Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

ωωωχχχ η μουτσουνα μου τι ωραια κουνια που κανει!!!ψυχη μου φτου φτου σκορδα!!!!

να την χαιρεσε!!!!!!!!!

μου λεει ο αντρας μου σημερα θα γινει ομορφη οταν μεγαλωσει?κ του λεω μα ηδη ειναι ομορφη εννοειτε θα ειναι κ οταν μεγαλωσει αλλα κ χαλια να ηταν εμεις παλι κουκλα θα την βλεπαμε!!!

κουκουβαγιες παιδι μου κ καλα κανουμε ευτυχως παντως δεν παινευομαστε μονες μας δεν ειμαστε κατα φαντασιαν κουκουβαγιες τα μωρα μας ειναι ολα κουκλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο μου,χρόνια σου πολλά!!!!άντεξες την κρίση σήμερα;; :D παντα γερή κ ευτυχισμένη!καλή επιτυχία στους στόχους σου κ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Ελενα,κ η Μυρτώ προς το παρόν όλα αλεσμενα τα τρώει...κ εγώ είμαι φοβιτσιάρα στο θεμα αυτό.

Αναστασία,φατσούλα!!!!εμείς δεν έχουμε πάει ακομη σε παιδική χαρά!τώραπ που ανοίγει ο καιρός βουρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκουβαγιες παιδι μου κ καλα κανουμε ευτυχως παντως δεν παινευομαστε μονες μας δεν ειμαστε κατα φαντασιαν κουκουβαγιες τα μωρα μας ειναι ολα κουκλια!!!!

Όντως βρε κορίτσια κι εγώ όλα τα μωρά της παρέας μας πανέμορφα τα βλέπω!!!

Θέλω να τα ζουλήξω ένα-ένα με τη σειρά :lol:

Δανάη, ευχαριστούμε!!! ;)

Χρόνια πολλά και στην Άφρο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

Euxaristoume gia ta kala sas logia :D .. Nomizw arrwstisa :evil: me kaiei o laimos mou poli k arxise na me ponaei k ligo to ena mou auti..

Afro xronia sou polla k kala..

Anastasia mou na sas zisei, xaroumena minogene8leia..

Oute emeis tin pirame paidiki xara, mono mia fora paixnidoupoli k epai3e ligo se mia san tin pisinoula me mpalitses.. Aporripantiko exei apo 3-4 minwn pou tis xrisimopoiame to diko mas k parolo pou einai evais8iti me ta panakia me to paramikro kokkinizei me to aporripantiko den evgale tipota..

Sorry an 3exasa kamia paw na kanw kamia douleia twra pou koimate..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου,πως ειστε??

Σας γραφω απο την δουλεια,εχω υπηρεσια 24ωρη....Ξανα ειχα τη κυριακη υπηρεσια κ ο νικος ελειπε ταξιδι κ ο Αλεξης στη γειτονισσα την εβγαλε....Δυσκολες καταστασεις με αγωνια και αγχος αλλα δεν μπορει να γινει αλλιως...Ειμαι αρρωστη με βηχα και καταρροη,προχτες ειχα και δεκατα,την προηγουμενη βδομαδα ηταν ο Αλεξακος αρρωστος με κρυολογημα και εβγαλε και ταυτοχρονα 2 δοντια....Τα πρωτα του δοντακια τα εβγαλε τωρα....Μπορειτε να φανταστειτε τι τραβηξαμε......ΔΟΝΤΙΑ-ΜΥΤΗ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ-ΤΡΕΛΟ ΒΗΧΑ,δεν μπορουσε να κοιμηθει καθολου και ουτε εμεις μαζι του...Εχουμε πολυ καιρο να βγουμε εξω γτ ο καιρος αυτος συνεχιζει ακαθεκτος να μας τσακιζει!!!Εμεις ακομη δεν εχουμε παει σε παιδικη χαρα αλλα το εχω στο μυαλο μου....Μολις ανοιξει ο καιρος θα παμε σιγουρα...Οι εγκυουλες της παρεας???Πως νιωθετε?Σαμανθα μου πλησιαζει ο καιρος που θα κρατησεις κ το δευτερο μωρακι σου στην αγκαλια σου....Εγω ουτε να το σκεφτω θελω ουτε τιποτα ακομη κ δεν ξερω αν θα θελησω να ξανα μπω σ αυτη τη διαδικασια...Δεν θελω να λεω κ μεγαλα λογια αλλα το εζησα το θαυμα και δεν θα παρω αλλο......

Οι υπολοιπες?Αντρια?γωγω?γεωργιαννα?αφρο χρονια πολλα σου ευχομαι,δαναη μου πολλα φιλια,γλυκερια,αναστασια μου,δαφνη μου κ οποια αλλη ξεχασα σας φιλω γλυκα....Οποτε κανονισετε συναντησουλα θα χαρω πολυ να σας δω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gtσας γραφω απο κινητο γτ μου χαλασε ο υπολογ. αφρο χρονια πολλα. ελενα ο παιδιατρος μου ειπε μετα τον χρονο να του κοψω το μουλτι. μην αγχωνεσε. ακομη δεν τον εχω παει σε κουνια μολις ζεσταθει ο καιρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχόλασα κ εγώ,πήγα να πάρω την Χριστίνα απο την πεθερά μου,στο τσακ την πρόλαβα,ειχε κοιμηθει 10 λεπτα ήδη αλλά μόλις ακουσε κουδουνι ανοιξε ματακια...

Ηρθα σπίτι ,αντε να την πλύνω,να την αλλάξω,να της βάλω κρεμούλα,με εχεσε με κατούρησε...πφφφφφφ κ ο αγωνας συνεχίζεται,της εδωσα γαλα κ ημουν δίπλα της μεχρι να κοιμηθεί....μετά δεν σηκωνεσαι ευκολα!!!

Δεν ηθελα να σηκωθω με τίποτα,αλλά επρεπε να κλεισω το πλυντηριο στην ταρατσα,να απλώσω τα ρούχα,να βαλω πλυντηριο πιάτων,να βγαλω τον κιμα κτλ κτλ....αι στο καλο πια!

Αυριο πρωί παστιτσιο κ συνεχιζουμε τα πλυντηρια.

Αναστασια!!!Τρελάθηκα με την φωτο στην κουνια κ με την περιγραφη σου φυσικά!!

Χαιρομαι παρα πολυ που ειναι απύρετη!!!Γιουπι!!!!

Δωρο για τα μηνογενεθλεια ηταν!!!Να την χαίρεσαι κουκουβαοοοοο!!!!

Γιούλη μου κουραγιο μωρε κ εσυ,τι τραβας?Υπόμονη !!!Περαστικουλια σας κ εσας.

Μεγιά τα δοντακια του Αλεξακο,ευχομαι στα επόμενα να ειναι ολα ανωδυνα...

happy ακριβως ετσι εφτιαξα την σουπα με την διαφορά ότι καθαρισα καλά το ψάρι-μου εφυγαν ματια κ μεση να σκύβω,αστα-αλλα το εβαζα στην σουπα μετα το μπλεντερ γτ ειναι μικρα κ μαλακα κ το τρωει χωρις να το αλέσω....Ξετρελάθηκε!!!!Στην αρχη της εδινα σκετο ψαρι κ σε καθε μπουκιτσα εκανε "χαα"!!!Χαμογελουσε με ναζι!

Οσο για το σαλόνι...θελω να κατεβασω το τραπεζακι σαλονιου που το εχουμε σηκωσει ορθιο για τοιχο να μην περναει....αυτο ειναι το χειροτερο μουθα δοκιμασω κ βλεπω,ετσι κ αλλιως στα γενεθλεια της πρεπει να γινει...σαλονι.

Παρεπιπτοντως.......

Δαφνη εχεις παραγγειλει καγκελα για κασα πόρτας?Απο Αμαζον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαστε όλες κουκουβαγιες με πανεμορφα μωρα!!!Πολυ like!!!!!!!!!

Αφρο Χρόνια Πολλά κ απο εδώ!Να σε χαιρεται η οικογενεια σου κ το αντίστοιχο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία χρόνια πολλά στη Γεωργία μας, κουκλίτσα είναι στις φωτογραφίες!!! Μπράβο που είναι καλύτερα!

Γιούλη μου δύσκολα ακούγονται όλα αυτά, τι να πω, υπομονή!

Γωγώ ναι, έχω πάρει αυτήν την πορτούλα: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001 ... 00_details και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Αχ είμαι πτώμα, ήταν μια πολύ ωραία και γεμάτη μέρα, θα σας τα πω αύριο!!

Φιλιάααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ναι, έχω πάρει αυτήν την πορτούλα: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001 ... 00_details και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Επειδή πρεπει να πάρω κ εγώ ,εδω στην αγορα βρίσκω περίπου στα 40 ευρω,πολύ ακριβά κ μαλλον θα χρειαστώ 2....μπορεις να μου πεις αν μπαινει σε κάσα πορτας ,τοίχο...ρυθμίζονται οι διαστασεις κ αν στην τοποθετηση χρειαζεται να κανεις τρυπα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάρες μου γειά σας!!! Μόλις γύρισα απο το νοσοκομείο κ είναι όλα καλά ευτυχώς!!! Πολύ καλή η αυχενική μας 1,1 και θα έχουμε..........................ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!! Δεν περιγάφεται η χαρά μου!!! Λοιπόν,για να ακούσω προτάσεις απο τις υπόλοιπες αγορομάνες για συμπεθεριό!!! :lol::lol:

Πάω να σας διβάσω κ επιστρέφω! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Ήταν ο Σόμμερ με τον Ζαλμα στο Αττικό γυριζαν σκηνή.Καλα.......τί μανουλομάνουλο ο Σόμμερ απο κοντά!!! Με κόλασε έγκυο γυναίκα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,δεν στο είπα ότι θα είναι κοριτσάκι;;;;;ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!για τον Σομμερ θα διαφωνήσω......χαλια!το 1,1 τι είναι;

εμείς σήμερα σιγά σιγά θα ετοιμαστούμε για το αυριανό μας ταξίδι,αύριο θα φύγω νωρίτερα από τη δουλειά γιατί 5,30 πετάμε με το ζουζουνάκι μου θεσσαλονίκη μέχρι κυριακή για την εκπαίδευση.οπότε μάλλον δεν θα προλάβω να σας διαβάσω.

καλά να περάσετε ΣΚ,εκτός κ αν καταφέρω να μπω απο το κινητο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ναι, έχω πάρει αυτήν την πορτούλα: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001 ... 00_details και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Επειδή πρεπει να πάρω κ εγώ ,εδω στην αγορα βρίσκω περίπου στα 40 ευρω,πολύ ακριβά κ μαλλον θα χρειαστώ 2....μπορεις να μου πεις αν μπαινει σε κάσα πορτας ,τοίχο...ρυθμίζονται οι διαστασεις κ αν στην τοποθετηση χρειαζεται να κανεις τρυπα????

μπαίνει και σε κάσα (εγώ την έχω στην πόρτα του διαδρόμου) και σε τοίχο απλώς πρέπει να δεις λίγο τις διαστάσεις, η σκέτη πόρτα ρυθμίζεται λίγο αλλά αν είναι μεγάλο το άνοιγμα ίσως πρέπει να πάρεις και προέκταση (την αγοράζεις έξτρα), δε χρειάζεται τρύπες και είναι πολύ εύκολη η εγκατάσταση, τι διαστάσεις έχει το άνοιγμα που θες, γράψε μου να σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες συναντηθήκαμε με την Άφρο και ρίξαμε τρελό γέλιο με τα μικρά μας! Η Αννούλα φοβερή, γλυκιά, πανέξυπνη, διεκδικητική και ορμητική! Άρπαζε τον Άρη από το πουκάμισο και είχε βάλει στο μάτι το κομπολόι του (ναι, ναι το μαγκάκι μου εμφανίστηκε με τραγιάσκα και κομπολόι!) και του το τράβαγε συνεχώς!! Παίξανε πολύ, αρπάζανε ο ένας του άλλου μαλλιά, πόδια, μάτια, κάποια στιγμή κουτουλήσανε κιόλας και πέσανε ο ένας στην αγκαλιά του άλλου κλαίγοντας και οι δύο!!! Πολύ γέλιο!! Σας βάζω φωτό!

Δανάη καλό ταξίδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

15 ιους κολλησε το λαπτακι μου!!!! :(:( καλα δεν μπορουσε να κολλησει κορες;;; :lol::lol::lol: καποια στιγμη θα μου το φτιαξουν. εχω βολευτει με εναν παλιο που σερνετε βεβαια!!

Αφρο μου επιτελους βλεπουμε και την κορουλα σου!! ειναι μια κουκλα!!!!!!!!!!!!!! να σου ζησει και ελπιζω να σε γνωρισουμε και εμεις.

ΔΑφνη να εισαι καλα που μας εβαλες φωτο! κουκλακια τα μικρα!!!!!!!

Δαναη καλο ταξιδι! σε περιμενουμε απο Δευτερα! κοιτα να απολαυσεις τους δικου σου και κανε καμια βολτιτσα και για μας!!!

Ειμαστε καλα καταλλα! του Διονυση σκανε οι 2 μικροι τραπεζιτες. ευτυχως μεχρι τωρα μονο τα δαχτυλα στο στομα βαζουμε, απο γρινια λιγη. μου εχει κανει βεβαια κυστη στον εναν, σαν μελανομα, αλλα δεν ειναι τπτ μου ειπε και ο παιδιατρος και ο οδοντιατρος.

Παρασκευη σημερα και χαιρομαι γτ ειπανε οτι θα εχει καλο καιρο, να βγω λιγακι εξω μια βολτα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif] συμπεθερουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο το κοριτσακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=toothy1.gif][smilie=blob5.gif] μα τι υπεροχο νεο!!!!!!!μπραβοοοοοο!!!τωρα θα δεις πως ειναι να εχεις μια κορουλα!!!!!!!!τελεια η αυχενικη σας!!!!!!!!

δαναη το 1,1 που εγραψε η ελενα ειναι το παχος της αυχενικης διαφανειας αν δεις τα χαρτια την μυρτουλας το γραφει!!!καλα να περασετε στην θεσσαλονικη!!!!!κ αν βγειτε με την ειρηνη να της δωσεις ενα ρουφηχτο φιλη :lol::lol::lol:

δαφνουλα το σκυλακι σας τα εχει παιξει το καημενο που να παει να κρυφτη :lol::lol::lol:

κουκλια κ τα δυο η αννουλα κ ο αρης φτου φτου ψυχουλες μου!!!!!!

γεωργιαννα τι ωραια παρομοιωση :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλα βρε παιδακι μου πως την πατησες ετσι με τους ιους????

ομορφη μερα κ σημερα αλλα δεν θα βγω γιατι αυτες της μερες ποναει λιγο η μεση μου κ δεν θελω να κρεββατωθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ ΝΕΟ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ....ΕΛΕΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ...

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΒΓΑΛΑΤΕ Κ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ??ΠΟΠΟ!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΙ....

ΚΑΛΑ Ο ΑΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΑΛΛΑ Κ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙΤΕ..

ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟ,ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ....Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΠΟΓΙΝΕ...ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΟ ΚΛΑΜΑ...ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΟΝΤΙΑ ΔΗΛ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΜΟΥΤΖΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 630 ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΤΕΣΠΑ!!!

ΕΙΠΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ?ΜΠΑΣ Κ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ....

ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΡΕΥΜΑ 440 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ ΣΑΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΝΤΑΞΕΙ....

ΘΕΛΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ....ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΙ ΘΕΜΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ??ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ...

ΡΙΧΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ!!!ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΟΡΕΣ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι δεν παιρνει καμμια αντιβωση ο μικρος?????περαστικουλια!!!!

εγω απο τζαμπο πηρα ποτηρακια καπελακια ντουντουκες μπαλονακια κ κερακια οταν κοντευουν τα γεννεθλεια θα παω να δω για τουρτα δεν ξερω ομως ακομη τι θα μου αρεσει...σκεφτομουν για φραουλιτσα δεν ξερω ομως τελικα που θα καταληξω γιατι ως γνωστον αλλου παω κ αλλου καταληγω :lol::lol::lol:

εχω σκεφτει τι λιχουδιες θα βαλω στον μπουφε..

μια μερα ειναι θα περασει...

φερνω στο μυαλο μου την στιγμη που θα βαλουμε την τουρτα στο τραπεζι κ την ελενα να σβησει τα κερακια...γιατι ειμαι τοσο σιγουρη πως θα κανει ολοκληρη βουτια μεσα στην τουρτα της??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαίνει και σε κάσα (εγώ την έχω στην πόρτα του διαδρόμου) και σε τοίχο απλώς πρέπει να δεις λίγο τις διαστάσεις, η σκέτη πόρτα ρυθμίζεται λίγο αλλά αν είναι μεγάλο το άνοιγμα ίσως πρέπει να πάρεις και προέκταση (την αγοράζεις έξτρα), δε χρειάζεται τρύπες και είναι πολύ εύκολη η εγκατάσταση, τι διαστάσεις έχει το άνοιγμα που θες, γράψε μου να σου πω

Δαφνη μου,η μία κασα εχει ανοιγμα 75 κ η αλλη 76 cm ...το πομολακι που εχει απο πανω δεν πιστευω να ανοιγει ευκολα ε?την εχω ικανη για όλα!Σε ευχαριστω πολύ,ειναι πολυτιμη η πληροφορία σου γτ σε αυτο το προιον επιστροφη δεν γινεται κ θα πρεπει να ειμαι σιγουρη...

Ευχαριστω κ πάλι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΤ ΞΑΝΑ ΣΗΚΩΣΕ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ,ΜΟΝΟ ΣΙΡΟΠΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΧΑ,ΣΠΡΕΥ Κ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΥΤΗ...ΑΥΤΑ!!

ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΦΕ??ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΣΥΓΚΙΝΙΤΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΡΙΞΩ...

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΚΟΡΔΟΝΙ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ,ΤΑ ΒΡΗΚΑ Κ ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΟΠΤΙΚΑ...ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ,ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΝ ΧΤΕΣ ΤΑ ΠΡΩΤΟΦΤΙΑΞΑΜΕ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ....ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!!!!ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ????Κ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ??ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΟΥΣΑ ΣΤΗ ΓΗ ΗΜΟΥΝ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΛΙ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΖΩ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...