Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Γ@μω τη γκαντεμιά μου, γ@μω!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τις σκ@τοιώσεις μου μέσα!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Καλημέρα και σε σας!!! :P

Περάσαμε μία νύχτα ολίγον φρικτή, ήταν κι οι δύο ανήσυχες και πρέπει να ξυπνήσαμε περίπου 345 φορές!!! :?

Η Β μου παραπονιόταν ότι "την πονούσαν τα σάλια της" κι έχω την αίσθηση ότι της ερχόταν εμετός... :?

Επί κάμποση ώρα, την κρατούσα αγκαλιά και είχα πάρει και μια λεκάνη καβάτζα να υπάρχει δίπλα... :ymsick: Τελικά δεν έκανε εμετό, αλλά ούτε τώρα το πρωί έχει όρεξη να φάει...

Η διάθεσή της ήταν μια χαρά ωστόσο, είπα θα είναι καλά τελικά, μήπως ήταν τυχαίο το βραδινό...

Ετοιμαστήκαμε, περιμέναμε την Ε να ξυπνήσει να φύγουμε για την Αφροδιτούλα...

Της βάζω θερμόμετρο της Β... 37,3. :(:(:(:(:(

Γιατί;;; Γιατί;;; Γιατί;;; Θέλω κι εγώ να πάω για καφέεεεεεεεε!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία σου έστειλα την λίστα μέ email ! ;)

εγώ φοράω το The One της D&G, ωραίο είναι,...... για πολύ καιρό - πιο παλιά- φορούσα το Calvin Klein Obsession πολύ μου άρεσε, πολύ έντονο, όταν έμπαινα στο γραφείο και μετά έφευγα ήξεραν όλοι ότι ήμουν εκεί!!! :lol::lol::lol::mrgreen: και να φανταστείς μόνο με ένα φσιτ!! :roll::roll:

Γιώτα δεν πρόλαβα να σου απαντήσω, το έσβησες ε?

Μιτσάκη το 37,3 μπορεί να είναι και τυχαίο, δλδ στον παιδικό δεν θα την έστελνες? την Αφρο την πήρες τηλέφωνο να την ρωτήσεις αν την πειράζει?! ;)

δεν διάβασα τι γράψατε χθες, αλλά θυμάμαι ότι συμφωνούσα με την Νατάσα κάπου, αλλά δεν θυμάμαι πού!! :-?#-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ η Ανδριανα γιορταζει στις 30/11 που ειναι του Αγιου Ανδρεα(ο μπαμπας μου),γι αυτο δε πηγε καν το μυαλο μου.. :roll:

αυτό δεν γίνεται Ανδριανή? :?

πάντως οι ευχές μου ισχύουν ακόμη και αν δεν γιόρταζε!!! :D;):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!η κορη μου με εχει τρελανει από το πρωί ...κολλημένη πανω μου και δν σταματαει να μιλαει... :?

μωρε Δημητρουλα αμα εχεις εστω και μια μικρή υπόνοια ότι μπορεί να είναι άρρωστη μην πας...από την άλλη χωρίς αλλα συμπτώματα μπορεί απλά να την πονουσε καποιο δόντι...

Αργυρώ ναι το έσβησα..

εγώ αρωματα δν φοράω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αν δεν φορέσω άρωμα αισθάνομαι γυμνή!!!! :? και στο ΣΜ να πάω θα φορέσω! 8-)

Γιώτα η Ρ είναι έτσι κάθεται πάνω μου στην κυριολεξία !!!!! Κομάται πάνω μου και νομίζω ότι νομίζει ( :lol: ) ότι της ανήκω !!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κορες;;;; :D

Μαρακι αυτο το παιδικο(μια φορα κι ενα καιρο ηταν ο ανθρωπος) ηταν το αγαπημενο μου!!!! Α και η Καντυ!!! :P

Αρωμα κι εγω απο τοτε που εμεινα εγκυος τον Αλεξ δε ξαναβαλα...κι εμενα ομως τα δροσερα-οχι γλυκα μου αρεσουν! Λαιτ μπλου ειναι τελεια!! εγω εχω κολλησει χρονια με τη γκουτσι-ρας στο φουξια παραλληλογραμμο μπουκαλι..

Μιτσακι ουτε εγω θα πηγαινα γιατι θα φοβομουν μη κολλησουν τα αλλα μωρα... :roll: ελπιζω παντως να μην ειναι τιποτα και να ηταν τυχαιο το 37,3(που οντως δεν ειναι και πυρετος οπως λλει το συμπεθερακι μου!)

Οσο για Κοτσιρα..κι εμενα μου αρεσει πολυ αλλα οχι και για κερατο βρε παιδακι μου!!! :lol::lol::lol:

θα πω του Βασιλη να σου θυμησει λιγακι τις 10 εντολες απιστη γυνη!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασι λυθηκα με το "αλφαβητα"!!!!!!μιλαμε κατουρηθηκα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυτο με τις φωτο εχω πει κι εγω οτι θα το κανω,αλλα.... :roll:

Αργυ το Ανδριανη ειναι απο το Ανδριανος(καπου τον Αυγουστο νομιζω γιορταζει)! ;)

Φανταζομαι το ποσο του νοσοκομειου το καλυπτει η ασφαλεια... :?

Θουλη σημερα που ηρθε η Γιωργια ακου τι ειπε ο Αλεξ!!! Χτυπαει το κουδουνι και με ρωταει "ποιος ειναι;" "η Γιωργια" του λεω "η Γιωργια μας;;;"ρωταει "ναι" του λεω και τι μου λεει;;; "Πααααλιι ηρθεεε;;;;!!!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το τσογλανι!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγάπες μου, δυστυχώς έπεσα μέσα... Το έβλεπα ότι κάτι την τριγυρνούσε... :(

Τώρα έφτασε 38,3. :cry::cry::cry:

Ευτυχώς δεν έχουν εκδηλωθεί (ακόμα;) άλλα συμπτώματα γαστρεντερικά...

Δεν θα πήγαινα μωρέ, και για τα άλλα τα μικρά, αλλά και για την ετοιμόγεννη-γκαστρούλα-ξαναμμένη :P μας, τη Βίκυ! Σκεφτόμουν, σκέψου να την κολλήσουμε καμιά γαστρεντερίτιδα και να γεννάει ξερνόντας ή με πυρετό... :?:?

Κι είμαι και όλη μέρα μόνη! :(

Κι είχα κανονίσει κι άλλο καφεδάκι, σε άλλη φίλη, για το απόγευμα!!! :(:(:( Γαμώτο!!! :evil::evil::evil:

Θ' ακούσω (και θα δω...) :P λίγο Κότσιρα να συνέλθω!!! 8-):lol::lol::lol:

Κέρατο Τονάκι, κέρατο... :oops::oops:8-)8-)8-) Ο μόνος άντρας πάνω στη γη για τον οποίο θα άξιζε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα μου, όχι, ούτε παιδικό θα την έστελνα! Μη σου πω δε θα τη ξαναστείλω, γαμώ τις σκατοιώσεις μου ΓΑΜΩ!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Συγγνώμη! :oops:

Την Άφρο την πήρα να της πω ότι δε θα πάμε! Και άκουγα από μέσα τις καρακαηδόνες και ζήλευααααααααααα!!!! :((:((:((:((:((

Δεν θα τη ρωτούσα, γιατί νομίζω ότι έτσι φέρνεις τον άλλο σε δύσκολη θέση... :roll: Τι θα σου πει δηλαδή, ναι, να μην έρθετε, δεν σας θέλω; Εγώ πάντως θα δυσκολευόμουν να το πω. Μόνο στα αδέρφια μου και στις κολλητές μου έχω αυτό το θάρρος. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου, ούτε εγώ πρόλαβα να σου απαντήσω, αλλά σε διάβασα! :x

Ούτε εγώ φοράω άρωμα πια...

Μετά την εγκυμοσύνη της Β, μου έμεινε κουσούρι... Δεν τα αντέχω με τίποτα!!! :?

Μου φαίνονται όλα πολύ βαριά...

Αν και τελευταία, νομίζω έχω αρχίσει να το ξεπερνάω. Θα δείξει. Πάντως κι εμένα, τα ξινά-ελαφριά μου αρέσουν... :D Τα γλυκά, με τίποτα!!! :ymsick::ymsick:

Μου άρεσε πολύ το be delicious της DKNY κι ένα σε φούξια συσκευασία της Lacoste! Θυμάμαι ότι μου είχαν πει με το τελευταίο, ότι μοσχοβολάω... :D Και πραγματικά, ήταν σαν... μοσχοσάπουνο η μυρωδιά του!! :D

Σκάω, γιατί μιλάω μόνη μου! :lol:

Πάω να δω Friends και να φάω! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!! :D:D

Διαβαζοντας επεσα πανω σε αυτο..Θουλη και ο Νικολας το ιδιο..δε θελειμε τπτ να ντυθει και μου λεει να μην τον παω στον παιδικο αν τα αλλα παιδακια ειναι ντυμενα.. :o:o:o

ουτε φετος δε θα ντυθει..περισι ΟΥΤΕ για τη φωτο,,μα με τιποτα..τα φοβαται..μονο απο τη τηλεοραση.

μα δε ξερω τι να κανω..εδω του λεω αν παμε σε παιδοτοπο που θα εχει παιδακια καρναβαλια/?κ λεει δε θα παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Τι κανετε;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγω ηπια καφε με τα κοριτσια..μα τι καλες που ειναι ολες τους :x:x

Και η Αφρο και οι εγκυουλες ηταν μια χαρα..αν και η Βίκυ αισθανοταν λιγακι περιεργα με το στομαχι της :?:?:?

Εγω ημουνα λιγο καπως και δεν εκατσα και πολυ.Ευτυχως ο Νικολας στα "ξενα" σπιτια φέρεται καλα και δεν ειχαμε παρατραγουδα...

Μητσακι μου περαστικα στην ομορφουλα μας..Και περιμενα τοσο να σας δω και εσας σημερα.Δεν πειραζει.Την επομενη φορα.

Παω να ετοιμασω μια ενσταση ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για το ΠΥΣΔΕ..Ακους Ιουλια;;; :lol::lol:

Συνεχιζω την παραδοση σου με τις ενστασεις..

Παω να σας διαβασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λιωνω για κοτσιρα...

προ γαμου μπορει να [πηγαινα και 4-5 φορες σε καθε σεζον..

κουκλος ειναι οπως και να ειναι...

ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ...

Αφρο ετσι τον λεει Ο Π. ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

:o:o:o:o

Κοριτσια δεν το λες και ορισμο του αρσενικου ειδους (ελπιζω να με καταλαβαινετε)... :lol::lol::lol:

Πω πω εμενα οσο μου αρεσει η φωνη του τοσο χαλιεμαι οταν τον βλεπω...

να σας βαλω και ενα βιντεακι να καταλαβαιτε τι εννοω...

Καμαρωστε τον απο το 1.23' μεχρι το 1.28'

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τι να κάνουμε που έχουμε για σήμα κατατεθέν το μακρύ μας μαλλάκι;;;;

Μου απομόνωσες μια ατυχή στιγμή και έβγαλες συμπεράσματα;;;;;;;;; :evil::evil::lol::lol::lol::lol:

Μια χαρά άντρας 100% είναι... Εξακριβωμένο! ;) (όχι από εμένα την ίδια, δυστυχώς!!!) :P

Για μένα πάντως, είναι αυτό ακριβώς που είπες... Ο ΟΡΙΣΜΟΣ!!! ;):ymdaydream:

ΠΟΣΟ στεναχωρήθηκα που δεν ήμουν μαζί σας!!! :(:(:(

Ποια άλλη εγκυούλα ήταν εκτός της Βίκυς;

Ευχαριστούμε για τα περαστικά! :? ΑΜΑΝ πια με τις αρρώστιες!!! Βλέπω και το ταξιδάκι στη Σαλόνικα να αναβάλλεται!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν την παλευω ...ξερναω απο οταν εφυγα απο την Αφρο...

εχω φαει 3 φρυγανιες και τωρα προσπαθω να φαω 1 ακομα...

ποναω χαμηλα....αλλα χαμηλα δεν ειναι πονοι γενας.. :roll::roll::roll::roll:

η μικρη στην πεθαρα...

στεναχωρθηκα γιατι στο δρομο μου μιλουσε και δεν ειχακουραγιο να μιλσω...και εκειν νομιζεοτι κατι εχω μαζι της! :(:(:(:(:(

Αφρο μου...συγνωμη και παλι...!

καρολ...φιλια...!ολα καλ θα πανε..θα το δεις!

Μητσακι...περαστικα σας...υπομονη!

Παναγιωτα,...δε τα ειπαμε...ο Ν.αστερι...πολυ καλος!

αρνουμαι να δω οτιδποτε αρντικο περι κοτσιρα

ειπαμε ειναι τελειος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα καλε Μητσακι μου..γιατί να αναβληθεί το ταξιδάκι σας ;;Μια χαρα θα ειναι τα κορίτσια και εσεις!!! :D:D:D:D

Καλε ..ακομη δεν πειστηκες ότι το πάει το γράμμα;;; :lol::lol::lol::lol:

Σε πειραζω :P .. :x:x:x

Ηταν και το ΚΑρολινακι καλε μαζι μας..Με μια τέλεια κοιλιτσαααααααααααααααα!!!

Βίκυ μου ακομη ρε συ εχεις αναγουλες;;;Πω πω..περαστικα κοριτσαρα μου.Κατσε ξαπλα και αν συνεχισεις να πονάς να παρεις το γιατρο τηλεφωνο...μην το αμελησεις,οκ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

Ι-Ε-Ρ-Ο-Σ-Υ-Λ-Ι-Α-! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Λίγο ακόμα και σε διαγράφω συμπεθεράκι, φρόντισε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ήταν και το Καρολινάκι; :D Τι ωραία! Και τι κρίμα που σας έχασα!!!!! :(:(:(:(:(

Βικάκι, περαστικά παιδί μου! Γιατί έτσι; :?

Ένεκα γέννας ή καμία γαστρεντερίτιδα; :?

Κουράγιο! :x

Η Β έχει σαλτάρει μέσα και αφού μ' έπρηξε να την πάω βόλτα, τώρα μ' έχει ζαλίσει να της βάλω ντόναλντ, να της βάλω ντόναλντ, να της βάλω ντόναλντ, να της βάλω ντόναλντ, να της βάλω ντόναλντ, να της βάλω ντονααααααααααααααααλντ!!!! %-(%-(%-(

"Έεεεεεεεεελα ρε μαμάααααααααααααααα!!!! Εγώ που σ' αγαπάωωωωωωωωωωω!!!" :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσακι :lol::lol::lol::lol::lol:

Οκ βρε..στα γεραματα θα σου κραταω τον ορο στο μαγαζι που θα τραγουδαει ο κοτσ... :lol::lol::lol::lol:

Καλε συμπεθερα πες μου κανα συνωνυμο του ζητάω - αιτουμαι κτλ...

Γραφω και την ενσταση τρομαρα μου... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα καλύτερα ...... των τελευταίων ημερών

1) To ποσοστό ανεργίας είναι μεγαλύτερο απ ' το ποσοστό του ΠΑΣΟΚ.

2) Σαμαράς. Ο πρώτος Έλληνας πρωθυπουργός που απέδειξε ότι είναι ανίκανος να κυβερνήσει πριν κυβερνήσει.

3) ' Greece is collapsing, Iranians are getting aggressive & Rome is in disarray. Welcome back to 430 BC ' (BBC)

4) Η Eλληνοφρένεια προτείνει τον Σεμπαστιάν Λέτο για πρωθυπουργό. Είναι ωραίο παιδί, αριστερός και το σημαντικότερο: Ηγετική φυσιογνωμία.

5) Γιώργος Παπανδρέου, ο πρώτος υπάλληλος που μπαίνει στην εφεδρεία.

6) Ένα λάθος κόμμα μπορεί να σου χαλάσει όλη τη σύνταξη, έλεγε η δασκάλα στο σχολείο.Τώρα κατάλαβα ότι δεν εννοούσε τα γραπτά.

7) Αύριο Κυριακή οι βουλευτές του ΠΑΣΟΚ θα κυμανθουν σε υψηλά για την εποχή επίπεδα,152 με 153 ενώ ίσως φτάσουν 154 με κατά τόπους κωλοτούμπες.

8) Αν χρειάζεστε κάτι μου λέτε, ε; Είμαι διαθέσιμος κι ετοιμοπόλεμος. (kostakaramanlis)

9) Βλέποντας αυτούς που εξέλεξαν οι Έλληνες στη Βουλή, σκέφτομαι πως δεν πρέπει να μας διώξουν από την ευρωζώνη αλλά από τον πλανήτη.

10) Άνοιξε το κλειστό επάγγελμα του πρωθυπουργού της χώρας.

11) Για να τελειώνουμε, κάντε οικουμενική κυβέρνηση με ένα Γερμανό,έναν Ιταλό,έναν Ισπανό κ έναν Πόντιο, έτσι κι αλλιώς ανέκδοτο έχουμε γίνει. (kurosawa7)

12) Φαντάσου τι γινόταν στο φοιτητικό δωμάτιο Παπανδρέου Σαμαρά όταν το ερώτημα ήταν pizza ή σουβλάκια.... 3 μέρες νηστικοί !!!

13) Ο Παπούλιας το πάει φιρί-φιρί να του ρίξουν χειροβομβίδα στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου.

14) Ο νέος πρωθυπουργός δεν θα ράψει κουστούμι για την ορκομωσία. Θα νοικιάσει πανοπλία.

15) Πρωθυπουργός ένα τραπεζίτης σε χρεωκοπημένη χώρα, σαν να βάζεις έναν εμπορο ναρκωτικών διευθυντή σε κέντρο απεξάρτησης.

16) Ο Πάγκαλος αποκαταστάθηκε επαγγελματικά στην Άπω Ανατολή. Τον προσέλαβαν σε ναό να κάνει το Βούδα...

17) Εξαιρετική επιλογή ο κύριος Παπαδήμος. Ευγενής, μορφωμένος και τον σέβονται οι Ευρωπαίοι. Και, κυρίως, δεν τον ξέρουν οι πιο πολλοί Έλληνες.

18) Ο Γιώργος θα είναι ο μόνος πολιτικός που το όνομά του θα δοθεί, αντί για οδό, σε αδιέξοδο.. (Ag_Kouris)

19) @g_papandreou πλακα πλακα,ανεργος και συ σε λιγες ωρες.Να ξερεις,δεν παιζει δουλεια πουθενα.Ψαχνω τοσο καιρο και τιποτα. Ειμαι Αγανακτισμενος. (K_Karamanlis)

Γεια σας Σισσακι και Μαρακι!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

Παναγιώτα καλό-α!!.. θα ξεπατικώσω κανα δυο που μου εκαναν εντυπωση!!

Βίκυ μου :( λες καμιά γαστρεντερίτιδα??? περαστικά :(

Και τώρα που τον ξαναείδα ναι αν ο Κ με παρακαλούσε μπορεί και να του έκανα το χατήρι 8-)

Λοιπόν έκανα μπάνιο, είδα ότι ο Γ έχει καμιά 7-8 αρώματα! :evil: Αποφάσισα λοιπόν να βάζω τα δικά του. Γιατί να ξοδεύομαστε? Ήδη έβαλα 2 μαζί και μυρίζω τρέλα ;;)

Ο Γ έχει πυρετό :? αλλά είναι καλά. Εγώ θα είχα πέσει ανάσκελα :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δέν ξέρετε ότι ο Γιωργάκης έχει ήδη δουλειά σε μία εταιρία στην Αγγλία;;;

Παναγιώτα ενίσταμαι δεν πρέπει να πεις στην ένσταση;;;

Το ζητώ δεν είναι καλη έκφραση !!! :?

Δεν βγάλατε καμμιά φωτό να σας θαυμάσουμε;;; 8-):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνώνυμο του ζητώ; Πέρα απ' το αιτούμαι, δεν μπορώ να σκεφτώ και πολλά...

Ανάλογα το περιεχόμενο της πρότασης...

Αξιώνω, επιθυμώ...

Παρακαλώ; Απαιτώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα Παναγιώτα , πού το βρήκες αυτό με τον κότσιρα; Χαχαχαχαχα

Βίκυ ξεκούραση , Μαρία περαστικά στον σύζυγο !! Δλδ μυρίζεις ανδρικά;;; Χαχα πρόσεξε μην σου την πέσει καμμιά!!!! :lol:

Η Γωγώ τι κάνει; Ξέρετε; Η Ιω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα (αν και δε σου μιλάω!) :P τώρα τα διάβασα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Θα ξεσηκώσω κι εγώ μερικά!

Αργυρούλα, τώρα που το θυμήθηκα...

Κι εγώ διαφωνώ με το άρθρο αλλά βαριέμαι ελεεινά να το αναλύσω τώρα... :lol:

Κάθετα όμως! :?

Μαράκι... 2 αντρικά αρώματα μαζί; :ymsick: Να τον ξεκάνεις προσπαθείς τον άνθρωπο; :lol::P

Περαστικά του!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...