Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

καλως την παπιομανα! πηρατε και τις κορακλες σας μαζι??? μας σχολιαζατε και εμας βρε πολυλογουδες??? αφου τα περασατε καλα χαιρομαστε και εμεις που ειμαι στου διαολου το πωπο και δεν πιανουμε και σημα καμπανα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλως την παπιομανα! πηρατε και τις κορακλες σας μαζι??? μας σχολιαζατε και εμας βρε πολυλογουδες??? αφου τα περασατε καλα χαιρομαστε και εμεις που ειμαι στου διαολου το πωπο και δεν πιανουμε και σημα καμπανα!!! :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:

καλησπερα αλεκακι μου γλυκο!!!!!!!

θεικο το...στου διαολου το πωπο... =))=))=))=))

όχι ναι μεν κουτσομπολευαμε αλλα περι δουλειας...ε εγω τις εθαψα λιγο καποιες κατινες που χω στη δουλεια..εννοειται ;);)

εσεις ειστε βρε το παρεακι μου εσας θα θαψω... :!::!: αλλα ελεγα ποσο θα θελα να μασταν πιο πολλες..ηθελα πολυ να τις γνωρισω τις φουσκωτουλες και απο κοντα..ειναι ομορφο να μιλας απο δω δε λεω...αλλα και το προσωπικο εχει αλλη χαρη...την επομενη βδομαδα ελπίζω να κανονισουμε καμμια καφεδουμπα...η την μεθεπομενη...

αυριο δουλευω και θα πρεπε ηδη να μαι αγκαλια μετον μορφεα...

αλλα απορω..μιλαγα μιλαγα..και ημουν απο τις 7 στο ποδι και ολη μ ερα δουλεια και πολυ μαλιστα...δηλαδη αν δεν δουλευα...πως θ αμουν...αχ ειμαι πολυλογου παπιομανα τι να κανουμε :lol::lol::lol:

α και για ναμην λεω ψεμματα..ειπα και καλα οτι εκοψα το βραδυνο...ψεμμααααααααααααααααα.. :oops::oops: ξεκινησα με τονο και ντοματα..φρυγανια..και τσακισα και μισο σαντουιτς με λουκανικο...γουρουνιτσα σκετη :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xanomai to xerw exw ton antra mou toses meres xtypise to podaraki tou apo troxaio perase mia apo stop kai epese panw tou itan sto nosokomeio 5 meres eutuxws ola perastika alla perasa mia laxtara me piran ena prwi apto kinito tou antra mou kai mou lene elate na ton parete einai xtypimenos epatha sok!!!!!den mou legane kai pws itan an itan kala telos pantwn perase!!! to onoma mou to xerete natasa :P tha gennisw sto gaia telika, aurio tha mathoume to fullo sigoura apo athina eimai exw erthei polles fores rodo einai polu wraia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και που να γνωριζομασταν ειμαι στο κουτσομπολιο ντουρασελ ουτε η διαροια δεν με πτοει :lol::lol::lol:

αντε σε αφηνω να ξεκουραστεις και τα λεμε αυριο τη συνεχεια μπας και δω και εγω τους αρβυλα(πολυ μου αρεσει ο κανακης αλλα οταν ηταν πιο φουσκωμενος). φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα μου περαστικουλια και σιδερενιος να ναι ο αντρουλης σου....πωπω τι μπορει να γινει απο τη μια στιγμη στην αλλη...

αυστραλιανο μου καγκουρο :lol::lol::lol: που εισαι βρε????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες εδώ ειμαι και εγώ, μολις έφαγα ενα τοστάκι και απο πάνω ενα μπωλ παγωτο, δεν φταιω εγώ ο μπέμπης ήθελε...ή μαλλον εφταιγε το οτι δυο ώρες που πιναμε το καφεδάκι μας με την Καρολινα ειχαμε απεναντί μας ένα cheese cake μια λεμονοπιτα και κάτι άλλο σε τάρτα, αλλά κυριες δεν υποκυψαμε στον πειρασμό. Περάσαμε πολύ ομορφα οπως ειπε και το Καρολινάκι πιο πάνω, ειναι γλυκύτατη και πολύ ευχάριστη και έχει μια πανέμορφη κοιλίτσα...τώρα πια ειναι η πολυλογού το αφήνω ασχολιαστο...

Νατάσσα με το καλο αύριο η β επιπέδου ολα θα πάνε καλά μην έχεις αγωνια κοιτα να χαρεις το μωράκι σου.

Μίνα αφού σου ειπαν οτι τα αποτελέσματα ειναι καλά απλά θα στο επιβεβαιώσει και ο γιατρός.

Νάνσυ μην ανησυχεις δεν θα σε αφήσει έτσι ο γιατρός αν συνεχίζει να πέφτει ο αιματοκρίτης, άλλωστε αν εσύ αρχισεις να μην νοιώθεις καλά κάτι θα κάνει και θα σου αυξήσει τη δοση.

Μαράκι μια χαρά λοιπον η μπεμπούλα, δεν έχεις προβλημα και με τον τράχηλο και οταν μπεις στον 9ο πολύ περπάτημα και πολλές αγκαλιτσες :lol::lol: και μια χαρά θα γεννήσεις.

Αλεκα μια χαρά τα αυτοκολητα ειναι ιδια μονο το χρώμα αλλάζει και μου αρέσουν αν συνδυαστούν. Βάλε μας φώτο απο το δωμάτιο μολις τελειώσει.

Αυτά δεν θυμάμαι τιποτε άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες εδώ ειμαι και εγώ, μολις έφαγα ενα τοστάκι και απο πάνω ενα μπωλ παγωτο, δεν φταιω εγώ ο μπέμπης ήθελε...ή μαλλον εφταιγε το οτι δυο ώρες που πιναμε το καφεδάκι μας με την Καρολινα ειχαμε απεναντί μας ένα cheese cake μια λεμονοπιτα και κάτι άλλο σε τάρτα, αλλά κυριες δεν υποκυψαμε στον πειρασμό. Περάσαμε πολύ ομορφα οπως ειπε και το Καρολινάκι πιο πάνω, ειναι γλυκύτατη και πολύ ευχάριστη και έχει μια πανέμορφη κοιλίτσα...τώρα πια ειναι η πολυλογού το αφήνω ασχολιαστο...

αχ τι μου θυμισες τωρα..ηθελα να ορμηξω στο τζαμι και να τα φαω ολα τ αγλυκα... :lol::lol::lol: σαλιαρα!!!!!!!!!!! χρειαστηκα καποια στιγμη... :D:D:D

ευτυχως που δεν ειπες οτι εχω φουσκωσει γενικοτερα...γιατι η παπιομανα 9 κιλα ειναι 9 κιλα...αλλα χαλαλι μπεμπη...αλλα και εσυ πτου πτου μια χαρα ..ουτε πολυ κοιλιτσα και απο κιλα σουπερ...

ειχα πλακα...την γνωρισα απο την τσαντα που φοραγε και εμενα απο τη λατρεμενη μου καφε τραγιασκα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[

ειχα πλακα...την γνωρισα απο την τσαντα που φοραγε και εμενα απο τη λατρεμενη μου καφε τραγιασκα...
]

ε ναι γιατι οι κοιλιτσες μεσα απο τα παλτο δεν πολυ φαινοντουσαν

πριν βρεθώ με την Καρολινα βλέπω μια άλλη εγκυο με ενα τριαντάφυλλο και λεω ουπς μήπως έπρεπε να κρατάμε κάτι πιο διακριτικό αλλά αυτή δεν ήταν δικιά μας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Καλά είστε;; Εγώ έχω συναχάκι..Προς το παρόν μόνο βούλωμα μύτης...Ελπίζω να μείνω εκεί!

Έλενα καθηγήτρια είμαι σε φροντιστήριο. Φιλόλογος. Εσύ;;;Λοιπόν, τα φακελάκια tanilas τα ζητάς από το φαρμακείο και πίνεις ένα πρωί και ένα βράδυ. Το διαλύω σε χυμό πορτοκάλι. Είναι σούπερ αποτελεσματικό. Μου το πρότεινε ο γυναικολόγος και είδα την υγειά μου!!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ρώτα βέβαια και το δικό σου γυναικολόγο.

Ραπανάκι μου σηκώνεις και τα παιδιά αγκαλιά;; Ε μα πώς να μην τα φτύσεις;; Εγώ τον Πάνο δεν τον έχω σηκώσει αγκαλιά από τότε που έμαθα πως είμαι έγκυος..

Αριάδνη η αλήθεια είναι πως δε θυμάμαι τίποτα από αυτά που αγόρασα στον Πάνο..Στα Λητώ όμως και σε άλλα μαγαζιά τέτοιου είδους σου δίνουν λίστα με τα απαραίτητα!!!Όσο για τις βαφές...Ο καθένας λέει τα δικά του. Ο δικός μου πχ το πρώτο τρίμηνο μου είπε να αποφεύγω και το βάψιμο νυχιών :shock::shock: ...Να κάνεις αυτό που σου λέει ο δικός σου γιατί θα μπερδευτείς..Εσύ έχεις κάποια προτίμηση για το φύλο;;;;

Maxim είχα κάνει κι εγώ το σταυρό και μου βγήκε αγόρι και κορίτσι..Το είχα κάνει όμως και στην κολλητή μου και της είχε βγάλει 2 αγόρια και έκανε ένα και ένα...Αναξιόπιστο λοιπόν....Όσο για τις λιγούρες άστα..Στο γιο μου δεν είχα τόσες λιγούρες..Τώρα αυτό το νινί με έχει ξετινάξει :?:?:?:?:?

Kokona μου από το φαρμακείο τα ζητάς τα φακελάκια. Έγραψα γι' αυτά και στην Έλενα παραπάνω..Είναι φοβερά! Πολλές φορές πάω και 2 φορές την ημέρα :D:D:D Απίστευτο για μένα. Χωρίς πόνο, χωρίς σφίξιμο, χωρίς τίποτα..Sorry για τη σκατοσυζήτηση :lol::lol::lol: Όσο για την εξέταση για κυστική ίνωση..τι να πω;; Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχει αυτή η αδιαφορία..Στο εξωτερικό εντάσσεται στον προγεννητικό έλεγχο...Μπείτε στο ίντερνετ και διαβάστε..Εγώ είχα φρίξει ειδικά με τη δημοσίευση μιας κοπέλας στο parents..Γι 'αυτό και πήρα την απόφαση να δώσω τα λεφτά..

Πασχαλιτσάκι μου καλά αποτελέσματα αύριο. Έτσι και εμένα δε με έπειθε ο γιατρός ότι έχω αγόρι την πρώτη φορά..Τελικά είχα :lol::lol::lol::lol: Τώρα που μου είπαν κόρη πάλι δεν πείθομαι..Για να δούμε, πάλι έξω θα πέσω ή όχι;;;;

Lil μου σ'ευχαριστώ πολύ!! Χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα..Όταν έρχεται η ώρα των σοβαρών υπερήχων τα παίζω από το άγχος μου :?:?:?

Άκουσες το μωράκι σου;;; Τι τέλεια!! Ανυπομονώ!!!

maxim ευχαριστώ για τα ελληνικά!!!!! Αν δεν μπορείς,όμως,γράψε όπως σε βολεύει!!!!Οι εξετάσεις για κυστική ίνωση είναι όσο απαραίτητες και οι εξετάσεις για στίγμα. Μάλιστα θα έλεγα πιο απαραίτητες γιατί η κυστική ίνωση είναι πιο συχνή από τη μεσογειακή αναιμία...

Boub πολλές λάθος προβλέψεις ακούω στην αυχενική και γι' αυτό κι εγώ δεν παίρνω και πολύ σοβαρά που μου είπαν μάλλον κορίτσι...Πιστεύω ότι σε κάποιον από τους επόμενους υπέρηχους θα μου πουν αγόρι..Αργεί και η Β επιπέδου βρε παιδί μου....Αυτό με τους πόνους μετά το σεξ το είχα πάθει στην πρώτη εγκυμοσύνη και μετά αποχή μέχρι να γεννήσω...Τώρα ακόμα δεν έχω δοκιμάσει γιατί είπε ο γιατρός όχι το πρώτο τρίμηνο..Αυτό πέρασε αλλά εγώ φοβάμαι ελαφρώς :?:?

Αλέκα μου αρέσουν πάρα πολύ οι μπορντούρες!!! Πολύ παιδικές!! Τέλειες!!!

Νάνσυ έχεις ένα παιδάκι και τώρα περιμένεις διδυμάκια;;;;;; Για πες αντιδράσεις όταν στο ανακοίνωσε ο γιατρός....Με το καλό να τα υποδεχτείς τα μωράκια σου!

ΝATASAMARIA εύχομαι να πάνε ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ στη Βεπιπέδου! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!!!

Μίνα μου σε ευχαριστώ πάαααρα πολύ!!! Συγχαρητήρια και σε σένα για τα καλά αποτελέσματα της αυχενικής!!Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!

Delphine εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη γέννα και να μη ζοριστείς καθόλου! Να περπατάς πολύ στο μήνα σου και όλα θα πάνε κατ' ευχήν!

Καγκουράκι και Καρολινάκι τι ωραία που πήγατε για κεφεδάκι...Ζηλεύω! Τελικά βρε κορίτσια ποια είναι πιο πολυλογού;;;; :?:?:lol::lol::lol: Μάλλον εγώ ε;;; Γράφω γράφω και τελειωμό δνε έχω....

Κάτι τελευταίο και σας αφήνω γιατί εδώ και μια ώρα γράφω απάντηση :?:?:shock::shock: Τα τικεράκια μου κολλάνε συνέχεια....Τα δικά σας όχι;;;; Της εγκυμοσύνης έχει μείνει στις 12 εβδομάδες...Τα νεύρα μου έχουν σπάσει...Λέτε να φταίει κάτι με το λογαριασμό μου;;;;Και του γιου μου το τικεράκι έχει κολλήσει...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.αχ ανθη μου ευχαριστιεμαι να διαβαζω τα μνμ σου!ατελειωτα ειναι!χαχα

οταν μαθαμε για τα διδυμα παθαμε σοκ!εκανα μια εβδομαδα να το συνηδητοποιησω!αλλα ειναι τοσο ωραια!ειναι σαν να εχω μεινει εγκυος για πρωτη φορα κ να μην εχω ζησει προιγουμενη!οι υπερηχοι ειναι απιθανοι δεν ξερεις τι να πρωτοκοιταξεις!τα ακουσα απιστευτα νωρις!2 μερες πριν κλεισω την 13ηεβδομαδα!!!κ εχει πλακα γιατι δεν ξερω πιο ειναι!που να αρχησουν τις δυνατες!

κ αυτη την εγκυμοσυνη μια κ δεν εχω σκοπο για 4-5παιδακι..την απολαμβανω περισσοτερο επειδη ξερω οτι δεν θα την ξαναζησω.δεν εχω καθολου ενοχλησεις περα απο κατι πονοκεφαλους ειπα να μαζεψω δυναμεις για μετα την γεννα γιατι ξερω τι με περιμενει!!!χαχαχα

κ εγω την μικρη δεν την σηκωνω πολυ αραια οταν λειπει ο μπαμπας μας κ δεν ειναι οι μερες που δουλευω κ την κραταει η γυναικα.φοραμε ακομα πανα κ αναγκαστικα την σηκωνω για να την πληνω.δε χρησιμοποιω μωρομαντηλα για το πιπακι της.

αλεκα πολυ ωραιες οι μπορντουρες;αυτοκολλητα ειναι;εγω δεν ξερω τι θα κανω περιμενω να μαθω τι ειναι κ το αλλο μωρακι που μας τα κρυβει.στην μικρη μου το εχω ροζ με πεταλουδες στην τουλαπα κ 3 διακοσμητικες στο τοιχο.ειχα βρει κατι πολυ ωραιες απο ενα μαγαζι με ηδη σπιστιου,της εχω κ εναν τεραστιο ροζ πινακα με φωτογραφια απο την βαπτιση της.ειναι μικρουλη το δωματιο κ ηθελα να ειναι καταλληλο για μια μικρη πριγκηπισσα.την κακομοιρα ειχα σκοπο να την βαλω στο μεγαλο σαν μεγαλυτερη αλλα δεν περιμενα οτι θα μου σκασουν διδυμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πανεμορφες κοιλιτσες πως ειστε?????διαβαζω πως περασατε χτες και ζηλευω δυστηχως δεν καταφερα να σας ερθεω και να σας γνωρισω και απο κοντα γιατι ο αντρουλης μου δουλευε μεχρι αργα και αναγκαστηκα επρεπε να μεινω με τα παιδακιαααααααααααααααααα μου

karolinaki μου συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι ωραια οταν μιλαμε ολες απο δω αλλα και το κοντινο ειναι ακομα καλυτερο ισως την επομενη φορα ανα κανονισετε να τα καταφερουμε πιο πολλες οι γουρουνιες ειναι θεικες χωρις τυψεις παρακαλωωωωωωωωωωω.

natasa πω πω βρε τι επαθες και συ αλλα κυριως ο αντρας σου φανταζομαι το σοκ που θα περασες οταν ακουσες να σου λενε κατι τετοιο σιδερενιος και καλη αναρωση οταν μαθεις τι ειναι το μωρακι σου περιμενουμε να μας πεις.

kangaroo μου εισαι θεα τοστακι αλλα και ενα παγωτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και ολα αυτα γιατι ο μπομπιρακος σου το ζηταγεεεεεεεε δεν πειραζει βρε επρεπε να της πεις και αυτης της κοπελας ελα και συ θα μαζευτουμε πολλες φουσκοκοιλιτσες χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι

Ανθουλα μου περαστικουλια και σε σενα να φυλαχτεις γιατι αυτος ο καιρος ειναι χαλια με την υγρασια και παντου ολο ιωσεις υπαρχουν ασε που εμεις που εχουμε ηδη παιδακια στο σπιτι και τα στελνουμε και στους παιδικους σταθμους ολο και κατι μας φερνουν ................................θελουμε προσοχηηηηηηηηηη

ναι και τα δυο μου παιδια τα σηκωνω ο γιαννακης ειναι ψιλονυσταγμενος και εχει αγκαλιτσα το μαξιλαρακι του αρα αγκαλιτσα παμε στο σχολικακι αστα να πανε τι να κανωωωωωωωωωωωωωωωω

ανθη μου εγω την εξεταση αυτην για την κυστικη ινωση δεν την ηξερα να σου πω την αληθειαααααα αν δεν μου ελεγε ο γιατρος μου να την κανω και θα το εψαχνα να σου πω τοσο πολυ αλλα οταν ειναι για εξεταση και κυριως για την υγεια του μωρου μας δεν λυπαμαι τα λεφτακιααααααααααα

delphine μου με το καλο να ερθει το μωρακι σου πολυ περπατημα και ανεβα κατεβα τις σκαλιτσες ............χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι

νανσυ μου τι ωραια που εχεις διδυμακιααααααααααααααα φαντασου εμεις εχουμε ενα και καμια φορα δεν ξερουμε που να κοιταξουμε εσυ να το ενα να το αλλο θεικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο λογικο εσυ να μην σηκωνεις το παιδακι σου εσυ πρεπει να προσεχεις ακομα πιο πολυ ...............και γω αγκαλιτσα τα παιρνω σσυνηθως οταν ο αντρουλης μου δεν ειναι σπιτι η εχει φυγει πολυ πρωι για δουλεια αλλιως εκεινος κατεβαζει τον γιαννακη στο σχολικοοοοοοο αλλλα μωρε και απο την αλλη οταν σου λενε αγκαλιτσα και απλωνουν τα χερακια τι να κανεις?????????

σας αφηνω για λιγο να παω να φτιαξω κατι γιατι η κοιλιτσα παιζει οργανακιααααααααα χι χι χι χι χι φιλακιαααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou.....molis efaga 2 mpol dhmitriaka k twra den mporw na sunelfw den kserw ti epatha exw k to zouzouni mou na paizei podosfairo stin koilitsa.... anthi mou prospathisa alla den mporw k sunexeia eidika ama den exw k xrono k thelw na grapsw grigora prepei omws na kanw eksaskish giati den me vlepw kala...perastikoulia koukla mou na prosexeis... alekaki polu wraies oi mpourntoures.... natassa mou min anxwnesai k ola kala tha pane, suderenios o antroulli sou..... maraki ti wraia pou to eides... na rixneis polu perpatima k tha exxeis kali genna.....

mina mou min anxonesai ola kala tha einai..... lia mou toa eida k egw auta wraia fenontai alla akriva k me auta ta lefta tha mporeseis na pareis kalutera makria mlpouzakia.. k emena tpt den mou xoraei apo ta rouxa mou giati ola itan kallita k agorazw mpouzoforemata pio polu pou poli me volepsan...

se katalavenw rapanaki den mporeis na antistatheis otan sou zhtane agkalitsa etsi k o anipsios mou me ekane stis arxes k twra den me poli plisiazei giati kserei oti den tha ton aprw agkalitsa... :roll::roll: ax den mporw na thimithw alla sorry ama ksexasa kamia... filakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ 5 6 ΦΟΡΕΣ Κ ΜΕΡΑ ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ Κ ΓΕΛΑΕΙ!!!ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΒΓΕΙΤΕ Κ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ!ΧΑΧΑ.ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΙΣΤΗ.Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΧ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμωτο πρεπει να φτιαξω τη λιστουλα μας γιατι υπερφορτωθηκε και δεν την σηκωνει!

καλημερουδια σας και απο μενα.... καλες χρυσες οι γιαγιαδες αλλα την καημενη τη σαντυ την ξυπναγαν απο τις 7 και σημερα σηκωθηκε 7:30!!!! Ενταξει εφαγε ηπιε και τωρα ειναι σχολειο! Εγω που να κοιμηθω που απο τις 6 ο κολοκυθας σηκωθηκε μεχρι τωρα βαραει 2φορες κατουρηθηκα!!! αλλα δεν τον αφησα παραπονεμενο εφτιαξα κρεπουλες με αλλαντικα και ντερλικωσα.... αν ξαναπειτε για παγωτο θα σας δειρω πραγματικα!!!

βρε καφετζουδες αν φαω γλυκο ή οτιδηποτε αλλο με το καφε μου θα κανω εμετο, μη μου πειτε οτι ριξατε και απο 3-4 φακελακια ζαχαρη μες στο καφε σας γιατι θα παθω υπογλυκαιμικο σοκ!!!! μακαρι ναμασταν ολες κοντα να τον πιναμε ολες μαζι και να μην υπηρχαν οι αποστασεις!!!

νατασσα μου καλα αποτελεσματα ναχεις σημερα αντε να σιγουρεψεις και το φυλο .... περιμενουμε λεπτομεριες! περαστικουλια στον αντρα σου σου ευχομαι γρηγορη αναρρωση ναχει....

ανθη μου και ραπανακι εγω τη σηκωνω κανονικοτατα τη σαντυ ιδιαιτερα να κατεβουμε τις σκαλες.... ειμαστε στο δευτερο και η σκαλα ειναι με τσιμεντο οχι με μαρμαρο (με λιγα λογια αφτιαχτη) και φοβαμαι να τη κατεβαζω μονη της, αλλα ανεβαινουμε χερακι χερακι....

νανσυ η μικρη ανεβαινει στη κοιλια με τη χαιδευει -φιλαει -βαζει τη πιπιλα στον αφαλο και μετα μου κατεβαζει το βρακι και μου βλεπει το πραμα μου και μου λεει τσισα!!!

καγκουρακι μου φυσικα και θα σας βαλω φωτο μολις τελειοποιησω το δωματιο.... ακομη ειμαι στη αναζητηση χρωματων και κουρτινας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα...σας γράφω απο το σχολείο σήμερα.. Τρώνε τα καμάρια μου τώρα..

Αχ βρε κορίτσια κουράστηκα στο σχολείο με 17 παιδιά, τώρα είναι και οι Απόκριες και έχουν ξεσαλώσει, όλο και καμιά κατασκευή φτιάχνουμε( μάσκες χαρταετούς ,καπέλα) και γενικώς τα "έχω δει όλα"... Μερικές φορές σκέφτομαι ότι έχω κάνει βλακεία που δεν πήρα άδεια επαπειλούμενης κύησης, όπως κάνουν οι περισσότερες...Απλά τότε σκέφτηκα ότι αφού είμαι καλά, γιατί να΄το κάνω? Πάντως σε 2 βδομάδες σκέφτομαι σοβαρά να πάρω 2 μερούλες άδεια να πά;ω στη μανούλα μου να ξεκουραστώ και να δώ και τις φίλες μου... Υπομονή μέχρι το Πάσχα σκέφτομαι!!

Αλέκα πολύ ωραίες οι επιλογές σου για το δωμάτιο... Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα, ε και τι να κάνω δηλαδή, αφου το φύλο είναι άγνωστο!!! Το δωμάτιο πάντως που προορίζεται για παιδικό, τό είχαμε βάψει πέρισυ ένα ωραίο φυστικι σε 2 τόνους μιας και η ντουλάπα είναι μπέζ-φυστικί. Οπότε ουδέτερο είναι πιστεύω!!!

Φιλιά και θα τα πούμε και μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΕΡΙΞΑ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ.ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ;ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 25 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΦΕΡΝΩ ΜΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΣΤΟΣΠΙΤΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΝΧΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Κ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΟΥΤΕ ΜΑΜΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕ.ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΦΕΡΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΤΗΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Κ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΛΙΓΑΚΙ.ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΛΙΓΕΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΛΕΕΙ ΛΕΞΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!! Ti kanete!

Karolinaki kai Kangaroo ti wraia pou pigate kafedaki!

Kala kai pws kratithikate se auta ta gluka pou les??? Eidika tsizkeeeeiiik!!!! Egw tha eixa faei sigoura!

Opws eipe kai h Anthi exw kati ligoures apisteutes...tha imoun dustixismeni an anakateuomoun kai de mporousa na faw ta glukakia mou!!! Alla min agxwneste kai autes pou exete anagoules tha sas perasoun kai tha mporeite na apolausete!!!

Anthi egw se frontistirio kai idiaitera giati didaskw kai biologia kai agglika. Pote tha stamatiseis? Tha pas mexri telos? Egw ta mikroulia mou tha ta stamatisw gurw sto Pasxa, alla auta pou dinoun eksetaseis gia Lower mexri na dwsoun to Maio. Elpizw na anteksw! Sigoura tha dokimasw auto pou les gia ti duskoiliotita giati exw terastio problima kai egw.

Natasa kala apotelesmata sti B epipedou kai perastika ston antra sou...pwpw eides sta kala kathoumena ti mporei na ginei?

Nancy gelasa me ti mikri sou alla kai me ti diki sou Aleka. Einai gluka s'auti tin ilikia. Mia ksaderfi mou ekane dudima kai mou elege pws kserei pio einai pio, o giatros ta onomase A kai B mwrakia, kai twra pou ta exei mou leei touti itan h A kai touti h B. H A kounouse sunexeia kai h B itan polu isixi. Plaka exei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φουσκοκοιλιτσες μου...αλεκα δωματιαρα,το εχεις πολυ ,μηπως εχεις κανει διακοσμητρια και δεν το λες?αριαδνη μου,υπομονη,θα πρεπει να τραβαας λιγο ζορακι με τα μικρα σου...λιλ μου,συγχαρητηρια που ακουσες το μωρακι σου,ημουν ετοιμη να ερθω κι εγω στο καφε σας αλλα την προηγουμενη μερα ειχα κουραστει πολυ οποτε το αφησα...πασχαλιτσακι,μου εχουν πει τα καλυτερα για την καστορια,θα την τιμησουμε καποια στιγμη,φτανει και η δικη μου σειρα για β επιπεδου στις 28/02,για να δουμε....ποσο μου λειπει μια βολτα στην εξοχη...βρε κοριτσια γαλα στο στηθος εχετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ.ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ Κ ΤΙΣ ΠΙΕΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΑΝ ΒΓΑΖΟΥΝ.ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΖΗΜΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ti kanete shmera?xalia o kairos pali e??panw pou lew na vgw na kanw kamia douleia xalaei pali o kairos exthes pou den eixa amaksi itan mia xara..pfff exthes hmoun ena xali (pali...)oti kai na efaga.....phge tsampa..mono to vrady pou den antexa allo peinaga i kakomoira eftiaksa ena fidedaki kai efaga kai me to zori to kratisa...sgmera den mporesa na faw kati mexri twra mono galataki...exw kati ponaki axamila alla pistevw einai apto entero pou den exw paei toualleta apto savvato..an den kai shmera tha parw siropaki den paei allo...

elena mou mh nomizeis kiegw pou eimai tiga stous emetous exw kati ligoures...astaaaaa kai den sygratoume ta katavroxthizw ola!!!xaxaxaxax eimai lixoudo ti na kanw...oso gia to fylo imai sxedon sigouri oti einai koritsaki(diaisthisi mallon...)apla perimenw na to epivevaiwsw!!an akousw agoraki thanai megali ekpliksi!!xaxaxaxax :))

karolinaki kai katerinaki mou xairomai pou perasate omorfa thn epomeni fora elpizw na ta kataferoume perissoteres gastroules na erthoume!!!zilepsa xthes alla den eixa tropo na erthw...pfffff next time!!! :D:D:D

aleka mou exw arxisei na se niwthw pou elege oti den mporeis na sigratiseis ta tsisakia...exw aganaktisei....prin mou efevgan mono stous emetous..twra den ta prolavainw kai sto fternisma...pffff den mou ftanoun ta vrakakia mou kaleeeeee :-p:-p:-p:-p

nansy mou prepei na einai polu omofo ato pou zeis..edw emeis me ena kai trelenomaste stous yperhxous poso mallon esy pou vlepeis 2 mwrakia!!xaxaxaxa trelaaaaaaa :D:D

sas filw gastroules mou prostoparon

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σορυ που σας παραμελω ενω ειμαι μεσα απλως ανοιξαμε θεμα στα "ανοιξιατικα μωρακια τα πρωτα μας λογακια" και σχολιαζουμε το δωματιο που θελω να φτιαξω.... οποια θελει ας τα δει και να μου πειτε γνωμες!!! σελιδα 17

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα...λοιπον πριν διαβασω καμια 15 σελιδες που εχασα επεισοδια...λογω του ηλιθιου laptop τσαμπα τοσα λεφτα....!να σας πω μερικα νεα μου!!

1) προχτες ακουσαμε το μωρακι....αραχτη με το γιωωργο στο καναπε..εχοντας το χερακι του στη κοιλιτσα μου....το ενιωσε...!!!

σημερα το πρωι την ενιωσα εγω....ξαπλα αραχτη στο κρεβατι χαιδεψα τη κοιλτσα μου κ της ειπα καλημερα κ τσουπ λιγο πιο κατω απο τον οφαλο κατι σαν να γουργουρισε...

:cry: βουρκωσα....ηταν σαν κατι να με χαιδευε απο μεσα...για κανα 20 λεπτο το ενιωθα το μωρακι...!!! ηταν απλα τελεια..!!! :D

2) ΕΚΑΝΑ χτες την καλλιεργεια κολπικων υγρων που τελικα βρηκα ΜΟΝΟ με 60 ευρω Κ με το που γδυθηκα για την εξεταση κ πηγε να μου παρει δειγμα αυτη μου λεει εχεις εντονη δυσοσμια...ΝΤΡΑΠΗΚΑ...μου λεει δε φταις εσυ εχεις ΜΙΚΡΟΒΙΟ :oops: θα βγαλω οσο πιο γρηγορα της εξετασεις για να της δειξεις στο γιατρο.....!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..!!!

3) αυριο θα στειλω ολες τις εξετασεις που μου ζητησε ο καινουργιος γιατρος....κ να δω τι θα μου δωσει να παρω...!! στην γενικη αιματος...βγηκε χαμηλος αιματοκριτης κ χαμηλα λεμφοκυτταρα....ΜΕ ΡΟΥΦΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ...!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ..ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ..!!! ΧΤΕΣ 2 ΩΡΕΣ ΕΜΕΤΟ....ΤΙ ΕΒΓΑΖΑ?? ΤΙΠΟΤΑ..ΤΑ ΣΩΘΗΚΑ ΜΟΥ..!!!

Α ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ ΑΝ ΜΟΥ ΒΡΟΥΝ Κ ΕΚΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥΡΛΑΘΩ....ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΤΕΛΙΚΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΗ..!!!

ΦΙΛΙΑ..ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ...Κ ΟΤΙ ΠΡΟΧΤΕΣ Κ ΕΧΤΕΣ ΛΥΠΟΘΥΜΙΣΑ....ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΩΡΙΑΣΤΙΚΑ ΧΤΥΠΗΣΑ Κ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙ....ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...