Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

ναι ναι Κρήτη :x:x:x:x:x:x

η Σκιάθος για μένα είναι μοναδική :x:x έχω περάσει τα καλύτερα καλοκαίρια μου σαν παιδάκι, αλλά και σαν γυναίκα 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Βέβαια οικογενειακό δεν θα το χαρακτήριζα σαν νησί αλλά οκ εξαρτάται που θα μείνεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!!

καλα χτε εγραψα ενα κατεβατο ναααααααααααααααααα κ με πεταξεεεεε :(:(:(:(:(

κ τσατιστηκα τοσο που δεν εγραψα τιποτα μετα

μαγδα εγω δουλεψα ενα χρονο στη ναξο ως αναπληρωτρια κ δε θα εχω αντικειμενικη αποψη.... τη λατρευω!!!! ανετα θα μπορουσα να ζησω την υπολοιπη ζωη μου εκει!

αφρο οχι δε νομιζω πραγματικα πως υπαρχουν αγοριστικα κ κοριτσιστικα παιχνιδια.. εμεις τους δινουμε αυτο το χαρακτηρισμο, για τα παιδια πιστευω πως το παιχνιδι που τους ταιριαζει ειναι αυτο που προαγει τη φαντασια τους, ειδικα σε αυτη την ηλικια

αργυρουλα χαιδευεται λιγο παραραπανω η ρεα ε? το καημενο μου..

γιωτα μαρεσε η λακωνικοτατη αναλυση σου για τα νησια :lol::lol:

μαρακι με γεια το μαλλι!

τονια μην της λες τετοια!! κ εγω διαφορετικη εγκυμοσυνη ειχα κ ειχα στανταρακι την κορη αλλα παλι τσουτσου πεταχτηκε! :lol: κρητη δεν εχω ερθει ποτε κ για καποιο περιεργο λογο δε με τραβαει καθολου

ερη μου καλε πολυ χαρηκα που εισαι εγκυος!

αρχισε κ μου λειπει η εγκυμοσυνη... αντε να περασουν 5-6 χρονια να κανουμε τριτο :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Σημερα ειμαι απο το μεσημερι μονη με τον Γ. και το εριξα στο διαβασμα οσο με αφηνει δηλαδη ο σκατιαρης. Η Ε. θα μεινει στην γιαγια της και ο Π. θα ερθει κατα της 10.30. Κανω ενα διαλλειμα τωρα να φαω και συνεχιζω. Κοιμησα και τον μικρο μια χαρα. Με πεθανατε με τους δονητες σιγανοπαπαδιες ολες :lol: Εγω πιστευω πως ολες εχουμε και απο εναν ;) Αμεσως να πειτε για το Βικακι! :D Εγω προσπαθω να ψησω τον Π. να παρουμε εναν αλλα δεν...νιωθει λεει οτι θα τον απαταω :lol: ενω του εχω διευκρινησει οτι δεν θα τον χρεισημοποιω μονη μου :mrgreen:

Αργυ πως ειναι η Ρ.? Τα ποδαρακια της πως ειναι και το χερακι? Μπορει να κοιμηθει καλα? Υπερηχους εγω δεν πληρωσα ποτε και στα 2 παιδια και εχω κρατικη ασφαλεια. Με την ιδιωτικη ισως να ειναι αλλιως δεν ξερω. Επισης 10 φορες που χρειαστικε να νοσηλευθω εδω δεν ειχα κανενα απολυτος παραπονο με τιποτα. Ολα ηταν τελεια οπως τα περιεγραψες. Πιστευω αυτο με την ιδιωτικη ασφαλεια και οτι σε αντιμετωπιζουν καλυτερα γινεται μονο στην Ελλαδα. Ασθενοφορο και εγω ειχα πληρωσει γυρω στα 100€ πριν 6 χρονια.

Συμπεθερα τι γινεται ωρε με τους σεισμους εκει? Νιωσατε τιποτα? Κατι θα γινει λενε Σαντορινη και ο κοσμος φευγει απο εκει. Ηφαιστειο μου μυριζει εμενα...Συμφωνω με οσα ειπες για τα παιχνιδια. Ετσι το βλεπω και εγω και αφηνω τον Γ. χτενιζει κουκλες :lol:

Μαρακι με γεια το μαλλακι!! Και εγω πιστευω πως το μελαχρινο σου παει πιο πολυ. Θελουμε φωτοοο!!

Γιωτα χθες περασα πολυ ωρα στο mytoys! Εχω ηδη 15 πραγματα στο Merkezettel! :D Εχει ωραιες προσφορες τωρα με τις εκπτωσεις. Τι κανει η μικρη μπαλαρινουλα? Συνεχιζει το μπαλετο?

Μαγδα εγω εκτος απο Θασο δεν εωχ παει σε κανενα νησι οποτε...Το καλοκαιρι λεμε να παμε κουφονησια πρωτα ο θεος. Φαινονται πολυ ωραια απο τις φωτο.

Χθες το πρωι σηκωθηκαμε και ηταν ολα ασπρα. Μεχρι το απογευμα ειχαν λιωσει και τωρα το ξαναεστρωσε!!! Ελπιζω μεχρι την δευτερα να λιωσουν που εχω οδηγηση.

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα εχω ενα κεφαλι καζανι...Εχουν και αυτοι οι Γερμανοι ρε παιδι μου κατι λεξεις σιδηροδρομοι σκετοι απαπαπα. Παω να συνεχισω και να κανω καμια ασκηση. Καλο ΣΚ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε τζαμπο βολτα με τον Μ και του πηρα ενα πλειμομπιλ μικρο για να δω αντιδρασεις ...του πηρα ενα βρεφικο δωματιο με μωρο καρεκλακι και αλλαξιερα και μαμα .Ηρθαμε σπιτι και τρελαθηκε στο παιχνιδι !!!!η γλωσα ροδανι να παει !!!επεσε ξερος για υπνο .ειμαι πολυ χαρουμενη !!!

τωρα δεν ξερω τι να του παρω σε σπιτι που θελει ....μα ολη την ωρα να με ρωταει στα τζαμπο ποτε θα παρουμε κουκλοσπιτο !!!του ειπα οτι δεν εχουν εδω (οπως και δεν ειχαν ) και θα παρουμε απο αλλου δεν εφερε καμοια αντιριση το καλο μου αν και ειδαμε κατι νο νειμ που σπανε με το παραμικρο του ειπα οτι δεν ειναι "καλα" και δεν ειπαι τιποτα .....με αυτα την επαθα τα χρστουγενα που του πηρα το πλοιο και εχει γινει κομματακια ...το πλστικο τους δεν αντεχει και αφου θα δωσω που θα δωσω λεφτα ας αντεξει !!!το καραβι χαλασε την ιδια μερα που του το δωσαμε :(

ειμαι αναμεσα σε αυτο

http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=10878

http://www.bestprice.gr/item/2151328253 ... tsaki-4145

και αυτο αν και δεν ειναι σπιτι http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=10880

εχει γεννεθλια το παλικαρακι μου σε λιγες μερες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τζαμπο μ 2 παιδια μονη?

μπραβο!

θα σου ελεγα...ναμην παρεις πολυ μικρα κομματια...

τα πλειμομπιλ εχουν αρκετα τετοια...

στον Αγ.Στεφανο-κατω κηφησια που ειν αι ο παιδοτοπος των πλειμομπιλ εχει και τα πιο μεγαλα πλειμομπιλ που ειναι για πιο μικρα παιδια και λιγοτερα εξαρτηματα

http://www.playmobil.gr/

τσιμπιμενη η τιμη του αλλα αξιζει...

Λενακη...ειδες ολες πεσανε να με φανε με το δονητη...ειπαμε τωρα δεν εχω...τον εχει η γυφτισα....

Ναξο δεν εχω παει...αλλα η παρος ει ναι πολυ καλη...

Αντιπαρο...ησυχια...ηρεμια...πολυ φιλοξενοι ανθρωποι

Κερκυρα ...καλη...αλλα θες αρκετες μερες ..ενοειται οτι δεν γυριζεται...οι ανθρωποι...ετσι κια ετσι..

παξοι..αντιπαξοι...απλα....τελεια...

λευκαδα...καλη...αλλα προσβασιμη...βλεπεις παντως ειδους κοσμο...

τηνος...θρησκευτικο νησι..αλλα ...κανεις ανετα διακοπες...παω καθε χρονο...

αιγινα -πορος...λιγη διαφορα απο τον πειραια...ο γαλατας ακομα πιο ωραιος...

Υδρα...ξεχωριστο οτι δεν κυκλοφορουν αυτοκινητα

σκιαθο-σκοπελο...για ζευγαρι...οτι πρεπει

Μηλος...κοσμικο...απαραιτητα αυτοκινητο...

Κιμωλος...ηρεμια...τελεις παραλιες...αλλα αυτο που διαπιστωνω καθε χρονο που παω ειναι οτι δεν κοιτουν να εχουν μονιμο κοσμο..αλλα τι θα αρπαξουν,...ε δε γινεται να βγαλεις το εισοδημα 3 ετων σε 3 μηνες..αλλα παρχουν και επαγγελματιες που ξεχωριζουν...

Κρητη...δεν εχω παει...αλλα θελω...

Τονια...να ερθω?

η Μ-Ι θα κοιμηθει στην πεθερα...ειναι και η κουνιαδα εδω γι αυτο πηγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια τιμη ειναι τσιμπιμενη ?

τα μικρα κομματια μπορω να τα εξαφανσω ;)

καλε το μωρο το αφησα διπλα στην φιλη μου !!!

απο τα 3 ποιο λες πες τωρα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!Κ εγω καφεδακι!

Βγηκα χθες κ αργησα να ξυπνησω!9κ κατι :lol::P:P

Τονια μην κανεις προσκλησεις γτ εχω αποφασισει να μην ειμαι ευγενικη πια!!!Θα ερθω κ θα σου κατσικωθω και θα περιμενω και να με διασκεδασεις!! :lol::lol: Αντε καλα...τη μερα θα με διασκεδαζει ο Αλεξ που θα σε "κανονιζει" και τα βραδια..θα αναλαβουν τα φοιτηταριά! :D:D:D:lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτη ψαξε λιγακι για dublo.Eiναι lego αλλα για ηλικιες 2-5 ;);) Εμεις φτιαχνουμε μονες μας σπιτακια...Εχουμε 2 μεγαλα πακετα ντουμπλο(το εναειχε κ ζωακια κ καλα φιαχνεις σαν σταβλο κ το αλλο μακουην κ παρεα :D ) κ 2 μικρα+κατι πελιμομπιλ...Καθε φορα φτιαχνουμε αλλο σκηνικο...Τη μια σπιτακι,την αλλη διαδρομο ,την αλλη κ καλα τραμπαλες κλπ...Θελω να πω πως ειναι ωραια τα κουκλοσπιτα αλλα δεν εχεις ευελιξια!

Επισης δεν το θεωρω σωστο να χωριζουμε αγοριστικα-κοριτσιστικα... :roll::roll::roll: Αλλα ειναι πιο ευκολο να το δεχτεις πως η Α παιζει συνεχεια με αυτοκινητακια κλπ παρα το αγορακι με κουκλες-κουζινες...Ολα στο μυαλο ειναι!

Γκευ δεν γινεσαι,γεννιεσαι!(αν φοβαται καποια αγορομανα αυτο! ;););) )χαζομαρες μας εχουν κολλησει στο μυαλο!Το αγορακι να ειναι "αντρας" κλπ!Αν ειναι δυνατον!!!

Βλεπουν ενα γκευ(εννοω αυτους που φαινονται) και κατευθειαν σχολιαζουν αρνητικα κλπ...Ομοφοβια...Λες και οι ανθρωποι απο εκει "μετρανε"...Απο το τι κανουν στο κρεβατι τους! :o:o:o:o Τεσπα...πηγα απο τα παιχνιδια σε ενα αααααλλο θεμα! :P

Ελενα τι εννοεις "ολες εχουμε απο εναν"????Μηπως ξεχασες τη λεξη "πρεπει" ή την "θελουμε"? :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρια μεγεια το μαλλι!!!Εμενα μου αρεσεις με το ξανθο! :D

Για τα νησια πιστευω πως επηρεαζει η παρεα τη "γευση" που μας αφησε ο καθε τοπος!

πχ κρητη πηγα 4 φορες κ καθε φορα εχω διαφορετικη αποψη! ;)

Μα γτ οταν ακουει πληκτρολογιο αφηνιαζει...???Ολο "ελα μαμα,δεν ειναι η ωλα να γλαπθεις"! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα..καλε δεν ειμαι καλα...εχω πεσει...αχ..αχ...Ειχα ενα ιδιαιτερο βραδυ προχθες (μην παει ο νους σας στο κακο) και νιωθω σα να βγηκε ξαφνικα ολος ο αδυναμος εαυτος μου στην επιφανεια...

Ουφ αλλαζω θεμα...Αναστασια τι σημαινει "γλαπθεις"?? καλα και εμενα μολις δει το "κομπουτερ" θυμαται ΟΛΑ οσα εχει να κανει/πει..Και με τραβαει απο τα μανικια!!!

Συμφωνω κ για το γκευ...αχ εγω δεν το ακσεφτομαι καν...θελει να παιζει με κουζινες αλλα δε νομιζω πως αυτο σημαινει κατι. Ολα τα παιδακια θελουν να μιμουνται ρολους..Τωρα αν μου βγει αλλιως, τι να κανω, μηπως εγω οριζω τη ζωη του?? Καλα να ειναι κ χαρουμενος κ κυρως χωρις ενοχες..Νομιζω αυτο ειναι το μεγαλυτερο προβλημα, πως γεμιζουν ενοχες κ δηλητηριαζουν τη ζωη τους..

Καλε τι λετε για δονητες???βρε Λενακι πως γινεται και ολες εχουν απο ενα??? Εγω παντως δεν εχω!!! :shock::shock::shock: Υστερα συγκρινεται με τιποτα το φρεσκο??? :roll::shock::mrgreen::lol: ..αχ λεω βλακεις τωρα!!!

Παω να πιω καφε κ να κανω μπανιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!! Αφρο έτσι την πάτησα με το λαπτοπ και είπα ξανά δεν θα πάρω φτηνό ... τα πλεϋμομπιλ τα λατρέυω ,από τα 3 διαλέγω την εξοχική βίλα!!! :D θα έρθω να παίξω και εγώ όταν το πάρετε!!!! :lol::lol::lol:

Αναστασία σε όλα τα νησιά πλην της Κρήτης πήγα με τον άντρα μου!!!σε άλλα πέρασα ωραία σε άλλα βαρεθήκαμε γρήγορα!! το μέρος που δεν αλλάζω στον κόσμο είναι η Πράγα !!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Έλένα εγώ δεν έχω!!!! καλό διάβασμα!!

Λένα λακωνικότατη ε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κορίτσια κακά τα ψέμματα λόγω επαγγέλματος εγώ βλέπω άλλα πραγματα στα νησιά...δεν θέλω να το παίξω έξυπνη αλλά επηρεάζεσαι κακά τα ψέμματα!!! αγαπημένα νησιά θα είναι πάντα αυτά του Ιονίου πελάγους!!!!

Βρε κοριτσια τα φώτα σας...είναι φυσιολογικό ένα παιδάκι 3 ετών να αρνείται να κοιμηθεί ,να είναι ξύπνιο όλη μέρα και το βράδυ να αρνείται να κοιμηθεί και μολις ξημερώνει να ξυπνάει μες την τρελλή χαρα ? ολο δεν θέλω δεν θέλω λέει ,και το βράδυ τη ρώτησα αν φοβάται και μου είπε ναι...τη λέω τι φοβάσαι?κατι ειπε δν θυμάμαι και τις λέω μη φοβάσαι η μαμα ειναι εδώ θα κοιμηθούμε αγκαλίτσα ,και έτσι κοιμηθήκαμε,έλιωσε σε λίγα λεπτά ... όλα αυτά από την πιπίλα ?15 μερες περάσανε....

καλημέρα Φραν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μην κανεις προσκλησεις γτ εχω αποφασισει να μην ειμαι ευγενικη πια!!!Θα ερθω κ θα σου κατσικωθω και θα περιμενω και να με διασκεδασεις!! :lol::lol:

\M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

Βικυ το ρωτας;;;;;; και ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Ποια ειπε οτι δε τη τραβαει η κρητη;;;;; η Λενα;;;;;; Αααααχχχχ βρε χαζο ειναι που δε με εχεις γνωρισει κι εσυ!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερακι ειδες με τους σεισμους;;;;2 βραδυα συνεχομενα φραπε γιναμε!!! :lol::lol::lol:

Εγω βεβαια ως κατεξοχην αναισθητη δεν αλλαξα ουτε πλευρο,αλλα ο Μακης μονο που δε πηρε τα παιδια να κατεβει στο δρομο!!!! :lol::lol:

Καλα ο Αλεξ μεγαλη μαφια!!! παιζανε με την ανιψια μου κατι μπαλακια και καποια στιγμη μαλλο τα πηρε ολα η μικρη και ακουω τον Αλεξ να λεει "θα το πω στη μαμα μου!!" ερχεται στη κουζινα και μου λεει "μαμαααααα η Εβελτια μου πηρε ολα τα μπαλακιααααα!!!!" και του λεω "ειναι πολλα τα μπαλακια,να τα μοιρατσειτε με τη ξαδερφουλα σου" παει λοιπον μεσα και τον ρωταει η μικρη "τι σου ειπε η μαμα σου;;" και λεει το τσογλανακι "Μου ειπε να μου τα δωσεις ΟΛΑ"!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ειμαι σε διαδικασια ερευνας τι γαλα να δωσω στη μικρη τωρα που γινεται 1...ακρη δε βγαζω...φρεσκο το φοβαμαι ακομα και απο τα παιδικα αποτι καταλαβα ειναι ολα τα ιδια ειτε εβαπορε ειτε ψυγειου ειτε τυπου αλμιρον σε μπουκαλι.. :roll:

Φρανιτακι τι επαθες βρε πουλακι μου;;;;; :roll:

Για δονητες θα συμφωνησω...δε τους συμπαθησα ποτε σαν ιδεα...προτιμουσα οπως λες το φρεσκο πραμα!!! :lol::lol::lol::lol:

Α Αφρο και το elc εχει φανταστικα κουκλοσπιτα αλλα ειναι πανακριβα ρε γαμωτο!!! :roll:

Θα κανεις γενεθλια του ΜΑνωλακη που ειναι σε λιγες μερες;;;;;;

αν ναι θα καλεσεις τις τσουπρες εδω(τι ρωταω η βλαμενη ανοιχτα ε;;; :P )..

Οποτε τσουπρες Αθηναιες εχω να σας προτινω αν πατε στα γενεθλια του ΜΑνωλακη να βαλετε ολες μαζι ενα ποσο και να του παρετε ενα γαματο κουκλοσπιτο!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πανακριβα και ροζ !!! :lol::lol::lol::lol:

οχι τα πλειμομπιλ ειναι μια χαρα ;)

οχι δεν θα κανω γεννεθλια στον Μ αλλα ειπα τα κοριτσια 4η 5 του μηνα να ερθουν για καφε σπιτι μου ,οχι για τα γεννεθλια ,απλα να μαζευτουμε και προς θεου δεν θελω δωρα !!!

ο Μ με εχει πριξει απο το πρωι να παμε βολτα να παρουμε γλυκοσπιτο :roll:

σημερα εστειλα τα λινκ στον Κ να αποφασισουμε τι να του παρουμε .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Τι κανετε?

Εμεις καλα, μολις βγηκα απο το μπανιο φρεσκαδουρα! :D Σε λιγο θα παμε για φαγητο σε κινεζικο μιαμ μιαμ και μου εχει λειψει! :D Θα παρουμε μονο τον Γ. μαζι η Ειρηνη ειναι στην γιαγια της ακομα. Εξω εχουμε λιγο χιονακι!!

Αναστασακι θεωρω πως οι γυναικες του σημερα ειναι πιο προχω και πιο ανοιχτομυαλες σε αυτο το θεμα και οι περισσοτερες εχουν οι εστω μπηκαν καποτε στον πειρασμο να παρουν εναν. Βασικα και αυτο που λες ισχυει, ολες θα ηθελαν τουλαχιστον να εχουν εναν! :lol: Τι γλυκα που ειναι η Αννυ ετσι πως μιλαει!

Φραν γιατι επεσες? Θα μπορεις να μπαινεις μαμμυ απο Κορεα? Λογικα οχι ε?

Συμπεθερακι τι ατιμουλικος που ειναι ο Αλεξ :lol: Πολυ γελασα!!! :lol: Η νυφη μου ηρεμησε καθολου?? Ξυπναει και τα βραδια? Για τα γαλατα τι να πω..εγω νομιζω αν ημουν Ελλαδα θα εδινα κανενα Ολυμπος η κατσικισιο αν επινε. Για τα αντβανς εχω ακουσει τα χειροτερα οποτε ουτε θα τα ακουμπουσα. Στην Ειρηνη μεχρι τα 1μιση εδινα σκονη μετα το εκοψε και οταν το ξανααρχισε στα 2και εδωσα φρεσκο.

Αφρο πανεμορφα ολα τα κουκλοσπιτα αλλα και αυτο που περιγραφει η Αναστασια ωραιο ακουγεται.

Παω να φτιαξω μαλλια. Καλη Κυριακη σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ότι και να πάρετε Άφρο είμαι σίγουρη θα το απολάυσει!!! Έλενα καλή διασκέδαση!!μιλούσα σκαιπ πριν και πήρα δόση Γερμανίας!!!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΤΩΡΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

και εγώ δεν έχω, προτιμώ, όπως και η Φραν, το φρέσκο :lol::lol::lol::lol:;):mrgreen:

2 μέρες τώρα η Ρ. δεν έχει γάζα και επιδέσμους....η πληγές καλυτερεύουν, αύριο όμως θα της βάλω γάζα και επίδεσμο γιατί αλλιώς θα λερώσει τα ρούχα της, μην την σπρώξει και κανένα παιδάκι.....

Λενάκι επειδή έχεις κρατική ασφάλεια δεν βλέπεις τι πληρώνεις :roll::roll: επίσης μήπως σε όσους έχουν κρατική δεν κάνουν τόσους υπέρηχους? :roll: αν και δεν θυμάμαι πόσους έκανα :roll: .....επίσης όταν έχεις ιδιωτική δικαιούσαι να σε κουράρει ο διεθυντής της κλινικής, ενώ στην κρατική σε κουράρει ένας απλός γιατρός, ίσως ο 4ος στην σειρά σπουδαιότητας!!! :!::!::!: ....π.χ εμείς την μέρα που ήταν να βγούμε έξω ήρθε ο ίδιος ο δντής με την συνοδεία του για να μας δώσει οδηγίες και να την δει, ενώ στο διπλανό κρεβάτι ήρθε ένας απλός γιατρός!!! :!::!: , δεν λέω βέβαια ότι ο δντής είναι καλύτερος από τον απλό γιατρό......

αυτές είναι κάποιες διαφορές.....επίσης όταν γέννησα την 1η φορά, μου έφερναν πρωινό στο κρεβάτι, ενώ οι άλλες πήγαιναν σε ένα δωμάτιο που είχε μπουφέ....εμένα μου άρεσε καλύτερα το μπουφέ, είχε και τα αγαπημένα μου αυγά!!! :roll::roll::roll::roll:

Μαρία ξέχασα να σου πω χθες μεγειά το μαλλί και ωραία φωτό στο προφίλ :D ....το μαλλί είναι το νέο λουκ? :?: ωραίο φαίνεται :D

και εγώ νομίζω ότι εξαρτάται από την παρέα που έχεις και από το αν περνάς καλά κάπου, τότε θα σου αρέσει και το μέρος.......!!!! ;)

Τόνια ο γαμπρός μου είναι Κρητικός, από Ηράκλειο....έμεναν Κρήτη και τώρα μένουν Λάρισα ....... προσωπικά θα συνέχιζα να μένω Κρήτη, αλλά είναι γούστα αυτά :roll::roll::roll:

Αφρο μεγάλωσε ο Μανωλάκης μας :x:x:x 3χρονίζει :o:o:o:D

Γιώτα μπορεί να της έμεινε κάτι που έγινε στην Θεσ/νίκη και το θυμάται και για αυτό φοβάται....σκέψου λίγο τις περιστάσεις όλες....μήπςω τις έμεινε ο καυγάς με την Έλενα για τα παπούτσια? :?:roll::roll::roll:

δεν νομίζω να έιναι η πιπίλα....τι να φοβάται? :?

Φρανίτα καλό ταξίδι :D και πολλά φιλιά στο Σεμπίνι :x:x

Συμπεθέρες μου :-*:-*:-*:-*

Έρη κάνουμε skype στην τιβι μέσω Apple Tv!!! :geek:

Τόνια όποιο γάλα και να δώσεις έχει τις ίδιες βιταμίνες :!::!:

αυτά.....

καλή Κυριακή :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

απο το πρωι εν ειχαμε ρευμα...κατα τα αλλα πληρωνουμε αι χαρτσια...!

τωρα εβαλα το φαγητο στο φουρνο!

η Μ-Ι πηγε εκκλησια...ηταν ησυχη...

τωρα παιζει με τις πλαστελινες της ΝΤορα!

βρε τρελες ενοειται οτι το φρεσκο εινια παντα πιο καλο.!

Φραν τι επαθες?

Αφρο...εχουμε τη φωτο απο το περσυνα γενεθλια στο ψυγειο και παρατηρω ποσο μεγαλωσαν!

εξακολουθουν και με πληρωνουν...αχ τελειωνοντας οι αδειες μου θα κανω κανα 2μηνο να παρω κανονικο μισθο!

Γιωτα...θα σου το ξαναπω...λιωνω οταν βλεπω τα ματια της κορης σου!

τοσο ομορφα.........πως α πεις οχι σε αυτα τα ματακια!

ποτε ξενυχτας και εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!

Καθομαι στο τζάκι μου και ακούω Ηπειρώτικα. Αν βάλει και κανένα που μου αρέσει πολυ, ρίχνω και μιά γυροβολιά!! :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::geek:

Έρχεται και η Χ και μου βάζει στο στερεο το τραγούδι που χόρεψα στο γαμο με τον μπαμπά της και μου τη σπάει! :evil: Δεν ξέρω τί κόλλημα έχει φάει μ'αυτό το τραγούδι! Θα με κάνει το σιχαθώ στο τελος... :roll::|

Καλά πόσο λάθος έχετε όλες σας σε αυτά που πιστεύετε για τον γάμο δεν έχετε ιδέα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τουλάχιστον όλες όσες έχετε παντρευτεί με θρησκευτικό γάμο και δηλώνετε χριστιανές. :roll::|

Ο γάμος έχει να κάνει βασικά με τα έσχατα, δηλαδη με τη σωτηρία της ψυχής σας, το πόσο εγωϊστκά, το πόσο ουσιοκρατικά το αντιμετωπίζουμε όλο αυτό δεν περιγράφεται.

Αλλά να μην σας κουράσω άλλο, είναι και η μέλλουσα συμπεθέρα γκαστρωμένη, να μην της έρθει καμιά κολούμπρα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φραν ποτε φεύγεις; Δεν έχω καταλάβει.

Ά Άφρο ξέχασα να σου πώ να πας να χεστείς! :lol::lol::lol::lol: Όπως θα κατάλαβες η απάντηση μου είναι ΟΧΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΙς 4-5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ! :evil::evil::evil::evil:

Μαϊμουδολενάκι πώς πάει ο μπέμπαρος;

Θουλάρα μην τα κλαις τα 20 €, έχε το νου σου την επόμενη φορα! Αλλά τι κόλλημα και αυτό... και γω το έχω με τα χρηματα να τα τσεκαρω πριν μπω σε μαγαζι... :roll::roll::roll:

Γωγω όσο για σένα δεν έχω λόγια! Θα απαντήσω όμως με έργα όταν θα έρθει η ώρα και όχι με λόγια! :lol::lol::lol: ΦΥΣΙΚΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΕΙΣ ΣΤΙΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΠΕΡΙ ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΗΣ! :evil::evil::evil:

Κανονικά θα έπρεπε να διαβάζω Εβραϊκα και Ερμηνεία Κ.Δ. Α' , αλλά στο σπίτι μου αυτό φαντάζει αδύνατο. Θα φαω και θα πάω στην μάνα μου να διαβάσω. Θα με φάει το μαύρο ξενύχτι.

Ήρθε η πεθερά μου και θα μένω στη μάνα μου απο δω και περα γιατί αλλιως δεν βγαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

αχ ρ γιωτα στεναχωρεθηκα για τη μικρη.. λες οντως να ειναι απο την πιπιλα???

εμεις ακομα αυτοκολλητοι ειμαστε :roll: περιμενω να περασει λιγο ακομα ο καιρος κ θα του την κοψω.. τι να τον κανω αφου δινω κ στον μικρο :roll:

τονια τι νουμερο ο γιος σου :lol::lol::lol::lol: ειναι απολαυστικες οι ιστοριες του παντως!!

λες αν σε γνωρισω να το ερωτευτω το νησι?? :lol:

για το γαλα που λες εγω στον ανασταση εδινα το αντβανς.. :roll: αλλα κ εγω δεν εχω ακουσει καλα πραγματα.. γιατι δε συνεχιζεις τη σκονη? η να δωσεις το ολυμπος κ καποιο κατσικισιο?

αναστασι εγω εχω προβλημα με τους γκει οταν προσπαθουν να παρουσιασουν την ομοφυλοφιλια σαν κατι φυσιολογικο κ την ετεροφυλια σαν κατι ανωμαλο :? οταν λενε οτι οι ομοφυλοφυλοι μπορουν να ειναι καλυτεροι γονεις απο τους ετεροφυλους κ αλλα τετοια ωραια.. δε με νοιαζει τι σκατα κανει ο καθενας στο κρεβατι του στην κουζινα του κλπ αλλα δε θελω να με προκαλουν, με ενοχλει

φρανι γραψεις εννοουσε η αννυ!!

ελενα ουτε εγω εχω.. αλλα παλιοτερα ψηνομουν πολυ να αγορασω εναν

αργυρουλα καλυτερα που θα της βαλεις τις γαζες αυριο... πως ειναι οι πληγες?

ο μπεμπης ναι κουκλος ειναι!!! :D:D:D κουκουβααααααα

αλλα δε βλεπω καμια ομοιοτητα με μενα.. βασικα με κανεναν μας :lol::lol:

σισσιω ποιο τραγουδι χορεψατε?

επισης τι σχεση εχει ο γαμος με τα εσχατα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ...γιατι παρακαλω δεν μπορεις 4η 5 /2?

Μαρια...διαβασε να μας πεις!

το φαγητο εγινε μια χαρα...εφτιαξα και κρεπες...

μαζεψα και μερικα ρουχα της Μ-Ι που δεν της κανουν...

πηγα λιγοστην αδελφη μου...

εκει η Μ-Ι ειδε τις αποκριατικες στολες των κοριτσιων...βασιλιπριγκιποπουλες...μου ζητησε να της παρω στολη μακρια στολη...

δοκιμασε και μαγευτικε....ελαμπε το προσωπο της...ηταν πραγματικα κουκλα!

υπολογιζα να φορεσει τη περρυσινη ..αλλα δεν!

οποια θελει της την στελνω...

πειτε μου ...κρμα ειναι να την πεταξουμε...

εινια αυτη http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=9906

θμαστε το σκηνκο με τη ανηψια μου?

χθες...μου ειχαν αφησει τα κοκκαλακια στη σκαλα....

τα βρηκε η μαμα της και τα εβγαλε εξω...αλλα υποθηκε οτι η Μ-Ι τα ειχε ξεχασει εκει!

στεναχωριεμαι με το ολο θεμα...γιατι ρε γμτ ειναι καλο παιδι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::lol::lol::lol::lol:

Λενάρα μου θα σου τα εξηγήσει όλα η Μαρία τώρα που θα διαβάσει!!! :lol::lol::lol::lol: Έχει μεγάλη σχέση. Τα είχα αναφέρει σε προηγούμενη σελίδα :geek::geek::geek::mrgreen:

Το τραγούδι που χορέψαμε στο γάμο είναι το Amazed από lonestar. :x:x:x:D

Βικάκι να της μιλήσεις ρε και της μικρής και της αδερφης σου και ας παρεξηγηθεί

Γράφω αγαπη μου 3 μαθήματα την εβδομάδα μέχρι τις 20 Φεβρουαρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...