Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ολες οι γυναίκες που έχω στον περίγυρο μου καμία δν είχε έντονα συμπτώματα κ μια χαρά πήγαν οι εγκυμοσύνες! Θαρρώ είναι στον οργανισμό κ στην κύηση κάθε φορά.  η μαμά μου έκανε 5 κορίτσια  με φυσιολογικούς τοκετούς  σε 6.5 χρόνια κ σε καμία δν είχε συμπτώματα (η πιο μεγάλη είναι 30 η πιο μικρή 24)  Εγώ είμαι η δεύτερη στα 29 πλέον.    αρα δν είναι ανησυχητικό που δν έχεις ιδιαίτερα συμπτώματα είναι υπέροχο γιατί μπορείς να απολαύσεις αυτήν την εγκυμοσύνη στο έπακρο. ❤️ αυτό να σκέφτεσαι για να μην αγχώνεσαι! 
    • Μη στενοχωριέσαι, όλοι έχουμε τα πάνω μας και τα κάτω μας! Εμείς που πληγήκαμε από τον Ιανό δεν έχουμε πάρει τίποτα ακόμη..κι άντε ψάξε βρες τους..μας πήγε πολύ πίσω αυτό οικονομικά 😐 τουλάχιστον θα πάρεις ένα ποσό, κάτι είναι κι αυτό! Α! Ο μπαμπάς της μπουμπούς θα συμμετέχει στην ανατροφή της; Αα πολύ καλό αυτό, νόμιζα ότι δε θα είχε σχέση! Μακάρι να τα ρυθμίσετε όμορφα προς όφελος του μωρού!! Καλά έκανες και του έδωσες τελεσίγραφο πάντως να βρεθείτε, να είναι όλα ξεκάθαρα να μην υπάρχει άγχος απτην πλευρά σου! 
    • Ααα έχεις και τα δικιά σου εδώ που τα λέμε εκεί που είπες θα μπουνε σε μια σειρά τα πράγματα στράβωσε λογικό και εγω στην θέση σου θα είχε επηρεαστεί η ψυχολογία μου αλλά το καλό με εσενα (από ότι έχω καταλαβει) φαίνεται πως είσαι ένας αρκετά θετικός άνθρωπος 😊 που είμαι σίγουρη σε μερικές μερες θα πάρεις τα πάνω σου ξανά 🩷 ελπιζω να βρεθείτε και με τον μπαμπά της μικρής πριν φύγεις για Αθήνα γιατί αν κατάλαβα καλά μετά θα ξανά γυρίσεις με την Μπέμπα σου Λευκάδα δεν θα ξανά πας μέχρι να γεννήσεις 
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καλά αποτελέσματα να έχεις!! 🙂
    • Εννοείται πως εφόσον ξυπνάει για να θηλάσει, είναι δύσκολο να πάει στο δωμάτιο. Σε αυτό εγώ δεν είμαι απόλυτη…όπως με πάει η μικρή. Δεν θα την πιέσω καθόλου. Εξάλλου, της έχουμε πάρει κρεβάτι στο πάτωμα που άνετα χωράω κ εγώ ή ο άντρας μου, οπότε αν δυσκολευτεί ίσως μεταναστεύσει ένας από τους δυο εκεί 😂   Τώρα με τα φρουτάκια ίσως ήταν κ τυχαίο, αλλά θα σας πει κ ο γιατρός που θα πάτε. Στην δικιά μου το φρούτο δεν αρέσει ιδιαίτερα…ίδια εγώ 😂 είναι πιο πολύ των λαχανικών χωρίς κρέας κυρίως.  Αχ αυτό το μπρούμυτα όταν ξεκίνησε έτρεμα!! Μάλιστα γυρνούσε με τέτοιο τρόπο το κεφάλι στο στρώμα, που έβλεπα ξεκάθαρα πως πατιεται η μύτη της και αναρωτιόμουν πως αναπνέει!! Πλέον κοιμάται μόνο έτσι, αλλά γυρίζει όπως θέλει αυτή. Έχω διαβάσει πως όταν γυρίζουν μόνα τους, σημαίνει πως μπορούν να το διαχειριστούν. Κάνε μια ερώτηση και στον γιατρό.  Μπανακι κάναμε μια αποτυχημένη απόπειρα, οπότε δεν έχω σωστό συμπέρασμα για το εάν της άρεσε! Θα δοκιμάσουμε ξανά και θα πάμε και διακοπές λίγες μερούλες, που ελπίζω να της αρέσει! Εσείς έχετε και την μικρή που φαντάζομαι πλέον θα θέλει τα μπανακια της Ε;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...