Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

καλημέρα καλημέρα!!!

εγώ οργάνωνα τη συνάντηση κοριτσάκια μου ... γι αυτό χάθηκα ..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: χιχιχιιχιχιχιχιχι ...

η αλήθεια είναι ότι ψιλοέτρεχα γενικώς αυτή τη βδομάδα .... αλλά δεν σας ξεχνώ ποτέ !

Ρενατούλα μου θα σε φιλήσω από κοντά ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ !!!!!!!!!!!!

Ηλιανούλα μου όλα καλά Μπράβο!!! Καλό κουράγιο και υπομονή !!!!! :):):)

Η μαιρούλα όντως γέννησε αλλα΄μας το είπε μόνο στο φεισμπουκ... !! Να είναι γερό το παιδάκι της !!!

Ελενάκι στα πανηγύρια σας έχετε κι αρκούδες που χοροπηδάνε ???? χαχαχχαχαχα :lol::lol::lol: αχ πόσο θα θελα να ήμουν σ αυτές τις εποχές ... και να πηγαίναμε όντως σε πανηγύρια που θα είχε αρκούδες αυτές τις καλές τις μαύρες που παίζουν μαζί σου... (παει έχω λαλήσει).... <είναι από τη χαρά μου που θα δω τα κοριτσάκια μας σήμερα κ το αγοράκι μας φυσικά (ΕΝΑΝ θα τον έχουμε στη παρέα) ....

Ζετούλα ανυπομονώ να δω Δημητρούλι με μπουτάκια αφράτα που είμαι σίγουρα θα περνάει πλεον την ΑνναΜαρία ένα κεφάλι !!!! :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά καλή συνέχεια σε όλες !!!!!!!!!!!!

Συμπεθέρα ζεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΚΑΛΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΥΧΗΘΩ ΑΠΟ ΕΔΩ. ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΕΡΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.

ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΜΑΣ. ΠΕΡΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ Η ΩΡΑ. 2 ΩΡΕΣ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΝΑΝ. ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΕΤΑ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ ? ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΣΥΝΕΦΙΑΣΕ ΠΑΛΙ. ΚΙ ΕΧΩ ΑΠΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΥΛΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΕ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΕΣΕΝΑ. ΑΥΤΥΧΩΣ ΤΑΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΣΑΣ. ΚΑΛΕ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΟ ΕΤΟΣ. ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΛΕ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ? ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες μου!

Ρενατουλα μου να σας ευχηθώ και εγώ να ζήσετε και παντα να είστε αγαπημενοι!!

Μαράκι μου να σου ευχηθώ και εγώ από δω αφου δεν εχω φατσοβιβλίο..να σας ζ'ησει να το χαιρεστε και να ναι παντα υγιες και καλότυχο το μωρακι σας..μαλλον και τα δύο τα μωράκια σας!!!Να 'στε παντα καλα!!

Κορίτσια μου τί εχασα? Συγνωμη αν εγινε κατι άλλο που δεν το σχολίασα αλλα σας διαβασα πολύ βιαστικα..

Το αντρακι μου ειναι πλεον καλα..βαλαμε και τα 2 κιλακια που χασαμε και είμαστε μπαμ..την πρωτη εβδομαδα που ξεκίνησα δουλεια, είχε αγριεψει πολυ..δεν ακουγε, αντιμιλούσε, εκανε τα δικα του..λες και ειχα αλλο παιδί!Ισως επειδη του ελειπα και δεν του εδινα τόση σημασία..τωρα εχει από τη Δευτερα που έίναι πιο ηρεμος και από πριν..συνεργασιμος, γλυκός και όλη την ωρα τραγουδαει και ότι του πεις απανταει τραγουδιστα!!!

Εγω αρχισα παλι να είμαι κομματια μεχρι τις 9 το βραδυ..κατεβαζω ρολά, δε λειτουργεί ο εγκεφαλος μου, πως να σας το πω.. εχει από χτες ξεκίνησα και κατι αθώες βιταμίνες..χτες είχα φοβερό πονοκεφαλο..ηθελα να κλαίω..στη δουλεια ακόμα δεν ξεκινησαμε και αρχισαν τα προβληματα...θυμαστε για την καθαρίστρια που σας είχα πει? ακουστε τί μου εκανε..κανονικα εγώ γραφει το συμβόλαιο μου ότι πρεπει να σχολάω 1.35 αλλα και η περσινη διευθύντρια,μου είχε πει, μόλις φευγει το παιδάκι που προσεχεις, στις 1.05 δηλαη, μπορείς να φευγεις και εσύ..και εγώ από φιλότιμο προς τις νηπιαγωγούς, παντα έμενα μεχρι 1.15-1.20, ετσι να βοηθησω αν θελουν κατι..την περασμενη εβδομαδα, ειχαν φυγει όλα τα παιδάκια και εμεινε ένα και ήταν 1.20.και εγώ ημουν εκει χωρίς να κανω κατι..και με ειδε η διευθυντρια, και μου λεει, "τι περιμενεις?" της είπα ότι εμεινε ενα παιδακι και μου λεει, "σχόλασε Μαρια μου, η δουλεια σου τελειωσε για σημερα" και εφυγα..η καθαρίστρια ηταν εκει και μας ακουγε όμως και το άλλο πρωι ερχεται η διευθύντρια και μου λεει "Μαρία μου χτες που σου είπα να σχολασεις, σου είπα επειδή και η συνοδος που ειχαμε στο αλλο σχολείο που ήμουν, εφευγε μόλις εφευγε το παιδάκι της.Αλλα μου ειπε σημερα η κυρια .... ότι το ωραριο σου κανονικα είναι 1.35."Της εξηγησα εγω ότι και η περσινη τα ιδια μου είπε, και από μονη μου μενω παντα λίγο παραπανω.Και μου λεει η γυναικα "ενταξει τότε, μεινε, και μολις βλεπεις να μενουν λίγα παιδακια, φευγε" ετσι και εκανα την ιδια μερα..μεινανε 2 παιδακια και εφυγα, αλλα την ωρα που είπα "καλό μεσημερι" ειδα την καθαρίστρια που κοιταξε αμεσως το ρολόι της.Ε την αλλη μερα τι μου κανε? Μου φερε χαρτί από τη σχολική εφορεια που πρεπει να υπογραφω πανω τί ώρα φευγω και τι ώρα σχολαω..σαν να χτυπαω καρτα..και μου λεει γελαστή, "υπαρχει κανενα πρόβλημα?"..ετρεμα από τα νευρα μου..περιμενα να σχολασει το παιδακι μου και τηα τα χωσα..αμεσως ξεκινησε "μα αν νομίζεις ότι το εκανα εγώ, εχεις λαθος" και κατι τετοια..και της ειπα ότι εμαθα ότι πηγε αυτη στην διευθυντρια και της πεταξα και την ατακα "τη ρουφιανια πολλοι αγαπησαν, το ρουφιανο κανεις" και από τότε μου κοψε και την καλημερα!!!!Και σήμερα με ενημερωνει η διυθυντρια ότι μπορω να φευγω μολις σχολαει το παιδάκι μου και να υπογραφω 1.35 και δεν υπάρχει πρόβλημα.. ;) Να δω εγω η "κυρία" τί αλλο θα κανει..φαγωθηκε με το ωραρριο μου..λες και εχει παραπονο..που όταν ελειπε το παιδακι μου, εκανα και τις δουλειες της..ηταν το ευχαριστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΗ ΝΤΙΜΗ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΜΑΡΗ ΠΑΩ ΣΤΑ ΠΑΝΥΓΙΡΙΑ???? ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΡΚΟΥΔΑ Κ ΝΑ ΧΩΡΕΨΩ ΜΑΖΙ ΤΗς Κ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ ΧΑΡΤΟΡΙΧΤΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΜΕΛΟΥΜΕΝΑ!!!!

ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΩ Κ ΣΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΗ ΠΑΣ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ????? ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!! :lol::lol::lol:

ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΖΑ ΧΑΖΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΚΑΗ ΕΝΑΣ ΓΥΦΤΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΑ ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ!!!!

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΤΗΝ ΑΙΧΜΑΛΩΣΙΑ ΤΟΥ ΖΩΝΤΑΝΟΥ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΦΕΥΓΑ!!!

ΑΑΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΥΓΙΡΙ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!! 150 ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΓΝΗΣΙΑ ΚΛΕΜΕΝΑ NIKE ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ????

Κ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ Κ 50 ΕΥΡΩ :shock::shock::shock::shock: ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΛΑ ΚΑΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ????? ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?????? 150 ΠΑΓΚΟΙ ΑΠΟ 200 ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ??????? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΚΛΕΨΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ???? :lol::lol::lol::lol::lol: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ! Η ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Η ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!!!

ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΕΜΠΟΡΟΠΑΝΥΓΙΡΗ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΚΘΕΤΕΣ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΑΙ 20ΧΛΜ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!

Κ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΓΝΩΣΤΟ!!!

ΤΕΣΠΑ

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΚΑΤΙΑΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ???? ΤΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΣ????

ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΠΑΟ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ Κ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΟΥ ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΕΙΡΩΝΙΚΑ!!!! ΑΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααααααα καλησπερα κοριτσακια μου , πως ειστε? καλα ειμαστε μια χαρα εμεις!! μπηκα μια στα πεταχτα γιατι το πρωι εχει πολυ πρωινο ξυπνημα για το σχολειο κ θα σερνω κ τα αγορια μαζι , τσουρμο :lol::lol::lol: .

ελενα μου αχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εριξα τρελιο γελιο!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το πως τα καταφερανε κ τα 3 με τα ποδαρακια τους , κ εγω αυτο απορρουσα.. τεσπα ολα κααλ!!! ο χρηστακης πως ειναι? εσυ με τη δουλεια??

ντιμακο πως ειστε? αχ βρε διοργανωτρια μου εσυ!!!!!!!!!

ρενατουλα μου, πως ειστε εσεις? πειτε μας κοριτσια πως ηταν στη συναντησουλα σας??? περιμενουμεεεεεεεε..

μαρακι μου τι κανετε?? εβαλε κ τα 2 κιλακια το αγορακι σου μπραβο!!!! καλα αυτη τι ζορι τραβαει..

πολλα φιλια σε ολες κοριτσακια μου , παω για νανι γιατι δεν την παλευω αλλο..::

καλο βραδυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΚΟΥΔΑ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΤΗΣΟΥΛΑ ΜΑΣ.

ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Η ΕΛΕΝΑ. ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ.

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΤΗΣ ΜΑΛ.... ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΟΨΕΙ Η ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ. ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ? ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ? ΑΥΤΗ Η ΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ.

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΚΑΙ Ο ΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΗΣ. ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΛΙΓΟ ΕΚΕΙ, ΣΗΜΕΡΑ ΖΗΤΟΥΣΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΜΕΡΟΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΒΑΣΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΕ ΞΕΠΑΤΩΣΕ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ 2,5 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΤΟ ΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 10.00 ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΓΩ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΕΞΩ, ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ 12.5 ΚΙΛΑ. ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΩ. ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΛΑΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΕΣ Ε?????

ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΤΟ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΦΕ ΑΡΚΟΥΔΑ!!!! ΣΤΑ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ !!

ΤΣΟΥ ΤΣΟΥΚ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗΣ!!! :)):))

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ!!!! ΧΜΜΜ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΤΣΕ!!!

ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΝΤΕΕΕΕΕ!!!!

ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΧΕΣΜΕΝΕΣ~~~~

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΣΥΜΑΣΟΥΜΕ???? Ο Ε Ο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγώ!!!! αρχικά να σας πω κι εγώ ότι κι εμείς περάσαμε τέλεια!!! απόδειξη ότι όταν φεύγαμε και χαιρετάγαμε την άννα μαρία και την ντίμη η μικρή μου λούφαξε κι έβαλε τα κλάμματα...εννοείται πως θα το ξανακανονίσουμε πολύ άμεσα και αφού βολεύει και εσάς το μέρος -κυρίως εσένα ρενατούλα- είναι ότι καλύτερο!!! την επόμενη φορά σύντομα δηλαδή θα πάμε στο πάρκο δίπλα γι'αυτο βιαστείτε μην πιάσει κρύο :?:?:? ομολογουμένως πάντως ήταν πολύ καλύτερα από την πρώτη φορά μιας και τα παιδάκια μας είναι μεγαλύτερα και μας άφησαν να πιούμε καφεδάκι αλλά και να μιλήσουμε λιγάκι ;););) συμπεθέρα μας ξελίγωσες μαρή με την αρκούδα αλλά και με τον γύρο του θανάτου :lol::lol::lol::lol: άλλη εποχή λεμεεεεεεεεεε :lol::lol::lol: μαρία μου τι λόγος πέφτει στην καθαρίστρια για το τι ώρα δουλεύουν οι δάσκαλοι μην τα πάρω μεσημεριάτικα?! :twisted::twisted::twisted: ηλιάννα ευτυχώς που τα παιδακια σου είναι μια χαρα, μα τι κακό σας βρήκε με τα πόδια τους?! 6 οκτωβρίου βαφτίζεις τον βενιαμίν σου? με το καλό κοριτσάκι!!! και μένα σαν χθες μου φαίνεται που έλεγες για τις ταλαιπωρίες της τελευταίας εγκυμοσύνης σου :roll::roll: μα πως περνάει έτσι γρήγορα ο καιρός?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βάζω μόνο αυτή προς το παρόν .... γιατί είναι αγαπημένη μου !!!!!!

Περάσαμε τέλεια !!!! Άκριβώς όπως τα είπαν τα κορίτσια... ήταν πολύ καλύτερα από τη προηγούμενη φορά - από όλες τις απόψεις... μόνο που ..... sorry που θα το πω κορίτσια ... αλλά στην επόμενη συνάντησή μας - που θα φροντίσω να είναι πολυ πολύ σύντομα - θα φροντίσω να έχω μαγειρέψει ένα ταψί παστίτσιο να φέρω μαζί.... !!!!!!!!!!! τι ήταν τούτο ρε κορίτσια !!!!!!!!!! Αρνί ολόκληρο αν είχαμε μαζί μας θα το είχαν φάει !!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ Αχ μακάρι να είσασταν όλες εσείς οι μακρυά μας .....

Θα σας βάλω τις υπόλοιπες αύριο γιατί πρέπει να φύγω!!!

Φιλάκια πολλά

Υ.Γ. Αχ σε παρακαλώ βρε Ελενάκι μου ...... δεν πας στο χωριό της γιαγιάς πάλι μπας κ έχει ξεμείνει αυτή η αρκουδίτσα ???? Θα ήθελα πολύ να τη δω .... !!!! χαχαχαχχαχαααααααααααααααα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου είπα δήμητρα, την επόμενη φορα θα πάρω και το καλάθι του πικνικ μαζί :lol::lol::lol: εκεί να δεις θα τρώνε και δεν θα μας ενοχλήσουν καθόλου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΑΠΙΘΑΝΗ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟ. ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

ΚΑΛΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ GOODYS ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΣΙΜΠΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ. ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ.

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΤΟΣΤΑΚΙΑ ΝΑ ΦΕΡΩ. ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί φωτο με αγαπημενα παιδακια είναι αυτή? Μπραβο σας, σας ζηλευω!! Αντε να βαλετε και αλλες φωτο να δουμε και τις ωραιες μαμαδες-φιλεναδες μας!!

Κορίτσια την αρχή δεν τη διαβασα για αυτα που λεγατε για την αρκουδα αλλα από αυτά που εγραψε η Ελενα ξεκαρδίστηκα!

Το τί εχει αυτή ενας Θεός ξερει..τα εχει μαζί μου γιατι νομίζει ότι με την προσληψη μου πηρε προαγωγή και εγινε επιστατρια εκει μεσα!! Αφου αμα ελειπε το παιδακι , με εβαζε και εκανα δουλειες και δικες της..π.χ να ξεχορτίσω κατι ανθώνες, να της μαζεψω κατι παιχνιδια από όλη την αυλή που αφησαν τα παιδακια, μια φορα με εβαλε να της βγαλω και τα σκουπίδια εξω..και εγώ τα εκανα γιατί ελεγα σιγα τί θα παθω..αφου καθομαι που καθομαι..ελα όμως που η κυρία δεν το εκτιμησε..ε τωρα να δειτε..που παω από το πρωί και καθομαι εκει σαν το αγγουρι μεχρι να ερθει το παιδακι μου και δεν κανω τίποτα που δεν είναι στα καθηκοντα μου..ετσι δεν ηθελε? ηθελε να τηρουμε ακριβως το συμβόλαιο? ε θα το τηρουμε με το νι και με το σίγμα! Το θυμα παει τωρα, ξύπνησε! Αστο καλό..συγχυστηκα πάλι..όποτε τα θυμαμαι νευριαζω με την ....Παει, αν δεν εισαι σκύλα , την καλοσύνη δεν την εκτιμα κανενας πια..ελεος!!Ναι Ελενα μου χωριανη μου είναι..και παιζει να ηθελε τη θεση για καμία γνωστή της και την πηρα εγώ..

Κορίτσια, ασχετο..δυο μερες πηρα βιταμίνες και χτες ήμουν άλλος άνθρωπος..δηλαδή για να νιωσω κουραση είχε παει 11.30!! και σήμερα τετοια ώρα και είμαι περδίκι!! Ελεγα και εγώ..τί στο καλό επαθα..αντοχες μηδεν? πως γίνεται 8-9 η ωρα και να είμαι τεζα?δηλαδή αλλες κοπελες που ξυπνανε και νωρίτερα και κουραζονται και πιο πολύ ε τι ώρα κοιμούνται? από τις 5??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαρατε ολεσ μαζι το ξερω ειμαι γαιδουρα :oops::oops::oops: ουτε μπηκα καθολου αυτεσ τισ μερεσ!!!

δουλευω απογευμα παω 3 μεχρι να σχολασουμε ...ευτυχωσ οχι πολυ αργα, βαφουμε ενα λυκειο κ αφου το πρωι εχουν μαθημα εμεισ παμε μετα. αλλα εχω λιγεσ μερεσ με γυριζει ιοση κ ειμαι μπουκομενη κ γενικοσ ειμαι ανορεκτη.....τα παιδια καλα μεχρι τωρα ,αρχισαμε κ το δημοτικο ο Γιωργοσ κ ευτυχωσ με καλο ματι.

απ οτι καταλαβα βρεθηκατε κ πολυ ζουλεψα!τα μικρα βλεπω μεγαλωσαν κ κανουν καλη παρεα :mrgreen:

αυτα τα λιγα παω για ενα χαμομιλι κ μετα υπνο μπασ κ ξεχαστω.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΛΕΥΩ ΖΟΥΛΕΥΩΩΩΩΩ :ymdaydream:

Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΝΤΙΜΗ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΣΑΤΑΛΑ ΕΙΝΑΙ????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΥΤΑ!!!!

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΔΑΤΕ ΟΜΩΣ Ε???? ΧΑΜΗΛΟΒΛΕΠΟΥΣΑ :roll::roll::roll::roll: ΜΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!

ΚΑΛΑ Η ΑΛΛΗ Η ΤΡΕΛΟΚΟΤΣΙΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! ΠΟΛΛΥ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ :D

ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΣΟΥ :D ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΝΩΡΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΚΑΛΑ ΚΑΛΕ ΤΟΣΟ ΠΕΙΝΑ ΕΠΕΣΕ??? Ε ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΝΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΙ!!!

ΑΑΑΑΑ ΜΑΡΙΑ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ ΑΜΑ ΗΞΕΡΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΑΘΕΣ Μ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΙΝΕΣ!!!!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΗΘΕΛΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ Κ ΣΧΕΔΕΙΑΖΟΥΝ ΣΧΕΔΕΙΟ ΕΞΟΝΤΩΣΗΣ ΣΟΥ!!!

ΓΡΑΨΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΚΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ Θ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!! ΟΣΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΘΑ ΣΚΑΕΙ Κ ΚΑΠΟΤΑ ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ Η ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΙΕΣ!!!

ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΣΤΩΣΑ!! ;);););););)

ΑΙ ΜΑΡΗ ΘΕΝΑ ΓΑΙΔΑΡΑΑΑΑΑΑ!!!! ΔΕΝ ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ ΘΑ ΧΟΥΝ ΠΑΛΙΩΣΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... με τα κριτσίνια στο χέρι είναι τα πουλάκια μου πάλι !!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μααααρηηηηηή Ελενάκι... τι λέξη είναι το ΤΣΑΤΑΛΑ ... μπας είναι βρισιά ????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξεκολλούσαν με τίποτα λέμε.... αφήστε που εκτός από το ταψί με το παστίτσιο που σας έλεγα θα έχω μαζί μου και μια "γαβάθα ... ψιλά" !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Νικόλας μας πρώτη μούρη !!!!!!!!!!!! Αρχηγός ένιωθε !!!!!! :D:D:D:D

Δυστυχώς τις μαμάδες δεν θα τις δείτε γιατί δεν τραβήχτηκαν ..... :(:(:( καμία δε σκέφτηκε να ασχοληθούμε με τις μούρες μας ... .ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ /..... next time ...και θα ναι κ σύντομα έταξα στα κοριτσάκια μας κ στο αγοράκι μας !!!!

Μαράκι μια χαρά οι βιταμινούλες έτσι ???? Μη δίνεις καμία σημασία στην ηλ....α .... αγνόησέ την παντελώς!!! Πιο πολύ θα την πειράζει αυτό !!!!!!!!!!!!!!!! Να σαι σίγουρη !!!!!!

Φιλιάκια μικρές μου - Καλό Σαββατοκύριακο !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρούλααααααααααααααα θέλω κι εγώ φωτό!!!! την επόμενη φορά εννοείται πως θα πάρω την κάμερα μαζί μου, τώρα δεν το σκέφτηκα ρε γαμώτο :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ...ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΙΔΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ? ΦΤΟΥ ΜΑΣ !!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ ΚΙ ΕΜΑΣ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ. ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑΜΕ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΣΙΚΑ. ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ. Ο ΚΑΛΟΣ, ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΗ.

ΘΕΝΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΗ ΓΕΝΙΚΩΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ, ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΣΑΙ ΝΟΜΙΖΩ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΑΚΟΜΗ. ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΡΧΕΤΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ , ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ, ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ, ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ, ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...