Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!!!

τονια ειπες με πολυ ωραιο τροπο ολα οσα σκεφτομουν για τους ομοφυλοφυλους!!!

αναστασι ο τολης κανει παρεα με 2 γκει κ μια φιλη μου με εναν αλλο

τους ξερω κ τους 3 αρκετα καλα

οταν ειχα μεινει εγκυος στον ανασταση ειχα ακουσει κ απο τους 3 (να σημειωσω οτι δε γνωριζονται μεταξυ τους) οτι επειδη δεν το ειχαμε προγραμματισμενο πως δε θα το αγαπαω οτι οι ομοφυλοφυλοι οταν αποφασιζουν να κανουν παιδι επειδη το θελουν πραγματικα αυτοι γινονται καλυτεροι γονεις μιλαμε για το λογυδριο του παραλογου!! δεν εχω προβλημα με τα παιδια, δε με νοιαζει πραγματικα τι κανουν στο κρεατι τους, πραγματικα, αλλα επειδη ο κοσμος τοσα χρονια τους κατακρινει εχουν πολλα κομπλεξ. κ θα συμφωνησω με τη βικυ οτι βγαζουν μεγαλη κακια προς τις γυναικες..

νομιζω ομως οτι φταιει κ η κοινωνια μας..

εχετε ακουσει απο γκει να λεει οτι δε γουσταρει την ταδε επειδη ειναι μαυρη???? δεν ειναι τραγικο??

τεσπα δε θα το συζητησω αλλο..

α εμεις στο κοπερτι δε θα ερθουμε τελικα..

συμπεθερα μη γελας καθολου! εμενα μου φαινεται απιστευτα δυσκολο να το κανεις αυτο σε ενα μωρο που καλα καλα δε μπορει να κατσει αλλα μιας φιλης μου κανει τα τσισα κ τα κακα στο γιο γιο απο 10 μηνων!!

θα συμφωνησω με την αναστασι που σε λεει ανωμαλη!!!!!! εσκασε δοντι κ δεν ξεκινησες αποθηλασμο??? :lol::lol::lol:

αχ αφρο σε διαβαζω κ ειναι σα να διαβαζω εμενα.. αυτα που ειπες με τη μουσικη..

ιουλια δεν ξερω τι σε βασανιζει αλλα ευχομαι οτι κ αν ειναι να μπορεσει να διορθωθει κ να μην ειναι παρα πολυ σοβαρο..

μαρια δειτε τις χρεωσεις! κ εμεις ειχαμε προβλημα με την εταιρεια που βγαζει τα κοινοχρηστα στην πολυκατοικια, ερχοταν πααααααααααααααρα πολυ το πετρελαιο

πω πω βικυ περασε ο καιρος!!

κοριτσια ο μικρος εχει να κανει κακα απο το προηγουμενο σαββατο. γενικα ηταν ευδιαθετος κ δε γκρινιαζε καθολου. απο προχτες οταν κλανει μυριζει πααααααααααααααααααρα πολυ ασχημα κ πολυ εντονα κ σημερα σφιγγεται πολυ. ειναι πολυ να τον αφησω μεχρι την πεμπτη? 12 μερες?

κ κατι αλλα ηθελα να πω... δε θυμαμαι τωρα

σας φιλω προς το παρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφερα!

μεσημερι κοιμηθηκε 2-5 κ για βραδυ 10.30!! :D:D:D:D

επιτελους..δε θα βρικολακιασω αποψε!! :):):):):)

εδωσα κ οδηγιες σε πεθερα..το "σχεδιο"λεει πως τον ταιζει 1 το μεσημερι,αρα μετα το πρωινο δε του δινει σαχλαμαρες που κοβουν την ορεξη,κ με το που γυρναω απο το σχολειο τον βαζω κατευθειαν για υπνο!! ;););) αιντε να δουμε!!! 8-)8-)8-)8-)

αλλα ξενυχτια δεν αντεχω..

σημερα πηγε με τον χ. σε αγωνα μπασκετ εδω κοντα! :D:D:D κ του αρεσε πολυ!ολο για αυτο ελεγε!ο χ. λεει πως τον αφησαν να μπει κ στο παρκε μετα κ να παιξει,κ καλα,μαζι τους! :D:D

κ επισης..ζητησε απο τον χ. τουαλετα κ κατουρησε κ στις τουαλετες των αποδυτηριων!! :D:D:D:D

εμενα παντως ποτε δε με ενοιαξε το ποτε θα βγαλει την πανα! :shock::shock::shock: κ τα κοριτσια που με ξερουν απο κοντα,το ξερουν!

αν δε το ζητουσε απο μονος του,ουτε θα διανοουμουν πριν την ανοιξη να δοκιμασω!εκανα ενα πειραμα για λιγο περσι το καλοκαιρι,να μην πω τί πηρα :evil::evil::evil: ,κ δεν ειχα σκοπο να το επαναλαβω!αλλα ο κυριος ειχε αλλα σχεδια! ;)

κ θα ξαναπω..ξερετε κανενα παιδι που να μην εβγαλε ποτε την πανα; :shock::shock::shock::shock:

επισης,ο γιωργος περπατησε πριν κλεισει τον δεκατο μηνα,αλλα σφιγκτηρες δεν ηλεγχε με τιποτα τοτε! :shock::shock::shock::shock::shock:

αλλα ρε κοριτσια..κερδιζει κανεις κανενα βραβειο αν τους ελεγχει τοσο νωρις;; :shock::shock::shock: ελα Παναγια μου!κ σε καμια περιπτωση δε σχετιζεται με την εξυπναδα!ξερω παιδακια που καθαρισαν νωρις κ δεν μιλουσαν ουτε καν τα βασικα,παιδακια που καθαρισαν αργα κ μιλουσαν απο πολυ νωρις κ πολλους αλλους συνδυασμους! ;)

Λενιω ο Τόλης βρηκε τιποτα απο δουλεια;να κανονισουμε ενα απογευμα να ερθετε να σας δουμε!με το νινακι αυτη τη φορα! :):):) φερτε κ το πιεσομετρο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε θα πατε κοπερτι,ε; :( στη χανθ πηγαινετε;

για τα κακα..ρε πηρες τον αλεξανδρο;

για ομοφυλοφυλους..αποψη δεν εχω..θεωρω οτι δεν μπαινουν ολοι σε ενα καλουπι..κ πως ο,τι δινεις,παιρνεις..αν παρουν απορριψη..απορριψη θα δειξουν..κ κακία..η οποια συνηθως ειναι μεταμφιεσμενη ανασφαλεια..

μαρια πολλα ειναι..αλλα δεν ξερω σιγουρα γιατι δεν εχω εμπειρια ιδιαιτερη απο κοινοχρηστα..οι γονεις μου παντως δε νομιζω να πληρωνουν τοσα πολλα..μηπως ειχατε φτιαξει τιποτα στην πολυκατοικια κ χρεωνεται τωρα; :roll::roll:

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Λενακι μου στο κοπερτι γτ δε θα ερθετε??Περασαμε καταπληκτικα σημερα!Τελεια μιλαμε!!!! :D:D:D

Η μανα μου λεει(κ ειναι απο τα λιγα που την πιστευω :lol: ) πως μετα τα κλανακια ερχονται τα κακακια! :lol: Δλδ μωρο που κλανει αβερτα δεν ειναι στουμπωμενο!!!Περιμενε και θα σου ερθουν! ;)

Δε θελω μωρε να αναλυσω αποψεις κ σκεψεις περι γκευ...Φυσικα ομως τα 3 ατομα που ξερεις δεν ειναι το συνολο των γκευ.και φυσικα σε καθε κοινωνικο συνολο υπαρχουν ολα τα "καλα"....Ποσο ευκολα θα μπορουσα να πω οτι "ολες οι γυναικες ειναι κατιναρια του κερατα","ολοι οι αντρες ειναι σαβουρογαμ.δες κ ανεγκεφαλοι","Οι γυναικες ειναι χαλια οδηγοι"...Χαλαρα βαζω ταμπελες και τελειωσα,ετσι δεν ειναι???

Με το ιδιο σκεπτικο των φιλων σας οι γυναικες που κανουν παιδι με εξωσωματικη ειναι καλυτερες μανες απο αυτες που μενουν τυχαια εγκυες...ΚΟυφο!Ισως ομως στ'αληθεια να ειναι προετοιμασμενες...Ισως να ειναι σκραπες!Τεσπα ο καθενας ας σκεφτεται οτι τον βολευει...Ολοι αυτο κανουμε ;) Στρειτ,γκευ,μαυροι,εκρου :P ,κοκκινοι!!!Οι χοντρουληδες δεν εχουν περισσοτερα κομπλεξ απο τους αδυνατους???Γτ?Επειδη καπως,καπου,καποτε καταπιεστηκαν...Παλεψαν με τον περιγυρο αλλα και με τον εαυτο τους...Φαγωθηκαν χρονια!!!Οποτε βγαζουν συχνοτερα κακιες κ ζηλιες!Ε τι να γινει?να τους βαλουμε ολους σε ενα τσουβαλι κ να πουμε πως "οι χοντροι ειναι κακιασμενοι"?

Αντε ειπα πως δε θα πω τιποτα!Ελπιζω να καταλαβατε πως μιλαω! :D:D;)

Ερακι μου δε θα ειναι τιποτα αλλα ξεκουρασου!!!!Αν δεις κατι ακομα εγω θα ελεγα να σε δει γιατρος.

Φραγκισκα μου!!!Κοιτα που τελικα εμεις οι 2 ταιριαζουμε! :D Θελω να σε παρω τηλ αυριο!Να σε χαιρετισω!!!! :D

Αφροδιτη επαρχια θεωρειται η θεσ/νικη?Δε νομιζω.Και εδω και παντου κλεινουν αβερτα αλλα δεν ξερω...περιεργοι ειμαστε σαν λαος!Αλλα τουλαχιστον διασκεδαζουμε! ;)

Και συμφωνω με τη Φραν σε αυτο που ειπε επι του θεματος!

Μαγδουλι...Πουλα με λοιπον στο ξαναλεω!!!! :P:lol: Ψαξε και για το δικο μας ταξιδακι προσφορες! :lol:

Μαρια 300!? :o:o:o:o

Τι αλλα?Δε θυμαμαι!

Τζουλαι δε σε διαβασα γυναικαρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου συμφωνω για το φαγητο του Γ :P ,τους σφικτηρες του :P:P ,τους γκευ και τα κοινοχρηστα!!! :P:lol::lol:

Για την πανα συμφωνω αλλα...εγω στενοχωρεθηκα που ενω το ξεκινησε μονη της,μαλλον απο δικο μου λαθος,τωρα φοραει κανονικα... :( Δεν θα με ενοιαζε αν δεν την ειχα δει να ελεγχει τοσο καλα τα τσισα για 1,5 μηνα κ μετα σε 2-3 βδ να κατουραει οτι κινειται,που λεει ο λογος! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια οχι απλα δεν το εγραψα καλα ...αλλα σκευτομου αλλα εγραψα ....ε με το Μ διπλα ....ειχα στο μυαλο μου το προσφατο παραδειγμα (τρικαλα) και ηθελα να πω εκτος αθηνα -θεσσαλονικη ....καλα στα τρικαλα αυτο που ειδα δεν το πιστευα ....καμοια επαφη με την πραγματικοτητα ..... :o

ιουλια μπραβο για την πανα ...δεν ξερω αν στο ξανα ειπα...εμενα ειναι μια μερα με βρακακι 2 με πανα ....θα μπορουσε να ειναι μονο με βρακακι αλλα την θελει για τα κακα και μετα δεν την βγαζει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια θα κανονισουμε! ο αναστασακος ειναι λιγο αρρωστουλης, εχει βηχα, αλλα μαλλον απο το ασθμα του ειναι.. στον αλεξ δε θα ξαναπαμε.. παμε στον παπαβ τωρα, ειδες τι σταθερη που ειμαι με τους γιατρους? :lol::lol: θα τα πουμε κ απο κοντα ;)

αναστασι για οτι εχουμε αποψη, δεν τη σχηματιζουμε απο τον περιγυρο μας?

κ δεν ειμαι απολυτη σε αυτα που λεω.. σε τιποτα δεν ειμαι κ ποτε!

στη χανθ δεν παμε, ο αναστασης ειχε αρχισει κ βαριοταν ειχε πραγματι αρχισει να γινετια πολυ βαρετο

κ ολο γκρινιαζε να φυγουμε κ δεν ηθελε να ξεκινησουμε απο το σπιτι

για το κοπερτι με αγχωνει το παρκινγκ κ ο μπεμπης, ποτε θα προλαβαινω να γυρισω να τον ταισω κλπ

γιατι με θηλαστρο δε μπλεκω! τζαμπα σας ζαλιζα οσο ημουν εγκυος :lol:

αφρο σε διαβαζα στο γκρουπ στο φεις! συμφωνω!! ορθα τα λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα να συνεχισω τη σκατοσυζητηση

σημερα το μεσημερακι μετα απο τις πολλες κλανιες ειχε λιιιιγο σκατουλακι στον πωπο του

οποτε φανταζομαι οτι καποια στιγμη αργα η γρηγορα -ελπιζω γρηγορα- να ερθει κ η σκατοπλημμυρα

ε?

απλα μυριζουν παααααααααααρα πολυ τα πριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω να παω για υπνο!Ξυθηκατε εε?! :P:P

Λενα πραγματικα τοσες ερωτησεις περι θηλαστρου,μας οφειλεις απο 3 μλ γαλα στην καθεμια! :lol::lol::lol:

Για το παρκινγκ εχεις απολυτο δικιο.Δυσκολα τα πραγματα!

για τους γκευ.Ναι!Βγαζουμε συμπερασματα απο τους ανθρωπους γυρω μας!Δε διαφωνω!Βασικα δεν διαφωνουμε.Λεμε γνωμες..

Καλο σας βραδυ κοπελιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σκασω......

νομιζω οτι οι μεαλες πολεις εχουν καταλαβει την κριση...η επαρχεια οχι...

εχουν αυταρκεια σε πολλα πραγματα...κηπο κλπ

επησις οι ηλικιες των γονιων μας και ανω...αρνουνται να ενημερωθουν

Αναστασια...στασου...μυγδαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που μου το ειπες η αληθεια ειναι οτι ενιωσα μια ανακουφιση! :lol::lol::lol:

αντε κοριτσακι να τα πουμε κ απο κοντα!

ο μικρος ξυπνησε, σφιχτηκε, αμολησε 3 καλες κ βρωμερες κ ξανακοιμηθηκε!

οταν χεσει θα σας βαλω φωτο! το υποσχομαι! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι το ειδα :D ευχαριστω .

το ειπα εγω αποψε εχω ορεξη για καυγα :lol::lol::lol::lol::lol:

ε μα μου την εδωσε .....κανω αυτο τοσο καιρο ειμαι πιο αξια ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ερη κ αλλες κοπελες ειχαν καφετια κ ολα πηγαν μια χαρα

εγω στον ανασταση ειχα κ αιμα κανονικα.. αλλα ολα πηγαν μια χαρα!

απλα κ ξεκουρασου οσο περισσοτερο μπορεις!

μα ναι ρε αφρο ελεος!!

α πα πα πα..

κ τωρα το εσβησαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι σιχτιρ.......

3 φορές σήμερα ξεκίνησα να γράφω και όλο κάτι γινόταν.

Έγραψα πριν λίγο ένα κατεβατό πάτησα μια μ@λ@κι@ και χάθηκε...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τη γκαντεμιά μου μέσα.......

Δεν μπορώ να τα γράψω ξανά αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα ο Πα τί λέει για τα κακά;;;;;

Αφού έχει κλανιές πάντως κάτι γίνεται!!!

Και η Αννυ σήμερα στο κοπερτί τις αμόλησε τις μορδίτσες της!! :lol::lol::lol:

Βίκυ λιώνιες στο pc;;;;

Πως περνάς τις τελευταίες μέρες τις εγκυμοσύνης;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αφρο ανέβα!!!! Βγιές να πιέις έναν καφέ. Έστω με τα μικρά! Πάτε μια βόλτα με το μετρό για να γελάσετε!!!

Αναστασία δε σε πρόλαβα.....

Ερή εγώ είχα καφέ και αίμα για 2 εβδομάδες! Όλα καλά όμως! Τπτ δεν είναι ρε συ!

Τα γιουβαράκια τα έκανες; Σ'άρεσαν;;(Το βιολί του ο καραγιάννης!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατάσα όλο λέω θα σου το πώ και το ξεχνάω, όλο το βράδυ το σκέφτομαι, τέλεια εγιναν και άρεσαν πολύ και στον μικρό! Θα τα ξανακάνω αυτη τη βδομάδα! :x:x:x

Λενάκι μου ημουν νομίζω σε αυτο το γκρουπ.. πρεπει να βγήκα.. :roll: Ελπίζω να στα σερβίρει ο μικρός γρήγορα!!

Αναστασία φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η τελειοτητα μου παει για υπνο ...... :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα καλα ειμαι ....απλη διαπιστωση ηταν οτι αλλαξε η ζωη μου ,δεν επεσα σε καταθλιψη ,απλα πρεπει να βρω τα πραγματα που με αντιπροσοπευουν και να μην ασχολουμε τοσο με μονο μαμαδιστικα θεματα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...