Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΟΛΥ ΑΦΗΡΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΥΜΑ.ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΨΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΚΙΤΡΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΝΤΟΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ θα γίνει πιο φυσικό απλά δεν έχω και πολύ σταθερό χέρι με το ποντίκι και προσπάθησα να το κάνω στο photoshop. Το κίτρινο θα είναι απαλό απλά πρέπει να προσέξω γιατί είναι οριακά τα χρώματα αν το κάνω πολύ απαλό μπορεί να μην φαίνεται καθόλου να μπεζίζει δηλαδή. Το γαλάζιο μου βγήκε λίγο τιρκουάζ μου φαίνεται και μένα στην εικόνα μάλλον επειδή το φορουμ έχει γαλάζιο background. Σκέψου ότι το γαλάζιο θα είναι περίπου όπως το γαλάζιο background του φορουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansy mou twra den mporw na kanw plhrh perigrafi to thematos giati prwi prwi marh kiesy de mou vgainei!!kala den eipa oti to kanw kathe wra me thn idia eyxaristisi alla tis perissoteres fores to eyxaristiemai i alitheia einai veveia kiegw thelw na eimai full xalari opote ena pothraki voithaei parapanw!!twra to na kanw mono ayto kai meta egw na menw me to poulaki sto xeri den to sizitw kiemena meksorgizei opote twra kommena kiayta giati egw ti eimai makakas??xaxaxaxaxaxaxa kala oso gia ta ypoloipoa pou aneferes(tis poutanes k.t.l.)tha tou ta edina sto xeri!!!toso apla!!akou ekei...otan theloume paidi na eimaste proetoimasmeni gia ola..emeis diladi pou ravame ton alimono genika(emetous.kaoures.katourhma.k.l.p.)kai exoume kai thn apoxi ti eimaste zwa???aaaa ta phra prwi prwi!!xaxaxaxax

aleka mou na sou pw tin alitheia to skeytomastan gia politiko alla ta oikonomika mas den voithousan...kai na fantasteis oti 50-60 atoma einai oi polloi stenoi syggeneis mas e!!!fantasou ston thriskeytiko..an kai i alitheia einai oti kati tha mazepsoume apo dwra(exw hdh erwtithei aptous perissoterous.. ;)

rapanaki mou nai pourno pourno shmera!!!nai mwre thelw siga siga na ksepetw tis duoleies mh mou meinoun ola mazi..eytixws tha exei adeia kai i manoula kai o antroulis pao vdomada opote tha exw poluuuuuuu voitheia!!

re este mou ksereis pou mporw na th vrw ayti ti sfhna??pws tha thn psaksw??aaxxx tha me swseis an mou peis!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΑΛΑΖΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟ.ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΩ VETEX ΗΤΑΝ.ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki αγοράζεις εσύ από εξωτερικό? Να σου δώσω το ίδιο που πήρα κι εγώ αλλά μόνο με την σφήνα.

Αυτή λέω. http://ecx.images-amazon.com/images/I/5 ... SS400_.jpg Την οποία την έχει εδώ. http://www.amazon.co.uk/By-Carla-Sleep- ... 850&sr=8-2 Το υφασματάκι βγαίνει και πλένεται στο πλυντήριο σαν μαξιλαροθήκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ θα μου δώσει το χρωματολόγιο ο μάστορας και θα διαλέξω τότε. Άσε που θα πάρει δείγμα να μου το δείξει πρώτα πάνω στον τοίχο. Το γαλάζιο το θέλω απαλό για να παραπέμπει στο γαλάζιο του ουρανού. Δηλαδή το κάτω κιτρινομπεζ της άμμου θα είναι το χώμα-έδαφος που ζούνε τα ζουγκλοζωάκια και το γαλάζιο ο ουρανός, οπότε το κάτω πρέπει να είναι πιο έντονο από το πάνω για να φαίνεται η διαφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.irabebe.gr/category/21/maxilari-thilasmou

ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΟΛΑ;ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΡΟΖ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΝΒΑΤΙ ΤΗΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου αρέσει και το λιλά. Αλλά γιατί δεν παίρνεις κάτι ουδέτερο μήπως βάζεις και τον μπέμπη επάνω για θηλασμό. Με τόσο ροζ θα συγχυστεί το παιδί :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟ ΛΙΛΑ;ΚΟΙΤΑ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΑΖΩ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΑΝΤΟΧΗ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΕΝΘΥΝΣΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil::evil::evil: εχω νευρα εχω νευρα εχω

λοιπον εβαλα τα ατελειωτα πλυντηρια μου, κατεβασα κουρτινες και οτι σχετικο θα βαψει απο το δωματιο (μονο τα αυτοκολλητα φοβαμαι να ξεκολλησω) και καθομαι και απολαμβανω πρωινο! ξυπναει ο κυριος μου λεει παμε για ψωνια.... ψωνιζουμε και παμε στο μαγαζι με τα χρωματα.... διαλεγουμε το μπλε αφου ξεραμε το κωδικο αλλα δεν ειχε βενταλια να διαλεξουμε το γκρι τα νευρα μου μεχρι το ταβανι!!!! εψαχνα εψαχνα σε αλλα χρωματολογια αλλα χωρις το συγκεκριμενο κωδικο δεν μπορω να δημιουργησω και φυσικα ο αντρας μου μου λεει "τι σκας εγω δεν θελω ασημι" νευρααααααα

επιστρεψαμε σπιτι τακτοποιησα τα πραγματα και μου λεει φευγω παω για κανω ηλιοθεραπεια και εχω ενα δωματιο αναστατατο, ολα τα μπαλκονια γεματα ρουχα πλυμμενα, και τα μπιμπελα και τα σκατουλακια απο δω και απο εκει! εεεε ετσι τα παραταω και εγω και παω στη κουμπαρα μου για καφεδακι..... αλλα πριν παω θα παω σε αλλο μαγαζι να δω γκρι.... απλως επειδη ειμαι γατονι θα βαλω σε χαρτι λιγο απο τη μπλε μπογια και θα την παρω μαζι μου ωστε να το δω κατευθειαν να το συνδυασω και ας ειναι αλλη εταιρια!

εμενα μου αρεσει το ροζουλι νανσουλα μου!!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολες!

Λειπει η μικρή με τους γονεις μου στις κουνιες και βρήκα χρονο να σας διαβάσω και να γράψω...

Αμαλια ωραια τα χρωματάκια για το ζουγλοδωμάτιο. Οσο για το μαξιλάρι μηπως ειναι λιγο τεράστιο. Εγώ αυτο που έχω μοιαζει με το πρώτο που έβαλε η este σε μήκος αλλά δεν ειναι τοσο φαρδύ πιο στενό και ειναι και πολύ μαλακο, γιατι εχω δει και κάποια που ειναι πιο σκληρά. Δεν το έχω κατεβάσει ακομα αλλά σε λιγες μέρες θα το χρειαστώ σιγουρα, το ειχα πάρει απο το premamam αλλά δεν θυμάμαι την μάρκα.

Λια καλοριζικό το καροτσάκι σας θα ευχαριστηθει βολτες ο μπεμπάκος σας με αυτό. Καλά αποτελέσματα και με την καμπύλη.

Χριστινάκι καλές ετοιμασιες για τον πολιτικό, μια βδομαδούλα σου έμεινε

Αλέκα ετοιμασιες και εσύ φουλ με το δωμάτιο, άντε καλά βαψιματα.

rapanaki καλά να ειναι το μωράκι σου αλλά σας το κρατάει για έκπληξη μέχρι την β επιπέδου, υπομονή λοιπον λιγες μερούλες ακομα. Ευτυχώς δεν πονάω σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, έπεσα με τα γονατα και έβαλα και τα χερια οποτε δεν χτύπησα κάπου στο σώμα.

este αφού θα ειναι πιο ανοιχτά θα ταιριάξουν πολύ ωραια τα χρωματάκια, τελειώνεις και εσύ με το δωμάτιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ο καφες γιοκ!!! ειχε δουλεια η φιλεναδα μου και ξαναγυρισα σπιτι.... βρηκα τελειο γκριζακι σε ενα μαγαζι που μου εκανε κλικ κατευθειαν και πηρα το συζυγο τηλ και του ειπα πηγαινε να το δεις και τι απανταει "σημερα δεν θα βαψω, θα ξυσω και θα στοκαρω".... ρε χριστιανε μου μια χαρα ειναι το ροζ το στοκαρισμα τι το θες???? αχ αντρες και θελουν μετα και τρελιτσες.... αν παραδειγμα σημερα το τελειωνε μια πιπατσου θα την επερνα ευχαριστως.... και αφου δεν θα το βαψει ας μεινει με το ονειρο!!!!!

αριαδνη τι εγινε ποτε θα ξερουμε το σπορακι σου....

ραπανακι μου ειναι κορη ντροπαλη γιαυτο σου κανει τσαλιμακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, δεν έχω προλάβει ακόμα να σας διαβάσω,ελπίζω να είστε όλες καλα!!!

Και ναι λοιπόν, ολα πήγαν πολύ καλά και εχουμε εναν κορίτσαρο πολύ ντροπαλό!!!Όλο νάζια, όλο κρυβόταν, 35 λεπτά η β΄επιπέδου, μετά βόλτα μπάς και αλλάξει θέση και άλλα 20 λεπτά μετα!

Μου έφυγε ένα άγχος που πήγαν όλα καλά!!!

Σας φιλώ. πάω να σας διαβάσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!η ντελφιν χαθηκε 2 μερες!ελπιω το σκυλακι της να ναι καλα!

αλέκα σευχαριστώ πολυ πολυ που εκανες τον κοπο να πας!σαρεσε αυτη η προικα απο κοντά ε??κατσε ναποφασίσω και θα σου πω!

τι να πεις για τους άντρες!υπομονη!ευτυχως ο δικος μου εβαψε με χαρα το δωματιο της μπουμπους και γρηγορα!

μπράβο αριαδνη με τη β επιπεδου!

φιλακια σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα σου χάλασε τα σχέδια ο αντρούλης σου σήμερα...αχ και να τα έχεις και ολα τα πράγματα έξω με ολο σου το δικιο να έχεις νεύρα.

Αριάδνη κοριτσαρος τελικά μπράβο που πήγαν ολα καλά θα ηρέμησες αρκετά μετά!

Νάνσυ απο χρωματάκια ειναι ωραια και τα δυο οποιο θες πάρε άλλωστε αυτο δεν νομιζω οτι έχει να κάνει τοσο με το φύλο απλά θα σε βολέψει εσένα τώρα στον ύπνο και μετά να τα στηρίζεις στον θηλασμο.

Κοριτσια για το δωμάτιο εγώ νομιζώ θα ειμαι η μονη που δεν θα κάνει τιποτα. Μου αρέσουν πολύ οι ιδέες σας και έτσι ειπα να σας γράψω και εγώ τι έχω στο μυαλο μου. Τους τοιχους τους έχουμε λευκούς και τα περισσοτερα πραγματάκια (κορνιζες, φωτιστικό, κουρτινοξυλο, κουρτινα) έχουν ασημή ή γκρι λεπτομέρειες, οποτε ειναι αρκετά ουδέτερο και για τα δυο. Κατάφερα λεγε λεγε τοσες μέρες και έπεισα τον άντρα μου να βγάλουμε και την τεράστια βιβλιοθήκη απο το δωμάτιο. Το μονο που σκέφτομαι ειναι ισως στους δυο τοιχους, που θα ειναι στον έναν το κρεβάτι της Αγγελικής και στον άλλο η κουνια και η αλλαξιέρα του μικρού, και που κάνουν γωνια μεταξύ τους να βάλω τιποτα αυτοκολλητα ψηλά. :roll::roll: Πως σας φαινετε σαν σκέψη θα βρω πάλι τιποτα ουδέτερα και σε απαλά χρωματάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα επειδή έχει χρώμα από κάτω είναι απαραίτητο να περάσει πάλι στόκο γιατί θα σου βγει μάπα το χρώμα που διάλεξες.

Αριάδνη συγχαρητήρια. Είδες που δεν ήταν τίποτα? Να σου ζήσει ο κορίτσαρος.

Kangaroo μια χαρά θα είναι. Πιστεύω ότι τα αυτοκόλλητα ομορφαίνουν πολύ το δωμάτιο. Κι εγώ δεν θα βάλω πολλά ίσα να γίνει πιο μωρουδιακό-παιδικό-παιχνιδιαρικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou... egw apo to prwi hmoun eksw gia douleies k twra arazw k sas diavazw... aleka mou se katalavenw k egw otan arxizw na kanw kati k mou allazei ta sxedia ta pernw sto kranio.. gia ton kumatismo tha mou areze polu .... k ta xrwmata tis lia k tis este mou aresan... ax arxizw na zhleuv k egw thelw makari na eixame dwmatio gia ton mpempi na to diakosmisoume :(:( alla pou tha paei den tha allaksw spiti?

xtinaki sfina uparrxei k sta jumbo teteio...

aleka egv pou eida karotsia sto jumbo den mou aresan katholou k to krevati pou eixe itan megalo k dustuxos den exoume xoro, oute emena mou polu aresei toso aplo alla einai to mono pou vrikame mikro k voliko.... ola osa mou arezan zouzouniarika htan megala polu :|:|:(:( auta mou aresan alla... http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=3570180 http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... d=1254039#

rapanaki sumfwnw me aleka koritsaki einai k sas kanei ntropalitses...

nansy k emena to teleutaio mou arese... oso gia tis epithimies twn antrwn mia xara antexoun k autoi den pathainoun tpt apla theloun na to paizoun oti k kala autoi exoun perissoteres anagkes apo mas kourafeksala....

ariadnh mou na xairesai to koritsaki sou mathate epitelous k to mustiko....

este me to kalo na guriseis spiti sou k na arxiseis k esu etoimasies...

katerinaki tha einai wraio ta autokolita dialekse pia sou aresoun na mas deikseis..

den thimamai alla na sxoliasw... koritsia exei anevei o mikros panw panw k me piezei sto stomaxi me to zori efaga.... aaa den thimamai an sas eixa pei oti den tha exw bibliario otan gennisw? piga simera k to ekana apo maio tha to exw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!τι κανετε;

εχω να μπω κατι μερες αλλα με μια γρηγορη ματια ειδα οτι γραφετε ολες για τα δωματια κ επειδη δε θυμαμαι ποια γραφει τι,συγνωμη αλλα δε μπορω να σχολιασω κατι..

εμεις καλα ειμαστε,τη δευτερα ξεκιναω δουλεια κ το σκεφτομαι απο τωρα πως θα παω παλι,καλοεμαθα τοσες μερες.

σημερα θα παμε το απογευμα να παρουμε ενα δωρο για τον γιο της νονας μας που γιορταζει τη κυριακη κ μετα θα παμε κ εκκλησια.

ακριβως σε ενα μηνα εχω β επιπεδου,αντε να περασει ο καιρος,εχω αγωνια.

αυτα τα λιγα κ απο μενα,ευχομαι ολες να ειστε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα, αυτες τις μερες δουλεψαμε εντατικα για το δωματιο της μικρης και μπορω να πω οτι ειμαστε σε πολυ καλο δρομο! αμεσως αποφασισαμε χρωματα και ηρθαν πριν κατι μερες και μας το βαψανε! η κουνια θα ερθει την αλλη βδομαδα και κλεισαμε και παραγγειλαμε και καροτσι!

εχουμε παει στο ικεα και πηρα μια συρταριερα που λογικα θα βαλουμε στρωματακι πανω για να γινει αλαξιερα! πολυ ομορφη και αυτη! εχει γινει πολυ ωραιο, και το χρωμα μου αρεσει πολυ!

μας εφερε η μαμα μου ενα φωτιστικο και ταιριαζει πολυ, θα το κρεμασουμε και αυτο! πηραμε καποια ρουχαλακια απο το mothercare και θα ξανα παμε σε μαγαζια γιατι μας λειπουν πολλα ακομα πραγματα

Την παρασκευη που μας περασε ειχα τα γεννεθλια μου και ολα τα δωρακια που πηραμε ηταν για την μπουμπου! το καταυχαριστηθηκαμε :D μου φερανε και εναν αποστειρωτη, τι λεει? ειχε καμια σας? βολεψε ή να παω να παρω κατι πιο χρησιμο!

Μπουκαλι ποσα θα χρειαστω για αρχη? εχω σκοπο να θηλασω αλλα αν τυχει τιποτα?

Σημερα πηγα για την καμπυλη ζαχαρου, το μονο που με ταλαιπωρησε ηταν οι τοσες ωρες χωρις φαι :lol::lol: ελπιζω να εχω καλα αποτελεσματααααα

πω πω επεστρεψα με 300 ερωτησεις, συγνωμηηηηη :oops::oops: !

εχω φουσκωσει αρκετααααααααααααααα! παω σαν νταλικα :lol::lol:

Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου εγω ειχα αποστειρωτη κ επειδη θηλασα 1μιση μηνα με βολεψε παρα πολυ.κ οσο για μπουκαλια ειχα παρει δυο,ενα της νουκ κ ενα κικο κ εγω ειχα σκοπο να θηλασω αλλα λογω του οτι ο αντωνης μου ειχε αλεργεια στο αγελαδινο γαλα,τελικα αναγκαστηκα κ εδωσα ξενο ειδικο υποαλεργικο,οποτε πηρα κ αλλα μπουκαλια,αν θυμαμαι ειχα η 5 η 6,αλλα τα πηρα εφοσον αρχισα το ξενο.για αρχη ειναι υπερβολη να παρεις τοσα εφοσον δεν ξερεις αν τα χρησιμοποιησεις.παντως ο αποστειρωτης με βολεψε γιατι εβαζα μεσα κ πιπιλες κ κανενα παιχνιδακι που μπορει να μασουλαγε οταν πηγε 3 με 4 μηνων.βεβαια καποιοι χρησιμοποιουν κ κατσαρολα κ νερακι βραστο απλα εγω το ειχα κ σαν χωρο αποθηκευσης για ολα αυτα.κ μενα δωρο μου τον ειχαν κανει οταν γενησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...