Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

έλα ρε πρωτη πρωτη στις εστειλα !!!

μαρκερ στην παρεα μου ειναι 2 οδοντιατροι φιλοι , 1 οδοντιατρος ξαδερφη του αντρα και ο κουμπαρος της μανας οδοντοτεχνιτης , επισης κ ο διαχειριστης μας εδω εχει και εργαστηριο...

αποφέυγω γνωστους , δεν θέλω υποχρεωσεις , ειμαι μυστηριο τρενο :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δε ξερω...νομιζω οτι αν δε βγει θα παθει κατι...δε ξερω!!

με κοσμο ειναι καλε..με το θοδωρη..κανονικα..

γι αυτο δε κανει να αφηνουμε φδοντια κενα..

δεν επρεπε να το αφησεις φιλεναδα..και για αισθητικουε λογουςε και για υγιεινη..ειμαι σιγουρη οτι λες..δε μας χεζεις με το κυρηγμσα βραδυατικα;;χαχαχ!!

ςχω θεμα με τα δοντια εγω..δε μπορω να βλεπω νεο κοσμο να εχει κενα..δε μπορω ρε παιδι μου..

και για αισθ και λογους υγειας!!

εχω κολημα..και τα μισα μου δοντια ειναι για γεφυρα..αληθεια..

ολα σχεδον απονευρωμενα και τετοια..

καλη η τιμη νομιζω..

σε σχεση με ηρακλειο που ειναι ολα φαρμακειο..

βαγκ σε λιγο σου εχω τελεια νηστισιμα τσουρεκια...μα τελεια!

χωριες αυγα και βουτυρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλ ναι ουτο ειναι το μειλ

στειλε αλλη μια να δουμε τι παιχτηκε

εγω με το θεμα δοντια δεν εχω καλη επαφη αν και τα εχω ολα σφραγισμενα και τα μισα απονευρωμενα γενικα δεν χαλανε ευκολα -αλλα χαλανε αποτομα και ασχημα -απο μεσα προς τα εξω

τωρα για το αλλο τι να πω ρωτα τις διαιτολγες μας εγω δεν συμφωνω γιατι σε ειδα μια χαρα -δεν μου φανηκες παχουλη - εαν ησουν καμια τοφαλο μπορει να σου ελεγα να το δοκιμαζες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον....

εστειλα σμσ στη Νανα. γυρισε χθες Κυπρο, η μαμα της οταν πηγε ηταν χαλια αλλα καλυτερεψε ευτυχως.

οταν μπορεσει θα μπει να μας τα πει.

οσο για πιπιλες και καγκελα...

και εμεις ακομα εχουμε πιπιλες και στο μεσημεριανο και το βραδυνο υπνο. και θα εχουμε προβλημα με το κοψιμο...

καγκελα ακομα ειναι ψηλα κανονικα και δεν εχουμε θεμα. σημερα 1η φορα οταν επαιζαν λιγο πανω, ο Σπυρος ανεβηκε και κατεβηκε 3 φορες στο κρεβατι της ΜΑριαννας μονος του! την 3η φορα ομως χτυπησε το πηγουνι στο καγκελο και καταλαβε πως θα κανει καιρο να το ξαναδοκιμασει...

ριξαμε κατι υπνους το μεσημερι παλι.... 3:30-6:50! ουτε τζαμπο πηγαμε που θελαμε τελικα... που να προλαβουμε...

αυριο και μεθαυριο θα τα κρατησουν τα πεθερικα το πρωι τα μωρα γιατι θα δουλευουμε...

να δουμε τι θα λενε παλι...

οσο για τους αλλοδαπους και τη μειωση γατιων και σκυλων, σε ασιατικες χωρες αποτελουν γκουρμε!

οπως οι σκαντζοχοιροι στην Αλβανια.

και απο κλοπες, απο το κακο στο χειροτερο θα πηγαινουμε...

και εδω στα χωρια γινεται χαμος. σε εναν μπηκαν στο ισογειο, ευτυχως δεν επικοινωνουσε με το υπολοιπο σπιτι, απο παραθυρο στην ανακλιση! το ανοιξαν χωρις να το χαλασουν!

τελικα ουτε στην ανακλιση το καλοκαιρι....

παω να παρω το χαπι για το γονατο. παλι πρηστηκε το σκασμενο... για γιατρο ειμαι... αλλα ποτε;;;;

νυχτα και ο αντρας... ευτυχως για λιγες ωρες γιατι θα ξαναπει το πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Svsv me thn diafhmish kai μόνο που διάβασα κατουρη8ηκα στο γέλιο ... πολυ αστείο μου φαινεται ,

εγω τα χω φαει στην μαπα κ αυτα τα 8εωρω ''μεγάληηηηηηηη απάτηηηηηη'' κ οποιος σου πει οτι λειτουργησε ειναι εγκεφαλικό καθαρα το 8έμα ...

1 δόντι άφησα πισω ρε Σωσω , δεν ειπα οτι ειμαι και η Μαλαμω ''εξω απο τα δοντια'' η φαφουτα !!! :lol::lol::lol::lol::lol: και ειμαι απο τα ατομα που οδοντιατρο πάνε τουλάχιστον κα8ε 6μηνο... παπαπαπαααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαρκερ πριν κανα 2ωρο το ξαναστειλα , ειναι η 2 φορα που μου το κανει το δικό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα αυτο με τα χαπια διαιτας Σωσω.

ουτε εγω τα πιστευω αυτα.

αφου ρε συ λεει, σε συνδιασμο με διατροφη και ασκηση.

και μονο διατροφη και ασκηση να κανεις θα χασεις.

σωστα διατροφολογινες μου;;;;

τωρα μπορω ηρεμα να αναπαυθω....

ε!!! οχι τη "μεγαλη αναπαυση"! :lol::lol::lol:

σε καλο μου....

φτου φτου φτου..... να κουνησω τον τροφαντο πισινο μου..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστειλα βαγκ !!!

καλά ασχετο , μου έλεγε 1 φιλη να δοκιμασω babylino πηρα και δοκιμασα , τι μλκια ηταν αυτη...

απορροφητικότητα 0 , μια σταλια κατουρο όλο στην επιφάνεια ...

Το βαμβάκι μονο , δεν ειναι πρόσον σε μια πάνα , σαν να χεις περιοδο κ να βαζεις βαμβακι αντι για allways :?:?:?

και μετα μου λεει η κορη της κανει ουρολοιμωξεις συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ....!!!!!

μου εσπασε ενα δοντι :o:o:o:o:o

στο ασχετο,δεν ηταν χαλασμενο!!!

απλα ακουσα ενα κρατσ! δεν ποναει ομως....

ειμαι για γεφυρα κ εγω...!!!!!!!

αλλα που??????

ταξιδακι λοιπον ....1000ευρουλακια δλδ....100μονο τα εισητηρια :x:x:x:x

δεν εχουμε φραγκο για τετοια :(:(:(

ειμαι χαλια ....νιωθω γρια....

θελω κουρεμα ,βαψιμο κ δοντι!!!

καλα περναω τι χειροτερη φαση της ζωης μου :shock:

κ οι αλλες θελουν κ εξοδο αποψε......εγω θελω να βαλω να καλματα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κατι παιζει σιγουρα

τα μικρα χαλια

οι μισες φαφουτες

εγω τρακαρισματα κα γουλι

στη δουλεια κονταψα να παιξω μπουνιες

η νανα ευτυχως καλα

αντε να δουμε κανα αλλο καλο νεο;

ο Στελιος εχει γινει γμ τα κωλοπαιδα

μιλαμε ο Νικολας κανει ολο υποχωρησεις γιατι μας σπαει οικογενειακως τα νευρα

να δουμε ποσο θα κρατησει και αυτο

σημερα αρχισε αντιβιωση ο στελιος

τι λες βρε Αλεκα πωπω

ειναι μανικι να μην εχεις γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..κατεβηκα κεντρο..εδωσα 70 εευρω και ησυχασα..ο λευτ λεει μακρυα απο το περτοφολι μου αλλη φορα!!

δωρακια χαζα χαρτοπετσετες και τετοια..

εμεις καλα..

ο αντρας για καφε μεσημερι..

το απογ επεισκεψη και αυριο τουε για πολλες επισκεψεις..

ελα ρε αλεκα..γιατι εισαι ετσιπ πουλακι μου;;

και που φτιαχνεται τα δοντια σας εσεις ειπαμε;;

μαρκερ τελικα ξεκινησε,ε;;

χαιρομαι που ακουσα νεα της νανας..δε σε ειπα και μαλαμω ρε τζουλ!χαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μας!!!

Τωρα αν σας πω οτι μου έφυγε χθες το σφαγισμα;;;;;; :shock:

Ειναι ενα δόντι το οποίο ειναι μισό. Τραπεζίτης. Το έπαθα στο Λύκειο απο κατι σα πετραδακι που ειχε το ψωμί μεσα και bye bye δόντι. Απο τοτε το χτίζουμε με σφραγισμα αλλα χθες έφυγε και ενα μικρο κομματάκι.

Επισης νιωθω οτι με ενοχλει η κυστη μου και φοβάμαι μην ειναι καμια πέτρα. Λέτε να ειναι το δόντι;;;;; Χαχαχαχαχα

Ο οδοντίατρος μου πάντως δεν ειναι θεογκομενος.... Κρίμα χαχχαχαααχχαχαχαχαχχα χαχαχαχα

Σωσω δε συμφερεις!!!! Χαχαχαχχαα ετσι μου λεει ο δικος μου χαχαχαχα

Νανα αν διαβάζεις πολλα φιλακια!!!!! Και γω χάρηκα που μάθαμε νεα σου!!!!

Θα παρω ενα σπασμοποτελ μπας και νιωσω πιο Καλα. Ειναι βουβό οχι έντονο αλλα νιωθω καπως. Ειχε πολυ καιρο να με ενοχλήσει.

Τίποτα αλλο;;;; Χαχαχαχα

Το αλλο σου κου θα ειμαστε αθηνα. Μαλλον εώς και Τετάρτη Πέμπτη.

Λοιπον όσο περνάει η ωρα τοσο σιγουρευομαι για τη πέτρα. Το εχω ξανά περασει και ειναι το ίδιο. ΦΑΚ!!!!!!

Ελπιζω να μη μου κανει ουρολοιμωξη. Παθαινω κολικο ουρητηρα γιατι ειναι ψιλά πετραδακια που κολλάνε εκει και με ρημάζει.

Πριν γέννησω τον Διονύση όλο ουρολοιμωξεις παθαινα. Αφου εμεινα εγκυος και μετα μαχαίρι. Είχα παει σε ειδικούς έτρεχα απο δω απο κει τίποτα.

Και τωρα πρεπει να το εχω παθει απο τα πολλα νερά που έπινα. Μου είδε πει ο φυσικοθεραπευτης πολυ νερό λογω βελονισμου και μαλλον παρέσυρε πέτρες.....

Αυτα για το νταμάρι μου....... Χαχαχαχα

Βλεπω μια βλακεία με την μαραια καρευ.........

Χθες βραδυ βγήκαμε έξω. Ασχετο..... Αυτο ειναι το καλο νεο Μαρ! Χαχαχαχαχα

Τα μικρακια καλύτερα;;;;;;;; Εμάς μας εχει αφήσει κατι υπολείμματα ακομη η γρίπη. Ο α βηχει εγω εχω ακομη λιγο μυξα ο Διονύσης πιο Καλα ευτυχώς.

Εχουμε κΙ το ακοογραμα τη Δευτέρα.......

Τα Καλα νεα ομως δε κράτησαν πολυ ετσι χθες τα πηρα μαζι του και γυρίσαμε με μούτρα. Εγω δηλαδη. Τωρα δε του πολυ μιλάω.

Τίποτα το σοβαρό αλλα αντρικες βλακειες..........

Θέλετε τωρα που θα ειμαστε αθηνα και αν ξεμπερδεψαμε και μεις με το καλο να βρεθούμε πουθενα;;;; Σε κανενα πλευμομπιλ φαν παρκ η τίποτα παρόμοιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρέπες ? μαρέσουν πολύ οι γλυκιες ! (ειχαμε κ κρεπερι κάποτε ασχετο)

νουτέλα - μπανανα και τριμμενο πτι μπερ η Ινδικη καρυδα ... ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ η φαφουτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: γελάω μόνη μου :lol::lol::lol:

ρε μαρακι κ εσυ Μαλάμω ? :lol::lol::lol: πω πω μοδα τον καναμε τον οδοντιατρο :lol::lol::lol:

playmobile φαν πάρκ ? που8ενα πιο μακρυα δεν έχεις ? :lol::lol::lol: ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ παντως απο κοντα... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα θέλεις να χτυπήσουμε ενα φραυντευς Παγκράτι τοτεεεεεεε;;;;;;

Κρέπα;;;; Ποιος μίλησε για Κρέπα;;;;; Τις ξεσκιζω μιλαμε!!! Με σοκολάτα-μπανάνα!!!!!!!

Αλλα ξέρετε τι θα θελα τωρα;;;;;; Λουκουμάδες!!!!! Πρεπει να σας το εχω ξαναπει!!!! Ακομη δεν εχω αξιωθει να φτιάξω!!!!!!

Χτυπάει η καμπάνα.... Μου θυμίζει Πάσχα. Αντε όπου να ναι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D

xalara !!! ειναι κ δίπλα μου ! :D:D:D

καλα εχω εργαστηριο λουκουμάδων εδω , δεν υπάρχουν !!! καταρχην δεν καταλαβαινεις οτι ειναι τηγανιτοι ! τους εχει με μελι η με μερεντα και κοστιζει 2,50 Ε η μεριδα η οποια εχει 8 μεγαλους ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω εργαστηριο λουκουμάδων εδω , δεν υπάρχουν !!! καταρχην δεν καταλαβαινεις οτι ειναι τηγανιτοι ! τους εχει με μελι η με μερεντα και κοστιζει 2,50 Ε η μεριδα η οποια εχει 8 μεγαλους ! :D

Όνειρο ζω μη με ξυπνατε!!!!! Χαχαχαχχαα

Ωραία θα μιλήσουμε εκείνες τις μέρες!!!!! Βολεύει καμια άλλη κοπελα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o giow moy exei sεληνιαστει τελειως μιλάμε !!!

2 φορες αδειασε όλα τα σκουπιδια στο σαλόνι κ μαζευα σαν τον μλκα με γαντια !!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

γαμω την πανσεληνο στην Παρ8ένο !!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι πως πεερασατε που γβηκατε;;;και γω θελω συναντησηηηηηηηηηηηηηη!!!

η μικρη ακομα να κοιμηθει..παραμιλαει βασικα!!

ειδαμε χθες ταινια..τελεια λεμε!!

του αλμοδοβαρ του ανωμαλου..το δερμα που ζω..να μη δω δλδ του λιαμ νισσον την καινουργια;;ξερετε οτι πεθαινω γι αυτον,ε;;

σας τον κασελ..

μαρκερ πως παει ο μικρος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...