Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!

Δωρακι βρεθηκατε με την αγγελικουλα?αχχ ωραια θα τανε!

Αναστασουλα μου κλαιει η μικρη και τριβει τα ματια της?εμενα καποτε το κανει οταν νυσταζει χωρις να κλαιει ομως!

Αννα μαρια βαλατε το εμβολιο?πως αντεδρασε ο αντρικος?ειχε παρενεργειες?μπουλουκακι ο αντρικος!μεγαλωσε καλε!

Μαρια 12 οντως οι φωτο αφου εξω θα βγουνε και εχει ετσι ωραιο σκηνικο,δεν νομιζω να πειραζει αν ειναι σε υπογειο!βεβαια οπως νιωθεις κοριτσι μου!

Νασιουλα σε επιασε και σενα τρελα με την κλεισουρα?και μενα εχει στιγμες που θελω να βγω εστω και δω στη γειτονια απλα για να παρω αερα!

Αγγελικουλα επιστρεψατε απ το ταξιδακι σας?

Πηραμε και μεις τη μικρη και εβαλε το 2ο εμβολιο!εκανε κλαμα το καημενο,πονεσε!δεν ειχαμε πολυ γκρινια απλα το πρωι ειχε 37.6 δεκατα δηλαδη και το ελεγχω,εχει πεσει!

Μετρηθηκαμε κιολας!4800 εχει γινει και 57 εκατοστα!μια χαρα μας ειπε η παιδιατρος!μικροκαμωμενη της λεω,αλλα μου ειπε οτι προχωρα μια χαρα στη γραμμη αναπτυξης της:-)

Οι υπολοιπες τι κανετε?

Φιλακια σε ολες!

Ο Θεος και η Πανσγια μαζι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασούλα μου δεν είναι χώρος πιστεύω, θα μου πεις το χώρο κοιτάς;;;

Ναι νιώθω ότι θα μπω μέσα και θα είμαι ποντικι, γενικά από την εικόνα.....λες και είναι αλλη εκκλησ'ία ....και δε μου άρεσε που μου είπαν πάνω και τώρα που με υποψίασαν αλλοι μου το άλλαξαν!!!!!!

Για σκέψου τι θα πάθαινα να πήγαινα εκεί και να έβλεπα άλλα...... :shock::shock::shock::shock:

Έκλεισα άλλη εκκλησία που θα είναι και πιο βολική για τους καλεσμένους.

Άννα Μαρία μια χαρά είναι ο Αντρίκος σου φτουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!

Νασιούλα μου γλυκιά ηρεμήσατε και το γουστάρωωωωωωωω τρελάαααααα πόσο μαλλον εσύ!!!!!!

Χρυσάνθη τον στολισμό τον έχω αφήσει στην κουμπάρα, της έχω πει βέβαια δε θέλω πολλα .....αλλά αφού πλερώωωωωωωωω δεν ανακατεύομαι!!!!!

Συμπεθέρα σκληρό καρύδι η φραουλίτσα σου!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Είμαι σχολείο τώρα και μπαίνω απ' τον υπολογιστή του συλλόγου!

Ο Αντρίκος μια χαρά είναι, και τώρα πήρα τον άντρα μου και τι μου είπε;;;;;;;;;; Ότι του έδωσε ντεπόν προληπτικά!!!!! Ρε κορίτσια, τσαντίστηκα και στεναχωρέθηκα πάρα πολύ. Μα είναι δυνατόν να δώσει στο μωρό φάρμακο προληπτικά, απλά και μόνο επειδή του φάνηκε λίγο ζεστός, χωρίς να του πάρει θερμοκρασία; Γιατί είμαι σίγουρη ότι κάπου έχει βάλει το δαχτυλάκι της η μάνα του; Τα νεύρα μουυυυυυυυυ.....!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!τι κανουν οι μανουλες και τα μωρακια???

αννα μαρια, σιγουρα εχει βαλει το χερακι της η πεθερα!!!αλλιως σιγα μην του εδινε ντεπον απο μονος του!!!τι να πω...μια χαρα ο αντρικος!!!!κι εμενα οταν πηγαμε για το 2ο εμβολιο ηταν 6200 και 62!!!!τωρα βεβαια δεν πρεπει να πηρε πολυ γιατι τρωει ενα γευμα λιγοτερο αφου δεν την ξυπναμε το βραδυ!!!

γιωταμαρια σε καταλαβαινω απολυτα!!!!κι εμενα δεν θα μου αρεσε καθολου στο υπογειο!!!καλα εκανες και εκλεισες σε αλλη εκκλησια!!!

νασιουλα μου, ποσο χαρηκα που ειστε καλυτερα με τον αντρα σου!!!! :):):) δε θυμαμαι πως μου το ειπες εκεινο το χωριο...πουγγι???με εχουν στειλει φουρνα ευρυτανιας, αν το ξερεις!!!τερμα θεου, αρχες αλλαχ :lol::lol::lol:

αναστασακι μου, μην αγχωνεσαι τοσο πολυ!!!κι εμενα κλαιει ετσι, και κυριως οταν νυσταζει και δεν την κοβει να κοιμηθει που λεει και η νασια!!! :lol::lol::lol: δοκιμασε οταν σφαδαζει να την κοιμισεις...

δωρακι μου, τι ωραια που συναντηθηκατε με την αγγελικουλα!!!!

φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι αυτο προσπαθω να κανω εκεινη την ωρα αλλα απο την υπερενταση μαλλον πλακωνεται στο κλαμα...για να δουμε σημερα...κοιμηθηκε αρκετες φορες στη διαρκεια της ημερας,αν ειναι ηρεμη ισως και να βρηκα τι φταιει.....απλα νομιζω οταν λετε οτι κλαινε και τα δικα σας δεν ξερω ποση ενταση εχει το κλαμα τους...εμενα ειναι ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΟΤΑΤΟ....και τρομακτικο!!!!Τα παιζω σας λεω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Άννα Μαρία μου αυτή την πεθερά σου ειλικρινά θέλω να την πλακώσω στις σφαλιάρες......μην αγχώνεσαι καλό μου, δεν πειράζει που του έδωσε λίγο ντεπόν (βέβαια να του το έδωσε γιατί πραγματικά ένιωσε ότι ο μικρός το χρειαζόταν κι όχι επειδή θα του το είπε η μάνα του, μα τί πρήχτρα κι αυτή!!!!)....ακόμα κι αν δεν κάνει πυρετούλι θα το βοηθήσει το μωρό να ηρεμήσει σε περίπτωση που τα δύο εμβόλια του έρθουν βαριά (εμείς την τελευταία φορά κάναμε τρία στην μπεμπούλα και κλάταρε το σύστημά της για μία εβδομάδα περίπου)......εμάς η παιδίατρος μας λέει κάθε φορά να της δώσουμε depon ή dolal αν δούμε ότι είναι ανήσυχη μετά από εμβόλιο. Μην φοβάσαι, δεν θα βλάψει το μωράκι....απλά την επόμενη φορά ας βάλει κι ένα θερμόμετρο στο παιδί γιατί το "μου φάνηκε ζεστός" δεν είναι επιχείρημα, τα μωράκια γενικά έχουν άλλες θερμοκρασίες που για εκείνα είναι φυσιολογικές ενώ για τους ενήλικες όχι!!!!!!

Βασάκι μου σας έκανε πυρετάκο η μπεμπούλα από το εμβόλιο???? Από πού της παίρνεις θερμοκρασία??? Από την μασχάλη ή από τον πωπό???? Γιατί αν είναι από τον πωπό θα αφαιρείς 0.5...... το 37.6 δηλαδή ήταν 37.1 που είναι απολύτως φυσιολογικό για τα μπεμπάκια!!!!! Αχχχχ μωλέεεεε τους τα κάνουν μαζεμένα τα εμβόλια τώρα και τους έρχονται πολλά....Μια χαρά κορίτσαρος η κουκλίτσα σας, ψηλή και αδύνατη, μοντέλο!!!!!!!!!!! Μια χαρά είναι τα κιλάκια της καλέ.....

Γιωτάκι μου καλά έκανες και βρήκες άλλη εκκλησία αφού δεν ένιωθες καλά με την υπόγεια βάφτιση...εμένα δεν θα με πείραζε αλλά αυτό είναι καθαρά θέμα του καθενός!!!! Φιλενάδα, από τότε που αποφασίσαμε να μετακομίσουμε ηρεμήσαμε γενικά.......βέβαια κι εδώ δύσκολα είναι με τόσα άτομα που είμαστε μαζεμένα (και οι γονείς μου όσο γερνάνε τόσο παραξενεύουν) αλλά τί να γίνει???? Θα συνηθίσουμε όλοι σιγά σιγά......μακάρι να καταφέρουμε να φτιάξουμε γρήγορα το δικό μας (από κάτω.)

Αναστασάκο μου να ξέρεις ότι όσο περνάει ο καιρός δεν θα κοιμούνται τόσες πολλές ώρες κατά την διάρκεια της μέρας, κι αν το κάνουν μετά θα έχει παρατράγουδα την νύχτα.....άμα αρχίσει και το ντέρτι των δοντιών, κλάφτα Χαράλαμπε!!!!!! Υπομονή!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε θυμαμαι πως μου το ειπες εκεινο το χωριο...πουγγι???με εχουν στειλει φουρνα ευρυτανιας, αν το ξερεις!!!τερμα θεου, αρχες αλλαχ
:lol::lol::lol: Βανεσσάκι μου το Κούγκι εννοούσα.....στο Σούλι (με τον Σαμουήλ που το ανατίναξε επί Τουρκοκρατίας)!!!!!! 3 ώρες δρόμος μου φάνηκε πάρα πολύ μακριά γι'αυτό το είπα....λέω καλά πού το έστειλαν το κορίτσι μας???? Δεν το ξέρω το χωριό που σε έστειλαν αλλά τώρα που είπες Πουγγι μου θύμισες τα Πουγκάκια (εκεί με βάφτισαν!)

Αναστασάκο κι εγώ για τόοοοοοσοοοοο σπαρακτικό κλάμα σου μιλάω......να κόβεται η αναπνοή της, αφού να φανταστείς τραβάει μόνη της τα μαλλιά της η μπέμπα από τα νεύρα της!!!!!!!! Βρε Σκορπίνες σου λέω........μην την ψάχνεις....... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

αναστασακο η στοματιτισα ειναι σαν ασπρα στιγματα, ασπρες βουλιτσες. με τη στοματιτιδα το γαλα θα το επινε μια χαρα, δε μπορουν να φανε στερεα τροφη. τα ξερω γιατι ο αναστασης μου επαθε πολλες φορες στοματτιδα κ σαν βρεφος κ πιο μεγαλος. ο ουρανισκος κ η γλωσσα ειναι ασπρα απο το γαλα

νασια μετακομισατε?

αννα μαρια πως εισαι με το σχολειο? με το θηλαστρο ολα καλα?

μαλλον η πεθερουλα σου εβαλε το χερι της

μαρακι αν σε ενοχλουσε που θα ηταν στο υπογειο εννοειται οτιεκανες καλα κ αλλαξες!

εγω θελω να κανω τη βαφτιση εξω απο μια κατακομβη στο κεντρο της θεσσαλονικης, εχει υπεροχο εξωτερικο χωρο, κ ας ειναι χαμηλα

φιλακια κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Γύρισα σπίτι κι έφαγα το τοστάκι μου και την καροτοσαλατούλα μου!

Τον ρώτησα τώρα για το ντεπόν και λέει όοοοοοοοοχι, δεν του είπε η μάνα του, μόνος του το σκέφτηκε, γιατί λέει ήταν πολύ ανήσυχος ο μικρός, αλλά του έδωσε μόνο 2 μλ, και όχι τρία όπως θα έπρεπε σύμφωνα με τα κιλά του... Ουφ, δε θέλω να δίνουμε φάρμακα άσκοπα...

Σήμερα είμαι χαρούμενη, γιατί επιτέλους ξεπέρασα τις φοβίες μου και βγήκα στον αυτοκινητόδρομο! Επέμενε πολύ ο διευθυντής να τους παίρνω εγώ τη μία μέρα της εβδομάδας, γιατί πηγαίνουμε πέντε άτομα μαζί, οπότε θα πέφτει μια μέρα στον καθένα, και δε θα υπάρχει και μπέρδεμα με τη βενζίνη, να πρέπει δηλαδή να τους δίνω λεφτά για τα καύσιμα.

Σκόπευα να τους πάω αύριο, αλλά τελικά τους πήγα σήμερα που ήμασταν μόνο τρεις, και δε χρειάστηκε να βγάλουμε και το καθισματάκι του Αντρίκου.

Ευτυχώς το πήγα πολύ καλά, και σε κάποια φάση λέει ο βοηθός διευθυντής στο διευθυντή "αφού τώρα εγώ δεν καταλαβαίνω ότι οδηγεί η Άννα-Μαρία. Νομίζω ότι οδηγεί ένας φυσιολογικός άνθρωπος". Για πλάκα βέβαια το είπε!

Βανεσσάκι, πολύ γέλασα με το "τέρμα Θεού αρχή Αλλάχ"!!!!!!!

Αναστασία, κουράγιο με τη μικρή. Μάλλον είναι και θέμα χαρακτήρα και σου βγήκε λίγο (πολύ) γκρινιάρα!

Νάσια, άσε, οι γονείς μου να δεις πόσο παραξενεύουν!

Λένα, μια χαρά με το θήλαστρο! Αφήνω το ένα στήθος και μαζεύει το βράδι, και το πρωί κάθομαι και βγάζω 150-200 μλ. Δε χρειάζονται περισσότερα συνήθως.

Την κατακόμβη του αγίου Ιωάννη του Προδρόμου λες, πίσω απ' την Αγία Σοφία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αννα Μαρια γιατι ετσι με το ντεπον?πως του ηρθε?

Δεν ξερω εμενα ο δικος μου οτιδηποτε κ να γινοταν θα με επερνε τηλ να με ενημερωσει πρωτα....εδω στο σουπερμαρκετ παει κ οταν θελει να παρει κατι στο παιδι θα διαβασει τα συστατικα κ αν κατι του φανει παραξενο θα με παρει τηλ να με ρωτησει αν κανει...ποσο μαλλον για φαρμακο.

οταν θα παω στη δουλεια ο αντρας μου θα κραταει τα παιδια κ του εχω εμπιστοσυνη γιατι ξερω οτι ακολουθουμε την ιδια πορεια σε ολα.

Εμενα η πεθερα μου ευτυχως ειναι φοβερη γυναικα....οπως εχω ξαναπει θα μπορουσα να την πω κ μαμα αλλα δεν μου βγαινει επειδη μανα ειναι μονο μια....ο καθενας κανει κουμαντο στο σπιτι του κ δεν δεχομαι απο κανεναν συμβουλη για οτι αφορα τα παιδια μου...οποιος κ αν ειναι αυτος....κ τους δικους μου βαζω μεσα οχι μονο πεθερικα...ειμαι ανθρωπος που δεν θελω καμια βοηθεια απο κανεναν αλλα κ δεν αφηνω να ανακατευτει κανενας...απο μακρυα κ αγαπημενοι

δεν μπορω να καταλαβω μερικες πεθερες ομως γιατι κανουν τετοια πραγματα...λες κ κακοπερνανε οι γιοι τους...αν η νυφη ειναι κακια να πω οκ...αλλα υπαρχουν τοσο καλα κοριτσια κ οι πεθερες στην κοσμαρα τους :mrgreen:

εμενα ο γιος μου δεν ειχε καμια παρενεργεια ποτε απο τα εμβολια...ουτε γκρινια απο δοντια...καταρχην ακουσα να κλαιει 10 μηνων :lol:

τωρα να δουμε κ την νεραιδουλα μου...βεβαια αυτη το κλαμα το εχει στο τσεπακι :lol: θα δειξει...

γενικα ειμαστε πολυ ηρεμες...κλαει μονο οταν θελει να κοιμηθει....κ ετσι το καταλαβαινω κ εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς το πήγα πολύ καλά, και σε κάποια φάση λέει ο βοηθός διευθυντής στο διευθυντή "αφού τώρα εγώ δεν καταλαβαίνω ότι οδηγεί η Άννα-Μαρία. Νομίζω ότι οδηγεί ένας φυσιολογικός άνθρωπος".

εχω λιωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα κ εσυ τον γουντι κανεις?γιατι εγω κανω τον γουντι....κ ο γιος μου τον μπαζ(εχει περισσοτερα κουμπια και εχει κ τουρμπινα) εχουμε συλλογη του μπαζ...ποιον μπαζ θελεις τον εχουμε...ο μεγαλος το ρομποτ μας λειπει..αλλα κανει κ 200ευρω :lol: ....πρωτη ταινια που ειδε ο γιος μου 22 μηνων toy story 2 κ επαθε :lol:

επισης κανω την νταιζυ ή τη μινι, τη ραπουνζελ,την τζεσικα απο τους γκορμιτι,μια αλλη απο τα μπακουγκαν...τωρα περασαμε κ στα τρανφορμερς οπου ειμαι η μηχανη η ελιτα.... :lol:

εχω χασει την μπαλα ουτε που θυμαμαι τι αλλο παιζουμε

νομιζα μονο το δικο μου παιδι παιζει τετοια παιχνιδια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη τον γουντυ συνηθως τον παταει το τζιπακι κ παει στο νοσοκομειο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ο αναστασης κανει παντα τον μπαζ κ εγω εκεινο τον πρασινο εξωγηινο :mrgreen:

ναι εχει παθει ψυχωση ο μιστερ!!!

τωαρα που εχει γενεθλια θα κανω ολο το παρτυ με θεμα τοι στορυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα 31 εχει γενεθλια....κ δεν ξερω τι να του κανω....

α παιζω κ την μαιρη τζειν κ αυτος τον σπαιντερμαν...εχουμε κ την στολη κ τρεχει να με σωσει απο τον κακο που με φυλακιζει... :lol:

κριμα ο γουντι που τον παταει :cry: μαρεσει πολυ ολη η σειρα toy story

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω για τον αποστειρωτη

το γουντι δεν τον πολυχωνευει επειδη στο 1 ριχνει τον μπαζ κατω απο το παραθυρο :lol::lol:

χαχαχαχα σε σωζει το παλικαρακι σου?? το καλο μου!

θα αποπειραθω να κανω κ πινιατα :roll: απλα δεν ξερω τι να βαλω μεσα

σοκολατακια δε θα βαλω γιατι ενα παιδακι που θα ειναι εχει αλλεργια στα γαλακτοκομικα, γλειφιτζουρια καραμελες κ τετοια σκατολοιδια δεν τρωει κανενα απο τα παιδακια..

κανενα παστελακι ελεγα, κανενα μικρο ψευτικο κοτοπουλακι μιας κ θα πλησιαζουν χριστουγεννα..

τι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχα...

την υγειας δεν την τρωει?εμενα που ειχε αλλεργια μονο υγειας ετρωγε κ ακομα την λατρευει...

καμια καραμελιτσα σαν λουκουμακι?μαρεσει εμενα γιαυτο το εγραψα :lol: κ θελω κ γλυκο τωρα

αμα εχει αλλεργια τιποτα δεν μπορει να φαει το εχω ζησει....μιραντα μπισκοτα επισης ετρωγε ο δικος μου

μονο παιχνιδακια μπορεις να βαλεις...

πως θα την κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, έλα ντε, πιστεύω ότι επειδή του έδειξα πού είναι το ντεπόν και πώς να το δώσει, θεώρησε υποχρέωσή του να δώσει. Άσε που μας είπε η νοσοκόμα αν κάνει πυρετό να δώσουμε ντεπόν και να του κάνουμε κομπρεσούλες προληπτικά, κι αυτός θυμόταν το τέλος κάθε φράσης δηλαδή "να δώσουμε ντεπόν προληπτικά". Τι να πω... Άντρες, τουλάχιστον εσένα σε ρωτάει...

Τώρα που είπες "στολή του σπάιντερμαν" θυμήθηκα ένα φίλο του αδελφού μου που έχει ένα γιό έξι χρονών. Ο μικρός τους ζήτησε για τα Χριστούγεννα στολή του σπάιντερμαν, και αυτοί του αγόρασαν κάτι άσχετο και του είπαν ότι τη στολή θα του τη ράψει ο αδελφός μου που είναι επιστήμονας, επειδή είναι ειδική στολή. Ο μικρός έπαιρνε τον αδελφό μου τηλέφωνο στην Αγγλία και του έλεγε να μην ξεχάσει να του ράψει τη στολή, έρχεται ο αδελφός μου Κύπρο για τα Χριστούγεννα, και κάθε τρεις και λίγο τον έπαιρνε ο μικρός και τον ρωτούσε αν του έχει έτοιμη τη στολή. Μια μέρα συναντήθηκαν και πήγαν σ' ένα εμπορικό κέντρο, και σε ένα μαγαζί που μπήκαν, υπήρχε η στολή! Τα μικρά (υπάρχει και μια αδελφή τεσσάρων χρονών) την είδαν και τους την έδειξαν (= "να τη, αγοράστε την"), και πάλι δεν του την αγόρασαν και του είπαν ότι ο αδελφός μου θα του φτιάξει καλύτερη. Αυτό συνεχίστηκε για λίγο καιρό και τελικά δεν ξέρω τι έγινε.

Αλλά είναι δυνατόν να κοροϊδεύουν έτσι το παιδί; Και οι δύο γονείς μορφωμένη, η μάνα με διδακτορικό μάλιστα, λίγο μυαλό δεν έχουν να καθίσουν να συζητήσουν με ένα εξάχρονο και να του εξηγήσουν τους λόγους που δε θέλουν να του αγοράσουν τη στολή;

Άσχετο, αλλά το θυμήθηκα τώρα και τσαντίστηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γιατι δεν θελαν να του την αγορασουν....?κ οικονομικο να ειναι το θεμα πιστευω ενα παιδακι θα καταλαβαινε...τουλαχιστον ο δικος μου καταλαβαινει...

σιγα το πραγμα ολα τα παιδακια φορανε στολες τις αποκριες...εμεις την βαζουμε ακομα :lol:

εντωμεταξυ εμενα ξερει οτι δεν υπαρχει σπαιντερμαν κ οτιδηποτε βλεπει στην τηλεοραση..απλα ειναι ιστοριες για να διασκεδαζουμε, να τις βλεπουμε να περναμε ωραια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω αννα μαρια ελεος το καημενο το παιδακι.. εδω εγω στον ανασταση καθομαι κ του εξηγω κ δε λεει τιποτα, ποσο μαλλον 6χρονο παιδι! νομιζω οτι ειναι τραβηγμενο, για να βγει ο "κακος" ο αδερφος σου

χρυσανθη ουτε υγειας τρωει, μπορει να εχει ιχνη γαλακτος

θα την κανω με χαρτοκουτο, θα κοψω σε σχημα αστεριου, θα τη στολισω με γκοφρε κ πανω θα εκτυπωσω κ θα βαλω εναν μπαζ! τι πρωτοτυπο!

θες να σου στειλω λινκ?

εμενα 27 εχει αλλα θα τα κανω 31!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα μου ντε! Αφού η στολή δεν είναι ιδιαίτερα ακριβή, και ούτως ή άλλως, του αγόρασαν άλλο δώρο για τα Χριστούγεννα... Ίσως να φοβούνταν ότι θα έκανε κάτι επικίνδυνο με τη στολή, αλλά ας του εξηγούσαν τους λόγους που δεν ήθελαν να του την αγοράσουν. Δεν τα μπορώ αυτά να κοροϊδεύουν τα παιδιά...

Και τώρα του είπαν ότι θα του φέρει ο αδελφός μου τα εργαλεία του με τα οποία σκαλίζει αγαλματάκια από χαρακτήρες κόμιξ... Φυσικά ο αδελφός μου τέτοιο πράγμα δεν έχει...

Μπα Λένα, μάλλον επειδή ο αδελφός μου μένει στο εξωτερικό, είναι η εύκολη λύση, σου λέει "του λέμε τώρα ότι θα του φέρει αυτός το δώρο, και μέχρι να έρθει, θα το έχει ξεχάσει".

Δεν τα μπορώ αυτάααααα................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι στειλε μου, μου εδωσες ιδεα...θα ειναι αρκετα παιδακια κ θα ασχοληθουν...

μονο να μας κανει καλο καιρο για να τα κανουμε εξω....

ο γιος μου ειναι 4 κ ξερει οτι δεν υπαρχει σπαιντερμαν,μπατμαν κ.τλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, κορίτσια, εγώ σας καληνυχτώ!

Λέω να την πέσω νωρίς, γιατί το πρωί ξύπνησα από τις οκτώμιση που ξύπνησε ο μικρός, και μετά δεν ξανακοιμήθηκα, επειδή κάθισα να βγάλω γάλα και μετά είχαμε εμβόλια...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...