Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια,καλη Σαρακοστη!

Εχω μερες να μπω ε?

Εμεις περασαμε πολυ ωραια ,πηγαε και σε μασκε παρτυ ,γελασαμε πολυ,ηπιαμε και τωρα επιστροφη στην πραγματικοτητα :lol:

Ειρηνακι μου τι κανεις?χρονια και ζαμανια!περαστικα στο μικρο σου!

Δεν εχω διαβασει εννοειται τα νεακια σας,θα προσπαθησω τωρα....

τα λεμε σε λιγακι!

Ευακι πατησα υποβολη και σε ειδα!Καλημερααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε κοριτσάκια…. επιστρέψατε???

Εμείς έχουμε γκρίνια από το πρωί, γενικά δεν έχουμε πιει πολύ γάλα κ έχουμε βγάλει κ αρκετό… το ίδιο με τα φρούτα….. δεν κοιμήθηκε κ είναι όλο κλάμα!!!

Γι’ αυτό δεν είμαι μέσα…. Πόσα άραγε μπορεί να αντέξει μία μάνα???

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια….

Άννα γράφε να νιώσεις καλύτερα….. εγώ με σας έχω βρει την ηρεμία μου!! Δώσε φιλάκια στον μικρούλη, ομορφούλη Άκη!!!

Εύη καλή παρέα, τζάκι, χαλάρωση για όλους….. τι άλλο θέλεις??

Άσε γιατί έχω πάθε κρίση με τα φαγητά κ από σήμερα τέλος, θα αρχίσω κ εγώ να βόσκω!!!

Μαριέττα καλή δουλειά!!

Ειρήνη όλα καλά να πάνε με τον μικρούλη σου!! Ναι όντως κυκλοφορεί κ εμφανίζει κ πονόλαιμο κ στομαχικές διαταραχές για φέτος!!

Ίνα καλές δουλειές…..

Ευγενίαααα…… κάτσε σπίτι με τα αντράκια σου!! Μόνο εκεί περνάς καλά κ είσαι κ καλά!!!!!!

Ναι δίκιο έχετε…. συνήθως τα μαζεύω κ τα πετάω, αλλά αυτό το είχε κρύψει κάπου που μόνο αυτός ξέρει….!! Είμαι πάντα κοντά του κ τον βλέπω…. θα μου πεις σε 1΄΄ γίνονται όλα!!

Ναι Εύη, Κέρκυρα έγινε κ συγκεκριμένα στο χωριό μου!!! Κάπου έχω φώτο κ από το τραπέζι που ήταν δίπλα στην θάλασσα!! Άμα φαίνεται τίποτε θα προσθέσω κάποια στιγμή κ άλλες!!!

Επιτέλους κ το Ελιζάκι…. που χάθηκες??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη με την φίλη μου την τρελοκερκυραία βγήκα -Που είναι από τον Αγιο Γιωργη που σου έλεγα.

Υπέροχες οι φωτογραφίες - και εγώ τώρα που το θυμήθηκα πρέπει να πάω να πάρω τις φωτο σε ηλεκτρονική μορφή για να σας βάλω μερικές.

Με πήρε ο Δημήτρης και μου ειπε οτι δεν μπορεί να δουλέψει και μας σκέφτεται και θα έρθει το απόγευμα να αράξουμε!! Τον αγαπάω πολύ!! Και προχθές που βγήκα για άλλη μια φορά μόνη μου, δεν πέρασα καλά. Αχ έχουμε και καιρό να .... και μου λείπει!!! :oops::oops::oops::lol::lol:

Ειρήνη να γ@@@@@@@ αλλά πέστου αυτή τον φορά να είναι κορίτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα κατάλαβα Ευγενία μου…..!!!!! Έμπλεξες με την τρελή αλλά για να μπλέξεις δεν μπορεί, θα έχεις κ εσύ μία δόση….. χαχαχα :lol::lol::lol:

Μάλλον κ ο Δημήτρης θα θέλει να……. :oops::oops: Άντε βρε να περάσεις καλά απόψε!!!

Να βάλετε όλες φώτο γιατί δεν έχω δει από καμιά σας!!!

Να σας ρωτήσω κάτι…. τις φώτο που δημοσιεύουμε στο φόρουμ συνήθως μετά από λίγο καιρό τις βγάζω…… να τις βγάλω αυτές από το Σάββατο ή να τις αφήσω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Ευγενια.....αυτη τη φορα να γινει σωστα το ολο θεμα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α ρ ε Ελισακι,πως με πιανεις!!! την Κυριακη ηρθαμε Χαλκιδα ,φαγαμε Αρτακη και σε σκεφτηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη αστο δεν μπορούμε ακόμα...είμαι αδιάθετη!! Γμτ!!!! :(:(:(

Την έχω και εγώ την δόση μου - αυτό είναι σίγουρο!! Αλλιώς δεν θα έκανα παρέα μαζί της!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη ρωτησε τον αν ποναει πουθενα !Εμενα την ρωτουσες και ελεγε λαιμο και εδειχνε κι ολας!Να ξεκινησεις να του δινεις τσαι για να μαλακωνει ο λαιμος του.Κατι τον ενοχλει και ειναι ολο νευρα και κλαει!

Εγω πηγα να γραψω φαρμακα και παντου γινοταν χαμος και εφυγα.Αντε να δουμε ποτε θα καταφερουμε να τα γραψουμε.Πρεπει να παρω και τηλεφωνο να κλεισω ραντεβου για την εξεταση στα νεφρα και δεν παει το χερι μου.

Ευγενια και γω που βγηκα για μιση ωρα εξω για καφε ημουν με μια φιλη που παραπονιοταν γιατι δεν εβρισκε αντρα να κανει παιδι, γυρισα σπιτι και τους πηρα αγκαλια και τους δυο.Μαλλον πρεπει να βγαινουμε εξω για να μας φουντωνει!

Πρεπει να βγαλω και το τικερακι για τη διαιτα γιατι τα στοιχεια ειναι λανθασμενα!!Εχω αρχισει το φαγητο και δεν μπορω να σταματησω παλι!!

Να ρωτησω και κατι της παλιες η Ναταλια εξαφανιστικε γιατι δεν προλαβαινε λογο μεγαλου αριθμου παιδιων η ειχε αλλους λογους?

Για οποιες εχουν σχεδια για το βραδυ καλα να περασετε!Εγω θελω αγορακι τωρα, αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε να κανουμε αλλο παιδακι!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Μαριεττακι

εγω ειμαι ιατρειο και κανω ενα τεστ σε καποιον που εχει αλλεργια σε αναισθητικα.......ελπιζω να παει καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σαρα!!!! εγω εχω αλλεργια στην μαλακω...τι να κανω; θα παω σε εναν παπα να με διαβασει,θα κανω εγω τον εξορκισμο αντι για αυτην...

εχω να σας πω ενα! χθες ο μικρος δεν την ηθελε απο ενα σημειο κι επειτα κι ερχοταν στην αγκαλια μου...τι εκανε η μαλακω; τον επαιρνε με το ζορι για να μην ειναι κοντα μου το παιδι :o:o:o κι ο μικρος εκλαιγε!!!!! πώς κρατηθηκα και δεν της εβγαλα τα ματια ενας Θεος ξερει!! κι ο μαλακας ο γιος της δε μιλαγε καθολου!! με τα πολλα της λεω:αν δε σεβεστε εμενα,σεβαστειτε την επιθυμια του παιδιου και κοιταξτε λιγο να ηρεμησετε...με κοιταξε καλα καλα αφησε τον μικρο με νευρα στο κρεβατι κι εφυγε...κοριτσια δεν την παλευω αλλο με αυτην!!

πηζω κορες και θα σας δω αργοτερα...ειμαι να σκασω απο χθες!!! θα την πηδηξω κοριτσια και δε θα το ευχαριστηθω κιολας!! η γυναικα πρεπει επειγοντως να παει στο Δαφνι για παντα!!! σας γραφω τωρα και με εχει πιασει ταχυπαλμια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει Ευγενία μου…… όσο περιμένετε τόσο καλύτερα ;) …….. μόνο αν περιμένετε πολύ κ φουντώσετε επικίνδυνα να μεταφέρετε τον Νώντα δίπλα στους δικούς σου!!! :D

Ααααααα Ίνα νομίζεις πως ο Σπύρος είναι Αναστασία??? Να κάνεις αγόρι σου εύχομαι…… κ μετά έλα να μου πεις τα ίδια!!!

Του λέω : Σπύρο έκανες κακά?

Ναι

Έκλασες ?

Ναι

Θα πας για ποτό με τη θεία?

Ναι

Αν τον ρωτήσω σε πονάει ο λαιμός πάλι ναι θα πει!!! Θα δοκιμάσω αλλά δεν τον εμπιστεύομαι!!

Σαρα!!!! εγω εχω αλλεργια στην μαλακω...τι να κανω; θα παω σε εναν παπα να με διαβασει,θα κανω εγω τον εξορκισμο αντι για αυτην...

=))=))=))=))=))

Το ζήτημα είναι να βρεις σε τι έχει αλλεργία αυτή για να της το δώσουμε…. 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω την ταχυπαλμία σου…. Μην τα σκέφτεσαι!!!

Τι πρόβλημα έχει μαζί σου η ζάμπα (ξέρεις τι είναι? ή το λέμε μόνο εμείς?) μην την αρχίσω στις γρήγορες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη στην χωρα των θαυματων!! αυτη εχει αλλεργια σε μενα,γιατι της πηρα τον γιο μεσα απο τα χερια της κι επειδη δεν ειμαι τυπος που θα κολλακεψω ή θα κανακεψω,γιατι αυτη ετσι εχει μαθει,τα βρηκε σκουρα μαζι μου...κι επειδη εχει εναν γιο βλακα,που της κανει τα χατηρια,απο μενα δεν εχει δει τετοια συμπεριφορα,με βλεπει παντα τυπικη και σοβαρη και σου λεει: εδω δε μας παιρνει και πολυ..οποτε κανει ο,τι μπορει για να το σπασει το κατεστημενο...αλλα δε ξερει με ποια εχει να κανει :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ λέω να τις βγάλουμε τις φωτο. Δεν εχουν νόημα πλέον. Εγώ τις έχω αντιγραψει. Όποια άλλη θέλει να τις αντιγράψει να μας το πει αλλιώς να τις διαγράψουμε.

Ίνα εμενα που δεν λέει τπτ...τον ρωτάμε που πονάς και στανταρ δίχνει το κεφάλι. Που χτύπησες...πάλι το κεφάλι δείχνει και ας μην το εχει χτυπήσει. Δεν υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας με τα αγορια μας ακόμα.

Ζάμπα δεν ξερω τι είναι. Ξέρω το μωρόζος, ωρή, (Κέρκυρα), μο μανάρα μου, μούτι (Σαλαμίνα)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα εμενα που δεν λέει τπτ...τον ρωτάμε που πονάς και στανταρ δίχνει το κεφάλι. Που χτύπησες...πάλι το κεφάλι δείχνει και ας μην το εχει χτυπήσει. Δεν υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας με τα αγορια μας ακόμα.

Ζάμπα δεν ξερω τι είναι. Ξέρω το μωρόζος, ωρή, (Κέρκυρα), μο μανάρα μου, μούτι (Σαλαμίνα)..

Χαχαχαχα μπράβο ρε Νώντα…… κ ο Σπύρος μαζί σου!!! :lol::lol::lol:

Αυτά σε έμαθε η κολλητή σου…?? Χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Ζάμπα είναι εκείνος ο τεράστιος χοντρός βάτραχος που γυρνάει σε κήπους κ είναι καφέ κ με πολλά καρούμπαλα……. Είναι μλιαχ απαίσιος!!!! Πες στην φίλη σου : Άντε μωρή ζάμπα….!!!..... το λέμε κ για πλάκα στο φιλικό όπως λέμε μαλάκο!!! Αλλά κ να περιγράψουμε κάποια που είναι χάλια μαύρα !!!

γ@#$%&* την ζάμπα Μαριέττα!!!! :evil::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αγορακια βγηκαν πρωτα γι αυτο του λειπουν λειτουργιες, τα κοριτσακια ειναι πιο εξελιγμενο μοντελο.Αλλα το κακο της υποθεσης ειναι οτι μερικα αγορακια οσα χρονια και να περασουν δεν μπορουν να εξελιχθουν!!(πχ Μανος)

Μαριττα προσεχε πολυ τα νευρα σου μην παθεις τιποτα!!Σε θελω ηρεμη!!!Ειμαστε τοσες εδω μεσα να κανουμε ενα σχεδιο, να σκεφτουμε κατι θα καταφερουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη δεν εχω παρακολουθησει τι λετε απο την αρχη για σημερα,ειδα κατι να λεει η Ευγενια για διαγραφη φωτο...τι ακριβως εννοει η ΠΟΙΗΤΡΙΑ;;;;;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αγορακια βγηκαν πρωτα γι αυτο του λειπουν λειτουργιες, τα κοριτσακια ειναι πιο εξελιγμενο μοντελο.Αλλα το κακο της υποθεσης ειναι οτι μερικα αγορακια οσα χρονια και να περασουν δεν μπορουν να εξελιχθουν!!(πχ Μανος)

Μαριττα προσεχε πολυ τα νευρα σου μην παθεις τιποτα!!Σε θελω ηρεμη!!!Ειμαστε τοσες εδω μεσα να κανουμε ενα σχεδιο, να σκεφτουμε κατι θα καταφερουμε.

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικως τα κοριτσια της παρεας η Α η Σ και η Σια ειναι πολυλογουδες (εκτος απο τη μικρη μας που αρχισει και αυτη συντομα) λεει τα παντα ξερει αν ειναι νυχτα η μερα, ξερει αν κραταει δυο η τρια πραγματα στα χερια της.Σε λιγο θα παρακαλαμε να μην μιλανε πολυ!!

Την πεθερα της Μαριεττα συμφωνω να τη λεμε ζαμπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα τα αγαπαμε ομως τα μικρα τα αγορακια και τα κανουμε συχνα γουτσου γουτσου για να μας ακουνε τι τους λεμε!

Σκαω και παω να μαζεψω κανενα πιατο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...