Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Κάποιες στιγμές χωρίς λόγο μου έρχεται να του χώσω μια μπουνιά να ηρεμήσει οργανισμός μου χαχαχαχαχ...ελιωσα εστε μου.....χαχαχαχχα

παρεπιμπτοντως εμενα μου αρεσε το τριτο το αυτοκολλητο..μπες και sticky.gr αν κ δε ξερω τι παιζει για αγορακια εχω ριξει μια ματια εκει μονο για κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

este mou emena mou arese i farma polu... neyra exw k egw polla me ola neuriazw k malwnw xwris logo.... aimatokriti 33,5 exw... na rwtisw kati stin kampuli arxika einai se fusiologikes times meta tin glukozh anvenei k stin teteutaia metrish einai ksana sta fusiologika? vasika oi times einai :

xronoi 0 - 78

30 - 144

60 - 117

90 - 119

120 -87

me fusiologikes times 70 -110

etsi prepei na einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα να χουμε μανουλες!Καλε και τα δικα μου νευρα ειναι σε κακη κατασταση και ο συνηθσς αποδεκτης ειναι ο αντρασ μου,στην αρχη αντιδρουσε πιο εντονα ,τωρα ομως απλα με ανεχεται σε σημειο να μου ζηταει και συγγνωμη χωρις να φταιει!! :lol: ,για να με ηρεμει.Αλλα και στην μανουλα μου ξεσπαω,αυτηυ ομως καταλαβαινει καλυτερα,αφου στην εγκυμοσυνη τησ ειχε βαλει σφαλιαρα χωρις λογο στην αδερφη της!!! :shock:

Heeelp!!δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ απο πονοδοντο,εχω φρικαρει.Λετε να παθω καμια πλακα και να μου πεφτουν τα δοντια :shock: ????Πω τι ειναι και αυτο παλι γαμωτο.Ηπια πριν λιγο ενα ντεπον δεν αντεχα αλλο(σιγα και μη πιασει)....

Εμενα την καμπυλη μου την εγραψε για τελος του μηνα, 50ml ,δυο τρυπηματα μου πε οτι θα μου κανουν.ποιος ξερει με τι κριτηρια μασ βαζουν τα ml.

ΑΑΑ!αυτο δε το χα σκεφτει και εμεις γαι βερες πιστευαμε οτι πρεπει αλλα αν υπαρχει και η εναλλακτικη απλου δακτυλιδιου μεχρι τον θρησκευτικο μου ακουγεται καλη ιδεα ;)

Κοριτσακια απο κιλα πως πατε?εγω αρχιζω και τρομαζω γιατι ανεβαινει παρα πολυ η ορεξη κ :?

Αλεκα κοιταξα το ανατελλω αλλα και κει με 200++ εχει προικες :evil: .Εχω καιρο ακομα,μεχρι να βρω την καταλληλη(κουνια εχω παρει ηδη). Σας φιλω :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsevoula προικες δες και εδω οικονομικες http://e-casa.gr/2010/el/component/virt ... BF/23.html

αλλά και στο http://www.motherbaby.gr

maxim 33,5 δεν είναι λίγο κι εγώ εκεί βρίσκομαι σταθερά, όμως δεν μου έχει πει να πάρω άλλο σίδηρο. Παίζει ρόλο και τι αιματοκρίτη είχες παλιότερα.

Ευχαριστώ mariagiorgos για το λινκ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia koritsia!!!

Ti kanete simera?

Lia kai Delphinaki egw ston politiko den eixa beres.

Den einai anagki na balete. Oute anthodesmi xreiazetai na pareis h mporeis na pareis mia mikri alla na peite sto anthopoleio poso na kanei giati emema peige o antras mou kai zitise mia mikri nufiki kai tou ti xrewsan 50 eurw!!! Tsampa lefta na sas pw tin alitheia giati tin kratousa misi wra

kai poios tin eide? 5 atoma. To mono pou xreiazesai einai mia koutitsa koufetakia h glukakia gia na

keraseis opoion einai ekei meta pou tha teleiwsete. Ola ta alla einai perita.

Mariagiorgos gia na min mperdeuese me tis ebdomades pare tin PHT sou kai na upologizeis oti kathe mina ekeini tin imerominia allazeis mina, giati oi giatroi metrane 2 ebdomades parapanw. Egw auto kanw, kathe telos tou mina kleinw mina kai allazw mina. Kalo uperixo!!

Kikitsa polu wraia ta autokollita kai to xali!!

Este ta zwakia mou aresoun polu!!

Emeis den exoume kanei tipota akoma...perimenoume na ftiaksei ligo o kairos gia na kanoume prwta bapsimata kai tetoia kai meta ta autokollita kai ta upoloipa! Skeftomai na afisoume to xrwma pou exei twra, to kalokairi to eixame bapsei kai einai ena wraio kitrinompez kai lew panw apo auto na kanw kapoia kommatia rozouli, h kapoies roz riges, den exw apofasisei akoma. Eseis apofasisate pws tha bapsete? Oloklirous toixous h tha kanete kanena sxedio, riges kai tetoia??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γυναίκες!!

Κική θα μας τρελάνεις!!Πόσο ωραίο το χαλάκι!!!!θα έχει πολυ όμορφο δωμάτιο η μικρη!

Μαρια φυσικά και δεν είσαι η μόνη..Αυτα τα ξεσπάσματα είναι στο πρόγραμμα,κι εμας μας πήρε λιγο καιρό αλλα το συνηθίσαμε!Κι εγω πολλες φορες θέλω να του κάνω τη μουρη κρέας!αχχαχα!!! :lol:

Και στη μαμά μου καμιά φορά ξεσπάω και μετα έχω τύψεις.'Αλλα έχω συνέλθει νομίζω λιγάκι.

Την αλλαγή του μήνα σου τη μετράς όμως λέει και η Έλενα.Καθε μήνα την ημερομηνία που έχεις ΠΗΤ.

Οι φρονιμήτες μου κάνουν πάρτυ απο χτες και φοβάμαι μην πρηστει κανένας και πρέπει να χαπακώνομαι.Φυτρώνουν οι 2 κάτω(εδω και χρόνο)και βγαινουν στράβα.Ήταν να κάνω εξάγωγή τον οκτώβρη αλλα δεν προλαβα....

Απο ύπνο κι εγώ χάλια.Κακής ποιότητος..

Εμενα καμπύλη μου έγραψε 75gr 0,60,120 λεπτα.Να δώ πως θα αντέξω την πείνα που ζαλίζομαι.Πρέπει να κλέισω ραντεβού εκει που θα την κάνω,ή πάω χύμα?

Κοριτσάκια μου αυτη θα είναι ή τελευταία εβδομάδα του δευτερου τριμήνου!Σνιφ...Ποσο γρήγορα περνάει..

Αρχίσαν και οι πόνοι στα πλευράκια μου..και χτες μου έσκασε την πρώτη κλωτσιά στο παϊδι το χρυσό μου :roll: !!Δεν ήταν και πολύ ευχάριστο,άλλα και που 'σαι ακόμα!!!!

Αντε ξυπνήστε να πιούμε καφε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den xreiazetai na kleiseis rantevou egw piga xima tin ekana stin eurodiagnwsh pare omws ena til k rwta kalou kalou na eisai sigouri min pas etsi... k egw den koimithika katholou to vradu alla epeidi den me afine o mpempis mou me tarakse olo to vradu k twra exw ena pono stin koilia san sfaxtis dipla ston afalo na anusuxhso?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maxim μήπως είναι έντερο? Εγώ έχω δυσκοιλιότητα και έχω αραιά και που τέτοιους σφακτες.

Lia Κι εγώ έλεγα ότι δεν θα αντέξω αλλά άντεξα 14 ώρες νηστική. Μην το σκέφτεσαι μόνο πάρε μαζί σου κάτι φαγώσιμο να φας αμέσως μετά την εξέταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!!

Εχει παλι ενα μουντο καιρο αστα να πανε...

Ο μικρος με ξυπναει το πρωι απο τις κλωτσιες του που τις νιωθω λιγο πιο εντονα τωρα. :lol: :lol:Εχει πλακα παρ 'ολο που δεν κοιμαμαι ακομα καλα.

Λοιπον τα νεα μου...

Πηγαμε εχθες στην αιματολογο και τα νεα μου ηταν πολυ καλα! Καθε μηνα κανω το αντι ha και αυτη τη φορα που ηταν ανεβασμενο και τρομαξα , μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο! :D Αν θα κατεβαινε θα επρεπε να μου αυξησει τη δοση.Τις ενεσουλες βεβαια θα τις συνεχισω κανονικα οπως μεχρι τωρα δεν αλλαζει κατι, ουφφ!

Νατασαμαρια ειχες δικιο που με καθησυχασες ;)

Μας ειπε και κατι που μας εκανε την καρδια περιβολι!

Ειδη μεχρι τωρα τις ενεσεις αυτες τις βρισκουμε με δυσκολια στο φαρμακειο και τις εχουμε κατοπιν παραγγελιας που πηγαινουμε μερες πριν!

Μας ειπε οτι ακομα δεν εχουμε δει τιποτα!!!

Απο τον Ιουνιο και μετα θα εχουμε μεγαλες ελληψεις σε φαρμακα!!!

Ο θεος να βαλει το χερι του!!

Ειμαι πολυ απογοητευμενη με τα οσα συμβαινουν!

Σκεφτομαι και την ταλαιπωρια που τραβαμε για να αποκτησουμε ενα παιδακι και αυτοι μας κοβουν τα φτερα,ειναι αδιαφοροι σε ολα.Και τοσος κοσμος που χρειαζετε φαρμακα....Αστα να πανε :twisted: :twisted: :twisted:

Απο την τσαντιλα μου ειδα ονειρο οτι βρισκομουν στη βουλη και εβγαζα λογο με φουσκομενη την κοιλιτσα!!

Τους τα εχωνα κανονικα και σας υποστηριζα ολες !!

Λιακι στην Βιοιατρικη που ρωτησαμε δεν χρειαζεται ραντεβου και πρεπει νομιζω να εισαι νυστικη 8-10 ωρες.

Εγω μαλλον 19/3 θα την κανω...

Κατερινακι συγχαρητηρια πο ολα πηγαν καλα στη β επιπεδου! :D:D:D Λες και σε εμενα να μου κανει κολπικο υπερηχο η' αν το ζητησεις?Περαστικα στη μικρουλα σου.

Ντελφιν με το καλο!

Κικιτσα πολυ ωραια ολα.

maxim καλα αποτελεσματα αυριο στο γιατρο!

Εγω μαλλον τον αλλο μηνα θα ξεκινησω και θα βαλω ταπετσαρια, εχω να φτιαξω και την ντολαπα θα την μεγαλωσουμε οποτε θα ξαναγινει απο την αρχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωκοριτσακια μου..

τι κανετε?

εγω τελικα πηρα αναρρωτικη απο χθες λογω μεσης μεχρι την αλλη τριτη..μετα θα μου την ξαναανανεωσει βλεποντας με και καλα.. !!!!!!!!:lol::lol::lol: μεχρι την παρασκευη..και τοτε θα παω στον πιπολογο :lol::lol::lol: οπου λογικα θα μου πει στοπ η δουλεια ... :D:D λογω οχι μονο της μεσης ..αλλα και του ενδοκολπικου κιρσου που εχω...ουτως η αλλως δεν αντεχω κοριτσια 8 ωρες καθιστη στην καρεκλα ...ποναγ απαρα πολυ και στην μεση και καψιμο ειχα στα ποδια και στο πιπι..λογω των κιρσων...

η μικρουλα μου ειναι αρρωστουλα με πυρετο απο την κυριακη και απο χθες εχει πολυ συναχι..γκρινιο...με νευριαζει γιατι δεν ακουειιιιι :evil::evil: και εχω και τον αντρα μου αρρωστο απο χθες... :cry:

αυτα τα νεα απο την παπιομανα..

χαιρομαι κατερινακι μου που ηταν ολα καλα στην βεπιπεδου..μπαβοοοοοοοοοοοοοο :D:D:D

tsevoula περαστικα με το δοντακι..ελπίζω να μην ειναι τιποτα..

maxim μου τι εχεις κοριτσακι μου?

μαρακι μου με το καλοοοοοοοοοοοοο..

κικιτσα μπραβο που ναι ολα καλα..

σορυ αλλα δεν ειμαι στο μουντ να διαβασω και να γραψω πολλα... :oops: φανταστειτε για να το λεω εγω η αρχιπολυλογου :lol:

σας φιλω όλεςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsevoula egw sta 5 lepta pou koimithika eida oneiro oti mou spasan ta dontia k mou menan komatia sta xeria tromaksa k ksupnisa... :?:? perastika me to dontaki sou

pou eisai kale karolinaki? ante wraia twra tha ksekourasteis ligaki perastikoulia stin koroula sou k ton antrouli sou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου πολυ γελασα με το ονειρο :lol::lol::lol::lol: εβγαλες λογο βρε θηριο ε?

μαρια γιωργος και ολες οι υπολοιπες τσουπρες...συμφωνω για τα νευρα που λετε ;);) και εγω βαραω κοκκινο πολυ ευκολα!!!!!!!!!! :oops::oops:μα πολυυυυυυυυ ευκολα..ειδικα με την ζουζουνα που χω .... :lol::lol:

ευχαριστω maxim μουυυυυυυυυυυυυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki Περαστικά σε μπαμπά και κόρη.

λια τέλειο το όνειρο χαχαχα

Εμένα πιάνεται η πλάτη μου πολύ στο Pc δουλεύω από το σπίτι αλλά κάθομαι πολλές ώρες στον υπολογιστή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω maxim μου.Με εχει πιασει φοβια γιατι η πεθερα μου μου πεταει ατακεσ τυπου"η νυφη στην πεθερα μοιαζει"για την γεννα :shock: και ειχε χασει στο 1ο της παιδι ολα τα δοντια :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια

και εγώ χάλια υπνο οχι απο το μπεμπε αλλά έχω τη μικρή άρρωστη με πυρετο, κοιμήθηκα μαζί της και επρεπε να κοιτάω ποσο ανεβαινει την νύχτα. Χθες το απογευμα ήταν πολύ κακοκεφη, ολο αγκαλια ήθελε και κουρνιαζε πάνω στην κοιλιά μου απο πυρετο έφτασε μεχρι 39 και και δεν της έπεφτε με ντεπον με τιποτα. Ευτυχώς τώρα ειναι καλυτερα με αντιπυρετικό βέβαια αλλά τουλάχιστον έφαγε και τώρα βλέπει μικυ!

Κικιτσα πολύ ωραιο το δωματιο θα ειναι με την hello kitty και δεν ειναι πολύ μωρουδιακο οποτε θα της αρέσει σιγουρα και οταν θα ειναι και πιο μεγάλη.

Μαρια οπως σου ειπαν τα κοριτσια με βάση την ΠΗΤ αλλάζεις και μηνα για να μην μπερδευεσαι, οσο για τα νευρα κατανοητά....Η β επιπεδου ειναι πιο λεπτομερης υπέρηχος και βλέπουν πράγματα που μέχρι τώρα λογω μεγέθους του μωρού δεν μπορούσαν να δουν, μην σε αγχώνει ολα καλά θα πάνε.

tsevoula απο ορεξη και εγώ ειδικά μετά το μεσημέρι θέλω ολο να τρώω. Περαστικά και με τον πονοδοντο.

Αμαλια υπομονή με τα δοντακια τουλάχιστον μπορεις να πάρεις κάτι για να ανακουφιστεις. Για την καμπύλη λογικά πας ετσι χωρις ραντεβού.

Λια μια χαρά τα αποτελέσματα σου, κλωτσαει και ο μικρος ολο και πιο δυνατά βλέπω. Οσο για το ονειρο ας μπορουσαμε να τους τα λεγαμε και στο ξύπνιο μας αυτά. Κολπικό για τον τράχηλο δεν θα μου έκανε το ζήτησα εγώ για να εχω το κεφάλι μου ήσυχο, λογω σχετικού ιστορικού στην οικογένεια ειπα να το τσεκάρω οπως και την πρωτη φορά.

Καρολινάκι περαστικά στην μικρή και στον μπαμπας σας. Εσύ κάτσε να ξεκουραστεις οσο μπορεις τώρα που εχεις άδεια.

Αυτά για την ώρα πάω να φτιάξω ψαράκι με λαχανικά για να φάμε.

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ.ΕΔΩΣΑ 80 ΕΥΡΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΑ.ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΜΠΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ(ΦΕΥΓΕΙ Κ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΜΑΖΑ,ΧΑΧΑ)ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΗ(ΕΧΕΙ Κ ΓΑΛΑΖΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ Κ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ Κ ΤΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΕ ΡΟΖ ΚΑΔΡΑΚΙΑ.Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ.Κ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΛΕΥΚΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ ΜΕ ΓΑΛΑΖΙΑ ΚΑΠΕΛΑ.http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2 ... g2_page=25 ΤΟ 832.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Κ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LiL mou euxarista ta nea twn eksetasewn afou ola kala! Emena mou ekane kolpiko xwris na tou to zitisw, gia ton idio logo pou anefere kai h Katerina, gia na dei ton traxilo kai apo ekei mporei na problepsei to poso % pithanotites exeis gia prooro toketo. Emena mou eipe polu xamila, kapou 1.4% nomizw gia prooro toketo, giati h metrisi tou traxilou (de thumamai poia itan) itan polu kali.

Oso gia ta alla pou les...ta pragmata pane apto kako sto xeirotero...

prolabainoume den prolabainoume kai auta pou tha paroume...oi epomenes den tha ta prolaboun!

LiL to oneiro korufi!!!!! Makari na mporousame na tous tin poume ena xeraki! Tha ksekinisoume neo kinima..."aganaktismenes manoules"!!!! xixixi

Karolinaki tha ksekourasteis twra!!!!!! Ti wraia!! Ante kai egw metraw tis meres! 1 minas!!

Perastika sti mikri sou!

Kangaroo mprabo gia ta apotelesmata, twra sou efuge kai ena megalo baros! Perastikoulia sti mikri sou!!

Nancy wraia h tapetsaria!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti einai kale auta pou les pou to akouse auto?

k emena me legane tha xaseis ta dontia sou k teteia ama pineis asvestio k trws k galaktomika den exeis provlima min fovase.... egw den ta trww k kathomai k trwo me to zori...

lil mpravo gia ta apotelesmata eides ola kala tzampa anxwnosoun...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αφηστε εβγαζα λογο κανονοκα!!!!

Οι πολιτες δε, μου ελεγαν να γιασει το στομα σου!!! :lol: :lol:

Ελενα λες ? :-? αλλα θα ειχαμε πολυ δουλεια μπροστα μας :-o :-O #:-s δεν θα αφηνα ουτε εναν!!! [smilie=headbang.gif]

Κατερινακι και παλι περαστικα στη μικρουλα!

Ευτυχως γλυκουλες μου ηρεμισα με αυτο :)

Εste τι ειναι αυτα τα θερμομετρα δεν τα εχω ξανακουσει... :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai gia fantasou...kai to prwto tha itan! Fantasou ena tsourmo gunaikes me koiloumpes

na kratame pano kai na fwnazoume na mi mas kwpsoun ta epidomata kai alla diafora gia

farmaka, eksetaseis, maieutiria ktl!!!! Auto to kinima sigoura tha ekane to guro tou kosmou!

Tha itan polu prwtotupo!!! xixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...