Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΝΟ 2 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μόλις τώρα έγραφα μήνυμα και σε ρωτούσα Sweety.

Μπράβο, τι καλά!!!!

Πολύ καλή επιτυχία να έχεις!!!!!

Όλα θα πάνε καλά!!!

Ξεκούραση και ηρεμία τώρα και τα καλύτερα έρχονται σε λίγες μέρες!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Sweety! Με το καλό να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Καλό φαγητό και πολύ ξεκούραση!!! Όσο περισσότερο μπορείς μείνε ξάπλα! Καλό θα κάνεις κακό δεν κάνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!! :D:D:D .ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΛ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!SWEETY ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!!!ΜΕ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΑΤΕ!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ευούλα!!! Συγχαρητήρια!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις και να έρθει με το καλό ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Sweety και στα δικά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Eva!!!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd

Είδες που τελικά είχαμε δίκιο και άδικα στενοχωριόσουνα?????

Άντε Sweety να ακούσουμε ευχάριστα και από σένα!!! Πότε με το καλό θα κάνεις χοριακή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα Εύα μου!

Να υποθέσω ότι την έκανες στο ίδιο εργαστήριο;

Μην πέφτεις από τώρα, δες τι θα σου πει κι ο γιατρός σου...

Οκ, δεν είναι το καλύτερο, σε καταλαβαίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητεύεσαι Εύα, μίλα με τον γιατρό σου να σε καθοδηγήσει...μπορεί τα πράγματα να μην είναι τόσο άσχημα όσο πιστεύεις...και ξεκουράσου, μην κάνεις τίποτα!!! η ξάπλα μπορεί να βοηθησει να κρατήσεις το σπορακι σου, παλεψε το και μην χανεις τις ελπιδες σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευούλα πολύ κρίμα κοριτσάκι μου, αλλά μην απογοητεύεσαι! Μίλησες με το γιατρό σου; Έκανες τις χοριακές στο ίδιο εργαστήριο;; Θα περιμένουμε νέα σου! Ελπίζω κι εύχομαι να είναι όλα καλά! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΤΑΝΑΧΟΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ .ΤΟΝ ΠΙΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ Ε?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ Ε?ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΕΥΑΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ,ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΑΝ ΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΟΡΗΣΕΙ.ΕΓΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΑΚΟΜΑ.ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΧΤΕΣ!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΠΙΟ ΣΥΝΙΔΙΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ...ΝΑΥΑΓΗΣΕ!!!!!!!! :(:(:( .ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΜΟΝΟ 6 ΜΟΝΑΔΕΣ.ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΔΗ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΕΙ.ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου τι να σου πω κοριτσι μου... δεν υπαρχουν λογια παρηγορητικα...παρα μονο η ελπιδα πως αφου τα καταφερες και εμεινες εγκυουλα, την επομενη φορα θα καταφερεις να κρατησεις και το μωρακι...

Μην απογοητευεσαι, αν και ξερω πως ειναι δυσκολο... μην ριχνες ευθυνες σε σενα, εσυ εκανες το καλυτερο δυνατο...σκεψου πως τυχαινουν και πως ισως εγινε για καλο γιατι μπορει το μωρακι να μην ηταν υγιες...συνηθως ο οργανισμος αποβαλλει ο,τι δεν θεωρει υγιες... παρε λιγο τον χρονο σου και μολις ηρεμησεις θα δεις οτι εχω δικιο...και τοτε θα τα καταφερεις ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ AGGELIKA MOY ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΗΝΕΙ.ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΧΑΡΑ????ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΤΑΛΕΠΩΡΕΙ ΤΟΣΟ?ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ?ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ?ΠΟΣΟ ΣΥΝΙΔΙΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ???ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝΕ?ΗΡΩΝΕΙΑ!!!!ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΕ ΕΚΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΔΙΝΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ Η ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΓΕ??????????ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eva μου ότι και να σου πούμε είναι λίγο και καταλαβαίνουμε όλες εδώ πόσο άσχημα αισθάνεσαι......

Μην σκέφτεσαι για όσες δεν θέλουν παιδάκια και κάνουν αυτό που κάνουν, μην αναλώνεσαι σε αυτό και μην ψάχνεις δίκαιο και άδικο...μόνο στεναχώρια θα προκαλέσεις στον εαυτό σου.

Μάζεψε τις δυνάμεις σου και προχώρα, σκέψου το επόμενο σου βήμα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, Ευάκι μου, μην ψάχνεις τα "γιατί" καλό μου, τουλάχιστον όχι ακόμα.

Ηρεμήστε, ανασυγκροτηθείτε και την επόμενη φορά εύχομαι να είναι όλα καλύτερα!

Το θετικό είναι ότι ενεργοποιήθηκες, μην το ξεχνάς! Αυτό κράτα, ναι μάτια μου;

Φιλιά και μια μεγάλη αγκαλιά κι από μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι eva. Oμως είναι καλύτερο που κατέβηκε η χοριακή τώρα από το να γινόταν αυτό αργοτερα. Και το λεω αυτό γιατί συνηθως με μικρές χοριακές χρειάζεται πολύ συγκρατημενη αισιοδοξία γιατί σημαινει στην καλύτερη περίπτωση ότι εμφυτευτηκε αργα και στη χειρότερη ότι δεν αναπτύσσεται σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά κοριτσάκια! Του χρόνου το Πάσχα όλες μανούλες εύχομαι!

Ευούλα πολύ λυπάμαι για την εξέλιξη που είχες! Κρίμα κοριτσάκι μου! Κράτα το θετικό όμως ότι έστω και για λίγο πιάστηκε! Την επόμενη φορά θα έρθει για να μείνει το νινάκι!

Sweety εσύ τελικά έκανες χοριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω Εύα μου να είσαι καλύτερα και να πέρασες καλά στις γιορτές!!!

Μην ψάχνεις τα "γιατί" του Θεού γιατί δεν πρόκειται να πάρεις απαντήσεις αλλά ούτε και να καταλάβεις... να ήξερες πόσες φορές έχω αναρωτηθεί κι εγώ...ίσως δεν ήταν η ώρα σου ακόμη, ίσως ήταν η σειρά να γίνει μανούλα κάποια άλλη κοπέλα που προσπαθεί πολλά πολλά χρόνια ή ίσως απλά να έτυχε...και τελικά κατέληξα ότι κάποια στιγμή θα τα καταφέρω κι εγώ...μπορεί κάποιες κοπέλες να τους έρχεται απλόχερα αυτό το θείο δώρο αλλά αυτό δε σημαίνει κάτι... ίσως εκείνες αντιμετωπίζουν κάποιο άλλο πρόβλημα, το οποίο δεν το έχω εγώ...ποτέ κανείς μας δεν έχει τα πάντα...

Μην χάνεις την πίστη σου και όλα θα πάνε καλά την επόμενη φορά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ λυπάμαι και για σένα Sweety...μακάρι να σταματήσουν εδώ τα αρνητικά..

Τι έγινε βρε κορίτσια????

Μήπως μας μούτζωσαν ή μας μάτιαξαν?????

Άντε να ξορκίσουμε το κακό και να αρχίσουν τα θετικά!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SWEETY ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕ Ο ΘΕΟΣ ...ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.ΤΑ ΛΕΩ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΙΓΟΡΙΕΜΑΙ.ANGELIKA ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΙΩΣ?Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΕΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΛΥ ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕΤΑΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΟΜΟΝΗ.....ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΛΑΜΕ ΣΤΙ ΙΔΙΟ SITE ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΓΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΑΣ!!!ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα μου να είσαι σίγουρη ότι θα έρθει η σειρά σου και θα γίνεις μανούλα και όχι απλώς να το ελπίζεις!!!!

Θα τα καταφέρουμε κι εμείς και μετά όλη αυτή η ταλαιπωρία θα μας φαίνεται τόσο μακρινή, που σχεδόν θα την ξεχάσουμε...

είναι λογικό να έχεις διακυμάνσεις στην διάθεση, αλλά μέρα με την μέρα θα τα καταφέρεις και θα κοιτάξεις μόνο να επικεντρωθείς στην επόμενη προσπάθεια!!!!

Ίσως κάποια στιγμή να πήγαινες και στο γιατρό σου να σου πει τι μπορεί να έφταιξε, μήπως χρειάζεται να γίνει κάποια επιπλέον εξέταση.

Πάντως αυτό που έχει σημασία και μετράει είναι ότι όλες μας θα τα καταφέρουμε!!!!

Μπορεί να δυσκολευτούμε αλλά θα γίνει!!!!

Να με θυμάστε!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...