Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

Δωρα καλο απογευμα η ομαδα ειναι μωρακια του καλοκαιριου2009 εχεις γραψει κατι εκει..... ;) ποιος ειναι αυπνος ο μπεμπης?

εγω χαλια μαυρα φταρνιζομαι συνεχεια,κ εχω καταροη ακομη κ στον υπνο φταρναζομαι..... :o:shock: η μικρη εκανε παλι πυρετο το μεσημερι ειναι να την παω να κοινωνησει αλλα στο χαλι που ειμαστε μαλον δε θα παμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!

Τι μου κανετε?

Εμεις καλα... Πηγαμε σε σπιτο-παρτυ το απογευμα.. πολυ καλα περασαμε..

Εχω ενα πολυ ευγενικο και καλο παιδι... τελικα! :D

Μια μαμα ετρωγε τυροπιτακι και επεσαν κατω ψιχουλα... και της λεει "δεν ειναι σωστο να λερωνεις τα πλακακια της κυριας Ταδε, παρε ενα πιατακι.. ελα".. και της παει ανα πλαστικο πιατακι το αγαθουλι μου... :x:x:x:x:x:x:x

Ζαιρα ... αχ! κοριτσαρα μου... να΄σαι καλα που με εμψυχωνεις... :YMHUG:

Αλλα ξερεις το μυαλο μου ειναι τρελά κολλημενο.. και ξεκολλαει με.."μπάτσες".. :lol:

Ξερεις ποσο γαλα εβγαλα 3 μερες που χρησιμοποιησα θηλαστρο? (και μαπα αυτο με το χερι της chicco),

750ml καθε μερα ....Πααααααααει χαμενο...... :evil:

Τελος παντων... Θα μου περασει... :oops::oops:

Κατερινακι..... τοσο πυρετο....?? :o:o Παναγια μου... Περαστικα σας....

Μη την πας εκκλησια καλυτερα... αστην να γινει τελειως καλα... Την επομενη Κυριακη..

(Αληθεια την ημερα της βαφτισης εκει τα κοινωνανε τα μωρα?... γιατι εδω οχι!)

Ρε κοριτσια τι κανουν οι υπολοιπες?

Η Ιφι αμς ποτε γυριζει?

Η Στελλα τι κανει? Μπας και γκαστρωθηκε??

Μαρακι....? Που εισαι καλεεεε? Εισαι και φετος στον παιδικο?

Σας φιλω οοοολες!

Καληνυχτουδιαααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλη κυριακη....θα παμε σε λιγο εκκλησια μετα μια κυριακη ακομη κ μετα οποτε μπορουμε,αν εχει κ καλο καιρο παντα......Φανη αν γινει πρωι η βαπτιση μεχρι 11 ας πουμε ναι τα κοινωνουνε,αλλα συνηθως γινεται πιο αργα η απογευμα οπως εμεις......εγω την πηγα κ την περασμενη κυριακη με τη νονα της......

ο μεγαλος μου σημερα αρχισε να τρεχει η μυτουλα του,λιγακι κ να βηχει....οχι πως θα γλυτωνε.....εμεις λιγο πιο καλα...... :)

υ.γ...η Αναστασια σου ειναι το παιδι που ονειρευται καθε μαμα....φιλησε την μου.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες καλημερες!!!!

Τι κανετε κοριτσια?

Κατερινιω μου....... :x:x:x:x:x:x:x .... Ευχαριστω για τα καλα σου λογια..

Πως ειναι τα μικρα σημερα?

Εμεις καλα δοξα το θεο..

Κρυωνει ο καιρος και μ΄αρεεεεεεεεσει.....!!

Αλλα σε λιγο θα αρχισω να γκρινιαζω για τα πετρελαια... :lol::lol::lol::lol:

Θελω να αγορασω και στη μικρη μπουφαν...

Τα υπολοιπα -παπουτσια-ρουχα της τα ψωνισα..

Δεν της χωραει ΤΙΠΟΤΑ απο τα περσινα... :evil:

Κοντευει πια τα 20 κιλα... :?:?:?:?

Ψηνω τυροψωμο... για ελααααααααατε για ελατε...!!!

Φιλια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γειά...

ΑΔΕΙΑΙΝΩ!!!!

άλλο πράγμα να είσαι παιδί μου στο σπίτι!!!!

φεύγεις λίγο από τουσ ρυθμούς τησ τρέλας....και η δική μου δουλειά έχει πολύυυυυυυυυυυυυ τρέλα. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τέλοσπαντων...φτιάξαμε κεικ, πήραμε την τσάντα του Στρατή, πήγαμε στις κούνιες.....με την άνεση μας...τα παιδιά ξυπνήσανε στις 9:30 :o:o:o:o:o:o:o πράγμα ανήκουστο για μας..τις υπόλοιπες μέρες ξυπνάνε από τις 6 να μοιράσουνε το γάλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και φυσικά στις 10 εκνευρίζονται και νυστάζουν, αλλά δεν κοιμούνται γιατί είναι όλο νεύρα.....η καημένη η μανούλα μου....όταν παίρνω σπίτι τηλ από τη δουλειά τη λυπάται η ψυχή μου να ακούω τπυς καφρους από μεσα!!!!!! παντα όταν είμαι στο σπίτι αργούν να ξυπνήοσυν....

πήγαμε στο max σήμερα για την τσάντα όπως σας είπα με τον πατερα μου....

εχω πεθανει στα γέλια όταν τα βλέπω να έχπυν πάρει από ένα καρότσι αυτα τα μικρούλικα τα παιδικά και να ψωνιζουν και δύο ημίτρελοι ενηλικές να τρέχουν να τα ψάχνουν μες στο πολυκατάστημα....ειδκά ο Γιώργος όλα τα λεφτά...βοηυτάει ένα καρότσι και βουρ τρέχοντας...το σκέφτομαι και γελάω ακόμα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έχω πάψει πια να ντρέπομαι για τα κατορθώματα τους....είναι πια τόσο κοινότυπα τόσο γελεία !!!!!

προχτές είχε 'ερθεο ο νονός του Γ και του έφερε τα απαραίτηα για το σχολείο, και κάτι του είπε για πλάκα του Σ...."πήγαινε πες της μάνας σου....ΜΑΝΑ ΦΕΡΕ ΝΕΡΟ κατά το Λούλα παντ'οφλες " και του απαντάει : "της μανούλας δεν της μιλάμε έτσι" :x:x:x:x:x:x:x:x:x και επειδή το συνέχιζε συγχύστηκε ο μικρός μου και του λέει " αααααααααααααααα δε θα τα πάμε καλά" με το χέρι στη μέση :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησσπερα κοριτσια....αχ κ βαχ μ εχει τεντωσει ο μικρος σχεδον ολη τη μερα δεν κοιμαται βεβαια κοιμαται απ το απογευμα μεχρει το αλλο πρωι μην ειμαι κ αχαριστη,μαλλον φταυν τα νευρα νου κ οι ορμονες κ γενικως δεν ειμαι κ πολυ καλα νομιζω τωρα τελευταια...

Κ ο μεγαλος με δυσκολευει πολυ, σημερα ηταν η πρωτη μερα που φυγαμε ολοι μαζι για τον παιδικο το πρωι γιατι τελειωσε η αδεια του μπαμπα μας..ε τι να σας πω σαν τηην τρελλη ετρεχα δεν ξερω πως θα τους συγχρονισω.... :cry::cry::cry::cry: δραμααααααααα η κατασταση...

Σας επρηξα βραδιατικα....

Κατερινα περαστικουλια σας....καμια παλιο ιωση σας βρηκε;;;

Φανη, εσεις ποτε ξεκινατε παιδικο;;δεν θυμαμαι αν το γραψες...

Καλο βραδυ κ φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα μου...ελααα...... ειχατε μια δυσκολη μερα... Τιποτα παραπανω..

Θα βρεις τους ρυθμους σας.. Ολα θα στρωσουν..

Ωραια τα λεω εξω απ΄τον χορο ε..? :?:?:?

Ο αντρας σου δουλευει πολλες ωρες την ημερα? Οι γονεις σας ειναι τουλαχιστον κοντα?

Παιδικο μαλλον δε θα παει.. Αφου δε την πηραν μεσω εσπα, δεν εχω σκοπο να κανω πλουσιο κανεναν δημαρχο.. και αφου δε δουλευω και δεν εχω τιποτα να κανω... θα την κρατησω σπιτι..

Μια και καλη του χρονου προνηπιακι..! :D

(ΥΓ:Τρελαθηκα με το κουβερτονακι στην φωτο στο f/b... δωσε λεπτομερειες!! Οχι οτι τα μωρα στη φωτο πανε πισω εεεεεε.!!!!!!) :D:D:D:D:D

Ζαιραααα...... Αδειουλα επιτελους!!!!!!!!

Να περασεις οσο πιο καλα και ηρεμα μπορεσεις..! :D

Φιλια στ' αγορια σου τα ομορφα........!!!

Εγω ειχα παρεα το απογευμα..

Τσιρκο το σπιτι μου... τι να σας λεω...

4 παιδια...Δεν ηξεραν τι ηθελαν...

Η Αναστ. ειναι σε τρελη υπερενταση αυτη τη στιγμη... κανει κουβερτα παρτυ... Τα εχει βγαλει ολα απ΄τη ντουλαπα της και τα κ@λοσερνει σ΄ολο το σπιτι... Κουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυλ.........!!!!! :evil::evil:

Αυριο θα εχω μπουγαδα... Σιγα μη την αφησω να σκεπαστει μ΄αυτα... :evil:

Που ειναι οι υπολοιπες???????

Εχει καμια νεα απο Στεφανια-Στελλα-Καρολ.....??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια να σας πω κάτι....

θέλω πολύ ακόμα ενα μωράκι !!!!

έχουν γεννήσει όλες μου οι γνωστές τώρα...αλλές είναι έγκυες

και θέλω και εγώ.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

έτσι για να ανάψω λίγο τα αίματα γιατί παρακομηθήκαμε τελευτάια η ομάδα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο άντρας μου ΒΕΒΑΙΑ το έχει κάνει delete από το μυαλό του.......

μήπως να τον βιάσω??????

αχ τι λεώ η δόλια μάνα νυχτιάτικα...τα χω παίξει!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε? εμεις ακομη κρυωμενοι με μυξες κ λιγο βηχα η μικρη......αρχισε κ μπουσουλαει κ πλεον εχει προσβαση σε ολο το σπιτι.....φωναζει μαμα,κ μπαμπα,κ τα δικα της,κ εμεις εγω μαλον τα χω ψιλοχασει.... :lol: τελικα ειναι η πιο ομορφη ηλικια ετσι νομιζω....... ;)

Ζαιρα μου κ εγω θα ηθελα ενα ακομη,τη στιγμη ομως που κανεις,απο τους δικους μας δεν κουναει ουτε δαχτυλακι..ας ειναι κ η μανα μου,κ η πεθερα μου.........το αναβαλω οσο μπορω.....τωρα αν ερθει τυχαια καλως να ερθει,αλιως ειμαι πολυ ζορισμενη...... :)

υ.γ εγραψα κ μερικα νεα στην ομαδα μας...... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...ουφ τελειωσε η εβδομαδα επιτελους Σαββατο αυριο...ομολογω οτι ουτεε καταλαβαινω πως περναν οι μερες,τρεχω σαν την τρελλη ολη μερα για να προλαβω... βεβαια νομιζω οτι ειμαστε καλυτερα τις τελευταιες μερες ο μεγαλος λιγοστεψε τις ιδιοτροπιες κ την γκρινια μαλλον κουραζεται κ απ τον παιδικο ή εκτονωνεται εκει..τι να πω...

ΖαΙρα οι πρωτοι 6 ε; δλδ εχουμε ακομη ως να στρωσουμε κανενα 4μηνο περιπου....πολλα πολλα συγχαρητηρια που θελεις κ αλλο μωρακι εγω ουτε να το φανταστω δεν θελω.....

Φανη μου, ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος οποτε καταλαβαινεις ωραριο συν υπηρεσιες κ αλλες μ....ες, κ οιγιαγιαδες ειναι στο χωριο συν τοι οτι η μαμα μου δουλευει κ δεν μπορει να ερχεται οποτε θελω..οποτε να μην συνεχισω....μονη σαν το λεμονι!!!!!!!

Το κουβερτονακι που σ αρεσε στην φωτο ειναι ΙΚΕΑ ελαστικο κ προσαρμοσιμο σε διαφορα μεγεθη κρεβατιων απο τιμη δεν ξερω ηταν δωρο........

Κατερινα, περσστικα σας ακομη να γινετε καλα ε;

Η Στεφανια κ η Καρολ εξαφανιστηκαν εχετε νεα;;;

Φιλια κ καλο Σκ σε ολες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ :? ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ. ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΔΑΝΕΙΚΟ ΛΑΠΤΟΠ, ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ :evil:

ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ :D ΚΟΥΤΣΑ ΣΤΡΑΒΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ :oops:

ΦΑΝΗ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΛΕΝΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ :o ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΣΘΕΝΟΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ (ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ!!!! :twisted: ) ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Ή ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΗΛΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ. ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ( ΑΦΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΓΑΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ :shock: ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ), ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΑΝΑ? Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ;)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ, ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΙΩΣΕΙΣ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΣΤΕΛΝΑ ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ, ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΩ ΖΟΡΙ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΜΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ :roll: . ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥ???

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΗ ΛΕΝΙΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ :roll:

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ!!! ΖΟΡΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ :?:? ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΩΣ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙΣ ΚΙΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΟΨΕΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ :roll:

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ, ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ? :lol: ΑΣΕ, ΕΓΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ( ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Η ΜΑΝΑ) , ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΣΙΤΩΜΕΝΗ, ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ :cry::cry:

ΤΩΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΕΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΞΙ ΩΡΕΣ, ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ (ΤΡΕΛΟ ΖΟΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ :cry::cry: ) ,ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΤΗ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΩΡΟ, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ :( ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ!!! :shock:

ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΟΥ. ΖΑΙΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ, ΚΑΙ ΓΩ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΩΡΑ, ΜΕ ΤΙ ΠΟ ΤΑ! ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΙ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ ;) ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΤΕΣΠΑ, ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ, ΟΛΟ ΦΙΛΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ (ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΙΑ :D ) ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΤΙΘΑΣΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ, ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια......Στεφανια στο γραψα κ στην ομαδα μας ολες ζοριστηκαμε πολυ με το δευτερο,κ δεν ξερω ρε κοριτσια αλλα τα μεγαλα γινονται θηρια..... :shock: βλεπουν πως εχουμε αγκαλια τα μικροτερα κ κανουν ετσι? νιωθουν πως χανουν τα πρωτεια? δεν ξερω πως να το εξηγησω..... :?:

αυτο που λες με το σουπερ μαρκετ,ειναι οντως προβλημα...εγω ευτηχως εχουμε μινι μαρκετ στην οικοδομη κ σωθηκα..μερικες φορες τους κλειδωνω μεσα...ναι καλα διαβασατε..αλλες περνω το μεγαλο αν καταλαβει που παω κ ψωνιζω τα της ημερας...... παντως εμενα μ'αρεσει που τα μεγαλωνω μονη μου..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα..

πρώτη μέρα σήμερα στον παιδικό και η μαμά σκατά... :(:(:(:(:(:(

πήγαμε αργοπορημένοι, γιατί δεν ξυπνούσαμε..

'

ο Σ μπήκε σε καμιά 40αριά παιδάκια, ψιλοχάθηκε αλλά νομίζω δεν τον φοβάμαι...

είχε μάθει από πέρυσι, ελπίζω να συντονιστεί

εκεί που με έπιασε η καρδιά μου ήταν στο βρεφικό τμήμα.

όσα μωράκια ήτανε κλαίγανε όλα μαζί.

ο Γ δεν έφευγε από πάνω μου, τρόμαξε λίγο νομίζω...

εκεί με έπιασαν τα ζουμιά...όταν μου είπε η δασκάλα "άστον κάτω και φύγε"

δεν έκλαιγαν τα παιδιά μου και έκλαιγα εγώ...

και μαζί με έμενα κλαίει και η μάνα μου...

που δεν μπορεί για ένα χρονικό διάστημα να τα κρατήσει...

το χειροργείο του πατέρα της θέλει δύο μήνες στο κρεβάτι και ακινησία και πρέπει να τον περιποιείται....αυτός ήταν και ολόγος που πήγα και τον Γ στον παιδικό...

έτσι μου ρχετε να πάω στη δουλειά και να τα βροντίξω όλα κάτω...

είστε πολύ τυχερές όσες μεγαλώνετε τα παιδιά σας....

εγώ δεν τα ζω σαν μανούλα.. :(:(:(:(:(

σας μαύρισα συγνωμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα....

Ζαιρα μου....... :cry::cry::cry::cry::cry: Μακαρι καμια μαμα να μη... "αναγκαζοταν" να δουλεψει... Γιατι καμια δε νομιζω να δουλευει απο... χομπι..!

Να εισαι περιφανη κοριτσι μου για ολα αυτα που κανεις...

Κι εγω ειχα φαει τρελη φρικη οταν αφησα την μικρη 7 μηνων για να δοκιμασω τις αντοχες μου..

Ξερεις που δουλευα? Στα σκουπιδια..για 7 ολοκληρους μηνες..μεσα στη βρωμα.. με ενα μωρο να ξυπναει ατελειωτες φορες μεσα στη νυχτα, κι εγω να πρεπει 6 η ωρα να ειμαι με το ματι γαριδα... μεχρι που κατεληξα στον παιδικο σταθμο..Πηρα την ανταμοιβη μου..! :D Τοοοοσο καλα ειχα περασει..

Τωρα πια... αφηνω την μικρη μονο μεσημερι για να παω στο περιπτερο.. αλλα για λιγες μερες ακομη..

Η κουμπαρα μου "σπαθι"..! Με κανει να ντρεπομαι με τοσα λεφτα που μου δινει... :oops::oops::oops:

Θα μπω αργοτερα να σχολιασω τις υπολοιπες...

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι συνεχιζω... (τωρα που η Αναστ. κανει κακα :lol: και αργειιιιιιιιιιιιι.........)... :lol::lol:

Στεφανια μου...Σε καμια μα καμια περιπτωση δεν σκεφτηκα οτι μια μαμα που δε θηλαζει ειναι και ..."κακια".. Προς θεου...

Απλα ΓΙΑ ΜΕΝΑ το κομματι θηλασμος ειναι αλατι στη πληγη μου... Δυστυχως... :(

Να μου φιλησεις τις κοριτσαρες σου.

Και επιτελους πιαααα...... Βαλε μας γωτο της μικρης να την δουμε..........!!!!!! :mrgreen:

Δωραααααααα....... Το εψαξα στο ιντερνετ το κουβερτονακι και το βρηκα οντως στη σελιδα της ΙΚΕΑ... και εννοειτε οτι με την πρωτη ευκαιρια θα παω να το τσακωσω......!! :D:D:D:D

Μου αρεσε τοοοοοοοοοσο πολυ.... Εχω δωσει ΤΑ ευρα :lol: για την κρεβατοκαμαρα... Εχω μανια με σκεπασματα και παλπωματα-κουβερτες... και ολα τα εχω παρει φωτια... :evil::evil::evil::evil:

Ε! Αυτο το δικο σου, μου εβγαλε τα ματια.... :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Κατερινα μου... τι κανετε?

Αρχισε η μικρη το μπλαμπλα....?? :lol::lol: Ρε την σκατουλα.... :D:D:D

Διαβασα και τα νεα στην ομαδα.. Μπραβο... Καλη αρχη.. Ολα μα ολα θα πανε καλα! Ειμαι σιγουρη..!

Τα δικα μας νεα....

Περασα απο τον παιδικο την Παρασκευη.. η διευθυντρια μου ειπε οτι ο εσπα ακυρωσε 4 θεσεις, απο παιδια του 2008 που θα πανε προνηπια... και εστειλε ηδη τα νεα ονοματα για αν τα εγκρινουν... και μεσα σ΄αυτα ειμαστε κι εμεις...

Λετε να αμς παρουν τελικα??? Αντε να δουμεεεεεεεε...............

Εχω και νεο "προβληματισμο"....

Η μικρη συνεχεια ζηταει να τρωει...

Προχθες μολις ειχε πιει το πρωινο της γαλα... μου ζητουσε να της κανω ξανα γαλα με βρωμη..

Βαλε μου αυτη-οχι εγω... και πες και κανε... :evil: πηρε ενα πιατο απο τον παγκο της κουζινας και το εσπασε με νευρα χτυποντας το πανω στο καλοριφερ.. :twisted::twisted::twisted:

Πυρ και μανια με εκανε... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Την ζυγισα στο φαρμακειο και ειναι 19 κιλα.. Το ποδι της κι΄αυτο με εχει τρελανει... Εφτασε στο 26 νουμερο κι΄αυτο της μπαινει με τα βιας..Που θα φτασει........?????

Βαρεθηκα να αγοραζω παπουτσια...

Λετε να το ριξει σε μποι...??? :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εχω τοοοσα πολλα να σας γραψω.. αλλα δενε χω χρονο βρε κοριτσια....

Παωωωωωωω..............

Σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα κοριτσια....Ζαιρα μου αχ δυσκολα τα πραγματα,αλλα κ τι να κανεις? αφου υπαρχει σοβαρος λογος για τη μαμα σου.......μετα που ξερεις μπορει ν'αρεσει κ στο μικρο κ ολα οκ..... ;)

Φανη μου 19 κιλα η μικρη? μπραβο σας ....κ εμενα πανω που ειχε αρχισει να περνει τα πανω του....τον επιασε αυτο το τσιριζω οποτε ειναι να φαω απο τον αυγουστο κ 2 μηνες τωρα ζει μετα ψεματα..γαριδακια,

κουλουρακια,ξερο ψωμι...........χθες τον εβλεπα στις κουνιες πανε τα μπουτια κ τα μαγουλα......ευτηχως δε με ζοριζει η αλλη στο φαγητο.....μακαρι να σας παρουνε παιδικο να ξεδινει λιγο εκει.....αλλα να σπασει το πιατο? αχ πολυ απαιτιτικη....... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ<ληαπερα κοριτσιαα....αχ ποσες μερες εχω να μπω....τι κατασταση δεν προλαβαονω τπτ....

Καταρχας μια κ λετε για τον παιδικο, εγω τον στελνω 2η χρονια φετος κ φυσικα ειναι λυτρωση....το μονο κακο ειναι οι χειμερινες ιωσεις αλλα φετος ειπα στον παιδιατρο να κανουμε το επιχιακο εμβολιο της γριπης θα χω κ το μωρο κ θα ειναι δυσκολα τα πραγματα...ΠΑντως μην τα κρατατε σπιτι τα παιδακια σας τους κανει πολυ καλο να πηγαινουν κ εννοειται οτι κ εσεις θα ηρεμειτε λιγες ωρες.....

Στεφανια που εισαι αρχισσα να ανυσυχω, μην νομιζεις κ γω μερες μερες ειμαι καλα αλλα αλλες δεν την παλευω λεμε με ΤΙΠΟΤΑΑΑ....κ γω αυτους τους ρυθμους προσπαθω να βρω αλλα που χαντακωθηκαν δεν ξερω....κ μενα τωρα αρχισα να μου γελα κ επισης λιωωωωνω κ ευτυχως τα πρωιννα ειμαστε μονοι κ μπορω να τον χαρω λιγακι..

Οσο για το προγραμμα επισης καμια σχεση με τον μεγαλο μου..που ξερενωταν ωρες ατελειωτες αυτος εχει μια ανυσηχια κ μια δυσκολια στο να κοιμηθει,επισης αλλαξαμε γαλα γιατι το αλλο δεν τον επιανε κ απο 20 ημερων επινε 280μλ σχεσον ανα ωρα, τωρα μ αυτο κατι γινεται αλλα δεν βλεπω σταθεροποιηση στον οριζοντα....

Χθες ρε κοριτσια ολη μμερα δεν κοιμοταν παρα μονο κατι σκορπια 10λεπτα κ 20λεπτα κ πολυ γκρινια, σημερα κοιμηθηκε πολυ καλα κ αυτα μου τακανει συνεχεεια, αλλα δεν μπορω να καταλαβω που οφειλεται ολο αυτο μ εχει μπερδεψει πολυ ατο το παιδι...

Ζαιρα υπομομη η προσαρμογη ειναι λιγο ζορι....οσο για το αδειο σπιτι απολαυσετο!!!!!!!!!!

Φανη, αφου σ αρεσε τοσσο να το παραγγειλεις θα το ευχαριστηθεις πολυ νομιζω κ ελπιζω να σας παρουν στον παιδικο...

Σας ζααλισα καλο βραδυ σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεύρααααααααααααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

εχτές μου είπαν οι βρεφονηπιοκόμοι ότι τα βρέφη δεν τα βγάζουν καθόλου στην αυλή να παίξουν....

είναι δηλ 5-10μωράκια 8 ώρες νέσα σε άν δωμάτιο και κλαίνε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αν είναι δυνατόν...

εχτες ο Γ δεν σταμάτησε να κλαίει....

προχτές όχι αλλά όταν το πήρα το παιδί ήταν μες στη μελαγχολία...

εγώ τον πήγα εκεί με την προυπόθεση να περνάει καλύτερα από ότι μεσ στο σπίτι...όχι να γεμίσει ψυχολογικά......είναι πολύ βολικός γενικά..αλλά ότνα ακούει τόσα μωράκια να κλαίνε θα μου γίνει νευρόιοσπαστο.... θέλω την άποψη σας

τι να κάνω???εγω λέω ότι πρέπει να το βγάλω...

ο άντρας μου φωνάζει ότι θα χάασουμε τη θέση και για του χρόνου...

και εγώ δεν ξέρω τι να κάνω... :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ :D

ΖΑΙΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ,ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΛΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΞΩ :o:o:o ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΣΚΑΕΙ Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ???ΕΛΕΟΣ, ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΘΥΜΩΣΕΙ. ΑΠ ' ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ? ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ... :roll::cry: ΦΑΝΗ, ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΛΟΞΙΓΚΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ??? :lol: ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ....ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΘΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ Κ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΚΑΙ ΚΛΑΑΑΜΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Η ΚΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΥΠΕΦΕΡΑ Κ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ. (ΒΑΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΟΨΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΩ ΕΓΩ, ΟΧΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ :cry: ) ΤΕΣΠΑ, ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΠΗΡΑ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ :roll::roll:

ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ, ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ :?

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ, ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ!!!! ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΦΕΡΕΙ, ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΝΩ ΤΕΛΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΕΡΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΗΣΥΧΑΣΩ :cry: ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΜΑ ΑΧ ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ??? Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΩΡΑ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΗΝΕΣ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ :?:?

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 5500 ΚΑΙ ΥΨΟΣ 54 ΕΚ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ :D (Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΑΛΙ....22 ΚΙΛΑ :( ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΗ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ :lol: ΔΩΡΑ ΕΣΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ? ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΛΙΓΟ? ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΓΑΛΑ ΠΙΝΕΙ? ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΠΙΝΕΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΠΙΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ 40 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΑΛΛΟΝ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ,

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλο μηνα κοριτσια.....οκτωμβριος κ ο καιρος εξω ειναι τελειος... :):) μακαρι να παει ολο ο μηνας ετσι...να κανουμε λιγη οικονομια στο πετρελαιο......αχ καθενας με τον πονο του κοριτσια......χθες συναντηθηκα με την Ιφι κ την οικογενοια της τυχαια βεβαια...στο πανηγυρι που κανουν καθε χρονο στην πολη της.....πηγαμε βολτα πηραμε κ λιγα πραγματακια για τα παιδια,φαγαμε κ το σουβλακι μας κ ηρθαμε.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.....τι τρεξιμο ειναι αυτο ολη μερα....ακομη κ δω ξεχναω να μπω...

Ζαϊρα πρωτοφανες αυτο να μη τα βγαζουν εξω κ μαλιστα με τετοιο καιρο,ο σταθμος ειναι ιδιωτικος ή δημοσιος;

ΣΣτεφανια μου, μια χαρα ειναι το βαρος της αρα καλα τρωει κ δεν πειραζει που δεν πινει πολυ απ το μπουκαλι, εμενα επειδη δεν επαιρνε βαρος του δωσα περισσοτερο μπουκαλι κ μετα εκοψα το στηθος ετσι κ αλλιως ειτε θηλαζε ειτε οχι το ιδιο επινε,τωρα ειναι 5 κιλα κ 57 υψος κ πινει περιπου 150 με 180γρ. στο 2ωρο ή 3ωρο.Οσο για τους κολικους απ οτι μας ειπε προχθες ο παιδιατρος εχει μια ηπια μορφη εξου κ η γκρινια του καποιες μερες αλλα μπορω να πω οτι τον βοηθαει πολυ ο μαραθος,εσυ δοκιμαασες τπτ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!!!

Πού είστε καλέ????????????

Και νόμιζα ότι μόνο εγώ κάνω απουσίες....

Ζαιράκι πώς πάει με το μικρό?

Κλαίει ακόμη το πουλάκι μου?

Τα υπόλοιπα κορίτσια μας?Όλες καλά?Τα νεογεννητούρια?Είναι ήσυχα ή παιδεύουν τις μανούλες?

Εμείς καλά είμαστε...ο Γιωργάκης μου μεγαλώνει και μαζί του μεγαλώνει και η...γλώσσα του!!!!!

Έχει αρχίσει να αντιμιλάει και δε μ αρέσει καθόλου αυτό....

Φέτος τον παίρνω μαζί μου στον παιδικό...Και είμαι και δασκάλα του...

Στην αρχή ήταν ζόρικα τα πράγματα,αλλά τώρα τα πάμε περίφημα!!!!

Σήμερα μάλιστα με φώναζε "κυρία Μαρία" και όχι "μαμά" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ είμαι πολύ στεναχωρεμένη σήμερα με το Ιωαννάκι μας...το αγγελούδι μας...απ το μεσημέρι που το μαθα κλαίω........Δε θέλω να "φεύγουν" παιδιά..... :(:(:(:(

Αλλά ήθελα να μπω να σας πω,ότι σας σκέφτομαι όλες και χαίρομαι που είστε η παρεούλα μου(αν και τον τελευταίο καιρό είμαστε περισσότερο απ το φέισμπουκ...)

Φιλάκια φιλενάδες μου!!!

Καλό βράδυ νμα έχουμε και μόνο χαρές στα σπίτια μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου....

Τι κανετε?

Τι νεα ηταν αυτα σημερα με την Ιωαννουλα.......?? :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ποναει η ψυχη μου....

Η Αναστ. εμαθε τα νεα της φιλης της που πηγε στον ουρανο... και ειναι ολη μερα καπως κι΄αυτη... :(:(

Τραγικο να φευγουν αθωες ψυχες... και ακομη πιο τραγικο να βασανιζονται... :cry::cry::cry::cry:

Εμεις ειμαστε καλα...

Δευτερα ξεκιναμε παιδικο...

Η μαμα μου επεσε χθες απο τις σκαλες...Εβγαινε να βαλει πλυντηριο με την κουρτινα αγκαλια-την πατησε και εκανε τσουληθρα... :o Χτυπησε μεση-πλατη-χερι. Δε μπορει να κουνηθει..

Ειναι στο κρεβατι. Ο Β την πηγε για ακτινες αλλα ολα ειναι ΟΚ!

Ειμαι στο ποδι σε 2 σπιτια να μαγειρευω-πλενω-μαζευω...... πφφφφφφφ...... συν οτι παω για αλλαγη βαρδιας στο περιπτερο..

Σας αφηνω εχω ενα κεφαλι καζανι...

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...