Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά;; Εγώ σήμερα κουράστηκα στη δουλίτσα γιατί είχα πολλές ώρες αλλά δεν πειράζει γιατί μεθαύριο σταματώ! Γενικώς δεν έχω τα κέφια μου. Μου τη δίνει που δεν μπορώ να κάνω ΤΙΠΟΤΑ..Μπάνια δε θα κάνω, διακοπές δε θα κάνω, ένα καφεδάκι με τσιγαράκι δεν μπορώ να απολαύσω, δεινοπαθώ με τη ζέστη και την κοιλιά, τα πόδια μου είναι πρησμένα, κλπ κλπ κλπ...Κατά τα άλλα μια χαρά! Τα νεύρα στο φουλ, ο Πάνος ζωήρεψε, κλαίω άνευ λόγου :lol::lol::lol::lol::lol: Σκέφτομαι μετά ότι σε λίγο καιρό θα αποκτήσω τη φραουλίτσα μου και χαίρομαι!!! Μετά σκέφτομαι ότι θα πρέπει να επιστρέψω στη δουλειά σε 40 μέρες και ξαναστραβώνω :evil::evil::evil::evil:

Βασούλα ο καιρός είναι όντως τέλειος για παραλία και καφεδούμπες!!!! Με γεια τα καλλυντικά και το αρωματάκι σου!!! Ποιο πήρες;;;Χάρηκες που είδες και την πεθερά ε :lol::lol::lol::lol::lol: ;;;;;;;;;;;

Άσπα μου χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα! Και ο Πάνος όταν το πρόγραμμά του χαλάει αποσυντονίζεται...

Αυτά τα νέα μου κορίτσια! Πάω να την πέσω γιατί τον τελευταίο καιρό παραξενυχτάω και το πρωί δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου :?:?:?

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!Είμαι η Λένα,30 ετών κ 'εχω 2 κοριτσακια το ένα σχεδον 5 το αλλο μικροτερο.Σας διαβάζω καιρό κ είναι σαν να σας γνωρίζω... είπα λοιπόν,αν με θέλετε,να έρθω κι εγω στην παρέα σας!Θα χαρώ να τα λέμε! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λενάκι! Καλώς ήρθες στην παρέα μας και να σου ζήσουν τα κοριτσάκια σου! Δεν υπάρχει και τρελή κίνηση στο ποστάκι μας αλλά παρόλ' αυτά είμαστε ωραία παρεούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ανθή κ σ'ευχαριστω για το καλωσορισμα!Με το καλό να έρθει κ η φραουλίτσα σου!!!κ να χαίρεσαι κ τον Πανούλη σου!Ελπίζω σιγά σιγά να ξαναπάρει τα πανω του το θεματάκι...φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Λενακι εγω ειμαι η Βασω 26χρ.και εχω ενα τρελο γιο τον Δημητρακη :)

Να σου ζησουν τα παιδακια σου και καλως μας ηρθες :)

Καλε πιστευα πως μονο εγω γραφω πρωι-πρωι αλλα τελικα εισαι και εσυ...δουλευεις η σηκωνεσαι

τοσο νωρις λογω παιδιων :?:

Ανθη μου σημερα τελευταια σου μερα δεν ειναι :?:

Αντε απο δω και περα θα χαλαρωσεις δεν θα εχεις την δουλεια και ετσι θα ηρεμησουν και τα νευρα σου

κοιταξε να το απολαυσεις οσο πιο πολυ μπορεις ;)

Ο Πανουλης τι κανει :?:

Η φραουλιτσα σου μεγαλωνει κλωτσαει η ειναι ηρεμο μωρακι :?:

Φιλια πολλα

Εγω κλασικα ειμαι στην δουλεια εχθες δεν ειχε σχεδον τιποτα και με πηρε 2 φορες ο υπνος 8-)

Εχθες ειχαν τα νηπια γιρτουλα πηγα με τον Δημητρη να τα δουμε να καμαρωσω και την αδερφη μου

αλλα ο τρελος ο γιος μου το μυαλο του το ειχε εξω και ετσι δεν καθησαμε σχεδον καθολου με εσπασε τα

νευρα και τον μαζεψα στο σπιτι αλλα δεν τον χαλασε καθουλου απολαυσε παιχνιδι στον κηπο και εγω απο την αλλη

απολαυσα καφεδακι χωρις να τρεχω.....

Σημερα λεμε να παμε να του παρουμε ποδηλατο συνεχεια τρεχει πισω απο τα αλλα παιδακια και αποφασισαμε να

του παρουμε ενα αν και μετα θα τρεχω εγω απο πισω του για να μην παθει τιποτα :?

Αυτα τα ολιγα......φιλια σε ολες

ΑΣΠΑΚΙ ΔΩΣΕ ΠΑΡΩΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι εγω ειμαι η Βασω 26χρ.και εχω ενα τρελο γιο τον Δημητρακη :)

Να σου ζησουν τα παιδακια σου και καλως μας ηρθες :)

Καλε πιστευα πως μονο εγω γραφω πρωι-πρωι αλλα τελικα εισαι και εσυ...δουλευεις η σηκωνεσαι

τοσο νωρις λογω παιδιων :?:

Σ'ευχαριστώ Βάσω μου κι εσένα να σου ζήσει ο ''τρελός'' σου γιος!!!!κ επίσης σου εύχομαι να μείνεις πολύ σύντομα εγκυος γιατί από ό,τι διάβασα το θες πολύ!στο εύχομαι λοιπόν!Εγώ ξυπνάω πρωί κ για τους δυο λόγους που ανεφερες...αν κ αυτην την εβδομαδα οι μικρες ειναι στο χωριο με τον μπαμπα τους.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΤΩΡΑ..ΕΙΧΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ...Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΤΙΣ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ Κ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Σημερα εχει δροσουλα.....νυσταζω υπερβολικα και βαριεμαι ολα μαζι με

εχουν πιασει...

Εχθες πηγαμε να παρουμε τον Μητσαρα ποδηλατο ξετρελαθηκε και ηταν συνεχεια "ευχαριστω μανουλα

μου γλυκια" :lol: αλλα ξεπατωθηκα στις ανηφορες τον εσπρωχνα εγω γιατι κουραζοταν στις κατηφορες

ετρεχα σαν τρελη γιατι δεν πατουσε φρενο και στον ισιο δρομο γκρινιαζε γιατι δεν ειχε η υποθεση δραση :o

αντε να βγαλεις ακρη :lol:

Τονια πως τα πηγες με τις εξετασεις :?:

Τα μικρα τι κανουν :?:

Αντε με το καλο το τριτο ;)

Λενακι σε ευχαριστω για τις ευχες για το μπεμπε..... :)

Απο που εισαι :?:

Ανθη απο σημερα εισαι και επισημα σπιτι ε :?:

Θελω και εγω..... φιλουρες

Σας αφηνω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!καλημέρα!καλημέρα!!!!!

Βασω μου στην αρχή θα δυσκολευτεις εσυ με το ποδηλατο αλλα τι να κανεις???μεχρι να το συνηθίσει...εγω ακόμη σπρωχνω τη δικια μου και ας το εχει πανω απο χρονο...είναι κ φοβιτσιαρα βλεπεις!αλλα σαν αγορι που ειναι φανταζομαι θα του παρει γρηγορα τον αερα!

α!από Αθήνα ειμαι εγω

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια φίλες μου!!!!!!!!!!

Βάσω μια από τα ίδια νιώθω κι εγώ σήμερα, πολύ βαρεμάρα και νύστα βρε παιδί μου. Μιλάμε η ζέστη με έχει κάνει κοτόπουλο.

Μεγεία το ποδηλατάκι σας. Κι εμείς πήραμε πριν 2 εβδομάδες της Μαρίας. Όπως το ήθελε, φούξια με καλαθάκι, χαχαχα. Το μικρό το κράτησε ο Λεωνίδας.

Εντωμεταξύ για τα γενέθλια του πήγα χθες και του πήρα τον δράκο του palymobil, τι χαρά που τον έκανε μόλις τον είδε. Έπαιζε μέχρι τις 12:00 τα μεσάνυχτα, είδα κι έπαθα να τον βάλω για ύπνο. Και η πρώτη κίνηση το πρωί ήταν να πάρει τον δράκο με τον ιππότη αγκαλιά να δει αν ξυπνήσανε.

Ανθή άρχισε η ξεκούραση για σένα!!!! Αχ τι καλά, εγώ πάλι κοίταγα την άδεια και βλέπω πόσο πολύ αργεί….θέλω διακοπές γρήγορα!!!!!!!!!!!!!!

Λενάκι καλώς ήρθες στην παρέα μας και να σου ζήσουν τα παιδάκια!

Εγώ είμαι η Άσπα, και έχω ένα κοριτσάκι 5+ ετών & ένα αγοράκι 4 ετών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Βασούλα με γεια το ποδήλατο του Δημητράκη σου! Γέλασα πολύ με την περιγραφή με τις ανηφόρες και τις κατηφόρες :lol::lol::lol: Κάθε αρχή και δύσκολη. Τον Πάνο στην αρχή όλο τον σέρναμε..Έκανε μία πεταλιά και τέρμα. Τώρα όλα ΟΚ. Το πάει μια χαρούλα!!! Το νινί στην κοιλιά κλωτσάει συνέχεια, δεν είναι ήσυχο..Τον Πάνο τρόμαζα να τον ακούσω..Αυτή η σουσουράδα χορεύει όλη την ώρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Άσπα τώρα συνειδητοποίησα πόσο μικρή διαφορά έχουν τα παιδάκια σου. Έμεινες δηλαδή έγκυος μόλις η Μαρία ήταν λίγων μηνών;;; Έτυχε ή το ήθελες να μείνεις τόσο σύντομα;; Χαρά στο κουράγιο σου!

Με γεια και το δικό σας ποδηλατάκι! ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!

Λενάκι τι κάνεις;;; Πού λέτε για διακοπούλες φέτος;; Ρωτάω τους υπόλοιπους για να παίρνω γεύση διακοπών μια που εγώ θα είμαι εδώ..Στο καμίνι της Αθήνας όοοολο το καλοκαίρι :?:?

Κορίτσια μου η δουλειά σταμάτησε , σίγουρα ξεκουράζομαι πιο πολύ αλλά δεν μπορώ να πω ότι είμαι και ξεκούραστη..Ο Πανούλης με τρέχει και δεν με αφήνει ΚΑΘΟΛΟΥ να χαλαρώνω τα μεσημέρια διότι ο ίδιος δεν κοιμάται και θέλει παρέα..Το μαγείρεμα, πλύσιμο. συγύρισμα, σιδέρωμα, κλασικές αξίες, οι ανάγκες ενός τρίχρονου επίσης, οι ορμόνες της εγκυμοσύνης χορεύουν το χορό του Ζαλόγγου κι εγώ ύστερα από όλα αυτά δεν μπορώ να πω ότι πετάω κιόλας :?:?:?:?

Φιλάκια πολλά σε όλες! Είστε και πολλές :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα :!::!::!:

Επιτελους ηρθε η Παρασκευη πως και πως την περιμενα....αραλικη ολο το σ/κ τωρα ;)

Σημερα ο Μητσαρας δεν εχει σχολειο λογο εκλογων.....αντε να δουμε τι θα γινει και με αυτες :?:?:roll:

Λενακι και εσυ απο Αθηνα ε :?:

Καμια θεσσαλονικια βρε παιδι μου δεν υπαρχει :lol:

Ασπακι μεγεια το ποδηλατακι σας ;)

Φανταζομαι χαρα ο μικρος με τον δρακο :)

Ποτε θα παρεις αδεια Αυγουστο :?:

Ανθη μου αστα να πανε ειναι η κατασταση αλλα τουλαχιστον παρολο που εχεις ολα αυτα

δεν εχεις να σκεφτεσαι και την δουλεια ;)

Προσπαθησε οσο μπορεις να ξεκουραστεις γιατι μετα θα πεσουν ξενυχτια...

Φιλια πολλα

Καλο σ/κ να εχουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου!!!

Παρασκευούλα σήμερα, όλο ζάχαρη και μέλι !!!

Το απόγευμα έχουμε την γιορτούλα της Μαρίας στον παιδικό!!! Λένε ότι θα είναι πολύ καλή αυτή η γιορτούλα και παραδοσιακή. Η κουκλίτσα μου έμαθε να χορεύει ηπειρώτικους χορούς τόσο καλά, που την θαυμάζω πολύ.

Ο μικρός με τον δράκο κλασικά έχει πάθει πλάκα, όπου πάει κοντά και ο δράκος. Χθες πήγαν στην λαϊκή με την μητέρα μου, κοντά και ο δράκος….χαχαχαχα είναι το κατοικίδιό μας!!!

Που λες Ανθή, αυτό που λες ότι στο σπίτι υπάρχει κούραση ισχύει. Όταν εγώ ξεκίνησα την δουλειά μετά τους τοκετούς ένιωθα ότι έβγαινα από το σπίτι και ξέσκαγα.

Στην ουσία ερχόμουν γραφείο και ξεκουραζόμουν, ακόμα και τώρα δηλαδή όταν γυρνάω σπίτι πέφτει πολύ δουλειά, ενώ εδώ στο γραφείο είμαι αραλίκι όπως λέει και η Βασούλα!!!

Όσο για τα παιδιά έχουν μικρή διαφορά ηλικίας, το δεύτερο η αλήθεια είναι ότι δεν το ήθελα τόσο σύντομα, έτυχε. Πολύ κούραση είναι όταν έχουν τόσο μικρή διαφορά και παράλληλα εργάζεσαι, αλλά ας είναι καλά οι γονείς μου που με βοηθάνε πολύ, ακόμα και τώρα. Στιγμές τρέλας ζούσα στο παρελθόν, ευτυχώς ηρεμούμε σιγά σιγά.

Το Σαβ/κο θα πάμε Ερέτρια, θα κάνουμε το πρώτο μας μπανάκι. Τους πήρα και καινούργια μαγιό και περιμένουν πως και πως τα μικρά να πάμε θάλασσα, το ίδιο κι εγώ.

Αααα, το νου σας την Κυριακή στις κάλπες εεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από εμένα!!!Σήμερα ήταν μια πολύ γεματη, κ κουραστικη θα ελεγα,μέρα για μένα.Μ στείλαν από τη δουλεια μου σε ενα σεμιναριο κ μολις γυρισα σπίτι...ειναι 10.30 το βραδυ.Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης πηγα κ για ενα καφεδακι με την κολλητη μου κ κουμπαρα μου μιας που έχουμε πααααααρα πολύ καιρο να το κανουμε αυτο οι δυο μας.Βρηκαμε τωρα την ευκαιρια που λειπουν τα παιδια κ των δυο μας κ τα παμε.....για ωρες.......

το πρωι σας διαβασα κ εγραψα κιολας αλλα σβηστηκαν δυστυχως...

Ασπα καλα να περασετε το σαβ/κο!Μπανακι ε?ωραια θα ναι!

Ανθή καλή ξεκουραση τωρα κα να απολαυσεις οσο μπορεις το γιοκα σου κ την εγκυμοσυνη!

Βασω πουθενα διακοπες φετος!οχι οτι αλλες χρονιες πηγαιναμε....στο χωριο μας τη βγαζαμε....ετσι κ φετος.αλλα καλα ειναι γιατι μου κραταει η μανουλα μου τα παιδια κ ξεκουραζομαι κ παω κ καμμια βολτα με τον συζυγο...

φιλάκια σε όλες κ τα λεμε απο τριτη τωρα μιας κ θα παω να ψηφισω κ εγω....αντε να δουμε...τι θα βγει αυτη τη φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Το Σαβ/κο κορίτσια, ήταν πολύ κουραστικό. Τα μικρά όλη την ώρα μαλώνανε και γκρινιάζανε, εμείς είχαμε μαστόρους στο σπίτι…και άντε να γίνει δουλειά έτσι.

Ειλικρινά αυτό το Σαβ/κο με «σκάσανε» και τα δυο. Δεν αντέχω την γκρίνια ρε παιδί μου, με τίποτα.

Ο μικρός έχει γίνει πολύ θηρίο και έχει αποθρασυνθεί εντελώς. Συνέχεια ενοχλεί την άλλη, η οποία με το παραμικρό τσιρίζει. Αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι που αυθαδιάζει. Του λες κάτι και σου αντιμιλά κοροϊδευτικά…

Δεν μπορώ να πω ότι πέρασα καλά….

Το μόνο καλό είναι ότι κάναμε τα μπανάκια μας, η θάλασσα ήταν υπέροχη!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

ΥΓ: Που ψηφίζεις Λένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Μολις επιασα και εγω δουλεια καθισιο δηλαδη ;)

Περασα ενα σ/κ χαλια ο μικρος με τρελανε τελειωςδεν καθοταν πουθενα ηρεμος τον εβγαλα

στις κουνιες και πειραζε οποιον και οτι ηταν στο οπτικο του πεδιο...τα νευρα μου πανω απο το κεφαλι

μου :evil::evil::evil: και δυσικα εχθες δεν τον εβγαλα καθολου εξω γινοταν και χαμος ειχε πανω απο 30παιδια

οποτε τον ειχα σπιτι για να μην τρεχω σαν την τρελη....

Ασπακι σε καταλαβαινω απολυτα με τα μικρα οπως βλεπεις :lol:

Πως ηταν η θαλασσα :?:

Λενακι ποιο ειναι το χωριο σου :?:

Ανθη που εισαι :?:

Αντε να δουμε τι θα γινει με την κυβερνηση να δουμε τι σκατα θα κανουμε εμεις εδω καιγομαστε

να βγαλουν ακρη μπας και δωσουν χρηματα για να ξεκινησουμε κανενα εργο αλλιως καηκαμε

Αυτααααααααααααααα :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρίκη Βάσω, Φρίκη, μόνο αυτό έχω να σου πω! Άντε να έρθει ο Σεπτέμβριος να ξεκινήσει κι αυτός σχολείο.

Κατά τα άλλα ησυχία εδώ στην δουλειά. Βαριέμαιιιιιιιι.

Ααααααααα η θάλασσα καλή ήταν, τον τσίμπησε και μια τσούχτρα τον μικρό…. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ καλά. Ήσυχα. Δε δουλεύω πλέον και είμαι πιο χαλαρή. Ο μικρός όμως δεν υπάρχει περίπτωση να με αφήσει να χαλαρώσω το μεσημεράκι ούτε για 10 λεπτάκια :?:?:? Σκαρφαλώνει επάνω μου, με φιλάει, μου φέρνει παιχνίδια, θέλει να τον κοιτάω κλπ κλπ κλπ. Κατά τα άλλα πηγαίνουμε βολτούλες και χαιρόμαστε! Εγώ άλλες μέρες ανυπομονώ να γεννήσω και άλλες όχι :lol::lol::lol::lol: Δεν ξέρω τι με περιμένει και πανικοβάλλομαι λιγάκι..Θα είναι λίγο δύσκολα αλλά πώς τα κατάφεραν τόσες γυναίκες με 2 ή περισσότερα παιδάκια;; Έτσι θα τα καταφέρω κι εγώ ;);) Το καλό είναι πως έχουμε καλοκαίρι και δε θα χρειάζεται να μείνουμε κλεισμένοι μέσα στο σπίτι.

Βασούλα και Άσπα κάντε υπομονή με τα ζουζούνια σας και όλα θα στρώσουν!

Άσπα την γκρίνια ούτε εγώ την αντέχω αλλά είναι και αυτή μέσα στο πρόγραμμα όταν έχεις παιδιά. Σε μένα έχει αποτέλεσμα όταν γκρινιάζει και τον γράφω. Σταματάει μετά από λίγο. Όταν βέβαια είναι 2 τα παιδιά φαντάζομαι πως η γκρίνια έχει μεγαλύτερη διάρκεια..

Βάσω μου πότε λες να πας Χαλκιδική να χαλαρώσεις κι εσύ λίγο;; Ο Μητσάρας σου τι κάνει;;;

Τόνια έχετε τη θάλασσα στα πόδια σας και τη χαίρεστε! Να περνάτε όμορφα!

Λενάκι πού είσαι εσύ;;

Αυτάααααα..Φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Μολις ηρθα στην δουλεια σημερα εχουμε επισκεπτες ηρθαν τα μεγαλα κεφαλια οι Γαλλοι

εχουμε τρελο ελεγχο και ολοι τρεχουν και δεν φτανουν...αλλα εγω εδω χαλαρα ;)8-)

Σ/κ θα βαψω το σαλονι και την κουζινα διαλεξα 3αποχρωσεις του πορτοκαλι μιας και τα εχω ολα ετσι

και πιστευω να γινει σουπερ......μετα τελος θα απολαμβανω τα σ/κ στις παραλιες :D

Ασπακι η τσουχτρα πρεπει να ποναει ε :?:

Τονια καλοπερνας μπραβο σου κανε και καμια βουτια για εμας ;)

Ανθη μην αγχωνεσαι απο τωρα για το τι σε περιμενει οταν θα γεννησεις χαλαρωσε και απολαυσε

το τωρα οσο μπορεις γιατι με τον Πανουλη λιγακι δυσκολα σε θελει ολο το 24ωρο απ οτι καταλαβα :)

Για μπανακια ακομη δεν θα παμε αλλα μολις τελειωσω με το σπιτι καθε σ/κ θα πηγαινω ετσι λεω

αλλα θα φανει.....

Αυτα απο μενα φιλια πολλα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω καλώς τα δεχτήκατε τα Γαλλάκια!!!! :lol::lol::lol:

Χαλαρή σε κόβω όμως εσένα εεε??? :D:D

Λοιπόν το πορτοκαλί και γενικότερα οι αποχρώσεις του μου αρέσουν πολύ, θα γίνει σουπερ το σαλόνι σου!!! Καλές εργασίες εύχομαι. Μόνοι σας θα το βάψετε?

Ανθή τι κάνεις??? Ο μικρός σε κουράζει εεε??? Αλήθεια πως αντέχει και δεν κοιμάται το μεσημέρι? Εμένα θέλουν ύπνο οπωσδήποτε, διαφορετικά έχουν πολύ γκρίνια.

Όσο για μετά, μην αγχώνεσαι θα τα καταφέρεις μια χαρά!! Είναι και καλοκαιράκι και θα έχεις καλή διάθεση, όπου είναι το παν!!!

Σήμερα νυστάζω πολύ… :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά;; Εγώ προσπαθώ να κανονίζω συνέχεια βόλτες γιατί μέσα στο σπίτι ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ :?:?:?:?:? Ο Πανούλης είναι γεγονός ότι με θέλει 24 ώρες το 24ωρο..Να φανταστείτε σήμερα πήγαμε στα τζάμπο με τον Πάνο, την ανιψιά μου και τη μαμά μου και όταν τελειώσαμε τους είπα να με περιμένουν λίγο για να πάω στο Βερόπουλο (δίπλα) να πάρω ένα γάλα..Ο Πάνος άρχισε να κλαίει και να λέει ότι θέλει να έρθει μαζί μου :?:?:?:shock::shock::shock::shock: Καθόταν στο καρίτσι του τζάμπο βλέπετε. Τελικά δεν ήρθε...Είπαμε..

Επίσης να σας πω ότι σε 5 μέρες μπαίνω στον όγδοο μήνα και ακόμα δεν το πιστεύω..Πότε πέρασε ο καιρός;;; Στον Πάνο νόμιζα ότι ήμουν μια ζωή έγκυος και τώρα πέρασε στο άψε σβήσε....Πάντως αν όλα πάνε καλά δεν έχω σκοπό να κάτσω κλεισμένη μέχρι να σαραντίσω..ΟΥΤΕ ΚΑΝ!!!!! Πριν τις 20 μέρες θα βγούμε ΣΤΑΝΤΑΡ.Μακάρι να μου δώσει το ΟΚ και ο παιδίατρος..

Βασούλα ζόρι το βάψιμο βρε παιδί μου..Άντε να τελειώσετε για να απολαύσεις τα μπανάκια σου!!! Πολύ όμορφα μου ακούγονται τα χρώματα που επέλεξες!! Κουκλί θα γίνει το σπίτι!!!

Άσπα ο Πάνος δεν κοιμάται τα μεσημέρια και το βράδυ παρόλ' αυτά κοιμάται γύρω στις 11.30 με 12 :shock::shock::shock: Σήμερα στις 3 το μεσημέρι έκανα φιλότιμες προσπάθειες να κοιμηθεί λιγάκι μπας και την πέσω κι εγώ αλλά τίποτα...Στο αυτοκίνητο τον πιάνει ύπνος κατά τις 7 το απόγευμα αλλά δεν υπάρχει περιπτωση να τον αφήσω να κοιμηθεί τότε γιατί ΚΑΗΚΑ..Ούτε στις 3 τα ξημερώματα δε θα κοιμηθεί μετά :?:?:?:? Τα δικά σου τι ώρα κοιμούνται το βράδυ;;;

Αυτά φιλενάδες! Πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα :!::!::!:

Νυσταζω πολυ και βαριεμαι :(

Και παλι δεν εχουμε δουλεια μεχρι τις 17:00 που σχολαω να δω τι θα κανω..... :roll:

Εχθες ολα καλα με τα αφεντικα ολοι ηταν σουζα και ετρεχαν να ειναι ολα στην εντελεια απο εμενα

παντως δεν περασαν και ετσι εβλεπα τους αλλους και τους δουλευα ;)

Ασπακι εχουμε ατομο που θα μας το κανει θα το βαψουμε σ/κ και θελω να παρω αδεια την Δευτερα

και την Τριτη για να καθαρισω.....

Εσεις τι λεει με την δουλεια ολα καλα :?:

Ανθη και εμενα ο Μητσαρας κοιμαται καθε μεσημερι αλλιως δεν θα παλευοταν με τιποτα θα ειχε παρα

πολυ γκρινια και το βραδυ καθομαστε οι δυο μας στο σαλονι τον περνει ο υπνος εκει και μετα τον

παω μεσα μεχρι τις 23:00 παντως κοιμαται λιγο αργα αλλα το μεσημερι κοιμαται τουλαχιστον 2,5ωρες

Καλε ποτε εφτασες στον 8μηνα σαν χθες μου φαινεται που μας ανακοινωσες πως εισαι εγκυος...αχ

περναει ο καιρος και σε λιγακι θα εχεις την φραουλιτσα σου στην αγκαλια σου..... :D

Τα φιλια μου σας αφηνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλημέρα.

Ζωή να έχουν τα παιδάκια μας, είναι θηριάκια όλα τελικά.

Ευτυχώς εμένα Ανθή, για καλή μου τύχη δεν είναι τόσο κολλημένα πάνω μου. Πάω όπου θέλω άνετα και κάθονται και στην μητέρα μου και βράδυ άμα τύχη.

Που λέτε εμένα κοιμούνται το μεσημέρι τουλάχιστον 2,5 ώρες όπως της Βάσως και το βραδάκι μέχρι 23:00 – 23:30 έχουν κοιμηθεί.

Έχω παρατηρήσει πως αν δεν κοιμηθούν μεσημέρι εκτός του ότι έχουν πολύ γκρίνια, μετά το βράδυ από την υπερένταση δεν κοιμούνται νωρίς. Οπότε για μένα είναι καλύτερο να κοιμούνται το μεσημέρι να είναι ξεκούραστα και για να ξεκουράζομαι κι εγώ τα Σαβ/κα που είμαι σπίτι.

Αλήθεια βρε Ανθή τι ώρα ξυπνάει ο μικρός το πρωί και αντέχει μέχρι τόσο αργά το βράδυ χωρίς μεσημεριανό ύπνο???

Όσο για την δουλειά κορίτσια, τα ίδια και τα ίδια. Τίποτα δεν αλλάζει…βαρέθηκα λίγο, αλλά και τι να κάνω??? Δεν μπορώ τα μούτρα της βρε παιδί μου. Αυτό μόνο με χαλάει, τίποτα άλλο.

Κατά τα άλλα καλά είμαστε. Το Σαβ/κο θα πάμε πάλι Ερέτρια να συνεχίσουμε τα μπανάκια μας και λογικά θα παραμείνουν οι γονείς μου εκεί με τον μικρό.

Θέλουν να κρατήσουν και την Μαρία, αλλά μια και ακόμα θα είναι ανοιχτός ο παιδικός, λέω να την πάω και την ερχόμενη εβδομάδα, που είναι και η τελευταία, και να την πάω κι αυτή το επόμενη Σαβ/κο.

Έτσι θα είναι πιο ξεκούραστοι και οι γονείς μου μόνο με το ένα παιδί για μια εβδομάδα, μέχρι να πάω και το δεύτερο.

Εκεί να δεις μετά τι έχει να γίνει…..ΧΑΜΟΣ.

Ελπίζω να μην τα φτύσουν οι γονείς μου και να γυρίσουν άρον άρον, θα δούμε……. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ καλά είμαι. Λίγο βαρετά κυλούν οι μέρες αλλά καλά. Να σας πω την αλήθεια είχα συνηθίσει σε πολύ εντατικούς ρυθμούς ζωής και τώρα μου φαίνεται κάπως. Νιώθω πως το ρολόι είναι κολλημένο :?:?:?

Άσπα ούτε ο Πάνος έχει θέμα όταν πηγαίνω κάπου ή όταν κοιμάται στη γιαγιά. Όταν όμως είμαι σπίτι ή βγαίνουμε κάπου μαζί με θέλει ΣΥΝΕΧΕΙΑ μαζί του. Πολύ περίεργο αυτό. Επίσης, ποτέ δεν έδειξε στεναχώρια που έφυγα για τη δουλειά..Πάλι καλά. Το πρωί ξυπνά μεταξύ 10 και 10.30. Σπανίως και όταν συσσωρεύται πολλή κούραση ξυπνά στις 11. Τα μεσημέρια πάντως δεν κοιμάται με τίποτα. Μόνο αν είμαστε στο αυτοκίνητο. Σήμερα κοιμήθηκε 10.30 το βράδυ! Πρώτη φορά. Τα είχε φτύσει :lol::lol::lol::lol::lol: Καλά μπανάκια το ΣΚ!!!!!

Βάσω είδες πόσο γρήγορα περνά ο καιρός;;; Τώρα νιώθω ότι έχει κολλήσει λίγο ο χρόνος γιατί δε δουλεύω..Τελικά με τίποτα δεν είμαι ευχαριστημένη :lol::lol::lol::lol: Άντε να τελειώσετε με τα βαψίματα για να ηρεμήσεις κι εσύ!

Μια χαρά μου ακούγεται το πρόγραμμα του Δημητράκη! Και των παιδιών της Άσπας! 2,5 ώρες το μεσημέρι και το βράδυ σπό τις 11;;;; Απλά ΤΕΛΕΙΟ! Υποθέτω ότι το πρωί ξυπνούν νωρίς ε;;;

Αυτά και για σήμερα κόρες! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...