Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

Γιωταμαρία, ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πώς βρήκε την ομάδα!!!!!

Ρε συ, έχει λυσσάξει να μην κάνω μπάνιο το παιδί! Αυτό είπα κι εγώ στον άντρα μου, ότι του αρέσει, το διασκεδάζει και χαλαρώνει, και συμφώνησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άννα Μαρία πιστεύω ότι αν δεν είχαμε αλλάξει τίτλο θα διάβαζε ...........κατάλαβες !!!!!!!!

Εμείς όταν είμαστε άρρωστοι δε κάνουμε μπάνιο;;

Σαν τη πεθερά μου μη βγει το παιδί και κρυώσει, που όταν είχε μυξούλες τις είχε αποκτήσει από κάποιον που ήρθε σπίτι....κόλλημαααααααααααα,,,,,,,,,

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ, αυτοί δεν κάνουν μπάνιο όταν είναι καλά, και θα κάνουν όταν είναι άρρωστοι; Είναι αυτό σοβαρό επιχείρημα να τους θέσω; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια περαστικα σας....σας καταλαβαινω...εγω σημερα ειδα τον γιο μου με ανεση....απο την μερα που γεννησα αρρωστησε (καπου κολλησε μια παλιοιωση, που δεν αρρωσταινει σχεδον καθολου) κ εκει που του περασε ηρθε η μαμα μου να μου τον κρατησει ενα βραδυ γιατι νομιζα οτι ειχε πυρετο κ τον κολλησε αλλη βαρβατη με 39,5 πυρετο....24 μερες με ιωσεις ο δικος μου...στην αρχη εκλαιγα που δεν μπορουσα να τον αγκαλιασω οπως επρεπε να τον φιλησω (να του κανω συνεχεια τα ορακια εγω οπως ξερω κ θα γινοταν αμεσως καλα)...αλλα τι να πω δεν γκριανιαξε καθολου που ηταν στο αλλο δωματιο κ καθοταν εκει...,μιλαμε για ωριμοτητα κ ας ειναι μονο 4.ελεγε αντε να γινω καλα να παρω αγκαλια την αδελφουμα μου...την πηρε αλλα φορουσε μασκα, τον ειχα κανει μπανιο κ φορουσαμε καθαρα ρουχα.

πηγαινα με μασκα κ με αλλη μπιτζαμα τον κοιταζα κ απολυμανση μετα...τα χερια μου ματωσαν απο το πλυσημο...δεν μπορω να κλεισω τα δαχτυλα μου απο τα σκισιματα.

μιλαμε για κουραση...ακομα βαζω πλυντηρια για να πλυθουν ολα....εχω κ μια υστερια με την καθαριοτητα.

εγω τον κανω μπανιο καθε μερα κ ας ειναι αρρωστος....το μπανιο βοηθαει πολυ οταν ειναι αρρωστα γιατι απο τους ατμους διευκολ την καταρροη...αλλα τα κολλημενα μυαλα λενε οτι τους ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε Χρυσάνθη, τι περάσατε κι εσείς... Άντε, περαστικά να είναι όλα!!!

Εμείς με το μπάνιο είχαμε θέμα. Όταν γυρίσαμε απ' το μαιευτήριο, τον κάναμε μπάνιο κάθε μέρα, γιατί έτσι κάναμε και στο μαιευτήριο. Έπαιρνε κάθε μέρα μα κάθε μέρα η πεθερά και επέμενε να μην το κάνουμε συχνά μπάνιο το μωρό γιατί θα αρρωστήσει και μου έλεγε "εγώ τα δικά μου μια φορά την εβδομάδα τα 'κανα μπάνιο". Ο άντρας μου, επειδή βαριόταν να τον κάνουμε καθημερινά μπάνιο (στην αρχή ο μικρός υπέφερε στο μπάνιο, ούρλιαζε, φώναζε, χτυπιόταν, ήταν ένα μαρτύριο) επέμενε να μην είμαστε τόσο σχολαστικοί και τελικά ρωτήσαμε τον παιδίατρο, ο οποίος είπε επειδή είναι χειμώνας και κάθε δεύτερη μέρα δεν πειράζει αν τον κάνουμε. Πάλι η πεθερά να επιμένει ότι κάθε δεύτερη μέρα είναι πολύ συχνά και δεν υπάρχει λόγος, και ο άντρας μου να επηρεάζεται. Κάθε φορά που έπαιρνε τηλέφωνο ή αυτή ή η γιαγιά του άντρα μου και τους έλεγε ότι κάναμε μπάνιο το παιδί (κι αυτός ο ηλίθιος είναι ανάγκη να το λέει;) αμέσως θα του λέγανε "μην το κάνετε συνέχεια μπάνια το παιδί, θα το αρρωστήσετε", χωρίς να γνωρίζουν καν πότε ήταν η τελευταία φορά που τον κάναμε μπάνιο! Τώρα που αρρώστησε, πάλι παίρνει καθημερινά η πεθερά και επιμένει, όχι απλά λέει ΕΠΙΜΕΝΕΙ να μην τον κάνουμε μπάνιο ΚΑΘΟΛΟΥ μέχρι να αναρρώσει, γιατί πρέπει να το προσέχουμε το μωρό, μην αρρωστήσει και είναι κρίμα... Έχουν μάθει στη βρωμιά και μάλιστα νομίζουν ότι είναι και υγεία!!!!!! Δεν κάνω πλάκα!!!

Κι εγώ τώρα στο νοσοκομείο που έπαθα γαστρεντερίτιδα, όλο χέρια έπλενα και μετά αντισηπτικό και επειδή δεν είχα τη δυνατότητα να αλλάζω συνέχεια ρούχα εκεί πέρα, έβαζα από πάνω τη ρόμπα μου, που τη φορούσα μόνο όταν τον κρατούσα. Όσες φορές τον θήλασα ξαπλωμένη στο ράντζο μου, απλώναμε ένα καθαρό σεντονάκι και δεν ερχόταν καθόλου σε επαφή με τα σεντόνια και τις πυτζάμες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α περασες κ γαστρεντεριτιδα...δεν το καταλαβα γιατι ειμαι τοσο κουρασμενη που δεν ξερω τι διαβαζω... :? περαστικα

εντωμεταξυ η βροχιολιτιδα δεν εχει καμια σχεση με κρυωμα...να πω οτι ειχε πνευμονια λες κρυωσε απο καπου...

Ευτυχως εγω δεν εχω κανενα θεμα κ με την μαμα κ με την πεθερα.

Το κορυφαιο...εμενα ο γιος μου απο 6 μηνων που του εκανα φρουτοκρεμα τα φρουτα του τα εβαζα κατευθειαν απο το ψυγειο γιατι ηταν Σεπτεμβρης...αυτος τα συνηθισε κ ετρωγε μονο ετσι φρουτοκρεμα....τωρα πια κ το νερο απο το ψυγειο το πινει κ το χειμωνα...δεν πινει απο την βρυση(κ τωραπου ηταν αρρωστος του εβαζα απο την βρυση και δεν ηθελε καθολου),ποτε δεν ειχε θεμα με αμυγδαλες παντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Χρυσάνθη, κι εμένα καλοκαίρι θ' αρχίσει φρούτα, οπότε τον βλέπω να πιπιλάει παγάκια μες στο καταχείμωνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω..πωπω..δεν ελεγε να κοιμηθει με τιποτα..αργησαμε να τον κανουμε μπανιο γμτ κι ολα καθυστερησαν..μετα τον επιασε μια νευρικοτητα..

Γιωτακι, καθαριοτητα ε?ηθελα κι εγω να κανω καμια γενικη αλλα με τετοιο καιρο που εχουμε εδω που να ανοιξω το σπιτι?

Βασω μου, δεν το ξερω αυτο το γαλα Αλλα νομιζω ειναι πολυ ακριβο!καθε ποσες μερες πρεπει να αγοραζεις ενα κουτι?βρε φιλεναδα γιατι πρεπει να παρει εξειδικευμενο γαλατακι η μικρη?

Αμαν πια αυτες οι τιμες στα γαλατα!!!μου ελεγε μια ξαδερφη μου οτι εδινε στον γιο της γαλα που εκανε 36€ το κουτι (στην ελλαδα) ..ηταν και καλα απο αυτα τα εξειδικευμενα..εγω νομιζω πως καποιοι εκμεταλευοναι πολυ το θεμα παιδι...και δεν εννοω μονο τις εταιρειες αλλα και τους γιατρους...

Κι ερχομαι στο μειζον θεμα..οκ ειπαμε καποιοι γιατροι μπορει να εκμεταλλευτουν καποιες καταστασεις αλλα δεν πιστευω πως υπαρχει γιατρος και μαλιστα παιδιατρος που θα σκεφτει "ας αρρωστησει λιγο το μωρο για να εχω εναν ασθενη παραπανώ" ..αυτο δεν παιζει..και το ξαναλεω.. ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙ το μωρο..

Η πεθερα σου βρε αννα μαρια γιατι επιμενει τοσο?

Χρυσανθη, ταλαιπωρηθηκε πολυ το αγορακι σου,ε?τι κριμα μωρε το καημενο..ασε κι εγω εχω μεγαλο κολλημα με την καθαριοτητα..ειδικα πριν σαραντησει το μωρο ειχα τρελλη υστερια..αφουννα φανταστεις εχω σκυλακι μεσα στο σπιτι και καθε φορα που κατεβαινα στο σαλονι να παρω κατι φορουσα αλλα ρουχα γιατι ο σκυλος πεταγοταν πανω μου..και να φανταστεις το σκυλακι μου ειναι πεντακαθαρο και εννοειται εμβολιασμενο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια......ειμαι απελπισμενη,δεν ξερω τι να κανω...ο κακος χαμος παλι χθες το απογευμα... δεν μπορουσα να την σταματησω...υστερικο κλαμα,δακρυα....δεν ξερω ...... :( ρωταμε το γιατρο και μονο κολικους ακουω.....αντε και να αλλαξω γαλα,τι να παρω δεν ξερω....ειμαι κουρασμενη,αυπνη... ψαξτε λιγο ρε κοριτσια οταν βρειτε χρονο μηπως καμια πληροφορια με βοηθησει....ρωτηστε λιγο τους παιδιατρους σας.....σας εκληπαρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Ναι ναι 26 ευρω,χρυσαφι αννα μαρια μου!το αγορασα την ττριτη κοριτσια και νομιζω εχει για ακομα 3 μερουλες!

Αλλαξαμε γαλατακι γιατι ειχε λιγο αιματακι στα κακακια της αγγελικουλα μου, και ισως ηταν αλλεργικη στο γαλα!τωρα που το αλλαξαμε δεν εχει τιποτα αιματακι αλλα εχουν αλλαξει χρωμα τα κακακια της, πιο πρασινωπα,μας ειπε η παιδιατρος οτι ειναι απ το γαλα, επειδη αυτο ειναι πιο ευπεμπτο και υποαλλεργικο!μου πε να μην ανησυχω!

Ρε αννα μαρια το βιολι της η πεθερα σου με το μπανιο!τι νομισε?να αφηνεται το μωρο βρωμικο μπας και αρρωστησει?ελεος!το μπανιο τα χαλαρωνει!

Φιλακια κοριτσια μου!

Ο Θεος και Η Παναγια να ναι μαζι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!!!!!!

Καλη τσικνοπέμπτη!!!!!!!

Αγγελικούλα μου και εμείς τα ίδια χτες.....κοιμήθηκε στις 1 ο μικρός.

Ήταν εδώ ο φίλος μας με τα δυο αδερφια του και ο μικρός καθόταν και τους γέλαγε και τον περνανε αγκαλιά και χαχανιζε και καθυστέρησα να τον κάνω μπάνιο,όχι πολύ αλλά μετά είχε εκνευρισμό το μαναράκι μου...........είναι και κουτσομπολάκος και της παρέας παιδί και τους άκουγε που ήταν κάτω και ξεσηκωνόταν, μετά που να τον κοιμήσω.........αλλά σηκώθηκε 8 το πρωί!!!!

Τελικά καταλήξαμε και με φωτογράφο (όλοι περίπου τις ίδεις τιμές δίνουν)

Τιμή 650 ευρώ με βίντεο εκκλησία , αίθουσα

100 φωτογραφίες που θα διαλέξουμε έξτρα

5 dvd

1 ψηφιακό δικό μας 30χ30 - 25 σαλόνια

και άλλο για την νονα με άλλες φωτό ψηφιακό 20χ20 - 25 σαλόνια

Ο Χαρούλης καλά;; Να μου τον φιλήσεις!!!!!

Βασούλα και η αδερφή μου που τώρα του δίνει του ανηψιού μου του μικρού γάλα φαρμακείου (σταμάτησε να τον θηλάζει 6 μηνών λόγω δουλειάς) πληρώνει 26 ευρώ το κουτί και κρατάει περίπου 3 μέρες............χρυσό έχουν αυτά τα γάλατα;;;;;;; εκμετάλλευση είναι ρε κορίτσιααααααα

Συμπεθέρα μου γλυκιά δε ξέρω πώς να σε βοηθήσω....από τη στιγμή που θηλάζω αποκλειστικά και δεν έχω ιδέα από τα γάλατα που κυκλοφορούν...τι να πω;;;;;; μήπως να πήγαινες και σε άλλον παιδίατρο να δεις τι θα σου πει;;;;;; δε ξέρω λέω τώρααααα.................

Άννα Μαρία μου άντε σιγά σιγά να παίρνεις τα πάνω σου φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!! Ανέκτησες δυνάμεις;;;;;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες..

Τι κανετε?

Αναστασακι μου,η δικη μου παιδιατρος εχει ενα αγορακι 10 μηνων κι απο την αρχη του δινει το nan sensitive της nestle ..αυτο ειναι για κολικους και μικροπροβληματα πεψης..ειναι υδρολυμεμενη πρωτεινη και ευπεπτο γαλα..

Γιωτακι πολυ καλη τιμη σας εδωσε..κι εμενα ο μικρος 7μιση ξυπνησε..τι μαγειρευουμε σημερα φιλεναδα?

Ωχ ξεχασα τι ειναι τσικνοπεμπτη!!

Βασω μου,μακαρι να σας βολεψει το γαλατακι..

Επανερχομαι γιατι καποιος γκρινιαζει...

Α, ξεχασα να σας πω..με επισκευθυκε και η γυναικαρα με τα κοκκινα!με λιγες μερες καθυστερηση βεβαια αλλα παλι καλα γιατι εχω διαβασει πως μετα την γεννα δεν ειναι σταθεροι οι πρωτιυ κυκλοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εμείς κοιμηθήκαμε αρκετά καλά. Έχω αρχίσει να ανακτώ δυνάμεις... Πάντως δεν έχω σκοπό ν' αρχίσω δουλειές και τέτοια, σήμερα περιμένω γυναίκα να μου καθαρίσει και να μου κάνει το σίδερο. Εν τω μεταξύ είναι τόσο χάλια εδώ μέσα, που ντρέπομαι να έρθει η κοπέλα να μας δει έτσι. Αφού σκέφτομαι να καθαρίσω για να μη γίνουμε ρεζίλι! :P P :P

Αγγελική, η πεθερά μου είναι βρωμιάρα και γενικά όλη η οικογένεια έτσι είναι και έχουν μάθει ότι "το χειμώνα δεν κάνουμε μπάνιο γιατί θα αρρωστήσουμε". Θεωρούν ότι το μπάνιο δεν πρέπει να γίνεται περισσότερο από μία φορά την εβδομάδα. Δε με πειράζει να πει την άποψή της, με πειράζει να την λέει ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. Όταν την πει μια φορά απλά λέει την άποψή της. Όταν το λέει ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ανακατεύεται.

Όσο για την άποψη με τους γιατρούς, είναι απλά ΗΛΙΘΙΑ άποψη ΗΛΙΘΙΩΝ ανθρώπων.

Βρε Αναστασία, πόσο σε καταλαβαίνω... Εγώ στο νοσοκομείο που ήταν γκρινιάρης έκλαιγα απ' τα νεύρα μου... Αλλά πώς να σε βοηθήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μην αγχωνεσαι κοριτσι μου ...κι εγω εκλαψα πολλες φορες μεσα στην απελπισια μου..δεν ηξερα τι να κανω..ειναι κι αυτη η κουραση..

Το γαλα αυτο το εχει μονο στο φαρμακειο..εδω κανει καπου 12€κι ειναι σε χαρτινο κουτι , οχι μεταλλικο..το εδινα κι εγω στον μικρο σε συνδιασμο με θηλασμο και η αληθεια ειναι οτι εκανε διαφορα..τωρα βεβαια το σταματησαμε γιατι μας τελειωσαν οι κολικοι και μου ειχε περισεψει και εναμιση κουτι, το εδωσα στην παιδιατρο..οριν κανεις την αλλαγη ομως συμβουλεψου κι εναν παιδιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Παιδιατρος μας ειπε αλλαξτε γαλατα,μεχρι να βρειτε τι ταιριαζει....δεν ξερω τι λογικη ειναι αυτο.... της εδωσα πριν 1 ωρα almiron και κοιμαται τωρα για να δουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη ειναι αληθεια οτι μετα τους κολικους ηρεμει το μωρο,ηρεμει το προσωπο του?οτι γινεται αλλο παιδακι?πες μου να παιρνω θαρρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Ναι ναι 26 ευρω,χρυσαφι αννα μαρια μου!το αγορασα την ττριτη κοριτσια και νομιζω εχει για ακομα 3 μερουλες!

Αλλαξαμε γαλατακι γιατι ειχε λιγο αιματακι στα κακακια της αγγελικουλα μου, και ισως ηταν αλλεργικη στο γαλα!τωρα που το αλλαξαμε δεν εχει τιποτα αιματακι αλλα εχουν αλλαξει χρωμα τα κακακια της, πιο πρασινωπα,μας ειπε η παιδιατρος οτι ειναι απ το γαλα, επειδη αυτο ειναι πιο ευπεμπτο και υποαλλεργικο!μου πε να μην ανησυχω!

Ρε αννα μαρια το βιολι της η πεθερα σου με το μπανιο!τι νομισε?να αφηνεται το μωρο βρωμικο μπας και αρρωστησει?ελεος!το μπανιο τα χαλαρωνει!

Φιλακια κοριτσια μου!

Ο Θεος και Η Παναγια να ναι μαζι μας!

εγω στον γιο μου που θηλαζα μεχρι 11 μηνων ειχα συγκεκριμενη διατροφη....μετα του εδινα το νεοκειτ που εκανε 60ευρω....(μεγα λαθος βεβαια)αλλα ακουσα τους αλλεργιολογους απο το παιδων....επρεπε να του δωσω κατι ποιο απλο π.χ. κατι σε ac....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia tha me anexteite me ta greeklish giati kati ekane o anastasis k de mporv na ta allakso

anastasaki tetoia talaiporia re paidi mou?? po po..

prospathise na eisai pio iremi otan klaiei k ourliazei, an klais k esi ekeini tin ora i an fonazeis na ksereis oti enteineis thn anisixia tis, ta mora ta eisprattoun auta

episis tha elega k ego na allakseis gala, apla min ta allazeis poly sinxa giati sinithos enoxlountai

re anna maria ti epimoni einai auti me to mpanio tou antrea!! nte k kala na ginei vromiaris???

aggelikoula s eida ston ipno mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, μήπως της αλλάζετε συχνά γάλα και δεν προλαβαίνει να το συνηθίσει και γι' αυτό γκρινιάζει;

Λένα, είδες, λύσσαξε να μου τον κάνει βρωμιάρη, όπως αυτούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, δεν παίζεσαι! Πάντως εγώ χτες δεν ήξερα καθόλου τι μέρα είναι. Ήρθαν οι γονείς μου το απόγευμα και ρωτούσα τον πατέρα μου γιατί δεν είναι στο μαγαζί και μετά λέω "είναι Τετάρτη σήμερα;" και περίμενα απάντηση!

Εμείς το βράδι θα πάρουμε σουβλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι, τα μωρα μετα τους κοκικους σιγουρα ηρεμουν..φατσα αλλαζουν συνεχεια..μεγαλωνουν κι αλλαζουν τα χαρακτηριστικα τους..στην αρχη ο μικρος ελεγαν ολοι πως ειναι φτυστος ο αντρας μου και τωρα τελευταια ολοι λενε πως μου μοιαζει..

Μην της αλλαζεις συνεχεια το γαλα..θελει και μια βδομαδα να δειξει το καθενα....

Αννα μαρια, θα τσικνισετε με σουβλακια?καλη ιδεα!!

Λενακι ο αναστασης το ζουζουνι εισεβαλε στο λαπτοπ??πως τα πατε με το θεμα πιπιλα??με ειδες στον υπνο σου?!πως ημουν?εκτος απο θεα..

Χρυσανθη 60€????????καλε θα μας τρελανουν??Με ποιο σκεπτικο βρε παιδια ενα γαλα κανει 60€?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το νεοκειτ ειναιτο πιο αυστηρο γαλα στην κατηγορια.....για να καταλαβεις στην γραμμη παραγωγης δεν φτιαχνουν αλλα γαλατα μαζι με αυτο, ....ασε που βρωμουσε...αναρωτιεμαι πως το επινε το κακομοιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες. Άννα Μαρία περαστικά σας.

Αναστασία γιατί δεν δοκιμάζεις το infacolic; Εμάς μας έχει σώσει. ΄Οσο το χρησιμοποιείς τόσο καλύτερα αποτελέσματα έχει. 0,5 ml πριν από κάθε γεύμα.

Από το να αλλάζεις συνέχεια γάλα καλύτερα να το δοκιμάσεις. Δεν χάνεις τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...