Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

kalimera koiloumpitses mou... popo mia mera eleipsa k diavazw edw k duo wres.. loipon

aleka ama mporouses ontws tha to epairnes... egw xthes elega ton antra mouna parw to laptop mazi k kontepse na me sfaksei gt den tha exei autos meta sto spiti...afou ta koanonisate ola mpravo vlepw tha eisai k apo tis prwtes..

elena polu omorfh h kounia k se kali timi...

xtinaki me to kalo o gamos... gia politiko les?

maraki mou k emena me paithainei i plath omws den mporw na koimithw, perastika euxome

delphine mou krima to sulaki opws eipe k i elena min viasteis na pareis apofasi afou vlepeis oti prospathei tha ta kataferei, etsi itan to skulaki tou antra mou to xtupise amaksi emeine paralito k epetha k egkefaliko k oloi legane oti den tha ta kataferei k krima einai na talaiporitai alla ta katafere k itan mia xara...

ax den eiste kala egv pou ton parakalaw k den mou kathetai? arxisa na kleinw sumfwnies pia mpas k alla...

anth mou na sou zhsei to koritsaki sou.... egw pali eimai i moni pou ithela gia prwto agoraki?

katerinaki pali kala den xtupisate na prosexete ontws exoun ginei oi dromoi xalia....

kikitsa k emena i panta me to poua mou arese polu makari na breis...

ta apotelesmata apo tis kampules kala mou fainontai k gia aimatokriti min anusuxeitai...

ax nansy pali kala pou den vgike popo pws exoume ginei etsi fovase na vgeis eksw pia..

twra ta dika mou ekana xthes to fagaki k etoimazomastan na vgoume gia psonia alla mas piran apo to xwrio til oti hrthe ena xarti pou perimename sto dimarxeio k fugame kateutheian gia ekei sto gurismo pigame k sta magazia telika kataluksame se krevataki k karotsi k koitaw gia pantes gt autes pou eixe ekei den mou aresan... apo agores pirame mono ena paixnidaki pou diafimozoun ena alogaki tis thalasas me mousikoula gia ton mpempi kanonika alla posi wra to epeze o allos o mpempis pou exw edw pera.... psofisame xthes alla eutuxws katakuksame opote to treksimo teleiwse twra menei na pame na ta kleisoume k na ta paroume... stin teliki tzampa ekana to fai xthes gt fagame k sto xwrio opote emeine gia simera an k emena den mou aresei to sugkekrimeno otan menei gia deuteri mera...

nansy exeis dikio se auto k emena me ekrakse o antras mou gia ti fwto exw den exw emafanisei oti eimai egkuos oute se alla site px fb k teteia k den skopeuw oute fwto tou paidiou na valw pouthena....

ama ksexasa kamia sunxwreste me einai k prwi prwi akoma den anoikse to mati kala kala...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά εννοείται ότι δεν θα βάλουμε photo του μωρού σε site. Εδώ εγώ δεν πρόκειται να δώσω φωτογραφίες και σε ανθρώπους πιο μακρινούς και εννοείται ποτέ γυμνές. Ότι θέλει προσοχή θέλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα! δεν εχω παει για καφεδακι σημερα μπας και καταφερω και παω με τον αντρα μου να παρω τις μπογιες για το δωματιο και να παμε για ψωνια! φυσικα αν δεν θελησει θα παω για καφεδακι...

τελικα ειπα να μη παραγγειλω τα ξυλινα διακοσμητικα απο το νετ! βρηκα ενα μαγαζι εδω που πουλαει ειδη για μπομπονιερες και λεω να παω να ριξω μια ματια....

αχ θελω καφε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια!

αλέκα πηρα τηλ στις φατσούλες και μου είπαν τιμή 220 ευρω!Μαρέσει αλλά δεν ξερω αν ειναι ακριβή!Δεν έχω αποκλείσει ακόμη και την πρώτη που μουστειλες με τα 120 ευρω!Περιμένω και ενα μέιλ από τα πρενατάλ ποσο κοστίζει μια συγκεκριμήνη πάντα και κατα πόσο μπορουν να μου τη στείλουν γιατι εμεις εδώ στα Γιάννενα δεν εχουμε πρεναταλ

http://prenatal.s3.amazonaws.com/catalo ... index.html

σελ 17

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!!! :):) βλεπω πολλα θεματα... :):) εγω κοριτσια εχω 2 μερες που με ποναει η κοιλια..σχεδον σε ολη,ειναι σαν σφαχτης..δεν τον πηρα τον γιατρο τηλ.ειπα να περιμενω λιγο ακομα.οσο για το σκυλακι κανει προοδο το καημενουλη..δεν μπορει να στηριχτει..θα δειξει. :(;) κοριτσια υπεροχα τα σχεδια που διαλεξατε!!τα λεμε σε λιγο...φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Xtes bradu eida kai egw tin tainia me to sundromo down. Entaksei egw den eimai toso eusuginiti me tainies eutuxws.

Nancy kai emeis exoume skopo na allaksoume tin porta kai na baloume asfaleias. Pros to paron exw balei sirtes se oles tis portes apti mesa meria kai gia na mpei kapoios prepei na spasei ton sirti! Kai o sirtis einai mia kali idea gia palies portes.

Anthi sugxaritiria gia tin mpoumpou!!! Plithenoun oi nufes!!

Ariadni upomoni ftanei kai h seira sou. Min exeis agxos. Egw den eixa agxos sti B epipedou mipws eimai anaisthiti?? Isa isa pou xairomoun pou tha ksanadw to nini!

Sas afinw paw na mageirepsw kai meta douleia :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα το πινω μονη μου το καφε και σπιτι..... καντε μου παρεα!!!! πεταχτηκα μεχρι τα τζαμπο πηρα μπιμπερο πιπιλες και θηλες, σεντονια για το πορτ μπεμπε και μια πετσετα συνολο 30ευρουλακια για το τιποτα!

δυστυχως το μαζαγι με τα διακοσμητικα ειχε μονο κορωνες μπλε τιποτα αλλο σε αγορακι και ετσι τωρα θα κανω την παραγγελια απο το νετ!

κικιτσα εννοεις το myteddy? που φαινεται σα γατουλα? κοιτα τι τιμη θα σου πουν και αν δεν μπορουν να στο στειλουν να κοιταξω εδω στη ροδο στο πρεναταλ και αν ειναι να στο στειλω εγω! απλως πες μου αν ειναι αυτο.... πανεμορφο ειναι ασε που φερνει και σα γατουλα....

εχεις δικιο ειναι πολλα τα 220 τοσο μου στοιχισε η δικια μου τωρα του μπεμπη!

νανσυ νομιζω η εστε αγορασε μαξιλαρι θηλασμου... ειδες που στο ειπα καλα θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ESTE ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙΜΗ Κ ΕΑΝ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ Η ΤΟ ΜΙΚΡΟ.ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΜΕΣΗ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ Κ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να τα παραγγειλω ή οχι??? ξαναριξτε μια ματια στο

http://www.vaptisi-shop.gr/gr/baptism-d ... d=2540&p=1 ειναι το καστρο

http://www.vaptisi-shop.gr/gr/baptism-d ... d=1026&p=1 ειναι ο ιπποτης απλως εκει που ειναι το γαλαζιο θα γινει μπλε οπως η στεγη του καστρου

http://www.vaptisi-shop.gr/gr/baptism-d ... ?id=11&p=1 ειναι το κοριτσακι και θα γινει ροζ (για το φωτιστικο)

http://www.vaptisi-shop.gr/gr/baptism-d ... p?id=4&p=1 ειναι το αγορακι και θα παραμεινει οπως ειναι (για το φωτιστικο)

απαντηστε γρηγορα να κανω ή οχι την παραγγελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα ωραια ειναι μονο που δεν μπορω να φανταστω πως θα ειναι τα φωτιστικα :roll:

Εμεις ημαστε καπως καλυτερα σημερα με λιγο παραπανω υπνο.

Νανση καλυτερα συναγερμο να βαλετε και ματια μεσα εξω!!

Κοριτσακια πρεπει να προσεχουμε με τις φωτο γιατι οταν βαζουμε μια φωτο ειναι σαν να εχουμε βγει σε μια πλατεια και να την δειχνουμε δημοσια.Αφηστε που ολα καταγραφονται για χρονια! Και αυτα που κουβεντιαζουμε!

Τα φιλια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου θα ειναι κρεμαστα γυρω γυρω απο το φωτιστικο με πετονια ή με κορδελιτσα γαλαζιοροζ σα γιρλαντα

εχω απλο φωτιστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλέκα εμενα μου αρέσει πολυ το όλο θεμα σου και τα συγκεκριμενα σχεδια δένουν πολυ μεταξύ τους, παρείγγειλε τα!

όσον αφορα τηνπροίκα ακριβως αυτο το σχεδιο λέω επειδη ειναι κεφαλι γατας χωρις αλλα χαρακτηριστικα, τους εστειλα μέιλ και περιμένω απάντηση!εσενα ποσο σου στοίχησε η προίκα? θα μουν υπόχρεη αν το εκανες αυτο για μενααλλα θα νοιωθω ασχημα να τρεχεις για δικά μου πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΞΥΛΙΝΟ;ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ Κ ΜΗΝ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ.ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη βαφτιση της μικρης τα ειχα ξυλινα τα διακοσμητικα της κολυμπηθρας αλλα μονοχρωμα μονο ροζ δηλαδη και ηταν εκπληκτικα.... αλλα ειναι κορωνα και αμαξα! ξυλινα ειναι μονο το καστρο και ο ιπποτης τα υπολοιπα ειναι πλεχιγλας (πλαστικο) μονοχρωμα!

να τα παραγγειλω και οτι βγει???

κικιτσα δεν υπαρχει κανενα προβλημα το πρεναταλ ειναι κοντα στη πεθερα μου και περναω συνεχεια απο εκει.... περιμενε μαιλ τους αν και θα περασω τωρα πριν παω να την παρω για να το δω και απο κοντα και τα ξαναλεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

30ευρω ολα μαζι με τα μεταφορικα

1καστρο

1ιπποτης

4 κοριτσακια

4 αγορακια

ασε τα παραγγειλα!!!! θα εσκαγα.... λες να το μετανιωσω μετα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka emena mmou aresan ta sxedia polu alla auto pou leei k i nansu min to metaniwseis meta egw tis agores mesw internet ama den ta exw dei apo konta tis fovamai... tha sas valw auta pou mas aresan apo karotsi k krevati na mou peite tin gnwmh sas

http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=3097

http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=1778 to portokali an k pio polu thelw to pegperego

nai meta eida oti to eixes valei k esu...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον επειδη τσακωνομαι με τον αντρα μου για το ασημογκρι που θελ να βαλω διαχωριστικο αναμεσα στα δυο χρωματα ακουω και τις δικες σας αποψεις

σας βαζω φωτο απο τη ζωγραφικη φυσικα τα χρωματα δεν ειναι αυτα αλλα ετσι θελω να το κανω

στο μπλε τοιχο θα μπουν το γκρι καστρο και ο πρασινος δρακος ενω στο ροζ το κιτρινο ροζ καστρο και οι ροζ νεραιδες και στους δυο τοιχους θα μπουν συννεφακια γαλαζια και πουλακια μπλε

αααα η λωριδα του γκρι θα ειναι οσο ενας διακοπτης ρευματος οσο τοσο παχυς που τον εκανα....

ακουω ακουω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΙΔΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ!ΧΑΧΑ

ΜΑΞΙΜ Η ΚΟΥΝΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΗ Κ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ.ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΛΑΧΑΝΙ Κ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maxim ευχαριστω πολυ για την προικα, αλλα μου την ειχε βαλει και η αλεκα!το εκτιμω πολυ ομως!σευχαριστω!μαρεσει και η κουνια και τοπορτοκαλι καρότσι, αν το χρωμα της κουνιας ταιριαζει με το δωματιο ειναι οκ, ουδετερη οποτε δινεις χρωμα με την προικα μετα!

α ρε αλεκα!εισαι πολυ καλη ευχαριστωωωωωωω!περιμενω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...