Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Μπα ρε συ δεν ξέρω...

Ή μάλλον ξερω.........

Βουντού!!!!

.................................................

...............................................

Αντε έέέλα σκατουλαααααααααααα

έέέέέλα σκατούυυυυυυυλα στο κωλί !!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μη μιλας για σκατουλες μηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

ακομα κανω διαρροιες..οχι πολλες αλλα κανω,..ποναωωωωωωωωωωωωωωωωω

το κωλι μου εγινε παπαρουνααααα

αφρο μα ποοοοσο γελασα με τη μερεντα...

κ μενα ο δικος μου ολο κ κατι θα εχει φαει απο το θοδωρη..μα οτι πεφτει κατω ΟΛΑ στο στομα...

μα τα 2 ειναι εντελως καμια σχεση με τα 1

θα με βγει αυτος τζαναμπετης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!

είμαι με το κορίτσι μου το μεγάλο και τρώμε την μπουγάτσα της 'Έρης.Νόστιμη και αυτή η παραλλαγή της :D

Ο Γ με τη Φ κοιμούνται..

Λοιπόν Κάρολ μην ταράζεσαι από τώρα κάντε τις εξετάσεις που πρέπει να κάνετε και όλα θα είναι καλά..Η υδρονέφρωση είναι συνιθισμένη και πλέον δεν είναι κάτι τόσο σοβαρό. Πραγματικά έυχομαι να μην είναι τίποτα :YMHUG:

Θουλάρα 51 κιλά ρε? Εγώ μάλλον είμαι λίγο παραπάνω αν και έχω να ζυγιστώ ουουουου :mrgreen:

Ακόμη σε πάει 3-2-1 ρε? Κρίμα :(

Γιώτα γράφε

Λοιπόν καταρχάς ρε κορίτσια είχατε ποτέ συζητήσει πριν παντρευτείτε πόσα παιδιά θέλετε να κάνετε? Εμείς όχι. Γιώτα τι να σου πω. Αν κάποιος δε θέλει αλλα παιδιά επειδή δεν έχει αντοχές ψυχικές κλπ κλπ οκ. Επίσης οκ αν θέλει αλλά κάνει πίσω λόγω της οικονομικής κατάστασης. Εγώ θα το συζητούσα. Ε όχι σε χωρισμό δε νομίζω να έφτανα. Οκ θα με στενοχωρούσε αλλά δε θα χώριζα. Το πρώτο που σκέφτηκα

θα ήταν να κάνω με άλλον παιδί και να το φόρτωνα στον άντρα μου :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μα τι είμαι όμως... :twisted::twisted::o:o:o

Πάντως να μην στενοχωριέσαι. Είστε μαι όμορφη και ευτυχισμένη οικογένεια και αυτό έχει σημασία :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6.775€!!!!!! Από 16.1 μέχρι 19.1 που είμασταν στο νοσοκομείο, χωρίς το ασθενοφόρο και περιμένουμε και άλλον λογαριασμό για όσες φορές πήγαμε για αλλαγή !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ ποοοοοοοσααααααααα??????????????? παναγια μου εγκεφαλικο κοντεψα να παθω!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

μαρια πρεπει να ομολογησω οτι εισαι πραγματικα πολυ σατανικη :mrgreen:

θου ακομα ετσι εισαι ρε?

καλα κ εμενα το εντερο μου δεν πρεπει να εχει τιποτα μεσα ,ε ολα αυτα που τρωω

αφου εχει αρχισει κ μενοχλει το στομαχι μου

ο μικρος εννοειται τιποτα ακομα.

εμενα ο τολης παντα μου ελεγε οτι θελει πολλα παιδια (4-5 :shock: ) εγω θαθελα 3

αλλα τον επιαναν κατι κρισουλες που ελεγε να μην κανουμε αλλο κλπ κλπ κ εμενα :roll: αλλα αυτα ηταν παροδικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργι :o:o:o:o

οκ οι μισθοί εκεί φαντάζομαι δεν είναι της τάξεως των 600 - 700 ευρω ε??

αν ο σύζυγος βγάζει κανα 10000 το μήνα είναι καλά..

αν πάλι βγάζει 800 όπως εδώ... βγες στα φανάρια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεναρα ακομα να κανει ε?μα τι στο καλο..μεχρι κ γω θα αγχωνομουν..ποια εγω

βικυ πως παει ρεεεεεεεεεεεε..κανενα σημαδι?

αργι εχετε η να σε στειλω :o:o:o:o απαπαπ..εννοειται δε τα δινετε εσεις ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τον έρμο ,το εχει παθει κ η δικια μου ,κοριτσια πολυ γκρίνια... της εδωσε ντεπον ο Γ ,εχει κ μύξες αλλά ειναι λευκές ,μαλλον διαφανης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

ξεκιναω με τα χαζα!

μολις εκανα το μεγαλο βημα! :D αφου εκανα μια βολτα στη μοναστηριου κ αλλου κ δε μου αρεσε τιποτα για τον γιωργο,αφηστε που δεν ειχε κ ποικιλια στα σχεδια για το νουμερο του,σε nike,adidas κ τα σχετικα..

μπηκα στο επισημο σαιτ της nike,βρηκα εκπληκτικες προσφορες..κ του παρηγγειλα πολλα πραγματα..με χρεωση στην πιστωτικη μου! :roll::roll: βεβαια βγηκε η κλειδαριτσα πανω που σημαινει οτι ειναι ασφαλες το σαιτ..αλλα μια αγωνια θα την εχω!παντως αν ολα πανε καλα,θα καθιερωσω να του ψωνιζω ετσι αθλητικα!επιτελους πηρα φουτερακια,φορμες,ζακετες σε ο,τι χρωμα κ σχεδιο ηθελα!αλλα επιφυλασσομαι..

αργυρω ποοοοσοοοοο;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: καλυπτει η ασφαλεια φανταζομαι,ε;;

γιωτα..θα ασχοληθω μαζι σου τωρα!

ξεκιναω απο το τελος..

δε θα χωριζα!οχι αν ολα τα υπολοιπα ηταν ενταξει!βεβαια αυτου του ειδους τα θεματα προκαλουν τριβες..οποτε μη βιαζεσαι να θεωρησεις οτι εχετε προβληματα.. ;) !ειστε τελεια! :)

παλαιοτερα ηθελε δευτερο παιδακι;

εσυ εισαι σιγουρη οτι θελεις ή αντιδρας στη δικη του επιφυλαξη;προσεξε,δε λεω αρνηση! ;)

επισης..εισαι σιγουρη οτι θελεις αμεσα;κ μη μου πεις οτι σε πηραν τα χρονια γιατι ειμαστε συνομηλικες,προσεξε κακομοιρα μου! :lol::lol::lol:

ειναι οικονομικο το θεμανα φανταστω;κ θεμα αντοχων;

με την αντιδραση δε θα βγαλεις κατι..εαν εισαι σιγουρη οτι το θελεις,ασε τα καιγομαι της βικυς :lol::lol::lol: ,κ κανε ηρεμα συζητηση..οχι πιεστικα..καθε μερα απο λιγο..κ μολις βλεπεις οτι χαλαει το κλιμα..αλλαζε θεμα..κ την επομενη ξανα..γλυκα κ ομορφα!μαθε τί τον κανει διστακτικο κ προσπαθησε να τον χαλαρωσεις!

ημουν αναλυτικη;αν θες πες να το αναλυσω κ αλλο!εχω εμπνευση σημερα,εκανα παραγγελια λεμε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καρολινακι..σε καταλαβαινω..κ εγω θα ημουν στα πατωματα..καθοτι ανθρωπος της "υπομονης" κ εγω :oops::oops::oops::oops:

ομως περιμενε ως την πεμπτη κ θα δεις που ολα θα ειναι ενταξει!καλα εκανες κ πηρες αδεια!φιλακια πολλα κοριτσακι!

παω να διαβασω τί αλλο γραψατε!

σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από εδώ!!!

Η Δ κοιμάται και η Ε τραγουδάει!!!

Τέλεια;;;

Γιώτα μια μεγάλη αγκαλιά από μένα!!!

Αγρο ρε συ μερέντα;;;;;;;;;;;;;

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι θα σε αφορήσω!!!χαχαχα

Ρε παιδιά έχετε μερέντα στο σπίτι σας;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Θου εσύ μην απαντάς!!!χαχαχα

Μαρία τί φωτο είναι αυτή;;;;;;

Αργι αυτά είναι ευρώ;;;;;;;;

Συγνώμη αλλά δεν πάμε καθόλου καλά....

Αν έκανε κάποια ψιλοεπέμβαση δλδ τί θα πληρώνατε;;;; Εκατομύρια;;;;;

Ελενα με καταλαβαίνεις ε;;;; Ζω ένα δράμα λέμε!!! Όλη μέρα μ'αυτο ασχολείται ο έρμος!!!

Βίκυ κάνε σεχ καλέ! Κόβεται;;;; :lol::lol::lol:

Τα φιλιά μουυ!!

Ιουλία σε ειδα αλλά δε σε διάβασα ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία έυγε!!!! Για μας πήρες τπτ;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Κάρολ όλα καλά θα πάνε! Φυσάω λίγη θετική ενέργεια κατα κει! Μην το σκέφτεσαι καθόλου!

Θα περάσει και δεν θα το θυμάσαι...

Ρε παιδιά τελευταία όλο τέτοια κούω για τον Β επιπέδου και έχω την εντύπωση οτι κατι πάιζει.....

Είναι και μεγάλο το ποσό της άμνιο και λίγοι κάνουν.... :?:?:?

Επιφυλάσσομαι όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο...φωτο εβγαλες?

χαχαχα..

νομιζω οτι η μερεντα υπαρχει σε ολα τα σπιτια!

οσο για τα αποτελεσματα τα απο τα Β επιπεδου...η αληθεα ειναι οτι ολο και πιο συχνα ακουμε διαφορα!

δεν ξερω στην καρολ...αλλα σε εμενα...εγω επελεξα την αμνιο...ο γιατρος ηθελε να περιμενομε...επησις εγω επελεξα το διυρυμενο και τπν υπολοιπο ελεγχο!

αλλα εκμεταλευονται την φαση ου βρισκομαστε!

συμπεθερα....αν σας λειπουν να κανουμε εναν ερανο να σας στειλουμε...γιατι το τρενακι μονο με ερανο τα μαζευει αυτα τα λεφτα...

καλα η Ιουλια δεν θα βοηθηει μετα απο τα ψωνια που εκανε....χαχχαχ

σημερα ο αρναουτογλου εχει την προεδρο τη ομαδας της περιοχης μας!

Θου...δεν θελω συμπτωματα...θελω να φτασω τις 40...

ννομιζω οτι φοβαμαι να γενννησω!

ισως επειδη ξερω τι με περιμενει!

το ασφαλες θα ειναι να φτασω τις 37...για να εχουν ωριμασει τα πνευμωνακια του!

απο βαρος ειμαστε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλήθεια και εγώ δν ξέρω τι θέλω....να με βρώ ίσως... :?

μερέντα όχι ,ούτε μαρμελαδα..αν είχα θα είχα νουτέλα και θα την τσακιζα με το κουτάλι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!

Σας παρακολουθώ, αλλά δεν αντέχω να σχολιάσω, συγχωρέστε με... :oops:

Είμαι κουρασμένη και λίγο πεσμένη ψυχολογικά... Θα μου περάσει... :roll:

Χθες βγήκα! Πήγα Κότσιρα!! :D Τέλεια, υπέροχα, καταπληκτικά... όπως πάντα! Έκανα το οφθαλμόλουτρό μου... :oops::lol:

ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ!!! Ισχύει το αυριανό καφεδάκι; Υπόσχομαι ως αύριο το πρωί να έχω ανέβει ψυχολογικά και να είμαι καλή παρέα! :roll: Τι ώρα;

Επίσης, κανονικά θα έπρεπε να πάω στο μνημόσυνο του θείου, αλλά... Θα το παίξω ψόφιος κοριός!! (φατσούλα που σφυρίζει αδιάφορα!) :P

Καρολινάκι αγαπημένο, προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι, να μη στεναχωριέται και το μπεμπάκι!! :x :X :x :X :x :X :x :X :x :X :x :X :x :X :x :X :x :X :x

Εννοείται πως όλες θα αντιδρούσαμε με τον ίδιο τρόπο, αλλά εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ την Πέμπτη να έχεις ΥΠΕΡΟΧΑ νέα!!! Είμαι σίγουρη!!!!!! Χαμογέλα!!! :D:D:D

Ευχαριστούμε για την πρόσκληση! Εγώ υπόσχομαι να το προσπαθήσω αγαπάκι μου, αρκεί να είμαστε καλά!!! Πρωί εννοείς; Αν τα καταφέρω θα φέρω και το μικρόβιο να σου φτιάξει το κέφι!!! :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ΑΝ κανω 3 κ δε θα κανω πολλους υπερηχους κ φυσικα δε κανω το μικρο κ μεγαλο υπερηχο..

ειμαι τις αποψης οτι θα το κρατησω οτι κ να ναι :roll::roll::roll:

σε ΟΛΑ τα νορμαλ σπιτι νατασακι υπαρχει μερεντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα στο δικο μου δε υπαρχει :!::!::!::!::!:

αληθεια σπανια περνω κ αυτο για να μη τη τρωω..μονο αν κανω κρεπες η παρω τσουρεκι εκει ισως..

αλλα σκ στη πεθερααααααααααααααααα..τη σκιζω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εσυ δηλ νατασα δε εχεις???????????εεεε???????????/δε τρωει ο μητσος?

βικυ σου ευχομαι αν γεννησεις 40 βδομαδων κ να το φτυσεις

μιτσακι καλο περνας κ συ πιπινακι ε????????????????????????????καλα το κανεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μητσακι πως θα πας αυριο στην ΑΦΡΟ/?

χαχχα ρωτω μηπως με μααζεψεις απο πουθενα

ΑΧ ΑΧ ΚΟΤΣΙΡΑ....ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...ειναι τελειος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιος ο κοτσιφας ειναι τελειος !!!???? :o:o:o:o:o

εβαλα το μεγαλο σκασμενο για υπνο ...ουφ ...

αυριο 10-11 στο σπιτι μου .

θα σου βαλω και νουτελα να γλιστραει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι βγηκες κ ξεσκασες κοριτσαρα ε? μια χαρα!

θου ο τολης μου πηρε ενα κουβα μερεντα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σε καθε κουταλια σε σκεφτομαι ολο κ πιο πολυ!

βικυ καλα να περασετε αυριο στο καφεδακι!

γιωτα εμενα προσωπικα ουτε η μερεντα ουτε η νουτελα μου καθονται.. μια χαρα γλιστρανε :roll::roll:

αχ αφρο θαθελα κ εγω καφεδακι :roll:

ελπιζω να σας γνωρισω το καλοκαιρι που θα ξαναρθουμε (λογικα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααα!!! Τι κανετε?

Εμεις καλα, η Ειρηνη θα μεινει στην γιαγια της και ειμαστε τα 3 μας στο σπιτι. Ο Π. παιζει μεσα μπασκετ και κρυφτο με τον Γ. και εγω εκατσα και καλα να φαω μουσλι :P

Καρολινακι μην προδικαζεις καταστασεις και μην σκεφτεσαι ασχημα για το μωρακι σου. Ολα θα ειναι τελεια θα δεις. Σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια να πανε ολα καλα! :YMHUG::x

Νατασα εγω αν δεν εχω Νουτελα δεν μπορω! Παιρνω καθε βδομαδα μια του ενος κιλου και με το ζορι μου φτανει. Τρωμε πολλες κρεπες με τον Π. και ψωμακι με νουτελα :D Μερεντα ετρωγα στην Ελλαδα και η αληθεια ειναι πως εχω να φαω χρονια και εχω ξεχασει και την γευση της. Θυμαμαι μονο πως μεσα εχει κομματακια φουντουκι.

Γιωτακι θα διαβασω στην ομαδα και θα σου απαντησω εκει. ;)

Μητσακι λατρεθω Κοτσιρα!! Τον ειδα 2 φορες και δεν τον χορτασα φυσικα...μονο που με χαλαει λιγο που κουρευτικε..με το μακρυ μαλλι ηταν καλυτερος. Καλα εκανες και πηγες και εγω θελωωωωω!!!

Αργυ δεν πανε καλα αυτοι ρε!! :shock::o Παλι θα τα πληρωσετε πρωτα εσεις και μετα θα παρετε τα χρηματα πισω? Μα τι ασφαλεια ειναι αυτη δεν μπορω να καταλαβω... :roll: Εγω πληρωνα μονο 10 ευρω την μερα για οσες μερες ημουν μεσα αλλα εχω κρατικη ασφαλεια.

Θου ακομα ταλαιπωρησαι ρε? :twisted:

:lol::lol: κουραστικε ο μικρος και ηρθε να θηλασει σας αφηνω γιατι με ενα χερι δεν λεει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβαζω τα τικερακια σας ,ειδα τις Έλενας που λέει περασαν 3 χρόνια...συνηδητοποίησα σήερα οτι με το Γ ειμαστε μαζί 9 χρόνια...ρε παιδιά αυτό ειναι μισή ζωή...πωπω..... θα περάσουν αλλα τόσα γρήγορα και θα λέω ειμαστε 20 χρόνια μαζί.... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λιωνω για κοτσιρα...

προ γαμου μπορει να [πηγαινα και 4-5 φορες σε καθε σεζον..

κουκλος ειναι οπως και να ειναι...

ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ...

Αφρο ετσι τον λεει Ο Π. ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...