Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

νανσουλα μου καλωριζικα τα καδρακια σου!!!! δωστα την εστε που ακομη δεν εχει αποφασισει τι να κανει με το δωματιο :lol::lol::lol:

ασε χθες μου εκανε ενα σκηνικο η μικρη 2:30 τη νυχτα μεχρι τις 3... πρωτη φορα που ηπιε ενδιαμεσο γαλα γιατι δεν αντεχα απο τη νυστα... κοιμαμαι παντα μεσημερι μαζι της εστω μια ωρα (αυτη κοιμαται 3ωρες!!!)

οικογενειακη επιχειρηση και τριχες.... ολες οι δουλειες τα ιδια κακα ειναι! οταν το διαβασα ειπα "σιγουρα εσυ θα τα ακουσεις οτι δεν προσεξες το γραφειο" και ετσι εγινε..... τελικα σου ηρθαν κουτι τα διδυμακια να κατσεις σπιτι σου και να τα απολαυσεις

μαριαγιωργος σε χτυπαει στο νευρο γιαυτο κουτσαινεις... πες το στο γιατρο σου μπας και σου δωσει κανενα μυοχαλαρωτικο και ηρεμησεις.... αυτο το παθαινουμε πιο πολυ στο τελος που βαραινουμε υπερβολικα.... αχ τι τυχερες που ειστε που εχετε και σεμιναρια.... εμας μονο οσες γεννανε στη κλινικη εχουν τετοιες πολυτελειες... αλλα δεν παραπονιεμαι αφου στη κορη μου τα δειξανε ολα οι μαιες και στο μπαμπα χωρια αλλο μαθημα!

ελενα μου ποια πηρες βαλε συγκεκριμενα τη διευθυνση να το καμαρωσω! πολυ καλη τιμη!!!! αναλογα τι θες και το http://www.cosycorner.gr εχει πολλα, και το http://www.sticky.gr και ο http://www.girgiris.gr εχει τα παντα απλως θα βαρεθεις να βλεπεις!

ντελφιν μου φαινεται οτι ειναι δυνατο το σκυλακι σου και θα τα καταφερει.... κανε τη νοσοκομα γιατι η κορακλα θα σε τρεχει!

λιλ μου τι να πω περαστικα- καλο κουραγιο- ψυχικη δυναμη..... παντως ευχομαι να το ξεπερασει γρηγορα η πεθερα σου.... ετσι συνεχισε να υποστηριζεις τον αντρα σου και ολα θα φτιαξουν... think possitive!

λια μου καλη επιτυχια με κεκακια σου... εγω βαριεμαι την ολη διαδικασια...ακαματρα μανα τι περιμενες!

beboula μου αντε και σε χασαμε! με γεια με γεια τα πραγματακια σου.... και εγω χθες εκανα λιστα το τι χριαζομαι απο τα τζαμπο... ευτυχως ειναι λιγα αλλα και μονο που καθομαι και χαζευω στο τζαμπο μου αρκει!

venus μου εσυ με τη γριπη.. αντε να ανοιξουν και αλλο οι μερες να απαλλαγουμε απο αυτες! οσο αφορα τη βαλιτσα στη σαντυ την ειχα ετοιμη μετα την επισκεψη στον 7ο, τωρα στο μπεμπη θα την ετοιμασω λιγο πριν παω για να γεννησω αφου ειμαι προγραμματισμενη και φυσικα τη προηγουμενη μερα θα βαψω και μαλλι!

αχ ανθη μου πολυ θαθελα ναμουν σε μια γωνιτσα να ακουγα το κοτσομπολιο σας με τη παπιομανα! πολυ σας ζηλευω! ευτυχως εμας στο ξενοδοχειο(αν και εγω δουλευω μονο καλοκαιρι μας ειπαν οτι δεν θα μας μειωσουν τους μισθους και το καλο ειναι οτι το αφεντικο μου με θελει στη δουλεια τον αυγουστο!

este μου μακαρι να ειχε ιντερνετ το νοσοκομειο θα το επερνα μαζι μου το λαπτοπ γιατι το παλαιολιθικο κινητο μου μονο μπορω να σας διαβασω αλλα οχι να σας γραψω!!!!

παω να παρω τη μικρη απο το σχολειο γιατι αργησα!

ααα μαρη νανσυ πηγα λαικη σημερα εχει ρωσους και βρηκα μια κουρτινα γαλαζια με γκρι και μωβ κυκλους το ψιλο και μονοχρωμο γαλαζιο το χοντρο.... δεν την πηρα ακομη ειπα για το σαβατο.... μπας και εχουμε την ιδια σε αλλο χρωμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλεκακι να σου πάρουμε δώρο ένα smartphone να μας γράφεις κιόλας :lol:

" δωστα την εστε που ακομη δεν εχει αποφασισει τι να κανει με το δωματιο" καλέ ποιος σου είπε ότι δεν έχω αποφασίσει? Όλα αποφασισμένα είναι και μάλιστα αγόρασα και τα αυτοκόλλητα τα ζουγκλοζωάκια. Έχεις μείνει πίσω χιχι. Τα καδράκια έχω βρει και που θα τα βάλω :lol::lol: αν και εύχομαι να είναι αγόρι το 2ο της Νάνσυ γιατί για τις μανάδες ο γιος είναι άλλο πράγμα (αν και εγώ πάντα κοριτσάκι ήθελα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este kai Aleka euxaristw gia ta site! Tha ta koitaksw. Genikotera apofasisa to thema na einai pio mwroudiako kai na exei arkoudakia ap' oti katalabate. Afou einai to dwmatio ena polu wraio mwroudiako kitrinaki, tha tou balw kai ligo rozaki kai tha balw ston toixo arkoudakia. H kounia tha einai leuki me zaxari kai tha exei panw sto leuko ena megalo arkoudo gia na spaei to aspro. Aleka sou bazw to site na tin deis, alla auto pou tha deis einai ololeuko xwris eikona, fantasou to me zaxari kagela kai me enan megalo arkoudo! Pes mou ti gnwmi sou! Exw enthousiastei polu! Eipa kai sto maragko na mou ftiaksei ti sirtariera, mia megali epeidi den exoume xwro stin ntoulapa kai tha tin kanw aspri laka kai ta surtaria tha einai mpez laka gia na tairiazei to krebataki! Kourtines kai fwtistiko den exw koitaksei akoma. Elpizw na brw tipota rozouli me arkoudakia gia kourtines!

http://www.moroset.gr/eshop/details/40/19/Ώρα-για-νάνι.../Βρεφικά-Δωμάτια/Προεφηβικά-κρεβάτια/22n011---Κρεβάτι-προεφηβικό-κλασσικό.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou ti kanete??xathika ligaki aytes tis meres alla den hmoun se fasi..sas diavaza alla den eixa oreksi na grapsw..eixame tsakwthei liagki me ton antrouli kai eixa ta yparksiaka mou...vlepw eksantlite ola ta thematakia...egw eytixws exw idiwtiki asfaleia aptis palies pou mou kalyptei ola ta exoda tis gennas(nosokomeio kai giatro)opote wra na kanw aposvesi 10 xronia tin plirwnw!!xaxaxax vevaia den exw idea poso tha paei sto rea alla thelw na mathw giati i asfaleia mou kalyptei diklino kiegw epeidi thelw na exw to nini mazi mou sto dwmatio thelw na mathw th diafora me to monoklino..an kserei kamia as me diafwtisei...

nansy mou egw eimai aytii na mhn pw pou egrapse gia ton mousaka..den perimena kale oti tha ekana tetoia zhmia!!xaxaxaxaxa den ksanalew gia faghta tipotis!!orkizomai!!xaxaxaxaxax

maraki mou upomoni me th mesi kiemena kapoies meres me pianei polu entona...mila me to maki na sou pei ti na kaneis..

delphin mou elpizw to skulaki sou na synelthei...exw kiegw skilaki kai se katalavainw pws niwtheis kopela mou...elpizw ola na pane kala...

elena polu kali i timi kai omorfi i kounia...mporeis sti leyki na valeis kai sxedio??re koritsia an vrw mia kounitsa se kali timi kai den exei sxedio de morw na valw ena aytokoliito oti thelw egw apo sticky as poume??

apo vdomada tha arxisoun kai oi etoimasies gia to gamo!!axxxx mexei faei to agxos na pane ola kala...veveia akoma den exw katalavai oti pantrevomai xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια η κουνια έλενα!με γεια!!!

ντελφινάκι υπομονη με το σκυλάκι, μακαρι μεσα απο τη καρδια μου να τα καταφέρει!

κορίτσια ψαχνω προικα μωρου ουδετερη, κατι σε ασπρο γκρι, εχω βρει σε ενα μαγαζι αθηνας αλλά μηπως έχει κλείσει?ουτε το τηλ απαντα ουτε στο μέιλ που εστειλα!

http://www.rousotex.gr/products6.php?wh ... &open2=117

http://www.rousotex.gr/products6.php?wh ... 1=1&open2=

ΚΌΛΛΗΣΑ KAI δεν βρίσκω αλλού παρόμοιες προικες!!!!!!!!!!το δωματιακι με τη hello kitty εχει τελειωσει, συντομα θα σας βαλω φωτος!

πήρα και τα αποτελέσματα από την καμπύλη ζαχάρου, όλα καλά και αιματοκρίτης 31,3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα μου αρεσε πιο πολυ το πουα! μακαρι να τον βρεις αυτον, δεν μπορεις να τα βρεις απο πουθενα αλλου?.... οταν βγαλεις φωτο θα ανοιξω καινουργιο θεμα να βαζουμε μονο φωτο μεσα

ελενα μου επαθα πλακα με το κρεβατακι σας πολυ μου αρεσε.... απο προικα τι διαλεξες???

χτινακι μου βαζεις οτι θες στο ξυλο πανω! κοιτα και στα τζαμπο αυτα που ειναι σα τρισδιαστατα

εστε μου ενα iphone θα ειναι οτι πρεπει.... αφου καποια φορα παρακαλαω μπας και βρω κανενα κινητο της προκοπης απο πελατη που το ξεχασε :lol::lol::lol:

μη αγχωνεσαι τα καδρακια θα στολιστουν στο δωματιο της νανσυς μας μιας και ο αγοραρος της ειναι ντροπαλουλης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες μου γράψατε πολλά πάλι οποτε για να μην έχει καμια παράπονο θα γράψω και εγώ πολλά :D .

Χθες το βράδυ έφαγα μια τουμπα στο δρομο...περπάταγα κραταγα τη μικρή στο ένα χερι τις τσάντες μας στο άλλο και οπως στριμοχτηκαμε στο πεζοδρομιο γιατι κάποιος έξυπνος ειχε βάλει το μισο αυτοκινητο πάνω :twisted::twisted: δεν ειδα οτι έλειπε μια πλάκα πεζοδρομιου παραπατάω και να προσπαθώ απο τη μια να μην πέσω και απο την άλλη να μην πάρω και τη μικρή μαζι μου, τελικά πεσαμε και οι δύο!!! Ευτυχώς προλαβα και εβαλα τα χερια μου και δεν έσκασα με την κοιλιά. Απο το τρανταγμα ο μικρος δεν κουνιοταν για αρκετή ώρα και ειχα τρελαθει αλλά οκ έδωσε το παρον και ηρέμησα και σημερα με έχει ταράξει στην κλωτσιά απο το πρωί.

Τα δικά σας τώρα...

rapanaki και Κικίτσα καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σας.

Λια περαστικά στην πεθερά σου, κάνε οτι μπορεις μέχρι εκει που μπορεις, οπως ειπες να στηρίζεις τον άντρα σου για να ειστε καλά. Ακριβούτσικος ο γιατρος σου αλλά αμα έχεις εμπιστοσύνη χαλάλι.

Νάνσυ με γεια τα καδράκια, η μικρή ειναι ζωηρούλα, και η δικιά μου ταρζαν σκέτος αλλά τουλάχιστον μου κοιμάται 1,5ώρα το μεσημέρι και ηρεμώ. Ελεγα να της έκοβα τον μεσημεριανο ύπνο και να κοιμόταν μια και καλή κατα τις 8μιση το βράδυ αλλά δεν αντεχετε τοσες ώρες σερι και μετα τις 6 ειχε απιστευτη γκρινια. Πάντως επειδη το σκεφτεσαι πολύ για την ξεκουραση και τα τρια παιδάκια θα σου πω κάτι αλλά δεν θέλω να σε απογοητεύσω ο άντρας μου λεει ' η ζωή ξεκινά μετά τα 5' οποτε μεχρι να φτασουν ολα 5 καλο κουράγιο σε ολες μας. :lol::lol::lol:

beboula με γεια και σε σένα για τα πραγματάκια που πήρατε για τα διδυμάκια σας.

Αφροδιτη περαστικά, τώρα που έφτιαξε ο καιρός θα σταματήσουν ολες οι ιώσεις επιτέλους.

Ανθή θα δεις την μπεμπουλα σου σήμερα, άντε αύριο να δω τι τικεράκι ΡΟΖ.

Μαρια περαστικά ισως να ειναι αυτο που ειχε πάθει και η Αμαλια, ρώτα και τον γιατρο σου.

Ελενα με γεια η κουνια για την κουκλιτσα σου!

Μαράκι κάνει προσπάθειες το σκυλάκι σου, μακάρι να τα καταφέρει!

Αλέκα ειδες τον αγοραρό σου, επιασε το κιλό μπραβο.

Κικίτσα εγώ ειχα πάρει πριν δυο χρονια βεβαια ουδέτερη σε εκρού που μοιαζει με την πρώτη που έβαλες απο τα mothercare δες και εκει και εκεινη να μην υπάρχει κάτι αντιστοιχο θα έχουν βάλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κολλάω τόσο στο μαγαί όσο σαυτα τα χρωματα για να δέσει με όλα ταλλα, δεν ταιριαζουν ουδετερες (πρασινες κιτρινες), πρέπει να χει κατι γκρι!τις συγκεκριμενες δεν τις βρισκω σε άλλο σαιτ!θα ξανακοιτάξω....ευχαριστω πάντως για τις γνωμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ρε θηρίο,τετοιους χρωματισμους θέλω, ωραιο, πολυ ωραιο απλά λόγω hello kitty ισως θα ταν καλυτερα να μη μπερδεψω πολλα αρκουδια μαζι αλλα πολυ καλο, υποψηφιο που λεει και ο μουτσινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου αρεσε παρα πολυ το πουα γιαυτο ψαχνω.... περιμενε αν εχει η κουνια σου αρκουδακια ζωγραφια μπορεις να βαλεις προικα με αρκουδακια δεν σε δεσμευει το δωματιο

θα ψαξω και αλλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κουνια ειναι ολολευκη και εχει τρια μικρα κεφαλακια αρκουδακια με σβαροφσκι πολυ διακριτικα, το κατεξοχην θεμα ειναι η hello kitty!ο,τι άλλο βρεις ευπροσδεκτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω 3 ωριτσες (ξανα)κοιμηθηκα και ροδανι η γλωσσιτσες σας πάλι!!

Και με ώραια λινκ!Αχ σε λίγο καιρο θα βάζουμε φωτογραφιες τα πραγματικά δωματιάκια και πατουσάκια!!

Φιλενάδες πολύ φοβάμαι πως το φικι φικι αναβάλλεται για μένα μεχρι τον ενατο...ΚΛΑΨ!!

Πως θα αντέξω η λυσσάρα?!Χτες βραυ κάναμε..γκουχ..και ήταν και σούπερ,όσο σουπερ μπορει να είναι το σεχ με έναν πιγκουίνο δηλαδη!

Αλλα μετα κάτι δεν πήγαινε καλά εκει κάτω...και το μωράκι μεχρι το πρωι το ένοιωθα σα να είχε αλλάξει θέση,σα να με κουτουλαγε συνέχεια κάτω,δεν κλωτσαγε ψηλα ψηλα όπως πάντα.Και λέω έχε γουστο να θέλεο να βγει τωρα,γιατι απο την πιεση κάτω και τις κουτουλιες ενοιωθα λιγο δυσφορια.

Τελικα μετα το πρωινο αρχισε τις κλωτσιες στα γνωριμα σημεια και δεν με πιέζει κάτω.Αλλα αγχωθηκε ο αντρας και λεει να μην κάνουμε ξανα,γιατι ο γιατρος ειχε πει να κάνουμε μονο μετα τον 3 μεχρι έβδομο...Κι ερωτώ!Μέχρι ΚΑΙ τον έβδομο?Ή στοπ μολις μπουμε στον έβδομο.

Δε νομίζω οτι θα κρατηθω κιόλας γιατι λυσσάω.. :oops:

Αν είχα δίδυμα πως θα αντεχα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ....Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Ο ΜΥΑΡΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΒΕΡΤΑ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΑΡ....Α ΜΑΣ!!!7-8 ΟΧΙ Κ ΜΩΛΙΣ ΜΠΕΙΣ ΕΝΑΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΦΟΥΛ ΣΕΞ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΥΤΕΛΑΚΙ...Κ ΤΟΥ ΠΕΙ Ε!ΜΠΑΜΠΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!;;;;

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ!!!!!!!!!ΟΥΑ!!!ΟΥΑ!!!!!!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ....ΜΟΥΛΑΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο σκεφτομαι οτι θα αρχίσουν πάλι τα όνειρα..και φοβάμαι και σε αυτη την περιπτωη γιατι ξυπνάω απο συσπάσεις... :oops::roll:

Δεν θέλω όνειρα!Θελω το ριαλ θινγκ!!!!ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ.

Πήρα μόλις τα αποτελεσματα πο εξετάσεις.Δεν έχω ιδέα αν είναι οκ η καμπυλη.

Λέει:0 - 72.0

60 - 156

120- 128

Τι λέτε κορτσούδια??

Του αίματος δεν είναι και πολυ καλές.Μου έχουν γράψει πρωτη φορά στις παρατηρησεις''αναιμια''.

ουπς...

Αιμοσφαιρινη 10.2

Αιματοκρίτης 30.6

2 σιδηρο παιρνω ρε γαμωτο,καθοόλου δεν ανέβηκε?Βεβαια δεν είναι 3 εβδομάδες που τον αυξησα,ελπιζω να ανέβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΓΚΟΥΡΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΡΩΤΑ ΓΕΛΑΩ Κ ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ..ΕΤΣΙ Κ ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑΝ Κ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ;;;;ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΟ ΤΡΩΝΕ ΣΑΒΟΥΡΕΣ;;;ΧΙΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΑ Α!ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΥΛΙΑΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 16Η Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ ΠΙΝΩ 3.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ Ο ΜΥΑΡΗΣ ΣΟΥ ΠΕΙ Κ ΣΕΝΑ ΤΡΙΑ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΣΕΙ ΑΛΛΟ.ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΕΦΤΕΙ.ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ...ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ;

Α!Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΖΗΤΑ ΤΟΥ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΒΗΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΥ...ΕΣ..ΧΙΧΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!ΦΡΕΣΚΑΡΩ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ.Κ ΔΥΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ..ΑΧ!ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΡΙ...Κ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΥΝΩ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ Κ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Ε!ΑΝ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ Κ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ...ΤΙ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΧΑΧΑΑ!Νανσυ,στον υπερηχο βάζει και προφυλακτικο και αλλοιώνει την απολαυση!!!ΧΑΧΑΧΧΑ!!!

Θεε μου τι λεμε..!! :D

Τελευταια φορα ειχα πάει γιατρο 5/3 τωρα λεω να κλεισω εκει,αρχες Απρίλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΑΝ....ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ.Κ ΜΕΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΣΟΒΑΡΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki auto to magazi mou eipe na dialeksw oti sxedio thelw apo tis alles kounies kai tha mou to balei kai dialeksa enan megalo mpez kafeti arkoudo. Sigoura mporeis na baleis kai esu, alla rwta kai to magazi apo opou tha pareis tin kounia mporei kai autoi na sou baloun. Auto pou tin pira egw bazei oti thes giati einai biotexnia kai ta ftiaxnoun autoi.

Aleka s'aresei? :)) Apo proika den exoun sto site kai mou esteile se email 3 fwtografies, den trelathika kiolas alla afou einai dwro ti tha pw oxi? Dialeksa mia kitrini me arkoudakia. Alla tou eipa an mexri na ftiaksoun tin kounia exei kai alles se alla xrwmata na mou steilei na tis dw.

Kikitsa mou aresei polu h deuteri proika me to ligo kokkino pou exei!

Koritsia epeidi den kserw, h proika ti sumperilambanei?? Kai poses prepei na exw?

Kangaro eutixws pou den xtipisate...kai egw exw skontapsei 2-3 fores kai exei paei h kardia mou stin koulouri, prospathw na prosexw giati to bima mou twra teleutaia den einai stathero!

Lia kai Nancy me kanate kai gelasa me ta sxoleia peri tou sex! Emas Lia mas eipe kanonika epafes an den uparksei problima....den iksera oti sto koboune ston 7??? Tha rwtisw. Ston 9 mas eipe akribws auto pou eipe h Nancy oti boithaei to sex alla kai oti theloume spermataki giati prokalei sispaseis kai boithaei episeis otan exeis mpei sto mina sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...