Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στα σκατά βαδίζουμε Θουλάκι καλά τα λες ή μάλλον στα σκατά θα ήταν καλύτερα....τωραααααα χέσε μέσα Πολυχρόνη :(:(:(

Σισσάκι να χαίρεσαι το Χαριλινάκι σου!!!!Να την δείτε όπως επιθυμείτε και με υγεία πάνω απ'όλα!!!!

Δεν είμαι σε φάση να γράψω κάτι άλλο,συγχωρήστε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Επιτελους εκατσα να φαω, εψησα μια πιτσα πηρα και μια πεπσι αγκαλια και εκατσα να χαλαρωσω λιγο. Εξω μολις αρχισε να χιονιζει απαλα απαλα, τι ωραια! Κοιμιζω τον Γ. και μολις παει να φυγω ξαναξυπναει και εγινες το εξης πρωτοφανες! Ξαπλωσε παλι, του τραγουδησα λιγο με το χερι μου στην πλατουλα και ξανακοιμηθηκε! :shock: Πριν λιγο ξαναξυπνησε και τον πηρα αγκαλια αλλα δεν εδωσα στηθος, ουτε και αυτος ζητησε και μεσα σε 2 λεπτα ξανακοιμηθηκε παλι :shock: Θα με τρελανει! Λετε να ειναι η αρχη του τελους του πιπιλισματος? Αχ μακαριιιιιιιι!

Βικυ της την δοκιμασα και της ειναι μια χαρα, λιγο μεγαλουτσικη στα μανικια και στηθος αλλα δεν φαινεται! Δεν μπορεις να φανταστεις πως εκανε απο την χαρα της! Με το ζορι της την εβγαλα για να κατσει να φαει. :lol: Θα ψαξω να βρω και στεκα αυτακια να φαινεται οτι ειναι ποντικινα αν και δεν νομιζω να την φορεσει, την στεκα εννοω. :roll:

Σισσακι να χαιρεσαι το κοριτσακι σου το ομορφο!!!!

Συμπεθερακι κριμα για την αδεια...δεν μπορεις να βγαλεις αλλη φετος? Ειμαι παντελως ασχετη με αυτα. Καλη η φαση με τα σεμιναρια παντως! Δηλαδη αρχισες κανονικα δουλεια? Πας καθημερινα? Ο γαμπρος σου καλα ειναι, ολη μερα τον κατεβαζω απο τα τραπεζια και τον κυνηγαω να μην κανει ζημιες, πολυ ζημιαρης μας βγηκε! :lol: Η νυφουλα μου καλα?

Θου δυσκολα τα πραγματα στην Ελλαδα, και αν μπει η δραχμη θα γινουν ακομα χειροτερα. Ανεπισημα εχουμε χρεοκοπησει ηδη επισημος δεν ξερω αν θα το ανακοινωσουν ποτε, δεν νομιζω παντως.

Λενα τι επιτροπες και βλακειες ειναι αυτα παλι? Δεν κοιτανε να διορθωσουνε αλλα αυτα τους μαραναν. Και με τι κριτηρια θα σας αξιολογουν δηλαδη? Θα σας κανουν ψυχολογικα τεστ? Με την πιπιλα ειχα και εγω θεμα οταν εφερα το μωρο σπιτι. Η Ε. την επερνε μονο στον υπνο αλλα μετα το μωρο ειχε κολλησει ολη μερα με την πιπιλα. Αφου τις εκρυβα για να μην τις βλεπει. Εχει 1 μηνα που την κοψαμε τελειως ομως ηρεμα ευτυχως.

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα, παω να μελετησω. Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε καμία δεν μου απάντησε για τα εμβόλια??? :(:( Τι να σας πω , τι μάνες είσαστε εσείς δεν έχετε ιδέα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πίνω λευκό ρούμι με λαιμ και maple syrup μη ξεράσετε είναι όλα τα λεφτα!!! Με λυπήθηκε ο Βαγγ, του ζητησα να μου φέρει κανα ποτάκι να στανιάρω και το έφερε! Αλλά έφερε το μικρό μπουκάλι :twisted::twisted: Τελος πάντων, εχω να πιώ τόσο καιρό που ήπια ενα ποτό και την έχω ακούσει στέρεο [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Τι κάνετεεεεεεε??? Πάντα καλά! :lol:

Τι θα κάνετε την Κυριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα .

Δημητρα τωρα που σε ειδα μεσα θυμηθηκα κατι που ηθελα να σου πω .

Μην δεινεις στην μικρη μετα απο την σουπα κρεμα !!Και ο Π στην αρχη δε του αρεσε η σουπα του αλλα ακου τι εκανα ,του εδεινα 2-3 κουταλακια σουφρωνε την μουρη του και δεν ηθελε αλλο ...σταματουσα και μετα απο 5-10 λεπτα του ξανα εδεινα ...ετρωγε αλλα 1-2 κουταλακια σφραγιζε χειλια ....μετα απο 10 λεπτα ξανα τα ιδια ...αυτος ξεχνουσε και ανοιγε στομα :lol::lol::lol: ετρωγε την πικρα και το ξανα εκλεινε :lol::lol::lol: αυτο το εκανα η μεχρι να φαει το :lol: φαι του η μεχρι να δω οτι δεν ξανα ανοιγει στομα :lol::lol::lol: αν δεν ηθελε καθολου και πεινουσε και γκρινιαζε τοτε του εκανα κρεμα να φαει ....τις περισσοτερες φορες τα καταφερνα ετσι σιγα σιγα να φαει .Τον εκανα και να ξεχαστει να γελασει και του εχνα κουταλιες ...πεταγε αυτος τα ματια εξω :lol::lol::lol::lol::lol: αχ ειχε πολυ πλακα

α ναι και σε ολη την προσπαθια δεν τον ειχα στο καρεκλακι του φαγτου αλλα απο εδω και απο εκει για να μην ξερει τι θα του ερθει :lol::lol::lol::lol:

τωρα μπορω να σου πω οτι περισσοτερες χαρες κανει με την σουπα του παρα με την κρεμα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες! :D

Απόψε κοιμήθηκαμε λίγο καλύτερα, ευτυχώς, με λυπήθηκε ο Θεός, γιατί ήμουν στα πρόθυρα νευρικής κρίσης!!! :?:?:?

Χθες, με εξουθένωσε τόσο πολύ, που μετά το κινέζικο :P τα βούτηξα και πήγα βόλτα στο άγνωστο... με βάρκα την ελπίδα!!! :lol: Ευτυχώς δεν λαλούσε στο αυτοκίνητο!!! Τελικά καταλήξαμε στα Λητώ, της πήρα την Σόφι τη καμηλοπάρδαλη, που είναι μασητικό, μπας και ανακουφιστεί λίγο και με τα δοντάκια, την πλήρωσα και 15 ολόκληρα ευρώ :? και τελικά δεν τη γουστάρει!!! :evil:

Καλά, αυτές τις μέρες δεν γουστάρει ΤΙΠΟΤΑ, οπότε ελπίζω ότι μπορεί να επαναπροσδιορίσει, ααααααν ηρεμήσει... :lol:

Ανησυχώ όμως. :?:?:? Ο πυρετός πέρασε, το συνάχι υποχώρησε, ένα βηχαλάκι έχει παραμείνει, αλλά τις προηγούμενες 2 μέρες, ήταν τρομερά ανήσυχη κι ανόρεχτη... :(:(:( Κι ο νους μου πάει πάντα στο κακό, το γνωστό κακό... Ουρολοίμωξη... :?:?:?:?:?:?:?:? Λέτε;;;; Θα δω και σήμερα τα κέφια της... :roll:

Κατά τ' άλλα...

Βίκυ πέθανα στα γέλια με το γύφτικο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είσαι μεγάλο νούμερο τελικά και δε στο 'χα!!! :P

Χθες η Β έφαγε κινέζικο! :lol: Καλά, μη φανταστείς, δεν πήρα τίποτα περίεργο, ένα ρύζι με λαχανικά και κάτι spring rolls! ;) Η μικρή... δεν έφαγε τίποτα!!! :( Ούτως ή άλλως δεν τρώει το φαί της, (κρέας+λαχανικά) όπως σας είπα, αλλά χθες και προχθές δεν ήθελε ΤΙΠΟΤΑ! Ούτε φρούτα, ούτε γιαούρτι, τίποτα! :(

Τονάκι! Την αγάπη μου! :D

Γύρισες στη δουλειά; Ξεκίνησες σε σταθμό ή όχι ακόμα; Κι εγώ θέλω δουλειάαααα!!! :((:((:((:((

Ο αλφαβήτας μου :P στη δουλειά, που αλλού; :? Μου τη δίνει ΤΟΣΟ πολύ αυτό το ασταθέστΑΤΟ ωράριο του... :evil::( Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο... Οκ, υπάρχουν κάποιες μέρες λίγο πιο χαλαρές, αλλά και κάτι άλλες ωραιότατες... Όπως χθες, που έλειπε απ' τις 6 το πρωί, ως τις 8 το βράδυ!!! :(:(:(

Θουλάκι...

(απ' τον αγαπημένο μου... αααααχ.....)

(κι η αυθεντική εκτέλεση από Κατιάνα Μπαλανίκα...)

"ΝΑ ΦΑΝΕ ΣΚΑΤΑ!!!!! ... Που μας κάναν τα σπίτια κιμά..." :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Εμείς θα τα φάμε τελικά βέβαια τα σκατά.... :(:(:(:(:(:(:(

Κοριτσάρες Θεσσαλονικιές... :D:D:D:D:D:D:D

Ο Α μου :P πήρε άδεια τελικά Κυριακή-Τετάρτη..... :mrgreen:

Να ετοιμάσω βαλίτσα;;;; :-ss:-ss:-ss Δεν ξέρω, αλήθεια...

Κι αν ναι, πότε θα τα πούμε;;;; :D:D:D

Δευτέρα-Τρίτη προφανώς. Μπορείτε; :D

Αυτοπροσκαλούμαι βέβαια και στο αυριανό παρτάκι της Νατάσας!!! :oops::oops::oops::D:D:D

Νατασούλι, είμαστε καλεσμένοι;;; :D:D:D (τι θα μου πει τώρα; Όχι;;;;):lol::P

Αλλά δυστυχώς ψιλοαποκλείεται να προλάβουμε!!! :(

Σαλονικιές, στείλτε μου κινητά παρακαλώ!!!! :D

Αφροδιτούλα, τώρα σε είδα! Ευχαριστώ ρε αγάπη για τη συμβουλή! Θα το δοκιμάσω, αλλά δε νομίζω να πιάσει... :? Κάπως έτσι το προσπαθώ κι εγώ. Και όχι στο καρεκλάκι! ;)

Αλλά σφραγίζει το στόμα πλέον με το που ακουμπά το κουτάλι τα χείλη της!!! :shock::shock::shock:

Με το που το μυρίσει... :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μέεραααα (-|

πίνω καφέ νιώθω καλύτερα και στη 1 πρέπει να είμαι στο ΤΕΙ για τις εξετάσεις...

Εδώ και μήηηηηνες ενώνουμε τα κρεβάτια στο παιδικό και κοιμόμαστε όλοι μαζί.

Τι γνώμη έχετε γι'αυτό? Εγώ βέβαια το φχαριστιέμαι. Συνήθως οι μικρές κοιμούνται από νωρίς στο δωμάτιο τους και πλέον το έχουμε δεδομένο ότι θα κοιμηθούμε κι εμείς εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες μου!!!!!!!!!!!

καλο σκ να χουμε..θα κατσω να δω ταινιουλα με το παπακι μου... :lol::lol: πιαστηκα βρε κοριτσια απο το καθισιο..η πλατουλα μου...ο πωπος μου... :oops: αντε λεω υπομονη μεχρι και αυριο...απο δευτερα η παπιομανα θα παει καμμια κοντινη ατα... :D:D

μακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, σας γραφω απο τη θαλασσα...σας διαβασα, δεν θα σχόιασω τα της ελλαδας, η χωρα εχει χρεωκοπησει κ τα μετρα εχουν αποφασιστει..διαβασα το δευτερο μνημονιο ολο...ξεπουλημα κ εξαθλιωση..ειχε κ μερικα καλα μετρα που επρεπε να τα ειχαν παρει δεκα χρονια προν κ δεν θα φταναμε εδω, αλλα τα υπολοιπα ειναι φρικτα..

Προσπαθω να στηριξω τους δικους μου κατω συνεχεια κ θα το κανω και ας μη μου μενει μια...παλι καλα που δουλευει ο κ για τα υπολοιπα..

Τεσπα αλλο θεμα..

Αναστ μη στεναχωριεσαι για το φαγητο, εγω πλεον δεν μπορω να έεγξω τον σεμπ ασε..

Αργυρούλα δεν εχεις δει τον σεμπ στο σουπερ μαρκετ...αποφασιζει τι θα παρει, πολλες φορες θελει να το ανοιγει εκεινη την ωρα κ ουρλιαζει....δεν ακουει...συνηθως τπυ παιρνουμε οτι ζηταει για να μη κανει σκηνες....

Βενη τον λυπηθηκα για τη σοκολατα μωρε τον καημενουλη!

Τη δευτερα ξεκιναει δοκιμαστικα σταθμο..θα κατσει 3 ωρες τη δευτερα κ 3 ωρες την τριτη, μετα κλεινουν γιατι εχει κατι διακοπες εδω κ ξεκιναει κανονικα στις 20...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου δεν ξερω γαυτοπου λες...δεν κακομαθαινουν μωλε ετσι οι μικρες? βεβαια ειναι ωραια η αισθηση ε?

καλε τι ειπε η μικρη στην πεθερα μου... :o

κατσε στο δωματιο μεσα..

παει να βγει και της λεει τρεχοντας ...

μη σε δω και βγεις :lol::lol::lol::lol::lol: και μετα συνεχιζει ...μη μιλας κοιμαται το μωρο...και ο λυκος κανει φασαρια :roll::roll::roll: μετα λεει το παραμυθι...κατα λυδια :!::!::!: της κοκκινοσκουφιτσας...πολυ γελιοοοοοοοοοοοοοοοο...να την βλεπατε κιολας... =))=))

φραν,....αρτζι...τα φιλια μουυυυυυυυυυυυυυυ

οι λοιπες σουρτουκες που ειναι??????????? :-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

πηγα γιατρο....

το μπεμπε καλα...

3250 =/- 400 σε βαρος!

δηλ οσο γεννηθηκε η Μ-Ι

μου εδωσε και οδηγιες σε περιπτωση που με πιασουν οι πονοι...

θα ξεκινησω απο το σπιτι στους 5λεπτους...γμτ

στη Μ-Ι ειχα ξεκινησεισ τους 2λεπτους...

θελω να φαω του πονους σπιτι μου!

τη Μ-ι την κρατουσε η μαμα μου...ηρθα και τη βρηκα να κοιμαται ακομα...και η μαμα μου επινε καφε με μια φιλη της...!

ευτυχως σιδερωσε το πλυντηριο που ειχα!

για την ωρα εχω γενικη στο μπανιο...!

Αφρο...δεν ετρωε καμια σουπα?

ουτε κοτοσουπα?

περιεργο...

Δημητρα...θα περασουν ολα και μετα θα τρωτε τα παντα!

αυτη η σοφη ...μα δεν ειναι ασχημη?

πως να τη θελει το παιδι?

οσο για το ωραριο του ΑΒ ...οντως δυσκολο!

Φραν....δυστηχως...τα μετρα ειναι φρικτα...και προσπαθουν να τα περασουν στο χαλαρο....!

αυριο αν ε αφησει οΠ. θα παω στην πορεια...

αλλιως θα κρατησω ολα τα παιδια να πανε οι υπολοιποι....

Καρολ...λιγο εμεινε ακομη....απολαυσε την ξαπλα!

Μαρια...ωραιο μου ακουγεται να κοιμαστε ολοι μαζι!

αλλα ολη νυχτα?

δεν πιανεστε?

κοιμουνται ηρεμα?

τα κοριτσια στη μεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα καλή αρχή στον Σεμπίνι :x είδα τις φωτό στο φέις, ρε συ ίδιος ο Κ.!!! :o:o:roll::roll::roll:

Αφρο κάθε άνθρωπος έχει και διαφορετικό χιούμορ, π.χ μπορεί να μην σου αρέσει το δικό μου ( :-w:-w:-w:-w:-w:lol::lol::lol::lol: ) ή να θεωρείς ότι δεν έχω!!! :roll::roll::roll: ....έτσι και τα μικρά, μπορεί να μην το θεώρησαν αστείο αυτό που είπες και να γελάνε με άλλα πράγματα, που ίσως εσύ δεν θεωρείς αστεία κ.ο.κ :roll::roll::roll:

Μαρία τι να σου πω, αν αυτό σας κάνει ευτυχισμένους ;) αν και πιστεύω ότι ο καθένας πρέπει να κοιμάται στον τόπο του!!!! αν έχετε κανέναν γνωστό "ειδικό" (παιδοψυχολόγο) ρώτα ......

Μιτσάκη δλδ αύριο φεύγετε για Θεσσ.? :D

πήγαμε στον παιδίατρο για την Ρ. τον Δεκ, για προγραμματισμένη-ρουτίνας επίσκεψη και της έκαναν και τεστ οράσεως ε όλα μαζί 97,97 ο λογαριασμός :o:o:o:o:o ....το τεστ οράσεως 12ε! :!:

Κάρολ δεν πρέπει να πας στον γυναικολόγο για εξέταση του αμνιακού υγρού?

εγώ 2 μέρες μετά την άμνιο πήγα......γιατί η ξεκούραση έχει αυτό τον σκοπό, να βοηθήσει ώστε να αυξηθεί το υγρό που βγήκε!!! :!:

Συμπεθέρα άσε τις πορείες και κάτσε στα αυγά σου, ετοιμόγενη είσαι.....μην διακινδυνεύεις τίποτα....να σκέφτεσαι ότι δεν είσαι μόνη σου αλλά έχεις και το παιδί μαζί σου :!:

την Μ-Ι φυσιολογικά την γέννησες? δεν θυμάμαι!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά αυτή η χρονιά όχι και τόσο καλή, τον Γενάρη έμαθα ότι πέθανε ένας θείος μου και τώρα έμαθα ότι μία ξεδάλφη μου 30 ετών με 2 ή 3 παιδιά (δεν θυμάμαι) έχει καρκίνο του μαστού!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψάχνοντας βρήκα αυτή την ιστοσελίδα μιας ψυχολόγου

http://www.mpsarrou.gr/problimatanipiakisilikias.htm

Αφρο ξέχασα να σου πω και εγώ έχω διαβάσει πολλά βιβλία εξελικτικής ψυχολογίας, αλλά πιο παλιά....και μου άρεσαν πολύ!!! :D και εξαιτίας αυτών ήθελα να σπουδάσω ψυχολογία, αλλά τελικά δεν έκατσε....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία για διάβασε αυτό, λέει για την περίπτωσή σας, λέγεται Co-sleeping!!!....είναι στα αγγλικά, αλλά απλά αγγλικά....

http://en.wikipedia.org/wiki/Co-sleeping

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!!! :D

Ερακι τι ρωτησες για τα εμβολια πουλακι μου;;; ελα θα σου πω εγω που εχω κανει στη μικρη 4 ολα κι ολα!!! :lol:

Μαρακι κι εγω συμφωνω με την Αργυ για το οτι καλο ειναι ο καθενας να κοιμαται στο κρεβατι του.. :roll: Φυσικα βρισκω πολυ γλυκο να γινεται μια στις τοσες,αλλα οχι σε μονιμη βαση...

Αν με ρωτουσε πριν 2 χρονια θα ημουν καθετη σε αυτο συμφωνα με αυτα που εχω διαβασει και συμφωνα με τη δικη μου λογικη...τωρα,απλως θα σου πω οτι ναι μεν εγω διαφωνω,αλλα ισως να κανω και λαθος και η θεωρια του co-sleeping να ειναι σωστη..

Απλως εμενα αυτη η θεωρια δε με πειθει γιατι για μενα η επιχειρηματολογια της ειναι σε λαθος βασεις(ετσι κανανε παλια,ετσι κανουν τα ζωα κτλ κτλ)

Αργυ 100εειναι πολλα ,αλλα κι εδω τι νομιζεις οτι γινεται;;;;πηγα τον Αλεξ σε μια δερματολογο(κορυφη και καλα) κοιταξε μονο τα εκζεματα του και ρω τησε 2 πραγματα(10 λεπτα ολα κι ολα) και μου πηρε 70!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Λενακι ολοι οι δημοσιοι υπαλ.θα αξιολογουνται απο δω και περα... :roll: αν και δε το βρισκω κακο αν γινεται με σωστα και αξιοκρατικα κριτηρια!

Συμπεθερακι μπραβο ρε,μακαρι να τελειωνετε με το πιπιλισμα!!!! :D Η νυφη σου ακομη σα τη κουραδα πεφτει κατω και περιμενει το γερανο να τη σηκωσει!!!!! :lol::lol::lol:

Βικυ τελειο το βαρος του μπεμπη!!!! :D αντε σε 15 μερουλες καλα του ειναι να μας ερθει!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε όλες?

Πήγα για ψώνια το πρωϊ, πήρα στολή στον Μιχάλη ρομπέν τον δασών κι εγώ αγόρασα 3 ζευγάρια μπότες, αι σιχτιρ βαρέθηκα να πληρώνω μόνο φόρους και χαράτσια :evil::evil::evil::evil:

Ξάπλωσα να κοιμηθώ το μεσημέρι αλλά δεν μέπιασε ύπνος

Έφτιαξα ένα μπανανοκέικ και για το βράδυ θα κάνω πίτσα :D:D

Δήμητρα αν έρθετε τελικά εμένα θα με βόλευε πολύ να συναντηθούμε αύριο το απόγευμα γιάτί καθημερινές με το πρόγραμμα που έχουμε δεν προλαβαίνω. Το πάρτυ της Ειρήνης έτσι κι αλλιώς αναβάλλεται γιατί η Δανάη έχει γαστρεντερίτιδα

Έρη το εμβόλιο της πολυομελίτιδας είναι συνολικά 6δόσεις, η Έλενα έχει κάνει τις 4, η 5η είναι 4χρ και η 6η 14χρ.

Τόνια είδες καμιά βελτίωση στον Άλεξ με τον ομοιοπαθητικό?

Λένα τι κάνετε? ο μπέμπης με τα κακά?

Τι έγινε με τον Αναστάση και την πιπίλα για πες

Αργυρώ στο σουπερ μαρκετ εμείς πριν πάμε κάνουμε συμφωνιά

Ο καθένας διαλέγει από 1 πράγμα που θέλει και παίρνει μόνο αυτό. Συνήθως δεν έχουμε πρόβλημα με αυτό αλλά έχω άλλο θέμα, η Έλενα θέλει να τρέχει στους διαδρόμους κι εμείς να την κυνηγάμε, γιαυτό κα αποφεύγω να πηγαίνω μόνη μου και με τους 2 γιατί πλέον φοβάμαι μην την χάσω:shock::shock::shock:

Μαρία αν εσάς σας αρέσει να κοιμάστε όλοι μαζί πιο το πρόβλημα?

Εγώ πάντως το απολαμβάνω όταν το κάνουμε, όταν ο Η λείπει στην δουλειά βράδυ εγώ κοιμάμαι με τα παιδια΄στην κρεβατοκάμαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!εκανα κεικ κ το τρωω ζεστο ζεστο! :D:D:D

νατασα με γεια τις μποτες! :D καλα εκανες! ;)

σκ@τ@ να φανε με την αξιολογηση! :evil::evil::evil::evil: σιιιιγουρα,αξιοκρατικοτατη καλε θα ειναι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

τονια αυτη ειναι η ομοιο που ειχες παει στην αθηνα;

πες βρε,ειδες καμια βελτιωση;

παντως αργυρω κ εμενα ο ομοιο στο πρωτο ραντεβου 90 μου ειχε παρει!

δημητρουλα ελατε πρωτα με το καλο,γιατι σε φοβηθηκε το ματι μου βρε αδερφακι μου :roll::roll::roll: ,κ θα ερθουμε εμεις να σας βρουμε οποτε μπορειτε! :)

η καημενουλα η Δαναη εχει γαστρεντεριτιδα :(:(:(:(:(

ελπιζω μονο να τη σκαπουλαρει η υπολοιπη νατασοοικογενεια!

μαρια δεν ξερω για τον υπνο..αλλα γιατι σε νοιαζει τοσο η "επιστημονικη"εκδοχη;

ο βλακας ομοιο που ειχα παει π.χ. μου ειχε πει πως και αυτο το θεωρει απαραδεκτο! :shock::shock::shock::shock:

εγω λεω πως αν ολοι βολευεστε ετσι κ ειστε ευχαριστημενοι,ποιο το προβλημα; ;)

προσωπικα,εχω κουραστει για το καθετι να ψαχνω τί ειναι αποδεκτο κ τί οχι..!

τί αλλο;;;ξεχναω..

σας φιλω προς το παρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα οχι δεν ηταν τα 70 του ομοιο...αλλα κι αυτος 60 πηρε μη νομιζεις! :?

Παιδια δε ξερω τι επιδραση ειχε το ομοιοπ.φαρμακο..ειμαστε στο σταδιο που εχει εξαρση(μου ειχε πει ο ομοιοπ.οτι θα γινει αυτο μαλλον) και περιμενω την υφεση... :roll:

Παντως για το θεμα του υπνου πολλα πραγματα εξαρτονται...πχ στην Αθηνα που κοιμομουν με τον Αλεξ τα ειδα ολα!!!! :o Στριφογυρνουσε,με κλοτσουσε,με εσπρωχνε...μου ερχοταν να κοιμηθω στο πατωμα!!! :? Την ωρα που ξαπλωναμε μου αρεσε ετσι που χουχουλιαζαμε,αλλα στη πορεια ηθελα να παρω τα βουνα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια αυτο με την εξαρση που λες ειναι παρα πολυ καλο! :)

λεγεται"θεραπευτικη επιδεινωση",καπως ετσι τεσπα,κ οταν παρεις το σωστο ομοιο,πιθανοτατα στην αρχη ο οργανισμος να "βγαλει"ο,τι προυπηρχε..κραταει λιγο κ αμεσως μετα ΠΑΝΤΑ ακολουθει η βελτιωση!!Αχ μακαρι να παει καλα η θεραπεια σας! :):) πολυ θα χαρω,αληθεια!

κ εμενα δε με βολευει να κοιμαμαι με τον γιωργο :roll::roll:

στη Δραμα αναγκαστηκα κοιμομασταν μαζι κ οι 3 σε διπλο κρεβατι..κ κοντεψα να παθω λουμπαγκο! :shock:

ολο στριφογυρναει,απλωνει χερια ,ποδια,κ ετσι κ συναντησει κανενα"εμποδιο¨,δηλ.εμενα ή τον χ. :lol::lol::lol: ,ξυπναει,μας σπρωχνει,μας τη λεει κ μονο οταν αποτραβηχτουμε ξανακοιμαται! :shock::shock::shock: α πα πα!

Αλλα η Μαρια προφανως δεν τραβουν τετοιο μαρτυριο! ;)

γεια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι σπίτι!

Τελείωσα από το ΤΕΙ και ήρθα.

Μωρέ μια χαρά το φχαριστιόμαστε όλοι..αλλά μάλλον πιο πολύ εγώ και ο Γ :?

Δεν είναι ότι σώνει και ντε το θέλουν οι μικρές. Άλλωστε τις περισσότερες φορές κοιμούνται τα κορίτσια νωρίτερα μόνες τους και μετά εντελώς μηχανικά πάμε κι εμείς στο παιδικό για ύπνο.

Επίσης έχει τύχει να κοιμούνται στους γονείς μου και οι 2, να έχουμε ξαπλώσει στο δωμάτιο μας, και 3 τη νύχτα να σηκωθώ να πάω στο παιδικό γιατί ξυπνάω και κάτι μου λείπει, και ακολουθεί και ο Γ...

Μας φαντάζεστε να γίνουν 15 χρονών οι μικρές και να κοιμόμαστε και οι 4?

έχουμε την εξής διάταξη από μέσα προς τα έξω : Γ-Φ-Ι-Μ..

Έχετε δίκιο κορίτσια..Θα το κάνω. Co-sleeping ή co-bedding δε με νοιάζει εμείς το κάνουμε..μέχρι να μας διώξουν οι μικρές :mrgreen:

Νατασούλα μεγειά οι μπότες! Αν του χρόνου δεν έχουμε λεφτά να φάμε θα έχεις σίγουρα διάφορες μπότες να φορέσεις ;)

Περαστικά στη Δανάη :( Ώστε αναβάλλεται και το πάρτυ ε? Κρίμα :(

Πάω να κάνω καφέ

Παιδιά το νέο δάνειο μας το δίνουν με το ζόρι..με το περίστροφο στον κρόταφο :( Μόνοι μας πρέπει να φέρουμε τούμπα τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα 3 ζευγάρια μπότες? :o:o:o:o:o:o

μεγεια :D;)

και η Ρ. έτσι τρέχει στους διαδρόμους και εμείς επειδή πάμε όοοοοολοι μαζί εγώ ποτέ δεν διαλέγω πράγματα, μόνο έχω το νου μου στα παιδιά μην χαθούν.....τόσα ακούγονται :-ss:-ss:-ss:-ss

και εμείς που είχαμε πάει Ελλάδα και κοιμόμασταν όλοι μαζί η Ρ. όλο πάνω μου κοιμόταν :o:o:o:o και τώρα αν τυχόν και κοιμηθώ στο κρεβάτι μας και έρθει, ενώ είναι υπέρδιπλο, έρχεται και ξαπλώνει πάνω μου!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: ....μιλάμε για κρεβάτι που χωράει άνετα 4 άτομα και εκείνη έρχεται πάνω μου!!! :shock::shock:

Νατάσα περαστικά στην Δ. πού την άρπαξε την γαστρεντερίτιδα? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!!!

Ξεαποκλειστηκα!!!!! :D:D:D:D Αφησα την Α στη μαμα μου και πηγα στην αγορα! :D:D:D:D 6 ωρες εκανα να τη δω! :shock:

Νατασουλα μηπως ψωνισες απο το μακ & τζιο????Γτ εγω απο εκει πηρα 2 ζευγ μποτες!!!!!Κ 2 τσαντακια κ 1 ζωνη!Μα ειχε 29,90 ολες τις μποτες!

Μαρια το co-sleeping-bedding το συζηταμε σαν προβλημα για τα παιδια!!!Αλλα εδω το προβλημα ειναι σε εσας!!!! :lol::lol::lol::lol: Πραγματικα ειστε περιπτωση!!!Εγω δεν βλεπω προβλημα...Ισως στα ψυχολογικα σου μονο...Δλδ αν μου ελεγες πως το κανεις συχνα θα ελεγα οκ!Εσυ το εχεις μονιμο! :o:lol: Για τον Γ δεν πιστευω το ιδιο...Νομιζω πως εκεινος απλα ακολουθει εσενα γτ σε γουσταρει! ;) Τεσπα!Κρυο καιρος για 4!!!

Για το σ/μ δεν λεω! :?:oops:

Α!!!!λιμπερο 9 κ κατι ε!!!!! :D:D:D:D:D

Ηρθε το νινακι μου να παιξουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...