Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΥΠΝΗΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΣΤΟΥΣ 11 ΜΗΝΕΣ. ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 9,5 ΘΗΛΑΖΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΛΕΙΠΕ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ... ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ...

Η ΔΚΗ ΣΟΥ Μινι ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ... ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ... ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ... ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΣΤΟΥΣ 11 ΜΗΝΕΣ. ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 9,5 ΘΗΛΑΖΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΛΕΙΠΕ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ... ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ...

Η ΔΚΗ ΣΟΥ Μινι ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ... ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ... ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ... ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα & από εμένα.

η μικρή μου(παρά 2μέρες)3μηνών,δεν έχει ξυπνήσει πολλές φορές το βράδυ.Όταν το κάνει της δίνω χαμομηλάκι (του βουνού) & αυτό είναι.

Καλό κουράγιο Τζένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα & από εμένα.

η μικρή μου(παρά 2μέρες)3μηνών,δεν έχει ξυπνήσει πολλές φορές το βράδυ.Όταν το κάνει της δίνω χαμομηλάκι (του βουνού) & αυτό είναι.

Καλό κουράγιο Τζένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...