Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια..αντε αλλαξε κ η ωρα κ σαν να φτιαξε ο καιρος σημερα...μου θυμισε παρα πολυ ανοιξη κ ανυπομονω να ρθει το Πασχα..μ αρεσει παρα πολυ κ λατρευω ολη αυτην την ανοιξοπασχαλιατικη ατμοσφαιρα........

Εμεις γενικως ειμαστε καλα αυτες τις μερες κ επιτελους ο μικρος σταματησε να ξυπνα τη νυχτα δεν ξερω που οφειλεται ισως να ειναι τυχαιο γεγονος ελπιζω μονο να κρατησει.......

Μαρια, ναι τα γνωριζω αυτα για το τοξοπλασμα δλδ αν καταλαβα καλα το κολλησες μ ενα απ τους τροπους που ανεφερες ε οντως ειναι ατυχια...παντως καλα κανεις κ εισαι θετικη κ ηρεμη πανω απ ολα θα σκεφτεσαι το μωρακι σου κ να δεις ολα θα πανε καλα...

Κατερινα, νουμερο η μικρη ε;πλακα εχει αυτη η ηλικια....

Ιφι, κ μεις πηγαμε τον τσολια μας στην παρελαση εμενα γενικως εχει πορωση μ αυτα τα πραγματα 7 η ωρα το πρωι με ξυονησε με τη σημαια του που παιζει τον εθνικο υμνο με μουσικη κ αυτος να τον τρεγουυδαει κ να παρελαζει....μεγαααααλο τσιρκο....

Στεφανια, μαλλον νουμερα κανει η μεγαλη σου χωρις λογο λιγο αγριεψε την εκειν ητην ωρα κ θα το κοψει ΄η μην της δινεις σημασια.....

Παω γιατι ξυπναει το θηριακι μου...φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα, καλο μηνα κοριτσια.

Τι κανετε?

Χαθηκα... το ξερω....

Μαρια μου..... :(:(:(:( .... Επεσα πανω στα νεα σου...

Ειναι αδικο να περνας ολο αυτο... πολυ αδικο...δε σου αξιζει...

Μακαρι να πανε ολα καλα με την αμνιο/ση.. δεν εχω τιποτα αλλο να πω.

Μονο να εισαι δυνατη και ολα να πανε καλα..Ο θεος να βαλει το χερι του..

Στεφανια μου.... :(:( Ποσοο μα ποοοοσο σε καταλαβαινω.... μονο να΄ξερες...

Εχω το "χειροτερο" παιδι του κοσμου στο θεμα ΥΠΝΟΣ!

Ειναι απιστευτη... Με 7,5 ωρες υπνου ειναι σε καθημερινη βαση... Μου εχει τεντωσει τα νευρα...

Δεν ξερω πως αντεχει... ειλικρινα... και αυτη η γκρινια απο την υπερενταση δεν παλευεται ολη μερα..

Υπομονη.. τα πρωτα 18 χρονια ειναι δυσκολα.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι μου τι κανετε?

Τρελο τσαχπινικο νουμερακι βγηκε η Λενια ε? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ετσι ειναι οι γυναικες μωρε!! Χορευταρουδες και ναζιαρες... :lol:

Ιφιγενεια.... τα φιλια μου και σε σενα κουκλαρα μου.

Δωρουλα, τι κανετε? Πως πας με τις ετοιμασιες της βαδτισης?

Ονομα του μικρου μας ειπες? Δε μας ειπες!!! Για πεεεεεεεεεεεεε!!!! :D:D:D:D

Εμεις κοριτσια τα ιδια....

Ερχονται αβερτα λογαριασμοι.... εχουμε πελαγωσει... :(

Χαλασε και το παλιοαμαξο... 300 ευρω ζημια, ηρθε η ΔΕΗ 243 ευρω, το ενοικιο πληρωθηκε χθες.... Το πετρελαιο στερεψε... ειπαμε να βαλουμε 200 ευρω... Μαυρο Πασχα...

Ο Β ακομη να πληρωθει... πανε 2 μηνες τωρα... Ουφ......

Ενα κερασακι στην τουρτα τωρα περιμενω για να κανω το ΜΠΑΜ :twisted::twisted::twisted:

Εχετε πολλους πολλους χαιρετισμοθυς και φιλια κτλ απο την Στελλιτσα μας..

Ειναι καλα... Τρεεεεεεχει ολη μερα με την δουλεια... Ειναι κουρασμενη η καημενη.

Δεν προλαβαινει να μπει να μας γραψει τα νεα της...

Μας εχει ομως στο νου της... :D

Σας αφηνω... Παω να απλωσω... Εχει απιστευτη λιακαδα σημερα!

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια? που ειστε καλε? χαθηκαμε........καλο μηνα....αντε ν'ανοιξει λιγο ο καιρος να βγουμε λιγο εξω...χθες το απογευμα πηγαμε παιδικη χαρα κ στο μισαωρο λεω στις φιλες μου φευγω παγωσα..... :? μαζευτηκαμε μετα στο ενα σπιτι κ πεξανε εκει φανταστειτε 6 παιδια το πιο μικρο 7 μηνων........πανυγηρι... :)

Φανη μη μιλας για εξοδα ο μισος μισθος του αντρα μου φευγει μονο για το ενα παιδι..καταλαβενετε μαλον τι λεω....κ με τον αλλο μισο να φαμε εμεις τα παιδια κ να καλυψουμε υποχρεωσεις.......ευτηχως βοηθανε οι δικοι μου οσο μπορουν απο χρημα η τροφιμα,κ γεμιζω τον καταψυκτη με λαχανικα κ κρεας κ περναμε.....επισης για τα παιδια μου δινουν ρουχα μια ξαδερφη για τον μεγαλο απο τα δικα της κ κατι φιλες μου μερικα για τη μικρη..........να σας πω την αληθεια απο τη στιγμη που ξερω ποιανου ειναι τα περνω μερικα ειναι φορεμενα απο μια φορα......κ δινω κ εγω τα δικα μας....... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κορίτσια, τί κάνετε?

Εμείς τα χάλια μας :cry: , έχω το μωρό με αντιβίωση και μάσκα(ευτυχώς γενικά είναι ευδιάθετη), η μεγάλη εδώ και μία εβδομάδα είναι συνέχεια με καταρροή, αυτές τις μέρες κόλλησα και εγώ και νιώθω απαίσια, είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα, τί να σας πω.... :? όλη μέρα σκουπίζω μύξες :?:lol::lol::lol:

Εν τω μεταξύ, άρχισα το ψάξιμο και για τη βάφτιση(τέλη Μάη), δηλ μπουμπουνιέρες, μαγαζί για το γλέντι, είδα τα βαφτιστικά που θα μας πάρει η νονά μας(πολύ όμορφα) αλλά έχει τρέξιμο η υπόθεση, να βρω ρούχα για μένα και για τη μεγάλη, (κάτι που το βαριέμαι τόσο πολύ....:cry: ) και πόσα άλλα.... και δεν είναι μόνο η δική μας βάφτιση, αρχές ιούνη βαφτίζουμε και εμείς ένα αγοράκι, οπότε φανταστείτε έξοδα και τρέξιμο! :o

Κατερίνα μου και βέβαια καλά κάνεις και παίρνεις ρούχα από γνωστούς σου, θέλουν τόσα πράγματα τα παιδιά! ευτυχώς που εγώ βολεύω τη μικρή με τα ρούχα της μεγάλης, κάτι είναι και αυτό, αφού πάλι θα πρέπει να ψωνίσω ολόκληρη γκαρνταρόμπα για τη μεγάλη, ζωή να χει, πάλι δεν της κάνει σχεδόν τίποτα από τα περσινά :?

Δεν θυμάμαι να σχολιάσω κάτι άλλο, σόρυ αλλά έχω ένα κεφάλι καζάνι :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζαααα!!!!!!!!!!!!!!!Να μαι κ εγωωωωωωωωωωω βρε κοριτσιαααααααα!!!!!Χρόνια κ ζαμάνια????

Το Μαράκι ευθυνεται γι αυτη την επισκεψούλα να ξέρετε...

Δεν εχω χρόνο να διαβασω τα νέα σας,αν κ πολύ θα το θελα,δοξα το..facebook τις περισσοτερες απο εσάς σας παρακολουθώ απο κει,τρεχω τρεχω κ δε φτανω...

Λοιποοοοννν να ξεκινησω με το Μαρακι μας???ΠΗΔΗΞΑ απ την χαρα μου μόλις διαπίστωσα οτι ειναι ΚΑΙ αυτη έγκυος,μαρη μανες περιμενετε πια όλες,δεν σας προλαβαινω,μονο εγω κ η Φανουλα μείναμε αγκαστρωτες?????Κ επεσα στα ταρταρα με τα νέα που διάβασα στις τελευταιες σελίδες... :cry:

Κοριτσακι μου γλυκό δεν εχω λόγια,δε ξέρω τι να πω,ευχομαι πραγματικα αληθινά κ ολόψυχα να πάνε όλα κατευχην,να εισαι δυνατή να κάνεις όλα όσα χρειάζεται για γεννηθει το μωράκι μας γερό..Ειναι πραγματικά τόσο άδικο...

Φανουλα μου εσας σας παρακολουθω..στενά!Η μικρη σου ειναι αστερι,δεν εχω λογια,απ οσο διαβασα ομως η γκρινια καποια χρονια μετα δεν εχει μειωθει...κλασσικό καρκινακι ματια μου..ψαχνει αφορμές για να παραπονιεται κ αιτιες για να σου κανει τη ζωη δύσκολη..αλλα ποσο δυσκολη μπορει να καταφερει να σου την κανει οταν η παρουσια της κ μονο στη ζωη σου ειναι ΣΚΕΤΗ ευτυχία?

Νινινα μου Δωρουλα μου κ Iφιγενεια μου κ εσας επισης σας καμαρωνω με τα βλασταρια σας αν κ πραγματικα αναρωτιεμαι πωωωωςςς τα βγαζετε περα με δυο μικρα ζουζούνια έκαστη..άξιες!!!!Χαχαχαχα!!!! :lol:

Η Στελλιτσα μου η λατρεμενη που βρισκεται?Δε πιστευω να γκαστρωθηκες κ εσυ κ να χω χασει επεισόδια? Κ για όσες δε γνωριζετε το θεμα με το κόψιμο πάνας το περασμένο καλοκαίρι το περάσαμε μαζι με την Στελλιτσα μου,χερι χερι που λενε με τα ιδια ακριβως παρατραγουδα..με τουτα κ μ εκεινα παντως περασε κ εκεινο,στρωσανε οι ζουζουνιτσες μας κ ολα καλα!!!!

Τα νεαααααααα μαααςςςςςς λοιποοοον........!!!!!

Σε γενικές γραμμές δεν εχουν αλλάξει πράγματα στη ζωη μου απ την τελευταια φορά που σας εγραψα..Δοξα το Θεουλη βεβαια...Γιατι συνηθως no news good news...Ειμαστε ολοι γεροί κ αυτο για εμένα εχει τεραστια σημασια!!!!

Το Ολινακι πια ειναι παιδί,κανονικό,γεμάτο απορίες,άποψη,κατανόηση,εχει γινει πολύύύύ αγκαλίτσααα,πολυυυ χαδιαρα κ απο τις "κακές" μωρουδίστικες συνηθειες δεν μας εχει μεινει ΤΙΠΟΤΑ απολυτως..ειχαμε ενα θεματακι με το βραδινο γάλα που το ηθελε στο μπιμπερο στην αγκαλιά μου,πιο πολύ για τη στιγμη βεβαια κ όχι τοσο για το μπιμπερό αλλα αισίως κάποιους μήνες πριν το ξεπεράσαμε ΚΑΙ αυτο κ ειμαστε πλεον ετοιμοι για ενα δεύτερο παιδάκι..Θεωρητικά πάντα..

Το κοριτσακι μου κάθε μέρα που ξυπναει μου λεει ακόμη δε γέννησες μωρο?Απο Δευτερα αγαπη μου..Απο Δευτερα..!! :lol::lol::lol:

Κ η αλήθεια είναι οτι εδω κ 3 μήνες περίπου εχουμε "απελευθερωθει" με το αγορι μου,αλλα αν κ την Ολινα την "δημιουργησαμε" με την πρωτη ελέυθερη επαφη το βραδυ του γάμου μας,αυτη τη φορά δεν εχει προκύψει κάτι ακόμη...Καποιες φορες σκεφτομαι οτι ειναι λογικο,παρα το δικο μου φουλ γονιμο ωαριο κατα τα λεγομενα του ντοκτορ,πως να μεινω εγκυος οταν ο αντρουλης μου ειναι μες στο άγχος με τα οικονομικα..Απο την αλλη βεβαια σκέφτομαι μηπως τελικά δεν μας το στέλνει ο Θεουλης γιατι δεν το επιθυμω ΔΙΑΚΑΩΣ..γιατι νιωθω τοσο ολοκληρωμενη με το παιδι μου κ ο μονος λογος που θελω ενα μωρακι ειναι αυτο κ μόνο..Γιατι σαν την αδελφικη σχεση απλά δεν υπάρχει καμμια αλλη!Μπορει βεβαιως κ ΑΠΛΑ να μην ετυχε ακομη,δε μας πηραν δα κ τα χρονια..Το σιγουρο ειναι πως δεν αγχωνομαι,αν ειναι να ρθει θε να ρθει...θα το καλοδεχτουμε,κ η Ολινα ακόμη περισότερο!!!!!!

Αυτα προς το παρων απο εμενα..Πονεσε ο αυχενας μου καλε να γραφω...συμπαθατε με για το σεντονι..Σας αγαπω πολυ όοολες!!!!!!Τα φιλακια μου,θα προσπαθησω να σας παρακολουθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεεερα!!!

Ντινακιιιιιι??????? Δεν το πιστευωωωωωωωωω!!!!!! :o

Καλως ηρθες και παλι στην παρεα μας!! :D:D:D:D:D:D:D

Τι ωραια που μας ειπες τα νεα σου....

Ζηλεψα που η Ολινα δεν εχει πια καμια μπεμπεδιστικη συνηθεια....!

(εχουμε ακομη το μπιμπερο) Γαλα πινει παντου βεβαια,αλλα ζηταει και την δοση της.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευχομαι συντομα να ξαναγινεις μανουλα...

Ε-εε-εεεερχεται το νινι!!!!! :D

Και μια που η Ντινα ανοιξε κουβεντα για το θεμα "τζιζζζζζ" ...(δευτερο παιδι πότε).......??

εχω να σας πω οτι απο αυτον το μηνα θα "απελευθερωθουμε" κι εμεις, κι΄οτι βρεξει ας κατεβασει...

Ο Β επιμενει, εγω δεν καιγομαι... :?:?:?:?:?

Ουφ! Πρωι πρωι μου ρθε περιοδος, οχι τοσος πονος αυτη τη φορα... Ενεση δεν εβαλα.. δεν ποναω τοσο.

Το παλευω με παναντολ. Τι πραγμα κι αυτο...

Η διαθεση στο φουλ... Οοοουυυυυυυ...... Η μικρη ηταν με πυρετο 2 μερες, ολη την εβδομαδα εμεινε σπιτι, ο υπνος της σε αθλια κατασταση... καθε μερα και χειροτερα... Μου ξυπνησε τουλαχιστον 6-7 φορες χθες... :(

Ολη μερα δεν ξερει τι θελει.

Χθες το μεσημερι ζητουσε επιμονα "τουλουμπα"...... :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να γκαριιιιιιιιιιιιζει επι 1 ωρα... Να της λεω "ΔΕΝ ΕΧΩ".. που την ειδες? Να μου λεει "στη λαικη".. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Στο τελος της πατησα μια τσιριδα και με εφτυσε μες στα μουτρα μου... :evil::evil::evil: Ποοοοοοοσο νευριασα....

Μπηκε κατω απ΄το τραπεζι και να τραβαει το τραπεζομαντηλο... με εκανε εξω φρενων....

Τσιρκο το σπιτι μας.. :cry::(:(:cry::cry:

Σας επρηξα....

Πειτε κανα νεο....

Τι κανετε αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλη κυριακη σε ολες σας........ :)

Ντινακι μου καλως ηρθες αγαπη μου :x μας ελειψαν τα σεντονια σου..... ;) χαρηκα πολυ διαβαζοντας πως η μικρη Ολινα ειναι πλεον μια μικρη δεσποινιδα... ;) νομιζω πατε κ παιδικο κ σιγουρα θα τη βοηθησε κ αυτο......οσο για τ'οτι ζηταει αδερφακι,φυσιολογικο μου φαινετε ασε που νομιζω πως θα σε βοηθαει κιολας..... ;) τωρα οσο για τον ανχος ξερω πολυ καλα τι ρολο πεζει στο να μεινεις εγκυος,το εχω ζησει στο πετσι μου.......εσεις δειτε το πιο χαλαρα,απολαυστε τη στιγμη,κ αυτο αν ειναι θα βρει το δρομο......Φανη κ για σενα ενοειτε ισχυει το ιδιο...... ;):)

Ντινα μου εγω εχω κ αλλα νεα διαφορετικα τα γραφω στην ομαδα μας οποτε εχεις χρονο ριξε μια ματια.... :)

Στεφανια υπομονη κοριτσι μου,ο μεγαλος κοντευει μηνας που εχει μυξες,τι στο καλο θα περασει που θα παει....... :|

σημερα πηγαμε εκκλησια ειναι η δευτερη κυριακη που παμε ,κ τα πραγματα ειναι λιγο καλυτερα τον κυνηγαω μονο στο ναρθηκα κ οχι σε ολο τα ναο.......αχ.....κρατουσα λοιπον το μεγαλο κ τη μικρη μια ξαδερφη μου,κ να μου τραβαει τα μαλια να την παρω,μετα ο μεγαλος να της τραβαει τα ποδια για να παρω αυτον.........κ ν ακουγομαστε μονο εμεις λιγο πριν κοινωνησουν........στο σπιτι καθετε ο ενας στο ριλαξ κ η αλλη παει πανω του κ κανουν μαζι,αν θελει να τον κατεβασει τον πειραζει τον τσιμπαει κ φευγει.....ποτε γελαω ποτε τσιριζω τι να λεμε........ααα επισης παμε κ στην παιδικη αν εχει καλο καιρο,κ παρατηρησα πως ο μεγαλος θελει τα παιδακια που ειναι ηρεμα,για παραδειγμα οταν ειναι αυτα που τσιριζουν κ φωναζουν δεν πλησιαζει τα παιχνιδια,κ θελει να φυγει,ενω χθες που τα παιδακια ηταν ησυχα εκατσε κ τα πλησιαζε κ αυτος....... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα τι μου κανετε?ειχα μερες να μπω οχι λιγο με το ενα οχι λιγο με το αλλο το αμελησα βλεπετε λιγο εφτιαξεο καιρος ετρεχα ν ακαθαριζω μπαλκονια κ εχει 2 μερες βρεχει τσαμπα τα εκανα...τα νεα μας εκει που ελεγα δοξα το θεο εχει μια βδομαδα ει,αστε καλα ο μεγαλος μου εχει 3 μερες παλι βηχαααααααααααααααα μασκαααααααααααααααα παλι δεν αντεχω η μικρη λιγο μυξα κ διαρροια ο μπαμπμας μας παλι δεν μυριζει μιας κ εχει αιχμορια αοποτε ειναι συνεχεια χαλια κ εγω που ειμαι ακμαιοτατη εβγαλα κριθαρακι κ εχω υποψια εχω κ στο 2 τι καλα ε?αλλα αισιοδοξια την παλευοεμε...με τα οικονομικα δεν θελω να τα σκεφτομαι κ να τα συζηταω καταθλιψη με πιανει...περιμενουμε να περασουν οι μερες να φυγουμε μιας κ θα κανουμε πασχα στους γονεις μου κ θα λειψω για 1,5 μηνα περιπου τελη μαιου θα επιστρεψω πρωτα ο θεος..αλλα εχω αχος να κανω ρουχα να καθαρισω το σπιτι κ οαντρας μου τρεχει με υπηρεσιες μερα παρα μερα κ ασκησεις....τι αλλο νεο απο χθες πλεον η μικρη μου κοιμαται εκτος κουνιας μιας κ την πηδαει ανετα με το εξτρα καγκελο κ αυτη κ πολυ αντεξε βεβαια ο μεγαλος ειχε κατεβει 6 μηνες νωριτερα....βεβαια κατακαιρους την εβαζα να κοιμαται εκτος για να μαθαινει αλλα δυσκολα καναμε γυρω στο μεσαωρο για να την παρει ο υπνος χθες ας πουμε ειχαμε μαχη το μασημερι μια κ ξαπλωσα μαζι της αλλα η γεωργια απο τοτε που γεννηθηκε μαζι μου ποτε δεν κοιμηθηκε αν εξαιρεσουμε πανω στο στηθος οταν θηλαζε....ετσι κ τωρα αν ξαπλωσω διπλα της κ την παρω αγκαλια δεν προκειται αλλα επειδη ειναι 2 πλεον στο δωματιο μιλανε το ενα με το αλλο πειραζονται κ ετσι δεν κοιμουνται τα μαλωσα τα αφησα μονα τους βομβαρδισαν ενα δωματιο κ παλι τιποτα οποτε η μνη λυση τα χωρησα κ ετσι κοιμηθηκε η μικρη κ μετα κοιμηθηκε ο μεγαλος το βραδυ οποτε εκανα το ιδιο εβαλ τον μεγαλο στη κρεββατοκαμαρα για λιγο σηκωθηκε η μικρη κανα 6-7 φορες την ξαπλωσα κ κοιμηθηκε ευτυχως πολυ ευκολα μιας κ περιμενα να μου παρει ωρες βεβαια εψαχνε τον μεγαλο αλλα ελεγα εγω τα δικα μου κ μετα κοιμηθηκε κ ο μεγαλος δεν ξερω εσας τις 2μανουλες αλλα τα δικα μου ψοφανε να ξπαλωνουν μαζι να αγκλαιζονται κ ναπαιζουν φυσικα σαν παιδια θα κανουν κ τιποτα αλλα γενικα ειναι πολυ αγαπημενα χωρις ιχνος ζηλιας....αυτα

τωρα τι μου κανετε?ντινα καλωςηρθες κ παλι σου ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος με ενα γερο παιδακι στο μεγαλο μου εκανα σχεδον χρονο να μεινω εγκυος στη μικρη μια εφτανε κ περισσευε....χαχαχαχααχ οποτε χαλαρωσε κ θα ερθει οταν θελει (αχ εμενα ο αντρας μου θελει κ 3............ναι 3 αλλαλογο οικονομικων δεν το επιδιωκουμε βεβαια κ εγω θα ηθελα αλλα ισως πιο μετα γιατι εφαγα μεγαλο λουκι να τα μεγαλωσ μονη μου τελειως χωρις βοηθεια..αλλα οπως ειπαμε οικονομικα δεν σηκωνει 3 πΑΙΔΑΚι)

φανηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μου ομως εσυ να κανεις ενα δευτερο επιτελους το πηρες αποφαση μην περιμενεις να εισαι ετοιμη ποτε δεν θα εισαι κ παντα πανικος θα ερθει αν θα τα γαπααω αν θα τα καταφερω αν ολα θα ειναι το ιδιο κ παει λεγοντας τα παιδια ειναι ευλογια κ θαυμα θεου κ μακαρι ολοι να μπορουν να κανουν γερα παιδακια.....τωρα που το θυμηθηκα οταν ρωταει ο αντρας μου τον μεγαλο να κανουμε ενα 3 μωρακι λεει οχι φτανειιιιιιιιιιιιιιι χαχαχα τυχαιοοοοοοοοοοοοοοοο....

στεφανια μου περαστικα σας αχ φετος δεν εχουμε σηκωσει κεφαλι απο ισωσεις 4 μηνες εχω αρρωστο το μεγαλο με διαλλειμαι μια φορα διαρκειας μια εβδομαδα κ τωρα ενα διαλλειμα 10 ημερων αυτο ηταν....αχ........παιδικος θετικα κ αρνητικα............

αλλο κατερινα μου τελεια η φωτο με το ποδηλατο αλλο τρεχεις κ εσυ ε?υπομονη καλη μου ξεπεταγονατι που θα παει...αυτα φιλια για την ωρα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Ιφι μονο εσυ βρηκες χρονο να γραψεις...οι υπολοιπες που ειστε παλι? :?:

με τον υπνο που λες κ εμενα μαζι κοιμουντε στο ιδιο δωματιο,δεν εχω κ αλλο να φτιαξω χωρια της μικρης....αλλα οταν ειναι να κοιμηθουν δεν εχω προβλημα,αν δε θελουν ομως οπως ειπες στο κρεβατι του μεγαλου κ χορευουν κ τα δυο η στο δικο μας.......καλα κ εγω θα ηθελα ενα 3 παιδακι αλλα να μεγαλωσουν λιγο αυτα,κ αν εχω κουραγιο ας ερθει μη ξεχνατε ειμαι κ η μεγαλυτερη της παρεας εσας σας περνει κ χρονικα κοριτσια........τελος παντων οτι ειναι να γινει θα γινει.......δουλιες για το πασχα δεν ξεκινησα ακομη λεω κατα τις 20 του μηνος μπας κ ζεστανει λιγο,κ να ειναι κ καθαρα για το πασχα,ηθελα να βαψω αλλα με τα εξοδα για το μεγαλο που εχω τωρα αναβαλετε επ'αοριστου....... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που πηγατε ολες?Εμφανιστηκα εγω,εξαφανιστηκατε εσεις?

Ιφι μου εγω μια χαρα χαλαρη ειμαι,θα αγχωνομουν νομιζω στο πρωτο..Αφου εχω την κοριτσαρα μου,αν ειναι να ρθει θε να ρθει,no prob!!!!!

Φανουλα μου αντε,καλη αρχη κ σ εσας!!Με το καλο!!!!!

Παντως αυτο το θεμα με το κοινο δωματιο παντα μ εκανε ν αναρωτιεμαι ...Γιατι η Ολινα πχ,ειναι ενα παιδακι με σειρα,κανουμε μπανιο,πινει γαλα,πλενει δοντια κ κοιμαται..πως θα λειτουργουσε άραγε αν υπηρχε κ αλλο παιδι στο σπιτι και ΔΗ στο ιδιο δωματιο μ αυτην?Μαλλον θα επαυε να ειναι παιδι με σειρα κ προγραμμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι ι νινινα....αλαξε το μαμυ αλαξα κ εγω......τελοσ παντων ειμαστε καλα το ιδιο ευχομαστε κ για εσας.....δε λεω καλο πασχα νωρισ ειναι θα τα ξαναπουμε ελπιζω.......ααα οποια ξερει ας μου πει πως θα μπω κ στην ομαδα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Στεφανια εγω ανοιξα το αλλο θεμα γιατι δεν εβρισκα ακρη......ειδες κατι περιεργεσ απαντησεις? τελος παντων ειστε καλα? ενταξει συνηρθατε με την ιωση? ελπιζω να μαζευτουμε παλι........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τί κάνετε? Εμείς ακόμα να συνέλθουμε από τις παλιοιώσεις, η Άννα ξαφνικά 2 μέρες τώρα άρχισε πάλι να έχει συνάχι και βήχα ενώ της είχαν περάσει, η μικρή μάλλον θέλει πάλι μάσκα γιατί ακούγεται περίεργα, και γω στα καλά του καθουμένου από χθες το απόγευμα μέχρι και πριν από μερικές ώρες ένιωθα χάλια, πολύ ανακατωσούρα, κρυάδες, γενικά δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Κ ξαφνικά τώρα νιώθω σχεδόν μια χαρά, τί να πω, μάλλον είναι η ίωση που λένε ότι κρατάει 24 ώρες:(. Κατά τα άλλα καλά, πήγαμε μια μίνι εκδρομούλα το Σάββατο με τον άντρα μου στη Χαλκίδα και ανανεωθήκαμε λίγο , ευτυχώς που δεν με έπιασε τότε η ίωση, να μην μπορώ να κουνηθώ. Εσείς τί νέα, τί κάνατε ΣΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Στεφανια εγω τιποτε διαφορετικο.......σπιτι βολτα στην παιδικη,κ στους δικους μου στο χωριο κ σταθερα στη βαση μου....ειχε κ ο αντρας μου καποιες υποχρεωσεις ολη μερα κ ετρεχα εγω σουπερ,μαρκετ,δουλιες...κ τα γνωστα.........:S για τιν ιωση στο ξαναλεω ο μεγαλος ακομη μου βηχει κ τον πιανει τη νυχτα κλεισαμε μηνα.....

εγω αυτες τις μερες κανω γενικη.....οτι μπορω δλδ με 2 παιδια που χωνονται στα ποδια μας..με βοηθαει κ ο αντρας μου αυτα.....:cool:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα..αν κ δε βλεπω να μπηκε καμια σας:huh::huh: γιατι βρε κοριτσια? τελος παντων εμεις ειμαστε καλα καναμε της δουλιες μας κ απο εβδομαδα αυγουλακια κ τσουρεκακια..........την αγαπη μου σε ολες σας.....:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, Κατερίνα μου μάλλον μείναμε εμείς και εμείς κυριολεκτικά!!! Μου φαίνεται πλέον θα τα λέμε μέσω φεις, γιατί οι λοιπές τσούπρες δεν βλέπω να εμφανίζονται εδώ... τεσπά, με το καλό τα αυγουλάκια και τα τσουρεκάκια σου, εγώ φέτος θα φτιάξω κουλουράκια, που μου πετυχαίνουν. Καλή Ανάσταση, φιλιά σε όλες και καλά να περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Στεφανια μου εγω δεν εχω ανοικτη συνομιλια στο fb mono με μηνηματα αν μιλησω με καποια ..τελος παντων δεν πειραζει ας ειναι καλα τα κοριτσια..για τη Μαρια δεν ξερουμε τι εγινε?

για τα τσουρεκια ουτε κ εμενα γινοντε τελεια αλλα τρωγοντε........εχει συνταγες στο ελληνιδες μαμαδες στο γκρουπ..κ διαβαζω οτι οσες τα κανουν εχουν επιτυχια ακομη κ ασχετες.....τι στο καλο δε θα τα καταφερω?........αν δεν τα ξαναπουμε σου ευχομαι καλο πασχα κοριτσι μου κ με το καλο η βαπτηση σας μαλον θα δουμε κ φωτο......:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλησπεεεεερα!!

Τι κανετε?

Χαθηκαμε.....

Εχω ξενερωσει τρελα με το νεο φορουμ..

Δε μ΄αρεσει...Δε μπορω να βρω τα θεματα.... ψαχνω πανω κατω και μετα βαριεμαι να γραψω...

Ειμαστε ολοι καλα, δοξα το θεο...

Εκανα τσουρεκια σημερα... πολυ ωραια εγιναν.. πηγα στο βαφτηστιρι τα δωρα-λαμπαδες κτλ.

Την Πεμπτη περιμενουμε τη νονα μας με τις "παραγγελιες"... χαχα!!

Ζητησε λαμπαδα barbie μερλια... Αυτα που δεν μ' αρεσουν της εδωσε αερα η νονα της και κανει...

Την εχει τρελη αδυναμια ομως...Χαλαλι της λεει ολα τα λεφτα του κοσμου.... την τρελη..:blink:

Αλλα νεα δεν εχω προς το παρον...:ymdaydream:

Σας φιλω ολες!

Καλο Πασχα και καλη Ανασταση αν δε τα ξαναπουμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη καλημερα κοπελα μου κ εγω δεν ειδες μεχρι κ ονομα αλαξα κ χαθηκαν πολλα..τελος παντων.....εμας τα δωρα της μικρης ειρθαν χθες σε δεμα λαμπαδα με τον τσιου,φορεμα παπουτσια αυγα, μεχρι κ το σιντι με τη στανιση..χιχι:lol: εβαλα κ φωτο στο fb..του μεγαλου μας τα φερνουν αυριο........τωρα περιμενω να ξυπνησουν να παμε να κοινωνησουν κ να βγουμε λαικη......εκανα τσουρεκια οχι τοσο πετυχημενα απο εμφανιση,κ απο γευση δεν ξερω θα σας πω οταν δοκιμασω....κ τ'αυγα μου κ αυτα ετοιμα,κατι μικροδουλεις ως μ.σαββατο μεινανε ως συνηθως............

αυτα σας αφηνω αν δεν τα ξαναπουμε καλη ανασταση σε ολες...:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...