριο τοτε θα κανουμε ολες αυτες τις εξετασεις!!!!Φιλια πολλα!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααα !!! που εισαι παρεακι ;;!

εγω χαθηκα γιατι εχω λιωσει στις βολτες με τον μικρο μας (πρωι εξοδος - απογευμα εξοδος), το βραδυ τρεχω να συμμαζεψω λιγο το σπιτι (αυτος ο κ@λονεροχυτης ΠΟΤΕ δεν εδειαζει ;;;;;;;) κ ετσι μετα πεφτω ΞΕΡΗ !!

σχωρα τε με, αλλα δεν προλαβα να διαβασω τα νεα σας, ευχομαι να ειστε ολες καλά κ συντομα να εχουμε ανακοινωσεις !!! ;);););)

εγω δυστυχως εχω κατι σπιθουρακια κει χαμω... κ δεν εχω βρει χρονο να τα δειξω σε γυναικολογο αρα, απεχουμε με τον συζυγο μη ειναι τιποτις κολλητικό ... κ ενα περιεργο πραμα... αυτες τις μερες (μια εβδομαδα μετα την περιοδο -- δηλαδή ΠΟΛΥ νωρις για τα δεδομενα του οργανισμού μου...!!!) εχω τρελά υγρά προ-ωορρηξιας...δηλαδή ΠΟΛΥ νερουλά ! αυτο το μηνα σιγουρα δεν θα χρησιμοποιήσω τεστακια ωορρηξιας, θα παω τυφλα κ χαλαρα (αλλωστε σε λιγες μερες θα μετακομισουμε, εχουμε αλλα θεματα δηλαδή) οποτε κ λιγο με απασχολεί αυτο το θεμα...

πωπωωω ... ΠΡΕΠΕΙ να παω στο γυναικολόγο κ νιωθω τετοια βαρεμαρα... ενω εχω θεματα να του πω... αντε να δουμε απο βδομαδα να το παρω αποφαση πια κ να κλεισω ραντεβού !!!! :roll::oops:

φιλακια τσουπρες κ ...ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!!!

ΥΓ: eugeniafrapa τελικά θα μετακομισουμε Αγιο Δημήτριο... θα παμε προς Ελευσινα ισως στα επομενα χρονια (αν δεν καταφερει να τον φερουν πιο κοντα στο σπιτι, απο τη δουλεια του με μεταθεση δηλαδή) ... ευχαριστω τοσο πολύ ομως για τις πληροφορίες !!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!Μολις γυρισαμε απο τριημερακι!!!

Nyxteriδακι μου,ελπιζω να εχεις καλα νεακια με τις εξετασεις σου.

Καντυ μου νομιζω πως συντομα θα το πιασετε το νινακι,αρα μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου..!!

Μαρια μου,νομιζω πως αυτα τα σπιθουρακια ειναι απο το τελος της περιοδου,ρωτησα εγω τον γυναικολογο τις προαλλες.Και εγω κατα καιρους εμφανιζω,και εφοσον δεν εχω ουτε μυκητες ουτε τιποτα,τοτε ειναι απο την περιοδο....

Εμεις κοριτσακια μου,αρχισαμε τις προσπαθειες και επισημα πια!!Θα γραψω λεπτομερειες στο γκρουπακι να σας πω!!!Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou leipame kiemeis to sk eytixws kai xalarwsame ligaki...ligo i thalassitsa ligo o hlios kai i kalh parea ksexniese thes de thes :)

ante tonaki kali arxi kai epishma pia ;);) dwstou na katalavei koritsaki mou kai me to klao na erthei to nini!!

nyxteridoula mou den exw oute egw idea gia na se diafwtisw me tis exetaseis alla tha se sumvouleva kiegw na mhn psaxneis sto internet gia tetoia themata giati trelenese xwris logo..trust me eimai pathousa....kalytera na miliseis me to giatro sou kai na deis ekeinos ti tha sou pei kiola kla tha einai sto eyxomai eilikrina :)

maria fotis ti opsi exoun ta spithourakia pou les?na kanoniseis na pas sto gynaikologo sou!!eeeela mh variese ayta den thafhnoume ;) apla gia na sou fygei i idea oti kati einai

kanty mou mexri to dekemvrio ouuuuuuuu exete polu kairo opote mhn agxese ola tha ginoun;)

sa filw paw na mageirepsw kati mpiftekakia giati exoume ksekinisei diaita mazi me ton antrouli mpas kai mazepsoume ligaki :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!! [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] Πως περασατε το τριημερακι κοριτσοπουλα καλα;;;;Λιγο θαλασσα λιγο κρασι και το αγορι μου;;;; :)):)) ΧΑΧΑΧΑ!!!! Νyxteridoyla:Περιμενουμε νεα σου!!!!Που εισαι;;;maria μου μην βαριεσαι να πας στον γυναικολογο σου!!!!Μπορει να μην ειναι κατι σοβαρο αλλα οσο πιο νωρις τοσο καλυτερα να μην αγχωνεσαι κιολας!!!!Παντως μεχρι να πας κανε καμια πλυση με χαμομηλακι 2-3 φορες την ημερα δεν θα σου κανει κακο!!! Tonia P-M :Που εισαι εσυ γυρίστρω;;;Βολτουλες και τανι-τανι;;;; :ymblushing::ymblushing: Ολα καλα!!!μπραβο χαιρομα!!!!Αντε με το καλο!!!!! Που πηγατε;;;;xtinaki μου και εσεις λειπατε;;;;Μπραβο καλα κανατε!Να ξεχαστειτε και λιγο!!!!Για πεστε ρε παιδια που πηγατε γιατι και εμεις εχουμε αδεια τελος Ιουνιου και αρχες Αυγουστου και ψαχνομαστε να παμε καπου οικονομικα :-ss:-ss γιατι δεν μας περνει για πολλα πολλα εχουμε και κριση τωρα!!!! :((:(( Αυτα τα νεα!!!!Αντε αυριο τερμα,τα κεφαλια μεσα και δουλεια παλι!!! #-o#-o Σας αφηνω!!!Περιμενω νεα σας!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :-*:-*:-*@};-

images?q=tbn:ANd9GcSKcrgNoa1L86TbcQOGM2Pwutus3tn3ludk5qd-2_1S_nSIHeWI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki μου χαιρομαι πολυ που φυγατε και ξεφυγατε λιγακι!!Μπραβο κοριτσακι μου,ευχομαι παντα να περνατε ομορφα!!!Τελεια η θαλασσιτσα,σας χαλαρωνει και σας....."ανοιγει την ορεξη" :D:D !!!Σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες,ευχομαι το νινακι να βρει πρωτα εσενα και μετα εμενα!!!Στο ευχομαι ολοψυχα κοριτσι μου!!!!

Καντυ μου και εμεις φετος λογω της κρισης στα εξοχικα και στα χωρια θα τη βγαλουμε!!!No money for holidays!!!!!

Δεν πειραζει υγεια να εχουμε και να μαθουμε πια να ζουμε με πιο λιγα....!!!Φιλια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki μου χαιρομαι πολυ που φυγατε και ξεφυγατε λιγακι!!Μπραβο κοριτσακι μου,ευχομαι παντα να περνατε ομορφα!!!Τελεια η θαλασσιτσα,σας χαλαρωνει και σας....."ανοιγει την ορεξη" :D:D !!!Σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες,ευχομαι το νινακι να βρει πρωτα εσενα και μετα εμενα!!!Στο ευχομαι ολοψυχα κοριτσι μου!!!!

Καντυ μου και εμεις φετος λογω της κρισης στα εξοχικα και στα χωρια θα τη βγαλουμε!!!No money for holidays!!!!!

Δεν πειραζει υγεια να εχουμε και να μαθουμε πια να ζουμε με πιο λιγα....!!!Φιλια πολλα σε ολες!!!

Τι να κανουμε Τονια μου;;;Υπομονη!!!!Υγεια πανω απο ολα και αγαπη!!!!Ολα θα ερθουν σιγα σιγα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

απο αυριο δουλεια πανε τα τριημερα!!!! Δεν πηγαμε πουθενα επειδη ο ανδρουλης μου δουλευει πρωι- νυχτα!! ειναι η τελευταια εκθεση μεχρι το Σεπτεμβρη.

Εμεις εαν πανε ολα καλα θα παμε Κεφαλλονια, που εχουμε ενα σπιτακι πανω στο βουνο με φοβερη θεα!!

Τονια καλη αρχη και καλη επιτυχια!!! ελα καλοκαιρακι μ'ενα σπορακι!! :lol::lol:

Καντυ για που σκεφτεστε; νησι ή στερεα;

Νυχτεριδα ασε το ιντερνετ και δες τι σου λεει ο γιατρος. παρα πολλες φορες θα βρεις πραγματα που δεν ισχυουν. εψαχνα για την κολιτιδα που υποφερω και βρηκα το αντιθετο απο αυτο που πρεπει να κανω!!!

Μαρια με το νεροχυτη εχω και εγω θεμα ΠΟΤΕ δεν μπορω να τον αδειασω!!! μαγειρευω και καθε μερα τουλαχιστον 2 φαγητα και φανταζεσε τι γινετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!παω να δω νινακια σημερα!!!Παω στο μαιευτηριο που ειναι η φιλεναδιτσα μου και γενναει απο στιγμη σε στιγμη!!!!!!!!!

Μη γελασετε με το τικερακι μου,ετσι για γουρι το εβαλα :lol::lol::lol: !!!!!

Georgi μου σ'ευχαριστω πολυ!!Παντως καλα λες για το ιντερνετ.Και εγω την Παρασκευη φρικαρα γιατι διαβαζα διαφορα και με πηρε πολυ απο κατω....Εχω το συνδρομο του φοιτητη ιατρικης μου φαινεται...Για οτι παθηση διαβαζω,νομιζω πως εχω τα συμπτωματα!!!!!Αρα δεν ξαναδιαβαζω τιποτα!!!!!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!κ εμεις περασαμε πολυ καλα το τριημερο.ξεκουραστηκαμε,καναμε τα μπανακια μας κ χαλαρωσαμε!καναμε κ τα γνωστα πρωινα μας τανια τανια (πληθυντικος) :lol::lol: !βεβαια αυτα ηταν για ευχαριστηση κ μονο αφου εχουν περασει οι γονιμες μου!

απο διαιτα τα εχω σκατωσει τελειως...απο το προηγουμενο σ/κ που ειχαμε ανεβει αθηνα,δεν μπορω να μπω σε προγραμμα με τπτ..θα παω για ζυγισμα την παρασκευη κ δεν θα εχω χασει τπτ,μη σας πω πως αν συνεχισω ετσι,θα εχω παρει κιολας..δεν μπορωωωω!!θελω μπυριτσα με ποικιλια στην παραλια,θελω σοκολατενια γλυκα,οτιδηποτε με ποοολυ σοκολατα,θελω γαριδακια,θελω πατατες τηγανιτες,θελω πιτογυρα...με εχει πιασει μανια!!! 3:-O3:-O:@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! :D:D ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;Σημερα εγω βαριεμαι τοοοοσσσοοο ποοολυ!!!! :(:( Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!! georgi79 μου μην ανυσηχεις!!!Δεν εισαι η μονη!Και εμεις δεν πηγαμε πουθενα γιατι δουλευε ο συζυγος :cry::cry: Αλλα δεν πειραζει καλυτερα να εχουμε δουλεια και θα παμε αλλη μερα βολτουλες...Ουτως η αλλως θα ερθει και η στιγμη που θα εχουμε αδεια ετσι δεν ειναι;;; ;);)Tonia P-M μου αντε και στα δικα σου και συντομα ευχομαι!!! :D:Dρανια28 μου γελασα πολυ με εσενα!!!Τι εχεις παθει καλε;;;Μηπως εισαι εγκυος;;; :lol::lol: Η αληθεια ειναι οτι τετοιες μανιες φαγητου και γλυκου με πιανουν και εμενα κατα καιρους και ειδικα εχω τρελο θεμα με την σοκολατα!!! Αλλα τωρα ειπαμε διαιτα!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ...για να δουμε!!! :roll::roll: Φιλια πολλα-Περιμενω νεα σας!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! :D:D ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;Σημερα εγω βαριεμαι τοοοοσσσοοο ποοολυ!!!! :(:( Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!! georgi79 μου μην ανυσηχεις!!!Δεν εισαι η μονη!Και εμεις δεν πηγαμε πουθενα γιατι δουλευε ο συζυγος :cry::cry: Αλλα δεν πειραζει καλυτερα να εχουμε δουλεια και θα παμε αλλη μερα βολτουλες...Ουτως η αλλως θα ερθει και η στιγμη που θα εχουμε αδεια ετσι δεν ειναι;;; ;);)Tonia P-M μου αντε και στα δικα σου και συντομα ευχομαι!!! :D:Dρανια28 μου γελασα πολυ με εσενα!!!Τι εχεις παθει καλε;;;Μηπως εισαι εγκυος;;; :lol::lol: Η αληθεια ειναι οτι τετοιες μανιες φαγητου και γλυκου με πιανουν και εμενα κατα καιρους και ειδικα εχω τρελο θεμα με την σοκολατα!!! Αλλα τωρα ειπαμε διαιτα!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ...για να δουμε!!! :roll::roll: Φιλια πολλα-Περιμενω νεα σας!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete kokones?egw skaw!!polu zesti kai den thn antexw katholou...shmera graftika gym...pio polu gia psixologikous logous mias kai den doulevw na asxoloume me kati allo na ksefevgei to mualo mou...gia na doume pws tha paei...katatalla i diata kala kratei..ekana mono mia mikri atasthalia to savvato pou hpia mpoliko krasaki alla apo thn epomeni ksanamazeytika...we'll see :)

rania mou kala kanate ti shmasia exei an eisai gonimi i oxi to tani tani kanei kalo sti diathesi!!!den tha to kanoume mono epi toutou...ase pu egw exw mpleksie ta mpoutia mou me tis gonimes i mh hmeres...vlepeis pote den eixa sxolithei kai nomizw kakws arxisa na sxoloume kiolas giati me agxwnei...ola einai thema tyxis nomizw...

tonia mou eyxomia to tickeraki na sou ferei gouri mpoliko!!! :D:D

sugxwreste mou pou den sxoliazw alla alla trexw na mageirepsw giati tha erthei o antroulis apti douleia giati tha faei emena (pou den einai kai aparaithta kako ayto ;) ) an de vrei tipotis!!filakia se olessss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Χάθηκα, το ξέρω, αλλά δούλευα το τριήμερο, πέθανα στη δουλειά για την ακρίβεια, αλλά πού και πού έμπαινα και σας παρακολουθούσα. Εγώ μπορεί να θυμάστε ότι πήγα στο γυναικολόγο την 13η μέρα του κύκλου με κανονικό κύκλο 28 ημερών και δεν είδε ωοθυλάκιο! Έμεινα. Έκανα λοιπόν εξετάσεις αίματος, προγεστερόνη, οιστραδιόλη κτλ την 21η μέρα του κύκλου και βγήκε πώς είχα κάνει ωορρηξία ( κ μάλιστα καλή) πρίν την 13η μέρα! Μάλλον λόγω δίαιτας χάλασε ο κύκλος μου... Εκείνες τις μέρες είχαμε κάνει και τυχαία πολύ τάνι! Ελπίζω να έκατσε το νινί αυτό το μήνα που είπα να το ψάξω, ειδάλλως τον επόμενο θα κάνουμε και μία σαλπιγγογραφία και ένα σπερματάκι για να είμαστε σίγουρα καλά από όλα! Το άγχος ότι και να λέμε δε φεύγει εύκολα.

Πάντως αν βλέπατε πως με κοιτούσε ο μικροβιολόγος, ήταν σαν να ήμουν θανατοποινίτης.. Μεχρι να μου πεί τα αποτελέσματα σκεφτόμουν "Καλά, τί είδε και με κοιτάει έτσι?!"

Πολλά φιλιά, κούκλες μου, μου λείψατε, καλά μας αποτελέσματα αυτό το μήνα!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααααα!!!!!!!!Σημερα γενναει επιτελους η φιλεναδιτσα μου :ymapplause::ymapplause: Με καισαρικη,αλλα δεν εχει σημασια,να πανε ολα καλα,αυτο μετραει!!!!!!!

Νατατα μου,πολυ μ'αρεσει το τυχαιο τανι τανι!!!!Κοιτα να δεις πως θα το επιασες το μπεμπουλακι,στα...τυχαια!!!!Μακαρι κοριτσι μου,στο ευχομαι!!!!!

Χριστινακι μου,καλη επιτυχια με το γυμναστηριο σου!!!Ειναι καλο τροπος να ξεχνιεσαι,οντως!!!Και αν βλεπεις και αποτελεσματα,ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!Ελπιζω παντως χθες να μην προλαβες να μαγειρεψεις...... ;);) !!

Αυτα προς το παρον!!!Παω να δω το καινουριο μας νινακι!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε Xtinaki μου....Να σου πω....Ορισμενες κοπελες απο το παλιο ποστακι μου μιλουσες τι ζορυ τραβανε???Μα καλα,ποσο κακα και κομπλεξικα ατομα ειναι????????Ειπα για την φιλη μου που γεννησε και με ειρωνευονται....Ασε που πιστευουν πως λεω ψεμματα...Τι να πω.....Τι ατομα ειναι αυτα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...