Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

Εκανα λαικ!!!! Πλακα εχει χαχαχα

Λοιπον αυτο το μπλοκ πολυ καλο αλλα το κραζουν γιατι παίρνει χωρίς να ρωτα απο αλλα μπλογκ.

Βασικά τα εχουν παρει αλλοι μπλογκερς.

Κατω στο μαγαζι ηταν Σωσω με τη Γιαγια.

7 χρονια;;;;;;; Να τα εκατοστησετε!!!! :D

Η μικρη πως παει με τη μυξα;;;; Δε πήγατε σε αλλεργίολογο!!! Εγω θα το λεω συνέχεια και ας με ξεχεσεις! :P

Βλεπω τα 27 φορέματα στο σταρ... Γλυκαναλατο ξερω αλλα αυτο εχω αυτο εμπιστεύομαι χαχαχαχα

Ενα κρασακι θα το έπινα αλλα κανω ενέσεις ρε γμτ! Μη μαστουρωσω εντελως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλα βρε Μαρακι.

Πάρε και σίδηρο παιζει κι αυτο ρόλο πολυ σημαντικό. Και οπως λες πάρε κι άλλη γνώμη. Ασε τα τάμεια ειναι για τα σίδερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

otan παιρνεις κατι απο αλλο μπλογκ πρεπει να ρωτας;;αν βαλεις το λινκ που το πηρες δε καλυπτεσαι;;

και συ που ξερεις οτι τους βριζουν;;

εμεις τρωμε τοστ!!!

η φεριτινη ειναι μειονς;διαβασα καλα;;

τι λες ρε!!καιγω εχω 3-10 παντα αλλα δε τρωω και κρεας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxaπου το ξερω;;;; Ειναι θέμα συζήτησης σημερα στο Facebook με φίλους μου μπλόκερς.

Οχι δεν αρκεί. Και απ´αοτι διαβασα δε κανει ουτε καν αυτο. Να γράφει τη πηγή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι δεν σχολιασα

7 χρονια να στε καλα να χαιρεστε την κορακλα σας

και γρηγορα κανα αδερφακι γιατι πρωτα θα δειτε εγγονι οπως το πατε και μετα αδερφακι :lol:

θες να κανεις και μεγαλη παιδια :lol:

οχι καλε μειον

απλα 7

τοσο δεν ειχα ποτε -ειχα λιγο αλλα οχι τοσο

εχω μια καλη δερματολογο και εχω κλεισει και σε αλλη μια

η καλη που σας λεω εχω κανει θερπαειες στα ποδια σε αυτη και ειναι και πρακτηκαρια

κανει θεραπειες η ιδια -οχι σαν αλλους που απλα δινυον φαρμακα

εχω θεμα παντως

και γενιακ δεν με απασχολουσε ιδιαιτερα πραγματικα -την εξωτερικη εμφανιση λιγο την κοιταω

αλλα μου το ειπαν στη σχολη - 1 μαθητης και μια αλλη καθηγητρια

οτι εχει αρχησει και φαινεται πολυ

ποιος θυμαται τον σιδηρο τη ωρα τον παιρνουμε -εχω κατι κουτια ακομα που δεν εχουν ληξει

μεσημερι προ φαγητου με πορτ ή μετα φαγ με πορτ;

αυτο με τα μπλοκ δεν το ξερω καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα το αλλο που ξεχασα

ο κωσ εχει μια διασημοτητα για θεραπειες

δεν θα πω ποια κυρια

σημερα ελεγαν τους καλοπληρωμενους της τβ

η μενε/κη ξερετε πόσα παίρνει;

μιλαμε επαθα αμοκ

- 80.0000 το μηνα :o:o:o:o:o:o

και για αλλους

ο λαζο 100.000 την εκπομπή παρακαλω :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε λοιπον να μας μιλήσει για φτώχεια και για τη εργατια και ενα σωρό αλλα ο λαζο!!! Βρε δεν αφήνει κι αυτο στα κολομεγλυφατα που έλεγε και οχαρυ κλυνν; Μωρε δε τον παω μια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tωρα ρε Σωσω πως μου έκατσε οτι 8α ειχε κοσμηματα το μπλογκ δε ξερω... φρικη ε ? πωπω

7 χρόνια φαγούρας ? να γερασετε στο ιδιο μαξιλάρι και να λιωνετε απο ευτυχία !

είδες λεφτα που βγαζει ο κόσμος ??? και γω 1 εκπομπη ητανε να πάρω και στο 3 καστινγκ με ειχαν κοψει γιατι πηγαινα δευτερα λυκείου ακόμη... :evil::evil: (disney club)

τι 8εραπειες καλε μαρκερ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους κατάφερα να γράψω.

Εμείς καλά σε γενικές γραμμές, ο Φίλ με ιωσούλα.

Ο δον μου σπάει τα νεύρα...έχει μάθει και μιλάει πολύ άσχημα.

Τον έχω ταράξει στην τιμωρία, αλλά δεν βλέπω φως.

Οι μικροί ξεκίνησαν και μιλάνε κανονικά επιτέλους.

Στο σχολείο μια χαρά, αλλά πολύ δουλειά με τις εργασίες. Με έχει φορτώσει η διευθύντρια με 3 πρότζεκτ :shock: .

Αύριο ελπίζω να μην βρω χόνια προς τα πάνω.

Μαράκι δεν τον πήρα ακόμα. Αύριο μου είπαν ότι θα έχουν έτοιμο το ερωτηματολόγιο.

Να το πάρω, να το φτιάξω, να το μοιράσουμε να το μαζέψουμε, να βγάλω τα στατιστικά....δεν ξέρω ακριβώς πόσο θα μου πάρει. Μόλις ξέρω το πότε θα του τηλεφωνήσω εννοείται!

Να χτυπήσω ξύλο ο Χριστ. έχει 2 εβδομάδες χωρίς καθόλου μύξες. Κοσμοιστορικό γεγονός!

Σας φιλώ και σας καληνυχτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φρωσο!!!!

τι κανετε κοριτσια??

εγω δεν ειμαι κ πολυ καλα.....νευρα εχω γενικος ....

η Αγγελικη κατουριθηκε 3φορες :o ελεος ! μαλλον απο το κρυο.....

ερχετε κ μου λεει..θελεις τσισα?κατουρισες τα βρακια σου?????? :lol:

σορρυ αλλα εγω δεν επρεπε να τα ρωταω αυτα?????????????????????

με δουλευει κανονικα λεμε!

Ο καιρος μου σπαει τα νευρα πλεον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και απο μας!!!

για βαλτε και σεςι κανενα αξιολογο μπλογκ!!

α μαρακι δλδ βαζειςς αυτο που θελεις και μετα γραφεια πηγη ταδιε,ε;;το ρωταω γιατι και εγω εχω δει πραγματα απο ιντερνετ,ολα δλδλ και αν ειναι να γραφω την πηγη!!!

7 μαρκερ εμενα μου φαινεται φυσιολογικο..ποτε δεν εχω παραπανω..αλλα σιγουρα η τριχοπτωση συνδεετια με το σιδηρο..;;θελω να πω οτι εγω δεν εχω τριχοπτωση..οχι οτι εχω πολλα μαλλια...αλλλ..καταλαβες....

φροσω τι κανετε;;

απο το σχολειο φανταζομαι οι λεξεις,ε;;

αυτο που λενε οτι να μη τουσ δινουμε σημασια οταν τισ λενε ισχυει η οχι;;

υπαρχει μπλογκ που μιλανε οι μπλογκερς;;

ποιο ειναι;;

οχι τιποτα..να μαθουμε και τιποτα..

σε λιγο ερχεται η κουνιαδα!

τοσοα λεφτα παιρνουν;;θα τρελαθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!!!

Μαρκεράκο μου εγώ έχω πρόβλημα με τα μαλλιά χρόνια τώρα!!! Μάλλον είναι κληρονομικό και οι θεραπείες όντως κοστίζουν τα μαλλιά της κεφαλής μου :lol::lol::lol::lol::lol: Τέλος πάντων το μόνο που κάνω είναι καλό μασάζ όταν τα λούζω (ειχα δοκιμάσει και διάφορα στο παρελθόν αλλά μόνο συντήρηση και τίποτε άλλο) Υπομονή κι ευχομαι να καταφέρεις να το αντιμετωπίσεις

Σώκω σε έχει πιάσει μανία ε? Αχ τα πέρασα αυτά πριν καιρό :D:D:D:D:D Οσο για τα μπλογκς καλό είναι να πάρεις πρώτα την άδεια του ιστολογίου που θέλεις να αντιγράψεις κάτι και σίγουρα κατόπιν να άναφέρεις την πηγή μαζί με σύνδεσμο!!

Μαράκι μου πως πας?

Η Βαγκ που είναι? δεν έχει γράψει βράδυ.....

Νανουκάκι μου πως είσαι? Σου έρχεται το δωράκι!!!!

Αλεκάκι μου υπομονή !!!! Γιατί να το κάνει αυτό? Ψυχολογικό λες?

Τζουλιέτα σταρούμπα θα σου πήγαινε!!!! χα χα χα

Φροσάκι μου και η κόρη μου είναι λίγο θρασής!!!! Μας μιλάει άσχημα (οχι όμως με βρισιές , φαντάζομαι το αγόρι θα είναι χειρότερα) και μάλιστα μερικές φορές συμπεριφέρεται πιο μωρό κι απο τον μικρό!!!!! Προσπαθούμε με συζήτηση και τιμωρίες να το φτιάξουμε!!!! Τα ίδια ξεσηκώνει κι ο μικρός και γίνεται της κολάσεως!!!!

Καλά όσο για τους μισθούς των επωνύμων τι να πω!!! Βεβαια καλά κάνουν και τα παίρνουν γιατί νομίζω οτι οι ίδιοι πληρωνουν και την ομάδα τους αλλά σίγουρα τα ποσά είναι πολύ προκλητικά για τέτοιες εποχές!!!! Εξάλλου αν μας τα έδινε κι εμάς ο εργοδότης μας γιατί τα αξίζαμε τι θα του λέγαμε πάρτα πίσω!!!!!!!

Αυτά τα ολίγα!!!! Πάω να δουλέψω σκληρά :D:D:D

Αααα τι μαγειρεύετε σήμερα? Εγώ λέω κουνουπίδι αυγολέμονο

Μαρκερ είδες τις συνταγές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ!!!!!

Κ ΜΕΙΣ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...

Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΛΑ ΧΘΕΣ. ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΤΗΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.... :(

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ.. ΠΑΠΑ-ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ...ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΣΠΥΡΙΑ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ..ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΕΛΑΟΥ 1 ΕΙΝΑΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΧΟΙΡΙΝΟ ΛΕΜΟΝΑΤΟ...

ΜΑΡΙΑ Ζ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗ ΨΑΧΝΩ?

ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΟΡΑΚΛΑΚΙ ΜΟΥ ΟΣΠΡΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai αν ειναι αγγλικο η ξενο το σαιτ ;;;παλι παιρνεις αδεια;;δε πορωθηκα αλλα μη βρυομε και το μπελα μας!!!

για αυτο το λογο...

εμεις αποκλειεται να σας κολησαμε ελενη..με μυξα μονο...

τι λες;;

ελπιζω να μην ειναι τιποτα!!

εμεις σημερα μακαρονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den katalava , σε τι αναφέρεστε Σωσω (και ποια αλλη ) στην ACTA ?

γιατι εχει ξεκινησει αυτο ???

και τι κυρωσεις υπαρχουν? δεν παμε καλά ... δε γουσταρω να τους περασει !!!!!!! :mrgreen:

καλημερα ειπα ? δεν είπα ?

Σωσω εγω κανω τον κινεζο στα βρισιδια που πεταει ανα καιρους (λογω της πλατειας απο κατω) :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε αποκλειεται να μας κολλησατε εσεις....

αφου μου ειπε οτι ποναει το αυτι της.. μυξες δεν εχει.. μαλλον απο παιδικο

Η acta δεν εχει ψηφιστει ακομα...αν δεν κανω λαθος ειναι ενας νομος κατα των ανθρωπινων δικαιωματων, την ελευθερια λογου κλπ.

το ειδα στο youtube απο τους ανωνυμους... ρε κοριτσια τελικα αυτος ο νομος ψηφιστηκε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι προτιμω να το μα8ω τελευταια αν ψηφίστηκε ! κανω την πάπια !

σουφλε με τυρια κ μπεικον σημερα ! για φασολακια το πηγαινα αλλα ερχεται η ξαδερφη οποτε ;)

ειδα ενα καλό με το ριτσαρντ γκιρ χτες doublo καπως ετσι λεγοταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πληροφοριακα 21/12/12 ειναι το τελος του κοσμου συμφωνα με τους μαγια. το ειδα σε ντοκιμαντερ χθες. θα περασει ο εξ και θα χαλασει λεει το μαγνητικο πεδιο της γης...οτι να ναι...

ρε γαμωτο το σκεφτομαι γιατι πεφτει παρασκευη και χανουμε το σαββατοκυριακο.... =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην λετε κ αλλα καταθληπτικα καλε!!!

εχω μερες που λεω...τι κανουμε εδω?τι γινετε στον κοσμο....μεχρι κ εδω βλεπω φτωχια.....

σημερα μαγειρευει ο αντρας ...κοτοπουλο στην γαστρα γλυκοξινο ;)

κατεψιγμενο απο σουπερ μαρκετ...2χασαπικα εχουμε εδω..κλειστα....νο καραβι ,νο κρεας

σουπα μοσχαρακι απο χθες για τις μικρες.....

εμας η Αγγελικη λεει.... κ εγω μαμα !!!!!οτι κανει η μεγαλη ...την εχει πριξει λεμε.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...