Μετάβαση σε περιεχόμενο

τοκετος στο σπιτι.....


tzina0

Recommended Posts

κοριτσια δεν ειμαι εγκυος ακομα αν κ πολυ θα το ηθελα να εχω αλλο ενα ζουζουνακι...ηδη εχω τρια αλλα θελω σαν τρελλη κ αλλο....τα οικονομικα μας ομως δεν το επιτρεπουν...ετσι λοιπον ηθελα να σας ρωτησω για να ξερω αν καποια εχει γεννησει στο σπιτι..κ τι κοστος εχει αυτο;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Στη Θεσ/νίκη υπάρχει ομάδα μαιών που αναλαμβάνει τοκετούς στο σπίτι και το κόστος κυμαίνεται μεταξύ 1200-1800 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις να επικοινωνησεις με την "Ευτοκια" και να μαθεις ο,τι χρειαζεσαι.. Δεν γνωριζω κοστος αλλα ξερω κοπελες που γεννησαν στο σπιτι μια χαρα με μαιες απο εκει. καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια θα ηταν να γεννουσαμε σπιτι με ασφαλεια και οικονομια, εγω μπορουσα να το γεννησω ανετα και στο αυτοκινητο γιατι η μικρη μου ηρθε πολυ γρηγορα, αλλα οταν εβγαινε εβγαλε τα μεσα εξω.γεννησα σε λιγοτερο απο μια ωρα απο την ωρα που εφτασα στο μαιευτηριο αλλα μετα επισκευαζανε για δυο ωρες και μου εβαλαν δυο μπουκαλια πλασμα και ηταν και λιγο.Εγω δεν θα εκανα δοκιμες.

Θελω γιατρο, ηρεμιστικα επωνυμα, υλικα χειρουργειου καλης προελευσης οχι βουλγαρικα οχι κινεζικα η πακισταν!Πολλα ζηταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...