Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσαρες

Καλη βδομαδα

Τι ζεστη εινα αυτη ξεκινησε πρωι-πρωι θα ψηθουμε και σημερα.......

Καμια δεν μπηκε ε :?: Καλοπερνατε μαλλον ;)

Το σ/κ μου ηταν ηρεμο δεν πηγαμε για μπανακι και ψηθηκαμε στην ζεστη ολο το βραδυ ημασταν

στην πλατεια μπας και δροσιστουμε λιγακι....

Τωρα ειμαι στην δουλεια σε λιγο θα παω στην φορτωση το εχω βαρεθει αυτο το ποστο δεν μπορω καθολου

εκει πανω :evil::evil::evil:

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΑΦΟΡΗΤΗ ΖΕΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΛΙΩΣΙΜΟ..ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ...

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΕΓΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ Κ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΛΙΓΑΚΙ...ΒΕΒΑΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΡΙΛΑΞ!!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Κ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Σας γράφω από Καλαμάτα! Περνάμε όμορφα αν και το γεγονός πως δεν κάνω μπανάκια μου βαράει ελαφρώς στα νεύρα :evil::evil::evil::evil: Του Πάνου του αρέσει πολύ και δε θέλει να γυρίσουμε πίσω. Εγώ πάλι φουσκώνω. αν και σε όσους λέω πως είμαι στον όγδοο μήνα δεν με πιστεύουν :roll::roll::roll: Έχω σχετικά μικρή κοιλίτσα..

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα :!::!::!::!:

Τονια μην γκρινιαζεις καθολου τουλαχιστον κανεις και μπανακια με αυτη τι ζεστη τι να πουμε

και εμεις που ουτε με τα κυαλια δεν την βλεπουμε ;)

Θα πατε διακοπες :?: που με το καλο :?:

Ανθη μου γιατι δεν κανεις μπανακια εγω ολο το καλοκαιρι οταν ημουν εγκυος την εβγαζα μεσα στην θαλασσα

συνεχεια.......

Ο Πανουλης φανταζομαι χαρες που θα κανει....

Εγω λιωνω στην δουλεια εχθες χαλασε και το κλιματιστικο και ηταν φρικη 39βαθμους ειχαμε εβραζε ο

τοπος.....μεχρι να σχολασω τα ειδα ολα..

Κατα τα αλλα ολα πανε ρολοι...φιλια

Ασπακιιιιιιιιιιιιι που εισαι κοριτσαρααααααααααα :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου!!!

Τι όμορφα που είναι τα Σαβ/κα βρε παιδί μου!!!

Βέβαια επειδή φεύγουμε κάθε εβδομάδα τα χορταίνω. Εντωμεταξύ η εβδομάδα περνάει σχετικά γρήγορα, οπότε όλα οκ!!!

Που λέτε λοιπόν την Κυριακή είχαμε μεγάλη παρέα. Ήρθαν και τα πεθερικά μου με κάποιους συγγενείς από Αυστραλία, ο κουνιάδος μου με τα παιδιά και έγινε ο χαμός.

Η θάλασσα τέλεια…πισίνα λέμε!!!

Την Κυριακή όμως, όλοι φύγαμε. Οι γονείς μου με τα μικρά πήγαν στο χωρίο και όλοι οι υπόλοιποι Αθήνα.

Τώρα καλά να ‘μαστε με την άδεια θα πάω να τα πάρω.

Αλήθεια Ανθή γιατί δεν μπορείς να κάνεις μπάνιο? Εγώ θυμάμαι έκανα τον πρώτο καιρό της εγκυμοσύνης παρόλο που ήταν λίγο επίφοβο. Σου το έχει απαγορεύσει ο γιατρό για κάποιο λόγο??

Τα φιλιά μου στην Βάσω και στην Τόνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά;;;

Με ρωτήσατε γιατί δεν κάνω μπάνια.Ο γιατρός μου είπε όταν του ανέφερα πως θα πάω διακοπές ότι είναι καλύτερο να αποφύγω τα θαλασσινά μπάνια για να μην κολλήσω κανένα μικρόβιο ένα βήμα πριν τη γέννα :?:?:? Πρέπει λέει να είμαι απόλυτα σίγουρη πως η θάλασσα είναι πεντακάθαρη και επίσης να μην είναι και παγωμένη, Επειδή λοιπόν δεν μπορώ να είμαι σίγουρη για το πόσο καθαρή είναι η θάλασσα είπα να το αποφύγω..

Άσπα στον Πάνο έκανα κι εγώ μπάνια στην αρχή της εγκυμοσύνης. Τώρα αν κολλήσω τίποτα δεν υπάρχει πολύς χρόνος να το αντιμετωπίσω και είναι κρίμα να οδηγηθώ σε καισαρική για ένα θαλασσινό μπάνιο..Παντως οι περισσότερες εγκυούλες κάνουν μπανάκια ακόμα και στο μήνα τους. Ο δικός μου γιατρός είναι λίγο φοβιτσιάρης :?:?:?:?:? Ωραία περνάτε τα ΣΚ!!!! Ειδικά όταν είνια μεγάλη η παρέα ακόμα καλύτερα!

Βασούλα φρίκη η ζέστη χωρίς κλιματιστικό...Χάλασε ήηηηηηη....το χάλασαν για οικονομία :?:?:?:? ;;;;;Ο Μητσάρας καλά;;;;

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου :!::!:

Αρχισε απο τωρα η ζεστη θα ψηθουμε για τα καλα και σημερα...

Λεω την Παρασκευη να παρω μια μερα αδεια εχω και εναν γαμο το Σαββατο και θελω να παω

να παρω κανενα φορεματακι ;)

Ασπακι καλοπερνας βλεπω τι ωραια καθε σ/κ να φευγεις.......

Ανθη μου και εγω μεχρι το τελος εκανα μπανια δεν θα αντεχα να μην μπω καθολου μεσα χαρας

το κουραγιο σου....

Τονια που εισαι κοριτσαρα :?:

Σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές!!!

Για κλιματιστικά μιλάτε και έχω πάρει ήδη φωτιά. Μιλάμε για αφόρητη ζέστη, όχι αστεία.

Που λες Βάσω και εμείς έχουμε ένα θεματάκι με το κλιματιστικό.

Η άλλη από τσιγκουνιά κυρίως, δεν το πολύ βάζει, αλλά τώρα λόγω καύσωνα το βάζει στους 30 βαθμούς ώστε να μην δουλεύει συνέχεια.

Μιλάμε όμως ότι στο απέναντι γραφείο που είμαι εγώ δεν με πιάνει και τόσο και λιώνωωωωω.

Αυτή είναι ακριβώς από κάτω και δροσίζεται η κυρία, κατάλαβες…

Ανθή πότε με το καλό γυρνάτε??? Πάντως με την θάλασσα και τα μπάνια, έχει κι αυτό μια λογική που σου το απαγορεύει ο γιατρός. Υπομονή, πέρασε άλλωστε ο καιρός….

Πάντως κορίτσια, τι όμορφα που περνάμε μόνοι μας στην Αθήνα. Όλο βολτούλες είμαστε, χαλαρά χωρίς γκρίνια, τρέξιμο κλπ.

Χρειάζεται και λίγη ησυχία βρε παιδί μου το ζευγάρι!!!

Καλά να ‘μαστε το άλλο Σαβ/κο θα πάμε να πάρουμε τα παιδάκια μας για να πάμε όλοι μαζί διακοπές.

Αυτό θα είμαστε μόνοι μας στην Ερέτρια!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ έχω βρει κι εγώ το κόλπο.

Βάζω το κλιματιστικό στους 24 βαθμούς και πειράζω το τηλεκοντρόλ ώστε να δείχνει 30 που θέλει αυτή…..είμαι σ’ αυτά κι εγώ πολύ π$%&*@#……… :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

άσχετοοοοοο.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Εχθες πολυ νεκρα στην δουλεια αλλα σημερα μας ειπαν πως θα εχουμε λιγακι δουλιτσα...

Ζητησα αδεια για αυριο εχ να παω το Σαββατο σε εναν γαμο και θελω αυριο να παω να κανω

μανικιουρ πεντικιουρ ;)

Θαλασσα δεν θα παμε λογο του γαμου :(

Ασπακι καλο κολπακι βρηκες για το κλιματιστικο σε βρισκω σωστη ;)

Εμας λενε πως θα ερθουν να το κανουν σημερα αντε να δουμε....

Καλα να περασεις σ/κ

Φιλια και στις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Πως τα πάτε με την ζέστη? Λένε θα συνεχιστεί….

Νιώθω σαν κοτόπουλο, δεν την αντέχω καθόλου.

Βασούλα καλά να περάσετε στον γάμο!!!

Φιλάκια για την ώρα, τα ξαναλέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΙΓΑΚΙ ΔΕΚΑΤΑ Κ ΚΑΤΑΡΡΟΗ....ΑΧ ΒΑΧ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ..ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΧΕ 47 ΒΑΘΜΟΥΣ .....ΠΙΚΡΑ ΜΙΛΑΜΕ...ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΖΕΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΥΨΗΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΥΓΡΑΣΙΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΛΙΩΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΜΙΑΣ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου να σας ευχηθώ καλό Σαβ/κο.

Αύριο θα φύγουμε καπάκι μετά την δουλειά για την Ερέτρια.

Βέβαια αν και λέγαμε ότι θα είμαστε μόνοι, και χαιρόμασταν ιδιαίτερα γι αυτό, τελικά θα μας έρθουν κάτι θείοι μου. Ευτυχώς θα έρθουν Σάββατο και όχι από την Παρασκευή.

Τι να κάνουμε , βλέπεται είμαστε καλά και φιλόξενα παιδιά… :D:D

Καλά να περάσετε λοιπόν όλες σας!!! Και καλές βουτιές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!!!!!

Με θυμόσαστε?????

Τώρα που το σκέφτομαι έχω να μπω εδώ και κάτι χρόνια!!!!!!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν βλέπω ιδιαίτερη κίνηση μάλλον λόγω καλοκαιριού!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??

ΣΗΜΕΡΑ ΨΗΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ..ΕΙΔΩΜΕΝ!!!ΠΑΩ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΜΕΤΑ ΝΑΝΑΚΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είμαστε όλοι Τονιαχαν και δεν θυμάμαι το όνομά σου.

Το δικό μου είναι Ρία, Ανδριάνα είναι της μικρής μου.

Να πάτε για μπάνιο οπωσδήποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε καλώς την Ρία!!!

Τι κάνεις βρε ψυχή??? Χάθηκες εντελώς, όπως πολλές άλλες από δω μέρα.

Γενικότερα ερήμωσε το πόστ μας….δεν φταίει ο καύσωνας πάντως…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως είχα χαθεί γιατί βαρέθηκα να σου πω την αλήθεια.......

Με βρήκε η Ανθή στο facebook και σας θυμήθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλα καλά από ότι διαβάζω πάντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βαρεμάρα είναι και αυτή σήμερα...................................

Κάτι με έχει πιάσει και δεν ξέρω τι θέλω....................................

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θυμόσαστε που σας ρώταγα για τα ρούχα που φοράτε και σας έδινα όσκαρ???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν λενε ότι ''ο δολοφονος γυριζει πάντα στον τοπο του εγκληματος''??

Σιγά σιγά όλες θα επιστρέψουν...κ ηταν κ πολλες..... :-bd:-bd:-bd

την καλημερα μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;; Γυρίσαμε το Σάββατο αλλά τα έπαιξα από την κούραση με το που γύρισα. Πήγαμε και σούπερ μάρκετ και έτσι είχα να συμμαζέψω και τα πράγματα του σούπερ και τα πράγμτα των διακοπών. Έβαλα 3 πλυντήρια και τώρα με περιμένει πολύυυυ σίδερο :?:?:?:?:?:? Παρόλ' αυτά, αδιαφόρησα για το σίδερο και σήμερα πήγαμε βόλτα στη θάλασσα γιατί ο Πάνος δεν μπορεί να κάτσει μέσα στο σπίτι και τον καταλαβαίνω απόλυτα..Όμορφα ήταν!

Ρία πολύ χάρηκα που σε είδα ξανά στο θεματάκι μας! Πολλή πλάκα είχαν τα όσκαρ που μας μοίραζες :lol::lol::lol: Το θεματάκι έχει ερημώσει γενικώς και όχι λόγω καλοκαιριού. Οι περισσότερες κοπέλες δε γράφουν πια δυστυχώς. Ελπίζω κάποια στιγμή να ξαναμαζευτούμε!

Βασούλα πώς τα περάσατε;;;Έχει και στα μέρη σου ζέστη;;; Εμείς στην Αθήνα ψηνόμαστε :?:?:?:?

Άσπα καλά τα περάσατε στην Ερέτρια;; Σπαστικό πάντως να θες να μείνεις μόνος σου και να σου έρχονται μουσαφίρηδες :?:?:?:? Εγώ θα σπαζόμουν τρελά...

Τόνια 47 βαθμοί :?:?:?:? ;;;;; Έχω ακούσει πάντως για την υγρασία του Πύργου που κάνει τη ζέστη αφόρητη :?:?:?:? Πού την άρπαξες την ίωση κατακαλόκαιρο;;;;;;;;;;;; Περαστικά!

Έλενα με το που ήρθες στο θεματάκι χάθηκες κι εσύ....Όλα καλά;; Τα παιδάκια σου;;;;

Αυτά τα νέα μου! Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εμένα!

Ανθή μου τα κορίτσια μου καλά είναι αλλά εχω καμποσο καιρό να τις δω.Τις έχει η μαμα μου από τον ιούνιο.Βέβαια έχω πάει να τις δω αλλα όσο να ναι δεν είναι αρκετο.Μπορεί να κουραζομαι με το σπιτι,με τις μικρες κ τη δουλεια αλλα......ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝΕ ΤΡΕΛΛΆ!!!

Εσείς περασατε καλα από οτι διάβαζα.Μπραβο!Πλησιαζει κ ο καιρος να γεννησεις...ολα καλα να πανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου :!::!:

Ριαααααααααααααααα :!::!::!: τι χαρα μου εδωσες που μπηκες :D

Καλε ετσι κανουν :?: εξαφανιστηκες τελειως ετσι ξαφνικα....τι κανεις :?: μας ελειψες πολυ

και ειδικα τα οσκαρ σου :lol::lol::lol:

Τονια περαστικα σου.......47 βαθμους :o:o:o:o φρικη αλλα και εμεις εδω δεν παμε πισω

αλλα το καλο με σενα ειναι οτι εχεις κοντα σου την θαλασσα ενω εμεις οχι :(

Τι κανουν τα μικρα :?:

Ασπακι πως τα περασες :?:

Λενακι που εισαι εσυ καλε :?: τι κανεις :?:

Ανθη μου γυρισες :?: Το κακο οταν επιστρεφεις απο τις διακοπες ειναι η φασινα :?:?:?

Καλε εσυ μπηκες στην τελικη ευθεια γεννας σε λιγακι

:D:D:D

Εγω περασα ενα σ/κ δραμα ο Μητσαρας πολυ ανταρτης τον ειχα δυο μερες τιμωρια μεσα στο σπιτι

αντε να δουμε σημερα τι θα γινει :?

Στον γαμο πηγα για ενα μισαωρο δεν με αφησε παραπανω εκανε σαν τρελος........

Αυτα τα νεα τα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!

Η καλή η ζέστη από το πρωί φαίνεται!!!!!!!!!!!

Ωραίο ήταν το ΣΚ με μπανάκια και ξεκούραση δουλειές δεν έκανα τίποτα.

Τα ασιδέρωτα έχουν γίνουν γίνει το πιο ψιλό βουνό που θα έλεγε και η Ντόρα :lol::lol::lol:

Η Ανδριανούλα σχολείο και εγώ εδώ στην δουλειά κλασικά!!!!!!!

Λέτε να δώσουμε κανένα oscar???? ή να το αλλάξουμε και να το κάνουμε όπως στο ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ και να δίνουμε λαδί ή λαμέ????

Φιλιάαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...