Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημμερα!! Τωρα μπηκα σπιτι, δηλαδη στην αδερφη μου..το παιδι δεν εχει ερθει ακομα...οχι δεν γυρισα τωρα, εχω ερθει κανα διωρο αλλα πηγα για καφε....

Αναστ δεν σου λεω που κοιμηθηκα χα χα!!..παντως περασα τελεια!

Λοιπον καποιος ρωτσηε για ΝΑξο...εχω παει..χμμμ δεν μου αρεσε κ πολυ...βαρετο νησι...Οταν το Σεμπινι ηταν 14 μηνων το ειχα παρει κ πηγαμε Σιφνο, εκει εγω περασα τελεια..Ομορφο νησι, καθαρο..εμενα χωρα, ο Πλατυς Γυαλος ΔΕΝ μου αρεσε..Το ειχα γυρισει ολο, το Σεμπινι μια χαρα ηταν..πηγαιναμε παραλια, την επεφτε ενα διωρο για υπνο στο καροτσι κ εγω κολυμπουσα κ μετα κολυμπουσε αυτο...Τα βραδια εβγαινα κ στα μπαρακια, τον τυλιγα σε μια κουβερτα και τον επαιρνα κοιμισμενο..καθομασταν εξω, επινα ποτακι...Οκ, δεν μπορουσα να κανω τιποτα πιο εξαλλο, αλλα καλα ηταν..

Τι συζητηση πιασατε για γαμο??? Εμενα μου αρεσει ο γαμος που στην ουσια δεν ζεις ως παντρεμενη..χα.χα.ο δικος μου δηλαδη!!!

Παω πολλα ειπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν ειναι διαθεσιμο και δεν ξερουν ποτε και αν το ξανα φερουν ..... :twisted::twisted::twisted::twisted: λετε να το εχει τσα ζταμπο ? ον λαιν ελλαδα μονο ο πανταζοπουλος το ειχαι .... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα??? διαγραφηκε ο λογαριασμος μου και εκανα αλλο...ηθελα ξανα να βαλω Φρανιτα αλλα μου ελεγε πως χρησιμοποιειται..οποτε εκανα Φρανιτα2...αλλα δεν καταλαβα γιατι διαγραφηκε..τεσπα, κανα λαθος θα εγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στείλε από αυτόν μήνυμα στη <λένα να τον επαναφέρει!!!

Αφρο εγω το κουκλοσπιτο που πήρα της πλευμομπιλ το πήρα 46 ευρω ,είναι σπιτάκι και μεταφέρεται ,έχει μεσα μαμα μπαμπα μωρό και κοριτσάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

episis ama thes na diathesei arketa yparxeia afto http://www.mytoys.de/Selecta-Puppenhaus ... 08/1026447

kai pio oikonomiko http://www.mytoys.de/Pebaro-Holzbausatz ... 04/2067450 afto to vafeis esy

kathos http://www.mytoys.de/Beeboo-BEEBOO-Pupp ... 08/2084883 pou ta les k ligo pio agoristika....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακι κι εμενα ειχε γινει αυτο με το λογαριασμο και δε μπορουσα να μπω..ουτε η Λενα μπορουσε να το φτιαξει! αλλα το κουλο ηταν οτι εκεινη μπορουσε να μπει με το λογαριασμο μου ενω εγω οχι!! :shock:

Τελικα ανακαλυψα οτι κατι εφταιγε με τον firefox που χρησιμοποιουσα κι οταν δοκιμασα απο τον explorer μπηκα κανονικα! :-??

Η Ναξος ναι..βαρετο νησι σωστα το χαρακτηρισες!

Αργυ!!! :lol::lol::lol: και τον αδερφο μου βαζω μεσα ρε,αλλα επισημαινω οτι υπαρχει πληθορα επιλογων και με τους υπολοιπους συμφοιτητες! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο ναι τα αφροδη ειναι αυτα τα παζλ! ;)

Εμενα ο Αλεξ τρελαινεται με τα κουζινικα!!! Του χρονου τα χριστουγεννα θα παρουμε στανταρ κουζινα με κουζινικα και για τους δυο! :P

Γιωτα τοσο χαλια η Χιος;;;; την ειχα για ωραιο νησι... :roll:

Εμενα μου αρεσουν πολυ τα νησια..οσο πιο γραφικα τοσο πιο καλα! αλλα οχι για να μεινω μονιμα και ειδικα με παιδια γιατι δεν υπαρχουν πολλες ευκαιριες-επιλογες-προσβαση οσο αφορα κυριως εκπαιδευση,διασκεδαση και νοσοκομειακη καλυψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia η άποψη μου για τη Χίο είναι καθαρά υποκειμενική,άμα φύγουμε ποτέ από εδώ δεν νομίζω να ξαναπεράσω ούτε για βόλτα.....

αχ Αφρο δεν ειναι υπεροχα ?αλλα ακριβά ρε συ ,γτ τα πλευμ. ή μελομπί οπως τα λεει η μικρη ,δεν περιεχουν τα δωματια ,πλην του σπιτιου -βαλιτσακι που σου έδειξα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχω βρει καλε σε αλλα σαιτ απλα εβαλα το προχρο σαιτ για να το δεις .....εχω κολλησει το βαλιτσακι η αυτο.....

με ενοχλει που δεν βλεπω τα δωματια σε αυτο και στο βαλιτσακι οτι δεν εχει τουαλετα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

ζηλεύειςςςςς!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

8-)8-)8-)8-)8-)

αμα μπορέσω θα σας βάλω φώτο

αμα με βγάλει κάποιος δλδ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε για φαγητο στα παλμιερ ..η Μ-Ι σωστη κυρια!

τωρα νυσταζει...!

και εγω λιγο αλλα αν κοιμηθει τωρα...το βραδυ τι θα γινει?

ειδα μια πολυ ωραια τσαντα...αλλα δεν ειχε εκπτωση...και 70 ηταν πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μεγιά το μαλάκι, ότι και να κάνεις κούκλα είσαι!

Τι κάνετε παιδιά?

Αναστασία μου εγώ στον Κώστα δεν είχα το παραμικρό σύμπτωμα σε όλη την εγκυμοσύνη. Τωρα αισθάνομαι ότι είναι κα΄πως διαφορετικά τα πράγματα αλλά ακομη ειναι πολύ νωρίς.. θα δουμε..

Εχω πάει και εγώ Νάξο, αλλά είχα γαμάτη παρέα, έκανε τέλειο καιρό, απίθανο φαγητό, οπότε δεν μπορώ να το πω βαρετό το νησί. Γενικά έχω πάει σχεδόν σε όλα τα νησιά των κυκλάδων και γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζουν όσο άλλα νησιά. Γιωτούλα όλα ειναι θέμα γούστου πάντως, εγώ λατρεύω την Σαμοθράκη με τα δέντρα της τα νερά της, τα μνημεία της.. Οπως αγαπώ και την Χίο πολύ που ειναι τόσο διαφορετική Βόρεια και Νότια με υπέροχα χωριά με πύργους και φοβερές τοιχογραφίες..

Απο τις κυκλάδες για μένα το πιο ωραίο νησάκι είναι η Αντίπαρος, ούτε απομονομένη, ούτε πολύβουη, μια ενδιάμεση κατάσταση ενα υπέροχο νησάκι!

Πάντως μετά απο τόσα χρόνια που βολοδέρναμε στα νησιά καταλήξαμε και πάλι στην Κρήτη η οποία έχει να προσφέρει τα πάντα. Η καρδιά μας ανηκει στην Κρήτη.. :x:x:x

Φιλάκια κορίτσια, Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι και που να με γνωρισεις!!!Θα μετακομισετε εδω για παντα!!!! 8-}8-}8-}:lol::lol::lol::lol:

Μπορει να εχεις κορη τωρα που ειναι διαφορετικη εγκυμοσυνη! :P

Αληθεια εσυ τι προτιμας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...