Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

Μπράβο κοριτσαρες!!!!!!!!! Παντα τέτοια!!!!!! Για τη μαζωξη λεω!!!!!

Μαρ κωλομερα οντως. Αυτα τα μηχανάκια που πετάγονται απο το πουθενα πολυ μου τη σπάνε!!!!!!! Ευτυχώς τοσο ηταν και δε χΤυπησε να εχεις αλλα...........

Ξερεις εεεεε ετοιμάζομαι να πιω το ρόφημα που μου είπες!!!!!!! Χαχαχα

Τζουλ το έκανες το θαύμα σου;;;; Χαχχαχαχα τον έριξες με το χαμόγελο σου;;;; Χαχχαχαχαχα χαχχαχαχαχα

Δε ειναι κακο που και που. Ματακια εχουμε........... Κακο ειναι να κοιτας;;;;;; :D

Νανουκα και γω σε σκεφτόμουν σημερα. Ελπιζω ολα Καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και γω στις λευκες υποφερω αλλα και στην ελιά. Αστα χαλια.

Σε καταλαβαίνω Φροσω. Εχω παρει και γω αντισταμινικά με το τσουβάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

εαν κ θα επρεπε να μας γιορταζουνε καθε μερα :lol:

πρωι πρωι με τηλ το παρεακι μας ,το σαββατο εχουμε κοριτσοβραδια!

μαλλον τσιπουροκατασταση θα ειναι ;)

καιρο εχουμε να το κανουμε....πριν τα χριστουγεννα νομιζω......

βρεχει :(:(:(

απλα δεν θελω αλλο χειμωνα πειραζει????????????????????????

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D

kalημερες γυναικάρες ! χρονια πολλα δε λέω , κα8ε μερα γιορταζουμε !!!

μαρακι99 αυτο λέω και έγω , πάντου υπαρχει νόμος στα μάτια όχι όμως :lol::lol::lol:

λοιπον Φροσω υπηρχε παρα8υρακι (φαντασου δεν το ξερα γιατι ποτε δεν ανεβαινω παταρι) και όχι απλά δεν τα διώξαμε , τα λυπηθηκαμε γιατι ειδαμε αυγό :shock::shock::shock: και ειπαμε να περιμενουμε να σκασει το αυγο κ να τα διωξουμε , ΤΑ ΛΥΠΗΘΗΚΑΜΕ .... :lol:

Σωσω ανεβηκα να κατεβασω καρότσι για να πάω σουπερ μαρκετ γιατι ο γιος μου όλο αγκαλιες ζηταει τωρα τελευταια και δεν βολευει να μαι φορτωμενη και αγκαλια ! καλά το ματζουνι οχι απλά λειτουργησε ρε... ΘΑΥΜΑ ! τωρα τρωει μακαρόνια , περναγαμε απο τυροπιταδικο και μου γυρευε σπανακοπιτα , άλλο πράμα !!! :D:D:D:D

...........................................................................................................

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ''THE LOSERS'' ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ , ΩΡΑΙΟ ΣΤΟΡΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΑΣΕΙΣ !!!!!!! (σοβαρη περιπετεια απλά το συνδιάζει μαγικά !!! ) ΣΕ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 10 ΛΕΠΤΟ !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok τζουλ...χρονια πολλα γιατι;;;γιορταζει κανεις;;σιδερωσα.φαγαμε κοτοσουπα χωριατικη..βρεχει ψιλο ψιλο ασταματητα...

ρε παιδια εχει καμια το ρηλ της νανας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POLY PYRETOSSSS!!!

τι κανετε

εγω και αυριο δουλεια και οδοντιατρο

ηρθε ο παιδιατρος -περναμε την ιωση

ο Νιικολας ελαφρια με πυρεουλη νορμαλ και ο Στελιος σηκωνει 40αρια

δεν πεφτει το ρημαδι με τιποτα

εναν σε 3 μερες δεν του περασει θα παρει αντιβιωση - εμεις την εχουμε για χορταση μου φαινεται

μαρακι ασφαλεια ειδικα στο μεγαλο κανουμε παντα φουλ και για πληρη καλυψη ιατροτετοια 3ων

οποτε οτι και να γινοταν θα τα πληρωνε η ασφαλεια

αλλα ευτυχως ειναι καλα

μην φανταστειτε βεβαια ηταν στροφη που υποχρεωτικα πρεπει να σταματησω για α στριψω

με το ζορι α πηγαια με 10χιλιοματρα

ουσιαστικα αυτος επεσε πανω μου

ευτυχως ολα καλα βεβαια -μονο το αμαξι

σωσω μονο το αμαξι μας θα πληρωσουμε για φτιαξιμο και ευτυχως ο πεθερος ειναι φανοποιος και θα μας βγει τσαμπα αλλιως ανταλλακτικα αντιπροσωπιας πηγαιναν 700ε για ενα φτερο και ενα φαναρι

επιασε καλε το ματζουνι;

Αλεκα καλα θα κανεις μπραβο να το καψετε

Η Νανα λογικα θα εχει γυρισει τωρα ε;

ψυχοπονιαρα τζουλ

εγω θα ελεγα α τα διωξεις ή φωναξε καποιο απο πετ σοπ ή φιλοζωικη γιατι τα περιστερια εχουν παρασιτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο και για την συνατησουλα σας

ωραια ειναι αυτα - να κοιταξουμε α βρεθουμε καπου ενδιαμεσα καμια αιγινα ας πουμε :lol: ολοι μαζι

θελω διακοπεςςςςς!!!!

Εχεις τοση αλλεργια Φροσω ε;

μανικι βγαζεις και καντηλες;

εγω μια εποχη(κρατησε 5 χρονια)ειχα αλλεργια ανεξηγητη καθε ανοιξη - δεν βρηκαμε σε τι και βγαζανε κατιλες οι παλαμες μου σε ολη τη επιφανεια -φαγουραα και καψιμο μεχρι τελικης πτωσεως - στην καταψυξη τα εβαζα

σε καταλαβαινω πραγματικα

περαστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είχα επιμόρφωση και δεν πήγα στο σχολείο.

Καλά ήταν. Μας έκανε κάποια διαδραστικά παιχνίδια η wwf. να τα κάνουμε στο σχολείο.

Η αλλεργία καλά κρατεί. Σπυράκια σε όλο το σώμα πλέον....κι αύριο είμαι πάλι στο σχολείο στην Πάρνηθα με εφημερία. Θα τους ζητήσω να την κάνω μέσα την εφημερία, να πάει άλλος έξω.

Αύριο έχω ραντεβού και το Χρ. σε παιδοδερματολόγο. 70 ευρώ η επίσκεψη. Σκατάαααααα

Η κουμπάρα μου έχει τον μικρό της εδώ και μια εβδομάδα μέσα λόγω αυτής της ίωσης.

Τον είχε στο μετροπόλιταν, δεν κάνανε τίποτα και τον πήγε στο Μητέρα.

Εμένα την γνώμη μου την ξέρετε. Εγώ θα το πήγαινα στο Παίδων χωρίς δεύτερη σκέψη.

Αλλά ο καθένας κάνει για το παιδί του αυτό που νομίζει καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο σπυρια και πυρετους καλα παμε βλεπω....

αμαν αυτος ο χειμωνας!

δεν μπορω πια αλλη μουχλα! αλλλη βροχη!!! αλλη ομιχλη!!!!!

και απο βδομαδα που θα εχει ηλιο θα εχει κατω απο 10ο συνεχεια!

αδικια... εμας να μας κατεβαινουν τα χαμηλα απο τη Ρωσια και στη δυτικη Ευρωπη να τους ανεβαινουν τα υψηλα απο Αφρικη.....20ο εχουν εκει!

ναι, ειδα τον καιρο στο ΕΤ3 με τον Αρναουτογλου...

εμ... αφου ο αντρς γυρισε με τ α μωρα απο τη μαμα του στις 10!!!!!!!

μεχρι να τα πλυνουμε ,να βαλουμε μπιτζαμες να πιουνε γαλα,,, 11 παρα 10 πηγαν στο κρεβατι!!!!

μεχρι να κοιμηθει ο Σπυρος πηγε σχεδον 11:30! και μετα μου ηθελε και γλυκες ο αντρας.... εμ, καλε μου ας προσεες,,, και εγω γι'αυτο εκανα το μπανακι μου νωριτερα αλλα να εφερνες τα μωρα να κοιμηθουν στην ωρα τους να ειχαμε χρονο... τωρα νυσταξα. γεια χαρα. κατσε βλεπε τη μαντζεστερ.

το γονατο παλι χαλια.... φακ.

θα στειλω κανενα μην στη Νανα στο ελληνικο το νουμερο της. αλλα αυριο. μην την ανησυχισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσωκα ευχαριστω , ασε η πιπιλα εξαρτηση μεγαλη και μεταξυ μας πολυ μου γουσταρει το βραδυ να ακουω το πιπιλισμα , μου ρχεται να το ρουφηξω κ να το φαω !!! :D

μαρκερ τόσο πολύ ρε ? δε πεφτει με ντεπον ??? :?

Φρόσω δεν παλευονται οι αλλεργιες , εσκασε και 70 να δωσεις σε γιατρο πάλι ... ναι κ εγω ειμαι υπέρ του Παίδων και των εμπειριων που έχουν οι γιατροι και όταν λέω καμια φόρα για την Ελένη που ειναι στα μεσα κ στα έξω , που έχει εμπειρία 20 χρονια σε εντατικη και μου αναφέρουν ''α εμεις πάμε στο ιασω παιδων '' :shock: μένω μλκας γιατι συγκρινουν τα ασυγκριτα ...

Βαγκ μας εχει σκισει ο καιρός ... δεν παλευεται ρε όντως !!!

ασχετο η Μαρκατ (δεν θυμαμαι κ πολλά) τι να απέγινε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες τα Τζούλια για το παίδων. Μα αυτοί οι άνθρωποι εκεί έχουν δει χιλιάδες περιστατικά.

Πριν εξετάσουν το παιδί ακόμα ξέρουν.

Και μου λέει η κουμπάρα. Άσε έχω μιοα δωματιάρα εδώ :shock: .

Το ότι το παιδί με μια απλή ίωση είναι 1 εβδομάδα μέσα και μάλλον πάει για παρακέντηση γιατί του έδιναν λάθος αντιβίωση αυτό δεν το βλέπει. Τί να πει κανείς;

Θα σας το υπενθυμίσω αλλά το λέω από τώρα.

Στις 31 Μαρτίου είναι η ώρα του κόσμου. Θα κλείσουμε τα φώτα για 1 ώρα.

Μπορείτε να μπείτε στo www.wwf.gr να ενημερωθείτε και να δηλώσετε συμμετοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Φροσω κά8ε χρόνο το κάνω αυτο με τα φωτα.

Και εμενα η κουμπάρα μου προπερσυ στο metropolitan ειχε το παιδί ωτιτιδα και το κραταγαν τοσες μερες (για να ρεει το χρημα) 10 μερες και το ξεψαχνιζαν κ το ταλαιπωρουσαν με σωρο εξετασεις χωρις λόγο ... :roll:

άλλα ηταν λεει ξενοδοχείο ! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα....

εχω ηδη πιει καφε !!!!!ειμαι ορθια απο τις 6...με 5 ωρες υπνο...ειχα αϋπνιες...

συμφωνω και εγω απολυτως για το παιδων...οταν ο μικρος ειχε κανει στον 2ο μηνα μια μικρη ομφαλοκοιλη κατευθειαν Παιδων..

Τζουλια ο Θανος τελειος!!!ομορφο παιδι!!!

Φροσω μανικι η αλλεργια... :(:( ευχομαι να σταματησει το ξυσιμο γρηγορα :D

Σωσω εγω εχω τον κυπριακο αριθμο της Νανας...

Βαγκ εισαι σκληρη...πολυ σκληρη..!!! :lol::lol:

Μαρια φανοποιος ο πεθερος μη μιλας καθολου...δε συμφερει αλλιως...!!!

εμεις εδω τα ιδια..το κακο εναι οτι εχουν σημειωθει πολλα κρουσματα κλοπων..να φανταστειτε ξηλωσαν απο το υπογειο συναδελφου απο το φροντ τους χαλκοσωληνες του καλοριφερ..ο χαλκος ειναι ακριβος και θελουν να τον πουλησουν..αρκετοι μεταναστες και εδω πασης φυσεως :( αφηστε που κυκλοφορει και μια φημη για την ελαττωση γατων και σκυλοων ..και να φανταστειτε οτι δεν εχουμε τρελο προβλημα οικονομικο στο νομο....

ο μικρος καλά...αυτη την εβδομαδα μου ειπε η δασκαλα του παιδικου οτι ειναι πιο υπακουος..για να δουμε...χθες ηρθαν με τον Νικο και με πηραν απο φροντ και πηγαμε για καφε με συναδελφους του..εξερευνησε μεν ολο το μαγαζι αλλα με ηρεμο τροπο...ολα καλα και ηπιαμε και εναν καλο καφε... :D:D

!!!εμαθε και τη μουτζα :mrgreen::mrgreen: ελπιζω σημερα να την εχει ξεχασει..ανελαβε ο Ν να του το κοψει :lol::lol:

σημερα ψαροσουπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!! Περασα για ένα γεια γιατί τρέχω πολύ αυτές τις μέρες με πολλά πράγματα!!! Είμαι αρκετά κουρασμένη αλλά μάλλον είναι για καλό. Πιστεύω σύντομα θα σας τα ανακοινώσω :):) Ελπίζω να είστε όλες καλά (δεν σας διάβασα) και σας στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!!

Τζουλ ο Θάνος κουκλί!!! Φτου σκόρδα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!

λοιπον η μαρια78 μου εβαλε παλι την ιδεα να βγαλω το καγκελο της μικρης..

χθες το εβγαλα. πηγε για υπνο σηκωθηεκε, στο καπακι σηκωθηκε μια φορα γιατι ηθελε λεει νερο της αγριεψα λιγακι και πηγε και κουκουλωθηκε και κοιμηθηκε μεχρι της 7:30 το πρωι..

δεν σηκωθηκε το πρωι ενω μπορουσε να σηκωθει, με φωναξε να παω γιατι της εκανα παρατηρηση χθες το βραδυ...

δεν ειχα καλο προαισθημα για την κινηση μου. λεω θα ανοιξω τα ματια μου κατα τις 3 και θα την δω απο πανω μου και θα αρχισω να τσιριζω...αλλα τελικα ολα καλα πηγαν....

φτου φτου

μαρακι ζζζζζζζζ δεν πιστευω να φταιω εγω για την κουραση??????????????? :mrgreen:

θελω και γω να δω τον θανο......

τλουλια να κοψεις πιπιλα...

χαλαει στοματικη κοιλοτητα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!

μαρακι ζζζζζζζζ δεν πιστευω να φταιω εγω για την κουραση??????????????? :mrgreen:

Αυτή είναι χαρά όχι κούραση :D:D:D:D:D:D:D Με άλλα τρέχω!!! Στείλε και αυτό που μου είπες κι εγώ κάτι έχω βρει αλλά θέλω να το ψάξω κι άλλο μήπως βρω και άλλες ωραίες επιλογές!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeres , αντε ρε μαρρακι ζζζ να μα8ουμε νεα σου !!!!

ευχαριστω κοριτσια μου !

ελενακι το ξερω ρε αλλά επειδη εχει μεγαλη εξαρτηση φοβαμαι μην βαζει δαχτυλο μετα... 8ελω να γινει ομαλά η φαση , μονο νυχτα κ σταδιακα κα8ολου . Εχω αργησει όμως το ξερω γμτο ... :mrgreen:

ασχετο δεν εχω το δικο σου mail

εχω ραντεβου με τον οδοντιατρο σημερα :oops: 12,30

απο φαι χ8ες βραδυ αργα εκανα ρολο κοτοπουλο με πατατες κ παπρικα, πορτοκαλι, σκορδο,λεμονι

πολύ νόστιμο έγινε :D:D:D

the losers η ΤΑΙΝΙΑ , μην ξεχνιομαστε

ΤΟ ΟΤΙ ΧΟΡΕΥΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΗΣ ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ , ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΧΑΖΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απο μας..καλησπεςρα ηθελα να πω..κατεβηκα κεντρο με 1 φιλη..περασαμε καλα..σε λιγο θα παμε επισκεψη σε σπιτι..η μαρθα καμια 3 μερες μεσα στο σπιτι..θα σαλεψει το παιδι..

εγω ψιλοβροχο μερες τωρα..στο ηρκαλειο ζεστες τρελες μαθαινω!!

ελα ρε συ χρουσ..τετοιες κλοπες;;πωπωπ!!

και γω θα σβησω φωτα!!

παιδια πολυ φαγητο εδω πανω!!ολα ειναι σουπερ!!

ασχετο!

αν εχετε νεα νανανς πειτε ρε παιδια..

ζζ μηπως εισαι εγκυος;;αχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα απο οδοντιατρο , ειμαι με χάπι xeforapyd φανταστειτε το επερνα για τους πονους μετα την γεννα :o:o:o

λοιπον ο πονος δεν παλευεται παρολο που γενικα δε μασαω , μου ανοιξε 2 παλια σφραγισματα και εχει κανει φλεγμονη το ουλο σε 1 σημειο και φανταστειτε ειναι ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ χρωμα :shock:

επειδη λογω οικονομικων ειχα αμελησει και δεν ειχα βαλει δοντι που ελειπε κάτω , μαζευε τροφες και με εσκισε.

το αποτελεσμα γεφυρα ! 8α ξεκινησω απο βδομαδα , μου βαλε τωρα 2 σφραγισματακια ασπρα :D και η τιμη για 3 σφραγισματα , γεφυρα 700Ε , καλά είναι ??? (χρυσοχερης παντως)

200 το δοντι δηλ. για πειτε αποψεις...

η μάνα 8α βοηθησει , να ναι καλά ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

καλα κανει σωσω και βγαινεις

δεν θα παθει τιποτα για 3 μερες η μικρη ουτως η αλλιως με κοσμο δεν ειναι μεσα;

Τζουλ μου φαινεται ακριβο αν και δεν ξερω ποσο πανε - ειναι οδοντοτεχνητης ο κουνιαδος μου παντως εαν θελεις να μαθω τιμες ή εαν θελεις να σου πει προσφορα για την γεφυρα

τα πουλια σας τι κανουνε; :lol::lol::lol:

οσο για την πιπιλα εγω δεν εχω τετοια κολληματα -εαν εσενα δεν σε πειραζει οκ

εμεις την κοψαμε οταν εγιναν γιατι ειδα οτι δεν την ζηταγαν πλεον -ουτε εξαρτηση ειχαν ιδιαιτερη - τωρα εαν εβλεπα οτι γινεται χαμος κυριου εαν την εκοβα ισως να αργουσαμε και εμεις

ο Στελιος χαλια ακομα - ο Νικος μικροκαμομενος αλλα ειναι βραχος το μαναρι μου αλλα τα περναει ελαφρια

ελα βρε ζζζζ εαν ειναι για καλο το τρεξιμο χαλαλι

περιμενουμε νεα

και η αλλη η κοπελα εξαφανιστηκε

καλε πως την ελεγαν που ειχαν συναντηθει και με τη ζζζζ

τη ΧΑρα τη βλεπω στο φβ.θα την παρω τηλ να δω τι κανει

ξυπνημα 1ο ειχαμε πριν 1 λεπτο τον εβαλα στο κρεββατι μας για να δουμε

Ελενη αργησατε για το καγκελο παντως εμεις το εχουμε βγαλει απο 14-15 μηνων αλλα μην ελπιζεις οτι δεν θα καταλαβει και δεν θα το κατεβει;

αυτο που λες με το πανω απο το κεφαλι μας συμβαινει πλεον καθημερινα :lol::lol::lol:

ολα μια συνηθεια ειναι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...