Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

γιωτα ασε.. περναει ο καιρος, οι μερες τα χρονια..

κ εμεις το καλοκαιρι θα κλεισουμε 10 χρονια! :shock:

ελενα μια χαρα τα τρια σας!

εμενα δε μου πολυαρεσει ο κοτσιρας.. βικυ στον παραχωρω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οκ, αν καταφέρω να ξυπνήσω, θα πάμε εκκλησία και θα σου ρθουμε αμέσως μετά, Άφρο!

Δεν σου αρέσει ο Κότσιρας όμως;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil:

Κομμένες οι διπλωματικές σχέσεις μαζί σου!!! :P:P:P

Λένα και μαζί σου!!! :P

Βίκυ και Λενάκι, σας αγαπώ ακόμα περ/ρο!!! :D:D:D

Δεν υπάρχει γοητευτικότερος άντρας σε αυτό τον πλανήτη... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Ετησίως, βρέξει χιονίσει, αν δεν πάρω τη δόση μου, χειμώνα-καλοκαίρι, δεν αντέχω!!!!

Είναι ο διάσημος, με τον οποίο μου έχω επιτρέψει ( :lol::lol::lol: ) να απατήσω τον Α!!!! 8-)8-)8-)

Τον αγαπώ, πραγματικά, παθαίνω ταραχή όταν τον αντικρύζω...!!! :oops::oops::oops:8-)8-)8-)

Σταματώ εδώ, γιατί αν συνεχίσω θα με κόψει το ΕΣΡ, που λέει κι η Χρύσα!!! :lol::lol::lol:

Βίκυ μου, λέω να έρθω από Αττική+Εθνική! Βολεύεσαι; Ευχαρίστως να σε περιμαζέψω, απ' όπου θες! Λέγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τη φωνή... Επίσης δεν το συζητώ!!!!

ΥΠΕΡΟΧΗ, γοητευτική, ερωτική... 8-)8-)8-)

Σκάω!!! :oops::oops::oops:

Γιατί άμα συνεχίσω... :oops::oops::lol::lol::lol:

Μόνο που θα διαφωνήσω Ελενάκι!!!

Με το κοντό ήταν ΠΟΛΥ τζόβενο!!! :lol: Το καλοκαίρι που τα έκοψε, ήταν και φρεσκοχωρισμένος... Πολύ στα χάι του, τρελό γκομενάκι!!! Ακόμα θυμάμαι εκείνη τη συναυλία... 8-)8-)8-)8-) Τώρα τα έχει ξανά μακριά... ΑΛλά οκ, όπως κι αν είναι... ΠΕΘΑΙΝΩ!!! :D:D:D

Κάποιος να με σταματήσει!!! :!::!::oops::oops::oops:

Ξύπνησε το 15χρονο μέσα μου!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ηρεμησε ο μικρος?

εμενα περιμενω μπας κ περπατησει κ ξεχνιεται..

εμενα κανει 2-3-4 βηματακια κ παρτον κατω...

εμεις ειμαστε στα 15+

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..καλε που θα συναντηθουμε με το μιτσκι θεσσαλονικιες κ ποτεεεεεεεεεεεεεεεεε

ξανα μανα επισης...

18 κ 19 εχουν γενεθλια τα βλασταρια μου..ποτε σας βολευει να ερθετε?λεω να τα κανω 2 μερες..μια παππουδες νονοι κ μια μαμμυ :lol::lol::lol::lol: πειτε ποσες θα ερθετε κ ποτ βολευει παρακλαωω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kyriaki της αποκριας ο ντοντος ε Μαρθα? αποκριατικο παρτυ να κανεις!!

ουτε φετος δε θα ντυθει..περισι ΟΥΤΕ για τη φωτο,,μα με τιποτα..τα φοβαται..μονο απο τη τηλεοραση.

μα δε ξερω τι να κανω..εδω του λεω αν παμε σε παιδοτοπο που θα εχει παιδακια καρναβαλια/?κ λεει δε θα παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ενα αυτο..το αλλο?/

λεω το θοδωρη..θα φουσκωσουμε κ μπαλονια..κ λεει θα τα σκαμε?κ τι ηθελα κ ειπα του ανασταση του αρεσει..

με γκρινια λεει..δε θελω το αναστασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

του λεω οκ..θα ερθει ο αναστασης απλως δε θα εχουμε μπαλονια :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γλυκια καληνυχτα...σας φιλω αγαπες μου... και παλι σας ευχαριστώ όλες σας... :x:x:x:x με εμψυχωνετε απιστευτα..να στε καλα..αντε 5 μερουλες ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε όχι και αγαθιάρικο-γλυκερό!!! :evil::evil::evil:

Επειδή το παλληκάρι έχει δηλαδή ψυχούλα μάλαμα.... :x:x:x

ΕΚΤΟΣ του ότι είναι γοητευτικΟΤΑΤΟΣ.... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Θα τσουρομαδηθούμε το πρωί Άφρο, σου 'ρχομαι!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Θουλάκι!!! :x Πέστα, γιατί οι άλλες με γράψανε!!!

Δε θέλετε να με δείτε;;;;; :evil::evil: Θέτε δε θέτε, θα με φάτε στη μάπα!! :ymdevil::ymdevil::P

Λοιπόν, σοβαρεύομαι και πάω να τη πέσω...

ΑΝ προλάβω, γιατί από τις 11 έχω κοιμήσει το μικρόβιο και έχει ΗΔΗ ξυπνήσει 2 φορές!!! :shock::shock::?

ΒΙΚΥ!!! Πάρε με τηλ ή στείλε μήνυμα! :)]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσακι σταματα γιατι ετσι σκεφτομαι και εγω γιαυτον! :lol: Δικος μου ειναι! :lol::P

Θου απο τοτε που περπατησε ξεκολλησε λιγο απο πανω μου μπορω να πω..οχι οτι δεν θηλαζει 27847 φορες την μερα αλλα τωρα εχει γελιο.. Κραταει την κουταλα ερχεται μου κατεβαζει την μπλουζα τραβαει μια τζουρα και παει να μαγειρεψει παλι :lol::lol: αντε σε λιγο καιρο θα περπατησει και ο δικος σου και θα αλλαξει θα δεις! Καλε τοσο πολυ φοβαται τις στολες? Ακομα και καουμποις αν ντυθει?

Εμεις το Μαρτιο 12 χρονια!!!! :o 6 χρονια γαμου τον Μαιο και 4 θρησκευτικο τον επομενο Οκτωμβριο

Βικυ ποσο Μαρτιου εσεις? Εμεις 4.

Παντως κοριτσια παρολο που μιζεριαζουμε πολλες φορες εδω και αυτο γιατι δεν εχουμε φιλους πιο πολυ τον αγαπω τρελα ακομα και δεν τον εχω χωρτασει! :D

Παω να κανω καμια ασκηση,σημερα δεν εκανα τιποτα :oops: Καλο βραδυ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα αυτο..το αλλο?/

λεω το θοδωρη..θα φουσκωσουμε κ μπαλονια..κ λεει θα τα σκαμε?κ τι ηθελα κ ειπα του ανασταση του αρεσει..

με γκρινια λεει..δε θελω το αναστασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

του λεω οκ..θα ερθει ο αναστασης απλως δε θα εχουμε μπαλονια :roll::roll::roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτοι οι δυο οταν μεγαλωσουν θα γινουν τα καλυτερα φιλαρακια, θα δεις

καρολ μη στεναχωριεσαι.. ολα θα ειναι καλα

μιτσακι ποτε ειπες θα εισαστε εδω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες..ή μαλλον καλημερες! :idea:

εμεις..τον αυγουστο 14χρονια! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ο κοτσιρας δε μου αρεσει :oops::oops::oops: τα τραγουδια του ναι!

αλλα θεωρω πως την πιο γοητευτικη φωνη την εχει ο χατζηγιαννης!δηλωνω ερωτευμενη με τη φωνη του!

επισης..λατρευω μερεντα,η νουτελα μου πικριζει :roll::roll:

αλλα τωρα τελευταια φτιαχνω σπιτικη,τη βαζω σε γυαλινο βαζακι κ την τσακιζουμε οικογενειακως ;) !

νατασα την κυριακη θα ειναι το μνημοσυνο για τα 40 της γιαγιας μου...αλλα λογικα το απογευμα θα προλαβω να ερθω!

θου οποτε σε βολευει εσενα!ναι ο αναστασακος ενα κολλημα με τα μπαλονια το εχει ο γλυκουλης μου! :D:D:D:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

αθηναιες καλα να περασετε αυριο στο καφεδακι σας!

καλο βραδυ πανεμορφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοπελιες!Διαβασα λιγακι χθες καθως εκανα μια πολυυυυ σημαντικη δουλεια!

Ταξινομησα ολες της φωτο της Α κ τα βιντεο σε εναν εξωτερικο δισκο και σε αρχει μικροτερα απο 4 γκιγκα για να τα κανουμε dvd! :D:D:D Νιωθω λιγακι πιο ασφαλης που τα μαζεψα ολα καπου!

Βεβαια μου λειπουν 15 μερες του 2011...και ειναι κ καποιες απο τις διακοπες με τη μαγδα,που δεν βρισκω :(:( ...

Καρολ μου ολα θα ειναι καλα!!!Μην το σκεφτεσαι...πολυ! :roll: Την πιο θετικη ενεργεια κ απο μενα!

Αργυρω ΠΟΣΑ???? :o:o:o

Ιουλια ψωνισες καλη μου!!!! :D:D:D Απο το clearance η και χωρις εκπτωση?

Νατασακι μου σου την πεφτει μεσω φεις ο Δ??? :lol::lol::lol::lol: να του πεις πως ειναι θεος ο ανθρωπος!!!! :P:lol::lol::lol:

Τρωω μια κρεπα με ΝΟΥΤΕΛΑ και σε σκεφτομαι!!!! :lol::lol::lol:

Η αληθεια ειναι πως παντα εχω στο σπιτι...αλλα δεν εχω φτιαξει φετα με νουτελα για την Α ακομη!

Μαγδουλι ολο σε "βλεπω" να μπαινοβγαινεις στο σκαιπ...Ε πατα το ονομα μου κ κανε κληση καμια φορα!! :D:D:D

Μητσακι κοτσιρα??? :D:D:D:D:D:D Μμμμμμ κρυφοπαρτυανιμαλ κ του λογου σου!!!! :D:D και σταματα να με μπερδευεις με τα "Α" κ τα "Β" σου! :lol::lol::lol: Θα δω τον αντρα σου κ θα του πω "γεια σου αλφαβητα"!!! :lol::lol::P

Γιωτα χρονια σας πολλα!!!!!Σιγα βρε!!!9 χρονια δεν ειναι μιση ζωη!οταν φτασεις στα 20...τοτε να βαριαναστεναζεις για τημιση σου ζωη που...πηγε χαμενη !!! :P:P:P:P:lol::lol::lol:

Πλακιτσα κανω,ερωτευμενες!Μη βαρατε!!!!

Να τη παλι η γκαστρουλα με τις ορμονες!!! :lol::lol::lol::lol: "κοτσιρα!Σε θελω!Ειμαι η δουλα σου!Πες μου τι να-σου-κανω!χατσου!!!" :lol::lol::lol::lol:

Λενα ακομα με τα κακακια?Τωρα ποσες μερες μετρας?

Θουλη εμενα με βολευει οποτε θελεις!Για απογευμα μιλας?Τοσο πολυ φοβαται???ολα τα καρναβαλια?Δλδ αν ερθει η Αννυ ντυμενη πριγκιπισσα θα την σουταρει απο το παραθυρο??? :lol::lol::lol:

Αφροδιτη μην τις μπριζωνεις για τον κοτσιρα! :lol::lol: Τρεξαν τα σαλια τους βρε!

ρε συ πως παει ο Μ με το φαγητο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

καλά χτες βλέπαμε "Ήταν μια φορά ο άνθρωπος" :shock: και με πήρε ο ύπνος από τις 9!!!

Έκανε και ο Γ πυρετό χτες αλλά όλα καλά. Η Φ είναι καλύτερα.

Για τον Κότσιρα οκ όχι δεν θα έλεγα, θα του το έκανα το χατήρι τέλος πάντων αλλά όχι όχι Χατζηγιάννη :mrgreen:

Ξύπνησα σήμερα κι έχω μια όρεξη για αυγά τηγανιτά και πατατούλες =p~

Ο Γ είναι εκκλησία κι εγώ με τα κορίτσια απολαμβάνουμε καφέ και γάλα :D

Έρχεται η ώρα της μπουγάτσας :D:D:D

Εμείς το Μάιο κλείνουμε 9 χρόνια συνολικά μαζί και τον Άυγουστο κλείνουμε 6 χρόνια γάμου :o

Λοιπόν κορίτσια από τότε που έγινα μαμά δεν έχω ξαναβάλει ποτέ σχεδόν ξανά άρωμα. Ούτε μπάνιο κάνω κάθε εβδομάδα όπως παλιά :)):)):)):P:P:P

Τελευταία σκέφτομαι να αγοράσω ένα άρωμα καινούργιο. Βασικό να το βρω σε προσφορά κι έπειτα να μου αρέσει. Για πείτε τι φοράτε?

Εγώ κατα καιρούς είχα

Light Blue-dolce gabbana

Burberry

Hugo Boss

DKNY

Chanel No 5 η οποία είναι πολύ βαριά για μένα :?

Για δώστε καμιά ιδέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!! ~o)[smilie=toothy1.gif]

Να εχουμε μια ομορφη Κυριακη ολες μας! [smilie=hello.gif]

Μαρακι εεγω φοραω εδω και αρκετα χρονια το Hypnotic Ρoison tou Christian Dior Τελειο! Κατα καιρους παιρνω και το ιδιο γαλακτομα σωματος και φοραω μονο εκεινο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Αργυρώ περιμένω σε ευχαριστώ

με το άρθρο δεν συμφωνω θα γράψω αργότερα

Λενάκι την έχει η αδερφή μου μαζί με το γαλάκτωμα..ναι είναι πολύ ωραία

α κάποτε είχα και τη happy της clinique

μου αρέσουν τα δροσερά ξινούτσικα αρώματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...