Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

καλα με δουλευετε με τις κρεπες και τους λουκουμαδες νυχτιατικα;;;;;;;

παλι αργησαμε να τα βαλουμε για υπνο ρε γμτ και σπαστηκα...

μεχρι να κοιμηθει ο Σπυρος πηγε 11! δεν ειναι ωρα αυτη!

απο τα νευρα μου δε θα μαγειρεψω.

ειχα σκοπο να κανω καλαμαρακια κοκκινιστα αλλα του λεω θα φαμε κουσκουσι. τελος. δε θα μαγειρευω μεταμεσονυχτια παλι!

καλα που εχω κοτα με μπλιγουρι για τα μωρα στην καταψυξη.

τα πεθερικα το εκαναν παλι το θαυμα τους. το πρωι που ηρθαν εφεραν ενα 3οροφο γκαραζ και ενα κουτι αμαξακια, που τα ειχαν κρατημενα απο τον αλο εγγονο τους και φυσικα ΠΑΛΙ τιποτα για τη ΜΑριαννα!!!!!

ταχα για να παιζουν μαζι το γκαραζ!

η ΜΑριαννα φυσικα παλι παραπονιοταν και ελεγε, εμενα;;;;;

και ο αντρας κατεβηκε στο ισογειο και την εφερε εναν αρκουδο με πιπιλα που μας ειχανε φερει στην κλινικη και τα εχουμε ολα μαζεμενα σε κουτα, οτι ταχα το ξεχασε ο παππους στο πορτ μπαγκαζ!!!

καλα που δεν ημουν εδω! δεν ξερω πως θα κρατιομουν!

ο αντρας μου τα ειπε.

και φυσικα εβαλα τις φωνες οτι ειναι η 2η φορα που το κανουν και αν το ξανακανουν θα γινει χαμος!

Σωσω ψωνια;;;;

και ο αντρας με επριξε και πηρε καινουριο κινητο με αντρόιτ λεει. τι ειναι αυτο δεν ξερω.

αφου βεβαια διαφωνουσαμε και στη δουλεια για αυτο το θεμα ειπε οτι θα το παρει σαν δωρο με τα λεφτα που θα του δωσει το Πασχα η μαμα μου!

τελικα υποχωρισα...

πωπω... νυσταζω... και σκεφτομαι οτι απο σημερα ως και την Πεμτη θα ξυπναω καθε μερα στις 5!!!! νον στοπ!

καλυνυχτα φαφουτες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν ακουσα καλα λογια για την ταινια με τον Λιαμ Νινσον

Κασελ 8α δεις το LE MOINK ειπαμε !!! και το THE LOSERS !!!

χαχαχαχα καληνυχτα κοκκόρι (αφου 8α ξυπνας 5 ! :lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

τα μικρα περδικι

μια μερα αντιβωση ο Στελιος και παπαλα ο πυρετος - μονο λιγο βηχας απο μυξουλα -τιποτε αλλο

ο Νικολας σουπερ -δε θα την κρατησω 8 μερες μου φαινεται - θα δουμε

μπραβο βρε σωσω και εγω χθες βγηκα μολ με την αδερφη μου μονες και χαλασα 50 εουρα :lol: τα 35 για τα παιδια φυσικα :lol:

για σκ ειμαι μεσα Μαρακι οπου θελετε - με αμαξι θα ερθω ουτως η αλλιως :lol:

αλλιως καθημερινες δυστηχως δουλευω φουλ μεχρι το απογευμα

τζουλ τις ειδα τις φωτο -φτου φτου σκορδα μια χαρα - το πιπιλονο του παει παντως δειχνει μπεμπε πολυ

μια χαρουλα ειναι πανεμορφος . το κραββατακι σας απο οτι βλεπω δεν μπορει να βγει καγκελο ε; πρεπει με τα να το κανεις κρεββατι ε;

ελα ρε συμπθερα παλι; μλκ ρε γμτ μου για τη μικρη -και αυτο θα γινεται ξερεις ε , ο βλεπω εγω απο τη γιαγια μου -ετσι ειμασταν και εμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι έχω χάσει? Μαράκι έρχεσαι? Πότε?

Σωσώ κι εσύ? Η απλά θες συνάντηση? :D:D:D:D

Η ταινία με τον Λίαμ χάλι μαύρο!!!! Ο μοναχός που λέει η Τζουλ ήταν συμπαθητικό για τα δικά μου γούστα! Το δέρμα με τον Μπαντέρας ήταν διαφορετικό και ψυχεδελικό και πολύ ανατρεπτικό αν και σε κάποια σημεία με κούρασε όμως ήταν πολύ ωραία ταινία στο σύνολο!

Είδαμε και τους απόγονους με τον Τζορτζ μου θύμισε αρκετά μια άλλη ταινία με Λιαμ Νίσον και Μπαντέρας απλά το αντιμετώπιζαν απο άλλη σκοπιά...λίγο πιο κοινωνική! Μου αρεσε αλλά δεν τρελάθηκα κι όλας.....

Μάλλον έχω βάλει τον πήχη ψηλα......... :?:?:?:?:?:?

Προσπαθώ ακόμη να δω το κορίτσι με το τατουάζ το οποίο το βλέπω σε συνέχειες λίγο πριν κοιμηθώ γιατί με τα παιδιά ξύπνια δεν μπορώ να δω τέτοια ταινία!

Νιώθω πολύ κουρασμένη κορίτσια!!! Τα καλά μας είναι οτι έχει γίνει η προέναρξη για το εργαστήριο και έχουμε ακόμη λίγο τρέξιμο . Αυτά είναι τα μάλλον ευχάριστά μας και λέω μάλλον γιατί με την κατάσταση που επικρατεί στην Ελλάδα δεν ξέρω πως θα πάει!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εγω θα προτιμουσα παιδοτοπο ή σπιτι γιατι μου ειναι δυσκολο να κυνηγαω και τα 2 σε μια καφετερια

αλλιως θα δουμε τι θα γινει

το σωμα σας το ειχα γραψει οτι το ειχα δει και τη θεωρω τοπ ταινια

πολυ ψαγμενη

τα αλλα δεν τα εχω δει αλλα θα τα κατεβασω

καλη ξεκουραση ζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Κρύο σήμερα κι έτσι το κεφάλια μέσα.

Για συνάντηση εγώ είμαι μέσα αλλά Παγκράτι είναι τόοοοοσο μακριά.

Πού να έρθω με 3 παιδιά. Κάτι σε ποιο κοντά δεν έχει;

Προχθές πήγα και ψώνισα για τα παιδιά μπλουζάκια κοντομάνικα από το H&M.

Μιλάμε είναι υπέροχα. Έχουν μπροστά στάμπα με διάφορους ήρωες.

ΟΙ μικροί ξετρελάθηκαν. Έδωσα για 8 μπλουζάκια 60 ευρώ και πάλι το σκεφτόμουν.

Πού έχουμε καταντήσει....

Μαρίαζζζζ εγώ πιστεύω ότι θα πας καλά γιατί ο κόσμος πλέον έχει σταματήσει να αγοράζει από κοσμηματοπωλεία.

Βαγκ πες καμιά καλή νηστίσιμη συνταγή. Νηστεύω και έχω τρελαθεί στο χορταρικό μπεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα...!!!

οντως τα κεφαλια μεσα σημερα..εδω πολυ κρυο απο χθες...ειπαν απο Τρίτη άνοιξη..για να δουμε!!!

Φροσω μεγεια σας!!!εσυ θα εχεις και ρουχα απο τον δον για τα μικρα αν δεν τα εχει βγαλει νοκ αουτ..!!!

Τζουλ για λουκουμαδες τρελαινομαι..δςεν εχω φτιαξει ποτε εγω..απεξω :lol::lol:

Βαγκ οι παππουδες απαραδεκτοι!!!οταν θα μεγαλωσει κι αλλο η Μαρ δεν θα μπορειτε να την κοροιδευετε!!!ελπιζω τοτε να καλυψουν τις τωρινες τσιγγουνιες!!!

Μαριαζζ καλη επιτυχια!!!!

Αλεκα το δοντι ειναι σχετικα μπροστα????? :shock::shock:

Μαρακι ετσι βγαινουμε καμια φορα και εμεις μες στην καλη χαρα και γυρναμε σκατουλες!!!!

εγω φροντ εχω διαγωνισμα 35 ατομα :shock::shock::shock: ευτυχως θα ερθει και η γραμματεας να με βοηθησει στην επιτηρηση..ηρθα νωριτερα να βγαλω φωτοτυπιες και να ανοιξω θερμανση να μην παγωσουν τα παιδια...

ο μικρος ολα καλα!!

σημερα το βραδυ έπεσε απο το κρεβατι..ακουσα ενα γκαπ ετρεξα αλλα τον ειδα να σηκωνεται και να ξαναξαπλωνει κοιμισμενος και δεν το εκανα θεμα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε;

βαριεμαι

εφτιαξα κεικ και μπριτζουλιτσες στο φουρνο

θα μπω για μπανακι σε λιγακι

αλλα βαριεμαι μιλαμε τρελλααααα!!!!

χαζευω στους ΑΝΙΩΘΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προβλέπω 2 συναντησεις σπαστες :lol::lol::lol:

βγαινουν τα 2 καγκελακια και το ένα και τμημα της κουνιας , αν προσεξες εχω βγαλει 2 ξυλα και τρυπωνει απο κει ;)

Φροσω καλοφορετα !!! περυσι ειχα παρει κ εγω κατι τελεια απο H&M ,εγω για καλοκαιρινα ψωνια λέω να κανω απο μαδερ αγγλιας που ειναι μισοτιμης (8α δωσω κατι τις στο μεσητικο σαιτ) για να πάρω και μαγιω και το γιλέκο το swimtraining που το λιωσαμε περισυ αλλά το ακουμπησε σε αγκα8ια ο αντρας μου ο εξυπνος κ το ξεχαρβαλωσε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

The loosers ευχαριστω ταινιακι , και χ8ες ειδαμε κ 1 γαλλικη ''ο πολεμος των κουμπιων'' με 1 παρεα απο πιτσιρικάκια (απιστευτη !!!!!!!!!!!!!) ΤΕΛΕΙΑ !!!

το κοριτσι με το τατουαζ εχω δει όλη την 3λογια το οριτζιναλ το σουηδικο 8αρρω ηταν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προ παιδιου βλεπαμε τα συμπαντα απο ταινιες...

οταν ο μικρος ηταν μωρο επίσης....

τωρα παροτι ο αντρας κατεβαζει συνεχεια (ολες αυτες που αναφερετε υπαρχουν στον υπολογιστη)τις βλεπουμε σπαστα :lol::lol::lol:

αλλα βαριεμαι να σχολιαζω :lol::lol::lol::oops::oops::oops:

το καλο ειναι οτι ο μεγαλος υπολογιστης ειναι συνδεδεμενος με την τηλεοραση -οποτε απο την παραγωγη στην καταναλωση :lol::lol:

εγω για καλοκαιρινα σταθερα zara και απο ιντερνετ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι κοματια....5η ωρα το πρωι πηγε! :oops:

ειχε πολυ κοσμο :shock:

αφου φαγαμε σε μια ταβερνα κ το κρασι φουλ...οι κοκονες θελανε κ ποτο σε μπα;ρακι μετα....

παμε λοιπον τι να δουμε? 1πανικος κ 2 ο αντρας μου μεσα :mrgreen:

δλδ ταχα θα εβγαινα σολο κοριτσοπαρεα ......

οι μικρες τις ειχα παει στην γιαγια γιατι ο κυριος θα πηγενε στουντιο κ φυσικα εκανε προς παραλιοα μερια ,μην χασει...οποτε πηγε πρωι η βραδια!

ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ !!!!

αλλα το καλοκαιρι ξανα ...δεν αντεχω ,σημερα ειμαι χαλια ,εαν επινα τι θα γινοταν σημερα δεν ξερω....ευτυχως δεν πινω πολυ αλκοολ ;)

παω να μπανιαρισω τα κοριτσια μου ...τον εαυτο μου ....κρεβατι απο τις 9 σημερα ελληνικη ταινια κ χουζουρι τρελο....

καληνυχτα φιλεναδες !!!!

φοτο εγω δεν θα δω τζουλ ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poseς αλεκες εχεις τζουλ;;χαχα!!εμεις πηγαμε τουε σημερα..ολα καλα..

πεσατε και αλλες ταινεις..το κοριτσι με τα τατουαζ!!τελεια ταινια!!

αλεκα τι κανεις ρε;;ολα καλαλ;;

και γ δε πολυπινω πολυ!!

αλλα αν πιω...εεεε!!!χαμος!!

οχι ζζ.δε θα ερθω..θα το ανακοινωνα σε ποστ καινουργιο..χαχαχ

μιλησα με χαρα..καλα ειναι!!

ηταν αρρωστος ο μικρος..πρεπει να βρι δουλεια και τετοιασ!!

μας ψιλο διαβαζει αλλα δεν εχει χρονο να μας γραψει!!

εκαν προφιτερον και καλα!!

θα το βαλω στο μπλογκ οταν γυρισω ηρακλειο..εχω και τελειο νηστσημο κεικ..αλλα οταν γυρισω ηρακλειο..

παλι μακαρονια σημερα..εχουμε τρελαθιε στο μακαρονι!!αχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν λιγο εβγαλα το ψωμια πο το φουρνο και μοσχομυριζει ολο το σπιτι!

το πως κρατιεμαι να ορμιξω.....

Σωσω το "τουε" που πηγατε..... τι ειναι;;;;;; :roll:

και εδω χαλια καιρος ρε γμτ.... δεν αντεχω αλλο!!!

κατα τις 12 εριχνε χιονονερο!!!!!

ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ!!!!

Φροσω συχνα στη νηστεια, εκτως απο καλαμαρακια και γαριδουλες κοκκινιστες με ρυζι ή μακαρονια, κανω και πατατες με μανιταρια στο φουρνο. λεμονατα με λιγη μουσταρδα. τελεια!

επισης εχω συνταγη για νηστησιμη μπουγατσα που σε 1 ωρα ειναι ετοιμη απο την αρχη.

κανω και Λαδενια Κιμωλου της Μπαρμπαριγου, και κέικ με σταφιδες, καρυδια και κουβερτουρα.

εχω και συνταγη για προφυτερολ αλλα μου ειχε βγει νερουλο.

εκει στην Αθηνα παντως οι αποστασεις ειναι τεραστιες! που να βρεθετε ολες μαζι....

εδω, χωριο! αν δεν κολησεις σε ατυχημα-μποτιλιαρισμα, σε μιση ωρα πας απο τη μια ακρη της πολης στην αλλη!

δεν αντεχω παω να τσιμπισω ψωμακι ζεστο!

αυριο ντολμαδακια της μανουλας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!!

λοιπον ξεκίνησα χ8ες αυτην την σειρα ! http://www.imdb.com/title/tt1358522/

1 ωρα το επεισοδιο ! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

μην σας πω οτι ερωτέυτηκα πάλι !!! (τελευταια φορα το χα πά8ει με τοn πρωταγωνιστη του prison brake) :lol::lol:

ΤΙ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

http://www.imdb.com/name/nm0093589/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνω ???

οφθαλμόλουτρο ! =))=))=))=))=))=))

ξυπνάω πρωι που κοιμαται ο Θανος κ ασχολουμαι με επεξεργασια φωτογραφιών πινοντας καφε κ καπνίζοντας (ανοιχτα όλα εννοειται) , απολαυση η πρωινη ηρεμία ...

ωραίο γκομενάκι ε ? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

αχ τζουλ εγω εχω φαει κολλημα με τον βρικολακα απο το twight....

εχω κανει στον υπνο μου μαζι του ουκ ολιγα.....

αφορα ξυπναω και ντρεπομαι.... :lol::lol::lol:

ο καιρος ξαναχαλασε.... εχουν σπασει τα νευρα μου....δεν μπορω αλλη κλισουρα...

το σαββατοκυριακο περασαμε καλα....

ο ανδρας μου την παρασκευη ειχε δουλεια το βραδυ. πηρα το ριρη και πηγαμε videoland.

πηραμε τα στρουφακια, εφτιαξα ποπ-κορν και κατσαμε μανα και κορη στον καναπε και ειδαμε ταινια...τελεια....λες και εβλεπα ταινια με φιλη μου ενιωσα...

το σαββατο πηγαμε σε γενεθλια... τελεια...12 η ωρα το σχολασαμε!!!!!!!!!!!!!!

την κυριακη βολτα η μικρη με τον μπαμπα της και γω ξεσκουλικιασα το σπιτι....

αυριο εχω σαλπιγγογραφια... εχω αγχωθει λιγο αλλα προμηθευτηκα υποθετα αναλγητικα μπας και με πιασουν και δεν πονεσω...ολα καλα.. ;)

σημερα δουλεια....βαριεμαι λιγο να δουλεψω αλλα τι να κανω....

καλα βαγκ εισαι χρυσοχερα μου φαινεται με διδυμα και κανεις και γλυκα...

θελω να φτιαξω μπουγατσα αλλα δεν θελω να βαλω μεσα πολλα αυγα....γινεται?? ολες οι συνταγες που εχω ειναι απο 8 και απανω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με βρικόλακα ??? αα εσυ εισαι πολύ Προχωωωωω !!!!!!!

8α είναι και ο μονος γκόμενος που 8α γουσταρει οταν εχεις περιοδο ! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κρατατε με , με πιάνει η Ανοιξηηηηηηηηηηηη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με βρικόλακα ??? αα εσυ εισαι πολύ Προχωωωωω !!!!!!!

8α είναι και ο μονος γκόμενος που 8α γουσταρει οταν εχεις περιοδο ! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κρατατε με , με πιάνει η Ανοιξηηηηηηηηηηηη :lol::lol::lol:

Τι είπες πάλι?????????????? :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!

επέστρεψα.

όταν είδα τη μανούλα μου... τρόμαξα...

ήταν χάλια...

μετά άρχισε να συνέρχεται και πήρε τα πάνω της.

της άησα αρκετά καλά.

έχει 2 μέρες τώρα που δεν είναι καλά.

έχει άρνηση για τα φάρμακα, τις εξετάσεις... τα πάντα!!!

δεν ξέρω τι θα κάνουμε... δύσκολες καταστάσεις.

με το θέμα της μαμάς μου, "ξέχασα" το δικό μου.

δεν προλάβαινα να το σκεφτώ...

ξεκίνησα και δουλειά, οπότε επανέρχομαι στην καθημερινότητά μου...

την πέμπτη θα έρθει και το κρεβατάκι μας.

ελπίζω να το τιμήσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα! Εγώ γενικά συμφωνώ με το να πας σε ενδοκρινολόγο αλλά για να μην αγχώνεσαι και πάρα πολύ και εγώ έχω πάθει το ίδιο. Δηλαδή συνέπεια στους κύκλους μέχρι και στην ώρα κάθε μήνα και τους τελευταίους 4 που προσπαθούμε για δεύτερο παιδάκι έχω συνέχεια περίπου 5 μέρες καθυστέρησης σε κάθε κύκλο. Άσε
    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...