Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

Λια μου εμενα τα αποτελέσματα της καμπύλης ηταν νηστικη 83, μετα από 60 λεπτα 114, 120 λεπτά 93, μετα από 180 λεπτα 61 και ειναι πολύ καλή!σημερα ταω πήρα και γω!αιματοκριτης 31,3!να προσπαθεις να παίρνεις το σιδηρο νστικη και μετα από χυμό πορτοκαλι

έλενα μια πάντα χρειαζόμαστε, απο κει και πέρα παίρνουμε και διαφορετικα σεντονακια.η προικα απο μαγαζι σε μαγαζι διαφερει, κανονικα περιλαμβάνει παπλωματακι, παντα, κουνουπιερα, πανωσεντονο, κατοσεντονο, μαξιλαροθηκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΛΕΝΑ ΠΑΠΛΩΜΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ.ΜΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ 1 ΚΟΥΝΙΑΣ Κ 2-3 ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.Κ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑΙ 2 ΕΤΩΝ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΑΛΟΝΙ ΚΤΛ.ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΡΩΣΟΥΝ ΜΩΡΕ ΑΥΤΑ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΜΩΡΟΥΛΙΛΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ..ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΜΥΡΩΔΙΑ..

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΧΟΡΤΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Κ ΕΓΩ Η ΚΑΨΕΡΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΟΙ Π....ΕΣ Κ ΔΕΝ ΤΙΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΧΑΧΑ Κ ΜΙΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΑΚΙΑ; ΟΥΑΟΥΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ οταν λες π....ες εννοεις π..πες???ΧΑΑΧΑΧΑΧ!τωρα το κατάλαβα!

Κι εμενα με εχουν φαει αφου πρεπει κάπως να τον κρατάμε χαρουμενο!

Τις αγαπω,αλλα τωρα που λαχανιάζω ευκολα δεν ειναι το καλυτερο μου..

ΤΙ ΛΕΜΕ???!!!!χαχαχχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταισα τη κοκοπικου και επανηλθα.... αχ και εγω κανω κανονικα τρελιτσες αλλα σε αυτη την εγκυμοσυνη δεν εχω και πολυ ορεξη ενω στη μικρη συνεχεια....τον ειχα ταραξει τον καημενο...ενω τωρα καμμενη γη....

ελενα μου μου αρεσε η κουνια στ'αληθεια!!!! τι εκανες βρηκες αυτοκολλητα?

μια προικα χριαζεσαι δηλαδη μια παντα και ενα παπλωμα και μια κουνουπιερα...αν θες περνεις σεντονακια εξτρα τα υπολοιπα δεν υπαρχει λογος να παρεις και δευτερα

λια μου επειδη εγω δεν εκανα την μεγαλη δεν ξερω τι να σου πω... παντως για τον αιμοτοκριτη εγω εχω 29 αλλα δεν μου δινει και αλλο σιδηρο να πιω... το αναιμια στην εγκυμοσυνη δεν σημαινει τιποτα απολυτως!

κικιτσα τι εγινε βρηκες πουθενα αλλου ή θα με κανεις να σκασω???? :lol::lol::lol:

νανσυ τελικα εχουμε ή οχι την ιδια κουρτινα μ'εχει φαει η περιεργεια!!!

δεν αφηνετε τα κλαρινα να πιασουμε και κανενα αλλο οργανο? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxxaxaxa bre Nancy ta diabazw kai gelaw moni mou!!! Edw pali prepei na paremboun oi kinezoi kai na efeuroun kanena marafeti pou na einai texnito stoma, na to bazeis na kanei ti douleia sou otan duskoleuesai!!! xaxaxaxa . Kala mi blepeis kai tis upoloipes pou den ta leme....egw pantws se katalabainw....kai oneira trela blepw otan perasei kamposos kairos...kai ase katalabainw oti einai ponemeni istoria an sto apagoreusei!! Ase pou tin teleutaia fora pou piga sto giatro tou eipa gia autes tis suspaseis pou eixa meta to ntoin ntoin kai mas eipe oti to prokalei to sperma kai na min kanoume eleuthera! Kai leme kai emeis ,gamwto, mia fora legame pws tha to euxaristithoume kai tha eimaste eleutheroi e kai mas to kopse kai auto!!! Telos pantwn ti na kanoume...upomoni!!!!!

Aleka se auto to teleutaio site pou mou eipes mpika kai eblepa tapetsaries 1.5 wra! Ontws exei oti mporeis na fantasteis!! Eida diafora pou m'aresoun alla twra exw zalistei prepei na ta ksanadw alli mera gia na apofasisw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θελεις οργανωση... δηλαδη θα βλεπεις ποια σου αρεσουν και θα σημειωνεις σε ενα χαρτι τη σελιδα και το κωδικο πανευκολο.... θα επιλεξεις 10-15 σχεδια που σ'αρεσουν και θα τα συγκρινεις!!!!

νανσυ εγω ξεδινω στα ονειρα γιαυτο δεν θελω τον αντρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΙΔΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΜΠΛΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΑΠΟ ΠΙΣΩ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΡΟΖ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΔΩ ΘΑ ΒΑΨΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ.

ΑΧ ΒΡΕ ΛΙΑ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΔΟΣ ΠΟΥ ΤΡΕΛΕΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ Π...ΕΣ...ΧΑΧΑ

ΕΣΥ Κ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΑΛΛΗ..ΧΑΧΑ

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΑΣΕΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααα καλα δεν σας πιστευωωωωω ποσα γραφετεεεεεεεε

καγκουρακι μου εισαι καλα?χτυπησες η απλα τρανταχτηκες?ετσι οπως ειναι οι δρομοι φαντασου δεν χοραμε να περασουμε τωρα ....................οταν θα μαστε με τα καροτσιααααααααααααααα γινεται το σοου ελεος παντου αυτοκινητα και πεζοδρομια ουτε για δειγμα ελευθερααααααααααααα

απο οτι βλεπω οι ορεξουλες για σεξακιαααααααααααααααααααα ειναι στα πανω τους χα χα χα χα χα χα ετσι πρεπει και εχετε απολυτο δικιο οι π...ς χρειαζονται γιατι και τα αντρακια μας πρεπει να τα ικανοποιουμε με οποιον τροπο μπορουμε χα χα χα χα χα αλλα και η κοιλια δεν βολευει σε ολες τις στασεις χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

xtinaki μου στο ρεα γεννας και συ?και γω εκει θα γεννησω αυτη την φορα -τις αλλες 2 ηταν στο ιασω........αν μπεις στο site εχει τις τιμες για τα δωματια στο 2κλινο φκ η τιμη ειναι 2150+13% και στην καισαρικη 2295+13% ενω το μονοκλυνο παει φκ 4080+13% και καισαρικη 4420+13% εχεις δει καθολου τα δωματια?εγω οταν με το καλο παω για την β επιπεδου θα πω να μου τα δειξουν να παρω μια γευση

κικιτσα μπραβο για τα καλα αποτελεσματα στην καμπυλη

λια μου αναιμια θα σου ειπε γιατι στην φαση αυτη τραβαει πολυ το μωρο και η μανουλα χρειαζεται σιδηρο δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις εγω εχω αναιμια απο παντα χα χα χα χα χα οσο σιδηρο και να πινω και απλα το παλευω και χαμηλο αιματοκριτη και οι αποθηκουλες του σιδηρου αδειες χα χα χα χα χα χα χα αλλα ετσι ειμαι το σιδηρο το παιρνω αν και με χαλαει αφαντασταααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω δεν ξερω ποιες ειστε ακομα ξυπνιες αλλα αν καποιες ειστε εχει μια ταινια στο mega λογω της μερας για ενα παιδακι με συνδρομο down πρεπει να ναι πολυ ωραια αλλα μαλλον θα χρειαστουμε πολλα χαρτομαντυλακιααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θυμήθηκα τωρα!!

Τις μερες που περιμενα να αδιαθετήσω(ναι καλα..)

κατάλαβα οτι κάτι παιζει επειδη έβαλα τα κλάμματα με τι....???

Με τη διαφήμιση της Patty!!!Εκεινη που ειχε τα πολλα κοριτσάκι ντυμένα Patty ,με το τραγουδάκι...

Χααχαχαα...Αν ειναι δυνατον!

Αχ...τι μέρες κι εκεινες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα δε πατε καλα!!!! ακου με την πατυ.... και ειναι τοσο αποκρουστικια!!!

εγω μολις διαβασα το τιτλο νομιζα μην ειναι θριλερ αλλα απογοητευτηκα... γιαυτο βλεπω σταρ και τωρα αρβυλα...παω να φαντασιωθω το κανακη αφηστε που πειναω κιολας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη συνεχεια στην φαντασιωση με τον κανακη αλεκα μου και πες του να σου φτιαξει και κανα φαγακι να φας φοροντας μονο την ποδια του χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γλωσσούδες μονο στο ντοιν ντοιν ειναι το μυαλο σας, ειστε απιστευτες έτσι που τα γράφετε....

Ελενα μια προικα χρειάζεσαι αλλά σετ σεντονάκια σιγουρα περισσοτερα!

Αμαλια και Κικίτσα νομιζω οτι ειναι καλά τα αποτελέσματα απο τις καμπύλες.

ραπανακι τραντάχτηκα κυριως και δεν ήξερα τι να πρωτοπροστατεύσω την μικρή ή εμένα με την κοιλιά

Κοριτσάκια μου σας καληνυχτίζω γιατι νιώθω πολύ κουρασμένη i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα και απο μενα θα τα πουμε με το καλο αυριοοοοοοοοοοο να εχετε ενα υπεροχο βραδυ

ονειρα γλυκα και απονειρευτααααααααααααααααααααα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

αν και δεν πιστευω οτι ολες θα βλεπουν συννεφακιααααααααααααααα αλλες θα φανταζονται κανακη......................και δεν αναφερομαι στην ζημη χα χα χα χα χα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Είστε καλά;;;;

Σήμερα πήγα στο γιατρό και όλα ήταν πάρα πολύ καλά! Επίσης, το νινάκι μου είναι 100% κοριτσάκι και γι' αυτό το τικεράκι μου έγινε πλέον ΡΟΖ!!!! Αλεκάκι μου μπορείς να στη λιστούλα να βγάλεις το κοριτσάκι από την παρένθεση και επίσης να γράψεις ότι θα κάνω τη Β επιπέδου στις 11Απριλίου! Μου έβγαλε για ακόμα μια φορά έγχρωμη φωτό και κάθομαι και χαζεύω το μωρό μου! Ο Πάνος θέλει να βλέπει την αδερφούλα του συνέχεια και πήγε και πήρε μια σακούλα από το ντουλάπι, την γέμισε με παιχνιδάκια και μου είπε πως είναι το δωράκι του για την αδερφούλα :x:x:x..Πόσο το αγαπάω το αγοράκι μου...Αυτά από τη χαζομαμά..Περνάω τώρα στα δικά σας!

Νάνσυ μου εννοείται πως ΔΕΝ σε παρεξήγησα!!! Να είσαι σίγουρη γι' αυτό...Απλώς ήθελα να σου απαντήσω σε αυτά που με ρώτησες. Άλλωστε από τον Ιούνιο θα ξεκουραστώ με την ψυχή μου! Τώρα τι θα γίνει αφού γεννήσω και πώς θα χειριστώ την κατάσταση..θέλει πολλη σκέψη και υπολογισμό..Έχω χρόνο ακόμα γι΄αυτά! Όσο για τον ύπνο κάποτε ήμουν κι εγώ σαν εσένα..Δεν μπορούσα να διανοηθώ πως δε θα κοιμηθώ κάποιες συγκεκριμένες ώρες.Τώρα ΕΥΤΥΧΩΣ έχω συνηθίσει τις λιγότερες ώρες ύπνου και προσαρμόζομαι!!

Πράγματι η κάθε δουλειά έχει τα δικά της..Η δικιά μου δουλειά δύο στραβά έχει μόνο. Το ένα είναι η διόρθωση (ειδικά στο αντικείμενό μου) και το άλλο είναι η απουσία δικαιωμάτων μητρότητας και το ότι δεν παίρνουμε αναρρωτικές άδειες. Αν λείψουμε λόγω αρρώστιας οφείλουμε να αναπληρώσουμε ΟΛΕΣ τις χαμένες ώρες. Κατά τα άλλα περνάω τέλεια δουλεύοντας με παιδιά Λυκείου! Ανανεώνομαι μαζί τους και νιώθω φοβερή ικανοποίηση όταν επιτυγχάνουν!!!!

este 10000 πήγε το μαλλί συνολικά. Πρώτα απ' όλα οι τιμές το 2009 που γέννησα ήταν πολύ πιο ψηλές από τις τωρινές. Σε αυτά τα λεφτά έβαλα την αμοιβή του γιατρού (ζήτησε 2000), την επισκληρίδιο (την πληρώναμε ξεχωριστά τότε (500 ευρώ έδωσα), την αμοιβή της μαίας, κάτι εξετάσεις του μωρού και τα βλαστοκύτταρα. Όλο το πακέτο λοιπόν πήγε 10000..Μόνο το δωμάτιο ήταν κάπου 6000 (στο ΜΗΤΕΡΑ).

Αριάδνη στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα δει στον ύπνο μου πως έχω κορίτσι και γέννησα το αγοράκι μου :lol::lol::lol: Κάτι μου λέει πως θες κοριτσάκι ε;;;

Καλέ γιατί προτιμάτε όλες οι πρωτομαμάδες κορίτσια;;; (Και εγώ κορίτσι ήθελα στην πρώτη :lol::lol: ). Και τα αγοράκια ΤΕΛΕΙΑ είναι! Πολύ τρυφερά και λατρεύουν μανούλα ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!!

ΜαρίαΓιώργος είναι πολύ νωρίς να μην μπορείς να σηκωθείς από καρέκλα μόνη σου :?:?:? Ο γιατρός σου τι λέει;; Κάποια λύση θα σου δώσει!

maxim πήγατε βολτίτσα στα μαγαζιά;;;Βρήκες πραγματάκια να σου αρέσουν;; Ανυπομονώ κι εγώ να αγοράσω τίποτα κοριτσίστικο! Κρίμα βέβαια για τα ρούχα του Πάνου που πάνε χαμένα αλλά δεν πειράζει!

Έλενα μεγάλωσε η κοιλίτσα σου!!! Πολύ καλή η τιμή της κούνιας! Με γεια!!!!!! Είναι πολύ όμορφη!Περιμένω κι εγώ το Πάσχα με ανυπομονησία!!!!!

LIL μου σ' ευχαριστώ για τα περαστικά! Όσο για την κατάσταση που περιέγραψες, είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις ακόμα και χωρίς βοήθεια!

Αλεκάκι πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν τέλεια με τον κολοκύθα σου!!!! Άντε όλα μπήκαν σε σε πρόγραμμα πια! Με το καλό να γεννήσεις το αγοράκι σου!

Κικίτσα συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα των εξετάσεών σου! Πακετάκι πάμε με τον αιματοκρίτη :lol::lol:

Κατερινάκι μου καλό, πολύ στεναχωρήθηκα που πέσατε :(:(:( Ευτυχώς που όλα είναι καλά!!! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 με τους δρόμους και τα πεζοδρόμια που υπάρχουν....Όσο για το τικεράκι μου είδες;;; Πιο ροζ δε γίνεται :lol::lol::lol:

Αυτά και για σήμερα κορίτσια!!! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλούμπεςςς. Μπήκα πρωί πρωί και τι να δουν τα ματάκια μου. Σεξοσυζήτηση. Ρε κορίτσια υπάρχουν και πεινασμένες στην παρέα σταματήστε! Τι να πω κι εγώ που κοντεύω να το ξεχάσω από τον Σεπτέμβριο? :?:? Όσο για π... δεν κάνουμε ούτε αυτό και ευτυχώς δηλαδή γιατί με έχει που με έχει στην πείνα αυτό έλειπε να μου ζητάει και τέτοιο αμ δεν σφάξανε! Θα πεινάσει μαζί μου :evil:

Την χθεσινή ταινία με το σύνδρομο down εγώ δεν την είδα γιατί στο πρώτο 10λεπτο αρχίσαν τα ζουμιά. Οπότε λέω άστο.

Ανθή να σου ζήσει η φραουλίτσα σουυυ.

Εγώ χτες πήγα στο σεμινάριο του Λητώ. Καλά ήταν αν και τα περισσότερα που μας είπε τα γνώριζα ήδη από διάβασμα που έχω ρίξει για τον θηλασμό. Δυστυχώς μας μίλησε μόνο για τον θηλασμό και δεν μας έδειξε πως να το κάνουμε μπάνιο και φροντίδα γενικότερα. Εκνευρίστηκα με την γκρίνια κάποιων που την ρωτούσανε συνέχεια και πότε θα κοιμάμαι και δεν θα αντέξω και τι να κάνω για να κοιμάμαι και αν μπορώ να βγάζω γάλα με το θήλαστρο να το δίνει ο άντρας μου για να κοιμάμαι κλπ κλπ. Έτσι μου ερχότανε να τους φωνάξω, αφού δεν θέλετε να θηλάσετε γιατί ήρθατε στο σεμινάριο? :evil::evil: Τέλοσπαντων όλα μια χαρά και η μαία, μου βγήκε γειτόνισσα. Οπότε μάλλον θα την καλέσω κάποια στιγμή για να μιλήσουμε. Οι καρέκλες που καθόμασταν ήταν πολύ άβολες (οι σπαστές πλαστικές) κουράστηκα 2 ώρες. Στο τέλος μας δώσανε 2 δωράκια ένα μπιμπερό και κάτι θηλές σιλικόνης. Τυχαία το μπιμπερό ήταν αυτό που θέλω να πάρω με το σωληνάκι που κάνει καλό στους κολικούς.

Αυτά από μένα σας αφήνω προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΜΟΥ!!ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ 3 ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ Κ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΕΑΝ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΕ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΑΝΕ.ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΝΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ..

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΥΝΑΡΓΕΜΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΡΤΑ.ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΜΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ καλύτερα συναγερμό, έχω εγώ και νοιώθω τώρα πιο ασφαλής. Κι εμείς μένουμε στην ερημιά και γι'αυτό με το περιστατικό της πεθεράς μου φοβήθηκα μην μας σταμπάρουν και προσπαθήσουν να ξαναέρθουν στο σπίτι μας να κλέψουν. Με τον συναγερμό και παλιά πόρτα να έχεις αν την παραβιάσουν χτυπάει. Άσε που πηγαίνει σήμα στο security και έρχεται αμέσως η αστυνομία. Για να φανταστείς μία μπαλκονόπορτα μας έχει χαλάσει και δεν κλειδώνει αλλά δεν μας νοιάζει την αφήνουμε ξεκλείδωτη γιατί έτσι κι αλλιώς αν πάει κάποιος να την παραβιάσει θα χτυπήσει ο συναγερμός.

Νάνσυ γιατί το λες αυτό για τις φωτογραφίες των παιδιών? δεν το κατάλαβα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, είστε καλά?Εγώ μετράω ακόμα 24 ώρες για τη β επιπέδου!Μα τι άγχος είναι αυτό, δεν ξέρω γιατί με έχει πιάσει τόσο πολύ... Μου είπε η γιατρός που θα την κάνω, να φάω καλό πρωινό για να έχει κινητικότητα το μωρό...Ευκαιρία να χτυπήσω κανένα κρουασάν σοκολάτας... ;)

Νανσυ, τι εννοείς να μην εμφανίσουμε φωτογραφία με τα παιδιά μας?

Ανθή, μπράβο για την φραουλίτσα σου!!Εγώ χτές είδα άλλο όνειρο, ότι έχω κορίτσι!! Ο,τι να ΄ναι!! Να σου πω την αλήθεια, δεν με νοιάζει καθόλου τί είναι, γερό να είναι, απλά με έχει φάει η περιέργεια και με έχουν πείσει όλοι οτι κορίτσι είναι, αφου δεν έχουμε καταφέρει να το δούμε μέχρι τώρα!!

Εδώ στο σχολείο έχουμε πρόβες με τα νηπιάκια για την αυριανή γιορτή..Εγώ βέβαια δεν θα είμαι αύριο..Καλύτερα απο μία άποψη γιατί δεν μου αρέσουν καθόλου οι εθνικές γιορτές και ιδίως για παιδιά του Νηπιαγωγείου...Βεβαια, αυτά τα λέω τώρα...Πιθανόν, τώρα που θα γίνω μανούλα, να κατουριέμαι πάνω μου όταν το παιδί μου θα λέει ποιήμα!!

Φιλιά προς το παρόν και τα ξαναλέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΒΡΕΦΩΝ;;;;;;ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΡΑΞΕ Κ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ.Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ.ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΝΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟ ΕΙΔΕ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΣΙΚΑΓΟ Κ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νανσυ, ούτε θα μου πήγαινε στο μυαλό...Η αλήθεια είναι ότι με έχει προβληματισει και μένα που η ομάδα που γράφουμε δεν είναι "κλειστή" και μπορεί ο καθένας να διαβάσει αυτά που γράφουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...