Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΤΙΚΟ! ΘΕΤΙΚΟ! ΘΕΤΙΚΟ!


Recommended Posts

Μια γραμμη ΝΑ...!!! κοκκινη κοκκινη...!!!

ο πελαργος μου ξαναχτυπησε την πορτα...ελπιζω μονο αυτη τη φορα να πανε ολα καλα!

μολις εκλεισα και ραντεβου με την γιατρο μου για να δουμε τι γινεται.αλλα ποιος περιμενει μεχρι την παρασκευη?τελευται περιοδος 22/01/2012..

:D πολυ χαιρομαι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!!να εχεις μια ομορφη,ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!με το καλο να παρεις αγκαλιτσα σου ενα γερο μωρακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ ΚΤΚ...μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα...χαιρομαι τοσο πολυ και φοβαμαι ταυτοχρονα...μακαρι μακαρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια!!!!

Σου εύχομαι μια υπέροχη 9μηνη περίοδο στη ζωή σου και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο και χαρούμενο μωράκι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια...

να ειναι γερα ολα τα παιδακια του κοσμου..σε εσας που προσπαθειτε για παιδακι απλα ξεχαστε το για 2 μηνες οχι παραπανω και θα ερθει..!!! ;) και στις εγγυουλες καλη εγκυμοσυνη και καλη λευτερια που λενε και στο χωριο μου...

εβαλα και καινουριο τικερακι παναθεμα με...!!μπορει να τις αλλαξω τις ημερομηνιες αργοτερα αλλα σε οποιο site και να μπηκα αυτο δειχνει...να δω τι θα μου πει και η γιατρος μου αυριο..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....!!!

ειμαστε 2,33χιλιοστα ακουσαμε και την καρδουλα μας και επισης ο κυριος υπερηχος μας ειπε οτι θα ερθουμε στον κοσμο 4/11/2012 και ειμαστε 5 εβδομαδων και 6 ημερων σημερα...!!!

αργησε η συλληψη μια εβδομαδα αλλα ειμαστε μια χαρα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια...πραγματικα εχω παθει πλακα!στην κοιλια μου εχω εναν ανθρωπο μολις 2χιλιοστα και εγω ακουσα και την καρδια του....τελειο...!!!???!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι τελειο! Πραγματικα! Και που εισαι ακομα! Το θαυμα της ζωης ξεδιπλωνεται μπροστα στα ματια σου! Οταν ημουν εγκυος θυμαμαι τον αντρα μου που μου ελεγε οτι ξαφνικα νιωθει πολυ μικρος μπροστα μας, σε εμας που εχουμε ευλογηθει να φερνουμε στον κοσμο τη ζωη! Και τη μανουλα του εκτιμησε περισσοτερο απο τοτε που εγινε πατερας, οπως ολοι μας βεβαια, κατι ξερουν οι γονεις μας που λενε οταν τους γκρινιαζουμε "καλα κανε κι εσυ παιδι και θα δεις"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....!!!

ειμαστε 2,33χιλιοστα ακουσαμε και την καρδουλα μας και επισης ο κυριος υπερηχος μας ειπε οτι θα ερθουμε στον κοσμο 4/11/2012 και ειμαστε 5 εβδομαδων και 6 ημερων σημερα...!!!

αργησε η συλληψη μια εβδομαδα αλλα ειμαστε μια χαρα...!!!

iwanna mou na sai kala kai na apolamvaneis thn kathe mera pou pernaei......sugxarhthria....eimaste akrivws sthn idia hmeromhnia kai emena o giatros mou eipe 4-5/11....

ax to sporaki mouuuuuu to latreuwwwww...tha perimenw nea souuu kathe fora pou mpainww...ante kai me ena pono...tha einai seiroules ta ninakia mas.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

εχω μπερδευτει παρα πολυ...χαθηκα πραγματικα! :shock:

τερ 22/01

πητ 04/11 αυτα απο την γιατρο.

τωρα ο υπερηχος στις 09/03 δειχνει οτι το εμβρυο ειναι 5 εβδομαδων και 5 ημερων και ο σακος ειναι 5 εβδομαδων και 0 ημερων. επισης μου δινει 2 πητ.συμφωνα με τον κυκλο στις 28/10 και συμφωνα με το εμβρυο 06/11.

σε ποια εμδομαδα ειμαι τελικα και καθε ποτε αλλαζω μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλοο ευχομαιι, να στεργιωσει το νινι και να ερθει στον κοσμο γερο και δυνατοο!

:D

λεω να φτιαξουμε ενα ποστακι, γιατι ειμαι και εγω 5-6 βδομαδων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...