Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

γεια σας κ χαρα σας!!επιστρεψαμε απο ενα διημερακι αθηνα.περασαμε πολυ ωραια,βρεθηκαμε κ με demie κ maria+fotis μετα τεκνων κ ηταν τελεια!

δεν σας πολυδιαβασα ακομα,το μονο που καταλαβα ειναι πως η νυχτεριδα δεν περιμενει συντομα ε?αντε μακαρι να μην ερθει!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νυχτεριδούλα κράτα γερά....αντέ μακάρι να έρθει το πρώτο σπότι του τάνι τάνι..

εγώ καλά...συνεχίζω να ζω την μέρα της μαρμότας...όρεξη για τάνι δεν έχω καθόλου και γκρινιάζει ο αντρούλης.. :lol::lol:

τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όλες.... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ!!!! :cry::cry: Ηρθε σημερα επιτελους η κοκκινοχαζουλα αφου για 4 μερες δεν το ειχε αποφασισει ακομα αν ηθελε να ερθει η οχι και με κοψοχολιασε!!!! :-s:-s Δεν πειραζει εμεις να ειμαστε καλα να κανουμε τανι τανι [smilie=sex.gif] και καποια στιγμη στο μελλον ισως αποφασισει να φτασει στον προορισμο του το [smilie=sign19.gif] και να μας χτυπησει και εμας την πορτουλα μας ο πελαργος!!!Αυτα ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Κλεινω γιατι ειμαι κομματια και ποναω!!! [smilie=sad11.gif][smilie=sad11.gif]

ΦΙΛΙΑ σε ολες, nyxteridoula ανυπομονω να μαθω τι εγινε τελικα!!! :-??:-?? BYE BYE!!! [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

images?q=tbn:ANd9GcTu1pRIH2x_tCDq2d_IYVd1ShOZLxiK8J8fVGut5gm_BjPFUAThQA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι πολυ χαρουμενη με το ενδιαφερον σας κοριτσια!Με εχετε συγκινησει ;) ...εχω αυπνιες...μαλλον επειδη κοιμηθηκα το απογευμα καμια ωρα..και χθες τα ιδια επαθα..αλλα αυτες τις μερες που δουλευω πρωι,μου αρεσει να κοιμαμαι απογευμα..εκτος αν ειναι απο την αγωνια μου...περιμενω πως και πως την Τετάρτη να δω τι θα γίνει!!Ο αντρας μου λειπει εκτος...θα γυρίσει Πέμπτη,και ολο σκεφτομαι πως θα το ανακοινωσω αν τελικα ειναι θετικο το τεστ(τα ιδια ονειρα κανω κάθε μήνα :D )Πάντως ακομα και αυτη η αναμονη ειναι ωραια...τελικα..Καλη επιτυχια σε ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!Το ποσο εχουμε συντονισει ολες την περιοδο δεν λεγεται!!!Ειμαστε ολες στις ιδιες μερες,πανω-κατω!!!!Αρα ολες μαζι τανι-τανι, =))

Αχ νυχτεριδουλα μου,μακαρι κοριτσακι μου αυτη τη φορα το ονειρο σου να βγει αληθινο και να του κανεις μια super ανακοινωση του αντρουλη σου!!Στο ευχομαι κοριτσακι μου,κανε μας ποδαρικοοοο!!!!!Ας εισαι εσυ η πρωτη!!!!

Νinou,η μερα της μαρμοτας ε??Υπομονη κοριτσι μου....

Ρανια,μια χαρα το ταξιδακι σου,ειμαι σιγουρη πως τα περασατε πολυ καλα με τα παιδακια σας!!

Καντυ μου μαζι ειμαστε ακριβως!!!χαχα,κοκκινοχαζουλα!Που θα παει,θα ερθει αυτο [smilie=sign17.gif]

ή αυτο [smilie=sign19.gif] !!!!

Κοριτσια μου σας αφηνω παω για υπνο παλι.Μολις εφυγε ο αντρας μου σημερα,αγριευτηκα και δεν μπορουσα να ξανακοιμηθω...Θα σας γραψω στο tani tanι group τα σχετικα!!Φιλια και καλημερα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου..

εγώ εδώ...βγήκα σήμερα να πληρώσω λογαριασμούς και τα έπαιξα απο την κίνηση..που κ να ζούσα και σε μεγάληηηη πόλη... :?:?

νυχτερίδα όλες τελικά, κάθε μήνα τα ίδια όνειρα κάνουμε..σου εύχομαι αυτόν το μήνα να είναι αληθινό το όνειρο...

τόνια πολύ γέλασα με την πρωινή seance....

κάντυ πάμε για άλλα.... [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] [smilie=laughing4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου..

εγώ εδώ...βγήκα σήμερα να πληρώσω λογαριασμούς και τα έπαιξα απο την κίνηση..που κ να ζούσα και σε μεγάληηηη πόλη... :?:?

νυχτερίδα όλες τελικά, κάθε μήνα τα ίδια όνειρα κάνουμε..σου εύχομαι αυτόν το μήνα να είναι αληθινό το όνειρο...

τόνια πολύ γέλασα με την πρωινή seance....

κάντυ πάμε για άλλα.... [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] [smilie=laughing4.gif]

Ninou και εγω τωρα που ξαναδιαβαζω τα πρωινα μου μυνηματα γελαω!!!Αλλα εκεινη τη στιγμη ημουν αγριεμενη!!Φαντασου το σκηνικο που περιεγραψα στις 6 το πρωι!!!! =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, εγώ γύρισα από το γυναικολόγο. 13η μέρα και δεν είδε ωοθυλάκιο.. Άρα ή έγινε ήδη η ωορρηξία (πολύυυυ νωρίς για μένα) ή δε θα κάνω καθόλου. Θα κάνω κάτι εξετάσεις σε 1 εβδομάδα και θα μάθω αν έγινε. Είπαμε μήπως να δούμε και το σπερματάκι του αντρούλη. Θα τον πείσω??? Θα δείξει.. Φιλιά πολλά και λέω να κάνω λίγο τάνι και σήμερα μήπως έγινε σήμερα η ωορρηξία και προλάβω τίποτα! Nuxterida περιμένω πώς και πώς το τεστάκι σου για να χαρούμε όλες! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΛΕΣ!!!!ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΙΝΙ!!!! =))=))

ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Natata μου και Νyxterida μου!!!!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ!!!! :x:x:x

ΥΣ: ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...!!! @};-@};-@};- BYE!!!

images?q=tbn:ANd9GcS2DaArdkXGn5X3qqYgK4gui6Ix8ZN9nvygwlHSO0HeVNxQR1ze3g

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΕΙΜΑΙ Η ΤΟΝΙΑ Κ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ!!!!

ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΤΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΤΙΜΗ 2...ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑ ΡΑΓΙΣΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ..ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ 0 Η ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΝΩΡΙΣ Η ΣΥΛΛΗΨΗ Κ ΑΡΓΑ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ?ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!τονιαχαν,οντως το 2 ειναι λιγο "υποπτο"!πολυ πιθανο να εγινε αργα η συλληψη οπως σου ειπε κ η μαια κ να μη δειχνει ακομα.καλο ειναι να μην κανεις ακτινογραφια.επανελαβε τη χοριακη σε 2 ημερες.θα δειξει τοτε σιγουρα.βεβαια το 2 ειναι πολυ χαμηλη τιμη..την κυριακη περιμενεις κανονικα?εγω θυμαμαι περιμενα σαββατο,εκανα χοριακη την τριτη κ ηταν 59..μη σε απογοητευω ομως.το οτι δεν ειναι μηδεν ειναι πολυ θετικο!μαρεσει που θελετε κ τριτο νινι!!συνηθως σταματανε στο ενα,με το ζορι στα 2.κ εγω θα ηθελα 3-4 αν μου στειλει ο θεουλης!

νατατα νομιζω πως αν εκανες χτες ή σημερα ωορρηξια,θα φαινοταν στον υπερηχο.αλλα το τανι τανι να το κανεις οπως κ να εχει!μωρε λετε να κανω κ εγω τωρα που το λεμε?δεν εχω ιδεα σε ποια φαση ειμαι..μαλλον το εβγαλα απο το μυαλο μου..εκανα ενα γερο τανι τανι την κυριακη κατα τις 5:30 το πρωι στο ξενοδοχειο στην αθηνα πριν φυγουμε (κρυβομασταν απο το μικρο που κοιμοταν στο κρεβατι).ετσι ειχα πιασει κ το Βασιλακη μου,6 το πρωι!λετε να μου πηγαινει το πουρνο πουρνο?ειχα περιοδο 15 του μηνα.αρα σημερα ειμαι στη 14η μερα.δεν εχω κανει κ κανα τεστ ωορρηξιας.θα παω να κανω τωρα ενα απο περιεργεια!

νυχτεριδα πολυ καλη επιτυχια για αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα...τόνια καλώς ήρθες και με το καλό και το τρίτο νινι...αντε με μια μπουμπού εύχομαι..πάντως το 2 είναι όντως ύποπτο...μόνο μια επαναληπτική θα δείξει...με το κάλο...

βρε ράνια τι άγρια γούστα βγάζετε στα άγρια χαράματα... :mrgreen::mrgreen: πωπω εκείνη την ώρα κάνω έναν ύπνο..ονειρεμένο :lol::lol::lol::lol:

σας εύχομαι πάντως να είναι τυχερό..και άλλο ενα μπεμπάκι να προστεθεί στην οικογένεια σας...

νυχτεριδούλα μην το βάζεις κάτω...αναμένουμε να πανηγυρίσουμε... 8-);)

τόνια, κάντυ τι κάνετε???

τα φιλιά μου σε όλες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, εγώ γύρισα από το γυναικολόγο. 13η μέρα και δεν είδε ωοθυλάκιο.. Άρα ή έγινε ήδη η ωορρηξία (πολύυυυ νωρίς για μένα) ή δε θα κάνω καθόλου. Θα κάνω κάτι εξετάσεις σε 1 εβδομάδα και θα μάθω αν έγινε. Είπαμε μήπως να δούμε και το σπερματάκι του αντρούλη. Θα τον πείσω??? Θα δείξει.. Φιλιά πολλά και λέω να κάνω λίγο τάνι και σήμερα μήπως έγινε σήμερα η ωορρηξία και προλάβω τίποτα! Nuxterida περιμένω πώς και πώς το τεστάκι σου για να χαρούμε όλες! Φιλιά!

νατατα γενικά την ωορρηξία σου την έχεις παρακολουθήσει ποτέ με γυναικολόγο?? ή έστω με τεστ?

ξέρεις δηλ στο περίπου πότε κάνεις?

τι κύκλο έχεις??

το ενδομήτριο θυμάσαι τι πάχος είχε?

εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις εξετάσεις σας και με το σπερματάκι σας... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

Ρανιαααααααααααα!!!!!!!Γερο τανι τανι,χαχαχα!!!Μπραβο κοριτσαρα μου,χαχαχα!!!!!!Ετσι κανε γιατι εμενα με εχει φαει η στερηση :lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!

Νατατα μου,πες του να κανει!!Εδω εμενα ο δικος μου που ηταν απολυτος,μολις τελειωσουμε με την περιπετειουλα του θα κανει!!(θα γραψω λεπτομερειες στο γκρουπακι μας)!!!

Συνονοματη τονιαχαν καλωσηρθες στην παρεουλα μας!!3ο???Μπραβο κοριτσακι μου,στο ευχομαι ολοψυχα!!!Περαστικα και με το ποδαρακι σου!!!

Καντυ μου,εγω εχω πεθανει στον πονοκεφαλο απο την κοκκινοχαζουλα :P .Εμ 2 μερες μου εμεινα,που θα πανε,θα περασουν!!!

Νινου σε εκανα διαχειριστρια???Αν ναι πως το εκανα δεν το καταλαβα =))

Και τελος Νυχτεριδουλα μου,να αρχισω να χοροπηδαω απο τωρα???????????????? [smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif] ????????????Μην μας ξεχασεις ενημερωσε μας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ...ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ...ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ......

Με το καλο.....ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω Τονια μου να χοροπηδαμε ολες τον αλλο μηνα!!!!Γιατι αυτός δεν τελειωσε καλα :D:D:D Τωρα δεν περιμενω στις 25/6 περιπου,αναλογα ποτε θα εχω την ωορηξια μου..μετα απο αυτη θα ειμαι σιγουρη για τη μερα που δεν περιμενω!!!Σε λιγες μερες επομενως αρχιζω και εγω τανι τανι!!!Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,θα ηθελα να σχολιασω κατι που παρατηρησα με ολα αυτα τα τεστ και τις γονιμες μερες κτλ....πχ στο τικερακι μου,οπως και στο ιντερνετ αν ψαξετε,λεει οτι ωορηξια θα εχω 12η μερα σε κυκλο 26 ημερων...η περιοδος ερχεται 27η αρα ο κυκλος λεγεται 26.Εγω ομως ειχα 14η επιβεβαιωμενη.Ηθελα να πω οτι τους προηγουμενους μηνες,σιγουρα θα επεσα εξω καποιες φορες γιατι υπολογιζα λάθος.Οπως πχ σε αυτον τον μηνα, αν νομιζα οτι ειναι 12η μπορει να μην εκανα τανι τανι μετα...και θα την εχανα..Ολοι μετρανε 26-14=12 , 28-14=14 κτλ αλλα τελικα δεν ειναι ετσι.Και ηθελα να σας το πω για να προσεχετε περισσοτερο και να μην χασετε τη Μερα σας!!!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σου πω την αληθεια δεν καταλαβα τους υπολογισμους σου.....Εγω δεν την εχω υπολογισει ποτε τη μερα μου τη βλεπω γιατι βλεπω τη γνωστη βλεννη(sorry πως αλλιως να το πω...)......Τωρα θα δουμε,βλεποντας και κανοντας που λενε...Δεν εχω μπει στη διαδικασια των τεστ κλπ.......Θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενε οτι αν εχεις κυκλο πχ 26 ημερων, οτι η ωορηξια γινεται 12 γιατι αφαιρουν απο το 26 το 14.παντα το 14 αφαιρουν απο τον κυκλο που εχει η καθεμια.οταν η περιοδος ερχεται 27η μερα, ο κυκλος λεγεται 26 ημερων..η 27η ειναι η 1η του επομενου κυκλου.στις 26 κλεινει δηλαδη.αυτο λεω.οτι δεν ισχυει τελικα.γιατι σε εμενα ηταν 14η η ωορηξια( υπερηχο κ τεστ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδα ασε τους υπολογισμους και πιασε το τανι τανι!!!! Μπορεις και να εχεις ωορηξια και στην 15η μερα και να μην το εχεις καταλαβει. Εμενα τον προηγουμενο μηνα ειχα την 12η μερα και εδω μου εγραφε την 14η μερα. ολα αυτα ειναι υπολογισμους που πεφτουν εξω μερικες φορες!

Λοιπον το εχω ξαναπει θελετε νινι ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ και ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ το τανι τανι!! και μετα καθιστε με τα ποδια ψηλα!!!!!

Τονια μου και εγω ετσι καταλαβαινω οτι εχω ωορηξια απο τα υγρα. και μερικες φορες το στηθος γινετε ευαισθητο. οπως αυτες τις μερες. Εσεις τι θα κανετε θα ξεκινησετε, μη παθεις και κατι απο την στερηση :lol::lol::lol::lol: . εγω τον εχω βαλει κατω αυτες τις μερες, προσεχουμε ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδα ασε τους υπολογισμους και πιασε το τανι τανι!!!! Μπορεις και να εχεις ωορηξια και στην 15η μερα και να μην το εχεις καταλαβει. Εμενα τον προηγουμενο μηνα ειχα την 12η μερα και εδω μου εγραφε την 14η μερα. ολα αυτα ειναι υπολογισμους που πεφτουν εξω μερικες φορες!

Λοιπον το εχω ξαναπει θελετε νινι ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ και ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ το τανι τανι!! και μετα καθιστε με τα ποδια ψηλα!!!!!

Τονια μου και εγω ετσι καταλαβαινω οτι εχω ωορηξια απο τα υγρα. και μερικες φορες το στηθος γινετε ευαισθητο. οπως αυτες τις μερες. Εσεις τι θα κανετε θα ξεκινησετε, μη παθεις και κατι απο την στερηση :lol::lol::lol::lol: . εγω τον εχω βαλει κατω αυτες τις μερες, προσεχουμε ομως!

συμφωνώ και επαυξάνω...

μέρα παρά μέρα και γενικά χαλαρά...το λεω σε σας να το ακούω και εγω...

εγώ έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών..δηλ λογικά ωο 14η μέρα υπάρχουν κύκλοι όμως που είχα νωρίτερα...σε γενικές γραμμές και εγω την ψιλοκαταλαβαίνω απο μικρά πονάκια και συνήθως πονάω πιο πολύ απο την πλευρά που γίνεται η ωο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!Σχεδον πτωμα οπως παντα πο τη δουλεια φυσικα!!!!

Τονιαχαν Καλως ηρθες στην παρεα μας και ευχιομαι γρηγορα και με ενα τριτο μωρακι!!!Πρωτα να σιγουρευτεις ομως και μετα να κανεις ακτινογραφια!!!!

ρανια28 :Ετσι σε θελω!!!!Δωσε και σωσε!!!! χαχαχα!!!! [smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...