Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Ανθή μου σ'ευχαριστω για την ευχη σου!οποτε κ αν θελει ο θεος ας μου το στειλει....ελπιζω βεβαια να αλλαξουν οι καταστασεις που ζουμε...γιατι ξερω αρκετους που δεν αποφασιζουν για τριτο ή ακομη κ δευτερο εξαιτιας αυτου που ζουμε...

εσενα μεχρι ποτε σου εδωσε ο γιατρος περιθωριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λεάκι τελευταία ημερομηνία έχω 26 Αυγούστου αλλά ελπίζω να μην εξαντλήσω και τις 40 εβδομάδες....Καλώς τις δέχτηκες τις κορούλες σου και τον άντρα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεάκι τελευταία ημερομηνία έχω 26 Αυγούστου αλλά ελπίζω να μην εξαντλήσω και τις 40 εβδομάδες....Καλώς τις δέχτηκες τις κορούλες σου και τον άντρα σου!!!!!

Σ'ευχαριστώ Ανθή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βρε κοριτσια,τι κανετε?εγώ νυσταζω παααρα πολυ σημερα.με ξυπνησε στις 6 παρα τεταρτο η μικρη μου για να της βγαλω τα κακα της κ τις περισσοτερες ωρες της νυχτας με ξυπναγε η μεγαλη.οποτε τωρα κουτουλαω....πως θα βγαλω τη βαρδια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!:

Περασα ενα σ/κ μες την ηρεμεια που την βαρεθηκα στο τελος και ελεγα ποτε να

ερθω στην δουλεια....αλλα ακομη και εδω μες στην ηρεμεια θα ειμαι και παλι :(

Δεν ξερω εχω σαλταρει τελειως θελω να παω διακοπες να ηρεμησω και να περασω ομορφα

βαρεθηκα στο χωριο..μου την σπανε τα παντα πλεον :evil:

Οπως βλεπετε μες στην τρελη χαρα ειμαι :lol:

Ρια ευχαριστα τα νεα σου....αντε καλη μου τωρα κανονισε να ηρεμησεις :D

Ολα θα πανε τελειααααααααααααααα :!::!::!:

Λενακι καλως τις δεχτηκες τις κορες σου και τον αντρουλη σου βεβαια ;)

Ανθη μου πως τα περασες :?:

Ο Μητσαρας μπορω να πω πως αρχισε και χαλαρωνει καπως με την τιμωρια τουλαχιστον φοβαται και

μολις ειμαστε εξω και κανει καμια βλακεια του φωναζω πως θα παμε τιμωρια σπιτι και ετσι καθεται στα

αυγα του....αλλα και αυτο ςβαρεθηκε θελει να παει διακοπες ολη μερα για μπανια μιλαει.....

Ασπακι εσυ θα καλοπερνας εεεεεεεε :?::?::?:

Τα φιλια μου σε ολες παω να κανω καφεδακι και μετα εχει φορτωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!!!!!!!!!!!!

Δεν σας έχω πει πόσο καλά το έχει πάρει η Ανδριανούλα μου με το μωρό.

Όλη μέρα στο μωρό μηλάει έχει πολύ πλάκα την Κυριακή έκανε κάτι τατουάζ και μου έβαλε και στην κοιλιά μου κάτι αυτοκόλητα πεταλούδες να έχει και το μωρό :lol::lol:

Αν δεν ακούσουμε την καρδιά δεν θα ησυχάσω υπομονή στις 31 θα πάω πάλι.

Ανθή εσύ ποια μαία θα έχεις??????

Βασούλα εκεί που μηλάγαμε έφυγες :?

Λενάκι καλώς τα δέχτηκες!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε όλες καλά;; Εγώ κάθε μέρα βαραίνω και πιο πολύ αλλά καλά κρατώ ακόμα γιατί και τις δουλειές μου τις κάνω άνετα και τις βόλτες μου πηγαίνω. Ανυπομονώ όμως να γεννήσω γιατί νιώθω πως θα σκάσω..Δεν έμεινε και πολύ αλλά παρόλ'αυτά δεν περνά ο χρόνος με τίποτα..

Ρία μου τι καλά που χαίρεται η Ανδριανούλα σου! Κι εγώ όταν βλέπω τον Πάνο να χαϊδεύει την κοιλιά μου και να μιλά στην αδερφούλα του νιώθω απέραντη χαρά και συγκίνηση..

Μαία θα έχω την Θεοδώρα. Έτσι τουλάχιστον μου είπε. Την Τασία την έχω δει μόνο μια φορά και η αλήθεια είναι πως μεγαλύτερη άνεση νιώθω με τη Θεοδώρα. Εσύ την πρώτη φορά με ποια ήσουν;; Για πες εμπειρία..

Βασούλα βαριέσαι κι εσύ ε;; Διακοπούλες θες επειγόντως..Κάνε υπομονή και έρχονται ;);););););) Κι εγώ θέλω διακοπούλες αλλά μεθαύριο μπαίνω στο μήνα μου και λέω να κάτσω στα αυγά μου :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία χάθηκες! Ο Σπύρος μεγάλωσε πάααρα πολύ το αντράκι σου! Είστε καλά;;;

Αυτά κορίτσια μου και για σήμερα. Πάω να την πέσω. Νυστάζω πολύυυυυυ...Φιλούμπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες...

Ειμαι ενα πτωμα νυσταζω παρα πολυ...

Ρια μου εχθες κολλησε ο υπολογιστης με πεταξε εξω και οσο και να πολεμουσα να μπω

και παλι δεν μπορεσα....και σημερα κολλαει απιστευτα με το ζορι ανοιγουν οι σελιδες :?

Χαιρομαι που η Ανδριανουλα το πηρε τοσο καλα με το μωρακι ειναι πολυ ομορφο οταν

τα βλεπεις να χαιρονται και αυτα ;):D

Αναστασια τι κανεις :?:

Ταλιμπαν ο μικρος σου........να σου φερω και τον δικο μου να κανουν παρεα...καλα και εγω αν ειχα ιντερνετ

στο σπιτι δεν νομιζω να με αφηνε να μπω και ποτε :?

Ανθη υπομονη εισαι στην τελικη ευθεια και μετα θα τρεχεις και δεν θα φτανεις μεσα στο σπιτι :lol::lol:

Τονια που εισαι εσυυυυυυυυυυυυυ :?::?::?::?:

Ασπακιιιιιιιιιιιι :!::!::!::!::!:

Τα φιλια μου σας αφηνω γιατι μια ωρα γραφω παταω ενα γραμμα και βγαινει στην οθονη μετα απο

ενα λεπτο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Goodmorning!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όπως πάντα στην δουλειά και πάλι καλά να λέμε με αυτά που ακούμε να συμβαίνουν κάνουμε ένα σταυρό και προχωράμε.

Ανθή και εγώ την Θεοδώρα είχα και πάλι αυτήν θα απαιτήσω είναι πολύ καλή στην δουλειά της. Βέβαια εγώ της είχα βγάλει το λάδι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου έκανε μαθήματα για τον τοκετό και εγώ της έλεγα εγώ θα γεννήσω με καισαρική :lol::lol: (σημείωση ότι ο Πετρογιάννης όταν του το είπα με κατσάδιασε αλλά επειδή η Ανδριάνα ήταν με τα πόδια προς τα κάτω εγώ λέω ωραία θα γεννήσω με καισαρική :lol::lol::lol::lol::lol: ) την τελευταία μέρα όμως η Ανδριανούλα γύρισε και όταν γεννούσα μου λέει η Θεοδώρα και τώρα Ρία κάνε τις αναπνοές που σου είχα πει και γυρνάω και της λέω τώρα δεν θυμάμαι τίποτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τελικά όμως όλα καλά γέννησα χωρίς να το καταλάβω. Την επόμενη έρχεται ο Πετρογιάννης και μου λέει τι έγινε Ρία την επόμενη φορά θα θέλεις να γεννήσεις με καισαρική ΠΟΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ του απάντησα. Και σας ρωτώ αν ήταν άλλος γιατρός δεν θα με έβαζε με καισαρική να σκεφτήτε ότι μέχρι τα κλάματα του είχα βάλει η χαζή. Με είχαν φοβήσει ότι πονάς πολύ και βλακείες τέτοιες.

Any way ευτυχώς που ήταν καλός ο γιατρός.

Βασούλα το κατάλαβα ότι κάτι με τον υπολογιστή θα έγινε.........Τελικά θα πάτε διακοπές?????

Αυτά θα πούμε σύντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα πέρασα πολύ όμορφα γιατί πήγα με τους συναδέλφους μου για φαγητό. Όλοι μου φέρθηκαν με μεγάλη αγάπη όταν με είδαν και με συγκίνησαν απίστευτα(και τα αφεντικά το ίδιο)!Στο τσιπουράδικο γελάσαμε με την ψυχή μας και ήπια και το κρασάκι μου :oops::oops::oops::oops::oops: Ευθύμησα η γυναίκα :lol::lol::lol::lol: Τον Πάνο τον έχω αφήσει στη μαμά μου και έτσι αύριο-εκτός απροόπτου βεβαίως βεβαίως- θα είμαι χαλαρή και δε θα κάνω τίποτα! Είπα να απολαύσω τις τελευταίες μέρες της εγκυμοσύνης μου γιατί μετά δεν το νομίζω να μπορώ να χαλαρώσω :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol: Άντε να δούμε πότε θα έρθει η μπουμπού..Αύριο μπαίνω στο μήνα μου. Πότε πέρασε ο καιρός..ούτε που το κατάλαβα..

Μα καλά βρε Ρία τι κόλλημα είχες φάει πια με την καισαρική;;;; Ο Πετρογιάννης δεν σου είχε κλείσει ραντεβού για καισαρική όταν είδε πως μέχρι τελευταία στιγμή η Ανδριάννα δεν είχε πάρει θέση;;; Τι σου είχε πει για το θέμα; Σε ποια εβδομάδα γέννησες;; Η Θεοδώρα με εμπνέει πολύ! Φαίνεται ότι είναι καλή στη δουλειά της. Μεγάλη σημασία έχει η μαία πάντως. Αυτή τρώει όλο το πακέτο της αναμονής. Εσύ πότε έχεις ΠΗΤ;;;

Βασούλα πώς να μη νυστάζεις τέτοιες βάρβαρες ώρες που ξυπνάς :?:?:?:? ;;;;;;Θα τρέχω και δε θα φτάνω Βάσω μου πράγματι..Με σκέφτεσαι με ένα τρίχρονο, ένα νεογέννητο, διόρθωση στο σπίτι και δουλειά εκτός σπιτιού;;;;Εγώ προσπαθώ να μη με σκέφτομαι :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!

Σηκώθηκα πάλι πρωί πρωί.

Ανθή γέννησα στην 38η εβδομάδα. Ο Πετρογιάννης μου έλεγε να περιμένουμε να με πιάσουν οι πόνοι και εγώ έκλαιγα και του έλεγα θέλω να γεννήσω δεν αντέχω άλλο και μου είχε κλείσει ραντεβου για να μπω με πρόκληση την Δευτέρα το βράδυ και μας πρόλαβε η Ανδριάνα και γέννησα την Κυριακή :lol::lol::lol: .

Δεν με έπιασαν οι πόνοι είχα λίγο αίμα και πήρα τηλ την Θεοδώρα και επειδή με τι φοβιτσιάρα ήμουν μου λέει έλα στο Ιασώ να κάνουμε μια εξέταση :lol::lol::lol: . Στο σπίτι πριν φύγουμε ρίξαμε και έναν καβγά με τον Σωτήρη που μου έλεγε να πάρω την τσάντα και εγώ του έλεγα όχι και με την μαμα μου και την πεθερά μου που μου λέγανε θα γεννήσεις και τους έλεγα όχι αύριο έχω ραντεβου :lol::lol::lol::lol: είχα φάει κόλημα :lol::lol::lol::lol: .

Βάσω χάθηκες από την νύστα????

Εμένα με έχει πιάσει μια βαρεμάρα άστα να πάνε δεν ξέρω τι θέλω.

Είχαμε πει και σήμερα που δεν δουλευω να πάμε για μπάνιο αλλά δεν το βλέπω γιατί φυσάει θα δείξει στην συνέχεια.

Εν το μεταξύ χθες το βράδυ ακούγαμε πολλές πυροσβεστικές πάλι μας κάψανε κρίμα :(

Θέλω να έρθει 14 Αυγούστου να πάρω άδεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτά τα νέα μας φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Τα νευρα πρωι πρωι απο τις 6 πολεμαω να μπω :evil::evil:

Τι στο καλο επαθε δεν ξερω...παντως σερνεται.............

Ειμαι ενα πτωμα αρχισαν οι εκδηλωσεις στο χωριο μας για την γιορτη του Αγ.Παντελεημων

και οπως φανταζεστε τρεχω πισω απο εναν Δημητρη απο τις 7μεχρι τις 1το βραδυ τον

κυνηγουσα οχι οτι εκανε κατι το τρελο αλλα ειχε τοσο πολυ κοσμο και τοσσα παιδακια

που συνεχως τον εχανα απο τα ματια μου :?

Σημερα λεω να ζητησω 1μερα αδεια για αυριο θελω το μεσημερι μολις σχολασω να φυγω

για Χαλκιδικη βαρεθηκα εχω σαλταρει και θελω να παω να ξεκουραστω και να απολαυσω τον

ηλιο 8-)8-)8-)8-)

Μακαρι να μου δωσουν............

Ανθη αρχιζει η αντιστροφη μετρηση....για τον ερχομο της φραουλιτσας σου :D:D:D

Καλοπερασες εχθες....μην πινεις και πολυ κρασακι θα της αρεσει της μπεμπας και δεν θα θελει να βγει :lol::lol:

Προσπαθησε τωρα να καλοπερνας και να ξεκουραζεσαι και μην αγχωνεσαι για το μετα ουτως η αλλως

εισαι νυχτοπουλι εσυ οποτε θα αντεχεις τα παντα ;);)

Ρια μου δεν σε προλαβα μεσα ε :?:

Εμ ετσι οπως σερνεται ο υπολογιστης τι να προλαβω :roll:

Αν πας για μπανακι κανε καμια βουτια και για μενα που εχω σκασει εδω περα απο τις 6

εχει τρομερη ζεστη φυσαει και σε μας αλλα πολυ λιγο....

Αυτα σας φιλω αν δεν μπω αυριο θα ξερετε γιατι ;) θα λιαζω την κορμαρα μου στην παραλια :lol::lol:

Τα ξαναλεμε απο Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναγειά σας!!!!!!!!!!!!

Βαριέμαι τρελλά!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω τι θέλω μάλλον οι ορμόνες μου χορευουν flamengo :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ να περάσει μια ώρα να φύγω να πάω σπιτάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Με έχει πιάσει και μια νύστα.............................

Ευτυχώς που έχω φαγητό από εχθές μακαρόνια με κιμά κάτι είναι και αυτό!!!!!!!!!!

Καλέ Ανθή δεν θυμάμαι αν θα γεννήσεις με καισαρική ή φυσιολογικά

Βάσω να φύγεις να πάς να ξεκουραστείς και να ξέρεις ότι ο γιατρός δεν με αφήνει να κάνω μπάνιο πάω και κάθομαι έξω σαν τις γριές να δεις που ο κόσμος που θα με βλέπει θα νομίζει ότι είμαι αδιάθετη και για αυτό δεν κάνω μπάνιο. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρία ο γιατρός ούτε εμένα με άφησε να κάνω μπάνιο :evil::evil::evil::evil::evil: Απογοητεύτηκα πάαααρα πολύ...Στην αρχή μου έλεγε να αποφύγω τις θάλασσες της Αττικής. Στις 5 Ιουλίου λοιπόν έκλεισα διακοπές στην Καλαμάτα για να κάνουμε και εκδρομούλες στη Μεσσηνία ώστε να κάνω κανένα μπάνιο μια που η θάλασσα εκεί είναι πεντακάθαρη και πάλι δεν με άφησε :shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil: Κόντεψα να σκάσω η δόλια. Έθιξες ευαίσθητο ζήτημα.. Τον γιο μου τον γέννησα φυσιολογικά και ελπίζω ότι και τώρα θα πάω φυσιολογικά. Το θέλω πάρα πολύ και αγχώνομαι λίγο με αυτό το θέμα. Ένας από τους λόγους που επέλεξα το συγκεκριμένο γιατρό είναι πως άκουσα ότι είναι υπέρμαχος του φυσιολογικού τοκετού. Θα ήθελα πολύ να γεννήσω γύρω στην 38η εβδομάδα αλλά φοβάμαι την πρόκληση μια που πολλές φορές καταλήγει σε καισαρική. Τι σου είχε πει ο Πετρογιάννης για την πρόκληση; Δεν το έχω συζητήσει άκόμα μαζί του...

Βασούλα μακάρι να πάρεις αδειούλα και να πας Χαλκιδική να ξεκουραστείς!!!! Να κάνεις πολλές πολλές βουτιές και για μένα τη δόλια που φέτος την είδα με τα κυάλια τη θάλασσα :(:(:(:(:(:(:(:(

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή το παράξενο θα ήταν να σε άφηνε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μην πας με πρόκληση άστο να έρθει από μόνο του και εγώ με το καλό όταν θα έρθει αυτή η ώρα αυτό θα κάνω :D

Πάλι σηκώθηκα πρωί πρωί σήμερα :x

Και σήμερα θα έχουμε πολύ δουλειά στο γραφείο

Χθες δεν πήγαμε για μπάνιο κάτσαμε σπίτι σαπήσαμε στον ύπνο και κάναμε δουλειές εγώ χαλαρά μην το πείτε στον Πετρογιάννη θα τα ακούσω :lol::lol::lol::lol::lol:

Είμαστε χθες στην αυλή με την Ανδριανούλα και κοίταει ένα αστέρι και λέει : Αχ αστεράκι μου κάνε την μαμά μου να γεννήσει, δεν ξέρετε πόσο συγκινήθηκα..........

Βάσω ελπίζω να την πήρες την άδεια και να πλατσουρίζεις σήμερα ;)

Φιλιά και τα ξαναλέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Κάνει πολλήηηη ζέστη :?:?:?:?:? Δεν αντέχω άλλο τη ζέστη σε συνδυασμό με την κοιλούμπα μου..Στο σπίτι με ένα air condition ζω συνέχεια :?:?:? Έχω βαρύνει. Η κοιλιά μου είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτήν που είχα στον Πανούλη. Θα είναι και το μωρό μεγαλύτερο όπως λέει και ο γιατρός. Σήμερα πήγαμε στη θάλασσα. Όμορφα ήταν. Είχα βέβαια για πρώτη φορά κάτι πονάκια και πέτρωνε και η κοιλιά μου αλλά λογικό είναι μια που μπήκα στο μήνα μου. Επίσης, σήμερα το πόδι μου έκανε ρεκόρ πρηξίματος :evil::evil::evil::evil:

Ρία μου θα το αφήσω να έρθει όποτε θέλει, εκτός πια αν έρθει η ΠΗΤ και δεν έχω γεννήσει ακόμα..Θα δω τι θα μου πει και ο doctor. Σήμερα ήμουν έτοιμη να βάλω μαγιό και να βουτήξω στη θάλασσα..Η αδερφή μου με συγκράτησε που είναι λίγο φοβιτσιάρα..Δεν μπορώ να χωνέψω ότι θα φύγει ένα καλοκαίρι χωρίς να έχω κάνει μπάνια (μόνο ένα έκανα στην Κορώνη που η θάλασσα ήταν πεντακάθαρη αλλά δεν το λέμε αυτό :lol::lol::lol::lol: )..Πιο εύκολα χώνεψα ότι δεν έχω κάνει όλους αυτούς τους μήνες ένα τσιγάρο παρά αυτό :lol::lol::lol::lol:

Πού είσαι Βασούλα;; Πήγες Χαλκιδική;;;

Τρεις και ο κούκος μείναμε πάλι :lol::lol::lol::lol::lol: Μου αρέσει ο τίτλος "και ξανά προς τη δόξα τραβά" :lol::lol::lol:

Πολλά φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες :!:

Επεστρεψα ανανεωμενη και πολυ πολυ μαυρισμενη ;)

Περασα αρκετα καλα ηρθε και ο αντρας μου αυτη τη φορα και γυρνουσαμε ολη μερα

λιγακι ο μικρος με κουρασε γιατι ειχε γκρινια πηρε αερα γιατι ηταν και ο μπαμπας του

αλλα τελος παντων............τωρα θα περιμενω τις διακοπες μου....

Αχ μιλατε για γεννες και μωρα και σας ζηλευω εννοειται με την καλη ενοια και χαιρομαι πολυ :)

Λετε για τα μπανια εγω να πω 3μηνες την εβγαλα στην παραλια και εμπαινα μεσα συνεχεια δεν μου

ειπε ποτε τιποτα ο γιατρος και ουτε κολλησα και κατι τι να πω ισως ημουν και τυχερη αλλα δεν νομιζω

να αντεχα να βλεπω τους αλλους να κανουν μπανιο και εγω να καθομαι.........

Ανθη κανε υπομονη ερχεται ο καιρος παρε αγκαλια το κλιματιστικο :lol::lol::lol:

σε καταλαβαινω εδω εμεις σκαμε φανταζομαι εσυ..και φετος ειναι η χρονια με τις πιο πολλες ζεστες...

Ρια εσυ πως τα πας με την εγκυμοσυνη αναγουλες κ λοιπα εχεις :?:

Τι γλυκια που ειναι η Ανδριαννα :D

Τρελη μαγειρισσα που εισαι :?:

Μπηκες με ενα σκετο καλημερα για ελα εδω να μας πεις τα νεα σου.........ο Χαρης τι κανει :?:

Οι υπολοιπες εξαφανισμενες κλασικα......τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα τα έφτυσα γιατί όοοολη μέρα κάνω δουλειές.Εντωμεταξύ η ζέστη με έχει ξεκάνει. Σήμερα δεν βγήκαμε καθόλου από το σπίτι..Νιώθω πως μου κόβεται η ανάσα. Να δω πόσο θα έρθει ο λογαριασμός της ΔΕΗ με το κλιματιστικό όλη μέρα ανοιχτό..Θα έρθει και το χαράτσι σε αυτόν τον λογαριασμό;;;; :?:?:?:?:?

Βασούλα πότε πρόλαβες να μαυρίσεις;;;; Τυχερούλα! Πάντως έχεις δίκιο. Είναι βάρβαρο να βλέπεις τους άλλους να κάνουν μπάνιο κι εσύ να κάθεσαι σε μια ξαπλώστρα..Το έζησα κι αυτό :?:?:?:? Όσο για τις εγκυμοσύνες και τος γέννες, κάνε υπομονή και θα έρθει και η δική σου η σειρά σύντομα.

Βίκυ χάθηκες...Πες μας τα νέα σου!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια!χαθηκα το ξερω αλλα αυτες τις μερες που εχω εδω τις μικρες μου δεν εχω κατσει κ καθολου σπιτι...μετα τη δουλεια παμε κατευθειαν για μπανιο κ γενικως κοιταω να τις χαρω γιατι σε κανα δυο μερες θα μου ξαναφυγουν παλι... :( οποτε καταλαβαινετε....

τα φιλια μου σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...