Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

Καλησπέρα!!

Πραγματικά οι περισσότερες αποκολλήσεις γίνονται στα αγόρια..είναι πολύ πολύ ευαίσθητα..

ΤΙΤΙΝΑΚΙ εισαι πολύ πολύ μικρή!!! Να χαρείτε πρώτα την ζωή σας, να σταθείτε στα πόδια σας και μετά να μπείτε στην διαδικασία συγκατοικησης ή παιδιού. Αυτά τα χρόνια δεν θα ξαναέρθουν - και αν κάνεις παιδί δεν υπάρχει γυρισμός στα χρόνια της ανεμελιάς...

Δεν λέω να φτάσεις στην δικιά μου ηλικία για να κάνεις παιδί (32 έμεινα έγκυος στον μικρό και τώρα είμαι 34 γεμάτα και λέω να βάλω μπροστά για το 2ο)

Κάντυ καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα του τάνι τάνι μέχρι να πετάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!!

Πραγματικά οι περισσότερες αποκολλήσεις γίνονται στα αγόρια..είναι πολύ πολύ ευαίσθητα..

ΤΙΤΙΝΑΚΙ εισαι πολύ πολύ μικρή!!! Να χαρείτε πρώτα την ζωή σας, να σταθείτε στα πόδια σας και μετά να μπείτε στην διαδικασία συγκατοικησης ή παιδιού. Αυτά τα χρόνια δεν θα ξαναέρθουν - και αν κάνεις παιδί δεν υπάρχει γυρισμός στα χρόνια της ανεμελιάς...

Δεν λέω να φτάσεις στην δικιά μου ηλικία για να κάνεις παιδί (32 έμεινα έγκυος στον μικρό και τώρα είμαι 34 γεμάτα και λέω να βάλω μπροστά για το 2ο)

Κάντυ καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα του τάνι τάνι μέχρι να πετάνει!!

Πωπωπω,και εγω ειμαι 32,5 και ακομα δεν εχουμε βαλει μπρος και απ'οτι φαινεται εχω πολυ δρομο μπροστα μου.....Ααααχ μεγαλωσαμε.... [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικα θα επρεπε να βγω απο αυτο το θεματακι,αλλα τι να κανω που δεν μπορω,που σας συνηθισα πια....Σε ορισμενες εχω στειλει πμ και γνωριζουν την κατασταση,στις υπολοιπες θα πω πως σταματησαμε την προσπαθεια για μωρακι προς το παρον....ελπιζω να ξεκινησουμε παλι συντομα...Ο λογος ειναι καποια προβληματακια που ελπιζω να λυθουν συντομα...Δεν ξερω αν θα φυγω και εντελλως απο το mammy γιατι ισως να ειναι δυσκολο και να επηρρεαζομαι,δεν ξερω!!

Παντως θελω να ευχηθω σε οσες προσπαθουν ΣΥΝΤΟΜΑ να μαθουν τα ευχαριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τόνια κάτσε εδώ που κάθεσε...ο,τι πρόβλημα και να υπάρχει θα ξεπεραστεί και θα έρθει και το μπεμπέ...

για ηλικίες που λέτε εγω το καλοκαίρι γίνομαι αισίως 33...προσπαθώ να μην το πολυ σκέφτομαι και να σκέφτομαι θετικά...για τα δε κιλά που λέτε...εκεί τι να πω...αν είχα 10 κιλά μόνο να χάσω πάρτι θα έκανα.. :mrgreen::mrgreen: η γουρουνω...βασικά λέω μπας και ξεκινήσω καμιά δίαιτα..δεν πάει άλλο....

αύριο μάλλον θα φύγουμε να πάμε σπιτάκι μας....αχ μακάρι...βέβαια η πεθερά θα έρθει μαζί μας...αλλά οκ κάθε πράμα στον καιρό του..θα περάσει και αυτό..

κάντυ καλως ήρθες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα,ας μην πουμε για διαιτα...Σημερα λιγο το ψυχοπλακωμα που εχω,λιγο ο καιρος εχω φαει ΤΑ ΠΑΝΤΑ,χαχαχα!!!Βρεχει κοριτσια και φυσαει λες και ειναι Δεκεμβρης μηνας...Τι να πω...Ninou,ο σκυλος σου με τρελαινει!!!!!Ποσο κουκλος ειναι???Τελειος!:!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για τον σκυλάκο μας...ειναι πολύ καλούλης αλλά αφήνει μια τρίχα.... :evil::evil::evil: σήμερα ένα 20λεπτο τον χτενίζαμε και σταματήσαμε απλά γιατί βαρεθήκαμε οχι οτι δεν μαδούσε.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα κορίτσια!!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!!Είμαι και εγώ 32 χρονών και κατι και προσπαθουμε και εμεις με τον συζυγο μου εδω και 8 μήνες να κάνουμε παιδάκι και τίποτα!!!!Προσπαθω να μην αγχωνομαι αλλα δεν είναι και ευκολο οταν το θές!!!!Τωρα περιμενω περιοδο στισ 24 Μαίου!!!!Ηλπιζα και πάλι οτι δεν θα ερχόνταν αυτη τη φορα αλλά εχω αρχίσει και έχω πονάκια περιόδου οπότε δεν παίζει!!!!Εντωμεταξυ η πλάκα ειναι οτι απο τότε που αποφασίσαμε με τον σύζυγο να βάλουμε μπρος 'εχουν μήνει έγκυες ένα σωρό κόπελες γύρω μου (φιλες-γνωστές) και εγω τίποτα!!!!Μερικές φόρες απογοητεύομαι και πεφτω και μετα σκέφτομαι πάλι οτι δεν πρεπει να αγχώνομαι!!!!Αποφάσισα να πάρω τα hometest και να δοκιμασω και έτσι!!!Τι λέτε;;;;Δώστε κουραγιο κοριτσακια γιατι θέλω να βγω απο αυτο το τρυπακι του αγχους γιατι αλλιως την εβαψα!!!Δεν θα πιάσω ποτέ ετσι!!!Φιλια πολλα-Περιμένω νέα σας!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τόνια κάτσε εδώ που κάθεσε...ο,τι πρόβλημα και να υπάρχει θα ξεπεραστεί και θα έρθει και το μπεμπέ...

για ηλικίες που λέτε εγω το καλοκαίρι γίνομαι αισίως 33...προσπαθώ να μην το πολυ σκέφτομαι και να σκέφτομαι θετικά...για τα δε κιλά που λέτε...εκεί τι να πω...αν είχα 10 κιλά μόνο να χάσω πάρτι θα έκανα.. :mrgreen::mrgreen: η γουρουνω...βασικά λέω μπας και ξεκινήσω καμιά δίαιτα..δεν πάει άλλο....

αύριο μάλλον θα φύγουμε να πάμε σπιτάκι μας....αχ μακάρι...βέβαια η πεθερά θα έρθει μαζί μας...αλλά οκ κάθε πράμα στον καιρό του..θα περάσει και αυτό..

κάντυ καλως ήρθες!!!!!

Καλησπέρα Ninou!!!!Το σκυλάκι σου είναι απίστευτη φάτσα!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου αμα ειναι να φυγεις εσυ απο το mammy τι να πω κι εγω??? Καλωσηρθες Καντυ! Πωωω πλακα πλακα ειχα πορωθει μικρη με την Καντυ Καντυ! Ηθελα κι εγω ξανθα μαλλια με φακιδες! Κοριτσια μου οπως σας ειπα και στο προηγουμενο μηνυμα δεν σκεφτομαστε καν να μεινουμε μαζι ποσο μαλλον να κανουμε και μωρο.. Νταξει βεβαια θα ηθελα να γινω μαμα γυρω στα 25.. Να ειμαι μικρη αλλα να χω ζησει και τη φοιτητικη ζωη μου.. Καλα θα ειναι τοτε πιστευω.. Τωρα αυτο που μας καιει ειναι να τελειωνουμε με τις εξετασεις και μετα εχουμε αλλες προτεραιοτητες.. Ο φιλος μου θελει να αρραβωνιαστουμε τον Αυγουστο που εχουμε και επετειο αλλα εγω πιστευω οτι οι αρραβωνες ειναι βλακειες.. Κανε ενα γαμο μια και καλη οταν ερθει η ωρα και τελειωσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα αδιαθετησα!!!!!!!!! πολυ χαιρομαι!!

Τονια μου δεν υπαρχει λογος να φυγεις απο δω ειναι ωραια παρεα!!! αυτο το τανι- τανι με εκανε και μπηκα και εγω!! εμεις δεν προσπαθουμε και δεν θελουμε 3ο.

Μαρια τι εγινε εσυ;

Καντυ ολα τα συμπτωματα μερικες φορες μοιαζουν με την περιοδο. εγω αυτη τη φορα ημουνα 95 % σιγουρη οτι ειμαι εγκυος και τελικα αδιαθετησα. τελικα ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρη για κατι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Όπως βλεπετε ειμαι ακομα εδω,τι να κανουμε ειναι εξαρτηση πια,χαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: .

Καντυ μου καλως μας ηρθες.Ε καλα κοριτσακι μου,8 μηνες που προσπαθειτε δεν ειναι πολυ!!Αν δεν εισαι τωρα,που ευχομαι να εισαι,το καλοκαιρακι,στην ακρογιαλια δωστου ενα φιλακι και πηγαινε κοντα :lol::lol::lol::lol: !!!Το καλοκαιρακι λοιπον θα το ξεχασεις το θεμα παιδι και θα κανεις τανι τανι just for pleassure!!Ετσι νομιζω πιανει πιο πολυ!!!

Τιτινακι,τι να πω,δυσκολοι καιροι για αρραβωνες και για γαμους,αλλα καντο!!!!Ειναι ομορφη περιοδος και αυτη!!!

Georgi εχεις δικιο,κανουμε ωραια παρεα!!Παλι καλα που μπαινουμε εδω μεσα και ξεχνιομαστε και λεμε και καμια βλακεια γιατι αλλιως δεν περναει η ζωη με το αγχος και με τα προβληματα που μας φορτωσαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...και εγώ για το τάνι τάνι ήρθα.... :oops::oops:

Και εγώ το έχω ξαναπεί - κανονικά δεν πρέπει να είμαι εδώ αλλά μου άρεσε η παρέα σας και ήρθα..

Τόνια δεν είσαι μεγάλη για παιδί - εγώ όταν έπιασα τον Νώντα και έλεγα στον γιατρό μου ότι άργησα πολύ να κάνω παιδί μου έλεγε ότι ήμουν η μικρότερη που είχε εκείνη την περίοδο έγκυο...και τώρα που είμαι 34 μου λέει "34 και με ένα παιδί ήδη είσαι μια χαρά"

Λύστε όλα σας το προβλήματα, απολαύστε αυτές τις στιγμές που είσαστε μόνοι σας, κάντε σεξ για απόλαυση (αν και πάντα πρέπει να είναι για απόλαυση) και το μωρό θα έρθει εκείνη την στιγμή που δεν θα το περιμένετε. Καλοκαίρι έρχεται - είναι η καλύτερη περίοδος για σύλληψη. ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...και εγώ για το τάνι τάνι ήρθα.... :oops::oops:

Και εγώ το έχω ξαναπεί - κανονικά δεν πρέπει να είμαι εδώ αλλά μου άρεσε η παρέα σας και ήρθα..

Τόνια δεν είσαι μεγάλη για παιδί - εγώ όταν έπιασα τον Νώντα και έλεγα στον γιατρό μου ότι άργησα πολύ να κάνω παιδί μου έλεγε ότι ήμουν η μικρότερη που είχε εκείνη την περίοδο έγκυο...και τώρα που είμαι 34 μου λέει "34 και με ένα παιδί ήδη είσαι μια χαρά"

Λύστε όλα σας το προβλήματα, απολαύστε αυτές τις στιγμές που είσαστε μόνοι σας, κάντε σεξ για απόλαυση (αν και πάντα πρέπει να είναι για απόλαυση) και το μωρό θα έρθει εκείνη την στιγμή που δεν θα το περιμένετε. Καλοκαίρι έρχεται - είναι η καλύτερη περίοδος για σύλληψη. ;);););)

Καλα τα λες βρε κοριτσι μου,ετσι ειναι.Αθηνα μενεις?Σε ποιον γιατρο πας,πως τον λενε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!καντυ καντυ καλως ηρθες!

δεν προλαβαινω να σας πω τπτ,θα φυγω για δουλεια σε λιγο κ ο μικρος εχει κρεμαστει πανω μου κ φωναζει.θελει να του βαζω τραγουδια!θα τα πουμε το βραδυ η αυριο με ηρεμια.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ και παλι κοριτσακια!!!!Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια μου δινουνε κουραγιο!!!Τιτινακι και εμενα μου αρεσε η Καντυ Καντυ παρα πολυ οταν ημουν μικρη!!!Γιαυτο και το ψευδωνυμο...Παντως πιστευω οτι ενας αρραβωνας δεν ειναι και κακο..δεν ξερω βεβαια και την ηλικια σας αν συζειτε και απο οτι καταλαβα πρεπει να σπουδαζετε ακομα!!!!Βεβαια αυτο που εχει σημασια ειναι να ειστε καλα μαζι και ολα τα αλλα θα ερθουν!!!!το σκυλακι ειναι γλυκα γλυκα γλυκα!!!!Τονια μου γιατι να φυγεις απο το mammyland καλα δεν περναμε;;;ΚΑτσε λιγο ακομα..μολις ηρθα!!!!χαχαχα!! ;) Νinou..H αληθεια ειναι οτι και εγω θα ηθελα να χασω 5-7 κιλα γιατι αν μεινω εγκυος σιγουρα θα παρω και αλλα και δεν θελω να γινω σαν αγελαδιτσα!!!!Ασε που μετα δεν χανονται τα ρημαδια τα κιλα με τιποτα!!!!Ξεκιναω διαιτα απο Δευτερα!!!!Τονια μου σε ευχαριστω για τις γλυκες σου κουβεντουλες!!!!Η αληθεια ειναι οτι δεν προσπαθουμε και παρα πολυ και ο γιατρος αυτο μου ειπε και πρεπει να βγαλω το αγχος!!!!Επισης μου ειπε πως αμα δεν μεινω μεχρι το Δεκεμβριο τοτε θα μας βαλει σε διαδικασια εξετασεων!!!Aλλα απο οτι φενεται θα μου ερθει περιοδος μεχρι τις 24/5 εχω εντονα συμπτωματα περιοδου!!!!Πηρα τα hometest ωορηξιας..ξερει καμια σας να μου πει αν ειναι καλα;;;;ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ και σε εσας Ρανια και Ευγενια..!!!ΚΑΛΩΣ ΣΑς ΒΡΗΚΑ!!!!Φιλακια πολλα-Περιμενω νεα σας!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοοοοοοοοοοοοοοοοοο !!! γεια σου καντυ καντυ !! κ γω σε εβλεπα οταν ημουν μικρή χιχι :)

εμεις το παιδακι μας το πιασαμε εκει στο 8μηνο προσπαθειών με την πρωτη φορα που δοκιμασα τεστ ωορρηξιας (ψηφιακο της clear blue) !

α ρε georgi ! για σενα μπηκα ! ειμαι απιστευτα κομματια αλλα περιοδος που-θε-να ! εχω αρχισει να πιστευω οτι δεν εκανα ωορρηξια τελικα στις 29/4 ... γιατι το λενε κ τα τεστ : μπορει να ανεβει αρκετα η ορμονη LH ωστε να την εντοπισουν τα τεστ αλλα για διαφορους λογους μπορει τελικα να μην γινει τοτε η ωορρηξια αλλα μετα απο καποιες μερες !!! αλλιως δεν εξηγειται... αφου ηταν ΡΟΖ/ΜΩΒ το τεστ ! κ εγκυος δεν ειμαι... αρα πηγε να γινει κ δεν εγινε η ωορρηξια μου... τρεχα γυρευε τοτε ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ή ΘΑ γινει... :?

παντως περιοδο δεν εχω ακομα απο την αλλη φορτωθηκα αυτα τα 2-3 κιλακια ξαφνικά... ΔΙΑΙΤΑ εννοειται ! αντε γιατι πολύ θαρρος πηραν (τα κιλά !) :lol::P

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ !!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!επιτελους σ/κ!!!θα ξεκουραστουμε λιγακι...

μαρια ακομα η περιοδος εε??ξαναεκανες κανα τεστακι?αν κ οπως (νομιζω) σου ξαναειπα,επειδη ειναι οι πρωτες σου περιοδοι μετα το θηλασμο,θα εχεις ανωμαλιες.ετσι ημουν κ εγω.ειχα κανει κ χοριακη,ημουν σιγουρη πως ημουν εγκυος.πηγα κ στο γιατρο κ μου ειπε πως ετσι γινεται συνηθως μεχρι να ξαναστρωσει ο κυκλος,κανε υπομονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!Μαρια ξαναγραψε μου το ονομα σου γιατι συνεχιζω να μην σε βρισκω(τι λαθος κανω παλι η ξανθια,χαχαχα).Καντυ ετσι κοριτσακι μου,χωρις αγχος,χωρις στρες!!Ρανια επιτελους σκ δεν λες τιποτα!!!!!!Εχω να σας πω ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ αλλα απο Δευτερα,καθως ειναι και το αγορακι μου εδω και δεν μπορω να γραψω ανετα!!!!!Φιλια σε ολες!!Παμε ποδηλαταδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ti kanete?sk irthe kante kati na xalarwsete kai na perasete kala..emeis pigame sto giatro thn tetarti kai ola kala eytixws..o organismos einai kathola etoimos... kai xthes adaithetisa alla kathoti einai i prwti periodos meta ton "toketo" mexei rimaksei..treli aimoragia kai ponos...na dw twra poses meres tha kratisei giati kati mou leege kai o giatros kai i aderfi mou oti i prwti periodods mporei na kratsei arketa..tha doume..apo vdomada tha paroume kai tis istologikes kai paoti mas eipe atypa i genetistria einai ola kala opote efyge ena varos kai poa kei...twra peite me trelli alla wres wres den me parhgorei to gegonos oti den exoume kanena provlima lla parolayta sinevei ayto sto mpempako mou..telospantwn ayta einai ta psixologika pou me pianoun..opws kai twra pou mou thn exei dwsei pou einai adiatheti meta apo tosou mhnes pali...telospantwn toulaxiston twra tha mporoume na ksanampoume sto paixnidi...gia na doume..koritsia apovalete oso mporeite to agxos kai ola tha ginoun me to kalo :)) gia oles mas to eyxomai!!filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου η κουνιαδα μου το πρωτο της παιδι το εκανε στα 37!!!!!εχουν αλλαξει τα ορια πλεον...

κ εγω ηθελα να κανω παιδακι πιο μικρη μεχρι τα 25 αλλα δεν εβρισκα τον σωστο πατερα :lol::lol::lol::lol:

καλιο αργα παρα ποτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!Λοιπον σημερα που ειχα λιγο χρονο επειδη ειναι σκ και δεν δουλευω εκατσα και διαβασα ολο το "θεμα" για να σας γνωρισω καλυτερα γιατι δεν ειχα προλαβει να τα διαβασω όλα!!!Ειμαστε και πολλες ρε παιδι μου και δεν ξερω αν θα τα καταφερω να σας θυμηθω ολες..Για να δουμε,θα τα καταφερω;;;;Αν κανω κανενα λάθος η αν ξεχασω καμία συγχωρεστε με!!!! :) Λοιπον ξεκιναω:

Teri: Καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι!!!Συνεχισε την προσπαθεια και μην το βαζεις κατω!!!Τα hometest πως τα βλεπεις;;;Τα πηρα και εγω...

Valentinapar: 16 μηνες προσπαθεια ε;;;;καταλαβαινω...ο γιατρος τι σου λεει;;;

G.KKRIS :Ολες μαζι στην προσπαθεια έτσι;;;αχ βαχ που θα παει...;;;

xara 22:Καλησπερα και σε εσενα Χαρά μου!!!

Μαργαριταμαμ : Πως σου φαινονται τα hometest?

mikroulaxristos Eugenia Elenakos Ρανια 28 georgi79 happy este Andria demie 14 Maria+Fotis :Γεια σας μανουλες...!!!Χαιρομαι που σας γνωριζω!!!Ελπιζω γρηγορα και με ενα 2ο η 3ο παιδακι!!!

Daskind, Οurania και kazokou :Μην το βαζετε κατω και εσεις!!!

xtinaki : Λυπαμαι παρα πολυ ειλικρινα για οτι συναιβει!!!Εισαι πολυ δυνατη ομως και θα το ξεπερασεις κοριτσαρα μου ολα θα πανε καλα θα δεις και σε λιγο καιρο και εσυ θα δεις την κοιλιτσα σου να φουσκωνει...!!!Κουραγιο και υπομονη!!!

Ninou : Το σκυλακι σου ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!Οσο για την πεθερα σου θα μεινει πολυ;;;Τουλαχιστον τα πατε καλα;;;

Νyχterida :Πες μου και εσυ την γνωμη σου για τα hometest!Eλπιζω να ειναι καλα γιατι μια φορα ειχα παρει τα clearblue και περα απο οτι κανουν 57 ευρω στο τελος δεν βρηκα και την ωορηξια μου! :P Μαλλον ειχα κανει και εγω τη βλακεια μου γιατι βιαστηκα και το ξεκινησα νωριτερα απο οτι επρεπε!!!

Τitinaki : Τιτινακι εισαι μικρουλακι 18 χρονων και το ιδιο και το φιλαρακι σου!!!!Ζησε την ζωη σου κουκλαρα μου και περνα καλα και για ποιο σοβαρα σκεψου μετα τα 25!!!Αυτα τα χρονια δεν ξαναερχονται..πιστεψε με και πρεπει να τα ζησεις εντονα!!!!:)

Tonia : Γραφεις πως εισαι 32 και ο συζυγος 37...Μια χαρα ειστε στην καλυτερη ηλικια!!!!Τι να πω και εγω που ειμαι 32 μισο και ο συζυγος 43 (αν και δεν του φενεται καθολου μοιαζει με 38)..Δεν το καθυστερησαμε και εμεις καθολου αλλα καμια φορα και αυτα ειναι τυχερα!!! Αφου δεν καθετε 8 μηνες τωρα τι να κανουμε;;;Οσο αγχωνομαστε και σκεφτομαστε αρνητικα χειροτερα ειναι!!!Ουτως η αλλως απο οτι θα ξερετε ακομα και ωορηξια να εχεις εχεις πιθανοτητα 24-25% μου ειπε ο γυναικολογος μου!!!Ηθελα να ηξερα μερικες ρε παιδι μου πως πιανουν με την πρωτη και τη δευτερη!!!Με την μυρωδια τα πιανουν ρε παιδακι μου; ;) Για αυτο αποφασισα να παρω τα hometest και αν μεχρι το Δεκεμβριο δεν γινει κατι μετα παμε για ψαχουλεματακι!!! :| Και περιμενω και περιοδο εως τις 24/5 και εχω πεθανει απο την πεινα και πρεπει να το βουλωσω το στοματακι μου!!!Απο Δευτερα σωστη διατροφη γιατι πρεπει να φυγουν τουλαχιστον 5-7 κιλα!!!

Natata Θελω και την δικια σου γνωμη για τα hometest...Και εγω το ιδιο παθαινω με τον συζυγο...οποτε πρεπει να κανουμε τανιτανι δεν τανι και οποτε δεν πρεπει τοτε τανιτανι..Ειναι και τα ωραρια μας περιεργα στη δουλεια ,κουραζομαστε πολυ ,υπαρχει και αρκετο αγχος και πολυ αντιθετες βαρδιες μερικες φορες που εχω χασει πολες φορες και την ευκαιρια να γινει τις μερες που πρεπει να γινει γιαυτο ισως δεν μπαινει και "το νερο στο αυλακι"που λενε.. :roll: Αχχχχχ αυτα τα μπουρδελοσπερματοζωαρια!!!Αυτα φταινε για οοολαααα!!!!χαχαχα!!! :lol: Ελπιζω να μην σας κουρασα!!!Φιλια πολλα-Καλο σκ!!!Περιμενω νεα σας και ευχομαι σε ολες καουραγιο και γρηγορα με ενα παιδακι!!!! :) :) :) :) ΒΥΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Καντυ στην παρεα μας!!!χαιρομαι που διαβασες ολο το θεμα.. :D εγω δεν εχω παρει τεστακια hometest. εχω παρει απο το ebay One step ovulation test..και οσο τα εχω δοκιμασει ειναι ακριβειας..με υπερηχο το τεσταρα!40 τεστ 12 € μόνο..αυτο το μηνα ειχα 14η μερα ωορηξια..ειμαι στην αναμονη και εγω ;) Γεια σας κοριτσια!!!!Μπορει να μην γραφω καθημερινα,λογω χρόνου,αλλα σας διαβαζω συνεχεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...