Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

Ελενα συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σου!!!Αντε τυχερουλα ιδανικά σου ήρθε γτ ο Γιωργάκης θα προσέχει την αδερφούλα του!!!Μπραβο!

Γιούλη υπομονη.κ..περαστικά!Πολύ ηρθε το ρευμα γμτ,αλλα χωρις θερμανση δεν γίνεται δυστυχως.

Γεωργιαννα 1-2 ,μας διαβάζεις καλα??Μεγια τα δοντακια στον Διονυσακο!

Παντως δεν βλεπω ωραια μερα για βόλτα...αν κ δουλευω μετα,λεμε τωρα.

happy σε βλέπω πολύ οργανωμενη με τα γενεθλεια!

Εγω θα κανω θεμα χρωματιστες πεταλουδιτσες,με λίγη Ανοιξη ,λουλουδακια κ τετοια.

Μπουφέ σκεφτηκα μια τυροπιτα,μια σπανακόπιτα,μπομπιτσες,πατατακια,χυμους κ πορτοκαλαδες....

Πως σας φαινεται???Αντε πλησιαζει η ώρα!!!!!γιουπιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ,ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΝ ΧΤΕΣ ΤΑ ΠΡΩΤΟΦΤΙΑΞΑΜΕ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ....ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!!!!ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ????Κ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ??ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΟΥΣΑ ΣΤΗ ΓΗ ΗΜΟΥΝ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΛΙ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΖΩ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ,ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΝ ΧΤΕΣ ΤΑ ΠΡΩΤΟΦΤΙΑΞΑΜΕ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ....ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!!!!ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ????Κ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ??ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΟΥΣΑ ΣΤΗ ΓΗ ΗΜΟΥΝ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΛΙ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΖΩ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....

Γιούλη μου,λίγο πολύ όλες εχουμε αποξενωθεί απο τους αντρες μας,ο ερχομός του παιδιού,μας εχει αλλάξει ριζικά την καθημερινοτητά μας κ σκέψου δεν έχει περάσει ούτε ενας χρόνος ακόμα,ποτε να προλάβουμε να προσαρμοστούμε???

Εσυ ξεκινησες κ σχετικα τώρα την δουλειά κ εχεις ενα ωράριο αλλοπρόσαλο.

Θα μπείς στους ρυθμούς σου,θα μεγαλώσει κ ο Αλεξάκος,θα ειναι πιο ευκολο μετα....

Τωρα η ευτυχια σου πρέπει να ειναι το παιδί σου κ ο αντρας σου,να εισαι θετική κ προσπαθησε ν αμην αγχωνεσαι...εισαι το Α και το Ω στην ψυχολογια του σπιτιού σου,όλα απο σενα εξαρτιώνται....φιλακια στον πανεμορφο γιό σου,με τα 2 ματια σαν γαλάζιες λίμνες!!!

Να του πάρεις τα γυαλια αν ειναι να τα προστατεψεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου,η μία κασα εχει ανοιγμα 75 κ η αλλη 76 cm ...το πομολακι που εχει απο πανω δεν πιστευω να ανοιγει ευκολα ε?την εχω ικανη για όλα!Σε ευχαριστω πολύ,ειναι πολυτιμη η πληροφορία σου γτ σε αυτο το προιον επιστροφη δεν γινεται κ θα πρεπει να ειμαι σιγουρη...

Ευχαριστω κ πάλι... :D

Μια χαρά θα είσαι κανονικά με το πορτάκι μόνο του, η δική μου κάσα έχει άνοιγμα 77. Όχι το πομολάκι δεν ανοίγει εύκολα, σκέψου ότι δυσκολεύεται ακόμα και ο Βαγγέλης (χι χι χι!)

Γιούλη όλες νομίζω λίγο πολύ το περνάμε αυτό με τους άντρες μας, έχει δίκιο η Γωγώ, θέλουμε χρόνο να προσαρμοστούμε στους νέους ρόλους και να βρούμε νέες ισορροπίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα Δαφνη αν δεν μπορεί κ ο Βαγγελης τότε τέλεια :lol:

Οκ λοιπον,με επεισες ,θα το πάρω :D:lol:

Γιούλη,σκλάβοι όπως τα λές...για τα ψιχουλα δουλευουμε....

Ευτυχως εχουμε τα ζουζουνια να μας κανουν να ξεχνιόμαστε :D

Ταβερνα,καφε???Δεν θυμαμαι απο πότε...

Μαλλον στην Κρητη μόνο φαινεται να περνανε καλα,ε Δανάη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από εμένα...

σας γράφει ένα κινούμενο ΠΤΩΜΑ...

η κούραση είναι τεράστια...τα μωράκια καλά (ευτυχως!) μέσα και έξω από την κοιλια...

το σπίτι δεν λέει να 'στρώσει' με τίποτα μετά την μετακόμιση...και αυτό γιατι δουλεύω άπειρες ώρες καθώς και ο άντρας μου ο οποίος έχει κόψει πλέον τον ύπνο...

είχαν έρθει οι γονεις μου για βοήθεια και αρρώστησε με γρίππη ο πατέρας μου και έφυγαν άρον άρον μην μας κολήσουν κιόλας (παρότι μένουν στο δικό τους σπίτι...)

οι νέες υποχρεώσεις/δουλειές εμφανίζονται με τρελούς ρυθμούς......

να πω ότι οι φωτογραφίες που ανέβασε η Δάφνη είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ! τα μωράκια είναι κουκλάκια να σας ζήσουν! Την Αννούλα δεν είχαμε ξαναδεί και είναι μια σπιρτόζα κουκλίτσα! Και ο Άρης πρέπει να είναι τελειως διαβολάκι ε?

Επίσης κάπου είδα στα γρήγορα ότι η Σούλα και η Έλενα περιμένουν κοριτσάκια? Μπράβο κορίτσια με το καλό! Να είναι γερά και ....όμορφα χιχι...και εγώ κοριτσάκι νιώθω ότι έχω...δεν ξέρω γιατί...και στην μικρή μου το ίδιο πίστευα...αλλά πώς και μπορείτε να μάθετε το φύλλο τόσο νωρίς? Μάλλον έτυχε και είχαν καλή θέση έτσι δεν είναι? Γιατί εγώ στην μπουμπού μου που είχα φαγωθεί να μάθω δεν κατάφερα παρα μόνο στην 18η εβδομάδα...και αυτό με πιθανότητα απόκλισης...στην β επιπέδου το είχαμε σιγουρέψει....

κατά τα άλλα ο καιρός περνάει και τρέχω να προλάβω τις υποχρεώσεις μου...κάνω και μαθήματα στο πολυτεχνείο (διδασκαλία) που σημαίνει έξτρα δουλειά χωρίς αμοιβή ΑΛΛΑ με ενίσχυση του cv μου...

Γιούλη κοριτσάκι μου καταλαβαίνω τι λες...πρέπει να προσπαθούν πιο πολύ οι άντρες...καμιά φορά επαναπαύονται και ξεχνούν ότι η σχέση μας πρέπει πάνω απ΄όλα να είναι ερωτική/συναισθηματική. Εγώ όποτε μου κάνει κανένα τέτοιο ο άντρας μου του λέω μεταξύ σοβαρού & αστείου: άντε να γεννήσω να συνέλθω να αρχίσω να βγαίνω και κανένα ραντεβού για να με περιποιηθεί και κανένας... :lol::lol::lol::lol::lol: να μου φερθεί όμορφα και να με φλερτάρει και γενικά να μην με έχει ΔΕΜΕΝΗ και ΔΕΔΟΜΕΝΗ...και γελάει...το ίδιο πρέπει να συμβαίνει βέβαια και προς την άλλη πλευρά...

αν δείτε τι τικεράκι μου είμαι πλέον 30 εβδομάδων και αρχίζουμε να μετράμε αντίστροφα....κιλάκια +4 και η κοιλίτσα το βράδυ είναι κανονική ολοστρόγγυλη...την ημέρα είναι οκ σαν να έχω γεννήσει πριν από λίγο καιρό....

σας φιλώ πολύ πολύ και κυριώς όλα τα κοριτσάκια που δεν σχολίασας και στρώνομαι στην δουλειά....

η εξάντληση είναι τεράστια και πρέπει να συνεχίσω να τρέχω ολο το σκ............

:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα και δυστυχώς για τα πρώτα μας γενέθλια δεν θα μπορέσουμε να κάνουμε κατι ιδιαίτερο, όπως σχεδιάζαμε λόγω απίστευτης κούρασης και επαγγελματικών υποχρεώσεων...έφυγαν και οι γονείς μου... :(:(:( κριμα......................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ευχαριστω ολες για τιε ευχες κ ιδιαιτερα τον αρη κ τη μαμα του που μας εφτιαξαν το κεφι καλεεε η κορη μου τραμπουκισε τον αρη η λυσσαρα α πα πα ντροπη..... Συγχαρητηρια για τις αυχενικες κ τις επερχομενες κορασιδες !!! Πολλα υγιη μωρακια!!!! Κοριτσια πωε ανεβαζω φωτο; Οδηγιες παρακαλω... Ολες εχουμε προβληματα με αντρες εμενα δε μου φερε τιποτα ουτε κοτσανι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, κοριτσάκι!!! Ουάου! Τυχερή η μικρή! Θα έχει τον Γιώργο να την προσέχει!

Δάφνη, αφού ονειρεύεσαι κι εσύ αυτόν τον συνδυασμό (αγοράκι-κοριτσάκι) εύχομαι να σου "τύχει"!!!

Δανάη, καλό ταξίδι αν και θα είστε ήδη στην Θεσ/νικη. Καλά να περάσετε!

Άφρο σου έστειλα οδηγίες στο chat, Ελπίζω να τις είδες! 'Οσο για την "διεκδικητική" και κούκλα κόρη σου, μη μασάς :lol: και η δική μου έτσι κάνει :lol: τρέμετε αγορομάνες!

Γιούλη, για όλα αυτά που περνάς τι να πω! Λίγο πολύ τα περνάμε όλες. Φταίνε και οι καταστάσεις. Αν είχες οικονομική άνεση, αν είχες που να αφήσεις τον Αλέξη, δε θα ήταν αλλιώς τα πράγματα? Δε θα μπορούσες να τονώσεις τη σχέση σου με τον άντρα σου? Θα μπορούσες. Οπότε μην τα ρίχνεις στον εαυτό σου.

Όπως λέει και η Γωγώ, καλώς ή κακώς το σπίτι το κρατάει η γυναίκα. Ξέρω, είναι βαριά η ευθύνη. Εγώ πολλές φορές νιώθω ανίκανη να τα καταφέρω. Λυγίζω.. Δεν μπορούμε όμως να τα παρατήσουμε. Ξέρεις γιατί? Γιατί είμαστε ΜΑΝΕΣ! Και αυτό είναι το σημαντικότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο μου δεν τον είδα να διαμαρτύρεται και τόσο, μάλλον του άρεσε του Άρη! :lol::lol:

Έλενα ναι είναι τελείως διαολάκι, γλυκό διαολάκι!! Κάτσε να χαλαρώσεις βρε λίγο, πολύ σύντομα θα έρθει το δεύτερο μωρό και πότε θα ξεκουραστείς εσύ???

Αναστασία τι γλυκιά η Γεωργία στη φωτογραφία!! Σ'ευχαριστώ για την ευχή σου! Ο Βαγγέλης κάνει πλάκα πως θέλει δίδυμες κόρες, έχω και κληρονομικότητα στα δίδυμα, χου χου, έτσι και μας κάτσει κανένα τέτοιο, γέλιο που θα πέσει!

Ήρθε επιτέλους ο γιατρός μας σήμερα, καταφέραμε να φτάσουμε τα 7600 και 72,5. Είμαστε πολύ κομψοί τύποι αλλά δεν ανησυχούμε πια!

Τώρα είμαι μόνη μου με τα δυο μικρά μου αγόρια, ο Αρουλίνος κοιμάται και ο Μαμπρουκάκος τρώει! :D

Ο Βαγγέλης είναι στο μαγαζί κι εγώ ετοιμάζομαι να δω Χάρυ Πότερ (ναι, ναι είμαι μεγάλη φαν! :P)

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο σαββατοκυριακο!!!!!

βρε γιουλι εχθες που διαβασα το μηνυμα σου θυμηθηκα οτι ξεχασα κ εγω την επετειο μας :oops::oops::oops: την τεταρτη κλεισαμε 4 χρονια σχεσεις κ το ξεχασα εντελως :?:oops: ...

εχθες το βραδυ ειδα την ταινια ο μαρλευ κ εγω στον αλφα κ το κλαμα που εριξα δεν περιγραφετε για γελια ειναι η κατασταση ατιμες ορμονες :lol::lol::lol::lol:

σαμανθακι μου σιγα σιγα θα τακτοποιηθητε κ θα βρεις τους ρυθμους!!!!πολυ καλο που εχεις πολυ δουλεια μπραβο!!!!!!!

κ εγω πιστευω οτι εχεις κοριτσακι παλι ακομη λιγο κ θα μας φυγει η απορια :lol::lol::lol:

αντιστροφη μετρηση λοιπον!!!!!10...9....8....7....6.....5....4....3....2....1 κ τζα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! μου φτιαξανε το λαπτακι μου!!! πολυ χαιρομαι γτ δεν εχασα κανενα αρχειο!!!

Γιουλη μου δεν εισαι η μονη με αυτη την ψιχολογια. δεν ξερω πια ειναι χειροτερη. εγω απο εχεθς ολο κλαιω και δεν εχω οραξη να μιλησω με κανεναν εκτος απο μια φιλη μου. εγιναν πραγματα στην δουλεια και με τον ανδρα μου ειμαι ψυχρη. το μοναδικο πραγμα που με κραταει να γελαω ειναι ο Διονυσης!( ο μεγαλος λειπει ευτυχως) δεν θελω νε με βλεπει ετσι χαλια.

Αυτο που πρεπει να κανετε ειναι να βρειτε, οπως ειπε και η Αναστασια, μεσα στην καθιμερινοτητα λυσεις. η εκδρομη δεν πιστευω οτι θα βοηθησει και πολυ, τουλαχιστον σε μενα για λιγο βοηθησε μετα παλι επεστρεψαν τα προβληματα.

Νιωθω αχρηστη, και δεν μπορω να το αλλαξω αυτο. οτι και αν κανω δεν το κανω σωστο.

σορρυ σας διαβαζω αλλα δεν ειμαι σε θεση να σχολιασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα με λιακάδα!

Αχ βρε Γεωργιάννα μου, σε καταλαβαίνω αλλά μη χάνεις το κουράγιο σου, υπάρχουν πολλά σκαμπανεβάσματα και η εποχή δε βοηθάει σε τίποτα...

Ο Άρης κοιμήθηκε χάλια χθες, τα δόντια μάλλον, ίσως τον ενόχλησε λίγο και το εμβόλιο, δε ξέρω. Κομμάτια σηκώθηκα και διάβασα και μου διαβάζει κι ο Βαγγέλης διάφορα άρθρα για τα όσα σχεδιάζονται κι έχω γίνει κουρέλι πρωί πρωί, οπότε ετοιμάζομαι να πάρω τον Άρη και να πάμε βόλτα στην παιδική χαρά του Ζαππείου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax mou ir8e na spasw to tablet, egra4a ena olokliro minima me toooso kopo afou einai touch k xa8ike :evil:

Alla epeidi mavrise i 4ixi mou den 8a sas ta 3ana gra4w..

I 8eia tou George ekana apopeira autoktonias, 8a epefte apo tin taratsa alla gia kali tis tixi den anoige i porta gia tin taratsa k etsi epese apo to isogeio ston ipogeio (an katalava kala) k epeidi den pe8ane pire mia petra k tin xtipouse sto kefali tis, axxxx mavrise i 4ixi mou, den eixame k tis polles sxeseis k sinantiseis giati me tin pe8era mou einai mallwmenes edw k xronia alla auto den allazei ton pono k tin anatrixilia pou niw8eis sto akousma tis eidisis, oute ston xeirotero sou ex8ro den to euxese.. Apoti mou eipe i kouniada mou einai sovara alla ektos kindinou..

Sorry pou den mporw na sxoliasw eimai moudiasmeni, sokarismeni..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε;δυσκολα πραγματα διαβαζω...Ανδρια να ευχηθω περαστικα...μηπως να μιλησει με καποιον.να ζητησει βοηθεια;η επομενη μπορει να πετυχει...

Γεωργιαννα μην ξανακουσω οτι εισαι ααχρηστη.αν ειναι δυνατον.προσπαθηστε να μιλησετε.πες το πως νιωθεις.

Γιουλη ολες εχουμε σκαμπανεβασματα.οπως ειπε κ η δαφνη χρειαζομαστε χρονο...κ εγω τσακωθηκα χθες με τον κωστα κ μπηκα στο αεροπλανο χωρις να τον χαιρετισω...ημουν υπερβολικη.ζητησα συγγνωμη.κ αυτος.θυμησου τι ηταν αυτο που ερωτευτηκες στον νικο.ο ιδιος ανθρωπος ειναι.φροντισε κ αυτον κ εσενα οσο μπορεις..

Αναστασια οκ η μικρη;δεν εβγαλε τελικα εξανθημα ε;

Η μυρτω θηλαζει.ειναι πτωμα.ολη μερα παιχνιδι με ρη γιαγια κ βολτα.εγωθαβγω μετα με την κουμπαρα μου αν κ κουρασμενη.ξυπνησα 6,σεμιναριο 10-6.

Καληνυχτα κ καλη ξεκουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou euxaristoume..K egw etsi elega tou andra mou "twra tin glitwse i epomeni fora omws mporei na einai moiraia!!" nai nai skeftika k egw pws prepei na paei se ena 4ixologo alla den exoume k stenes sxeseis gia na simvouleusw tous dikous tis alla to swsto auto einai..Kala na peraseis..

Egw perimenw ton george na er8ei na kanoume mpanio emeis k amesws meta tin mikri, na tin taisw aa parepiptontws mou koimi8ike sto parko alla opwsdipote prepei na kanei mpanio k na faei tin lipame allla.. :oops:,meta na tin koimisw, na mageire4w gia emas k na kanw k tin soupa tis mikris gia avrio..

Sorry pou sas mavrisa tin mera..Twra pou eimai ligo xalari na sxoliasw ligo..

Gioulaki mou k emeis apomakrin8ikame poli me tn george alla prospa8w k egw na vriskw ligo xrono gia emas diskolo men alla akator8wto oxi, alla oti me enoxlei tou to lew, k na 8elw na min ta pw den antexw eimai an8rwpos pou otan enoxli8w ginome xeimmaros :)

Gewrgianna mou kali dinami k an mporeis siziteiste auta pou se enoxloun me ton andra sou..Na mas milas na vgenoun apo mesa sou..

Daphne k Afro kouklia ta zouzounia sas na ta xaireste..

Soulaki oi ormones kanoun party? xexe :D

Anastasia i mikroula sou pws ta paei?

Ir8e o george sas afinw 8a mpw meta..Sorry an 3exasa kamia sas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια κι εγώ εύχομαι περαστικά της, ελπίζω να ζητήσει βοήθεια, είναι σημαντικό! Δύσκολα πράγματα αυτά...

Δανάη καλή διασκέδαση!

Κι ο Αρουλίνος ψόφιος είναι, περάσαμε πολύ πολύ ωραία στο Ζάππειο, κάναμε κούνια και τσουλήθρα και τραμπάλα και πήγαμε και σε ταβερνούλα μετά και γυρίσαμε σπίτι στις 7!

Να έχετε ένα όμορφο Σαββατόβραδο!!!

post-14188-13873939122596_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou se euxaristoume!! To mualo mas paizei asxima paixnidia,skefteitai pws tin vrike i aderfi tis pou einai mallwmenes meta3i tous (oxi i pe8era mou i alli tis aderfi, einai 4 aderfia xwristikane 2 me 2) krima na min milane ta aderfia..Den 8elw na pw tipota allo den niw8w kala pou sas stenaxwrw k esas, sas euxaristw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμήθηκε το μικρούλι μου! Ελπίζω να μη ξυπνήσει σύντομα...

Άντρια δε μας στεναχωρείς, είναι κομμάτια της ζωής κι αυτά και καλά κάνεις και μας τα λες.

Λέω να βάλω καμιά ταινία, ο Βαγγέλης πάλι λείπει, μας είχε καλέσει μια φίλη αλλά εγώ αρνήθηκα να πάω γιατί ξέρω πως θα καπνίζουν κι έτσι κι αλλιώς ο Άρης ήταν πολύ κουρασμένος για βραδινή έξοδο...

Ομολογώ πως με πείραξε λίγο που εκείνος πήγε, θα ήθελα να περνούσαμε το Σαββατόβραδο μαζί, με ρώτησε βέβαια αν με πειράζει και του είπα όχι οπότε... ας πρόσεχα! :lol:

Φιλιάαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μδεταμεσκνυχτια καλησπερα!βγηκαμε με την κουμπαρα μου σε μπαρακι κ πηρα σοκολατα(κλασσικα) κ εριξα σχεδον τη μιση πανω στη μπλουζα κ το τζιν μου.μου το καθατισε λιγο η κυρια που δουλευε εκει (να ναι καλα) αλλα γυριδαμε σππιτι γιατι ειχα βραχει κ κρυωνα...οποτε τα υπολοιπα τα ειπαμε με πυτζαμουλες!περιοδος δεν φανηκε.βεβαια νιωθω οτι θα μου ρθει...καληνυχτα!ααα ο αρης κουκλος!!! Θα του κλεψω τη ζακετα.τα ριγε ειναι η αδυναμια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιιιιι δαναη????περιοδος δεν φανηκε?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελικα θεσσαλονικη η κρητη εισαι βρε???μπερδευτικα!!!

τελικα ο ερχομος ενος παιδιου αλλαζει πολυ την ισορροπεια μιας σχεσης ετσι ειμαστε ολες λιγο πολυ απο οτι βλεπω...

αντρια δυσκολη κατασταση...τι να την εφερε αραγε σε αυτο το σημειο????τι να πω μακαρι να γινει καλα η γυναικα...κ μη χειροτερα...

αντε μπουμπουκες μου ανεβητε λιγο ψυχολογικα!!!!

ερχετε καλοκαιρι η πεταλουδες θα πεταν τα τζιτζικια θα τιτιβιζουν τα μωρα μας θα μας αποτρελανουν!!!!

σμουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μδεταμεσκνυχτια καλησπερα!βγηκαμε με την κουμπαρα μου σε μπαρακι κ πηρα σοκολατα(κλασσικα) κ εριξα σχεδον τη μιση πανω στη μπλουζα κ το τζιν μου.μου το καθατισε λιγο η κυρια που δουλευε εκει (να ναι καλα) αλλα γυριδαμε σππιτι γιατι ειχα βραχει κ κρυωνα...οποτε τα υπολοιπα τα ειπαμε με πυτζαμουλες!περιοδος δεν φανηκε.βεβαια νιωθω οτι θα μου ρθει...καληνυχτα!ααα ο αρης κουκλος!!! Θα του κλεψω τη ζακετα.τα ριγε ειναι η αδυναμια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulaki mou eixe apoti 3erw oikonomika provlimata ola ta e3oda tou spitiou ta travouse auti, eixe k 3 paidia pou spoudazane, o andras tis den doule4e POTE tou, k auti douleve alla apo panw den evgene i kakomoiri, 8a mou peite giati den ton ediw4e k egw aporw, egw etsi 8a ekana.. Den 3erw an epai3e rolo k auto se auto pou ekane :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα μου (αχ,Σούλαααα!την ξέρεις την ατάκα από την ταινία;;;).Ήμουν θεσσαλονίκη από παρασκευή κ επιστρέψαμε το απόγευμα με τη μπουμπού,η οποία στο αεροπλάνο ήταν ψόφια κ με έβγαλε κ εμένα νοκ αουτ.προσπαθούσα να την θηλάσω στην προσγείωση-απογείωση για να μην βουλώσουν τα αυτιά της κ αυτή ηθελε να σηκώνεται κ γκρίνιαζε από την κούραση...δύσκολο το ταξιδι με παιδί αν είσαι μόνη.κουβαλούσα κ το καρότσι γιατί φοβόμουν να το δωσω στις αποσκευές μην το χτυπήσουν....ουφφφ!εκανα μπανάκι,συμμαζεψα τη βαλίτσα κ τώρα την έχει ο κώστας μέσα κ παίζουν κ σε λίγο θα την κάνουμε μπάνιο.Όχι περίοδος δεν φάνηκε από χθες που περίμενα.αλλά νιώθω ότι θα έρθει,αν δεν έρθει μέχρι κ την τρίτη,βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...