Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία τι έγινε με τα κοινόχρηστα τελικά;

Συμπεθέρα Καναδή τι ίωση έχεις καλέ; Εγκυμονούσα δεν είσαι; :roll:

Φιλιά στον γαμπρό!! :x

Μην πιστεύετε τους Αμερικανούς!!! :lol::lol::lol:

Γωγώ της Ρ ακόμη μυρίζει!!!! :?

Έκλαψε σήμερα στον παιδικό, δεν ξέρουν γιατί!!!

Και η ίδια δεν μου είπε, έχω την εντύπωση ότι είναι το ψευτόκλαμα που απέκτησε τελευταία!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!

κρυοοοοοοο! :roll::roll:

καλε χρυσα μη βαρας!πηγα εχθες γυναικολογο,ολα καταπληκτικα μου ειπε!εχει εναν τροπο να θαυμαζει τη μητρα μου κ τα συναφη ο ατιμος :oops::oops::oops: ,αφου στο τελος του λεω"ρε Χρηστο ελπιζω να μην κανεις τετοια κοπλιμεντα στη γυναικα σου ρε παιδακι μου"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ωοθηκες τελεια,ολα καλα! :D

αυριο θα βγουν κ τα αποτελεσματα του τεστ παπ,οποτε αναμενω..

α!ψηλαφιση στηθους πεντακαθαρη!ουφ!

δε θα το αμελησω ξανα..το υποσχομαι! :geek::geek::geek:

χρυσα περαστικα στον ιωαννη κ στον χριστοφορο! :( εμεις ευτυχως ακομη δεν εχουμε παθει βρογχιτιδες κ τα συναφη..ειπαμε..μονο ωτιτιδες..τεσπα!

γωγω κ λενα επισης περαστικα! :(

γωγω -180;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

αααχ!εγω παντως λεω αν κηρυξουμε επαναλαμβανομενες απεργιες να παρω μερος,εφοσον παρουν κ οι υπολοιποι συναδελφοι..η πλειοψηφια τελοσπαντων..θα ζοριστουμε πολυ αλλα δεν παει αλλο αυτο ρε συ..δε γουσταρω ρε αδερφακι μου να ειμει στο ενιαιο μισθολογιο,οπως εξαιρεσες αλλους να εξαιρεσεις κ εμας! :evil::evil::evil:

υποτιθεται πως το ενιαιο εγινε για να παψουν να παιρνουν τα τρελα λεφτα καποιοι σε καποιες θεσεις κ οχι για να παιρνουμε ψυχουλα οσοι αμειβομασταν αξιοπρεπως! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: αντε θα συγχυστω παλι :evil::evil::evil: ειναι που μου τελειωσε το δεκαπενθημερο κ για 13 ημερες θα ειμαι με 50ε! :evil::evil::evil::evil::evil: ενταξει,θα παρω χρηματα απο τον χ...αλλα αυτο δε χρειαστηκε ποτε ως σημερα να γινει..κ δεν ειμαι κ σπαταλη! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

α!αυριο θα εχουμε κ εμεις παγετο λεει!ακραια καιρικα φαινομενα!κ μαντεψτε ποιανου σειρα ειναι να οδηγησει στο γκρουπ για το σταυρό!!! :idea::idea::idea::?::?::?::?::?::?::?::?::D:D:D:D:shock::shock::shock::shock::shock:8-)8-)8-)8-)

μα καποιος εκει πανω εχει βαλθει να με κανει σουμαχερ! :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλο κατι..δεν εχω να πω..

α!ναι!το προγραμμα μου!μαγειρεψα κ εβαλα κ ενα πλυντηριο!κ τωρα αναστασια θα βαλω κ ηλεκτρικη! :D:D:D

φιλακια πανεμορφες!

ααα!νονα!!συγχαρητηρια φοιτητριαρα μου!!!μπραβο σου που συνεχιζεις αυτο που ξεκινησες κ μαλιστα με τοση επιτυχια!μη μασας!με τετοιους ρυθμους σε 1 χρονο θα εχεις ξεπεταξει τη σχολη! ;)

φιλακια κ παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα πριν αλλα δεν ...κολλησε :twisted:

Αργυρω ετσι ειναι στην γερμανια η ειναι η ασφαλεια του αντρα σου ετσι ?δηλ αν μια οικογενεια ειναι χαμηλομισθη και χριαστουν ασθενοφορο τι θα κανουν ?

Βικη περιμενω απο την δημητρα το οκ για την κυριακη ....δεν εχω το τηλ της ....

γιωτα ...θα σου ελεγα εγω οτι τα θελω ....αλλα θα αρκεστω απλα να παιξει με μπαρμπι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

περαστικα σε οσες εχετε αρρωστα παιδακια ,Ερη ευχομαι να μην ειναι τιποτα ...μα καλα θα ειαι μεγαλη "επιτυχια" να εχει παλ τετοιον καιρο γαστρεντεριτιδα !!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου μη ξανβαλεις τον υγραντηρα ολη νυχτα... η βρογχιτιδα δε θελει πολυ υγρασια και ο υγραντηρας κανει αυτο ακριβως(αυξανει την υγρασια)!

Ακομη ομως και στη λαρυγγιτιδα που συνισταται ο υγραντηρας,δε κανει να ειναι ολη νυχτα γιατι μπορει να οδηγησει σε βροχιτιδα.. :roll:

Κι εγω για τον ιδιο λογο αρπαζομουν παλιοτερα και τωρα δηλαδη αν πεσει τιποτα τετοιο στην αντιληψη μου,γυριζει το ματι μου και βρησκω και την ευκαιρια να ξεσπασω τα νευρα μου!!!! :twisted::twisted:

Σισσυ ΠΟΛΛΑ μπραβο!!!!!4 στα 4 ρε θηριο;;;;!!!!!!!! \M/ \M/ \M/

Ετσι που πας μεχρι το αλλο καλοκαιρι θα εχεις παρει το πτυχιο!!!!! Και μετα θα σου κανουμε ενα παρτυ.. ΜΑ ΤΙ ΠΑΡΤΥ!!!!!!! Θα ανεβω Αθηνα και θα το καψουμε!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Γιωτα φοραει 25 και τα παπουτσια ειναι 26;;;; ε και γιατι δε τα κρατας βρε για το Φθινοπωρο;;;;ειναι πολυ ομορφα!!!

Βικυ ειπες για τη λακτα και μιλαμε επαθα μια υπογλυκαιμια αλλο πραμα!!!! εφαγα οτι σοκολατοειδες βρηκα μπροστα μου!!! :shock:

Θεα η Μ-Ι!!!!! :lol :lol::lol:

Ρε σεις απο τοτε που εκοψα τις αντλησεις εχω παρει 3 κιλα!!!! μιλαμε εχει ανοιξει το στομαχι μου τοσο που ετρωγα και ολο πειναω!!! :?

Φρενο απο σημερα!!! ετσι ειπα κι εχθες δηλαδη μεχρι που ειπε τη λεξη λακτα η Βικυ!!!! :lol::lol::lol:

ωχ ειπατε κι αλλα αλλ δε προλαβαινω τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια τα παπούτσια που έβαλα δεν είναι αυτά που θέλω να δώσω!! :oops::oops::oops::oops: ειχε 2 ζευγαρια ένα αντιντας και ενα νικε αθλητικα και της πηρε η μανα μου ενα με μπαρμπι ολα 26 ,και λεω να δωσω το αντιντας!!μα γτ δεν γινομαι κατανοητή? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αφρο ειναι ασπρα με μαυρα και ροζ ρε γμτ ,να στα στείλω>? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γιωτάκι... ρε κοριτσάρα συγγνώμη που παίρνω το θάρρος, αλλά αφού το αποφάσισες να τα δώσεις δεν τα δωρίζεις στο Μητέρα που έχουν μεγάλη αναγκη; :oops::oops::oops::oops:

Εράκι έτσι είναι ο Π. Μπορεί να σου δώσει και το βρακί του ακόμα. Αφού το λέει οτι άν δεν ήμουν να τον κρατάω, προκοπή δε θα έκανε ο... "ξυπολιτος Ωνάσης" :D:roll:

Καλα εχθές που μου διηγούταν την περιστατικό, εκεινη τη στγμή που μου είπε: "Της έδωσα ο,τι είχα πάνω μου" λέω απο μέσα μου: "πάει η δόση του στεγαστικού"!!! :lol::lol::lol: Αλλά ευτυχώς εννοούσε ο,τι ψιλά είχε πάνω του.

Κακά τα ψέμματα κορίτσια, τα πράγματα είναι πολύ άσχημα... μάκαρι να μπορούμε να είμαστε σε θέση να βοηθάμε και να μην αξιωθούμε να αναγκαστούμε να ζητάμε βοήθεια... :roll::roll::roll:

Παίρνω την αδερφή μου να μου δώσει πληροφορίες.

Πάω γιατί έχω διάβασμα, έχω την εντύπωση οτι αύριο σταματάει το σερί των επιτυχιών... :lol::roll:

Όσο για την Όλιβ, προσπάθησε πάρα πολύ να θηλάσει, έκανε ο,τι ήταν δυνατό και αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει και η Λάλα (που την συμβούλευε), όπως και η σύμβουλος θηλασμού που το παλεύανε μαζί.

Τι να κάνουμε δηλαδη που η μικρή άρχισε να χάνει βάρος;; Να άφηνε το παιδί να παιθάνει για να θηλάσει ντε και καλά;;; Μαλακισμένες υπάρχουν πολλές που θα πουν το μακρυ και το κοντό τους χωρίς να ξέρουν τί τους γίνεται!!! :twisted:

Τονάκι μου γλυκο αμα είαι να έρθεις να το κάψουμε, παίρνω πτυχίο το Πάσχα!!! :lol::lol::lol::x

Πλάκα έκανα χθες ε; Το κατάλαβες φαντάζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι έλεγα θα δώσω ?μάλλον τα 25 αρια που έχει και φοράει!!! εβγαλα τη σόλα από το 26 ,της κανει ,μαλλον τον κόβω για 25 μισο το νουμερο της σε αθλητικο ... Σίσσυ μάθε τι αναγκες έχουν και πες...επάνω έχω πολλές κουβέρτες για μωρά.

δεν το ξέρωαυτό το ίδρυμα Άφρο .. :oops::oops::oops::oops: ας μάθει η Σϊσσυ να μας πει τι χρειάζονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτο το ιδρυμα το ξαρω απο μεσα πολυ καλα...εχω πολλα να πω...και θα παρει η μπαλα πολλους!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Αν ημουν Αθηνα θα επαιρνα μετακινηση για εκει στανταρ παρολο τα περιεργα ωραρια γιατι αυτα τα μωρακια θελουν τοση πολλη αγαπη και ζεστη αγκαλια!!!! κι οταν τους τη προσφερεις δε φανταζεστε πως σου το ανταποδιδουν!!!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και δουλευαν εκει μεσα κατι πατσαβουρες(οσο εκανα πρακτικη εκει δηλαδη πριν 10 χρονια) κακες ψυχρες κι αναποδες!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Το "κακο" ειναι οτι ειναι λιγο ψυχοφθορο γιατι δενεσαι τοσο πολυ με αυτα τα μωρα κι αυτα με σενα που πολλες φορες φευγεις και το μυαλο σου μενει πισω,πονας με τις αρρωστιες τους,θυμωνεις για το συστημα,θυμωνεις με τον εαυτο σου που δε μπορεις να τα βοηθησεις και να τους δωσεις οτι χρειαζονται κτλ κτλ..

Τα θυμηθηκα και στεναχωρηθηκα... :(:(:(:(

Σισσακι η αδερφη σου δουλευει εκει;;;; μαθε και πες σε παρακαλω ναι;;;;

Α ρε συ δε καταλαβα οτι εκανες πλακα η θεοχαζη!!!!!!νομιζα οτ απο το πολυ διαβασμα ζαβλακωθηκες και νομιζες οτι τα εγραψα εγω!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τελικα εγω ειμαι η ζαβλακωμενη!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio μπράβο για όλα και για τα μαθήματα αλλά και για την βοήθεια!!! ;)

Για την Όλιβ πρώτη φορά το ακούω, δεν παρακολούθησα την συζήτηση κιόλας :?

Αφρο το ασθενοφόρο το πληρώνει η ασφάλεια του καθένα αρκεί να είναι δικαιολογημένη η κλήση του ασθενοφόρου, πχ ένας το κάλεσε γιατί είχε hangover ! Kai den ήξερε τι να κάνει, σε αυτή την περίπτωση το πλήρωσε αυτός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη είμαι λιγάκι απαράδεκτη..που χαθηκα τοσο πολυ..ας πω μερικά περιληπτικά..τωρα που τα θυμαμαι η εγκυουλα... :D:D:D γιατι ξεχασα να πω παρα πολλα...αλλα με το παπι ολο διπλα μου που χρόνος...μεθελει όοοοοοολο διπλα της ...μεχρι και εκει που ο βασιλιας πηγαινε μονος του..η πριγκηπισσα καρολινα :lol::lol::lol::lol: παει πάαααααντα μετα συνοδειας.. :oops::oops: καταλαβαινετε ε?

Εράκι μου σ υ γ χα ρ η τ η ρ ι αααααααααααααααα κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::x με το καλο να εχεις μια τεελεια και όσο πιο ευκολη εγκυμοσυνη γινεται...πόσο εβδομαδων είσαι???????εγω είμαι στην 22 αν δεν κανω λαθος...

Αρτζι μου λυπηθηκα πολυ για αυτο που παθε η μικρουλα...αλλα χαρηκα παρα παρα πολυ τωρα που πες οτι σε δυο χρονακια δεν θα χει ουτε σημαδι....μπραβο κοριτσαρα μου... :D:D:D:D .τωρα που λεμε για καψιμο...εβραζα κοτοπουλο στην κατσαρολα και πηγα να κοψω κατι που εξειχε η χαζη :oops::oops: και επεσε αρκετό από το καυτό νερο στην παλαμη μου και ετσουζε πααααααααααααρα πολυ..εκανε διχρωμια...και παραλληλα επρεπε να φτιαξω το γαλα της μικρης και να την πλυνω τοπικα...το μονο που με σωσε ηταν που βαλα αμεσως παγωμενο νερο αφθονο ;);) αλλα ακομη εχει μια διχρωμια ..ελπίζω να φυγει σιγα σιγα..εβαλα μετα ενα σπρει της bepantholγια τα εγκαυματα...πολλες φορες..

φοιτητριοναρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μπραβο Σισσακυ μου γλυκο!!!!!!!!!!!!!!!!! εισαι θεα!!!!!!! και σε θαυμαζω γαι το κουραγιο σου..με παιδι και δουλεια και σχολη.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty:

Χρυσουλι μου γλυκο τι ειχες παθει βρε αγαπη μου και ειχες πεσει τοσο πολυ ψυχολογικα...???? :cry::cry::cry: διαβασα που λεγες οτι εχεις χασει την πιστη σου στο θεο και οτι δεν εισαι καλα...ξερεις ποσο σαγαπω και ας χαθηκαμε λιγακι...εγω θα μαι σπιτι και αυριο και μεθαυριο...όοοοοοοποτε θες παρε με...εχεις το σταθερο μου? θελω πολυ να σε ακουσω...περαστικα για το φοφο και τον ιωαννη σου..

γωγακι μου γλυκο..περαστικα μωλε στην μικρουλα σου...

και σε ολα τα υπολοιπα αρρωστα μωρουλινια..που συγχωρεστε με αλλα δεν θυμαμαι ονοματα... :oops::oops:

παναγιωτα μου ..γλυκια μου φιλεναδα χαθηκαμε ...τι κανετε αγαπη μου?

θουλαρα μου ....που εισαι εσυ βρε ψυχη?εχω καιρο να δω νεα σου..

τόνια μου...

Γιωτακι μου...

μακια στις θεσσαλονικιες φιλεναδες....όοοοοοοολες...μια προς μια..

α την παρασκευη θα παμε να δουμε τον μπεμπαρο ανυπομονωωωωωωωωωωω!!!!!!!! :D:D:D και μου πε να φαω μια σοκοφρετα γιατι οταν ειχαμε παει τον προηγουμενο μηνα...δενκουνιοταν και πολυ ο κυριος... :cry::cry:να δω φατσουλα... αλλα δεν μου διευκρινησε τι μεγεθος σοκοφρετα... :lol::lol::lol: ε και εγω τη γιγας θα φαω... :D:D:D χαχαχαχ εννοειται με εχει ενα μηνα χωρις γλυκα.. :evil:

εκανα εξεταση γλυκοζης..και προσεξτε ειχα φαει γαλα με δημητριακα και ενα κουλουρακι χωρις ζαχαρη ακι μου βγαλε 62 :o:o με βαση το 70!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβασα

ενα θα σχολιασω: γωγω -180 ευρω???????????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ο γιωργος ποσα μειον θα ειναι?? :P

τραγικο παντως..

κοριτσια ειμαι στεναχωρημενη..

γυρισαμε απο τον παιδιατρο

ιωση ειναι τελικα ΑΛΛΑ

ο αναστασης εχει στο ενα αυτακι λιγο υγρο κ πρεπει να το προσεξουμε

κ εχει γεμισει γυρω απο το στομα του σταφυλοκοκκο :(:(:(:(:(

ειχε απο προχτες κατι σπυρακια γυρω απο το στομα του κ δεν ειχα δωσει σημασια

τα βλεπει ο γιατρος κ μου λεει ποσο καιρο τα εχει αυτα? ουτε καν θα τον ρωτουσα...

ο μικρος εβαλε 550 γρ σε 20 μερες! ειναι 5220 το μαναρι μου! κ 60 ποντους!

αλλα για το θεμα με τα κακα του μου ειπε οτι μαλλον δεν ειναι τιποτα αλλα πως θελει παρακολουθηση

θα πρεπει μεχρι 3.5-4 μηνων να τα κανει κανονικα αλλιως θα πρεπει να δουμε παιδοχειρουργο

το σταφυλοκοκκο ο αναστασης τον επαθε απο την πιπιλα :o

εχει την τιμητικη της απο οταν γεννηθηκε ο μικρος :P

οταν του ειπα οτι η πιπιλα του εκανε αυτα τα σπυρακια κ πως μπορει να παθει κακο με το που γυρισαμε σπιτι πηγε τις πηρε κ τις πεταξε στα σκουπιδια απο μονος του :shock::shock:

τωρα κοιμαται.. για να δουμε πως θα παει το βραδυ μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα επειδή ο σταφυλόκοκκος είναι κολλητικός πρόσεξε τον μικρούλη μη κολλήσει.

Μια φορά που είχε η Φ στο ποδαράκι της μας είχε δώσει αντιβίωση :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o σταφυλόκοκκος με τι μοιάζει?γτ και η Κωνσταντίνα εβγαζε σπυρακια γυρω απο το στόμα ,εβαζα μια κρεμουλα και εφευγαν .. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας εδωσε μια κρεμα που ειναι κ αντιβιωτικη

ασε, πρεπει να προσεχουμε τα παντα κ τις πετσετες κ ολα

κ παει συχνα κ φιλαει τα ποδαρακια του μπεμπη

οταν το κανει μαλλον θα πρεπει να του αλλαζω φορμακι ε? :?

πφφφφφφφφ

γιωτα ειναι σαν μικρα κοκκινα εξανθηματα σε ενα σημειο ειναι κ λιγο πρησμενα

ποια αλοιφη εβαζες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω αν και αν ήταν να κολλήσει θα είχε κολλήσει ήδη

κι εμείς αργά το πήραμε χαμπάρι τότε και μετά μάθαμε ότι είναι σταφυλόκοκκος

κι εμείς της βάζαμε αντιβιωτική κρέμα. Θα περάσει αμέσως με την κρεμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

abc κατι ,δεν ειναι φαρμακευτικη είναι για τους ερεθισμούς γύρω απο το στόμα ,καθάρισε αμέσως ,θα τη βρω αυριο και θα στην γράψω ...

κοριτσάρες αφιερωμένο παλιό και αγαπημένο

http://youtu.be/tYAqfwuZL_M

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afρο το ψαχνεις?

Γιωτα πολυ ωραι τα παπουτσακια...

μπορει να τα φορεσει και ανοιξη!

Γωγω...υπομμη με το μισθο...ολο τετοια ακουω τελευταια...

σε λιγο θα παθω ανοσια

Ιουλια...ουτε εω θελω ενιαιο αλλα...

εμας θα κοψουν το νοσοκμειακο επιδομαπου πηραμε νοεμβριο -δεκεμριο...που θα επρεπε να εχει ξεκινησει το ενιαο απο τον μαρτι για 3 μηνες απο 150 ευρω,....δηλ θα δωσουμε και τοκου...

το ανθυγιεινο δεν το εβαλαν ενω θα επρεπε απο ιανουριο...αλλα υτο δε θα μας το δωσουν με τοκο...

της πηραμε στολη...την πριγκιπισσα μπλερ απο το σχολειο για πριγκιπισσες...

μετα πηγαμε για φαγητο

ψωνισα αθλητικα παπουτσια για εμενα...

πηρα αυτα...http://www.z-mall.gr/nike-air-max-2011- ... 59〈=el

7 εγκεφαλικα επαθε ο Π. που ειχε παει τη Μ-Ι για τσισα...χαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...