Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol::lol: Γεια σου ρε Βικαρα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Καιγομαι-καιγομαιαιαιαι!!!! [smilie=blob8.gif] χαχαχαχα τρελλογκαστρουλα!!!!

Γιωτα να απαντησω κ εγω στην πλασματικη υποθεση!!! :)

Αν το ελεγε για οικονομικο θεμα θα ελεγα οκ...

Αν απλα αποφασιζε πως δε θελει 2ο χωρις να εχει ζοριστει με το 1ο(πχ να κωλοβαραει οσο θελει κ εγω να τρωω το παλουκι...καλη ωρα οπως εμεις)τοτε θα ειχαμε θεμα...Οπως κ αν προ παιδιου ειχαμε "συμφωνησει" πως θελουμε 2-3 παιδια κ επειτα εκεινος αλλαζε γνωμη κ επεμενε σε αυτην χωρις κουβεντα!

Σιγουρα με το περασμα του χρονου(ειδικα αν η επιθυμια για 2ο αυξανεται) θα ειχαμε νομιζω φθορα σαν ζευγαρι./..ακομα αν ολα τα αλλα ηταν σχετικα οκ...Δεν νομιζω να εφτανα σε χωρισμο μονο για αυτον το λογο ομως.Επισης δεν θα τον εξαπατουσα δλδ με εσωρουχα-μεθυσια-φαντασιωσεις!!!! :lol:

Αλλα ακομα...οταν ενας αντρας δε θελει 2ο(ή κ 1ο )παιδι τοτε απεχει κ απο το σεξ!Αυτο ειναι επισης ενα ασυχγωρητο παραστρατημα! ;) (γκουχου γκουχου οικογενιες δε θιγουμε! :lol: )

Μιτσακι καλως να μας ερθετε!!!!!Γιουπιιιι!!!! :D

Κοριτσια περαστικα στα μωρα σας...!Αντε να ερθει καλοκαιρι! :D

Λενα ρε μη σκεφτεσαι τετοια...οκ...αααααααν συνεχιστει,βλεπουμε!

Θουλη αληθεια ρε κοπελια,η πεθερα σου γτ δεν ερχεται καθολου να σε βοηθαει κ να σου κανει παρεα???ξερω γω?1-2 φορες τη βδ θα ηταν τελεια...αν την θελεις βεβαιως!

Ω ρε Ιουλιακι μια χαρα θα πιω τον καφε μου διαβαζοντας σε!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φραγκισκα υπεροχη φαση!!!! :shock::shock::shock::shock: Μα πως τα καταφερνεις κ μπλεκεις σε πλυμμηρες κ κατσαριδοπολεμο?!!!!

Βασικα οτι κ να λες...σου θυμιζω ποσο πολυ αηδιαζες με το κοκκινο χωμα που σας καλυπτε,τη βρωμα των κακακιων,τις απειρες λακουβες,τα κουνουπια,το νερο αμφιβολου ποιοτητς κλπ!!!!και ποσο τα λατρεψες(οκ,οχι ολα! :P ) μετα!!! ;)

Χρυσουλα δε θυμαμαι τι ηθελα να πρωτοσχολιασω...αρχισες να γραφεις κ εσυ σαν τη Γωγω αρθρα! :lol::lol::lol: Τεσπα!σε φιλω!!!

Παναγιωτα καλο κουραγιο...δες κ την καλη πλευρα...ειναι λιγες οι ωρες! :D

Και τωρα παω να απολαυσω την Ιουλια γτ δε θυμαμαι τιποτα αλλο... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι τι θα κανω θα περιμενω.. αν κ ειπα στον τολη να μιλησει με το γαστρεντερολογο του (αυτον που τον παρακολουθει για το προβλημα του) τη δευτερα να δουμε τι θα μας πει κ αυτος

αφρο σου ειπα χρονια πολλα για το μανωλακη σου? δε θυμαμαι

κ εγω πεινουσα, παραγγειλαμε κοτοπουλο σχαρας -ονειρο- κ ακομα πειναω.. μαλλον θα φαω καμια φετα με μερεντα, θα σταματησω να τρωω ολο δαμασκηνα κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ η Ανδριανα γιορταζει στις 30/11 που ειναι του Αγιου Ανδρεα(ο μπαμπας μου),γι αυτο δε πηγε καν το μυαλο μου.. :roll:

Λενακι μου εγω θα σου ελεγα να παρεις και αλλες γνωμες για το μπεμπη...δε σου προτεινε να κανεις κατι για τον βοηθησεις;;;να κανει καμια εξεταση;;;κατευθειαν για παιδοχειρουργο μιλησε;;;; :?

Ο μικρος ομως δε δειχνει να δυνασχετει ε;;; ουφ δε ξερω μωρε κι εγω θα αγχωνομουν,αλλα σιγουρα θα ζητουα κι αλλες γνωμες... :roll:

Φρανι νομιζα οτι ησουν Κορεα!Εχω μπλεξει τα μπουτια μου με τα ταξιδια σου!!! L-)

Γιωτα συμφωνω με την Αναστασι στο θεμα που εθεσες...Το θεμα ειναι για πιο λογο δε θελει.. :?

Θουλακι συνηλθες;;;; 51 κιλα;;;;; πρωτο γκομενακι θα εχεις γινει!!!!! :P:lol::lol:

Αφρο τι τραβαει η ορεξη σου;;;; παραγγειλε κατι να κανεις το κεφι σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον Γιωτα ...

εν οψη της γιορτης του βαλεντνου...αγοραζεις σεξι κοκκινα εσωρουχα...κανεις τις αναλλογες περιποιησεις σε ολα τα σημεια...το περιμενεις να γυρισει απο ην δουλεια...φοροντας μονο αυτα...

...........................................................................................................................

απαραιτητη προυποθεση ειναι να εχεις τον ελεγχο εσυ κατα τη διαρκεια.........................................

εν αναγκη τον δενεις..........................................................................

την καταλληλη στιγμη... φναζεις...."καιγομαι καιγομαι..."...η σε πιανει λουμπαγκο και δεν πορεις να κουνηθεις απο το σημειο....

Kλαίω από τα γέλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έτσι τα κατάφερες εσύ;;;;;;;;

Βίκυ είσαι θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααααααα!!!

Τί χαμπάρια;;;;;;;; Όλα καλά;;;;;;;;;;

Εμείς είμαστε μια χαρά!Πετάμε λέμε! :lol::lol::lol::lol:

Ο Δ έφτιαξε fb και όλο με σκουντάει από χθες! Μα πολύ γέλιο! Σαα μωρό παιδί κάνει!!!

Αφρο πέτα κατα δω καμία παντσετούλα γιατί μόλις έφαγα 3 ρυζόγαλα (με γάλα κατσικούλας)!!! :lol::lol::lol::lol:

Τόνια χρόνια σας πολλά ρε συ!!! :lol::lol::lol::lol: Μπήκα και γω και είδα τις ευχές. Μα δε μπορεί κάποιο λάθος θα έγινε!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαιμού εγώ λέω να μην πανικοβάλλεσαι και να κουλάρεις. Μην τοσ κέφτεσαι συνέχεια. Άντεεεεεεεεεεεεε... Όλα καλά θα είναι! Θα του περάσει το στούμπωμα και θα σας ταράξει στο σκατό!!!

Αναστασία το είδες το τραγουδάκι; Το έβαλα στην Ε και άρχισε να χορεύει! Το θυμόταν! Μα είναι γαμάτο! Πως πήγε το χτύπημα στο αερόμπικ;;; Βράχηκε το φανελάκι στη μασχάλη;;;;;

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ιουλία θυμήθηκες επιτέλους τον παλιό καλό εαυτό σου!!! Έτσι σε θέλω!!!!

Γιώτα νομίζω πως χρειάζεται να κουβεντιάσετε μεταξύ σας. Ίσως χάσατε λίγο το δρόμο σας . :? Και μην ακους κοτσάνες σε παρακαλώ. Μου τη δίνουν αυτά πολύ...

Αργυ τί κάνει το κορίτσι μας;;; Εκλεισαν οι πληγες; Μα 700 ευρά το ασθενοφόρο;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

Κοπελιές τελικά Κυριακή απόγευμα θα το κάνω το πάρτυ! Εννοείται πως είστε όλες καλεσμένες! Για τις αθηναίες θα ναυλώσω ένα Μποινγκ(-ντοινγκ)!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ειπε οτι υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να εχει καποιο θεμα

στον παιδοχειρουργο θα κανουμε μια εξεταση

λεπτομεριες δεν ανοιξα γιατι θα το σκεφτομουν ακομα περισσοτερο κ θα παρανοουσα μονη μου

το πολυ πολυ να τα ελεγα κ σε εσας :P

ειπα τον τολη να μιλησει με το γαστρεντερολογο του να δουμε τι θα μας πει κ αυτος κ βλεπουμε..

ελπιζω μονο να μην ειναι τιποτα κ να μας ταραξει συντομα στο σκατο οπως λεει κ η νατασα :mrgreen:

νατασα καλως εχοντων των πραγματων θα ερθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα...στη Μ-Ι καναμε ελευθερα ...θελαμε παιδι....ηρθε αμεσως...!

σε ολες τι φασεις ημουν εκει....χαχχαχα αλλα δεν μου μοιαζει...

στο μπεμπε δεν εχω παρει χαμπαρι ποτε πιαστηκε...μου την εφερε....τωρα λεει κατι για 3ο στο καπακι...και εχω αρχισει και τον φοβαμαι...μαλλον θα κοψω το σεξ...η θα τον στειρωσω στον υπνο...!

Αφρο...κοιμηθηκαν τα τεκνα σου?

εμεις φαγαμε χοληστερηνη και σακχαρο για επιδορπιο...

δηλ.παατες με αυγα και παρμεζανα τρυμενη και παστουλα απο τα μαξ περρυ...

εφταιξα και τη πατσαβουροπιτα....

τωρα ειμαι κομματια...

αυριο πρωι εχω γιατρο...γμτ θα παω μονη...ο Π. δεν μπορει!

φΡΑΝ...δεν ζηλευω αυτο το ταξιδι σου!

εβαλα να πλυνω το μπουφαν του Π. πρωτη φορα ...ελπιζω να μην τ κανω για το μπεμπε...

εβαλα και μπαλακια μεσα...του τενις..!

Λενα...τποτα δεν θα ειναι...θα δεις...!

θα κανει κακα...δεν δυσανασχετει..

εν αναγκη δωσε λιγο κιντερτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα ρε συ δεν ξέρω...

Ή μάλλον ξερω.........

Βουντού!!!!

.................................................

...............................................

Αντε έέέλα σκατουλαααααααααααα

έέέέέλα σκατούυυυυυυυλα στο κωλί !!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε έέέλα σκατουλαααααααααααα

έέέέέλα σκατούυυυυυυυλα στο κωλί !!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Εχω λιωσει μιλαμε!!! Δεν υπαρχεις ρε παιδι!! :lol::lol:

Λενα τωρα που το θυμηθηκα και ο Γ. στην ηλικια του δικου σου ειχε θεμα με δυσκοιλιοτητα και μολις τον πηγα στον γιατρο ξερεις τι εκανε? Εβαλε μπολικη βαζελινη στο δαχτυλακι και του ανοιξε το κωλι..καλα λιγο μην φανταστεις...και οντως διαπιστωσε πως ειχε πιασει μια βλεννη και του ειχε φραξει την εξοδο. Ειναι πολυ συνηθες μου ειπε στα μικρα. Λες να εχει κατι τετοιο και το μωρο? Εχε το στο νου σου οταν τον ξαναπας παιδιατρο και πες του το. Μετα απο καιρο ξαναεκλεισε παλι αλλα του το ανοιξα εγω μονη μου πολυ προσεκτικα. Απο εκει και περα εκανε ανα 3 μερες αλλα ηταν πολυ ευδιαθετος.

Νατασα να ζησετε βρε! :lol: Το ειδα χθες στο φεις! Και με τον Π. ετσι κανουμε που και που και λυνο,αστε στα γελια. Καμια φορα πιανουμε απο μια γωνια στον καναπε και μιλαμε στο τσατ :lol::lol: εκει να δεις γελιο! :lol:

Αφρο ζηλεψα τα πανσετακια σου!! μιαμ μιαμ!

Παω να διαβασω αν ειπατε τιποτα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μουρλη!!! τρελοκομειο!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατι εκανα λαθος ομως, δεν επιασε :mrgreen::lol::lol:

ναι καλε! να ζησετε!! :lol::lol:

ελενα του το ειπα αλλα δεν εκανε τιποτα, δεν κοιταξε καν το τρυφερο του πωπουδελι

ο μικρος ζοριζοταν γενικα? γιατι εμενα οχι, τωρα μονο που ειχε να κανει 10 μερες, απο την 8η μυριζαν τραγικα οι κλανιες του κ τη 10η ζοριζοταν πολυ κ εκλαιγε, γιαυτο του βαλαμε το υποθετο

βικυ οοοοολο θελω να σε ρωτησω, κανενα πονακι εχεις?

μπαινεις στο μηνα σου ε?

η μικρη τι λεει για το μπεμπη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..θα μαι λιγακι συντομη γιατι εκλαιγαααααααα ποσες ωρες...πιο πολυ απο το φοβο μου αν... :oops: και δεν ειμαι πολυ καλα... :cry::cry::cry:

δυστυχως ενω ολα ηταν καλα ειδαμε και φατσουλα,,,γλυκας ειναι...

συγχωρεστε για τ αλαθη γραφω με το λαπιτοπι στο σκοταδι..κοιμαται διπλα ο αντουαν...

εδειξε δυο δειγματα στην β επιπεδου..το ενα οτι ο ομφαλιος λωρος εχει δυο αγγεια αντι για τρια και το αλλο οτι κανει κατακρατηση ουρων παραπανω στ; νεφρακια του το μωρακι μου...με βαση τις μετρησεις που κανε..βρηκε ηπια ευτυχως!!!!!!!!!!!! υδρονεφρωση :cry::cry::cry: και πρεπει νακανω αμνιοπαρακεντηση την τεταρτη για να εξαλειψουμε την μια πιθανοτητα στις 583 κατι τετοιο για καποια χρωμοσομικη ανωμαλια...αλλα εγω με το που καναμε τον υπερηχο και τον ειδα τον γιατρο να συνουφριαζεται αρχισακαι εκλαιγα..στο φοβο και μονο οτι το μωρακι μπορει να χει συνδρομο νταουν μια στο εκατομμυριο τρελαινομαι,....το αγαπω απο την πρωτη στιγμη που ηρθε στην κοιλιτσ αμου ..και εχω κανει ονειρα..

οποτε τεταρτη κανω αμνιοπαρακεντηση και πεμπτη θα ξερω... :roll::roll::roll:

αχχχχχχχχχχχχ μεχρι τοτε θα χω χασει χιλια χρονια απο την αγωνια μου...δηλαδη σε ποια εποχη θα βρισκομαι?????? :lol::lol: να κανω και λιγο πλακα...

θελω απλα την θετικη σας ενεργειαααααααααααααααααααα τιποτα αλλο...

οποια θελει εννοειται... μπορει να μου ρθει σπιτι δευτερα τριτη θα μαι εδω....πηρα αδεια για να ηρεμησω ψυχολογικα μεχρι την τεταρτη...μιλησα και με την υπευθυνησ τη δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Καρόλ, μην αγχώνεσαι βρε εκ των προτέρων, κάνε την εξέτασή σου.......να δεις όλα θα πάνε καλά, δεν θα είναι τίποτα :x:x .......και η Βίκυ αγχωνόταν και είδες όλα είναι καλά τώρα.....μην στεναχωριέσαι :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

καρολινακι μου ηρεμισε και μην μου κλαις .Αυτο το ακουω αρκετα συχνα και τις περισσοτερες φορες δεν ειναι τιποτα .Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου και δεν θα εχει τιποτα το μικρουλακι σου ,θα το δεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!! :D

Μα τι εγινε με τα αγορακια μας καλε και θελουν να βγαλουν τη ψυχη της μανας τους;;;;;;; Καρολ ο μπεμπαρος θα ειναι μια χαρα θα δεις!!!!

Και μολις γεννηθει θα του δωσουμε 2 στο κωλι που εκανε τη μαμα του να φτασει στη προιστορικη εποχη με τα χρονια που εχασε απο την αγωνια της!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμενα η μπεμπα εκει γυρω στον 6ο,σε ενα υπερηχο,εκανε πτωση παλμων σε σημειο που ο γιατρος χεστηκε πανω του(κι εγω εννοειται 7 εγκεφαλικα!!!)!!!!!Λεμε παει πεθαινει το μωρο!!!!! :o:o:o:o

Ε τελικα τιποτα δεν ειχε το σκατιαρικο!!! Μετα κατα τον 7ο μεχρι που γεννησα το αμνιακο υγρο στα κατωτατα ορια και το μωρο να μη παιρνει πολυ βαρος...ε τελικα πηγα 41 βδομαδες κι οταν γεννησα ολα μια χαρα ηταν και το αμνιακο οταν μου εσπασε τα νερα,ηταν λιμνες!!! Οι υπερηχοι κανουν και λαθη!

Και τωρα που τα θυμηθηκα λεω να παω να τη σκατοχεσω λιγακι για τις ρυτιδες που απεκτησα τοτε!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λενακι και η μανα μου(πρωην μαια) οταν ο Αλεξ εκανε μερικες μερες να κανει κακα του,του εβαζε στο κωλι ενα θερμομετρο με λιγο λαδακι και τον βοηθουσε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου....

σας ευχαριστω πολυυυυυυυυυ για τα λογακια σας...αληθεια μου δινετε κουραγιο φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG: μακαρι την πεμπτη ναναι ολα σαν ενα ονειρο κακο...

παμε μια βολτιτσα ολοι μαζι η παπιοοικογενεια..

θα ξαναμπω να τα πουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα εχω να πω ...ο Πανουλης μου εφαγε ψωμι με μερεντα !!!! :o:o:o:o:o:o

οχι φυσικα δεν του το εδωσα εγω δεν ειμαι τοσο κουκουρουκου .....το αρπαξε απο το πιατο του Μ !!!το καταλαβα (εκανα δουλειες) γιατι τσιριζε ο Μ "οχι οχι μη " :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μπηκα να πω τα νεα μου και διαβασα τα της καρολ!

το εζησα και για μεγαλο διαστημα αυτο το αγχος...εμεις ψαχναμε πιο ειδικα πραγματα...και περνουσαν οι ερες δια της αφαιρετικη οδου...δηλ...δεν ειχε εκεινο , δεν ειχε το αλλο κλπ...

ξερω πως ειναι....θα σου πω κουραγιο...ξερω λογια ειναι...αλλα ....

αυτο που πραγματικα με βοηθησε ειναι οταν δεν ημουν μονη...οτνα ημουν μονη...εκλαιγα...εκλαιγα απιστευτες ωρες...

επησις το οτι γυρισα τη δουλεια...ηταν πολυ καλο!

ξεχνιομουν...!

να δεις που θα ειναι ενα κακο ονειρο...θα τελειωσει καιολα θα ειναι καλα!

θα παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου και θα ειναι μια κακια αναμνηση!

εχεις ολη τη θετικη ενεργεια μας!

προσπαθησε α ξεχνιεσαι!

Αφρο...μερεντα...ααααααα εχει γουστο το παιδι!

την επομενη παγωτο!

τα δικα μου....

πηγα γιατρο...

το μπεμπε ειναι 3150 ..εχει παρει θεση...ολα καλα!

προσοχη ...να πιασουμε τις 37 και μετα μπορω να κανω οτι θελω...

οχι σεξ....(λες και μου καθεται για να κανω)

επομενη εξεταση την αλλη εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι όλα καλά θα πάνε κοριτσάρα μου,όντς μην μένεις πολύ μόνη γιατί όο θα σκέφτεσαι ,προσπάθησε να ξεχνιέσαι όσο μπορείς!!! την αγάπη μας και όλη την θετική ενέργεια σου στέλνουμε!!

θέλω τόσα να πω... :?:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα ξεκινα να γραφεις!

καρολ η υδρονεφρωση δεν ειναι κατι το σοβαρο.. κ ο δικος μου ειχε κ εχει ακομα λιγο, αλλα στα περισσοτερα φευγει μεχρι να γεννηθουν. κ αυτο για τις αρτηριες το εχω ξανακουσει.. αμνιο θα κανεις μονο για την υδρονεφρωση?

ευχομαι παντως ολα καλα να ειναι,μην ανησυχεις

τονια του εχουμε βαλει κ μπατονετα, δεν πιανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..τι κανετε?

καρολλλλλλλλλλ(θεσσαλονικιοτικο)

εσυ κ να κλαις?????????/ποοοοτε...ολα θα πανε καλα..θα δεις...με το λωρο τι παιζει που ειναι 2πλος αντι για 3 πλος?πανε τσακισε καμια σοκολατα κ θα ηρεμησεις..πανε κ στη παπια σου να ξεχαστεις... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

αναστασια η πεθερα μου δουλευει,.κ τη μερα που εχει ρεπο αν τη θελω τη λεω αν οχι δε θελω να τη δεσμευω..θελει να κανει κ αυτη τις δουλειες τις

γιωτα :cry::cry::cry:

φυσικα κ δε θα το χωριζα γιαυτο..βασικα ο λογος ποιος ειναι?αν ειναι οικονομικος σεβαστος..

αν ειναι γτ ετσι θα στεναχωριομουν ΠΑΡΑ πολυ κ θα εκανα τα παντα για να το πεισω..ευτυχως ο αντωνης ειναι ελαστικος προς το παρον κ σε 3..ειδωμεν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...