Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

Καλημέρα! :P Ξυπνήσαμε,φάγαμε,παίζουμε κ σε λίγο θα νυστάξουμε πάλι..Αχ τι θα γίνει μαυτες τις τούμπες,όλο μπουρδουκλώνεται κ πέφτει,χτες μάτωσε το χειλάκι του.Ευτυχώς το ξεπέρασε γρήγορα..

Εγώ από γάλα του δίνω humana2 και μόλις τελειώσουν τα αποθέματα μας θα ξεκινήσω φρέσκο,μπορεί να του δοκιμάσω κ κατσικίσιο πρώτα θα δούμε.Απο ασφάλεια δεν κάναμε,δεν ξέρω κιόλας έχω ακούσει καλά αλλά κ άσχημα.Θέλει πολύ προσοχή στα ψιλά γράμματα...

Σήμερα 50% στα benetton βουυυυυυυρρρρ φύγαμε!!!Πάντως απτα πρεναταλ πήραμε σούπερ παπουτσάκια primigi 15 ευρωπουλάκια,τζάμπα πράμα! ;);)

φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!Χρονίζει σήμερα το παλικάρι μου και είμαι πολύ συγκινημένη!!!Χθες κάναμε το μίνι παρτάκι μας και ήταν όλα πολύ όμορφα αν και ήμασταν μόνο 6 άτομα μαζί με τα παιδιά!Σας βάζω φωτογραφίες και θα σας σχολιάσω το βράδυ που θα έχω χρόνο!!

post-13601-13873938758099_thumb.jpg

post-13601-13873938759057_thumb.jpg

post-13601-13873938759955_thumb.jpg

post-13601-13873938760794_thumb.jpg

post-13601-13873938761707_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααα

Παλι χιονιζει εδω στα αψηλα X(X(X(X(X(X(X(X(X( Μας ειχει κανει τα νευρα κροσσια!!!!

Anyway που λενε κ οι φιλοι μου οι αγγλοι! :lol::lol::lol:

Τι κανετε;

Πως πανε τα κεφια;

Τα ζουζουνια σας;

Εμεις καλα.Τα συνηθισμενα...Φαγαμε το αυγουλακι μας...το φρουτογιαουρτακι μας (γιατι ντροπη μου,αλλα βαρεθηκα να κανω φρουτοκρεμα :oops::oops::oops::oops: ) και τωρα νανακια!!!

Τι θα κανω που δε μου τρωνε τα μη-αλεσμενα;;;; Δοκιμασα 3-4 φορες να τους τα δωσω πατημενα με το κουταλι αλλα δεν......στην καλυτερη περιπτωση αναγουλιαζουν κ στην χειροτερη μου πνιγονται κ τα κανουν εμετο!

Μηπως να μην τα ζορισω αλλο;;; Καμια γνωμη;;;

Τα μπισκοτα και το ψωμακι τα τρωνε πιο ευχαριστα......αλλα στο φαι δυσκολευονται πολυ!

ΑΝΝΟΥΛΑ να σας ζησει!!!! Χιλιοχρονος και ευτυχισμενος ο μπομπιρακος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!

Μολις γυρισαμε απο το γιατρο... ειναι 7700 το μοντελακι μου και 73 ποντους!! μια χαρα για τα αλλεργικα μας δεδομενα....

μου ειπε για ψαρι στους 11 μηνες.αυγο και φακες δεν τρωει λογω αλλεργιας αλλα προχθες τσακισε ενα γεματο πιατο φαβα και ξεκιναμε και ρεβυθια στους 11 μηνες...

μου ειπε σπανακι να μην δινω συχνα γιατι εχει οξαλικα αλατα που καθονται πανω στους νεφρικους σωληνες και καλυτερα μετα τον χρονο....

Αννουλα να χαιρεσαι το κουκλακι σου, πολυχρονο και παντα ευτυχισμενο!!!

Ρανια τωρα δεν χρειαζεσαι γυμναστηριο...εχεις προσωπικο γυμναστη στο σπιτι.. :lol::lol:

και εμενα παει σφαιρα βρε παιδια, πραταει βεβαια ακομα αλλα τρεχει, δεν τον προλαβαινω μιλαμε... φανταζομαι τι θα γινει οταν περπατησει...

παπουτσακια μου ειπε να του φοραω και μεσα στο σπιτι.

Λολλακι καλως ηρθες!! η μικρουλα σου ποσα κιλα πηγε??? αν και στις φωτο την βλεπω να μην εχει και πολυ διαφορα απο τα δικα μας κιλα...

αααααα και κατι τελευταιο... τηνρωτησα για να του δινω κατσικισιο γιαουρτακι και μου ειπε οχι γιατι λεει το κατσικισιο γαλα δεν περιεχει φυλλικο οξυ που το εχουν αναγκη τα μωρα σε τετοιες ηλικιες και δεν υπαρχουν και πολλες τροφες που περιεχουν φυλλικο οξυ... τι να πω, θα το ψαξω λιγο αυτο γιατι ενα κατσικισιο γιαουρτακι το απογευμα που και που αν δεν τον πειραζει θα ηταν μια χαρα!!!

φιλακια και καλη σας μερα...

ααα τεσακι καλως μας ηρθες πισω :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλησπερα!

Αννουλα ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και του χρονου! Με υγεια! Και τι υπεροχη τουρτα! Χρυσοχερα!

Λοιπον, οσον αφορα στις τροφες, εγω απο πεντε-εξι μηνων του δινω και δοκιμαζει διαφορα, τωρα δε τρωει σχεδον τα παντα! Για παραδειγμα χτες αντι για αλεσμενα με κοτοπουλο κλπ εφαγε πρωτα γιουβαρλακια και πατατουλες τηγανιτες, μισο πιατακι και το αλλο μισο κοτοπουλο κοκκινιστο με τραχανα.Την Παρασκευη εφαγε φακες. Και παρολο που στο δικο του φαγητο αλατι δεν βαζω, στο δικο μας βαζω λιγακι (πχ ενα κουταλακι γλυκου σε μια ολοκληρη κατσαρολα) και του δινω σε πολυ μικρα κομματια, τα σαβουρωνει ολα! Μονο που δεν τρωει την ιδια ποσοτητα οπως με τα αλεσμενα, γιατι εχει μονο 2 δοντακια και αργει να μασησει και μετα βαριεται. Κατα διαστηματα του δινω και γλυκο, δηλαδη μια μπουκιτσα απο σοκολατακι η λιγο κεικ που φτιαχνω σπιτικο, γενικα τα παντα και πιτουλα απο σουβλακι και πιτσα και ολα! Απλα οχι πολλα και διαφορετικα την ιδια μερα, ωστε αν κατι το πειραζει να το καταλαβω αμεσως.

Γαλα πινουμε το Νουλακ. Για ασφαλεια πολυ θα το ηθελα, το ειχα ρωτησει κιολας, αλλα δεν υπαρχει μια! Και τη δικη μου μαλλον θα την σταματησω, παρολο που ειναι εξαιρετικη, στη γεννα πηρα πολλα χρηματα, αλλα δεν εχω να την πληρωνω.

Αυτα τα νεα μας, φιλια σε ολες και στα μουτρακια των ζουζουνιων σας ενα ρουφηχτο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα!!

καταρχην αννουλα χρονια σας πολλα!!να το χαιρεστε το ζουζουνι σας!καλα,η τουρτα ολα τα λεφτα!κ το φουσκωτο σας!τρελαθηκα!θελω κ εγω,αλλα ειναι τοσο πηχτρα το σπιτι με τα παιχνιδια του..

λολλακι,μηπως αν τους δινεις με το χερι λιωμενο φαγητο τρωνε καλυτερα?μηπως δηλαδη νομισουν πως ειναι ψωμι κ τετοια?ξερω γω?λεω..

εμεις τα ιδια κ τα γιδια.. :lol::lol: σημερα εχει εναν αερα..αλλο πραγμα!

ααα,πηγα διαιτολογο.συνολο εχω χασει 4!εχουμε δροοοοομο ακομα..

γιουλακι περιμενουμε τα νεα σου :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου! αννουλα να χαιρεσαι τον παιδαρο σου!!

εμεις ειμαστε λιγο αναστατωμενοι...

ακομα δεν εχουμε συνηδειτοποιησει οτι θα ερθει κι αλλο μωρο στο σπιτι... εγω ενω στον ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΟ (πλακα δεν εχει που θα ειναι ο μεγαλος τωρα?? :D:D ) δεν ειχα καμια ενοχληση, τωρα ειμαι σχεδον ολη μερα χαλια. τη μιση μερα ανακατευομαι και την αλλη μιση νυσταζω... :?:? γενικα δεν εχω πολυ καλη διαθεση ρε γμτ και δεν ξερω γιατι... ο γιατρος ειπε πολυ προσοχη τωρα με το μικρο στην αρχη, οχι πολλα σηκωματα και οσο μπορω να ξεκουραζομαι... εχω σχεδον σταματησει να ασχολουμαι με το μικρο και νιωθω τυψεις... ειναι οι ορμονες... ειναι το αγχος μου... δεν ξερω τι να πω... νιωθω καπως περιεργα, σκεφτομαι οτι ο μικρος θα θελει περισοοτερο τις γιαγιαδες του ας πουμε απο μενα, που τωρα τελευταια τον εχουν εκεινες κ ο μπαμπας του και καπως μου ρχεται... νιωθω οτι στα καλυτερα του, δε θα μπορω να ειμαι ενεργη, το καλοκαιρι ας πουμε πρωτα ο θεος, θα ειμαι τουμπανο απο το φουσκωμα, πως θα κανουμε τις πρωτες μας βουτιες αγκαλια??? και απο την αλλη τι μου φταιει και το καημενο το σπορακι μου εκει μεσα? στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν ολο ξαπλες, βολτες και καφεδακια, τωρα δεν γινονται... αααχχχχ... ρε κοριτσια... να ετσι τα βραδια... δεν ξερω τι με πιανει και τα σκεφτομαι ολα αυτα...

τελος παντων, σας επρηξα με τα ψυχολογικα μου... σας φιλω και τα λεμε ελπιζω αυριο... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι μου, κοιτα πρωτα ο Θεος να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και μολις περασουν οι τρεις πρωτοι μηνες με ολα τα ενοχλητικα συμπτωματα και τις βολτες σου θα πας και τους καφεδες σου και με τον μπεμπη θα παιζεις εστω και χωρις σηκωματα και στη θαλασσα και τα παντα! Μην αγχωνεσαι, τωρα ειναι δυσκολα γιατι εχεις και τα συμπτωματα και τις υποχρεωσεις, σε κανενα μηνα θα πετας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι μην αγχωνεσε ετσι ειναι να εχει 2 παιδια. δεν μπορεις να ικανοποιησεις σε ολα του τα θελω τωρα στην αρχη, μετα θα ειναι διαφορετικα. Να προσεχεις πολυ! και μην ανυσυχεις σε σενα παλι θα τρεξει! μανα ειναι μονο μια!!!!!σαν την μανα κανεις δεν σου συμπαραστεκετε!!

Λολλι εχει φοβερα κοριτσακια!!! να σου ζησουν!

Οσο για το φαγητο γνωμη μου ειναι να μην τα πιεσεις, αργοτερα ισως. ο μεγαλος μου ακομη και 15 μηνων ετρωγε αλεσμενο, στο παιδικο του το κοψανε εγω φοβομουνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ στον απιστευτο ΑΚΗ !!!! τελεια η τουρτα, τελεια τα παιχνιδια σας... ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ !!!! ποιο κουκλί εχει σειρά τωρα ;;; :)

σημερα ειχαμε μια καταπληκτική μερα απο αποψης φαγητού ! φρουτο το πρωί, γιαουρτακι παιδικό, μεσημεριανό, λιγη μπισκοτόκρεμα και ξαναγιαούρτι ;;!!! σοκαριστηκα απο την σημερινή του ορεξη !

εχουμε ομως λιγοτερες μυξουλες απο τις προηγουμενες μερες ισως γι αυτό...

καναμε μπανακι, γαλατακι μαμισιο (ΑΜΑ του δωσω ξενο, δινω Νεστλακ παστεριωμένο μιας κ το αναφερατε νωριτερα για τα γαλατα μας) και νανακια :x

Κωνσταντίνος σημερα επειδή ξεχασα να παρω κολα, "γλεντάω" με σοκολατουχο γαλατακι :lol::lol:

ΣΟΦΟΥΚΙ ψυχραιμία !!! κανε τωρα ΟΤΙ χρειάζεται για το νεο μωρακι (ξεκουραση, προσοχή κλπ) και μια ολοκληρη ζωή θα την περάσετε παρεούλα κ με το πρωτο κ με το νεο μωράκι ! σημασία εχει να προσεξεις τωρα για να παει καλα η εγκυμοσύνη, ο μεγαλος σας θα ειναι και μαζί σου κ με οποιον αλλον μπορεί να βοηθήσει κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ καλοκαιρι θα κανετε ΟΛΟΙ μαζι βουτιες κλπ ... μη σκας ! ---ασε που φανταζομαι το υποψιαζεσαι οτι μαλλον κορη εχεις τωρα ;) γι αυτο κ η διαφορετική "εγκυμοσύνη" :) ---αντε με το καλό με το καλό !!!

ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ;););););):x:x:x:x:x

κ σε ολες βεβαιως βεβαιως !!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε SOFOUKI.....λες και δεν ξερεις οτι οι ορμονες χορευουν τσιφτετελι (σαν το χοντρο μπιζελι :lol::lol::lol: ). Φαση ειναι και θα περασει !!! Θα βρεις τον τροπο να εισαι με τον μεγαλο σου γιο...χαδακια και αγκαλιτσες στον καναπε και στα κρεβατια,τραγουδακια κτλ.Τα υπολοιπα (τα βαρια) αστα για τους αλλους! Δεν υπαρχει περιπτωση να <ξεχασει> τη μανουλιτσα του ;);););) .

GEORGI σε ευχαριστω!!! Η αληθεια ειναι οτι εχω ακουσει κ για αλλα παιδακια που αργησαν να κοψουν τα <νια-νια> και καπως καθησυχαζω....Παντως κι εγω φοβαμαι τις δοκιμες γιατι μου ειναι δυσκολο να τις ελεγχω και τις 2 οταν μασουλανε (προσπαθουν δηλαδη) ταυτοχρονα.Προσεχω τη μια και μου πνιγεται η αλλη!!!

Ασχετο με τα παραπανω...το σημερινο απογευμα ηταν φρικη!!!!!!

Ξυπνησαν και οι 2 με κλαμματα και υστεριες!!!! Δεν ηθελαν τιποτα και κανεναν!!! Ουτε αγκαλια,ουτε στον καναπε,ουτε στο παρκο,ουτε στο πατωμα...ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!

Ειδα κι επαθα μεχρι να περασει η ωρα για τις deponιασω και να τις κοιμισω.....Ευτυχως τα καταφερα πριν λιγο!!!! Ευχομαι να εχουμε μια ηρεμη νυχτα γιατι κι εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μου...

ΓΙΟΥΛΑΚΙ %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

ΜΑΡΙΑ Κ ΦΩΤΗΣ περαστικα σας και μπρρρρρρρρααααααααααααααβοοοοοοοο για το φαι σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε γλυκες???

σοφουκι μου συνχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!μην νομιζεις κ εγω τα ιδια σκεφτομουν...τις πρωτες μερες ενοιωθα ακριβως τα ιδια...κ ενοιωθα τυψεις μετα γιατι η χαρα μου δεν ηταν τοσο μεγαλη οσο στην ελενα...μερικες φορες ξεχναω κ οτι ειμαι εγκυος...μπηκα μια μερα ομως κ ειδα πως ειναι σε αυτην την εβδομαδα τα σπορακι μου κ ενοιωσα πολυ ομορφα το χαιδεψα κ του ειπα να μην στεναχωριετε γιατι θα το λατρευω σιγουρα κ αυτο...ειναι μεχρι να το συνηδητοποιησης νομιζω μετα ειναι ολα οκ!!!!

περασαμε μια φθινοπωρινοχειμωνιατκοανοιξιατικη εγκυμοσυνη κ τωρα περναμε μια χειμωνοανοιξιατικοκαλοκαιρινη αντε τυχερουλες θα παμε κ τις κοιλαρες μας για μπανακι στην θαλασσα :lol::lol::lol:

καλα μαρια+φωτης εχεις κανει καμμια συμβαση με την κοκα κολα??? :lol::lol::lol:

μου δωσατε τελεια ιδεα με την αυγοφετα!!!!!!ετσι βραστο πως να τν φαει σκετο κροκο γιακ!!!γαλα εδω κ καιρο δινω το νουλακ η το νεσλακ αναλογα πιο θα βρω προσφορα τα πινει κ τα δυο!!!

ειμαι κ εγω πολυ ελαστικη σε οτι αφορα το φαγητο θελω δεν θελω αφου καθετε κ μας κοιταζει μες τα ματια το σκατο μην μας δει να τρωμε η να πεινουμε ερχετε κ δεν φευγει με τιποτα η γυφτουλα :lol::lol::lol:

διαβασα τα νεα σας χαιρομε που ειστε ολες καλα!!!!σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtoulaki φιλουθκια πολλά :-*:-*:-*

σοφουκι μου μην αγχωνεσαι(οσο μπορεις βεβαια) κ μην γεμιζεις τυψεις τον εαυτο σου!!! Κανεις οτι καλυτερο μπορείς και για τα δυο μωράκια σου

αννα να σου ζησει ο παιδαρος!!!!

Happyyyyyyyyyyyyy κι εσυ δευτερο? Συγχαρητηρια κοριτσαρα μου, με το καλο το νεο μελος :):)

Λολι οντως μην τις πιέζεις ,αυτες θα σου δειξουν νομιζω ποτε ειναι ετοιμες να τα φανε απλα πατημενα...και μην αγχωνεσαι αν αλλα παιδακια τρωνε μη αλεσμενα καθε παιδακι εχει τον ρυθμο του

Σορι αλλα δεν θυμαμαι ποια κοπελα ανεφερε για το αυγο - μηπως η happy?- αλλα΄ειναι πολυ νοστιμο βρασμενο μελάτο-πατημενο σε ενα φλυτζανι του καφε με τριμμενο ψωμάκι κ λίιιιιγο αλατάκι...μιαμ μιαμ :lol::lol::lol: παρακαλάω να μην το φαει όλο για να φαω κι εγω μια μπουκιτσα :lol::lol: η κακουργα μανα

Και για το τελος σας εχω το μυστικο του τελειου μελάτου αυγού :lol::lol::lol: το βαζουμε να βρασει και μόλις αρχισει να κοχλαζει το νερο μετραμε μεχρι το 100(δεν ειναι πολυ μην νομιζετε οτι θα βαρεθειτε)....ε το αυγο ειναι βρασμενο χωρις "μυξες" και με τελειο ζουμακι

αντε καλημερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, καλημερα, καλημερα μα τι κινηση επεε το απογευμα?τεσ συμφωνω για το αυγουλακι ψωμακι μελατο αυγουλακι και νιανια με το πιρουνιχωρις αλατακι ομως....βεβαια στο φαγητο της που και που βαζω...σοφουκι μην ανχωνεσαι και μην σκας ετσι ειναι οταν περιμενεις δευερο μπεμπε μου θυμηζεις εμενα οταν πρωτοεμαθα οτι ημουν εγκυος στην μικρη ,ολα στρωνουν με τον καιρο θα δεις ,ασε το χρονο να κανει την δουλεια του....και χρονο θα βρεις και ορεξη θα εχεις και απο ολα...οχι παντα βεβαια για να λεμε και του στραβου το δικιο,θα χεις και τα πανω κατω της εγκυμοσυνης ποτε ποτε....ολα καλα απολαυσε το!!!!!!!!!!λολι και γω τα περισσοτερα αλεσμενα τα δινω μην σκας καποια που καταλαβαινω οτι σιγουρα μπορει να τα φαει τα δινω ετσι, πατατα ψωμακι μπισκοτακι και λαχανικα καλα βρασμενα και λιωμενα με το πιρουνι για κρεας ουτε λογος....φοβαμαι γιατι ψιλοπνιγεται...τελαυταια τρωει αστρακι μακαρονακι καλα βρασμενο και τραχανα που τρελενεται...happyμε το καλο το νεο σας μωρακι...μαρια που ειναι η περιοδος οεο!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!Δεν εχω διαβασει τιοτα μπηκα στα κλεφτα γιατι εμβρυομεταφερθηκαν τα σπορακια μου κ καθομαι στο καναπεκρεβατι κ κανω ταβανοθεραπεια.Θα χαθω για λιγο και θα μπω μετα να διαβασω τα νεα σας!!!!!!!!

Σας φιλωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια... τι καιρος ειναι αυτος, οεο?

σοφουκι μην αγχωνεσαι καθε αρχη κ δυσκολη... θα παρουν τα πραγματα την σειρα τους....

τεση μου περιγραφεις το αυγο κ μου' ρχετε αναγουλα, ποτε δεν μ' αρεζε το βραστο αυγο (μονο μικρη το τρωγα) κ φυσικα ουτε η μικρη μου δεν το τρωει ...... μονο τηγανητο, αυγοφετες, ομελετα κτλ...

καλη επιτυχια γιουλακι :x:x , για ποσες μερες πρεπει να σαι σε ακινησια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηαppy κι εσυ 2ο ;;;; Μαλλον κολλητικο ειναι! :lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλο κοριτσακι μου κι εσυ!!!!! Αντε οι υπολοιπες τι περιμενετε;;; (δε μας [smilie=pottytrain5.gif] ρε lollipop ; ) =))=))=))=))

Χτες βραδυ δεν κλεισαμε ματι........ [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

απο τις 01.30 ξυπνουσαν και γκρινιαζαν,εκλαιγαν,γεκουσαν,χαζολογουσαν....δραμα η κατασταση.

Εννοειτε οτι για ακομα μια μερα σερνομαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στην ομορφη παρεα!

Γιουλακι καλα αποτελεσματα, με το καλοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαπι ενα γερο μωρακι ευχομαι!

Μα πειτε μου, τι ειναι οι αυγοφετες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχ,δεν αντεχω!τι ειναι αυτο το πραγμα,να μην κοιμαται ΚΑΘΟΛΟΥ μεσα στην ημερα?ενα 10λεπτο,δεν ζηταω περισσοτερο.τα εχω παιξει.θα ερθει κ αργα ο αντρας μου..μα πως αντεχει?ολη μερα ορθιος κ πειραζει τα παντα.ευτυχως δεν με πολυενοχλει,αλλα δεν μπορω κ να χαλαρωσω η να κανω δουλειες με την ησυχια μου.

γιουλακι,καλη επιτυχια!

χριστινα οι αυγοφετες ειναι φετες ψωμι,βουτηγμενες σε χτυπημενα αυγα κ στο τηγανι.νομιζω πως βαζουν κ ζαχαρη???δεν εχω ιδεα.δεν εχω φαει ποτε μου

ελεος,εχει πιασει τις πατουσες μου κ μου τις κουναει περα δωθε κ γελαει!παω να βαλω μια ηλεκτρικη να με ακολουθει να τον λιωσω στην κουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κουκλιτσες μου!!!!!

ερχετε κ το δευτερο happaki το πολυ πολυ να με τρελανουν δυο μαζι :lol::lol::lol:

αλλα αφου τα καταφερε κ το γλυφιτζουρακι με δυο ταυτοχρονα κ ακομη δεν την κλεισανε σε κανα τρελοκομειο εχω ελπιδες :lol::lol::lol::lol::lol:

ρανια ζιζανιο ο μικρος ε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα! Κι εσενα Ρανια μου τρελαινεται για πατουσες και για ηλεκτρικη; Σαν να ακουω για το μωρο μου! Τρελαινεται, η φατσουλα του ειναι ολα τα λεφτα!

Καλα και οι αβγοφετες ειναι καλο πραγμα, για το μωρο, τηγανιτο;;; Ευχαριστω παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω χριστινα μου?φανταζομαι πως προκειμενου να φανε το αυγο,μπορουν να τους το δωσουν εστω κ ετσι.ευτυχως ο δικος μου το τρωει,οποτε δεν μπηκα στη διαδικασια να βρω αλλους τροπους.αλλιως κ εγω θα σκεφτομουν κατι τετοιο..η καμια ομελετα με νερο?

ειπανε στον τρελο να χ@σει κ εκατσε κ ξεκ@#$στηκε,το ξερετε?αυτο ζω!ειπαμε ρε παιδι,εμαθες να περπατας,πρεπει να το κανεις οοοολη μερα?κατσε κ στον κωλο σου 2 λεπτα..εντωμεταξυ μου εχει καταφαει ολα τα επιπλα σημερα..πριν βουτηξε το λαπτοπ κ το δαγκωνε.σκυλι δεν εχω,σκυλι απεκτησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΙΑ κουραγιο!!!!!

Ουτε οι δικες μου κοιμουνται κατα την διαρκεια της μερα! Αν κοιμηθουν καμια-μιαμιση ωριτσα κανω πραγματικα παρτυ!!!!!!!!!! Ασε που θελουν να τις εχω ολη την ωρα κατω να μπουσουλοσηκωνονται!!!! Και το κακο ειναι οτι η μια την κοπαναει απο αριστερα και η αλλη απο δεξια και δεν ξερω ποια να πρωτομαζεψω !!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Απο γκρινια δε.....αλλο τιποτα! Ολη μερα σε ολους τους τονους και σε ολες τις εντασεις! Μα καλα χωρις mute γεννηθηκαν αυτα τα παιδια;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ασε που οταν ειναι στο πατωμα κυνηγανε το σκυλι!!!!!

HAPPY μου φαινεται οτι δεν θα το γλιτωσω το πουκαμισακι με τα μανικακια που δενουν πισω στην πλατη! =))=))=))=))=))=))

CHRISTINA μου δεν ειναι και το καλυτερο το τηγανιτο αλλα μπορεις να τις βαλεις και στον φουρνο.Στρωνεις μια λαδοκολλα στο ταψακι της πετας μεσα και τελος...το εχω δοκιμασει ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχ! Ελιωσα με τα σχολια σας κοριτσια! Κι ομτως εχω σκεφτει πολλες φορες οτι το μωρο μου ειναι ακριβως σαν ενα κουταβι! Δαγκωνει τα παντα, μπουσουλαει συνεχεια και εχει τρελα με παντοφλες, παπουτσια κλπ!!!

Ευτυχως κοιμαται πολυυ!!!

Ευχαριστω Λολι μου, εμενα προς ωρας το τρωει αλλα δεν ξερω μηπως το βαρεθει και θελω εναλλακτικες να εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...