Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι εγινε?? Γιατι αυτη η σιωπή?? Πηγατε ολες για γεννα?

Η Αργυρω ελεγε οτι θα γεννησει 05/05?? 05/05 εχω επετειο γαμου (5 χρονια) και γιορταζει η Αγια Ειρηνη.

Δεν κοιμαμαι πλεον τα βραδια σχεδον καθολου και εχω εξαψεις!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ που μπορούμε να δούμε ποια άλλα νοσοκομεία είναι στο εοπυυ? υπάρχει κάποιο link?

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΑΠΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΠΑΡΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ Η΄ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαςςς κοριτσιαα!!!

Τόμα μου και εγω το ιδιο...ξυπναω μουσκεμα καθε βραδυ και αλλαζω πυτζαμες!εχει καταντησει μαρτυριο ο υπνος...και πρεπει να μαζεψουμε δυναμεις για μετα..οποτε πρεπει να κοιμομαστε!πως θα γινει?? :?:?:? τελος παντων ας μην γκρινιαζουμεεε!!!χαλαλι για τα μωρακια μας :D:D

αχ σε λιγεςςς μερες ολες θα τα εχουμε αγκαλιτσα μαςςςς!!!μπαινει ο μηνας μας σε 4 μερουλεςςς παρτε το χαμπαριιιιιιιι :D:D:D

Χ+Μ οποτε εισαι ετοιμη ...αντε με το καλο!ευχομαι να ερθει ο αντρας σου και μετα να σκασει μυτη ο μπεμπης σου :D:D

Αχ κοριτσια ανυπομονωωω!!!!αντε να γνωρισουμε τα μπεμπακια μας και εμεις!!! :D:D:D

εγω αυριο εχω γιατροοο!!!!αντε να δουμε πως παμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά αυτή η ζέστη δεν υποφέρεται... και σκέφτομαι οτι άλλες που γεννάνε αύγουστο που περνάνε όλο το καλοκαίρι πως αντέχουν? εδώ κι ένα μήνα κοιμάμαι με κοντομάνικο, που κάτω από κανονικές συνθήκες αυτό γινόταν κάπου τον Ιούνιο... ο άντρας μου με βλέπει και απορεί με την αλλαγή :lol::lol::lol:

εμένα πάλι όσο περναέι ο καιρός με πιάνουν κάτι ανασφάλειες άμα θα το αγαπάω αρκετά, άμα θα είμαι σωστή μαμά, αν θα έχω γάλα να το θηλάσω και επειδή η μάμά μου θα έρθει τέλος Μάη κάπου, αγχώνομαι πως θα τα καταφέρω μόνη μου. Κι εμείς αύριο έχουμε γιατρό ελπίζω να έχει φτάσει τα 2500. Για να δούμε. Σήμερα θα βγούμε έξω για φαγητό μετά από πολύ καιρό, αύριο στη ζυγαριά θα κλάψω :lol: αλλά δεν πειράζει 2-3 κιλά πάνω κάτω μικρό το κακό.

Σήμερα ο άντρας μου μου έσπασε τα νεύρα. Του ζήτησα να κρεμάσει το φωτιστικό και να δούμε πως θα κρεμάσουμε και την κουνουπιέρα - είχαμε πάρει μια από τα ικεα που κρεμιέται στο ταβάνι και είχαμε πει να δούμε αν θα βολέψει, αλλιώς να πάρουμε αυτή που κρεμιέται στο κρεββατάκι. Και άρχισε να δυσανασχετεί λες και του είπα να σκάψει σε ορυχείο. Έλεος όμως... Τελικά δεν το έκανε ούτε σήμερα, τα πήρα κι εγώ και του είπα οτι κανονικά έπρεπε να χαίρεται και να βοηθάει, στην τελική του ζητάω αυτά που δεν μπορώ να κάνω, δε ζήτησα τίποτα παράλογο. Θέλω να ξεμπερδεύουμε με τις δουλειές, εκείνος πάλι οτι μπορεί να το αφήσει για άλλη μέρα θα το αφήσει.

Αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΩΤΟΞΕΚΙΝΗΣΩ???

VELOUDENIA KAT KAI X+M ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΑΖΙ ΠΟΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!

Χ+ Μ MOY ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ! ;)

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!

ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΗΤΑΝ ΨΗΛΑ,ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ,ΚΑΤΕΒΗΚΕ!!!

ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ(ΨΙΛΟΠΟΝΑΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΥΠΟΦΕΡΤΑ)ΕΠΙΑΣΕ ΚΕΦΑΛΑΚΙ Κ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ!!

ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΗ ΕΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΜΠΑΙΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΜΕ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!!!!!!!!

:shock::shock::shock:

ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑ ΞΑΦΝΙΑΣΤΗΚΑ ΤΡΕΛΛΑ!

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΛΑΛΙΣΑΣΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΑΣΚΟ

ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑΦΟΡΑ!

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΓΟΚΥΣΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ :?

VASIA MOY ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

ΓΡΑΨΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΑΥΤΑΑΑΑ!!!

ΚΑΤ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΑΑΑ Η ΜΙΚΡΗ ΓΥΡΑ ΣΤΑ 3300 ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki mou kai esy diastolh???ante me to kaloooo!!!polla gennitouria tha exoume auto to S/K mou fenetaiii~~~

lete na me vrei kai emena aurio diastolh?? :shock::shock: ante na doumeeeeeeeeeee

nwris den einai akoma???egw nomiza ftanoume 39h kai meta kanoume diastolh...eidika oi prwtotokes!

elena ti na pw??emena me voithaei eutyxws!kai egw exw tetoia agxh...logika einai...mhn trelenesai :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΑΥΡΙΟ!!!!! ;););)

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 2 ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ!!ΟΠΟΤΕ ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΥΡΙΟ!!!ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ... :D:D:D

ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΘΑ ΠΑΩ ΠΛΥΜΜΕΝΗ , ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ. ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ....

ΚΑΙ ΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ!!ΕΙΜΑΙ ΟΛΟ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΗ..ΟΥΤΕ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ!! :lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑ ΦΑΕ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ..ΜΕΤΑ ΟΛΟ ΔΙΑΙΤΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ!!

ΑΝ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΤΡΕΧΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ.. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kat6 όλα καλά να σου πάνε κοπέλα μου... , χουανιτάκι καλή λευτερά και σ'εσένα :D mwroudenia κι εσύ αύριο γιατρό ε? κι εγώ, για να δούμε τι θα μας πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia mou . Mpika gia na sas enimeroso oti xthes pempti k 6:30 to proi espasan ta nera k stis 9:04 efera ston kosmo ena panemorfo koritsaki 2850kg . Den mporo akomi na to pistepso . Leptomeries otan pame me to kalo spitaki mas. Filakiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχ πόσο χαίρομαι που κάθε φορά που μπαίνω βλέπω και από μια νέα άφιξη!!!!!!!!!! Veloudenia μου να σου ζήσει η μπεμπούλα!!!!!!!! :) :) :) Τι καλά....

Από τις τελευταίες με βλέπω!!!

Πάντως κορίτσια μου βάρυνα απότομα! Το βράδυ στον ύπνο υποφέρω πάρα πολύ, σε καρέκλα δεν μπορώ να κάτσω πολλή ώρα, πονάω, το περπάτημα μου το κοψε ο γιατρός για να μην γεννήσω νωρίτερα...ουφ!!!Χώρια που δεν έχω να κάνω τίποτε εδώ και βαριέμαι απίστευτα!!! Η μαμά έχει αναλάβει τα πάντα και εγώ απλά περιφέρω την κοιλιτσα μου δεξιά κι αριστερά....!!!

Περιμένω να δω νέα σας από όσες θα πάτε σήμερα γιατρούλη!!!Και μάλλον θα έχουμε κι άλλη άφιξη μέσα στην ημέρα απ ότι κατάλαβα ε;; :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!!!!!! TI VLEPW?????????? VELOUDENIA MOU NA SAS ZHSEI!!!!!!!!!!! KAT6 ME TO KALO!!!!!!!!!!!!

XOUANITAKI EPISHS!!!! ELENAC VLEPW MIA XARA TA PAME!!!! me vlepw na gennaw teleutaia vre koritsakia kai na menw monh mou sto forum...

exw mia evdomada na dw th samantha lete na gennhse??? expecting mou kalutera na eimaste xalares twra gt meta mas vlepw vegous ;)mwroudenia mou molis guriseis apo to giatro grapse nea sou.

shmera exw ena ma8hma 2 me 5kai mish kai variemai eleina !!!!!!!! ante na einai to teleutaio idiaitero!

elenac upomonh kai egw ekneurizomai apo tetoia alla einai mikro to kako. emena ekane mia gkafa sto thlefwno tou kai evale na apantaei kateu8ian me to pou xtupaei etsi tis teleutaies duo meres opote ton thlefwnw einai me thn kollhth tou...ton egrapsa gt exw kalutera pragmata na asxolh8w k den 8a sugxizomai egw oute gia tous filous tou oute gia to soi tou ennoeitai oti pernaw kalutera! sta papakia mou :P

autaaaaa polla filakia stis manoules kai stis egkuoules!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΣΕ 4-5 ΩΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΜΕΣΑ. ΛΑΧΤΑΡΑΩ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ.

Veloudenia ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ. @};-

Kat6 ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ.

mwroudenia2 ΚΑΙ elenac ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΑΣ.

ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veloudenia να σου ζήσει τι ωραία νεα!!! Και απ'οτι φαντάζομαι΄ήταν κι εύκολη η γέννα.

Sotkou πιστεύω οτι εγώ θα είμαι η τελευταία ή από τις τελευταίες.

Λοιπόν σήμερα πήγαμε στο γιατρό, εμένα ακόμα δε με εξέτασε από κάτω :D οπότε φαντάζομαι οτι αργώ ακόμα. Ο μπέμπης μεγάλωσε, είναι στα 2800 :ymapplause::ymapplause: και ξεαγχώθηκα γιατί πίστευα οτι θα είναι πάρα πολύ μικρό μωρό. Μια χαρά. Είπε οτι αν μέχρι 18/5 δε βγει που είναι η ΠΗΤ, 21/5 ή 22/5 θα πάμε με πρόκληση γιατί είχε αργήσει η σύλληψη οπότε μας παίρνει λίγο ακόμα. Ελπίζω οτι θα βγει μόνος του πιο πριν ώστε στη γιορτή μου να εχουμε γυρίσει σπίτι :shock: . Για να δούμε, ο Θεός τα ξέρει αυτά. Την άλλη παρασκευή ξανά γιατρό, σάββατο ξημέρωμα θα φύγει ο άντρας μου και θα γυρίσει δευτέρα βράδυ. Ελπίζω να περιμένει ο μπέμπης μέχρι τότε :?

mwroudenia καλά αποτελέσματα κοπέλα μου

χ+μ μια χαρά βλέπω ο γιος σου τον περίμενε τον μπαμπά του. Άραγε ποια θα είναι η επόμενη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helloooooo κανενα νεο απο την Κατερινα εχουμε??

Ελενα μια χαρα ειναι ο μικρος!! Μεγαλωσε πολυυ!

mwroudenia2 η Αργυρω ελεγε 5/5 θα εμπαινε για γεννα αλλα ενας Θεος ξερει τι γινεται εχουμε παρει φορα απο μωρακια Μαιου εχουμε μεταλαχτει σε ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ :lol::lol::lol::lol:

sotkou η Σαμανθα ειναι περιπου στις ιδιες εβδομαδες με μενα λιγο νωρις να εχει γεννησει. Οσο για το μαθημα υπομονη μη νομιζεις και εγω δουλεια ειμαι παλι σημερα γρρρρρρ.

X+M με το καλο να ερθει ο μπαμπας σας και με το καλο το νινι!!

Ααααααααα μπηκα στο μηνα μου σημερα :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

x+m me to kalo!!!! ola kala 8a pane !

logika h Kat 8a exei gennhsei euxomai ola kala na pane! :*

elenac les???8a exw parea pantws! emena eksetash gia diastolh thn 39h evdomada ,etsi mou eipe .

Toma molis gurisa eilikrina to teleutaio misawro me to zori to evgala! turraniko ma8hma!

mwroudenia perimenoume nea sou!

8a xalarwsw shmera kai 8a kleisw pentikiour gia deutera. autaaaaaaa

polla filakia se oles kai pali manoules kai egkuoules!

ps : egkuoules poies einai akoma ? elenac ,toma, mwroudenia, expecting, sotkou,samantha kai proswrina x+m kai xouanitaki?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΣ ΜΟΥ Ε??

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!! :P:P:P

ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ SOTKOU!!ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΣΑΒ-ΚΟ ΕΙΠΑΜΕ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!

ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΗ ΒΑΡΚΑ ΜΑΣ?????????

ΧΘΕΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...

ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ Η ΑΓΩΝΙΑ :oops::oops::oops:

ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΘΕΡΙΚΑ...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ VELOUDENIA MOY!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Η ΜΕ ΚΑΙΙΣΑΡΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ??

ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΑΣ ΑΦΙΞΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!! :D:D:D εχω νεακιααα!!!

λοιπον ο μπεμπουλης μου ειναι 3100 :D και μπορει λεει να υπαρχει και αποκλιση 300 γρ.προς τα πανω παντα σε αυτες τις εβδομαδες :D ειδαμε τα μαγουλακια του ,τα ματακια του ,την μυτουλα του!!!ο αφρατουλης μουυυ!!τρελαθηκαα :D:D

επισης με εξετασε απο κατω και με ανασες οπως με συμβουλεψε η μανουλα μου ναιιιιιιιιιιιιι δεν πονεσα πολυ!!! :D:D:D Δοξα Τω Θεω...βεβαια ειδα αιμα μετα και ακομα εχω λιγο καφε αλλα ειναι φυσιολογικο μου ειπε ο γιατρος...

Τωρα ραντεβου την αλλη παρασκευη παλι με καρδιοτοκογραφο!!!

α!!!αυτη τη φορα ο καρδιοτοκογραφος βρηκε συσπασουλες αλλα τις θελουμε ειπανε... :D

Και εαν μεχρι την πιο αλλη παρασκευη δεν ερθει απο μονο του μπαινουμε κλινικηη!οποτε 11 Μαιου μας στελνει τελικη ημερομηνια κλινικη!!! :D:D:D 2 εβδομαδουλες το πολυ δηλαδη!!απιστευτο μου φαινεται!!

:D:D:D

elenac mia xara to varos tou mikrouli sou...idi mporei na einai 3 kila gt exoun apoklisi opws eipa parapanw ! :D

xouanitaki me to kalooo loipon!!

h kat6 mallon gennise e???an nai na sou ziseiii katerina moy :D:D

Toma ontws mwrakia apriliou-Maiou eimaste... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou eimai kai egw edw poy den exw gennisei akomh alla koritsia arxisa na zorizomai poly kai ston ypno mou kai ston ksypnio mou perimenw pws kai pws na erthei h epomenh trith, mexri tote sigoura tha exete gennhsei oi perissoteres

veloudenia mou na sou zisei

kalo savvatokyriako se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδένια μου τέλεια τα νέα σου!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!

Χουανιτάκι μου κι εσύ με το καλό!!!Κόντεψαν οι μέρες!!!

Λίγες θα μείνουμε οι εγκυούλες στο τέλος εδώ!!!!

Χ+Μ καλώς να δεχτείτε τον μπαμπά σας και τον μπέμπη σας!!!!

elenac μου άλλος τα κανονίζει αυτά πια, δεν είναι στο χέρι μας!!!Τα μικρούλια μας θα αποφασίσουν μόνα τους πότε θα κάνουν τη μεγάλη έξοδό τους!!!

Τόμα μου χαρά στο κουράγιο σου να είσαι ακόμη δουλειά, το παρακάνουν πια, άκου 38η εβδομάδα...εγώ έχω βαρύνει απίστευτα τις τελευταίες μέρες

sotkou μου αγνόησέ τους και κοίτα να είσαι χαλαρή, τελευταίες μέρες απραξίας!! :) :)

Φιλάκια σε όλες τις εγκυούλες και τις νέες μας μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...