Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

εμεις σημερα σπανακορυζο

και εμενα μου αρεσει η ψαροσουπα τζουλ μου- ελα να την τρωμε μαζι

η ερωτηση μουυ ειναι: να τους βγαλω βολτα ή οχι;

δεν εχει πυρετο τωρα ο στελιος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

e εγω 8α τον βγάλω , ειναι καλύτερα σημερα . Δεν αντεχω αλλο να τον βλέπω μέσα κ μπορει να εχει δημιουργη8ει υπερενταση κ απο την κλεισούρα !

8α παμε σουπερ κ λιγο παιδικη χαρα κ σπίτι μετα ;)

χαιρομαι μαρκερ γιατι δεν εχω κακές προ8έσεις σε όσα λέω να το ξερετε όλες αυτο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια πηγαινε τους καπου κοντα..μεσα πλεον δεν αντεχουν...

εγω τον εβγαλα στην αγορα( εδω περπατιεται με τα ποδια) πηγαμε για ψωνια :D:D hondos...

το απογευμα κανονισα καφε στον παιδοτοπο :D ελπιζω να μην εχει μονο κανενα παρτυ και γινεται πανικος απο παιδια και μικροβια :?:?:?

Τζουλια εμεις την τσακιζουμε την ψαροσουπα ολη..με φρεσκα λαβρακια ..τελεια :D:D:D

παντως στο κρεβατι που πηραμε δεν μπαινει καγκελο :?:? ...παντως στη μανα μου που κοιμαται απο τα Χριστουγεννα σε κανονικο δεν εχει πεσει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Νανα σημερα ο αντρας μου θελει να ξαναψησουμε το βραδυ για να αναπληρωσει τα της τσικνοπεμπτης :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανασηκωσε πυρετουλη 38 - μην φανταστειτε

αλλα ειναι ψυχοπονιαρεις ο στελιος - δεν μπορει ουτε να γρατζουνιστει

σημερα μεσα οποτε

πηρα τον ντοκ μου ειπε μαλλον αυριο να αρχισουμε αντιβιωση - αλλα δεν το βλεπω θα τον αρχισ απο σημερα

εχουν ταλαιπωρηθει ηδη πολλες μερες με τις μασκες και κλπ

θελωωω και εγω ψωνια κοριστια

και δεν εχουμε φραγκο μιλαμε αυτο τον καιρο

παντως λεω σε λιγακι να παρω την αδεφφη μου και να πεταχτουμε μεχρι το μολ για κανα καφε

ο κωστας με τα παιδια στο σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου !

σηκω8ηκε και για καφε απο τις 12 , μου λεει 8ελω να πιώ καφε ! δηλαδή εγω τι ήθελα το πρωι ? να φάω φασολάδα ??? εμ , εφαγα μονο τις παρενεργειες ! το κλασιμο δηλαδη ! :evil:

εγω τον πηγα παιδικη χαρα , σουπερ , χασαπη , τον κυνηγουσα στο σπιτι επειδη γδυνεται , να ταισω , να μαγειρεψω και να κοιμήσω ! και τωρα που κοιμάται 8α επιστρεψει ο κυριος ! :-@:-@:-@

και φυσικα το παστιτσιο δεν ειναι έτοιμο !!! [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

του χω έκπληξη όμως , το απογευμα 8α παω απεναντι στην κουμπαρα να δουμε το dangerous method , το χω απω8ημενο αυτο το ταινιάκι ! :mrgreen:

μαρκερ , και γω με αυτα που ακουω απο σημερα 8α την ξεκινουσα την αντιβιωση ! περαστικα ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειναι και το Μαρακι!

Το Μαρακι τα παίξε. Χαχαχα

Ειμαι με ισχυαλγια που δε λεει να στρώσει 2 βδομάδες. Κανω και φυσικοθεραπειες αλλα με ειχε παραπαρει και θα παρει χρονο.

Κανω οτι υπάρχει απο φυσικ/πεια και βελονισμος. Αντε να δουμε.

Το θέμα ομως ειναι το μωρο. Εχει έξαρση και ιωση μαζι. Η ιωση Καλα ξεπεράστηκε ηταν κλασσικη με λιγο μυξουλα. Η έξαρση τον διέλυσε! Έκοψε φαι έκανε ατοπικη δερματιτιδα στα μαγουλα γυρω απο το στόμα και στη μυτη. Ειναι τοσο έντονη που έγινε εκζεμα και ματωνει άσχημα.

Οπότε..... Κορτιζονη απο στόμα και ενα σωρο κρεμες fucidin και κατι αλλα για το δερματακι.

Τωρα ή κατι εφαγε που ηταν κρυφό και δε το πηραμε είδηση ή ειναι της εποχής. Με είχανε προειδοποιήσει οι γιατροι για άνοιξη οτι θα μας ταράξει.

Και πέσανε κλασικά ολα μαζι.εγω πολυ μα πολυ χαλια σε σημείο να κλαίω και να εχω παραμορφωθει να γέρνω σε μια πλευρά. Ο Ανδρέας ταξίδι θεσσαλονικη απο προχθες. Η Μαμα μου δε μπορει να κατέβει γιατι εχει ραντεβού για βιοψια στο συκώτι που δε μπορει να αναβληθεί με τίποτα. Οπότε;;;; Μας μένει η πεθερααα....

Η οποια μου το παιζε παλικάρι και αρ....δια. Τίποτα. Μιλαμε ειναι η μονη φορα που τη χρειάστηκα πραγματικά και δε μπορει να βοηθήσει ουσιαστικά όσο να το θελει η να το προσπαθεί.

Ευτυχώς ο μικρουλης μας ειναι λιγο καλύτερα.....

Με έπιασε το παράπονο προχθες. Ηταν που θα φεύγει και ο Α και έλεγα παει θα φουνταρω. Ευτυχώς ισιωσα ελαφρώς και φοράω και ζώνη. Ηρθε γυναικα χθες και θα ξανάρθει την άλλη Παρασκευή. Στο ενδιάμεσο ας κάνουν και καμια δουλεια πεθερα και Α. Φτανει πια κουράστηκα.

Αν σας πω οτι η πεθερα απόψε θα παει σε παρτυ μασκε;;;

Και γω ειμαι σα τελικό σιγμα......

Δε λεω πήγε σουπερ. Βεβαια χθες της λεω ξερεις ειναι και το σουπερ μάρκετ. Μου λεει θα πας να κράτησω τον μικρο; Ε τωρα λεω τι να σου πω! Λεω οχι εσύ θα πας. Πήγε αλλα ρε γμτ δε με νιωθει. Ειναι σκληρή γυναικα. Γενικα.

Μου λεει εμένα μέση ποτε ποτε δε με έπιασε! Οτι και Καλα ειμαι ευαίσθητη.

Κουράστηκα ρε που... τη μου.

Μου λείπει και η Μαμα μου. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa τόσο καλά ??? Μασκε ε ? σε εχει πολύ έννοια μη χρειαστείς κάτι ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: τι να πώ ! πολυ μου την δινουν οι εαυτουληδες ανθρωποι :evil:

περαστικά έυχομαι και γρηγορα ! ;)

δε βάζεις και κανενα salon pas εμπλαστράκι η δε βοηθάει ? τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρ Καλησπέρα. Ειναι περίεργη περιπτωση ρε φούστη μου. Κι Καλα τρέχω για όλους μεσα στον πανικό εγω τα καταφερνω ολα χωρίς εμένα δε γίνεται τίποτα αλλα πανω στη κρίση δε κανει τίποτα. Δηλαδη και με το θέμα του μικρου αλλα και τωρα αποδείχθηκε φούσκα. Πολλα λόγια αλλα ουσία μηδέν.

Μαρ εχω κηλη. Τα σαλονπας ειναι για πταισματα. Αλλα ενα θα σου πω. Τις πρώτες μέρες είχα κανει αφισοκοληση στη πλάτη μου απο τα πολλα σαλονπας.

Εχω κανει 6 ενέσεις που δε με έπιασαν τελικά. Με πατάει η κηλη σε νεύρο και εχουν μουδιασει 3 δάχτυλα μου στα πόδια και με ποναει το καλάμι και το κουτουπιε.

Τεσπα τα εχω βρει μπαστουνια.

Αλλα ρε γμτ το παιδι με νοιαζει. Εγω θα δω τι θα κανω. Πρεπει δηλαδη και γω να γίνω Καλα. Για το παιδι. Εχει πολυ τρέξιμο το θέμα του. Και θελει υπομονή και κουράγιο. Δε στα δινει αυτα κανεις. Οτι κανεις μονος σου τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μας!!!παιδφια ειμαι χαλια..φαγαμε μχρι σκασμου..μου ηρθε να ξερασω αλλα το καταπολρμησα1!!πηγαμε αγιο νικολαο 4 ζευγαρια με τα παιδια...δε μπορω να κουνηθω σας λεω!!!

μαρακι..περαστικα ρε!!αλλα ετσι ξηγηθηκε η πεθερα;;;πλακα κανεις!!!

παρτυ μασκε;;το νουμερο!!με το μπαρδον;;τι ντυθηκε;;

γιαγια σταρχιδισταν;;με το μπαρδον και παλι!!

τι να πω!!

ποτε γυρναει ο αντρας σου;;

μαρκερ...παλι αντιβιωση ρε πουλακι μου;;

μη κολησει και τον αλλον τουλαχιστον!!

τζουλ...ειδες ταινια τελικα;;

χρυσ πηγες παιδοτοπο;;ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

ελα ρε μαρακι - περαστικα ρε συ

πωπω τι να πω ρε συ για την πεθερα

κριμα ρε γμτ μου - να χρειαζεσαι βοηθεια και να μην εχεις κανεναν

και ο μικρος ταλαιπωριαααα

ολα μαζι δεν το ξερεις; ολα

καλα τοσο πολυ φαι;

2-3 φορες στη ζωη μου εχω φαει τοσο πολυ για εμετο

τουλαχιστον περασατε ωραια;ή τσαμπα το πολυ φαι;

:lol:

εμεις αρχισαμε αντιβιωση - δεν νομιζω οτι γινοταν αλλιως

την γλητωσαμε πριν 3 βδομ αλλα δεν πηγαινε τωρα

χαλια ο Στελαρας - βηχει καθε 2 λεπτα

ειχε μονημως δεκατα 37,5 του εδωσα ντεπον να ηρεμισει λιγακι

επεσαν για υπνο για βηχανε επι μιση ωρα - ο Στελιος απο τον πολυ βηχα εκανε εμετο

αρχισα και το Νικο αντιβιωση ειναι θεμα 2 ημερων μπορει και μιας μην πω να αρχισει και αυτος πυρετο

τωρα εχει τον προχθεσινο βηχα του στελιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα Σωσω κλαίω και οχι τίποτα οι απότομες κινησεις δε μου κάνουν καλο!!! Χχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαααχαχαχαχααααααα

Ναι μαλιστα τωρα που έφυγε μου λεει ωραία βοήθεια σου έδωσα σημερα! Και Καλα....

Την έβαψα την Έφτιαξα και έφυγε. Δε ξερω.... Κατι δε παει Καλα με μενα; Δε ξερω.....

Ενηγουευ. Σας τα ειπα και ξεθυμανα και νιωθω πιο Καλα.

Ειμαι καλύτερα και απο μέση. Κανω ρεγουλα τωρα γιατι τωρα καταλαβα τι εστι βερίκοκο αν πάθω κατι.

Σωσω με το μαλακό!!!! Χαχαχαχα διαβασα οτι παμε για 2ο;;;; Καλο βόλι!!!! Χεχεχεχεχεχεεχε

Εμεις λεμε απο καλοκαίρι και μετα! Μπας και ηρεμησουμε ποτε. Να στρώσει και η μέση.........

Νανα μου ωραία νεα διάβαζα αυτες τις μέρες!!!! Μπράβο!!! Να τα προσεχείς τα διδυμακια μας! :D

Κυριακη τι παιδαρος έγινε ο μικρος;;;;; Καλα φτου φτου! Ειναι τρέλα!!!! Τα καρναβαλακια!!!

Εχουμε και καρναβαλια! Πρεπει να έρθω στα ισα μου επειγόντως!

Τη Τετάρτη θα παμε σε καραοκε παρτυ. Να ειμαι Καλα δηλαδη.

Βλεπω το madwalk στον ant1.

Τι μαλακιες ειναι αυτες που φοράνε;

Αυτη που τραγουδάει με τον ρουβα τι ειναι τραβεστι;

Μαρ τα μωρα κοιμηθηκαν; Πως ειναι; Περαστικα μωρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρ Περαστικα βρε παιδι μου!!!!! Αχ τα μαναρακια μου!

Τι ωραίο βίντεο αυτο με το ταψί!!!! Ήθελα να σου γραψω απο κατω μανα κουράγιο χαχαχαχχα πολυ σκουπα λεμε!!!!

Σωσω ακομη κλαίω!!!! Χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχα :lol:

Ο αντρας μου αυριο γυρναει.

Αχ τι να την κανω!!!! Τη λυπάμαι κιολας. Την εχω συνέχεια στη τσιτα. Σου λεει αι στο διάολο που θα σε βοηθήσω κιολας χαχαχαχχα

Μετα απο αυτο που έπαθα θα παω γυμναστήριο. Δε ξερω γιογκα, πιλατες κατι. Εχω σαραβαλιασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις προάλλες ειδα το εξπρές του μεσονυχτιου και τωρα βλεπω την ακρη του νηματος στο μεγκα. Πρόσφατο μπλογκμπαστερ. Τα χω 100 φορές. Α ρε Ατιμη φτώχια. Θα θυμηθούνε και τον άγνωστο πόλεμο σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa τελικά πολύ γκαντεμω αυτη η ταινια , την μια ηταν να παω σινεμα σκοτώνεται ενας φίλος κ τρεχαμε αλλου , πάω τωρα να την δώ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ευτυχως απο την μια γιατι ειδα ΤΑΙΝΙΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

λοιπον όσες μπορειτε να δειτε ταινια χωρις αντρα (μου φανηκε λίγο γυναικεία)

ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΙΝΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! THE HELP (oi υπηρετριες) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!

είχα καιρό να ταρακουνηθώ ! μη σου πω απο τον τελευταιο των Μοικανων , μαθηματα αμερικανικης Ιστοριας κλπ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

τι κάνετε;

εμείς καλά.

ο δικός μου κοιμάται ακόμη γιατί χθες κοιμήθηκε 10:30!!!

είμασταν στην κουμπάρα και έπαιζε με την κουζινίτσα της μικρής!

πριν κοιμηθούμε του έλεγα ότι σε λίγες μέρες θαέχει το δικό του κραβάτι κτλ κτλ και μου απαντάει: "τούτο τικό μου", δείχνοντας το κρεβάτι μας...

εμείς του πήραμε 1,5 κρεβάτι.

να μη χρειαζόμαστε άλλο αργότερα...

σήμερα έχουμε βάφτιση.

5 η εκκλησία και 7:30 το φαγητό.

μπορεί να μην πάμε στην εκκλησία...

έχουν πολύ απόσταση μεταξύ τους.

σας είπα ότι έχει πάρα πολύ κρύο;

χρυσούλα, τα έβγαλε τα σπασμένα της τσικνοπέμπτης τελικά;

περαστικά μαρκεράκο!!!

μαράκι, για σένα τι να πω...

τι άλλο θα σας βρει πια;

να είναι όλα περαστικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα....

Νανα οχι πολυ γιατι ειμασταν ψιλοπτωματα...

Μαρακι πακετ που λεει και η Τζουλια :|:|

υπομονη...περαστικα σας!!!!

Μαρια αν δε γινοταν αλλιως θα την παρειτην αντιβιωση...μερικες φορες οντως δε γινεται αλλιως...

Σωσω την εχω πατησει και εγω ετσι με φαγητο ..με ενα χαπακι ηρθα και εστρωσα ....

και εμεις χθες ειδαμε ηλιο και την ειδαμε σαλιγκαρια :lol::lol:

μετα το μεσημερι τον βγαλαμε με το ποδηλατο και ευτυχως που ηταν και ο Νικος μαζι...στην κυριολοξια εκανε ποδηλατο σε οους τους πεζοδρομους του κεντρου και την πλατεια 2 ωρες :shock::shock::shock: και σβελτα...ισα που τον προλαβαιναμε...ξεπατωθηκαμε!!!

μετα ειχαμε κανονισει παιδοτοπο...ξεσαλωσε και εκει...μη σας πω οτι στο μπανιο κοιμοταν ορθιος...

ρε κοριτσια ηπιε πριν κοιμηθει 2 300αρια γαλα, ξυπνησε ξανα στις 12 ηπιε αλλα 200 και στις 8.30 που ξυπνησε αλλα 2 300αρια...λετε να παθει τιποτα?????

σημερα θα φαμε στη μαμα μου!!!κατα τις 11.30 θα τον βγαλω παλιβολτα..εχει κατι εκδηλωσεις με χορους και τραγουδια :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

τι κανετε εσεις;

εμεις ψιλοδραματικο βραδυ

τελικα 11:30 καταφερε να τους παρει λιγο ο υπνος

ΒΗΧΑΑΑΑΑ τρελλο μιλαμε - να τους βγαζω μυξες κοιμισμενα και να κλαινε γιατι νυσταζουν και δεν μπορουν να κοιμηθουν

μονο σχεδον σε ορθια θεση μπορουσαν να κοιμηθουν και τελικα τους σηκωσα πολυ το στρωματακι του και του εβαλα μεγαλο μαξιλαρι και καταφεραν να κοιμηθουν

και βηχανε ολο το βραδυ

αλλα ηταν τοσο κουρασμενα που δεν μπορουσαν να ανοιξουν τα ματια τους

ο νικος εκανε και κατι σαν σφυριγμα οταν ανεπνεε και ειχα πολυ αγχος

δεν μπορουσα να κοιμηθω

σημερα καλυτερα βηχουν με ψιλοβρασιματακι

αλλα χωρις πυρετο

βρε νανα μου δεν καθεσαι εσυ σπιτι καλυτερα;

με καλο σκοπο το λεω να ξεκουρασετις κιολας

<χρυσουλα μου κανει ποδηλατο;

μπραβο

εμεις τα πηγαμε στην ταρατσα μεσα στο σπιτι δεν χωραγανε

σημερα λεω να τους βγαλω λιγο

οσο για το γαλα τι να σου πω

εμενα ο Νικος τελικα το κοβει το γαλα

με τα χιλια ζορια ηπιε λιγο το πρωι

δλδ πεινουν 250 το βραδυ και καμια 200 το πρωι με το ζορι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθε η πεθερά και πήρε τον μικρό.

να 'ναι καλάη γυναίκα...

είπε ότι θα δώσει και 200 ευρώ για το κρεβάτι.

ταχτοποίησα ντουλάπες.

το δωματιάκι του Α θέλει ένα βαψιματάκι και είναι έτοιμο να υποδεχθεί το κρεβατάκι...

Δ, Τρ και Τ δε θα πάω δουλειά.

θέλω να είμαι ήρεμη για την εξέταση της Τρίτης.

δεν ξέρω τι θα με περιμένει...

μιλήσαμε με Π και αποφασίσαμε να μην πάμε εκκλησία.

οπότε θα πάμε μόνο για το φαγητό.

είναι λίγο ντροπή αλλά συνηθίζεται εδώ...

χρυσούλα, ο θανούλης είναι από τα παιδάκια που ευχαριστιούνται το παιχνίδι!!!

να το χαίρεσαι που είναι έτσι!!!

τώρα θα κάνω μπανάκι και θα χαλαρώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Μαρια αυτα τα περασαμε εμεις πριν απο 2 εβδομαδες...

ποδηλατο κανονκα και στην πλατεια και χωρις χερια :lol::lol::lol:

του εχω ενα μικρο μεσα στο σπιτι και ενα μεγαλυτερο εξω..εχουμε ομως ενιαιο χωρο κουζινα τραπεζ σαλονι 15 μ μηκος...

Νανουκα χαιρεται παιχνιδια που εχουν να κανουν με τρεξιμο με κρυφτο με κυνηγητο και γενικα με αλλα παιδια...πλεον μονος του βαριεται ..παιζει με κατι για λιγο και μετα γκρινιαζει...

αντε να ξεκουραστεις και να χαλαρωσεις λιγο σημερα...

τα λεμε αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa

καλά μιλάμε περασα εφιαλτικό βράδυ !!!!!!!!!!!!! απο τις 10 έκλαιγε σταματαγε , ειχε πάει 1 και δεν ειχε κοιμηθει και ξανα κλάμα , κάνει εμετό ξερενεται στον υπνο για μιση ώρΑ!!!!!!!!!!! :?:?:?

με τα πολλά ντυνομαστε 2,30 ωρα να παμε Παιδων γιατι έλεγε ''μαμα ποναει η κοιλιτσα μου '' κ μου βαζε το χερι να χαιδευω την κοιλια , (εγω Παιδων δεν πολυηθελα γιατι κυκλοφορουν κάτι ιωσεις ...) και πιστευα οτι επειδη 5 μερες ειχε να φαει κανονικα , εφαγε χ8ες κ του πεσαν βαριά !

αποτελεσμα αφου στο περπατημα μεχρι την πιατσα ταξι καλυτερευσε , καναμε βόλτες μεχρι τις 3 για να ξεχαστει (όντως μια χαρα ηταν στην βόλτα , κιχ δεν ακούστηκε) , γυρναμε τον βαζω για υπνο , μας η8ελε να κοιμη8ουμε όλοι μαζι , τον πηραμε στο κρεββάτι κοιμηθηκε 4 , μετα παει 7 το πρωι ''σηκω α μου κάνεις κρεμούλα'' σηκωθηκα 7.30 του εκανα κ ξερα8ηκε μεχρι τισ 11.

ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela ρε τζουλ.!!!πουλαΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ!!κακα εκανε;;μηπως του πονουσε η κοιλια απο το σφιξιμο;;τι να πω!!

ρε συ μαρκερ και σεις τοσο χαλια;;ελεος βρε παιδια με τισ κωλοιωσεις!!

νανα και δω συνηθιζεται να πηγαινουν μονο σοτ πτραπεζι..καιτο θεωρω μεγαλη προσβολη...για μενα τουλαχχιστον..δλδλ η βαφτιση και ο γαμος ειναι φαγητο;;δε στο λεω να νιωσεις ασχημα..προς θεου!!

σε ειπαν τιποτα στη φουλεια που θα λειπεις;;

εγω κανω κοκορα σουπα1!!!μιαμ μιαμ!!

αυριο φευγει η κουνιαδα!!

κριμα..περασαμε πολυ ωραια!!

εδω ηλιο αλλα εχει και λιγο κρυο..

λαηθεια ζρυς κανετε ποδηλατο;;εμεις δεν εχουμε..θα παρουμε το καλοκαιρι..

το παλιο το δωσαμε..μαπωε βιαζομαι και τα δινω ετσι μου λετε;;

εκανα και κατι κεκακια..το απογ θα ερθουν 1 ζευγαρι με το παιδιακι οτυς!!

τι χαπι παιρνεις χρυς οταν τρως;;

γιατο στομαχι;;

μαρακι!!!την παλευεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aman βρε πουλακι μου!!!

τι σκατα παθανε ολοι;;;

ωρσια η κοκοροσουπα...

τριτη παω δουλεια...φακ!!και δουλευω σερι μεχρι την αλλη πεμπτη γιατι ξανα βγαινω σε αδεια!!

καθαρα δευτ δουλευω πρωι νυχτσ!!δε πειραζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ κι εγώ είχα την ίδια άποψη με σένα...

μετά από 5 χρόνια το συνήθισα...

σήμερα, όμως ήταν αδύνατον να πάμε.

έχει πολύ κρύο και η εκκλησία είναι μακρυα από το σπίτι...

πού θα γυρνούσαμε 1,5 ώρα;

οι ίδιοι τους έπρεπε να το σκεφτούν αυτό...

χρυσούλα, έτσι ήταν ο αδερφός μου!!!

λάτρευε το παιχνίδι!!!

η μαμά μου ακόμη το λέει... "αυτό το παιδί μου χόρτασε παιχνίδι!!!"

και σε σύγκριση με μένα που ήμουν μαμούχαλη και κρυόκωλη... χαχαχα!!!

σωσώ αύριο θα το μάθουν στη δουλειά...

άδεια ασθενείας θα πάρω.

δεν το συνηθίζω, αλλά είναι πάνω από τις δυνάμεις μου...

και να πήγαινα δουλειά δε θα μπορούσα να συγκεντρωθώ...

μου το θυμίζουν συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...