Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera koiloumpines mou!!ti kanoume??egw pali aptis 5 ksipnia..pfff ma ti pragma einai ayto...kai metra arxisa na skeytomai gia to trapezi tou gamou kai ta exoda pou oses fores kai na ta metrisw de vgainoun me tipota..kai pou re gmt oute ayto de mporoume na xaroume xwris na agxothoume..pfff tespa mallon ftaei to fegari...kai to thema einai oti mas exoun pei kamposoi oti tha mas dwsoun leyta gia dwro alla tha mas ta dwsoun ekeini tin hmera ...ela mou pou emeis tha zoristoume mexri thn hmera tou gamou..pfff varethika na skeytomai ta oikonomika synexeia...as pame sta dika sas ta pio eyxarista:

maraki mou bravo pou ola einai kala me to mpempaki sou kai mhn agxesai gia to fillo kiemas mallon mas eipe den eipe sigoura opote upomoni mexri 6-4 na mathoume kioi duo!!xaxaxaxaxaxxaxaoso gia to fegari upomoni kai giayto tha perasei pou tha paei...pff fili gluko gia na ftiaksei i diathesi :-*:-*:-*:-*

nansy mou mh agxwnesai pou oikonomika de se pernei na pareis ta analoga kai sto deytero paidaki..to thema einai oti oti kai na pareis tha einai me mpoliki agapi ayto exei shmasia...mono ayto..dystixws oi epoxes gia olous einai dyskoles kai ta paidakia mas oute pou tha endiaferthoun giayta... ;););) oso gia Tin koilia...koita tin dikia mou pou den exw kai didimakia kai parigorisou!!!xaxaxaxaxxaxaxaxax pou egw ton avgousto tha thelw na me sprwxnoun gia na kulaw an synexisei etsi!! :?:?:?

maximaki mou me to kalo na deite shmera to mpempaki sas kai ola na einai teleia!!kielpizw na dwsei show gia an eyxaristithei kai o mpampakas pou anupomonei!!! :D:D:D

axxx de thymamai kati allo twra eimai kai aypni...pfff lew na paw gia ena kafedaki na staniarw kai ta leme argotera koiloumpines mou!!smoutsssssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaaa kapoia koiloumpina me rwtise gia to siropaki gia ti syskoiliothta..sygxwreste mou pou den thimami poia alla eimai xalia pou den exw koimithei...einai duphalac kai stin arxi pou to pira 2-3 fores ekane kali douleia..twra xthes pou to pira( vevaia pira 1 koutalitsa kioxi 2 )den kselafrwsa entelws...tha to ksanaparw avrio kai tha sou pw giati mporei na htan tyxaio!!filakiaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki όλο με ξεχνάτε εμένα γιατί είμαι και καινούρια κοιλούμπα :P:lol: Εγώ λοιπόν σε ρώτησα. Duphalac ε? Μου το είχε προτείνει κι άλλος αλλά επειδή δεν μου το έδωσε ο γυναικολόγος μου έλεγα μήπως και δεν κάνει. Ο δικός μου γυναικολόγος μου είπε να πάρω γάλα μαγνησίας :roll: Δεν το πήρα όμως ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΕΛ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΥΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟ ΣΙΕΛ.ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟ ΡΟΖ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΕΜΑ ΜΕ ΣΤΡΑΣ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΤΙς ΡΟΔΕς ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΙς 4 Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΙς ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕς ΡΟΔΕΣ ΣΕ ΡΟΖ ΧΡΩΜΑ ΤΕΛΕΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΑΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΛΛΑ ΖΟΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΒΑΛΕ ΒΓΑΛΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΟΙΧΛΟΥΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΗΛΙΟΣ ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΑΕΡΑΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΙΟ ΜΑΝΙΤΖΕΒΕΛΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΖΗΛΕΙΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... 104&page=3 ?Ναι τα διδυμάκια είναι όμορφα και όντως μοιάζει. Αυτό να πάρεις δεν το συζητώ. Μου είπανε στο email ότι για όλα τα σετ προίκας ράβουνε και ασορτί σεντονάκια αν ενδιαφέρεσαι. Η φίλη μου που έχει τα δίδυμα την βόλεψε λέει πολύ το Mclaren και το πήγαινε και σε κατσάβραχα και δεν πάθαινε τίποτα.

Δεν λέω για τα τρίκυκλα. Πάντα 4 ρόδες αλλά άλλα έχουν διπλές ρόδες και άλλα μονές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΕ 3-4 ΜΗΝΩΝ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ΠΑΛΙ.Κ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΝΑΙ ΑΣΑΡΑΝΤΗΣΤΑ.ΒΛΕΠΩ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Σ/Κ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω... πηγα επλυνα το αυτοκινητο(στο πλυντηριο φυσικα μεσα εξω) και μολις τελειωσα με τα σπρευ του (εχω δερμα παναθεμα με και η μικρη τοχει κανει απο τα γαλατα συχρηστο-που λενε και εδω-)... τωρα απλως θα γλυστραω στο καθισμα :lol::lol::lol:

μου εστειλε και το κουριερ μυνημα στο κινητο μαλλον ηρθανε η παντα και τα σεντονακια για να δουμε... η κουνουπιερα απο δευτερα θαρθει....

venus μου εω εχει καθε μερα ηλιο!!! και αρκετη ζεστη(για παραδειγμα σημερα εχουμε 18βαθμους)... απλως εχουμε υπερβολικη υγρασια το βραδυ που φτανει στους 90%υγρασια!!!! εγω σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι κοριτσακι για να δεις τι ομορφα που θαναι να τα εχεις ζευγαρακι... ασε που ο γιος σου σα μεγαλος θα την προσεχει καλυτερα!!!

ντελφιν τι ακουω? εξοδο ladies night!!!! σουπερ!!!!!

ελενα μου και εγω πιστευω οτι βαλε ροζ πινελιες ή κοριτσιστικα αυτοκολλητα για να μη ξοδευεσαι να ξαναβαφεις... εμεις τοτε στη μικρη ηταν ασπρο το δωματιο και το καναμε ροζ

βρε ανθη πως την παλευεις???? αντε ναρθει γρηγορα το πασχα να ξεκουραστεις....

νανσυ μου αν ειμασταν κοντα θα σου εδινα και τα δικα τα παιδια να τα προσεχεις...3 εσυ και 2 εγω μια χαρουλα!!!!

μαριαγιωργος και εγω απο νευρα καλα κρατω... γερο να λες ναναι και οτι θελει ας ειναι... στο δευτερο κανε επιλογη!!! γιατι μου μελαγχωλισες... ολα καλα πανε!!!

νανσυ μου χαζευα χθες στο motherbaby ειναι αρκετα φθηνος παρτα απο εκει... το κακο ειναι με το εξωτερικο αν κατι ειναι σκισμενο ή χαλασμενο τι κανεις??? παρτα απο ελλαδιτσα νασαι σιγουρη!!! οσο για το καροτσι τελειο!!!!! καθομαι και το χαζευω.... ψαξε και ρωτα για τα μεταφορικα αν σε συμφερει...

βαλε μας να δουμε τη προικα!!! ενταξει την τσεκαρα την προικα και μου αρεσει πολυ!!!

εστε μου σαν και μενα εισαι εσυ διαδικτυακια!!!! τρελενομαι να καθομαι να χαζευω πραγματακια στο νετ!!! εγω διπλη ροδα εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη... εσενα τι θα σε βολεψει και φυσικα αν μπαινει στο πορτπαγκαζ!!!

μηπως σου ειπε και γαλα γαιδουρας??? :lol: υπαρχει στα αληθεια τετοιο γαλα???

γιατι προβληματιζεσαι με το καροτσι οτι σου αρεσει και σε βολευει για τη χρηση που θελεις θα παρεις.... εγω κανεναν δεν ακουσα... βγηκε γερο τοχω ακομη και με βολεψε υπερβολικα!!!! αυτα θα κοιτας!

φευγω να παω να δω αν ηρθε το πακετο μου... καλα αν ηρθε θα κατουρηθω απο τη χαρα μου(οχι οτι δεν κατουριεμαι πανω μου συνεχεια) και να παω να παρω τη μικρη απο το σταθμο και να παμε στη πεθερα μου(θελουν να την δουν μη χε....)... για φαι δεν εχω κανονισει τιποτα εχ τους κομμενους λαχανοντολαμδες απο χθες :lol::lol::lol:

ΕΣΤΕ μου ΣΑΓΑΠΑΜΕ ΔΕ ΣΕ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ ΜΟΥ :x:x@};-@};-:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΥΠΑΡΧΕ ΤΕΤΟΙΟ ΓΑΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΖΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕ ΖΩ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουνα κι εγώ. Του χρόνου θα υπάρχει μεγάλη ανάγκη για καρότσι και θα είναι και ενός έτους.

αλεκάκι αν θες βάλε με επόμενο ραντεβού για υπέρηχο 19/03

"εω εχει καθε μερα ηλιο!!! και αρκετη ζεστη(για παραδειγμα σημερα εχουμε 18βαθμους)" ζηλεύωωωωω

μηπως σου ειπε και γαλα γαιδουρας??? =))=)) Προβληματίζομαι για το καρότσι γιατί είμαι πρωτομανούλα και δεν έχω ιδέα τι θα με βολέψει :lol: Τελικά αποφάσισα προς το παρόν για το chicco lite αυτο http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... 668&page=5

Κι εγώ σας αγαπώ γιἀυτό έχω φάει κόλλημα και γράφω συνέχεια χαχαχα :lol::lol::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai k egw provlimatizomai den kserw ti tha volepsei me karotsi...

aleka ante wraia polu xarika pou sou irthe ontws uparxei gala gaidourgiou k lene oti kanei polu kalo gia ta mwra alla kanei 50e to litro....oute egw tha to dokimaza an k den to thelw katholou to gala den mou aresei... k twra me to zori to pinw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka ti kala pou irthan ta pragmata!!!! Ante me geia!!!

Nai auto mallon tha kanw, to kitrinaki m'aresei, tha balw pinelies apo roz kai meta tha tairiaksw kourtina kai fwtistiko se roz xrwmata kai autokollita. Ante na dw pote tha ksekiniswwww!!!!! Esu pou ta'xeis kanei ola tha me theoreis kai polu argi! Enw sunithws kai egw exw auto to kollima na ta kanw ola nwris, twra de kserw, mia o kairos, mia h psuxologia, den exw kanei tipota akoma....alla tha ksekinisw suntoma kai dunamika! Mallon emeis me esas ekei sti Rodo exoume paromoio kairo kai edw simera exei 18-20. Fantasou oti oli mera kathomai sti beranta kai kanw kai iliotherapeia!!!

Alla to kako einai oti tha einai etsi mexri tin Kuriaki, meta xalaei pali gamwto.

To gala giadouras uparxei ontws kai einai akribws opws to leei h Maxim, panakribo...alla kai polu threptiko, den einai gia emas pou den theloume na paroume kila se auti ti fasi! Gia paidia einai kalo.

Este prepei na breis ti kanei douleia gia sena, egw dokimasa kai to douphalac kai de me boithaei oso tha ithela. Twra perimenw na paw tin Triti gia na ton rwtisw gia ta fakelakia Tanilas pou mas eipe h Anthi.

Dustixws etoimazomai na paw pali douleia kai de thelwwwww. :( Ante pou tha paei tha erthoun kai oi diakopes tou Pasxa.

Me to karotsi kai egw den kserw akoma ti na parw. Tinw pros to 3 se 1 karotsi alla den ta exw koitaksei gia leptomereies de kserw katholou ti boleuei. Nancy se fantazomai na boltareis me 3 paidakia....pwpwwww egw oute 1 den exw fantastei akoma!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ!!!ΛΕΤΕ ΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕς ΤΙΜΕΣ;ΧΑΧΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ.ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ Κ ΚΑΤΙ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ;ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ λες?? Να μας κάνουν ακόμα καλύτερη τιμή? Πρέπει όμως να κανονίσουμε να πάμε όλες μαζί και εμένα μου πέφτει και πολύ μακριά. Είχα σκοπό να τα παραγγείλω.

Κάτι άσχετο. Το Πάσχα θα πάτε στην Ανάσταση?? Ψιλοφοβάμαι να πάω λόγω βαρελότων μην πέσει κανένα πολύ κοντά μου ή εντελώς ξαφνικά και τρομάξω :?

Και κάτι άλλο για την διακόσμηση. Έχω ήδη στο παιδικό μία κουρτίνα που έχει διάφορα χρώματα κίτρινο-πορτοκαλί,ροζ,κόκκινο. Το ροζ είναι μπερδεμένο μέσα στα υπόλοιπα χρώματα. Λέτε να την αλλάξω? Λόγω του ότι θα έχω μπέμπη? :roll: Για το σχέδιο στο δωμάτιο τείνω προς την ζούγκλα με τα ζωάκια αλλά με μπεζ γαλάζιο χρώμα στον τοίχο. Η κούνια θα είναι ξύλο φυσικό με ένα μεγάλο κίτρινο φεγγάρι και θα έχει και λίγο μπλε σκούρο. Μήπως είναι λίγο αχταρμα?? :lol: Την κούνια θα μου την δώσουν οπότε δεν μπορώ να την αλλάξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maxim για το καρότσι αυτό μου είπανε ότι αν δεν θες 3 σε 1 και θες κάτι οικονομικό είναι ότι καλύτερο γιατί είναι πανάλαφρο και κλείνει σαν "ομπρέλα" ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεριζωωω! τι κανετε κοιλιτσεες?

εγω συγκχιστηκα παλι με την κ@λ@πολυκατοικια που μενουμε! ερχεται το συνεργειο καθαρισμου μεσημεριατικα, οταν ολοι γυρναμε απο τις δουλειες μας και τοτε σφουγγαριζουν! ασχετα που τα παταμε και γινεται παλι 2 φορες χειροτερα απο οτι ηταν πριν, ειναι και επικυνδυνο να παει να πεσει κανεις στο μαρμαρο, κατω!

Αυτοι οι ανθρωποι ντιπ για ντιπ! ο κηπουρος μας κανεις μισες δουλειες, και ουσιαστικα τα χρηματα μας τσαμπα τα δινουμε :evil: εχω εκνευριστει πολυ!

τελως παντων! η μπουμπου ειναι μια χαρα φανταζομαι γιατι ολη μερα κλοτσαει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα δεν μπορείτε να αλλάξετε εταιρεία?? Στο πατρικό μου πάντως που τους έχω δει πρωί έρχονται και αυτό είναι το σωστό.

Εγώ τα έχω πάρει γιατί ο σύζυξ θέλει να βγάλουμε δεύτερο όνομα στο παιδί το όνομα Εφραίμ γιατί πήγε και το'ταξε :evil::evil: Ωρες ωρες αυτός ο άνθρωπος προκαλεί την τύχη του δεν θα μου την γλυτώσει μια μέρα θα τον πάρει το εκαβ σηκωτό από δω από τα νεύρα που εχω :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax este mou!!!ypomoni sugratisou mi meinei orfano to paidaki sou!!krima einai mwre!!ma kala kiaytos o xristianos...efraim??xaxaxax ela skepsou oti kaneis den tha to thymatai mwre meta ti vaftisi!!!oso gia prin mhn mou paraponiesai mwre kai me stenaxwreis apla skepou oti to diavasa xthes kai sou apantisa shmera meta apo3 wres ypno...lupisoume th dolia mana :?:?:?:? xaxaxaxax oso gia ta karotsia exw eixa dei ena tis perego(oxi 3 se 1..)sto anattelw 316 kai thelw na dw an to exei to idio sto motherbaby pou tha paw avrio giati vlepw exei kalyteres times...tha sas pw avrio pou tha paw ti paizei!!!paw na ksaplwsw ligaki giati eimai ptwmatex...filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki πλάκα σου έκανα μωρέ σιγά μην με πείραξε. ;) Αν μπορείς δες και το λίκνο που έχουνε αν είναι αξιόλογο. Peg perego έχει πάντως αλλά δεν ξέρω αν έχει αυτό το συγκεκριμένο που θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...