Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

καλημερα και απο μενα πουρνο πουρνο.... που να κοιμηθει η σκατουλα απο τις 7 ξυπνια και μολις την ακουσε ο αλλος σηκωθηκε και βαραγε!!!!

ελενα μου γιατι δεν βαζεις αυτοκολλητα και θες ξυλινα??? θα βρεις νεραιδες πολλες και πανφθηνες!

νανσυ μακαρι και η δικια μας λαικη ναχει κουρτινες, εναν μονο ρωσο εχει και αυτος εχει τιμες μαγαζιου!!!!

βετουλα μου και τωρα που εχεις και αλλο παιδι τι θα κανεις δε θα κουραζεσαι??? πινεις ytopan???

maximaki μου να ζησετε και να αποκτησετε πολλα πολλα κουτσουβελακια!!! και εμεις θα φαμε εξω στο μπαμπα μου στο χωριο... ερχεται και η μανουλα μου σημερα θα την παρουμε απο το αεροδρομειο και θα παμε ολοι μαζι εξω!!! αρα να περιμενετε την επομενη δευτερα για φωτο του δωματιου!!!

ytopar ηδη τα παιρνω 1 μηνα και θα τα παιρνω μεχρι να γεννησω.Με τις δουλειες και τον μικρο με βοηθανε πολυ η μαμα μου και ο αντρας μου,ευτυχως !!!! διαφορετικα θα επρεπε να ημουν στην κλινικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xtinaki σιγουρα ειναι το εντερακι σου μη αγχωνεσαι....

βετακι υπομονη αφου εχεις βοηθεια ολα μια χαρα θα πανε.... και μενα με πριζουν οι γονεις μου "μη σηκωνεις τη μικρη, μη σκυβεις με τη μικρη" ελα ομως που για μενα εγινε καθημερινοτητα και πολλες φορες δεν μπορω να βγω απο το αυτοκινητο απο το πονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπηκα κ διαβαΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΑ ΜΕΡΑ ΒΟΛΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.

ΑΛΕΚΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΙΠΠΟΤΗ Κ ΚΑΣΤΡΟ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΖΗΛΕΥΩ!!!!ΚΑΙ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΟΥΣΑΚΑ!!!!!!!ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ Κ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika den anteksa kai phra to doctorouli na mou pei...me diavevewse oti einai apto entero kaiden einai tipota anisixitiko apla afou exw toso megalo thgema prepei na pinw mia koutalia siropaki kathe mera gia na to rythmisw na mhn exw 5 meres na paw kai na to pernw meta...ouf kseagxwthika ligaki....eyxaristw re koiloumpines pou prospathisate na me kathisixasate :D:D twra tsakizw kati garidakia kai miso pothraki mpura gia na to giortasw!!! :lol::lol::lol::lol: apo avrio to siropaki mou giati den antexw na eimai mesto agxos!!ssas filw gluka prostoparon koiloumpines mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλάκια μου δεν σας πρόλαβα!!

Γυρισαμε αργούτσικα,απο την πεθερα στας εξοχας,κλασικα.

Δεν χορτασα πολυ ήλιο γιατι το απογευμα κοιμηθηκα 4 με 8 η γουρουνα!

Αλλα ελπιζω να μη μας την κανει πάλι ο ήλιος..

Βρε τα τζιν μου τα φοράω ξεκουμπωτα!Και μακρια μπλουζιτσα απο πάνω.Καμία φορα αν κάτσω πιέζομαι λίγο και σιγά σιγα μπορει να τα κόψω ,αν φιλοτιμιθει και ο καιρος και βοηθήσει να φοράμε τιποτα πιο έλαφρυ!

Σας φιλώ!!Θα τα πούμε το πρωι!!

ΜΟΥΤΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Είμαι χάλια! Έχω ίωση με βήχα και μπούκωμα, η φωνή μου έχει κλείσει και μέσα σε όλα αυτά έπαθα και επιπεφυκίτιδα..Επίσης στη δουλειά μας έκαναν μείωση μισθού τη στιγμή που το φροντιστήριο πηγαίνει καλύτερα από ποτέ. Τα έχω πάρει στο κρανίο και σήμερα έκανα μια διόρθωση..χειρότερη από ποτέ..Αν θέλει το αφεντικό να αδιαφορούμε για τη δουλειά μας τότε καλά κάνει..Τα δίδακτρα δεν τα μείωσε όμως..Έχω χαραμίσει όλες μου τις μέρες για τη δουλειά και τη διόρθωση, έφτασα σε σημείο να υπολογίσω την εγκυμοσύνη ώστε να γεννήσω καλοκαίρι και να μη δημιουργήσω πρόβλημα, θα γυρίσω πριν σαραντίσω και το ευχαριστώ ποιο είναι;;; Η ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ;;;; Έτσι είναι όμως με τόση ανεργία που υπάρχει. Θα μας εκμεταλλεύονται, θα μας πίνουν το αίμα και εμείς θα λέμε και ευχαριστώ...Τέλος πάντων..

Το Σάββατο κάναμε παρτάκι για τα γενέθλια του Πάνου μου! Περάσαμε πολύ όμορφα αν και κομματιάστηκα με τις ετοιμασίες παρόλο που είχα και βοήθεια..Τα έφτυσα :?:?:?:?:? ......Ο Πανούλης πέρασε πολύ όμορφα και οι καλεσμένοι έμειναν ευχαριστημένοι! Μετά όλο το σπίτι το μάζεψε η μαμάκα μου. Λες και δεν έκανα γιορτή ήταν..Μόνο σκούπισμα και σφουγγάρισμα μου έμεινα που το έκανα την επόμενη μέρα!

Στην κοιλιά μου νιώθω κάτι περίεργα αλλά δεν είμαι ακάμα σίγουρη ότι είναι το νινάκι μου..Την Τετάρτη όμως θα το δούμε στον υπέρηχο και έτσι θα ησυχάσω! Με το βήχα που έχω κα με την κούραση που τράβηξα τις τελευταίες μέρες νομίζω συνέχεια πως κάτι έχει πάθει :?:?:?:?

Όσο για τα πονάκια xtinaki είναι πολύ πιθανό να προέρχονται από το έντερο. Ευτυχώς ο γιατρός μου έχει δώσει κάτι φακελάκια και ενεργούμαι καλύτερα από ποτέ..Πριν είχα φοβερό πρόβλημα..Μιλάμε και για μια φορά την εβδομάδα...

Ρε κορίτσια τρώω τρώω και συνέχεια πεινάω....Είναι λογικό;; Επίσης μου κάνει εντύπωση το εξής. Κάθε μέρα προσέχω τι τρώω ώστε να μην παίρνω συνέχεια κιλά και μία μέρα μόνο να κάνω κάποια κατάχρηση παίρνω ένα ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΙΛΟ :?:?:?:? Πχ στο παρτάκι μας το Σάββατο πήρα άλλο ένα κιλό..Κάθε φορά δηλαδή που θα τρώω κάτι παραπάνω αυτό θα γίνεται;;; Άνθρωπος είναι κι εγώ....ΟΥΦΦΦΦΦΦΦ...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια μου και καλη μας εβδομαδα..

τι κανετε? μπηκα για λιγο γιατι μεχρι χθες ημουν κομματια μετην ιωση..σημερα ειμαι λιγο καλυτερα αφου παιρνω αντιβιωση απο το σαββατο βραδυ ..απλα απο τα πολλα που παιρνω συν αυτα της εγκυμοσυνης...το στομαχι μου εγινε καπως... :roll::roll: νοιωθω οτι θα σκασω.. :( εχω ενα απιστευτο φουσκωμα και ποναγα..και αναγκαστικα μεχρι την τεταρτη θα παιρνω ζαντακ...μονο με αυτο ηρεμω...

αλλα βρε φουσκοκοιλιτσες μου ξερετε τι σκεφτομαι?? τον καημενουλη τον ποντικουλη μου..το τι αντιβιωση εχει παρει ..σπρει εισπνεομενα..σιροπι..ντεπον...αλλα αυτος εκει πτου πτου νταρντανιαν :lol::lol::lol: το μωρο μου δεν χαμπαριαζει...αλλα οταν μετο καλο τον βαφτισουμε αντι για βασιλη..θα τον βγαλω αμοξιλατο :lol::lol::lol:

τεσπα..μην σας ζαλιζω αλλο με τα δικα μου..ο αντρουλης μου πηγε το παπακι μας στο σχολειο...καλυτερα ειναι απλα εχει λιγο βηχακο...και εγω μοναχουλα σπιτι..κανω μαμινγκ - θεραπιιιιιιιιι. :lol::lol::lol::lol: χαζευω στην τηλ..που δεν εχει και τιποτα αξιολογο.. :evil: και περιμενω να μπει καμμια τσουπρα να πουμε καμμια μαμακια :oops::D

ανθη μου..καταρχας χαιρομαι πολυ πολυ κοριτσαρα μου που περασατε ομορφα στο παρτακι σας.. :D:D και του χρονου να στε καλα...

σχετικα με τη δουλεια σου..στεναχωρηθηκα πραγματικα ..όντως θυσιαζεις τοσα πολλα... :(:(:(:( χρονο απο την προσωπικη σου ζωη..ξενυχτωντας για να διορθωνεις γραπτα...να προγραμματιζεις την εγκυμοσυνη σου ωστε να βολευει και αυτους...να εχεις στο νου σου οτι μετα τον σαραντισμο σου θα γυρισεις στη δουλεια... :evil::cry: δηλαδη καθολου χρονο να χαρεις την κοριτσαρα σου...(ελπίζω να ναι ροζ και να μην αλλαξει την τεταρτη) και αυτοι λογω και καλα χαλεπων καιρων οδηγουνται σε μειωσεις..τι ν απω...ματια μου υπομονη...δυστυχως δεν μας παιρνει να πολυμιλαμε...αντε να ρθει το πασχα να τα πουμε απο κοντα :x

κατερινακι μου τι κανεις εσυ κοριτσακι μου? η αγγελικουλα σου?

μαρακι.. πως παει ο εγγαμος βιος?

βετα...αλεκακι..νανσυ..λια...αμαλια...

χριστινακι ειδες τελικα που δεν ηταν τιποτα σοβαρο? μπραβοοοοοοοοοοοο :D:D:D

καλε ξεχασα να σας πω το ευχαριστο ...αφου δεν μπορω να τρωω πολυ...εχασα ενα κιλακι :lol::lol: απλα θ απροσπαθησω μετα να το διατηρησω οσο μπορω...

σας φιλω όλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΒΛΕΠΩ ΧΘΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΟΥΛΑ... Κ ΕΜΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΞΩ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΑΓΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΦΑΩ :x ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ...

ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ Κ ΑΝΘΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΟΙΧΟΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΘΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ Κ ΘΑ ΛΕΜΕ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.. ΥΠΟΜΟΝΗ.. ΝΑ ΧΑΡΕΣΑΙ Κ ΤΟΝ ΠΑΝΟΥΛΗ ΣΟΥ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΚΑΤΟΥΡΙΜΑ ΡΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΥΡΟΛΥΜΟΞΗ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ... ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ Κ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ.ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑ ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΟΙΚΙΑΚΑ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ.ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΓΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΑΣΗ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕ Κ ΣΚΕΨΟΥ(ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ)ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΤΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΘΑ ΧΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΝΑ ΤΙΣ ΓΕΥΤΕΙΣ.

ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΑΦΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΛΟΥΣΙΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ ΕΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Η ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΕΡΙΚΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΖΗΛΟ!!

ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΑΩ ΠΑΣΟ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΣΟΒΑΡΑ ΕΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΣΤΕΚΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.Α!Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ Η ΑΧΛΑΔΑ ΤΗΝ ΟΥΡΑ..ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΑΤΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΕΛΕΙΨΗ ΥΓΡΩΝ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΛΑΤΑ Κ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ.ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΠΑΘΑΙΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΕΙΣ ΩΣΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ Κ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΠΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΕΡΟ!ΩΣΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ.Κ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΕΡΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΚΟ ΣΤΟ ΔΑΦΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ Κ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΠΟΤΕ.ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΙΚ-ΝΙΚ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΤΛ.ΕΧΕΙ Κ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ-ΦΑΓΗΤΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ.ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ Κ ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΦΕ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΚΟΛΑΤΣΙΟ!!ΧΑΧΑΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑΝ ΝΑ ΧΑΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΗΜΑΡΧΟΙ ΙΔΙΟΙ..ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΜΙΑ ΛΑ-ΠΑΣΤΕΡΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣΑΜΠΟΥΓΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ Κ ΟΙ ΔΥΟ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΠΑΓΩΤΟΥ...ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ Κ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΗΣΥΧΙΑ!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Χτες απούσα όλη μέρα και σήμερα είπα να μπω να σας διαβάσω μην φτάσουμε τις 4 σελίδες και δεν προλαβαίνω. :lol:

Ωραία ήταν η χθεσινή βόλτα αλλά τελικά αν δεν κοιμηθώ μεσημέρι σέρνομαι. Χτες κοιμήθηκα από τις 10 το βράδυ. Έφτιαξα και το cheesecake ωραίο βγήκε σαν γεύση αλλά εμφανισιακά χάνει πολύ γιατί έβαλα παραπάνω κρέμα γάλακτος και δεν έπηξε όσο θα έπρεπε.

xtinaki ωραία τα νέα, αλλά ακόμα και να ενεργηθείς μπορεί για λίγο μετά να σε πονάει ακόμα είναι μέχρι να ξεπριστεί το έντερο.

Ανθή και Καρολινάκι περαστικά σας εύχομαι γρήγορα.

Ανθή αυτά τα "καλά" νέα είχα κι εγώ σήμερα. Από 1500 που έπαιρνα μισθό θα πάει 800 ευρώ. Βέβαια εμείς έχουμε όντως πρόβλημα και τώρα να λείπω από την δουλειά και να παίρνω και 1500 ήταν πολύ απλά τουλάχιστον περίμενα να πάει στα 1000. Δεν φανταζόμουνα ποτέ πόσο σε ρίχνει ψυχολογικά αυτό ως τώρα. Παρόλο που το περίμενα και σχεδόν το ζήτησα (γιατί είναι οικογενειακή η επιχείρηση) από μόνη μου, μου κακοφάνηκε. Εντωμεταξύ έχουμε ανοίξει και δουλειές με φούντες στο σπίτι που και αυτά λεφτά θέλουν. Πίστευα ότι δεν θα χρειαστώ την οικονομική βοήθεια των γονιών-πεθερικών αλλά τελικά θα χρειαστούμε ενίσχυση, δεν γίνεται αλλιώς.

Maxim εγώ είχα πάει προληπτικά και έκανα καλλιέργεια για να είμαι σίγουρη. Πάρε τα πρωινά σου ούρα και δώστα να σου κάνουν μία καλλιέργεια δεν είναι τίποτα και δεν κοστίζει και πολύ.

Σας αφήνω πάω να μετρήσω το ζάχαρο και επανέρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλακι όντω ςμπορει να ναι ουρολοίμωξη...χωρις όμως να αποκλειεται να ναι και αυτο που λεει και η νανσυ..εμεις οι γεμιστουλες :lol::lol: εχουμε κατα πολυ περισσοτερο αναγκη την προσληψη υγρων και νερου σε σχεση με μια μη εγκυμονουσα... ;)

το χαπαθει και εγω πριν καιρο και πτου πτου μου περασε ξερεις πως? ....με πολλα υγρα..νερο και εκανα αυτο που με ειχε βοηθησει και στην προηγουμενη μου εγκυμοσυνη...

πλυσεις με χλιαρο χαμομηλακι...ανακουφιζει αμεσα ;););) και αν δεν ειναι κατι σοβαρο συνηθως περναει ετσι κανε δυο τρεις φορες πλυσεις την ημερα ..ελπίζω να σε βοηθησα..αν ομως επιμενει παρε τον γυναικολογο οσυ τηλεφωνακι...περιμενουμε νεα σου..

η διδυμομανουλα μας -νανσυ τι κανει? πω πω περασατε πολυ ομορφα ε? μπραβο...εγω απο την παρασκευη ειμαι κλεισμενη μεσα λογω ιωσης...γκρρρρρρ..και ειχε εναν καιρο τελειο ε?

εστεεεεεεεεε...θα σε φαωωωωωωωω :lol::lol::lol: η μαλλον θα ρθω απο κει να σου φαω το τσιζ.. :D:D:D που απλα ειναι το αγαπημενο μου γλυκο ..και μην μιλατε βρε ακαρδες για γλυκα..εδω εμενα μου κοψε και τα κουλουρακια για να μην γεννηθει ο ποντικουλης..τεραστιος..και θελω σοκολατα...τσιζκεικ...βουτηματα και τεσπα όοοοοοτι περιεχει ζαχαρη :lol::lol:

σας φιλωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k egw auto skeftomai este na paw na kanw mia eksetash k na dw.. karolinaki tha to dokimasw k an den stamatisei tha kanw tin eksetash k tha parw ton giatro...nero pinw arketo mporw na pw mou to exei kollisei o natras mou pou pinei 5 litra ti mera....toso den pinw alla pinw arketo.... euxaristw gia tin boitheia pantws..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wraia perasate blepw.... nansy k egv auto skeftomoun xthes ekei pou pigame kaname k enan peripato se ena parko megalo me grasidi k kounies akrivos to katalilo gia ta paidakia na paizoun alla einai makrua apo mas gia na pigainoume sunexeia ekei....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki το δικό μου cheesecake επιτρέπεται. Τα υλικά που χρησιμοποίησα είναι μπισκότα digestive χωρίς ζάχαρη, βούτυρο light lurpak, Philadelphia light, κρέμα γάλακτος light, το χυμό από μισό λεμόνι και μαρμελάδα φράουλα από φρουκτόζη του Ζωγράφου.

Νανσούλα ωραία αυτά τα πικ νικ και τζάμπα. Κι εμείς έχουμε κάτι ωραία μέρη προς Βαρνάβα όλο πράσινο με τραπεζάκια τύπου πικ νικ και έχει και καντίνα. Δεν έχω πάει ποτέ αλλά έχω περάσει και μου άρεσε και έχει και τέλεια δροσιά για το καλοκαίρι. Σίγουρα θα πηγαίνουμε εκεί για βόλτα τον μικρό αφού σαραντίσει.

Πάντως έχω γίνει πολύ ευαίσθητη με την εγκυμοσύνη, κάθε τι που συμβαίνει στεναχωριέμαι, φοβάμαι και περισσότερο για τον μικρό που θα ζήσει τραγικές εποχές και όχι μόνο λόγω οικονομικής κρίσης αλλά λόγω ψυχολογικής κρίσης θα έλεγα. Όλοι είναι στην τσίτα και παντού και στις προσωπικές μας παρέες και τριγύρω ακούω να μιλάνε για το ίδιο "γνωστό" θεματάκι. Βαρέθηκα πια! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maxim αν τυχόν είναι καμιά ελαφριά ουρολοίμωξη να ξέρεις πολύ καλό κάνει το φραγκοστάφυλο. Να πίνεις το χυμό του 2-3 ποτήρια την ημέρα. Έχει το σούπερ μάρκετ και υπάρχει και σε φυτικά χάπια. Ο πεθερός μου που λόγω της κατάστασής του παθαίνει συχνά ουρολοιμώξεις και τον πλακώνανε στις αντιβιώσεις όταν ξεκίνησα τα χάπια φραγκοστάφυλου σταμάτησαν όλα. Είναι μια χαρά και έχει πολύ καιρό να ξαναπάθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou!!ti kanoume shmera??eftiakse o kairos gia ta kala pistevw e??kalokairaki erxeseeeee???? :D:D:D egw hpia to siropaki mou pinw kai to kafedaki mou mpas kai energithw na doume ti tha ginie epitelous!!

anthi mou se katalavainw pws niwtheis esy na kaneis tosi prospatheia kai na mh sou to anagnwrizeikaneis....kai sigoura einai epoxes pou se patane giati kseroun poso dyskolo ews akatorthoto einai na vreis kato allo....upomoni..kia tha sumfwnisw me th nansy katse kai skefteite me ton antra sou ti sas symferei na kanete kai pao oikonomikis alla kai pao psixologikis apopsis....

maximaki mou kane ayto pou leei i karolina ka ian den hremiseis kalliergeia.apla sthn kalliergia prepei na kaneis prwta pliseis me sapouni kala kala kai afou kseplineis na afiseis ta prwta oura na treksoun kai meta na maepseis..sto lew giati thn prwti fora thn ekana lathos kiegw;)

este mou oloi etsi eimaste polu zorika...kai kala na mporoun na voithisoun oi goneis alla an den mporoun giati einai xalia oikonomika kai aytoi ti ginete??upomoni gia olous exei o theos!!!tha thn palepsoume vre koritsia ti na kanoume...

sas filw prostoparon paw gia kafedaki ston hlio na ton eyxaristithw :D:D:D:D filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΒΑΛΕΣ ΝΑ ΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΙ ΕΓΩ ΖΗΛΕΥΩ!!!ΧΑΧΑΧΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΤΙ ΦΑΓΑΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΧΤΕΣ...ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ....ΟΥΑ!!!!

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΧΑΡΤΟΥΡΑ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ...ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΕΚΕΙ.

ΕΣΤΕ Κ ΕΣΥ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ;ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ Κ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ Κ ΠΑΙΡΝΩ 685 ΕΥΡΩ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ 22% ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΛΟΓΟΤΕΡΟ ΙΚΑ Κ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ;;ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ..ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΥΠΑΛΛΗΛΛΑΚΙ Κ ΕΓΩ...Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΟΒΩ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΔΙΚΙΕΣ ΤΙΣ ΖΩΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστεεεεεεεεεεεεεε...μου τρεχουν τα σαλιααααα... =p~=p~=p~=p~=p~

βαζω καφε βαζεις το γλυκο :lol::lol:

πλακα πλακα πρεπει να τ ακοψω γιατι ειμαι στον 7 και ειμαι +11 και εχασα κιολας ενα λογω αρρωστιας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki Κι εγώ θα μπω στις 22/3 στον 7ο και έχω πάρει 13 αλλά καθόλου δεν με νοιάζει αυτό αυτή την στιγμή. Νάνσυ είναι να μην ζηλέψεις και ωραίο και διαιτητικό? Όσο για την ασφάλεια ευτυχώς το ΤΕΒΕ ακόμα μου το πληρώνουν γιατί είναι και στο όνομά μου η εταιρεία (και καλά ξέρεις τώρα) και δεν μπορώ να έχω ΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhmera !!

exo meres na mpo opote gia na sxoliaso oute pou to skeftomai to mono pou sas leo einai na eiste oles kala !!

aleka mou kala eisai ? ola etoima me to domatio tou mikrou ?

nansy ti oraia kilitsa !!!! ftou ftou kopela mou !

ego gia kilia den 8a sas miliso dioti oute kan fenete .... malon argotera xixixixi

8a sas po oti ekana tin e3etasi to test a an den kano la8os k perimeno apotelesmata avrio to apogevma efxomai ola na einai kala k se afti tin e3etasi opos k stin ayxeniki mou

aaa eidame k to filo telika einai agoraki !!!!!! eftixos den 8a xreiasti na alazo xroma sto tikeraki xixixixix!!

molis paro ta apotelesmata 8a sas ta po

filakia polla polla se oles na exete mia omorfi mera k mia omorfoterh evdomada !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!  που λετε για το βάρος εγώ θα ήθελα πάλι ένα μωρό Μέχρι 3κιλα το πολύ για να το βγάλω πάλι εύκολα 😜! Είχα πάει εγώ υπέρηχο κ το έβγαλε 2700 κ γέννησα την επόμενη ήμερα 2500! Ήταν μια σταλιά αλλά πραγματικά βγήκε μονος του 🤪🤪 αλλά οπως λέει κ το @ditakiκανενα δεν έμεινε μέσα στην κοιλια! Κ εννοείται εμένα η γιατρος μ είπε δεν είναι μόνο το βάρος είναι όλα π πρέπει να βλέπονται αναλογικά δλδ το μηριαίο οστό η κεφάλι του όλα να αναπτύσσονται φυσιολογικά να συμβαδίζουν μεταξύ τους… @Apostolia88κοριτσι μου καλά έκανες να παρεις μια δεύτερη γνώμη! Αν δεν εμπιστεύεσαι τον γιατρο σου είναι το καλυτερο π μπορείς να κανεις!!  
    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...